>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 18.09.2013 - środa

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Barcelona - Ajax HT/FT 1/1 ✅
Marsylia - Arsenal x2 ✅
Napoli - Borussia HT/FT 2/2 ⛔
Ako: 7,17 ⛔ Buk: Betclic

Dziś z LM gram taki tripel i pokrótce czemu tak a nie inaczej.
Ad1
Barcelona w LM na Camp Nou to zawsze jest jakość sama w sobie i tu nie ma co dyskutować. Poziom dla niektórych nieosiągalny i spodziewam się tego o czym wczoraj pisałem w ramach meczu Bayernu czyli, że będzie to mecz do jednej bramki. A, że to pierwszy mecz to nie ma miejsca na rozterki i grać trzeba od samego początku swoje.
Ad2
Nie stawiałbym tego gdyby nie Ozil. Serio. Idę w stronę Arsenalu bo na luzie z nim w składzie powinni wyciągnąć remis z bądź co bądź groźną i nieobliczalną (szczególnie z przodu) Marsylią. Takiego gościa w Londynie brakowało. Nie dość, że świetny technicznie z genialnymi zagraniami do przodu, tendencją do asystowania to do tego nierzadko harujący jak wół od 1 do 90 minuty, biegający ile fabryka dała nawet gdy już przyjdzie oddychać mu rękawami a oczy jakoś bardziej niż zwykle mu się wyłupiają. Do tego Arsenal w gazie więc myślę, że x2 to bezpieczna opcja.
Ad3
Tutaj może najwięcej kontrowersji ale i niekoniecznie. Przeanalizowałem ostatnie mecze obu drużyn i zauważyłem pewną tendencję. Otóż Napoli dość słabo wchodzi w mecze a zazwyczaj szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechyla w drugich połowach. Co innego Borussia, ostro wchodzi w mecze, bardzo szybko strzela bramki i często prowadzi do przerwy. Mam nadzieję, że Klopp i w tym meczu ustawi tak drużynę, że od początku wjadą na pełnej i pokażą Napoli, kto tu jest finalistą LM z zeszłego sezonu. A nawet jeśli tak się nie stanie to nie sądzę, że gospodarze będą grali zbytnio asekuracyjnie (jeszcze biorąc pod uwagę ich jakość w przodach a nie w tyłach) co zapewne zapewni tak świetnej czwórce jak Aubameyang - Mkhitaryan - Reus - Lewandowski kilka sytuacji na strzelenie bramki już w pierwszej połowie.
Powodzenia !
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Przemyślenia Rijo #7 - 18-09 - Liga Mistrzów
ATLETICO MADRYT - ZENIT ST. PETERSBURG

Po wczorajszym, bardzo owocnym zresztą dniu, przyszedł czas na kolejne mecze w Lidze Mistrzów.
Na oku mam jednak tylko jedno spotkanie i dwa typy, których lepiej nie grać za wielkie stawki. Ot takie, dzięki którym przybędzie trochę grosza.
Atletico zalicza chyba jeden z najlepszych startów w ostatnich latach. Wygrało wszystkie cztery mecze w Primera Division! Teraz czas na coś, na co piłkarze czekali cały rok.
Zenit już od kilku dobrych lat prezentuje się dobrze w fazie grupowej CL. W zeszłym roku na przykład zajęli trzecie miejsce w Grupie B, przegrywając walkę o drugie miejsce z Milanem tylko jednym punktem. Z pierwszego miejsca wyszła inna hiszpańska drużyna, Malaga.
Przejdźmy jednak do rzeczy, które nas interesują. We wszystkich meczach tego sezonu, prócz drugiego meczu Superpucharu Hiszpanii z Barceloną, która jest wiadomo jak dobrą ekipą, Rojiblancos strzelali gole w każdym meczu. Para Villa-Costa świetnie spełniają oczekiwania kibiców i strzelają duuużo bramek.
Rosjanie nie są gorsi - we wszystkich meczach tego sezonu, czyli w jakichś 10 meczach, w każdym strzelali minimum tego jednego gola. To chyba pokazuje jak ofensywny futbol grają obie ekipy. Ale można się pomylić, bo Zenit większość bramek zdobywa po kontrach.
Także na dziś polecam głównie zakłady na gole, ale kurs na podwójną szansę też kusi, tyle że po mniejszej stawce...

BTS @ 2.00, WillHill, stawka 4/5 ✅
Over 2.5 @ 1.78, Dafabet, stawka 3/5 ✅
X2 @ 2.88, WillHill, stawka 1/5 ⛔

BILANS: ✅ 7.34 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Chelsea - Basel /// 1 /// 1.364 /// Pinnacle ⛔
Jeśli ktoś zatrzeć wczorajsze złe wrażenie po popisie nieskuteczności Turyńczyków w Kopenhadze dzisiaj ma okazję. Pewniaczek. Mourinho jest za cwany aby przegrać u siebie na rozpoczęcie z Bazyleą - spodziewam się mądrej i spokojnej gry The Blues, bez szarżowania. Wyjdą na spokojne prowadzenie 2-3 goli i na tym koniec. Nie polecam sugerować się ostatnią porażką Londyńczyków w Liverpoolu - w końcu kiedyś musiała się przytrafić, a sama gra nie była zła. Szwajcarzy w lidze radzą sobie całkiem nieźle, aktualnie zajmują 3. miejsce z bilansem 3-3-1. Nie powala, ale nie wskazuje również na jakiś kryzys. U siebie, owszem, narobią problemu każdemu przeciwnikowi z grupy, ale na Stamford nie mają czego szukać.
Do tego polecam dołożyć Barcelonę po kursie w okolicach 1.13 - śmiesznie wygląda, ale przy odpowiedniej stawce pozwala na niezłą wygraną.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Przestrzegam przed graniem dzisiaj na Milan! W środę zabraknie Stephana El Shaarawy&#39;ego, Kaki, De Sciglio, Silvestre, Pazziniego, Abate i Montolivo - wymieniał na konferencji Massimiliano Allegri. Straty kolosalne jak widać. To może być główna przyczyna dzisiejszej klęski Milanu. Kontuzje to jednak nie jedyne zmartwienie trenera Milanu. Piłkarze z Mediolanu rzutem na taśmę zremisował w ostatni weekend z Torino (2:2), a kilka tygodni wcześniej przegrał z Chievo Verona. Neil Lennon jasno zadeklarował, że Celtic wybiera się do Mediolanu po punkty. Jest realna szansa na to, że Szkoci spłatają figla dzisiejszemu rywalowi. Z pewnością Celtic stać na wygranie dzisiaj z Milanem. Nie przegrali od 4 kolejnych spotkań notując 3 wygrane. Styl jaki prezentują Szkoci z pewnością &quot;nie leży&quot; Milanowi. Stałe fragmenty gry, wrzutki w pole karne na tak zwaną zadymę, oraz gra z kontry. Tego Milan nie lubi. Oni wolą atak pozycyjny i bicie głową w mur, aż w końcu się uda. Te dwa odmienne style dzisiaj się zderzą i nie będę zdziwiony jeżeli to Celtic wróci z punktami do Szkocji. Wczoraj zaskoczyła Włochów Kopenhaga, a dziś zaskoczy Włochów Celtic..
Ac Milan - Celtic Glasgow
Typ: handicap: 0-1.5 (wygrana Celtic)
Kurs: 1.59


 
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem dzisiaj na Milan! W środę zabraknie Stephana El Shaarawy&#39;ego, Kaki, De Sciglio, Silvestre, Pazziniego, Abate i Montolivo - wymieniał na konferencji Massimiliano Allegri. Straty kolosalne jak widać. To może być główna przyczyna dzisiejszej klęski Milanu. Kontuzje to jednak nie jedyne zmartwienie trenera Milanu. Piłkarze z Mediolanu rzutem na taśmę zremisował w ostatni weekend z Torino (2:2), a kilka tygodni wcześniej przegrał z Chievo Verona. Neil Lennon jasno zadeklarował, że Celtic wybiera się do Mediolanu po punkty. Jest realna szansa na to, że Szkoci spłatają figla dzisiejszemu rywalowi. Z pewnością Celtic stać na wygranie dzisiaj z Milanem. Nie przegrali od 4 kolejnych spotkań notując 3 wygrane. Styl jaki prezentują Szkoci z pewnością &quot;nie leży&quot; Milanowi. Stałe fragmenty gry, wrzutki w pole karne na tak zwaną zadymę, oraz gra z kontry. Tego Milan nie lubi. Oni wolą atak pozycyjny i bicie głową w mur, aż w końcu się uda. Te dwa odmienne style dzisiaj się zderzą i nie będę zdziwiony jeżeli to Celtic wróci z punktami do Szkocji. Wczoraj zaskoczyła Włochów Kopenhaga, a dziś zaskoczy Włochów Celtic..
Ac Milan - Celtic Glasgow
Typ: handicap: 0-1.5 (wygrana Celtic)
Kurs: 1.59


Samaras byl i bedzie dla mnie drewnem wiec jego wypowiedzi nie robia na mnie zadnego wrazenia. Poza tym jak pilkarz powie w wywiadzie &#39;Wygramy ten mecz na 100%&#39; to polecialbys postawic na jego druzyne po kursie 5.00? Argument sredni. Samego typu nie neguje, ale moim zdaniem lepiej wybrac opcje under 2.5 jak ktos juz pisal. Oslabienia w ataku. Jesli Mario &#39;nie bedzie chcial grac na 100%&#39; to Milan bedzie mial problemy ze strzeleniem bramki, a wiadomo jak ta gwiazdeczka czesto gra i zachowuje sie na boisku. Samaras, glowny napastnik to slabiak. Nigdy go nie uwazalem za jakiegos wybitnego zawodnika. Przeblyski byly i beda, ale jakos watpie, zeby dzisiaj pyknal Milanowi bramke. Celtic postawi autobus w bramce wiec tym bardziej bedzie trudniej strzelic Milanowi. Taki no bet jak dla mnie, ale kazdy gra co uwaza.
@ASOD - mysle ze BTS to dobry wybor w sumie. Moze i nawet najlepszy. Jak pisalem Atletico traci glupie bramki. Nawet patrzac na wczorajsze mecze (oczywiscie czysta teoria, bo wczoraj ma niewiele wspolnego z dzisiaj) to w 50% byly BTSy. Sociedad mial w ... okazji i jeszcze troche, CSKA na wyjezdzie z Bayernem mozna nawet nie liczyc, bo chyba nikt nie myslal ze Bawarczycy dadza sobie strzelic bramke, Anderlecht tak samo jak Sociedad i nawet Pilzno mialo swoje okazje zeby strzelic bramke w meczu z City. Atletico i Zenit to 2 ofensywne druzyny, ktore bardziej sie skupiaja na ataku niz na obronie. Jest to 1. kolejka. Nikt nie bedzie sie skupial na tym zeby po strzeleniu bramki w 15&#39; bronic do konca meczu i bledy moga sie przytrafic.
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
FC Barcelona - Ajax
Typ: Barcelona wygra do zera @ 2,25 Marathonbet ✅
Na dzisiejszy wieczór z Liga Mistrzów wpadł mi w oko typ na zwycięstwo FCB bez straty bramki. Na pierwszy rzut oka może się wydać samobójstwem stawianie na coś takiego w w takim meczu. Dwie ofensywne drużyny, lepsze w ataku niż obronie. Jednak coś mi mówi, że Ajax jednak wcale taki mocny nie jest. Opieram swoje zdanie na wynikach Ajaxu w lidze (słabszej niż hiszpańska) oraz transferze Ch. Eriksena do Tottenhamu. Holenderski zespół strzelał bramki w każdym meczu tego sezonu, ale jednak lepiej wyglądają w domu. Na wyjazdach ostatnio 2 remisy z Groningen i Heerenven i porażka z Alkmar w lidze i Superpucharze po dogrywce. Oglądałem kilka fragmentów meczów Ajaxu w ostatnich tygodniach i wnioski nasuwają mi się dwa. Przede wszystkim w obronie nie wyglądają zbyt dobrze i bramki dla Barcelony wydaja się być formalnością. Poza tym zauważyłem ile znaczył w grze Ajaxu Eriksen i wydaje mi się, że jego strata będzie wyraźnie odczuwalna właśnie w takim meczu jak dzisiejszy. Barcelona na pewno zaatakuje i będzie prowadzić grę, a Ajax nie jest drużyną dobrze broniącą się. Także lubią prowadzić grę, a na Camp Nou takiej możliwości nie będzie. W FCB nie zagra na pewno Jordi Alba co też dobrze wróży obronie drużyny z Katalonii. W jego miejsce pewnie zagra Adriano, który jest ostatnio w dobrej formie. Dodatkowo Pique, Mascherano, D. Alves oraz Valdes. Myślę, że taka linia obrony jest w stanie zagrać na zero z drużyną Ajaxu. Typ na pewno ryzykowny i może trochę wbrew logice, ale wydaje się warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Barcelona-Ajax
Typ: over 3,5goli ✅
Kurs:1.6
bwin
Moze kurs nie za wysoki,jednak dla mnie spore szanse powodzenia.Ronaldo wczoraj hat-trick wiec Messiego pewnie już skręca hehe,zapewne będzie gryzł trawę aby tylko dorównać CR7. Neymar myślę tez pewnie coś dorzuci.Dzis powinniśmy zobaczyć grad goli na Camp Nou
BTW: To co wczoraj pokazało Juve NIE GRAM i NIE RADZE GRAC NICZEGO Z WŁOSKIMI KLUBAMI!!! ????
PZDR
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Napoli - Borussia Dortmund; X @ 3,45 (Unibet) 2:1 ⛔
Prawdziwy szlagier pierwszej kolejki Ligi Mistrzów rozgrywany w najsilniejszej grupie F, gdzie tak naprawdę każda drużyna ma szansę na przejście do następnej fazy rozgrywek. Ja osobiście w tym spotkaniu widzę remis i za chwilę postaram się przedstawić dlaczego tak, a nie inaczej.
Zacznę od gospodarzy, czyli od drużyny SSC Napoli, która zanotowała świetny start sezonu. Trzy zwycięstwa na trzy rozegrane mecze, 9 strzelonych bramek i dwie stracone - to wynik pierwszych meczów pod wodzą nowego szkoleniowca - Rafy Beniteza. Mimo wszystko - przeciwnicy nie byli zbyt wygórowani i pierwszy prawdziwy sprawdzian drużyny z Kampanii dopiero dziś. Dla większości osób transfery Neapolu nie odbiły się bez echa, jak wiadomo - odszedł prawdziwy crack, jeden z najlepszych napastników świata a tym samym najlepszy zawodnik drużyny - Edinson Cavani, lecz wraz z odejściem Urugwajczyka konto Azzurrich zasiliła spora dawka gotówki, która została przeznaczona na zakupy takich zawodników, jak Gonzalo Higuain, Jose Callejon, Raul Albiol, Dries Mertens, Duvan Zapata czy Pablo Armero. Wydaje się, że pierwszych dwóch zawodników osiągnęło wysoką formę na początku nowego sezonu, chociaż - jak powszechnie wiadomo - El Pipita zaraz po usłyszeniu hymnu Ligi Mistrzów momentalnie się blokuje, cóż, liczę, że w związku z mniejszą presją w porównaniu do Realu Madryt Gonzalo w końcu zacznie strzelać notorycznie bramki także w Champions League. Jak już wspomniałem - pierwszym trenerem został Rafa Benitez, który jest wybitnym taktykiem, szczególnie, jeśli chodzi o rozgrywki pucharowe. To duży argument przemawiający za remisem w moim spotkaniu, gdyż dla hiszpańskiego trenera przede wszystkim - nie można tego meczu przegrać. W taktyce byłego opiekuna Chelsea szczególne miejsce znajduje się dla Marka Hamsika, którego forma ciągle rośnie. Ostanie dwa sezony Słowak miał dobre, solidne, lecz nie wybitne. Myślę, że pod wodzą Beniteza ten zawodnik może w pełni rozwinąć skrzydła i na stałe dołączyć do grona najlepszych piłkarzy na świecie. Marek ciągle jest stosunkowo młody, wszak ma 26 lat, czyli najlepsze lata gry dopiero przed nim. A ciągle ma rezerwy.
Borussia Dortmund to niezwykle ofensywnie usposobiona drużyna, start sezonu - podobnie jak Neapol - zaliczyła piorunujący, lecz moim zdaniem - ma małe problemy w defensywie. Owszem, mają komplet punktów po 5. meczach, lecz - na przykład - w spotkaniu z beniaminkiem z Brunszwiku mieli niemałe problemy. Do tego bramka stracona ze słabym obecnie Frankfurtem czy dwie stracone z HSV powoduje, iż defensywa nie jest aż tak pewna, jak w latach poprzednich. A zauważmy, iż Napoli ma kim straszyć. BVB przed sezonem dokonało naprawdę świetnych wzmocnień. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży Mario Gotzego zostały dobrze zainwestowane. Jako rywalizację dla Kuby i Lewandowskiego ściągnięto wyśmienitego Aubameyanga, który w poprzednim sezonie był drugim najlepszym strzelcem w Ligue 1. Na pozycję Mario dołączył przebojowy Mkhitaryan oraz jako gracz rotacyjny dołączył solidny obrońca Sokratis. Nie wiem, czy Borussia jest w stanie powtórzyć wyczyn z poprzedniego sezonu. Według mnie to nie czas na takie przewidywania. Jednak moim zdaniem obecnie mają lepszą i szerszą kadrę, niż w sezonie 12/13, lecz defensywa wygląda zdecydowanie gorzej, co oczywiście da się w trakcie sezonu skorygować.
Według mnie obie drużyny dysponują podobnym potencjałem, szczególnie w ofensywie. Defensywy obu zespołów troszkę kuleją, o problemach Borussii wspominałem, Neapol ma z kolei solidnych, lecz niezbyt zwrotnych środkowych obrońców, którymi tacy gracze, jak Reus, Lewandowski czy Aubameyang spokojnie mogą zakręcić. Przewiduję remis bramkowy z dużą ilością walki w środku pola, ze względu na cwanego lisa Beniteza, który za pewnie ma rozpracowaną drużynę Schwarze-Gelbe od podstaw. Z tego względu uważam, iż oba zespoły przede wszystkim nie będą chciały stracić bramek i nie rzucą się sobie do gardeł, chociaż nie wątpię, że bramki padną.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Dzisiaj z LM gram tripelek kartkowy.
Pierwsze spotkanie to Schalke - Steaua Bucharest. Jak gra Steaua można było się przekonać oglądając dwumecz z Legią, w którym pokazanych zostało 13 żółtych kartek. W dwumeczu Schalke - PAOK 9 kartek. Dzisiaj dodatkowo sędziować będzie jedna z moich ulubionych maszynek do rozdawania kartek, a mianowicie Turek Cüneyt Çakır. Jego średnia to 4.18 żółtej kartki na mecz. W ostatnich 2 latach prowadził 11 spotkań Ligi Mistrzów i tylko 2 razy zdarzyło mu się nie pokazać przynajmniej 4 kartek. Over 3,5 w tym meczu powinien być bez problemu pokryty.

Kolejne spotkanie, w którym spodziewam się sporej ilości kartek to Atl. Madryt – Zenit. Hiszpanie w tym sezonie są piekielnie mocni, szczególnie na Vicente Calderón. Zenit w równie wyśmienitej formie. Spodziewam się wyrównanego i zaciętego spotkania. Pierwsze 4 mecze Atl. Madryt w Primera Division to 21 żółtych kartek i do tego 13 w dwumeczu superpucharu z Barceloną. W dwumeczu Zenit - Ferreira 8 żółtych kartek. Dodatkowo dzisiejsze spotkanie poprowadzi szkocki arbiter William Collum, którego średnia żółtych kartek to 4.23.

Ostatnie spotkanie, to Austria Wiedeń – Porto. Tutaj gram over kartkowy głównie z uwagi na arbitra. Spotkanie poprowadzi także szkocki arbiter - Craig Thomson. Jego średnia to aż 4.62 żółtej kartki na mecz. Rzadko się zdarza, żeby jakiś arbiter miał aż tak wysoką średnią w meczach międzynarodowych. Thomson sędziował w zeszłym roku spotkanie Ligi Mistrzów PSG-Porto, w którym pokazał 7 żółtych kartek, 2 lata temu w meczu Shakhtar-Porto pokazał 4 żółte kartoniki. W sezonie 10/11 sędziował również mecz Ligi Europejskiej Sevilla-Porto, w którym do kieszonki sięgał pięciokrotnie. W dwumeczu Austrii Wiedeń z Dinamem Zagrzeb pokazanych zostało 11 żółtych kartek. W ligowych meczach zarówno Porto, jak i Austrii Wiedeń przeważnie jest sporo kartek. W dzisiejszym spotkaniu 4 żółte nie powinny być żadnym problemem.

Schalke-04 - Steaua Więcej niż (3.5) żółtych kartek @ 1.6 ✅
Atletico M. - Zenit Więcej niż (3.5) żółtych kartek @ 1.6 ✅
Austria W. - FC Porto Więcej niż (3.5) żółtych kartek @ 1.46 ✅
AKO: 3.73 Betcity


I dodatkowo lekko w singlach:

Schalke-04 - Steaua Więcej niż (4.5) żółtych kartek @ 2.25 Betcity ⛔
Atletico M. - Zenit Więcej niż (4.5) żółtych kartek @ 2.25 Betcity ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Olympique Marsylia - Arsenal Londyn , Powyżej 4 kartek (azjan) @ 1,60 - Marathonbet, 8/10
Niby Arsenal jest na papierze drużyną lepszą, ale w tym spotkaniu na boisku Marsylii będą mieli bardzo ciężko, nie zdziwię się jeżeli nie wywiozą z Francji nawet punktu. Arsenal trapiony kontuzjami, ale mimo wszystko radzi sobie całkiem nieźle. Arbitrem spotkania będzie pan Olegário Benquerença, który pilnuje porządku w lidze Portugalskiej, w poprzednim sezonie sędziował zaledwie dwanaście spotkań, a jego bilans jest bardzo przekonujący 83 żółte kartki i 1 czerwona, czyli średnio 6,92 kartki na mecz. Dzisiaj spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania (niestety) stąd taki typ, a stawka spora, gdyż wydaje mi się, że będą minimum cztery kartki (przy których mamy zwrot).
Atletico Madryt - Zenit Sankt Petersburg , Powyżej 4,5 kartek @ 2,24 - Marathonbet, 4/10
Nie przejdę obojętnie obok tego zakładu, mimo tego, że arbiter nie jest jakoś mi na rękę - William Collum - nie przepada za kartkami, ale po prostu wydaje mi się, że w tym spotkaniu kartki się posypią. Zenit wiadomo jak to Zenit lubi kartki łapać, natomiast Atletico jakby to powiedzieć, podobnie jak wczoraj Sociedad (dawno ich tutaj nie było). Wydaje mi się, że pięć kartek w tym spotkaniu powinno paść, jednak typ jest typowo na czuja, gdyż no tak jak piszę - Collum do kartkowych kozaków nie należy...
SSC Napoli - Borussia Dortmund , Powyżej 4 kartek (azjan) @ 1,833 - Marathonbet, 6/10
Jeżeli Napoli i Borussia zagrają tak jak ich młodsi odpowiednicy, to nie martwiłbym się o ten typ. Jednak to dwie inne drużyny, ale mimo wszystko chyba najbardziej zacięte spotkanie w dzisiejszym dniu. Arbiter Pedro Proença - jedno spotkanie w tym sezonie w Liga ZON Sagres i 8 kartek, poprzedni sezon to 13 spotkań i 67 żółtych kartek a także 5 czerwonych. Wydaje mi się, że presja jaka jest nakładana na to spotkanie odbije się na zawodnikach. Nie ma się co oszukiwać, że dziś najwięcej osób czeka na to spotkanie - wydaje się być najciekawszą potyczką. Azjan i taki kurs? Pobieramy.
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Chelsea v Basel
typ: Chelsea (-1) @ 1,91, Bet365

Starcie rozpoczynające zmagania w grupie E. Chelsea podrażniona ostatnią porażką będzie chciała zdobyć za wszelką ceną upragnione 3 punkty, które pozwolą dobrze zainaugurować tegoroczną edycję Ligi Mistrzów.
Oba zespoły na przestrzeni ostatnich lat spotykały się dwukrotnie ze sobą i to &quot;The Blues&quot; w obu spotkaniach byli górą. Za Anglikami przemawia przede wszystkim to, że ich trenerem jest Jose Mourinho, ten szkoleniowiec jak nikt inny potrafi przygotować i mobilizować zawodników przed starciami w Champions League.
Jeśli chodzi o absencje to po stronie gospodarzy nie wystąpi Ramires, zaś goście będą grali bez Sereya Die oraz Mohameda Elneny’ego. Głównym atutem Szwajcarów jest ich zespołowość jednak patrząc na siłę jaką ma w swojej drużynie Mou nie wróże im dobrego wyniku w Anglii. Nie ma sensu wymieniać nazwisk zawodników Chelsea, ponieważ każdy ich pewnie dobrze zna, jeżeli tylko nie zabraknie koncentracji i skuteczności to myślę że ten mecz skończy się minimum różnicą dwóch goli na korzyść Londyńczyków.
Wynik:
Chelsea v Basel 1-2 ⛔
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Marsylia vs Arsenal / Arsenal strzeli z karnego @ 7 (Unibet)
Ja sobie dzisiaj zagram tak za drobne bo cos czuje, ze bedzie duzo niespodzianek w dzisiejszym dniu. Mysle, ze Arsenal ma duza szanse dobrze zaczac tegoroczna LM i wygrac pierwsze spotkanie w grupie z Francuzami. Arsenal jest w gazie. Wyraznie maja zwyzke formy. Mysle, ze to bedzie dobry mecz w wykonianu Kanonierow i mysle, ze Anglice beda mieli przewage w srodku pola a co za tym idzie wiecej sytuacji do strzelenia gola. Karny to oczywiscie ryzyko ale z szybkimi Wallcotem i Cazorla ktorzy lubia dryblowac sa swietni technicznie i wchodza w pole karne jak noz w cieple maslo mysle, ze kilka razy pozwola obroncom Marsyli na popelnienie bledu i faulu. Czy sedzia zagwizdze? Zobaczymy.
Schalke vs Steaua / goscie strzela bramke @ 1,67 (Unibet)
Mysle, ze Steaua bedzie zmotywowana by sie pokazac. To ofensywnie grajaca druzyna i mysle, ze beda chcieli strzelic w tym meczu gola. Schalke to dla mnie torche przereklamowana ekipa. Co prawda Niemiecki klub jest duzym faworytem ale na moje oko nie jest to az tak wielki faworyt jak przedstawiaja go bukmacherzy. Gol Steauy jak najbardziej prawdopodobny.
Austria Wieden vs Porto / Gospodarze over 0,5 @ 1,9 (Unibet)
Wydaje mi sie, ze tak jak ktos juz tutaj napisal, ludziska przeceniaja Porto i niedoceniaja Austrii Wieden. Nie mowie, ze gospodarze to zespol ktory jest lepszy bo tak nie jest ale biorac pod uwage, ze jest to pierwszy mecz w tej edycji LM (napewno bedzie wielka spina na ten pierwszy mecz), Austria gra u siebie, przed wlasna publicznoscia w grupie z ktorej w gruncie rzeczy kazdy zespol ma szanse awansowac dalej (choc oczywiscie Austria jest przez wyszystkich skazywana na smierc :p ) to kurs 1,9 na bramke Austrii jest moim zdaniem bardzo dobrym kursem. Porto jak Porto gra do przodu i mysli bardziej o strzelaniu goli a nie o obronie wlasnej bramki. Mysle, ze bramka dla gospodarzy wpadnie.
Barcelona vs Ajax / Karny w meczu @ 3,1 (BetVictor)
Tutaj kieruja sie slaba postawa Ajaxu w lini defensywy oraz typowa gra Barcelony - wejsc z pilka do bramki. Ajax w ostatnich 6 meczach stracil 9 bramek co jak na mistrza Holandii nie jest dobrym wynikiem. Mecze z Heerenven 3 gole w plecy, AZ 3 gole w plecy, w meczu z Groningen byl jeden ale Groningen sicnelo Ajaksiazy jak chcielo. Ajax na wyjezdzie to nie ta sama ekipa co gdy graja na wlasnym stadionie. Mysle, ze Neymar sie postara, da obroncom szanse na wystawienia nogi w polu karnym, walnie ladnego szczupaka i sedzia nie bedzie mial szans nie zagwizdac karnego bo go 80k kibicow gwizdami zlinczuje ???? . Oczywiscie gra za drobne ale co tam, przy takiej postawie Ajaxu idzie sie pokusic o karnego w tym meczu.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Napoli - Borussia
Każdy nastawia się tutaj na ostre strzelanie, ale ja mam odmienne zdanie na temat tego meczu. Rozumiem, że dziś TVP pokaże ten mecz i pół Polski będzie oglądać lansowaną przez media &quot;polską Borussię&quot;, pompowanie balonika trwa w najlepsze, ma być dużo bramek i orgazmy Szpakowskiego po golach Lewandowskiego, ale ten hit może zamienić się w jeden wielki kit. Faktem jest, że obie drużyny w lidze strzelają dużo, ale to właśnie może spowodować, że trenerzy zdecydują się na zachowawczą grę i zabezpieczenie tyłów. Obaj trenerzy nie są idiotami, żeby porywać się na wymianę ciosów, wiedząc, że rywal jest zabójczy w ataku. Benitez, który jest maniakiem taktyki, wymyśli coś na ten mecz i zabezpieczy bramkę. To samo pewnie zrobi Klopp. Dla niego to jest wyjazd i z remisu będzie zadowolony. Zresztą sprawdziłem bilans Borussi z ostatnich trzech sezonów w meczach wyjazdowych w Europie i prezentuje się poniżej średniej: 3 wygrane, 6 remisów i 5 porażek. Widać wyraźnie, że ten zespół nastawia się na remis na wyjazdach i gra po prostu słabo w tych meczach. Jeszcze taka ciekawostka - z kim Borussia wygrała w tych 3 meczach? Same tuzy futbolu jak Karabakh, Karpaty Lwów i Ajax. Nikogo mocnego nie potrafili pokonać, a Napoli jest od tych drużyn dużo mocniejsze. Kursy na Borussię też przesadzone. Są faworytem w takim meczu, a przecież na wyjazdach nic nadzwyczajnego przez 3 lata nie pokazali. Większość patrzy na tę drużynę przez pryzmat tego, że w lidze idzie im świetnie i rok temu grali w finale LM. Jak pokazują mecze w LM, liga a Europa to dwie różne bajki. Zresztą świetnym przykładem tego jest sama Borussia, która dwa lata temu grała świetnie w Bundeslidze, a nie potrafiła wyjść ze słabej grupy w LM. Moje typy na ten mecz to Napoli DNB i under 3 (ja gram w miarę bezpiecznie, jak ktoś chce to można under 2,5).

Napoli - Borussia
Typ: 1DNB
Kurs: 2,30
Buk: Pinnacle

Typ: under 3
Kurs: 1,775
Buk: Pinnacle
Jak dla mnie to analiza pod typ, szukanie argumentów na siłę. Dlatego, że obie drużyny grają ofensywny futbol i strzelają masę goli, to raptem mają się przestawić na defensywę? Obie drużyny będą starały się narzucić swój ofensywny styl, ponieważ tak potrafią grać najlepiej. Piszesz o meczach wyjazdowych Borussi, a zastanowiłeś się dlaczego ma taki bilans i jakich miała przeciwników? 2x Real, City, Arsenal, tam mieli wygrywać?
A co do TVP i pompowania balonika, to masz po części rację, ale akurat dziś ten mecz zapowiada się zdecydowanie najciekawiej, więc wybór jak najbardziej trafny.
Jak dla mnie tutaj spokojny over 2,5 lub BTS. Za duży potencjał ofensywny, żeby był to nudny mecz.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Wczorajsza Kolejka LM bardzo ładnie na ✅
A dzisiejsze zmagania widział bym tak :

Milan -1 @1.90 ✅2-0

Celtic to żaden rywal ,drużyna przeciętnie nie widze argumentów którymi mieli by się postawić Milanowi i zagrać jak równy z równym . jak milan podejdzie to tego meczu &quot;luźno &quot; to może Szkoci coś ugrają . Jak Milan zagrana na 100% o zwycięstwo to Szkoci worek bramek zabierają ze sobą na FT . Zresztą każdy widział mecz 4 runy ELM Celticu z Pastuchami 2-0 w pape na wyjeździe po jakiej grze ....
Chelsea -1,[email protected]⛔ 1-2:?
W tym meczu również faworyt jeden Chelsea powinna wygrac to spotkanie zdecydowanie mają ku temu wszystkie atuty .Ze strony gości spodziewam się raczej bronienia wyniku 0-0 nie sądzę aby poszli na wymianę ciosów
Ponadto :
Atletico Czyste konto NIE @1.80 ✅ 3-1
Arsenal @2.25 ✅1-2
Schalke @1.50✅ 3-0
all @bet365
1 kolejka LM ma duuzy ✅
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Odnośnie Arsenalu,
Wszystko fajnie i pięknie na papierze wygląda, ale nie rzucajcie się na Arsenal z wielkimi stawkami, bo trzeba pamiętać, że Ozil wymiotował i miał problemy z mięśniami po Sunderlandzie i Giroud narzekał na bodajże kolano. Tutaj remis według mnie usatysfakcjonuje Wengera i nie sądzę, że przy jakimś 1-1 będą ruszali całą drużyną po wygraną. Aczkolwiek, fakt faktem Arsenal wydaje się faworytem i jeżeli Ozil i Giroud będą 100% fit, to szybkie podania i kontrataki mogą tutaj załatwić im zwycięstwo. Podsumowując, coś w stylu DNB jest jak najbardziej do grania, ale nie rzucałbym się tutaj z wysokimi stawkami.
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
AC Milan vs Celtic
@ Typ: 2 DNB || Kurs: 5,00 @Bwin
@ Typ: 2 || Kurs 7,00 @Bwin


Zazwyczaj wszyscy pieją i na siłę doszukują się wszędzie value, dlatego jestem zdumiony, że jeszcze nigdzie nie znalazłem zakładu pod Celtic, w zasadzie kiedy jak nie dziś. Może po kolei:

* O kontuzjach napisano już tutaj wszystko, Milan bez 5-6 podstawowych graczy
* Kompletnie nieprzewidywalna linia ofensywy Milanu, o Matrim za dużo nie napiszę bo przychodzą mi na myśl tylko negatywy, a znowu u Balotellego wszystko zależy od humoru, jak się zdenerwuje, że Milan tylko broni to i czerwień wyłapie, z kolei jeżeli weźmie na siebie odpowiedzialność za losy meczu to może być bohaterem
* Fatalna forma Milanu w Serie A, z Veroną i w Turynie oba mecze powinni przegrać.
* Fatalna historia w LM na San Siro Milanu, dokładnie rok temu remis 0-0 na inaugurację LM u siebie, potem 1-1 uratowane przez Pato z Malagą i porażka 0-1 z Zenitem.
* Do tego nie jestem fanem Allegriego, który jak widać po wynikach w Lidze Mistrzów sobie nie radzi, wczoraj mieliśmy demonstrację siły doświadczonych trenerów, dlatego nikt nie powinien lekceważyć tego argumentu.

O Celticu napiszę tylko tyle. w zeszłym sezonie LM na wyjazdach:
Spartak Moskwa - Celtic 2:3 (strzelec Samaras)
Barcelona - Celtic 2:1 (strzelec Samaras)
Benfica - Celtic 2:1 (strzelec Samaras)
+ jeden remis i dwa zwycięstwa (w tym 2:1 z Barceloną) u siebie i pewny awans z niełatwej grupy.

Ta drużyna ma parcie i &#39;patent&#39; na LM, mimo, że Liga w której grają to rywalizacja jednego zespołu potrafią nawiązać walkę z czołowymi drużynami na arenie międzynarodowej. Szczerze mówiąc liczę na nawet przypadkową bramkę dla gości i bronienie rezultatu - a to jak wiemy Szkoci robią może nie doskonale, a na prawdę dobrze.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ten sam Celtic z tym wspaniałym Samarasem pojechał do niejakiej Karagandy i dostał bicie. Milan może i bez 6 grajków, ale i bez nich lepszy od Kazachów o dwie klasy... Także proszę Cię, ja wiem , że są niespodzianki, ale value tu nie ma żadnego. No bet ewentualnie, ale sądzę, że 1 ✅ wchodzi spokojnie.

aczkolwiek Celtic zagrał fajny mecz
 
S 150

spasny

Użytkownik
Ode mnie troszke inny typ. Porto gra na wyjeździe z Austria i w sumie powinno sobie bez większych problemów poradzić. Jednak granie gołej dwójki po kursie 1.50 to lekka przesada w LM. Dla mnie bardzo fajnym betem w meczu jest gol Jacksona Martineza. Koles jest genialny, strzela w Porto jak Falcao za najlepszych czasow. Ostatni sezon 33 gole w 38 spotkaniach, sezon 13/14 rozpoczal bardzo dobrze. 5 meczy i w kazdym strzelil po jednej bramce. Dzis pinnacle daje na gola Martineza 2.34, spodziewalem sie max 1.80. Jesli Porto ma wygrac to strzeli pewnie te 1-2 lub moze wiecej bramek. Jackson juz nie raz ratowal tylek Porto w pojedynke, dlatego dzis powinien bez problemu znalezc droge do bramki chociaz raz ;)
Owocnych lowow!
Jackson Martinez to score @ pinnacle @ 2.34
EDIT.
Gram tez gola Szalaia z Schalke. Niemcy graja u siebie z Steaua, ktora potega nie jest ;) 2-3 bramki powinni im zaaplikowac (a znajac Schalke to rowniez cos straca). Odkad Huntelaar ma kontuzje Szalai gra na szpicy pelne 90 min. Ostatnie dwa spotkania bez bramki - licze ze dzis sie przelamie ????
Szalai to score @ pinnacle @ 2.10
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Zresztą sprawdziłem bilans Borussi z ostatnich trzech sezonów w meczach wyjazdowych w Europie i prezentuje się poniżej średniej: 3 wygrane, 6 remisów i 5 porażek. Widać wyraźnie, że ten zespół nastawia się na remis na wyjazdach i gra po prostu słabo w tych meczach. Jeszcze taka ciekawostka - z kim Borussia wygrała w tych 3 meczach? Same tuzy futbolu jak Karabakh, Karpaty Lwów i Ajax. Nikogo mocnego nie potrafili pokonać, a Napoli jest od tych drużyn dużo mocniejsze. Kursy na Borussię też przesadzone. Są faworytem w takim meczu, a przecież na wyjazdach nic nadzwyczajnego przez 3 lata nie pokazali. Większość patrzy na tę drużynę przez pryzmat tego, że w lidze idzie im świetnie i rok temu grali w finale LM. Jak pokazują mecze w LM, liga a Europa to dwie różne bajki. Zresztą świetnym przykładem tego jest sama Borussia, która dwa lata temu grała świetnie w Bundeslidze, a nie potrafiła wyjść ze słabej grupy w LM.
Typów nie neguję, bo każdy może sobie grać co chce, ale...
1. Czemu ma służyć przywoływanie tutaj meczów BVB sprzed dwóch lat, gdy grali w LE ? Przecież tamta ekipa nijak ma się do obecnej Borussii Dortmund. Trzeba po prostu przyznać, że BVB zapłaciło w swoich pierwszych sezonach w LE i LM frycowe. Drużynie brakowało najzwyczajniej w świecie doświadczenia, cwaniactwa i zimnej krwi, które są w LM po prostu niezbędne. Jednakże co do stylu w jakim grała wtedy Borussia nie można mieć już wiele zastrzeżeń.
A już co do pisania, że BVB grało w meczach wyjazdowych na remis i po prostu słabo, jest czystą bzdurą. Przypomnijmy sobie mecze w Madrycie, Londynie czy spotkanie z City. Ekipa Juergena Kloppa w żadnym wypadku nie zagrała w tych meczach słabo, a już na pewno nie na remis. Widać, że BVB chciało te spotkania za wszelką cenę wygrać.
2. Już jeden z kolegów wspomniał jakich rywali Borussia miała w meczach wyjazdowych: Real, City. A warto dodać, że w obydwu tych meczach BVB traciło bramki zabierające im 3 pkt w samych końcówkach meczu.
3.
Większość patrzy na tę drużynę przez pryzmat tego, że w lidze idzie im świetnie i rok temu grali w finale LM. Jak pokazują mecze w LM, liga a Europa to dwie różne bajki.
Sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że BVB zagrało w finale LM, a później że liga i LM to dwie różne bajki. Jak pokazał ostatni sezon, wcale ta bajka pod tytułem &quot;Liga Mistrzów&quot; nie jest dortmundczykom taka obca.
Zresztą świetnym przykładem tego jest sama Borussia, która dwa lata temu grała świetnie w Bundeslidze, a nie potrafiła wyjść ze słabej grupy w LM.
Naprawdę wyśmienity wręcz przykład, szkoda że sprzed dwóch lat. Po co spojrzeć na ostatni sezon w wykonaniu Borussii Dortmund w LM. Widać, że ekipa Kloppa wyciągnęła wnioski po pierwszym frajerskim sezonie w europejskich pucharach. Piszę frajerskim, bo jak już wcześniej wspomniałem ich gra nie była wcale zła, a tracili punkty w głównej mierze przez brak doświadczenia, nieskuteczność i wręcz dziecinne błędy w obronie.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Jak dla mnie to analiza pod typ, szukanie argumentów na siłę. Dlatego, że obie drużyny grają ofensywny futbol i strzelają masę goli, to raptem mają się przestawić na defensywę? Obie drużyny będą starały się narzucić swój ofensywny styl, ponieważ tak potrafią grać najlepiej. Piszesz o meczach wyjazdowych Borussi, a zastanowiłeś się dlaczego ma taki bilans i jakich miała przeciwników? 2x Real, City, Arsenal, tam mieli wygrywać?
A co do TVP i pompowania balonika, to masz po części rację, ale akurat dziś ten mecz zapowiada się zdecydowanie najciekawiej, więc wybór jak najbardziej trafny.
Jak dla mnie tutaj spokojny over 2,5 lub BTS. Za duży potencjał ofensywny, żeby był to nudny mecz.
nie jest tak do konca, ze będą probowac narzucic wlasny styl, bo jest to pierwsze spotkanie, grupa jest trudna i raczej w pierwszym meczu nikt nie będzie chciał tu przegrać. Benitez ma masę doswiadczenia w LM i napewno wie, ze Borussia z kontry jest zabojcza, dlatego granie ofensywnie moze sie obrócić przeciwko niemu. Podzial punktów nie jest najgorszy dla obu ekip i oprocz undera 3 zwrot (mało brakło) z czym sie zgadzam, ja probuje remis ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom