>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 17.09.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
A 0

alan89

Użytkownik
Bayern Monachium - CSKA Moskwa. Mój typ na ten mecz to over 3 gola. Wydaje się, iż Bawarczycy wygrają ten mecz 3 badz 4 do 0. Liga Mistrzów zawsze była dla Bayernu istotna. Bayern ma w swoim ekipie wielu wysmienitych graczy, ktorzy sa w stanie strzelić kilka goli.
 
C 147

cococabana

Użytkownik
nie wiem kiedy wy obstawialiście te mecze na Bah ale 1,6 na Juve? 2.2 na MU w typach dnia? Ja teraz mam 1.35 na Juve wczoraj maksymalny kurs miał bet365 1,40. Od 11:50 taki sam kurs na MU 1,75
Byly takie kursy przez krotka chwile okolo 13 sam chcialem zagrac United ale nie zdazylem a sprawdzam co chwile wiec musialy byc bardzo krotko. W ogole z tymi kursami dzisiaj niezle cyrki ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Typ: Robin Van Persie (Manchester) - strzeli pierwszego gola w meczu

Kurs: 4.20


strzelił, ale jako drugi..
Manchester United pokonał Crystal Palace Londyn 2-0 w meczu otwierającym 4. kolejkę Premier League. A więc przystąpią do tego spotkania w dobrych humorach. Bayer w lidze 3 ostatnie mecze to 3 zwycięstwa. A więc też nastroje dopisują. Dzisiaj jednak wbrew statystykom będą mieli ciężko sprostać na wyjeździe piłkarzom Manchesteru. Why? Już mówię: jak donoszą źródła internetowe: nie lada problem ma przed sobą sztab szkoleniowy Bayeru Leverkusen. Aptekarze we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem United wystąpią bez swojego asa, Gonzalo Castro. Dodatkowo w Bayerze na urazy cierpią Dominik Kohr oraz Niklas Lomb, pod znakiem zapytania stoi również występ Larsa Bendera. W zespole z Old Trafford powinien dzisiaj wystąpić Wayne Rooney. Anglik, pomimo urazu głowy, wystąpił w meczu z Crystal Palace i nawet zdobył bramkę po rzucie wolnym. W United na pewno zabraknie Naniego, który pauzuje za czerwoną kartkę, kontuzjowanych Phila Jonesa i Danny&#39;ego Welbecka oraz chorego Shinjiego Kagawy. Ja myślę, że dzisiaj padnie sporo bramek. A Manchester nie będzie się bronił, tylko zaatakują od 1 minuty rywala. Mają atut własnego boiska i wspaniałych kibiców. Ale nie o tym chciałem napisać. Robin Van Persie jako strzelec 1 gola w meczu? Co wy na to? Bardzo prawdopodobne. Słuchajcie.. Tak było w ostatnim ligowym meczu z Crystal Palace. W meczu ze Swansea i Wigan też strzelał jako pierwszy. Generalnie w 5 ostatnich meczach jakie rozegrał aż w 3 wpisał się na listę strzelców jako pierwszy. Prawdopodobieństwo wg. mnie spore. Kurs - na singla tylko i wyłącznie. Za symboliczną dyszkę pogram. ..

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ad4
Tutaj wg. nie rozumiem stawiania na PSG. Ok ostatnio zaczęli grać coś lepiej ale dla mnie to i tak piach. W dodatku do Grecji nie polecieli Alex i Pastore. Zapewne nie zagra też wracający po kontuzji Menez. A Olympiakos to paczka jakich mało. W dodatku grając u siebie na stadionie Karaiskakisa stworzyli tam wyjątkowo ciężki teren do zdobywania jakichkolwiek punktów. I jeszcze wzmocnieni latem przez Javiera Saviole i Słowaka Vladimira Weiss&#39;a mają naprawdę solidny skład. Remis wydrą jak nic. Przypominam tylko, że w ostatniej edycji LM ogrywali u siebie takie ekipy jak Montpellier czy Arsenal a rok wcześniej z kwitkiem odprawili Borussię Dortmund. Paris z tym swoim minimalizmem z tego sezonu nie ma nawet co szukać tu 3 pkt.
Powodzenia !
Generalnie się zgadzam, ale widziałem ostatni mecz ligowy PSG i to była gra jak z nut, a grali nie byle z kim tylko z Bordeaux. Rzeczywiście na początku sezonu nie zachwycali, ale to mimo wszystko klasowa drużyna, a i cała liga francuska, pewno gorsza od niemieckiej, ale zdecydowanie lepsza od greckiej ! W ostatnim meczu też nie grał Pastore i to chyba tylko pomogło. Ja też mam zawsze obawy jak gram na PSG bo często zawodzą i tak może się teraz zdarzyć, więc całkowicie typu nie neguję i może gdyby nie ostatnie spotkanie też bałbym się na nich coś grać, ale zagrali naprawdę świetnie, płynnie i miło dla oka, jeśli powtórzą to to wygrają.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Ale co Ty kolego porównujesz Ligowe boje do Turnieju LM ? co ma piernik do wiatraka inna stawka meczu to raz . Jak dla mnie MU ze swoją minimalistyczną gra na 1-0 nie jest wcale faworytem jak to pokazują kursy .
Co do samego Typu na RvP jako pierwszy strzelec to nie jest zły trop ale wynik meczu jak najbardziej pozostawiam otwarty i grał bym tu na FT x2 @2.10 . Leverkusen ma ogromny potencjał w ataku problem w tym ze na wyjazdach grają zbyt zachowawczo jednak sytuacji potrafią sobie stworzyć kilka w meczu . A szanse bym dzielił55-45% dla MU ze względu na własne boisko .
jak dla mnie dobrym typem wydaje się być Leverkusen strzeli @1.45 i to też pogram .
Kolejnym ciekawym Typem jest MC czyste konto NIE @1.45 ,Anglicy bardzo faworyzowani na wyjeździe co jest przesadą Pilzno pokusi się o gola jak nie dwa .
Angielski drużyny w pucharach nie wywalczyły nic od lat takie ogórki jak Lech grał jak równy z równym z MC w 2 meczu . Plizno prezentuje się solidnie od 3 sezonów myślę ze narobią zamieszania w grupie jak i w dzisiejszym meczu .
I dwa typy które powinny być formalnością
PSG @2.00 i Real M @1.66
Obie drużyny z mego potencjałem ofensywnym obie mają sporo do udowodnienia ,obie głodne sukcesów i myślę ze nie ma tu miejsca na potknięcia w ich wykonaniu nie w tej fazie rozgrywek nie z takimi rywalami
Kusi również kurs na Real M strzeli powyżej 2,5 gola @2,35 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
To teraz ja wypowiem się na temat trzech spotkań LM
Kursy z Bet365

Real Sociedad v Shakhtar Donetsk
Pamiętamy wszyscy świetny dwumecz w wykonaniu Realu, który nie dał szans i pokonał OL (moim zdaniem faworyt tego dwumeczu) 4-0. Słaby start w lidze pewni jeszcze bardziej motywuje zespół do pierwszego meczu fazy grupowej. Spotkanie u siebie, czas pokazać kibicom, że Erreala jeszcze będzie liczyła się w tym sezonie, po cichu liczę na bramkę Veli. Ukraiński zespół napakowany brazylijskimi kopaczami, przyjedzie na San Sebastian w swoim optymalnym składzie. Patrząc na wyniki ostatnich spotkań można mieć pewne zastrzeżenia co do prezentowanej formy ale bramki to chłopaki potrafią strzelać.

⛔ Real Sociedad v Shakhtar Donetsk [BTS] - Tak @ 1,8 ⛔


Galatasaray v Real Madryt [krótka analiza]
Nie będę długo rozpisywał się nad tym meczem, ostatnie spotkania tych zespołów w LM pokazały, że zespoły potrafią sobie postrzelać. O mocy napadu Real&#39;u nie trzeba wspominać bo nazwiska piłkarzy mówią same za siebie. Galatasaray to bardzo trudny teren, fanatyczni kibice i perełka w napadzie, myślę że dziecko Mourinho ustrzeli coś w meczu.

✅ Galatasaray v Real Madryt [BTS] - Tak @ 1,57 ✅


Man Utd v Bayer Leverkusen
Kursy na ten mecz to dla mnie jedna wielka zagadka. Manchester na własnym stadionie nie przegrywa spotkań z ogórkami, bo tak moim zdaniem trzeba porównywać moc tych dwóch zespołów. Patrząc na formę ligową drużyn można spekulować, że Bayer jest w formie ale kim na tle Chelsea i Liverpool&#39;u są Wolfsburg, Stuttgart czy Borussia Moenchengladbach. Jeżeli na lewej obronie zagra nasza perełka Boenisch to Valencia czy Young bez najmniejszych problemów wkręcą go w ziemię. Rooney utrzymując swoją formę, którą pokazał w spotkaniu z Crystal Palace sam dokona egzekucji na Aptekarzach.

✅ Man Utd v Bayer Leverkusen - Man Utd @ 1,8 ✅


Analizy pochodzą z mojego tematu w dziale KZS
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
FC Kopenhaga - Juventus Turyn

Pierwsza kolejka fazy grupowej ligi mistrzów. Najpewniej na dziś wygląda Juventus w wyjazdowym spotkaniu z FC Kopenhagą. Gospodarze tego meczu to cień zespołu, który wyszedł z grupy chyba trzy sezony temu. Obecnie są w tragicznej formie, wygrali tylko jedno z ośmiu ligowych spotkań. Są na minusowym bilansie bramkowym i nie wygrali żadnego spotkania u siebie, są w tym sezonie po prostu słabi i nie wiadomo jak by się nie nastawiali na ligę mistrzów nie mają szans z Juventusem. Juventusem, który sezon rozpoczął bardzo dobrze, dwa razy rozbił Lazio, pokonał Sampdorię i ostatnio zremisowali z Interem. Skład Juventusu na to spotkanie będzie praktycznie taki jak w poprzednich spotkaniach, jedynie na prawej obronie za Barzagliego może zagrać Ogbonna, a w napadzie obok Teveza zagra chyba Quagliarella. Reszta zespołu bez zmian, z gwiazdami światowego formatu w linii pomocy. Duńska piłka zarówno reprezentacyjna jak i klubowa przeżywa kryzys, nie widać jakichkolwiek szans w dzisiejszym spotkaniu z Juventusem, który na pewno pierwszy mecz potraktuje poważnie.
2 -&gt; 1.45 tempobet
AH(1,5:0) 2 -&gt; 2.27 pinnacle

EH(2:0) 2 -&gt; 4.20 boylesports
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Benfica - Anderlecht
Benfica @ 1,45
✅
Benfica zaczyna lige mistrzów meczem u siebie z mistrzem Belgii, to nie bedzie dla nich łatwy mecz to na pewno lecz trzeba sobie powiedzieć szczerze że Benfica ma duzo lepszy skład od Brukselczyków a atut ich boiska to dla nich wielka przewaga. siła w ataku (Cardozo,Lima) jest niezwykła i jeśli chca awansować ze swojej grupy takie mecze jak te muszą wygryrwać.
Plzen - Manchester City
Manchester City @ 1,85
✅
nie wiem czemu buki uważają że Plzen ma szanse wygrać albo chociaz zremisować mecz z Manchesterem, fakt niby nie zaczeli jakoś piorunujaco w lidze ale ich rywalem będzie mistrz Czech który w ostatnich godzinach letniego okienka transferowego sprzeali Daride ich najlepszego zawodnika. Do City przyszedł Pellegrini który obiecał &quot;szejkom&quot; że drużyna nie bedzie tylko mocna w Anglii ale zaistnieje w Europie, ostatnie 2 sezony City w Lidze Mistrzów były wręcz fatalne grali jak banda rozkapryszonych dzieci przegrywała mecze kiedy byli zdecydowanym faworytem, Ale ten sezon bedzie dla nich inny zachowali trzon drużyny doszło kilku dobrych zawodników. To na Plzen powinno wytarczyć spokojnie.
Olympiakos - PSG
PSG @ 2,20
✅
Bardzo fajny kurs zeby zagrać ten mecz PSG gra w tym sezonie w kratke lecz co mecz pokazują ze skład zaczyna sie zgrywać i ich największe gwiazdy zaczynają osiągać swoją dobrą forme. Olympiakos jak to oni zawsze ciężko jechać do Grecji wielcy fanatycy tego klubu itd itd ale liga Grecka jest teraz w wielkim dołku nie ma pieniędzy na zawodników oraz na rozwijanie się klubów, PSG na papierze ma wielką przewage ale jak będzie zobaczymy, w każdym razie warto zagrać ten mecz.
FC Copenhagen - Juventus
Juventus @ 1,40
⛔
Według mnie to bedzie mecz do jednej bramki i to do bramki Dunczyków ich gra w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia nie wygrywają meczy w lidze są zaraz nad kreską, co mecz tracą bramke a jakoś bardzo duzo ich nie strzelają. Ich rywalem będzie &quot;Stara Dama&quot; Turynczycy są wielkim faworytem tego spotkania nie wyobrażam sobie co się musi stać zeby nie wygrali tego spotkania.
Galatasaray - Real Madrid
Real Madrid @ 1,67
✅
Galata w poprzednim sezonie pokazała ze nie jest jakimś chłopcem do bicia w Lidze Mistrzów uległa Realowi dopiero w ćwiercfinale lecz to jest zupełnie inny Real niż wtedy w rewanżu kiedy przyjechali po to by na stojąco awansować do Półfinału Ligi mistrzów. Turcy maja dosyć stary skład bądzmy szczerzy Drogba juz nie te lata Eboue też, w lidze nie idzie im ostatnio zbyt dobrze 3 remisy z rzędu nie pokazują zeby Galata miała dobrą forme, a Ich ofensywna gra jaką pokazywali w tamtym roku będzie niemilosiernie wykorzystywana przez skrzydłowych z Madrytu. PS: z tego co się orientuje boisko w Turcjii jest w troche lepszym stanie niż podczasz ostatniego spotkania tych drużyn
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Real Sociedad - Shakhtar Donetsk , Real Sociedad powyżej 2.0 kartek (azjan) @ 1,99 - Marathonbet, 6/10
Piękny, po prostu piękny kurs, którego warto zagrać. Real Sociedad dawno temu był na salonach Ligi Mistrzów, powracają, mają zgraną paczkę i pierwszy mecz zagrają u siebie. Zapewne będą się chcieli pokazać z jak najlepszej strony, sama grupa nie jest dla nich łatwa, gdyż oprócz dzisiejszego rywala - Shakhtara Donetsk, mają także Manchester United i Bayer Leverkusen. Ale do rzeczy. Jeżeli chcą szukać punktów, to gdzie jak nie u siebie? No właśnie. Podopieczni Arrasate zrobią wszystko by ugrać pierwsze trzy punkty, stąd też ten typ. Shakhtar nie jest ekipą do bicia, to wiadome, mają obecnie słabą obronę, ale mimo wszystko to nadal silna ekipa, która praktycznie co roku gra w LM. Arbitrem spotkania będzie pan Ovidiu Haţegan, rumuński sędzia, który jest przyzwyczajony do wyciągania kartoników, gdyż na co dzień sędziuje Rumuńską ligę. Marathonbet przygotował bardzo bezpieczny typ, z bardzo dobrym kursem z którego nie sposób nie skorzystać...Weźmy ostatnie pięć spotkań tego pana (nie warto zagłębiać się w dalszą historię) i widzimy 36 żółtych kartoników (w tym dwie czerwone). Bardzo dobry wynik Rumuńskiego arbitra. Myślę, że wola walki i chęć wygrania pierwszego spotkania po długiej nieobecności na Europejskich boiskach pozwoli na to, aby Real Sociedad otrzymał minimalnie dwie kartki (za które jest zwrot) , ale według mnie będzie więcej.
Bayern Monachium - CSKA Moskwa , CSKA Moskwa powyżej 2.0 kartek (azjan) @ 1,60 - Marathonbet, 8/10
Nie od dziś wiadomo jak się w Rosji gra... Może i poziom nie jest najgorszy, ale jeśli chodzi o faule to kto jak kto Rosja stoi na poziomie z Włochami... Bayern Monachium czyli zwycięzca Ligi Mistrzów będzie podejmować CSKA Moskwę. No i mamy kolejny bardzo dobry typ na dwie kartki dla CSKA, który uważam, że warto pobrać. Bayern gra szybką piłkę i nie można zaprzeczyć, że jest kilka razy lepszą ekipą od gości. Arbitrem spotkania będzie Włoch - Gianluca Rocchi - według mnie perełka wśród sędziów, w poprzednim sezonie Serie A prowadził 19 spotkań, w których pokazał 115 żółtych kartek i 8 czerwonych. Jak dla mnie? Bomba. Wyczuwam kilka kartek dla północnych sąsiadów.
Olympiakos Pireus - PSG , Powyżej 4,5 kartek @ 1,90 - Marathonbet, 4/10
Wszyscy dobrze wiemy jak ciężkim terenem dla wszystkich przyjezdnych zespołów jest Grecja. Olympiakos u siebie jest bardzo ciężkim zespołem do przejścia na ich boisku (jako kibic Arsenalu coś o tym wiem ???? ). Dzisiaj zmierzą się z potęgą ligi francuskiej - PSG. Według mnie będzie to mecz na remis, murowanie bramki przez Grecki zespół i groźne kontry, właśnie dlatego upatruję tutaj minimum pięć kartek. Zawody na Stadio Georgios Karaiskáki poprowadzi pan Felix Brych, w poprzednim sezonie 18 spotkań w lidze i 68 żółtych kartoników, plus trzy czerwone. Nie jest to może wybitny wynik, który napawa hurraoptymizmem, ale głównie dlatego zdecydowałem się na taki typ, gdyż mam na uwadze właśnie teren, na którym rozegra się spotkanie, a tam niestety - nie ma lekko. PSG będzie musiało się nieźle namęczyć.
Galatasaray - Real Madryt , Galatasaray powyżej 2,5 kartek @ 2,05 - Marathonbet, 5/10
Na koniec typ, który można było grać w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów... Starzy znajomi, Galatasaray i Real Madryt. Turcja to podobnie jak Grecja ciężki teren. W poprzednim sezonie kiedy Real grał na stadionie Galatasaray, gospodarze otrzymali trzy żółte kartki, w meczu rewanżowym było ich o jedną więcej. W obu tych spotkaniach nie było arbitrów, którzy przepadają za kartkami a mimo to linie o 5,5 były pokryte. Dziś na boisku pilnować porządku będzie Mark Clattenburg , którego wszyscy dobrze powinniście znać. W poprzednim sezonie PL - 22 spotkania / 74 żółte kartki i 2 czerwone. Real Madryt jest w tym spotkaniu faworytem, jednak mimo to uważam, że będzie bardzo zacięte spotkanie. Trzy kartki dla gospodarzy są w zasięgu ręki Clattenburga.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Przemyślenia Rijo #6 - 17-09 - Liga Mistrzów
MANCHESTER UNITED - BAYER LEVERKUSEN

Champions League czas zacząć! Już od dziś będziemy mogli oglądać wzmagania najlepszych drużyn Europy!
Na początek nieco o meczu United. W ostatniej kolejce wygrali 2-0 z Crystal Palace, choć w średnio przekonującym stylu. Prawdopodobne wyjściowe składy:

Jeśli to prawda że zagra Young, to będę mniej zadowolony... W ostatnim meczu faktycznie zabawił się w aktora, acz Moyes miał z nim na ten temat pogadać. Oby się zmienił.
Prócz tego od pierwszej wyjdzie prawdopodobnie Fellaini, dla którego będzie to pierwszy mecz w Lidze Mistrzów.
Teraz czas na gości. Dobrze radzą sobie w Bundeslidze, zresztą są faworytami do zdetronizowania Bayernu i Borussii. W ostatnich meczach nie prezentowali jednak takiego stylu, jakiego bym chciał. Fakt, w ostatniej kolejce wygrali z Wolfsburgiem 3-1, ale męczyli się przez większość drugiej połowy, a trzeci gol dla &quot;Aptekarzy&quot; padł w 90. minucie, gdy &quot;Wilki&quot; grały już w dziesiątkę. Dwa tygodnie wcześniej w ważnym meczu Leverkusen uległo w Gelsenkirchen Schalke 2-0.
Faworyt dla mnie jest jeden - oczywiście klub z Anglii. Kursy są dobre, dlatego nie wolno tego przegapić.
United @ 1.80, SportingBet, stawka 4/5 ✅
United(-1) @ 3.10, WillHill, stawka 1/5 ✅

VIKTORIA PLZEN - MANCHESTER CITY

Champions League czas zacząć! Już od dziś będziemy mogli oglądać wzmagania najlepszych drużyn Europy!
Kolejny raz nie ogarniam tego kursu. Przecież City to jednak mistrz Anglii sprzed dwóch lat.
Także bez zbędniejszego gadania takie same typy.

City @ 1.85, WillHill, stawka 4/5 ✅
City(-1) @ 3.05, Bet-at-Home, stawka 1/5 ✅
BILANS: ✅ 10.75 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Victoria Plzen vs Manchester City
Dzisiaj w Pilźnie dojdzie do pojedynku między tamtejszą Victorią, a zespołem „The Citizens”. Niezaprzeczalnym faworytem tego spotkania jest drużyna przyjezdnych jednak ja pokuszę się o typ na gospodarzy. Ostatnio śledziłem parę spotkań ligi naszych południowych sąsiadów i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Pilzno ostatnio zremisowało w meczu na szczycie w Libercu [1:1,(0:1)] i zajmuje akutalnie drugą lokatę tuż za Spartą Praga. Oczywiście wiem, że ligi czeskiej do ligi angielskiej porównywać się nie powinno ???? jednak liczby o czymś świadczą. Pilzno strzela praktycznie w każdym meczu co daje im znakomitą średnią bramkową 2.62 gola na mecz. Z tego już chociażby możemy wywnioskować, że na połowie przeciwnika czują się wyśmienicie. No, ale... Jak bramki strzelają tak i bramki tracą. 8 rozegranych spotkań i 6 straconych bramek mówi o tym, że z tyłu idzie im zdecydowanie gorzej niż z przodu pola. City jak na razie odnotowało 2 zwycięstwa, remis i porażkę. Jak na drużynę, która za cel stawia sobie triumf w BPL nie jest to dobry rezultat szczególnie patrząc na dotychczasowych przeciwników. Jedyne czym mogą się pochwalić to zwycięstwo na inaugrację aż 4:0 z Newcastle. Najlepszym przykładem na to, że Pilzna nie należy dziś z góry skreślać jest ekipa Cardiff, która będąc beniaminkiem pokonała u siebie ekipę z Manchesteru pakując im aż 3 bramki, czyli... czyli wszystkie stracone przez City do tej pory należy zapisać na konto Walijczyków. Gram za niską stawkę, ale myślę, że spróbować warto. Mój typ to 2:1 lub 3:1 (tutaj warto przypomnieć też naszych kopaczy, w których nikt nie wierzył, a jednak się stało :grin: ).
Typ: Drużyna 1 wygra i w meczu padnie więcej niż 2 bramki 8.00 ⛔
Victoria Plzen 4.70 ⛔
BTS 1.65 ⛔
1 drużyna zdobędzie gola? TAK 1.40
⛔
bukmacher: bet-at-home
W 10 minut przegrać wszystko :razz:
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Nie będę się tu rozpisywał bo już zostało praktycznie wszystko napisane więc napiszę tylko co gram dzisiaj.
Man Utd @ 1.80 ✅✅✅
PSG @ 2.15 ✅✅✅
Juventus @ 1.40 ⛔⛔⛔ :;/:
Juve myślę,że można z handi ale gram czystą 2 i wydaje się to pewniak na dzisiaj.Manu i Psg myślę,że dzisiaj zagrają dobre mecze i wygrają.
Ograne kluby w pucharach z dużym potencjałem a takie drużyny są budowane z myślą o Champions League.LM jest tu priorytetem.Po takich kursach warto spróbować.
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
Tak tylko że nasi kopacze z lecha grali z city w lidze europy. Gdzie kasa dla klubu takiego jak city jest jak najbardziej śmieszna. Wraca kapitan KOmpany więc jest jakiś pozytywny znak bo defensywa niespisywala się najlepiej. Do tego szkoleniowiec pelegrini który ładnie walczył w poprzednim sezonie z malaga w lidze mistrzów. Ja nie widzę szukania na siłę niespodzianki ale każdy ma swój rozum i kasę za która stawia co chce. Z mojej strony życzę tylko powodzenia. Przepraszam za pisownię ale z fona nadaję;)
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Nareszcie zaczyna się nowy sezon Ligi Mistrzów. Przed startem tych prestiżowych rozgrywek drużyny zagrały po kilka meczy w swoich ligach, jednak niekoniecznie musi się, to przełożyć na rozgrywki Pucharowe.

Bayern - CSKA
Typ: CSKA nie strzeli @ 1,85 ✅

Może Bayern nie zachwyca i nie miażdży w tym sezonie swoich rywali, ale defensywę nadal mają bardzo dobrą . Jak narazie stracili w lidze 2 bramki. W Super Pucharze 2 z Chelsea po kontrach i wyjątkowo 4 na starcie rozgrywek z BVB w Super Pucharze Niemiec, jednak wtedy Pep kombinował z linią obroną i zamiast Dante grał Van Buyten, który strzelił samobója i zagrał fatalny mecz.
CSKA za, to bryluje w lidze, ale moim zdaniem przyjazd na Alianz Arena będzie zupełnie innym meczem i nie dadzą rady.
Typ opieram głównie na świetnej postawie defensywy mistrzów Niemiec.
Tak jak myslalem CSKA zostala zmiazdzona i nie miala praktycznie z czego strzelic
Victoria - Manchester City ⛔ ⛔ ⛔
typ: Victoria (remis zwrot) @ 3,30

&quot;The Cityzens&quot; po wspaniałym starciu inauguracyjnym, gdzie ograli Newcastle 4-0 już tak nie błyszczą. Porażka w Cardiff, średni mecz, ale wygrany z Hull i w weekend remis ze Stoke. Dodatkowo na Manchesterze po nieudanych wcieśniejszych wojażach ciąży presja. Skład podczas okienka ponownie na bogato wzmocniony. Oprócz zawodników przyszedł nowy trener Manuel Pellegrini, który ma zrobić drużynę sięgającą po sukcesy na arenie międzynarodowej .
O formie klubu ze stolicy Czech zostało napisane już dużo. Grają ładną dla oka piłkę, a co najważniejsz skuteczną. W obliczu nie najlepszej formy rywala wcale nie stoją na straconej pozycji, a mogą się pokusić o niespodziankę.
Totalna dominacja City
Wyszlo pol na pol , na zero dzisiaj.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
MANCHESTER UNITED - BAYER LEVERKUSEN

Champions League czas zacząć! Już od dziś będziemy mogli oglądać wzmagania najlepszych drużyn Europy!
Na początek nieco o meczu United. W ostatniej kolejce wygrali 2-0 z Crystal Palace, choć w średnio przekonującym stylu. Prawdopodobne wyjściowe składy:

Jeśli to prawda że zagra Young, to będę mniej zadowolony... W ostatnim meczu faktycznie zabawił się w aktora, acz Moyes miał z nim na ten temat pogadać. Oby się zmienił.
Prócz tego od pierwszej wyjdzie prawdopodobnie Fellaini, dla którego będzie to pierwszy mecz w Lidze Mistrzów.
Teraz czas na gości. Dobrze radzą sobie w Bundeslidze, zresztą są faworytami do zdetronizowania Bayernu i Borussii. W ostatnich meczach nie prezentowali jednak takiego stylu, jakiego bym chciał. Fakt, w ostatniej kolejce wygrali z Wolfsburgiem 3-1, ale męczyli się przez większość drugiej połowy, a trzeci gol dla &quot;Aptekarzy&quot; padł w 90. minucie, gdy &quot;Wilki&quot; grały już w dziesiątkę. Dwa tygodnie wcześniej w ważnym meczu Leverkusen uległo w Gelsenkirchen Schalke 2-0.
Faworyt dla mnie jest jeden - oczywiście klub z Anglii. Kursy są dobre, dlatego nie wolno tego przegapić.
United @ 1.80, SportingBet, stawka 4/5
United(-1) @ 3.10, WillHill, stawka 1/5

VIKTORIA PLZEN - MANCHESTER CITY

Champions League czas zacząć! Już od dziś będziemy mogli oglądać wzmagania najlepszych drużyn Europy!
Kolejny raz nie ogarniam tego kursu. Przecież City to jednak mistrz Anglii sprzed dwóch lat.
Także bez zbędniejszego gadania takie same typy.

City @ 1.85, WillHill, stawka 4/5
City(-1) @ 3.05, Bet-at-Home, stawka 1/5​
Grasz po pochodzeniu klubów? na to wygląda
do rzeczy
Leverkusen u siebie to potężna siła ofensywna, co najważniejsze skuteczna. Lecz na wyjazdach sporo traci na sile. Też potrafią ostrzelać bramkę rywala, ale miewają problem ze skutecznością. W poprzednim sezonie Bayer miał spory przestój - jak na tą ekipę- w meczach wyjazdowych . W obecnym sezonie dwa wyjazdowe spotkania i jedna wygrana i jedna porażka. Z VFB wygrali, ale po samobójczym trafieniu przeciwnika. Z Schalke 0-2 i to z Schalke, które dopiero w tym meczu przełamało się w lidze i wygrało. Jak widać, sami z siebie nie strzelili żadnej bramki, a u siebie mają już ich na koncie 10. Zeszły sezon zraził mnie do stawiania na Leverkusen po za domem. Teraz przyjeżdżają na tak trudny teren, więc tym bardziej nie obdarzyłbym ich zaufaniem, bo o strzelenie gola będzie znacznie trudniej. ale,
Z drugiej strony United, nowy trener i zobaczymy jak mu pójdzie w LM. Czerwone Diabły za Fergusona przyzwyczaiły niestety do tego, że rozgrywki grupowe nie szły im jak po maśle, często zdarzały się grudki bądź nawet grudy. Mecze wygrywane minimalnie. A przecież Braga to nie jakieś wielkie tuzy, a mimo to albo potrafili napsuć sporo krwi jak portugalski zespół kiedy to MU musiało gonić wynik od 0-2, czy wpadka z Cluj i porażka 0-1. Jeżeli cofniemy się bardziej to sensacyjne niewyjście z grupy i zaledwie 1 wygrana u siebie. By nie cofać się za bardzo to ostatni przykład i jeszcze sezon wcześniej i mimo wygrania grupy tylko 1 wygrana przed własną publicznością nad kopciuszkiem z Turcji Burasporem. Podobny przebieg do ubiegłorocznej potyczki z inną turecką ekipą Galatą, w obu przypadkach szybkie objęcie prowadzenia i tyle, 1-0. Mało przekonywujące występy.
Reasumując, United do tej pory zaprezentowała nieco kapryśna postawą w fazach grupowych. Zobaczymy jaką taktykę zaprezentuje Moyes. Bayer ma kim postraszyć, ale czy znowu góry nie weźmie ich wyjazdowa indolencja?
dla mnie no bet

Drugi typ i drugi komentarz to podsumowanie jakbyś spadł z księżyca. Tak jakbyś nie śledził poczynań City w dwóch dotychczasowych fatalnych występach tej drużyny w LM. City bazuje po raz kolejny na tym samym, ale póki co w lidze średnio im to wychodzi. Na City ogromna presja, bo ileż można... Viktoria ma luz psychiczny, jak wygrają będzie zajebiście, jak zremisują czy przegrają nikt nie będzie miał do nich wielkich pretensji, bo to oni są Dawidem w tym starciu. Mobilizacja z ich strony z pewnością ogromna. Po raz kolejny, na dwoje babka wróżyła, więc dla mnie to też no bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Nie wiem skąd wy bierzecie te typy na Victorie. Zero argumentów podajecie za Czechami. Cały czas tylko wykazujecie nie najlepszy start sezonu w wykonaniu City. Czeska liga to nie Premiership. Dodatkowo City będzie chciało wkońcu o coś zawalczyć w tej LM. Z Pilzna odszedł Darida , ważny zawodnik drużyny i z całą sympatią dla Pilzna to ta drużyna nie ma co szukać w tym meczu.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Real Sociedad - Szachtar Donieck

Na inauguarcję sezonu 13/14 w lidze mistrzów Real Sociedad podejmie ukraińskiego Szachtara, który w poprzedniej edycji spisał się bardzo dobrze.
Obie drużyny jak już zostało wspomniane także i w tym dziale dosyć ofensywne i z pewnymi lukami w obronie.
Sezon się rozpoczyna więc wypadaloby poszukać analogii do poprzedniego.
Jeśli chodzi o defensywę i porównanie do poprzedniego sezonu,największym osłabieniem gospodarzy jest strata sprzedanego do madryckiego imiennika Asiera Illarramendi,dziś liczę ,że większość czasu gospodarze spędzą w ataku a tam już młody Hiszpan aż tak ważną postacią nie był,dośc powiedzieć ,że w ubieglym seoznie w 32 meczach PD zaliczył ledwie jedną asystę i nie strzelił żadnej bramki(co nawet jak na DMF jest osiągnięciem słabym).
W moim odczuciu większe straty kadrowe w porównaniu do poprzedniego sezonu zaliczył Szachtar,owszem przyszedł kolejny transport młodych i utalentowanych brazylijczyków z Bernardem na czele,ale odeszli gracze którzy nadawali rytm grze środka pola,oraz poczynaniom ofensywnym.
O ile odeście Fernandinho określiłbym jako &quot;pół biedy&quot; o tyle strata ormiańskiego pomocnika Mkhitaryana to póki co niewypelniona luka, miał on w zeszłym sezonie udział przy aż 35 bramkach &quot;górników&quot; w rodzimej lidze.
Gwoli uzupełnienia należałoby też wspomnieć o ubytku w osobie bardzo doświadczonego rumuńskiego obrońcy Rata.
Mam wrażenie ,że najwiekszym skarbem drużyny z Doniecka jest pracujący tam już niemal dekadę rumuński szkoleniowiec Mircea Lucescu, który co chwile obrabia tam kolejne (najczęsciej brazylijskie) diamenty przed sprzedażą ich(najczęściej z dużym zyskiem) na zachód Europy.
Na podstawie początku sezonu w lidze ukraińskiej (niestety Szachtar nie grał jeszcze innych ważnych meczów w tym sezonie) wydaje mi się,że nowe nabytki jeszcze nie są całkowicie poukładane (albo czego nie wykluczam jest tam w szatni jakiś problem).
W poprzednim sezonie Szachtar w rodzimej Premier Lidze w pierwszych 24 meczach zanotował aż 22 zwycięstwa( w calym sezonie przegrywając ledwie jedno spotkanie), w tym ma na koncie już 2 wyjazdowe porażki (w każdej z nich dając sobie wbić po 3 bramki).
Stadion w Sociedad również do specjalnie gościnnych nie należy,owszem start sezonu niezbyt imponujący(tak było i w tamtym sezonie),natomiast zauważyć należy iż w ubiegłym sezonie przegrała tu Barcelona (3:2) oraz remisował Real (3:3),a ostatnia porażka miała miejsce na początku listopada.
Reasumując myślę,że mecz ten dla gospodarzy będzie zbyt ważny aby nie zagrać go dobrze i w pełnym skupieniu (oba mecze z Lyonem pokazały że to potrafią),gdyż w tej grupie LM o punkty będzie bardzo ciężko.Jednocześnie hiszpańska drużyna nie jest jakimś hegemonen który może sobie pozwolić sobie na stratę punktów bo i tak je nadrobi (jak w poprzedniej edycji LM Barca z Celitikiem czy Bayern na Białorusi).
Proponuję -1,5 handicapu gdyż uważam,że Real jest w stanie strzelić 2 lub 3 bramki(tak jak juz zostało zauważone Ukraińska obrona to najsłabsze ogniwo ukraińskiego potentata).
Można zagrać ten mecz mniej odważnie AH-1 z kursem ponad 3 lub czystą jedynkę po około 2,2.
Uważam,że brazyliski Szachtar rozkręci się na dobre dopiero w drugiej części rundy i dziś stawiam Real Sociedad San Sebastian -1,5 - Szachtar Donieck @ 4,35 Betgun.
Tak jak zostało napisane wyżej opcja Sociadad - conajmniej dwie kartki jest bardzo dobra.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Przywiało trochę tych typów w stronę Pilzna, a jak coś nie przeoczyłem to nikt nie wspomniał, że niepewna występu jest trójka ich obrońców - Hejda (6 meczów do tej pory), Reznik (6), Cisovsky (2), z czego Reznik i Cisovsky grali dwumecz z Mariborem w podstawowym składzie. Nie twierdzę przez to, że należy grac na City, ale wstrzymanie się z jakąkolwiek grą do czasu poznania składów uważam za wskazane ;)
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Nie rozumiem tego hurraoptymizmu w stronę Pilzna. City już chyba dostało nauczkę dwa lata z rzędu. Tym razem pod wodzą tak sensownego trenera jakim jest Pellegrini, ich powinnością jest wygrywanie takich meczów jak dzisiejszy. Nie wykluczam remisu oczywiście, choć sądzę, że City i Manuel nie zlekceważą przeciwników i z całą pewnością zagrają o 3 pkt by właściwie rozpocząć LM. Kadrowo chyba nie ma sensu porównywać obu ekip. Nie można odmawiać ambicji graczom Viktorii, ale tym razem to może być za mało (choć udało się zremisować z Milanem w LM u siebie). Jednakże, Man City wiedząc o co grają, oraz bacząc na to co się działo w ostatnich edycjach, takie mecze musi wygrywać. W następnej kolejce mecz z Bayernem, wiec dobrze byłoby rozpocząć od wygranej. Ponadto, przy całym szacunku dla Pilzna, to drużyna, która powinna dostarczać punkty właśnie Bayernowi czy City w tej grupie (z CSKA mogą swobodnie powalczyć). Pellegrini wie o co gra, dał odpocząć kilku zawodnikom w meczu ze Stoke, więc wyjazd do Czech z pewnością traktuje poważnie. Kurs, który urósł ze 1,50 na 1,75 absolutnie warty gry!

Polecam więc: Man City 1,75 ✅gram to w BAHu (widziałem, że gdzieniegdzie 1,80)

Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Benfica - Anderlecht BTS @ 1,95
WilliamHill

Strasznie widzę, że nie doceniacie Anderlechtu, a przecież jest to mistrz Belgii, tej Belgi, która młodzieżą straszy Europę i Świat...Może i odeszło klku znacznych piłkarzy, ale jest to jakaś marka w Europie i sądzę, że są spokojnie wywieźć ze stolicy Portugalii nawet komplet punktów! Czytałem gdzieś, że gospodarze mają problem w defensywie, że ktoś z podstawowego składu nie zagra. Nie wiem na ile to jest prawdą, lecz i tak ofensywa Anderlechtu jest na tyle groźna, że jest to w sumie nie ważne. Benfica z przodu też wygląda fajnie, mają kilku naprawdę niezłych zawodników i także coś strzelą. Może być to otwarty mecz, można moim zdaniem liczyć na jakiś over. Ja jednak skupiam się na tym, ze obie ekipy strzelą bramki i sądzę, ze RSC wywiezie chociaż jeden punkt z półwyspu iberyjskiego.
Galatasaray - Real over 3 @ 2,00
Comeon

Zacznę może od takiej ciekawostki, że Realowi nie udało się wygrać z Galatasaray, kiedy Turcy grali u siebie i dziś do końca ta passa nie musi zostać przerwana. Gospodarze może nie radzą sobie do tej pory jakoś wybitnie w lidze, lecz nie ma co patrzeć na ich ostatni mecz gdzie grali w eksperymentalnym ustawieniu, gdzie brakowało kluczowych zawodników, ale na Real i Ligę Mistrzów zawsze jest pełna motywacja, a do tego Ci kibice, których klimatu nie lubi żadna drużyna z europy zachodniej. Real naszpikowany gwiazdami powinien bez problemu wygrać, a na pewno strzelić bramkę, dwie lub nawet trzy. Mają taki potencjał w ofensywie, że ciężko będzie obrońcom Galaty ich zatrzymać. W meczach tych drużyn tylko raz, w 200o roku w Superpucharze padło mniej niż 3 bramki nie licząc dogrywki, w innych meczach padały 3 lub więcej. H2H obrazuje nam, że możemy liczyć na bramki i na pewno je zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom