>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 18.09.2013 - środa

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale umniejszacie sukces Austrii Wiedeń, Dynamo nie awansowało dlatego że zagrali jak pizdy pierwszy mecz. Owszem, zespół z Wiednia jest najsłabszym w elicie, ale grają u siebie i potrafią przeszkadzać, i moim zdaniem 1,5-1,6 jest kursem zaniżonym.
To samo tyczy się Atletico Madryt, Zenit to ekipa w której nie brakuje jakości. Co więcej, uważam że Rosjanie są się w stanie postawić absolutnie topowym ekipom. Wiadomo, każdy kurs jest dobry jeśli wejdzie, ale ten naprawdę nie jest warty ryzyka.
Moje propozycje
MArsylia- Arsenal over 2,5
Napoli- Dortmund under 2,5
Barca -1,5
Chelsea
Steaua X2
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Milan - Celtic
poniżej 2.5 @ 1.80 ✅


Spadają te kursy na under w tym meczu i co tu się dziwić. Poprzednicy już pisali o kontuzjach, o słabo wyglądającej grze, o problemach z koncentracją w obronie więc nawet mecz z Celticiem na San Siro nie będzie oczywistością.

&quot;Jeżeli będziemy bronić lepiej, to i będziemy atakować lepiej. Jeżeli słabo atakujesz, to i słabo bronisz.&quot;

To tekst Allegriego z wczorajszej konferencji, jak jeszcze wstawi Constanta w miejsce Emanuelsona na lewej obronie to będzie już naprawdę dobrze, bo dorzucając do tego trójkę defensywnych (trójka defensywnych na Celtic, jak to brzmi...) przed linią obrony czyli Nocerino - De Jong - Muntari to mogą pozamykać większość opcji dla przyjezdnych. Ciężko się to będzie dziś oglądało, znowu. Nadzieja dla Milanu w dwójce Balotelliego z Matrim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 0

sakes92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, Faza Grupowa
Spotkanie: Marseille - Arsenal
Typ: Giroud strzeli !
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Godzina spotkania: 20:45

Giroud strzeli !! Nie rozumiem kursu tak wysokiego na napastnika, jako że strzela co mecz bramkę teraz jeszcze ma świetnego podającego jakim jest Ozill (ostatnio postawiłem na niego i własnie po jego podaniu padł gol) A jako ze Giroud jest z francuskiej ligi to myślę ze wie jak strzelać Marseille. Wiec stawiam na niego że strzeli.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Ac Milan wygra do zera 2.25 bet365
4 obrońców + 3 defensywnych pomocników z rzadkim ciągiem na bramkę wiele nam mówi. Mozna grać under 2.5 ale kurs jest niższy. Milan napewno strzeli potencjał ofensywny jest ogromny. Grają u siebie i jeżeli chcą powalczyć z Barcą o 1 miejsce w grupie to muszą takie spotkania wygrywać, a Celtic jest bez formy grają beznadziejnie ofensywa sztywna wątpie ze będą mieli nawet jakąś sytuacje zwłaszcza że Milan wystafia dośc defensywny skład
 
M 56

medjyk

Użytkownik
Austria - Porto 2 @ 1,45 Bah✅
Porto zespół przynamniej o klasę lepszy, grający do tego ładny ofensywny futbol. Austria przebrnęła kwalifikacje pokonując Dynamo Zagrzeb i w grupie podobnie jak to było w przypadku Dynamo powinna być dostarczycielem punktów. W grupie jest jeszcze Atletico i Zenit, rywalizacja o awans powinna być więc zacięta - prawda jest taka, że kto straci pkt z Austrią, będzie miał już niezmiernie ciężko awansować. Porto było nie bez przyczyny losowane z 1 koszyka, drużyna ma duże doświadczenie europejskie i zawsze osiąga dobre rezultaty, w tej grupie powinni powalczyć nawet o 1 miejsce. W lidze dobrze zaczęli i tutaj na pewno powalczą o pewne 3pkt, może się nawet skończyć na kilku bramkach dla smoków.
Barcelona - Ajax @ 1,13 Bah✅
Kurs może i niski, ale Barcelona to zespół, który w ostatnich 5 sezonach za każdym razem był przynajmniej w półfinale, w tym 2 razy wygrali. U siebie są bardzo mocni, motywacje na pewno mają i to choćby dlatego, że w grupie spotkają się z drużynami z którymi ostatnimi czasy nie grało im się łatwo - Celticiem i Milanem. Ajax z kolei obecnie to drużyna przynajmniej o klasę gorsza, jak nie kilka - w ostatnich 3 sezonach nie wyszli z grupy, dodatkowo tuż przed zamknięciem okienka transferowego w klubie nastąpiła mała wyprzedaż i dlatego też w sezon weszli nie najlepiej. Faworyt jest tylko jeden.
Napoli - BVB (bramka dla gości) @ 1,25 Bah✅
Wszyscy praktycznie w tym meczu spodziewają się BTS i overka. No cóż, to jest ważny mecz, wiadomo grupa jest ciężka i daletgo nie koniecznie tak musi być, drużyny mogą przynajmniej na początku skupić się bardziej na obronie żeby jako pierwsi nie stracić gola i walka może toczyć się w środku pola. Ostatecznie wcale nie musi paść dużo goli dlatego uważam, że tutaj należy zagrać bezpieczniej i wybrałem opcje na gola dla BVB. Czemu? Widziałem każdy mecz BVB w tym sezonie i większość w kilku poprzednich - drużyna zrobiła znowu krok do przodu, nowi zawodnicy świetnie się wpasowali i dlatego też takie świetne rezultaty. W zeszłym roku byli w finale i w grupie pokazali, że zależy im na każdym zwycięstwie (nie kalkulowali, że na wyjeździe remis też jest dobry). Teraz powinni zagrać podobnie, ofensywe mają bardzo silną, mimo kontuzji ławka też jest już w miarę dobra i dlatego ta bramka w przypadku takiej drużyny to minimum (przy 0:0 na pewno do końca powalalczą o zwycięstwo, a w przypadku gdy będą przegrywać to tym bardziej powalczą do końca o tą bramkę). Napoli drużyna ciekawa, brmkostrzelna, teoretycznie też powinni coś strzelić, ale niestety nie widziałem ostatnio ich żadnego meczu, a biorąc pod uwagę, że to ich powrót do rozgrywek i odrazu taki mecz to różnie może być (tzn. może się skończyć do zera dla BVB, niekoniecznie dużo, ale np. 0:1).
AKO: 2,05✅
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Nie będzie żadnej nowości w tym co napiszę. Oba zespoły rozpoczęły swoje zmagania ligowe z grubej rury. Zarówno Napoli jak i BVB w lidze jeszcze nie przegrały. Szykuję nam się dzisiaj na pewno ciekawy mecz. Moc w ofensywnie w obu zespołach jest ogromna. Co prawda nie ma już Cavaniego w Napoli, ale bardzo dobrze od początku sezonu prezentują się Hamsik (3 mecz/4 gole), Hiquain (3 mecze/2 gole), Callejon (3 mecze/3 gole) oprócz tego są jeszcze przeciez Mertens i Pandev, którzy potrafią szarpnąć i ewentualnie zakończyć akcje gole. W BVB wiadomo w lidze najelpsi strzelcy zespołu radzą sobie wyśmienicie: Aubameyang (5 meczów/5 goli) Lewandowski (5 meczów/4 gole), Mkhitaryan (4 mecze/3 gole), Reus (5meczów/2 gole). BVB popełnia błędy w obronie i jeżeli Napoli strzeli pierwsze to BVB nie ma wyjścia i zaatakuje. Nie sądzę, żeby tutaj było co bronić. Drużyny z takim potencjałem w ofensywnie na pewno dzisiaj zagrają otwartą piłkę.
BTS @1.57 Bet365 ✅
over 2.5 gola @1.76 Pinnacle ✅


FC Porto tutaj wystąpi w roli faworyta. W lidze bardzo dobrze rozpoczęli sezon i są liderem z 4 zwycięstwami na koncie w 4 spotkaniach (tylko 1 gol stracony). Na pierwszy rzut oka Porto jest w formie i powinno nie przegrać dzisiaj we Wiedniu. Gospodarze według ekspertów należą do najsłabszych drużyn w fazie grupowej LM. Zresztą dużego doświadczenia na arenie europejskiej w ostatnich latach to nie mają. W dniu dzisiejszym w zespole gospodarzy nie zobaczymy podstawowego gracza Grunvalda (P 8/2), który nabawił się kontuzji. Nieobecny jest jeszcze Gorgon (P 4/1). Jeżeli chodzi o Porto, to nie zagra zawieszony Defour (P 4/0) oraz kontuzjowany Maicon (O 3/0). Nie zmienia to faktu, że piłkarze FC Porto jednak dzisiaj są faworytem. W wyśmienitej formie strzeleckiej jest Martinez (N 4mecze/4 gole). Myślę, że Porto tutaj wygra.
FC Porto@ 1.50 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcinkajtek92 6

marcinkajtek92

Użytkownik
Gunner
Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Wilshere, Flamini - Walcott, Özil, Ramsey - Giroud

Nikt z was nie napisał chyba ani jednego postu związanego z tym klubem.
Pozyskanie Ozila , ktory jest maszynka napędzającą akcje Kanonierów , do tego szybki Walcott i Ramsey ktory ostatnio popisał się strzelając dwie bramki , wchodząc z ławki .
Arsenal zdecydowanie jest faworytem tego meczu, zespół jak i Wenger mają coś do udowodnienia. Jak wiecie , zauwazyliscie przez ostatnie sezony Arsenal grał dostatecznie.
Wygrywali mecze ktore mieli wygrac,lecz nie udawało sie wygrywac jakis wiekszych trofeów. Wenger chce pokazać ze Arsenal to nie tylko klub ktory moze uplasować się w PL na 3-4 pozycji ale także stać ich na wygranie PL jak i LM. Nie odpuści pierwszego meczu. Kurs na kanonierów jest dość duzy i kuszący. Śmiało stawiam na Arsenal,bedzie ciężko ale zespół z Francji jest przynajmniej o klase,historie niżej niz Londynczycy.

ŚMIAŁO Arsenal 2 - 2,4 @

PS. Milan 2,5 under
Arsenal
Dortmund
40zł = 361 do wyjęcia

co sądzicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
MarcinKajtek92 wszystko fajnie ale ten under może być pechowy, Celtic mimo że nie jest faworyzowany i nie jest faworytem, to jest czarny koń w tej grupie i może dużo namieszać. W delegacji czy u siebie pokaże swoje &#39;&#39;pazurki&#39;&#39; ;)
Arsenal, jak najbardziej ale Marsylia to trudny teren do zdobycia, natomiast Dortmund do końca przekonany nie jestem ale powodzenia.
 
A 0

asod

Użytkownik
Po wczorajszym świetnym dniu, obfitującym w grad goli, w którym oprócz Juventusu nie zawiedli wszyscy faworyci, czas na kolejne miejmy nadzieję równie emocjonujące mecze ????

Napoli – Borussia Dortmund @ BTS: 1.55
Chyba najlepszy mecz z dzisiaj, obie drużyny niezwykle ofensywne, o czym świadczą liczby goli strzelonych do tej pory, liczę na otwarty mecz z duża liczbą sytuacji dla obu drużyn, które przełoża się na grad goli, Osobiście stawiam &#39;BTS&#39; bo jedni i drudzy mają kim strzelać, czuje też że padną tu miniumum 4 gole ????
Austria Wiedeń - Porto @ 2: 1.50
Co tu dużo mówić zdecydowany faworyt jest tylko jeden i są nim gracze Porto, austriacy ledwo awansowali do fazy grupowej LM i jak można się spodziewać będą w niej dostarczycielem punktów. Miejmy nadzieję że nie będzie powtórki z wczoraj (czytaj. Juve) ????
Atl. Madryt - FC Zenit @ 1: 1.58
Atletico w lidze poza remisami z Barcą gra świetnie, co prawda Zenit również ale nie ma co porównywać tych 2 lig. Hiszpanie są u siebie piekielnie grozni, a sledzać grę Rosjan w pucharach na wyjazdach widać że sobie nie radzą, stawiam na pewną wygraną Atletico mimo braku Falcao w składzie, to ma kim strzelać.
Chelsea Londyn - FC Basel @ 1: 1.35
Zespoły spotkały się w zeszym sezonie dwu krotnie podczas półfinału LE, gdzie zwycięsko awansowali do fianłu Londynczycy. Liczę że powtórzą wynik sprzed roku i spokojnie pokonają Szwajcarów, oby tylko byli skoncentrowani od początku spotkania, bo wiemy jak się to rok temu skonczylo przegrywaliu do przerwy 0-1.
Marsylia - Arsenal Londyn @ BTS: 1.65
Arsenal w ostatnich spotkaniach jest wyraznie w gazie, do tego przyjscie Ozila na pewno zwiększy siłe ofensywną tego zespołu, dla są zdecydowanym faworytem, jednak Marsylia to nie jest taki łatwy teren, dlatego stawiam bezpieczniejszą opcję &#39;BTS&#39; choć myślęże mecz skonczy się 2 lub 3: 1 dla gości ;)

AKO: 8.18
Stawka: 100 zł

Do wyjęcia 719 złoty. Opłaca się tak stawiać? ????
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
MarcinKajtek92 wszystko fajnie ale ten under może być pechowy, Celtic mimo że nie jest faworyzowany i nie jest faworytem, to jest czarny koń w tej grupie i może dużo namieszać. W delegacji czy u siebie pokaże swoje &#39;&#39;pazurki&#39;&#39; :wink:

Arsenal, jak najbardziej ale Marsylia to trudny teren do zdobycia, natomiast Dortmund do końca przekonany nie jestem ale powodzenia
Zgodzę się z przedmówcą, robi się masówka na under Milanu z Celticiem, może być podobnie jak z wczorajszym meczem Juve, o którym też większość pisała że pewniak a jak się skończyło sami widzieliśmy ????
Wczoraj w ogóle padło dużo bramek i dzisiaj liczę na podtrzymanie tych statystyk, wielu bramek spodziewam się przede wszystkim w meczu

Napoli - BVB - over 2.5 - 1,70 ✅
Bet365
Moim zdaniem jest to hit dzisiejszego wieczoru,2 bardzo dobrze dysponowane drużyny, BVB budowane od kilku lat co daje efekty i w tej chwili jest to drużyna klasy światowej która może się mierzyć jak równy z równym ze wszystkimi najmocniejszymi zespołami ze starego kontynentu, Napoli w które inwestowane są ostatnio spore pieniądze, ale również trzeba przyznać świetnie trafione transfery, siła ofensywna szczególnie w środku pola wzrosła + oczywiście atut swojego boiska dzisiaj. Forma obu drużyn świetna, jak dla mnie kurs na over 2.5 to promocja, wątpie w wynik 1:1 czy 0:2 by przy takich wynikach dopiero zacznie się szybka piłka ????
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Mecz: Marsylia - Arsenal ✅✅✅
Typ: 2X
Kurs: 1,39

Arsenal w tym sezonie wreszcie może powalczyć o jakieś sukcesy. Wenger sypnął kasą i ściągnął Ozila. Kogoś takiego brakowało Kanonierom. Mesut, moim zdaniem ustępujący chyba tylko Inieście, może mieć podwójnie dobry wpływ na grę i nastroje Arsenalu - oprócz niewątpliwego wzmocnienia jakim jest w sensie sportowym, dochodzi podniesienie morale. Przyjście Ozila może być impulsem dla Londyńczyków do wiekszego zaangażowania. Szkoda, że trafili na tak ciężką grupę, bo każdy z trójki Arsenal/Borussia/Napoli może z tej grupy wyjść i każdy może z niej nie wyjść. Na pożarcie skazana jest jedynie Marsylia. Kto straci na meczach z nią najwięcej punktów ten nie wyjdzie z grupy. Dlatego nie ma szans żeby dziś Arsenal jakkolwiek odpuścił. Sportowo przewyższają Marsylię i nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem. Ale dla bezpieczeństwa - 2X.

Mecz: Austria Wiedeń - FC Porto ✅✅✅
Typ: FC Porto
Kurs: 1,45


Nie widzę tu innej opcji jak win gości. Austria awansowała do LM i to już jest niespodzianka. Kolejnych raczej nie sprawią. Tym bardziej, że przyjedzie FC Porto. Portugalskie drużyny to jedne z najbardziej ambitnych ekip. Wspaniale zarządzane (Porto, Benfica), grające ciekawy i skuteczny futbol nie odpuszczają ani na krok. Dziś pewne zwycięstwo Porto
Mecz: Napoli - Dortmund ⛔⛔⛔
Typ: Higuain NIE STRZELI
Kurs: 1,38

Higuain strzelający w ważnych meczach? To brzmi jak żart. Nie wiem kto odpowiada za kwotę jaką Napoli zapłaciło za Argentyńczyka ale skoro lubią szastać kasą - ich sprawa. Pipita nie jest wart połowy tej sumy. Ma instynkt i wie jak się odnaleźć na boisku ale co z tego, skoro na 5 okazji on wykorzystuje w najlepszym wypadku 1? Dla mnie zawsze pozostanie średnim zawodnikiem, który w ważnych meczach jest wręcz sabotażystą. Mecz z Borussią w jego wykonaniu raczej nie będzie przełomowym. Może i będzie miał okazje ale czy je wykorzysta? Moim zdaniem nie. I po takim kursie biorę ten typ.
Mecz: Napoli - Dortmund ⛔⛔⛔
Typ: Lewandowski STRZELI
Kurs: 2,40 !!!


Kurs na brak bramki Higuaina to dla mnie promocja ale kurs na gola Lewego? Brak słów. Pisałem o nim przy okazji ostatniego meczu z Hamburgiem. W skrócie - jest w formie, strzelił w kadrze więc wzmocnił się psychicznie, w lidze idzie mu świetnie. Borussia będzie miała dziś wiele okazji na bramkę bo zapowiada się otwarty, ofensywny mecz. To że Robert stanie przed dwoma/trzema szansami na bramkę mi wystarczy. Nie jest to typ zawodnika, który potrafi widowiskowo sam wypracować okazję i ją wykorzystać ale w roli killera sprawdza się idealnie. 2,40 na jego bramkę w dzisiejszym meczu to kurs, jakiego nie wolno ominąć ????
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzow
Spotkanie:
Schalke 04 - Steaua Bukareszt
Typ: 1 (handicap 0-1)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Na dzis proponuje spotkanie Ligi Mistrzow po miedzy niemiecka druzyna Schalke 04 a mistrzem Rumunii Steaua Bukareszt. Druzyna Schalke niezaciekawie rozpoczela sezon, ale po malu wraca do dobrej gry. Ostatnie dwa mecze w lidze wygrali nie tracac bramki i rowniez wyeliminowali PAOK awansujac do Ligii Mistrzow. Wzmocnili sie (to bylo dla mnie zaskoczenie) Kevinem-Princem Boatengem z Milanu. Mistrz Rumunii to typowo druzyna swojego podworka. W lidze nie ma sobie rownych na 5 meczy 4 wygrala i jeden zremisowala. W Europie w tamtym sezonie ladnie sie zaprezentowali, ale teraz jest nowy sezon i sorry ale ze slaba spisujaca sie ekipa Legii w Europie ledwo awansowali. Nie interesuje mnie to, ze mieli przewage w obydwu meczach. Klasowa druzyna by wykorzystala ta przewage a Steaua moim zdaniem nie jest taka druzyna i polegnie dzis w Niemczech. W tej grupie jest jeszcze pewna druzyna do zajecia pierwszego miejsca czyli Chelsea i mocny (napewno mocniejszy zespol od mistrza Ruminii) szwarjarski Basel i wlasnie miedzy tym zespolem bedzie Schalke walczyc o awans z grupy wiec mecz z druzyna z Bukaresztu musza u siebie wygrac. Niektorzy spodziewaja sie tu niespodzianki ale ja stawiam na pewne zwyciestwo Schalke 04 minimum 2 bramkami.
 
A 22

admek69

Użytkownik
Napoli - BVB
over 2,5 gola kurs: 1,70 bet356 ✅ 2:1
Jak można zauważyć to typ nic nowego do tematu nie wnosi, jednak jest to typ bardzo prawdopodobny. Obie ekipy zaczęły swoje ligi znakomicie, wszystkie mecze wygrane. Mocni ofensywni zawodnicy w obu drużynach pokażą nam piękny ofensywny futbol. Liczę na gole Hamsik&#39;a, Aubameyang&#39;a oraz Lewego.
Chelsea - Basel
over 2,5 gola kurs: 1,57 bet365
✅ 1:2

Kolejny ciekawy mecz się zapowiada. Ekipa z Londynu znów podejmie Szwajcarski Basel. Faworytem bukmacherów jest Chelsea, jednak należy przypomnieć sobie wyniki z ubiegłorocznej LE, gdzie mecze były naprawdę ciężkie dla The Blues. Wydaje mi się, że to nie tylko Chelsea będzie strzelała bramki, a Szwajcarzy coś ustrzelą także. Ciekawy kurs jest też na BTS, jednak over2,5 wydaje mi się bardziej prawdopodobny.
Pozdrawiam Admek69
 
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
FK Austria Vienna v FC Porto
Jakim cudem Austria Vienna dostała się do LM?! prezent od Din. Zagreb, dlatego nie sądzę, że wygra chociaż jeden mecz w swojej grupie. FC Porto to maszynka do strzelania goli, zespół ograny w Europejskich Pucharach i nie pozwoli sobie na porażkę w pierwszym meczu z tak słabym przeciwnikiem.
✅ FK Austria Vienna v FC Porto - FC Porto @ 1,5 ✅

Napoli v Borussia Dortmund
O sile ofensywnej tych zespołów nie ma co dużo mówić, wystarczy spojrzeć kim w ataku mogą pochwalić się zespoły: Reus, Lewandowski, Aubameyang (świetnie się wprowadził w drużynę); Higuain, Hamsik, Callejón czy Pandew. Liczę tu na sporo bramek i mecz w stylu akcja za akcję.
✅ Napoli v Borussia Dortmund [BTS] - Tak @ 1,57 ✅

Marsylia v Arsenal
Pierwsze spotkanie Arsenalu i przegrana z Aston Villą to tylko wpadka Kanonierów, ostatnie 5 spotkań to pokaz świetnej gry (chociaż w sobotnim spotkaniu sędzie troszeczkę im pomógł). OM też weszło dobrze w sezon i obecnie po 5 spotkaniach na swoim koncie posiada 10pkt, jednak poziom ligi francuskiej, a poziom ligi angielskiej to lekko mówiąc niebo, a ziemia. Arsenal ze swoim najnowszym nabytkiem i bramkostrzelnym francuzem w ataku powinien spokojnie poradzić sobie w tym meczu i tak jak obstawiłem, wygrać chociaż jedną połowę.
✅ Marsylia v Arsenal [wygra dowolną połowę] - Arsenal @ 1,57 ✅

✅ AKO @ 3,7 ✅
Analizy pochodzą z mojego tematu w dziale KZS
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Zgodzę się z przedmówcą, robi się masówka na under Milanu z Celticiem, może być podobnie jak z wczorajszym meczem Juve, o którym też większość pisała że pewniak a jak się skończyło sami widzieliśmy ????
Nie dziwota, że robi się masówka na under. Nikt głupi nie jest, długa lista kontuzjowanych grajków Milanu (5 podstawowych z meczu z PSV) na czele z El Shaarawym bądź Kaką czy solidnym Monolivio do tego przeciwnik jakim jest Celtic grający zazwyczaj autobusem na wyjazdach Champions League i jeśli dodamy do tego strasznie toporną grę Milanu w tym sezonie to nic innego jak under nie wychodzi.
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Napoli - Dortmund
over 3.5
2.75 - Betsafe

Hit kolejki w Neapolu. Generalnie grupa generująca hity co kolejkę. Z pewnością nikt nie będzie narzekał na brak emocji, a moim zdaniem, również bramek. Kwartet ofensywny Dortmundu dorobił się już bardzo wielu różnych dziwacznych określeń. Jakby ich nie określać i nie ważne czy w podstawowej jedenastce wyjdzie Kuba czy Gabończyk o trudnym nazwisku ;-), to siła jest niesamowita. Jej ów niesamowitość można obserwować od początku sezonu. Nie ma wśród tych piłkarzy stricte podziału na strzelców, asystujących czy kreujących akcje. Uniwersalność każdego z czwórki (Lewy, Aubameyang, Mkchitarjan, Reus) nie pozwala obronie rywala na &quot;eliminowanie&quot; pojedynczego zawodnika. I to wszystko wsparte jeszcze świetnym i równie kreatywnym środkiem pola. Takie połączenie musi, i daje, grad strzelanych bramek. Nie wiem, czy ktoś jeszcze w tym sezonie zdoła strzelić cztery razy Bayernowi, chyba, że znów chłopcy Kloppa. Po drugiej stronie bardzo dobrze prezentująca się defensywa Napoli oraz nieco według mnie słabszy, ale również bardzo groźny kwartet z przodu. Napoli w trzech dotychczasowych spotkaniach wbiło rywalom osiem bramek, Dortmundczycy w pięciu spotkaniach piętnaście. W ostatnich ligowych spotkaniach rozegranych na własnych boiskach obie drużyny oddały łącznie 51 (!) strzałów na bramkę rywala. Co jednak jeszcze warte podkreślenia obie ekipy mimo bardzo solidnych bloków obronnych często dopuszczają rywali pod swoją bramkę. Gospodarze dzisiejszego meczu zachowali co prawda dwa razy czyste konto, jednak i w meczu z Bologną, i z Atalantą pozwolili gościom na wiele, a czyste konto zawdzięczają ich nieskuteczności. Borussia swoje okazje wykorzysta, jestem wręcz przekonany, że nie jedną. Chociaż właściwie powyższe zdanie można by skopiować i podmienić jedynie nazwy drużyn. Wicemistrzowie Niemiec grają równie efektowną co otwartą piłkę. Gdy tylko po drugiej stronie stawał co najmniej solidny zespół, dawali sobie wbijać nie mniej niż jedną bramkę. To wszystko reasumując powinno dać dziś świetny piłkarski spektakl okraszony czterema lub więcej bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Po wczorajszym świetnym dniu, obfitującym w grad goli, w którym oprócz Juventusu nie zawiedli wszyscy faworyci, czas na kolejne miejmy nadzieję równie emocjonujące mecze ????

Napoli – Borussia Dortmund @ BTS: 1.55
Chyba najlepszy mecz z dzisiaj, obie drużyny niezwykle ofensywne, o czym świadczą liczby goli strzelonych do tej pory, liczę na otwarty mecz z duża liczbą sytuacji dla obu drużyn, które przełoża się na grad goli, Osobiście stawiam &#39;BTS&#39; bo jedni i drudzy mają kim strzelać, czuje też że padną tu miniumum 4 gole ????
Austria Wiedeń - Porto @ 2: 1.50
Co tu dużo mówić zdecydowany faworyt jest tylko jeden i są nim gracze Porto, austriacy ledwo awansowali do fazy grupowej LM i jak można się spodziewać będą w niej dostarczycielem punktów. Miejmy nadzieję że nie będzie powtórki z wczoraj (czytaj. Juve) ????
Atl. Madryt - FC Zenit @ 1: 1.58
Atletico w lidze poza remisami z Barcą gra świetnie, co prawda Zenit również ale nie ma co porównywać tych 2 lig. Hiszpanie są u siebie piekielnie grozni, a sledzać grę Rosjan w pucharach na wyjazdach widać że sobie nie radzą, stawiam na pewną wygraną Atletico mimo braku Falcao w składzie, to ma kim strzelać.
Chelsea Londyn - FC Basel @ 1: 1.35
Zespoły spotkały się w zeszym sezonie dwu krotnie podczas półfinału LE, gdzie zwycięsko awansowali do fianłu Londynczycy. Liczę że powtórzą wynik sprzed roku i spokojnie pokonają Szwajcarów, oby tylko byli skoncentrowani od początku spotkania, bo wiemy jak się to rok temu skonczylo przegrywaliu do przerwy 0-1.
Marsylia - Arsenal Londyn @ BTS: 1.65
Arsenal w ostatnich spotkaniach jest wyraznie w gazie, do tego przyjscie Ozila na pewno zwiększy siłe ofensywną tego zespołu, dla są zdecydowanym faworytem, jednak Marsylia to nie jest taki łatwy teren, dlatego stawiam bezpieczniejszą opcję &#39;BTS&#39; choć myślęże mecz skonczy się 2 lub 3: 1 dla gości ;)

AKO: 8.18
Stawka: 100 zł

Do wyjęcia 719 złoty. Opłaca się tak stawiać? ????
Oby ci to weszlo. Wczoraj byl dzien faworytow (wyjatek Shakhtar) i Juventus(smieje sie z tych ktorzy tak okrzykiwali ze Juve wygra tegoroczne LM, a bylo tych glosow sporo w ankiecie, powodzenia jesli ktos obstawil ich wygrana... ???? )
Co do typow, teoretycznie dobre. Jak dla mnie Porto &#39;pewniaczek&#39;. Sam zagralem z handi -1. Napoli BVB mysle, ze moze wejsc podobnie jak Marsylia Arsenal. Kanonierzy na pewno strzela brameczke. Ostatni mecz w ktorym nie zdobyli gola byl w kwietniu z druzyna Evertonu(chyba kazdy wie, ze jest to druzyna ktora ma b. dobra obrone i remisuje dosc czesto 0:0 lub po prostu nie daje sobie strzelic bramki) Co do Marsylii. Gdyby nie grali u siebie to bym nie podjal ryzyka, ale jakoze graja na wlasnych smieciach to mysle, ze chociazby te jedna brameczke zobaczymy. Osobiscie zagralem over 0.5 gola w 1 polowie. Mysle, ze powinnismy zobaczyc sporo bramek.
Najbardziej mnie jednak martwia mecze Atletico i Chelsea. Oczywiscie calym sercem jestem za Chelsea i mam nadzieje, ze wygraja, ale kurs troche nie wart ryzyka. Atletico - Zenit to dla mnie no bet jesli chodzi o wytypowanie zwyciezcy. Kurs juz lepszy, ale Atletico o ile w ataku mocne to wspaniala obrona sie nie popisuje. Mowi o tym nawet ostatni mecz z Almeria w ktorym stracili 2 bramki. Sami strzelili az 4, no ale Almeria? Beniaminek strzela bramki druzynie, ktora w ostatnich 2 spotkaniach z Barca zremisowala raz u siebie, raz na wyjezdzie. No nie wiem zobaczymy. W kazdym badz razie zycze powodzenia i mam nadzieje ze wejda typy ????
Od siebie polecam zagranie
Napoli v BVB typ BVB over 1.5 bramki @ Bet365 kurs: 1.90
Moim zdaniem typ dosc pewny. Po takim kursie oplaca sie chapac. Napoli jest glownie mocne w ofensywie podobnie jak Dortmund. Nie traca co prawda wiele goli. Od lipca tylko raz udalo sie przeciwnikowi wbic az 3 bramki(Porto) gdy grali u siebie. Statystyki sa niewazne. Jesli zobaczymy Borussie z tamtego roku to sie nie martwie o wynik. Mam nadzieje, ze nie oleja sobie tego spotkania, chociaz tez w to nie wierze. O ile nasza gwiazdeczka Lewandowski ma swoje humory o tyle Aubameyang i Mhkitaryan(nie wiem czy dobrze napisalem, dziwne nazwiska ???? ) pokazuja, ze rosna na nowe gwiazdy BVB i na pewno beda dawac z siebie 100%. Oczywiscie stawiam tez, bo komu w tym meczu kibicowac jak nie BVB ???? Myslalem o Over 2.5 w meczu, co moim zdaniem wejdzie na 95%, ale kurs spadl do 1.65 i zrezygnowalem. Poza tym jesli uznaje, ze wejdzie over 2.5 to licze na bramki BVB, bo samo Napoli nie wygra raczej (raczej na pewno) 3:0. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

dymcio

Użytkownik
Krótko i na temat, moja propozycja na dziś to zagranie handi na Borussie i Arsenal ????
Napoli - Borussia
Handicap : Borussia D. -1 (Kurs: 4,30) expekt
Marsylia - Arsenal
Handicap : Arsenal -1 (Kurs: 4,75) expekt
co daje łączny kurs = 20,43
myslę że po takim kursie warto zagrać za 5 lub dychę ???? Borussia zaliczyła najlepszy start w historii i myślę, że nie będą zwalniać tempa. Co do Napoli to nie wiem jak grają, nie oglądałem ich meczy. Jeśli chodzi o drugi mecz, Arsenal po pozyskaniu Ozila, który bardzo dobrze wkomponował się do zespołu ostatnio prezentuje się o wiele lepiej i dla mnie są faworytem
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Napoli - Borussia
Każdy nastawia się tutaj na ostre strzelanie, ale ja mam odmienne zdanie na temat tego meczu. Rozumiem, że dziś TVP pokaże ten mecz i pół Polski będzie oglądać lansowaną przez media &quot;polską Borussię&quot;, pompowanie balonika trwa w najlepsze, ma być dużo bramek i orgazmy Szpakowskiego po golach Lewandowskiego, ale ten hit może zamienić się w jeden wielki kit. Faktem jest, że obie drużyny w lidze strzelają dużo, ale to właśnie może spowodować, że trenerzy zdecydują się na zachowawczą grę i zabezpieczenie tyłów. Obaj trenerzy nie są idiotami, żeby porywać się na wymianę ciosów, wiedząc, że rywal jest zabójczy w ataku. Benitez, który jest maniakiem taktyki, wymyśli coś na ten mecz i zabezpieczy bramkę. To samo pewnie zrobi Klopp. Dla niego to jest wyjazd i z remisu będzie zadowolony. Zresztą sprawdziłem bilans Borussi z ostatnich trzech sezonów w meczach wyjazdowych w Europie i prezentuje się poniżej średniej: 3 wygrane, 6 remisów i 5 porażek. Widać wyraźnie, że ten zespół nastawia się na remis na wyjazdach i gra po prostu słabo w tych meczach. Jeszcze taka ciekawostka - z kim Borussia wygrała w tych 3 meczach? Same tuzy futbolu jak Karabakh, Karpaty Lwów i Ajax. Nikogo mocnego nie potrafili pokonać, a Napoli jest od tych drużyn dużo mocniejsze. Kursy na Borussię też przesadzone. Są faworytem w takim meczu, a przecież na wyjazdach nic nadzwyczajnego przez 3 lata nie pokazali. Większość patrzy na tę drużynę przez pryzmat tego, że w lidze idzie im świetnie i rok temu grali w finale LM. Jak pokazują mecze w LM, liga a Europa to dwie różne bajki. Zresztą świetnym przykładem tego jest sama Borussia, która dwa lata temu grała świetnie w Bundeslidze, a nie potrafiła wyjść ze słabej grupy w LM. Moje typy na ten mecz to Napoli DNB i under 3 (ja gram w miarę bezpiecznie, jak ktoś chce to można under 2,5).

Napoli - Borussia ✅ 2:1
Typ: 1DNB
Kurs: 2,30
Buk: Pinnacle


Typ: under 3 ZWROT
Kurs: 1,775
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
flpman 292

flpman

Użytkownik
Wczoraj ostrożna gra na faworytów była nie najlepszym pomysłem zobaczymy jak to się rozwinie dzisiaj:

Atletico - Zenit Typ over 2.5 gola Kurs: 1,72 Bet365 ✅✅✅
Wynik: 3:1
Miałem przyjemność oglądania wszystkich spotkań obu drużyn w tym sezonie, zarówno Spalletti jak i Simeone stawiają na ofensywny futbol, co przy potencjale kadrowym oby zespołów przynosi efekty w postaci dużej liczby zdobytych goli (oba zespoły mają od początku sezonu po jednym meczu bez strzelonej bramki), średnia bramek w meczu Atletico to 3,3 gola na mecz, Zenitu 3,23. Myślę, że to powinno wystarczyć. Ponadto Zenitowi zdarza się tracić bardzo głupie bramki, co przy prawdopodobnym naporze Atletico będzie sprzyjać mojemu typowi. Zagrałbym pewnie większy over, ale za kartki pauzuje dzisiaj Diego Costa, to ważny zawodnik w układance Simeone, zastąpi go być może sprowadzony z Vallecano Leo Baptistao, którego tak naprawdę nie wiadomo na co stać, w drużynie Zenitu z kolei po kontuzji do kadry wraca Hulk, aczkolwiek nie sądzę by zaczął mecz w pierwszym składzie. Bardzo jestem ciekawy jak zaprezentuje się Zenit, na tle bardzo dobrego przeciwnika, potencjał mają duży, a kursy na gospodarzy w okolicach ~1,45 nie warte gry moim zdaniem. Zadowolę się typem over 2.5 gola, ponadto jeżeli Zenit zdobędzie gola to największe szanse na ich zdobycie mają w mojej opinii Danny i Kerzhakov, a kursy do gry 4fun bardzo fajne:

Danny strzeli Kurs: 5 Bet365 ⛔
Kerzhakov strzeli Kurs: 4,33 Bet365
⛔


Chelsea - Basel Typ over 3.5 kartki Kurs: 1,80 Bet365
⛔ Wynik: 2
Linia moim zdaniem zaniżona przynajmniej o kartkę i jest to mój główny typ na dzisiaj. Sędzia dzisiejszego meczu to Włoch Daniele Orsato - krótko: na ostatnie 19 spotkań sędziowanych przez niego tylko raz pokazał mniej niż 4 kartki. Basel - w tych teoretycznie trudniejszych ligowych meczach zagrali z trzema drużynami pierwszej piątki w tabeli, kończyli te mecze z dorobkiem co najmniej 3 żółtych kartek. Podobnie w ostatniej fazie eliminacji do LM - w dwumeczu z Ludogorets otrzymali po 3 kartki w meczu. A dzisiaj czeka ich zadanie najtrudniejsze, z pewnością agresja będzie wpisana w ich taktykę, a i Chelsea nie wierzę, że skończy ten mecz bez żółtej kartki na koncie. Na przełomie kwietnia i maja tego roku zagrali dwumecz w Lidze Europy - skończyło się na odpowiednio 5 i 4 kartkach.

Barcelona - Ajax Typ: over 4 gole (4 gole - zwrot) Kurs: 1,97 Bet365 Wynik: 4:0
Liczba kartek: over 3.5 Kurs 2,00 Bet365 ⛔ Wynik: 2

Oj, nie będę specjalnie zaskoczony jeżeli Barca powtórzy 7 bramkową wygraną jak z Levante na inaugurację ligi. Goście mimo nie najgorszych wyników w lidze moim zdaniem grają słabo, nawet na tle rywali z Eredivisie, przed sezonem stracili Eriksena i kluczowego obrońcę Alderweirelda. W dotychczasowych meczach wyjazdowych tego sezonu straty bramkowe: 2, 3, 3, 1. Wiadomo jaką drużyną jest Barca, potencjał w ataku ogromny, a do tego dziurawa defensywa z nieruchawą Shakirą na czele :grin:. Bardzo podoba mi się przewidywana jedenastka na ten mecz: Valdés; Adriano, Piqué, Mascherano, Alves; Busquets, Cesc, Iniesta; Neymar, Messi, Alexis. Plusy: brak Pedro, będący w świetnej formie Cesc w pierwszym składzie, Messi z Neymarem razem na boisku (obiecująco ich współpraca wyglądała) i potrafiący zdobywać gole Adriano w miejsce kontuzjowanego Alby. Pewną niewiadomą będzie wpływ wczorajszej smutnej wiadomości z obozy Barcy - zmarł ojciec Gerardo Martino - po dzisiejszym meczu szkoleniowiec uda się do ojczyzny. Pytanie jak to wpłynie na zespół, sądzę, że będą jeszcze bardziej zmobilizowani. Rzadko gram taki typ po proponowanym kursie, ale tym razem wydaje mi się mimo wszystko warty zagrania. Do tego fajny kurs na over 3.5 kartki - w Eredivisie Ajax kartek łapie mało, ale rywale nie stanowią takiego zagrożenia jak Barca, pewnie kolejny raz ostro skopany zostanie Neymar, do tego zdarzające się błędy w obronie gospodarzy mogą wygenerować jakąś kartkę no i za symulację może coś wpaść. Sędzia Svein Oddvar w pucharach kartek nie żałuje. W niedawnym meczu Celtic - Shakhter Karagandy, który miał przebieg podobny jak zapowiada się dzisiejszy mecz pokazał 6 kartek. Do tego jeżeli ktoś ma możliwość to bardzo prawdopodobne, że kartkę otrzyma boczny obrońca Boilesen - otrzymał kartkę w 3 ostatnich meczach.

I ostatnia propozycja:

Schalke - Steaua Typ: BTS Kurs 2,00 Bet365 ⛔ Wynik: 3:0

Schalke ostatnie dwa mecze z czystym kontem? To sporo jak na tą drużynę, do tego dzisiaj bez zawieszonego Jermaina Jonesa. Kilka ogólników... Steaua w do tej pory na wyjazdach zdobywała dokładnie po 2 gole, w weekend u siebie wbili rywalom 5 goli. Można wniosek wysnuć, że ze zdobywaniem goli problemów nie mają, dzisiaj rywal znacznie lepszy od dotychczasowych, ale na jedną bramkę z pewnością ich stać. Schalke u siebie w dwóch meczach łącznie 5 goli, Szalai daje radę z zastępowaniem Huntelaara, więc jego brakiem bym się nie przejął nadto, warty uwagi jest fakt, że Steaua sprzedała kluczowego obrońcę Chirichesa. Kurs moim zdaniem adekwantny do ryzyka i warty zagrania. Wczoraj zawiodłem się na Anderlechcie, który nic nie wsadził, to dzisiaj fortuna się powinna odwrócić ;)
Tak luźno jeszcze powiem, że nie polecam taśm na teoretycznych faworytów, bo coś za mało niespodzianek wczoraj było ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom