>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 17.09.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Olympiakos Pireus - Paris Saint-Germain 2 @ 2,00 (Unibet) ✅ 1:4
Ja mam oczywiście podobne zdanie co Szakal, lecz ze względu na to, iż lubię się rozpisać to spróbuję przedstawić to trochę głębiej niż poprzednik/poprzednicy.
Zacznijmy od tego, iż PSG trafiło na stosunkowo łatwych przeciwników, więc obowiązkiem jest wyjście z grupy, ba, samo wyjście z grupy będzie rozczarowaniem, jedyną możliwą opcją jest miejsce pierwsze. Paryżanie są niekwestionowanym faworytem grupy, a jedyną drużyną, która może im zagrozić jest Benfica, lecz nie w takim stopniu, aby zepchnąć nowobogacki zespół na pozycję numer dwa. W roku poprzednim Paryż dotarł do ćwierćfinału i powtórzenie tego wyniku w sezonie 13/14 jest celem minimum. Każda wpadka w grupie może spowodować trudności, gdyż wychodząc z drugiego miejsca trzeba się liczyć z możliwością trafienia na Bayern, Barceloną, Manchester United czy Real/Juve, także nieciekawa perspektywa. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, także rokrocznie PSG będzie starało się poprawiać swój wynik aby na stałe dołączyć do piłkarskiej elity.
Oczywiście - pieniądze nie grają - lecz ze względu na inwestycje, jakich dokonują katarscy właściciele, muszą takie mecze wygrywać, bez wątpienia. Thiago Silva, Verratti, Lucas, Pastore, Lavezzi, Ibrahimovic, Cavani - Grecy mogą o takich zawodnikach jedynie pomarzyć. Jakość, jaką prezentują owi piłkarze sprawia, iż takie spotkania powinni rozstrzygać na swoją korzyść. Owszem, start sezonu w wykonaniu PSG to był ewidentny falstart, lecz wydaje się, iż powoli zaczynają wchodzić na obroty. Dwa remisy na początku sezonu zostały zamazane poprzez serię trzech zwycięstw z rzędu, w tym dwa mecze bez straty bramki (chociaż fakt, w meczu z Guingamp gospodarze mieli bardzo dużo szczęścia). Ostatnie zwycięstwo nad Bordeaux było już bardziej przekonywujące, Żyrondyści nie zagrozili na poważnie drużynie z Parc des Princes. Mecz meczowi nierówny, jeśli jednak Paryż zagra ponownie tak, jak w ostatniej kolejce ligowej to spokojnie powinien dać radę Grekom.
Olympiakos to obecny mistrz Grecji. Mistrz, który ligę wygrał w cuglach, głównie ze względu na to, iż liga grecka (jak i sama Grecja) jest pogrążona w kryzysie. Główny rywal drużyny z Pireusu - Panathinaikos - ma duże problemy finansowe. Oczywiście, znając mentalność Greków możemy przypuszczać, iż niczego nie dadzą za darmo Francuzom, Hellada to bardzo gorący teren, bardzo żywiołowi kibice, którzy będą starać się popchnąć swoich piłkarzy do zwycięstwa. Olympiakos ma kim straszyć - Kostas Mitroglou, Javier Saviola, Rafik Djebbour, Vladimir Weiss czy Paulo Machado to solidni gracze, którzy niemalże rokrocznie zapewniają awans do Ligi Mistrzów dla drużyny Olympiakosu, jednakże kim oni są wobec graczy wspomnianych w trzecim akapicie? Odpowiedzcie sobie sami. Piłkarze PSG na zwycięstwo będą musieli zapracować, jednak jeśli chodzi o aspekty czysto piłkarskie, tj. technika, motoryka oraz taktyka stawiam ich oczywiście wyżej niż drużynę z Grecji. Olympiakos ligę zaczął fenomenalnie, cztery zwycięstwa, bilans 12:1, ostatnie dwa zwycięstwa to 4:0 i 5:0, na temat samej gry nie mogę wiele powiedzieć, jednak wyniki mówią same za siebie.
Koniec końców - według mnie kurs to value, buki mocno się pomyliły wystawiając takie kursy. Uważam, iż jest to mała promocja i taki kurs wypadałoby pobrać. Pomimo tego, iż Paryż start sezonu miał słaby, gra nieprzekonywująca i w Grecji na pewno nie będzie łatwo, to sądzę, że ostatecznie w jutrzejszym spotkaniu zwycięży drużyna z Francji i od pierwszej kolejki będzie kroczyć po pierwsze miejsce w grupie.
Viktoria Pilzno - Manchester City 2 @ 1,7 ✅ 0:3
Drugi raz z rzędu typuję na zwycięstwo Manchesteru City na wyjeździe, ostatnim razem się pomyliłem, jednak teraz mam nadzieję na lepszy efekt. Ktoś może mieć do mnie żal po ostatnim błędnym typie i może mi ponownie nie zaufać jeśli chodzi o drużynę z niebieskiej części Manchesteru, lecz każdy mecz jest inny, tym bardziej - okoliczności są zupełnie inne. No ale zacznę w swoim stylu, czyli od początku, coby się nie zgubić i niczego nie pominąć.
Zacznę ponownie od trenera - Manchester City ma w końcu poważnego szkoleniowca - nie pozoranta. Roberto Manciniego zastąpił Manuel Pellegrini, który jest solidnym, bardzo solidnym fachowcem. Jedźmy dalej: Manchester City trafił do grupy z Bayernem Monachium, CSKA Moskwa i Viktorią Pilzno. Drużyna z Ettihad Stadium nie może sobie pozwolić, aby trzeci rok z rzędu kończyć przygodę z Ligą Mistrzów na fazie grupowej. Krótko mówiąc - MUSZĄ awansować. Tak, wiem, ktoś może to zakwestionować - podobna sytuacja była z QPR w sezonie poprzednim - lecz ze względu na ilość włożonych pieniędzy przez katarskich właścicieli wyjście z grupy jest cholernym obowiązkiem. Biorąc pod uwagę fakt, iż z Bayernem Monachium ciężko będzie nawet o punkt, z CSKA na Łużnikach także niełatwo będzie zgarnąć trzy punkty, dlatego jedynym możliwym efektem dwóch spotkań z Viktorią Pilzno jest zdobycie 6 pkt. O zawodnikach City nie muszę się dużo rozpisywać, każdy zna potencjał tej drużyny, każdy widzi gołym okiem różnice między oboma zespołami. W lidze Manchester City na ten moment prezentuje się dość średnio, 7 pkt w 4. meczach nie jest do końca zadowalającym wynikiem. Myślę, że kibice The Citizens liczyli na minimum 10 pkt. Jednak to nie zmienia faktu, iż z Viktorią Pilzno - nawet na wyjeździe - powinni sobie poradzić.
Viktoria Pilzno to obecnie najlepszy Czeski zespół, zajęli miejsce Sparty Praga, która przez wiele lat była najlepszą i najbardziej reprezentatywną drużyną z Czech. Viktoria przez ostatnie 2-3 lata stała się także rozpoznawalna w Europie dzięki występom w europejskich pucharach. Kibicom z Polski dała się najbardziej poznać po pamiętnym dwumeczu z Ruchem Chorzów. Mimo wszystko - wciąż jest to klub skromny, który w grupie D jest najsłabszą drużyną, outsiderem i sądzę, że będą dostarczycielem punktów. Braki w umiejętnościach będą musieli nadrabiać walecznością, lecz koniec końców i tak nie mają większych argumentów na podjęcie rywalizacji z FCB, City czy nawet CSKA.
Wydaje mi się, że City pewnie odniesie zwycięstwo i zgarnie trzy punkty. Kurs 1,7 jest bardzo znośny, według mnie to nawet value. Czechy to nie jest zbyt gorący teren, dlatego uważam, iż The Citiziens wygra po raz pierwszy na wyjeździe w sezonie 13/14.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
B 0

barni93

Użytkownik
witam ????
Witam. Wiem, że to nie temat na takie pytania, ale może mi ktoś powiedzieć czemu kursy na Manchester United z Bayerem Leverkusen lecą tak gwałtownie w góre? z 1.40 na 1.75. Czy ja o czymś nie wiem? Bo mi się wydawał ten mecz jako pewniak
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
VS

Myśle, że warto ruszyć również spodkanie Sociedad - Szachtar. Zapowiada się bardzo ciekawie a wcześniej nikt szerzej nie wspominał o tym meczu. W 1 kolejce meczów w grupie A w spodkaniu ManU - Bayer faworyt jest jeden, tutaj natomiast czeka nas raczej zacięty mecz zespołów które raczej będą wałczyły o zajęcie 2 miejsca w grupie i awans do dalszej fazy rozgrywek. Oba zespoły grają futbol ofensywny i z reguły ich mecze kończą się spora ilością bramek. Zarówno zespół z Sociedad który ma w napadzie takich zawodników jak Griezmann, Vela czy Granero jak i Szachtar z niemal cała formacją ofensywną złożona z Brazylijczyków (Adriano, Taison, Douglas) mają czym straszyc z przodu. Zespół z Sociedad swój potencjał w ofensywie pokazał chociażby w meczach o wejście do LM z Lyonem, gdzie wspomniani wczesniej Vela i Griezmann swoimi bramkami nie dali szans Francuzom.
Patrząc na ostatnie wyniki oraz na składu obu ekip wydaje sie ze najlepszym typem na ten mecz będzie BTS, gdyż żadna z drużyn na pewno nie odpuści tego meczu.
▶Sociedad - Szachtar - obie drużyny strzela? ⛔ /0:2
typ: TAK
kurs: 1.75
Milenium
 
patos 90

patos

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Mistrzów
wtorek 2013-09-17 20:45
Olympiakos - Paris SG
typ: PSG✅
kurs: 2.00
Betsson

Pierwsze spotkanie, które rzuciło mi się od razu w oczy to właśnie pojedynek Olympiakosu z PSG min ze względu na kurs. Paryżanie bez wątpienia są faworytami tej grupy dlatego też trochę zdziwił mnie ten kurs! Wiadomo że grecy potrafią postawić się rywalom na własnym terenie jednak czy uda im się na tyle zamurować własną bramkę żeby Francuzi nie wywieźli 3 pkt? wydaje mi się że nie. Olympiakos to nie ta sama liga co PSG, na korzyść gości przemawia spore doświadczenie zawodników no i oczywiście genialny IBRA, który potrafi zrobić różnice. Do składu PSG powraca po kontuzji Menez, który do tej pory nie wystąpił w ani jednym spotkaniu obecnego sezonu, a także Lavezzi, nieobecny w piątkowym spotkaniu z Bordeaux. Z drugiej strony, na boisku nie zobaczymy Alexa, który nie został powołany - oficjalnie z powodu kontuzji oraz Javier Pastore. Dla mnie faworyt w tym meczu jest tylko jeden i jest nim PSG, spodziewam się tu min wygranej gości.

Pełna lista powołanych:
Olympiakos:

Bong, Campbell, Cholevas, Dominguez, Fuster, Roberto, Maniatis, Manolas, Medjani, Megueri, Olaitan, Mitroglou, N’Dinga, Papadopoulos, Machado, Salino, Samaris, Saviola, Siovas, Weiss, Yatabare.

PSG:
Bramkarze: Sirigu, Douchez, Maingan
Obrońcy: Jallet, van der Wiel, Thiago Silva, Camara, Marquinhos, Maxwell, Digne
Pomocnicy: Lucas, Coman, Matuidi, Verratti, Thiago Motta, Rabiot, Menez
Napastnicy: Ibrahimović, Cavani, Ongenda, Lavezzi


sędzia: Felix Brych (Niemcy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Galatasaray Stambuł - Real Madryt
powyżej 4.5 kartek @ 2.02 Marathonbet
Znalazłem dosyć przyzwoity typ na jutrzejsze spotkanie fazy grupowej LM, a mianowicie powyżej 4.5 kartek. Mecz będzie rozgrywany na gorącym tereniu w Turcji( nie od dziś wiadomo jacy fanatyczni są Tureccy kibice). Uważam, że to może sprzyjać mojemu typowi( wywieranie presji na arbitrze przez tysiące fanów Galaty), dodatkowo z szybkością i techniką C.Ronaldo i Bale wątpie aby radzili sobie obrońcy Galaty, co pewnie nie raz w tym meczu skończy się kartonikiem. Po drugiej stronie mamy wciąż nieobliczalnego D.Drogbe, szybkiego Wesleya Sneijdera, Buraka Yilmaza, Eboue czy też pozyskanego w tym sezonie za ponad 6 mln euro z Lille Chedjou, z którymi napewno będą mieli też problem piłkarze Realu(mysle tu głównie o Ramosie i Alonso, którzy kartki łapią bardzo często). Galatasaray napewno u siebie nie podda się bez walki, co tym bardziej doda zaciętości spotkania. Dodam również, że ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami( Gala-Real 3:2) pokrył mój typ. Myśle, że warto zagrać ten typ, tym bardziej, że kurs naprawde fajny. Sam oczywiście zagram ten typ.
Powodzenia
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Galatasaray Stambuł - Real Madryt
powyżej 4.5 kartek @ 2.02 Marathonbet
Znalazłem dosyć przyzwoity typ na jutrzejsze spotkanie fazy grupowej LM, a mianowicie powyżej 4.5 kartek. Mecz będzie rozgrywany na gorącym tereniu w Turcji( nie od dziś wiadomo jacy fanatyczni są Tureccy kibice). Uważam, że to może sprzyjać mojemu typowi( wywieranie presji na arbitrze przez tysiące fanów Galaty), dodatkowo z szybkością i techniką C.Ronaldo i Bale wątpie aby radzili sobie obrońcy Galaty, co pewnie nie raz w tym meczu skończy się kartonikiem. Po drugiej stronie mamy wciąż nieobliczalnego D.Drogbe, szybkiego Wesleya Sneijdera, Buraka Yilmaza, Eboue czy też pozyskanego w tym sezonie za ponad 6 mln euro z Lille Chedjou, z którymi napewno będą mieli też problem piłkarze Realu(mysle tu głównie o Ramosie i Alonso, którzy kartki łapią bardzo często). Galatasaray napewno u siebie nie podda się bez walki, co tym bardziej doda zaciętości spotkania. Dodam również, że ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami( Gala-Real 3:2) pokrył mój typ. Myśle, że warto zagrać ten typ, tym bardziej, że kurs naprawde fajny. Sam oczywiście zagram ten typ.
Powodzenia
To jak dla mnie jest też rewelacja. Jak sędzia nie będzie &quot;dziwny&quot; to znając zawodników jednej i drugiej drużyny powinno to łatwo wejść. Wiadomo turecka ziemia i gorące głowy obrońców Realu. Nie wykluczam nawet czerwonej kartki lub, że tylko jedna drużyna pokryje ten over. Dla mnie linia 4,5 ustawiona rewelacyjnie, grałbym nawet pow 6,5 kartek. //edit po meczu: było więcej goli niż kartek
A teraz typy ode mnie:
Home Teams (Tuesday 8 Matches) vs Away Teams
Home Teams (Tuesday 8 Matches) (-0.5) kurs: 1,741 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczach: no niestety tak niby chwalona Galata straciła 6 goli, knedliczki, które część osób grało (!) dostały w d. od całkiem przeciętnego Man. City 0:3, a Olimpiakos, przez paru osobników grających nawet na 1x oberwał 1:4. W takiej sytuacji nawet Bayern, Benfica i Man. Utd nie był w stanie pomóc)
A ja przenoszę swój ulubiony typ zakładów z Bundesligi. Tym razem na LM. Nie będę się rozpisywał o każdym spotkaniu, powiem tylko w skrócie, że takie drużyny jak Bayern Monachium, Benfica i być może Man Utd zrobią dobry wynik. PSG moim zdaniem wygra, tak samo Real Madryt czy City, ale nie będą to wysokie wygrane i przewaga gości będzie co najmniej tym jednym golem, choćby z powodu bonusu własnego boiska.
Manchester United vs Bayer Leverkusen
Manchester United kurs: 1,820 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: lepszy zespół, zasłużona wygrana)
BTS kurs: 1,72 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: tak jak mówiłem, Bayer powinien coś strzelić, a strzelili nawet 2 bramki)
Kurs dość wysoki, ale i United sprawia wrażenie trochę ociężałych. Leverkusen - czwarta drużyna Bundesligi to nie są ogórki, mimo wszystko jednak nie sądzę, żeby wygrali na Old Trafford, jednak tą bramkę powinni strzelić, dlatego BTS.
Do tego kilka akumulatorków. Najpewniejszy moim zdaniem:
✅Bayern Monachium + ✅Benfica (DNB) + ✅Real Madryt (DNB) + ✅PSG (DNB) + ✅Man Utd (DNB)
łączny kurs: 3,18 buk: Bet365 ✅ (edit po meczach: najśmieszniejsze jest, że KAŻDY z tych zespołów wygrał przewagą 2 goli więc był spory zapas. Mam nadzieję, że ktoś zarobił większą kasę)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
danny. 202

danny.

Użytkownik

Z dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów wybrałem ten w Danii gdzie FC Kopenhaga podejmie Juventus Turyn. Faworytem oczywiście jest ekipa przyjezdnych. Stara dama to ekipa kilka klas lepsza od dzisiejszych gospodarzy. Lecz nie tylko na tym opieram dzisiejszy wybór. Kopenhaga w tym sezonie rozczarowuje. W tym sezonie w lidze kompletnie sobie nie radzą. Bilans 1:4:3 mówi sam za siebie. 10 miejsce i tylko 7 punktów. Nawet fakt, ze są dziś gospodarzami nie przekonuje chyba nikogo. U siebie ekipa „Lwów” nie wygrała od 15 marca tego roku. Są teoretycznie najsłabszą ekipą grupy B gdzie zmierzą się jeszcze z Galatasarayem i Realem Madryt. Fatalna forma i niska skuteczność, w tej grupie raczej nie wróże im sukcesu. Niespodzianki dziś nie przewiduje i wydaje mi się ze utrzymujacy stabilna formę Juventus, zagra dziś ofensywna piłkę jak na jednego z faworytów do wygrania LM przystało i pewnie zwycięży.
typy:
Juventus ~1,40
Juventus (-1) ~2,00
Tevez strzelcem pierwszego gola ~4,33​
 
S 0

smok_

Użytkownik
Galatasaray Stambuł - Real Madryt
O tym spotkaniu bardzo dużo zostało już napisane. Jasnym jest, że turecki teren jest bardzo ciężki, zresztą ekipa Królewskich mogła się już o tym przekonać. Myślę, że obstawiania na zwycięstwo którejkolwiek z ekip jest dość ryzykowne. Oczywiście, można skłaniać się ku wygranej gości (wyraźnie sugerują nam to kursy), jednak ekipa z Madrytu, pomimo udanych transferów i zmiany trenera nie radzi sobie w lidze zbyt fenomenalnie.
Typy:
  • powyżej 2,5 goli - tak; 1.52@sts ✅
  • obie ekipy strzelą w 2 połowie - tak; 2.65@sts ✅

Polecam szczególnie drugi typ, skoro bardzo prawdopodobnym jest, że obie drużyny strzelą, dlaczego nie mają tego zrobić akurat w drugiej połowie, gdy obie nie będą już w pełni skoncentrowane.

Życzę wysokich wygranych, 5!
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
FC Kobenhavn - Juventus Turyn
kto więcej kartek? - Kobenhavn @ 1.90 Marathonbet
Dosyć fajny typ znalazłem na dzisiejszy wieczór, a mianowicie kto otrzyma więcej kartek podczas spotkania tego spotkania LM. Faworytem meczu oczywiście jest Juventus i to nie ulega dyskusji, to on będzie według mnie ciągle atakował, stwarzał sobie sytuacje bramkowe, więc piłkarze ze stolicy Danii będą musieli czasami nieprzepisowo zagrać co może się skończyć kartonikiem. Biorąc pod uwage świetną technike Pirlo w środku pola do tego dojdzie w atatku niezawodny Tevez czy też Vidal, co wcześniej czy póżniej skończy sie kartonikiem dla gospodarzy. FC Kobenhavn obecnie zajmuje jedno miejsce nad strefą spadkową w swojej rodzinnej lidze w 8 meczach zdobyła zaledwie 7 pkt!!! Podusmowująć Juventus ma kim grać, piłkarze Kobenhavny bez formy, co jedynie może skutkować większą ilością kartników po stronie gospodarzy. Sam zagram oczywiście ten typ.
A tutaj kilka typów na dzisiaj na sucho, według mnie dosyć interesujących:
FC Kobenhavn - Juventus Turyn (bezpieczniej)
kto więcej kartek? - Kobenhavn (w przypadku remisu zwrot)@ 1.56 Marathonbet
Galatasaray - Real Madryt
2 połowa powyżej 2.5 kartek @ 1.70 Marathonbet
MU-Leverkusen
2 połowa powyżej 2.5 kartek @ 2.00 Marathonbet
Viktoria Plzen- Manchester City
powyżej 4 kartek (4=zwrot) @ 1.92 Marathonbet
Powodzenia!!!
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Plzen over 0.5 @ 1.50
Bayern Monachium -1.5 @ 1.50
AKO: 2.25 BetCity


Na start taki dubelek. Man City miałem okazję widzieć dwukrotnie w tym sezonie. Nie grają nic. Z Cadriff aż 3 stracone gole w meczu wyjazdowym. Potem potyczka u siebie z Hull, gdzie mieli masę szczęścia. Już w pierwszej połowie skarcić pownien ich Aluko. No i to drewniane Stoke... Plzen dobrze gra piłką i nie ma kompleksów. Ma przewagę placu i spore aspiracje. Jako, że w ich meczach bramki padają często gęsto to bardziej podoba mi się ten overek, niż dodatnie handi. Co do Bayernu, to powiem, że nawet przez chwilę myślałem o zdobyczy bramkowej CSKA. Ale bez Dżagojewa i Doumbii nie ma to żadnego sensu. W meczu z Rostov średnio im się gra kleiła. A teraz piekielnie trudny wyjazd i będzie tylko gorzej. Bayern gra jak gra za Pepa, ale na AA zawsze jakoś te dwubramkowe zwycięstwa wykręca. No i w końcu powinien zagrać Schweini od 1 minuty, on tam poustawia wszystko jak trzeba. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Man Utd - Bayer Leverkusen
Typ: under 2,5 goals @ 2,20 Marathonbet ⛔
Bardzo fajny kurs na under w meczu na Old Trafford, który wydaje mi się jest możliwy. Zgadzam się z przedmówcami, że Manchester jest faworytem i moim zdaniem powinni dać radę. Jednak nie wydaje mi się aby było to jakieś wysokie zwycięstwo. Czerwone Diabły jak na razie nie imponują w tym sezonie w ofensywie. W meczach z poważnymi rywalami, tzn. Chelsea i Liverpoolem nie zdobyli bramki. Nie stracili ich tez wiele, bo zaledwie 1 w spotkaniu z podopiecznymi Mourinho. Mam w pamięci tamte mecze, które od początku wyglądały underowo i coś mi mówi, że dzisiaj może być podobnie. Ze strony Bayeru spodziewam się trochę bardziej zachowawczej gry, a z racji tego, że na wyjazdach wyglądają ciężko, mają większe problemy ze zdobywaniem bramek niż u siebie i kończą underowo 2 ostatnie mecze. Statystyki też przemawiają w mojej opinii za tym typem. United poza meczem ze Swansea same undery, natomiast Leverkusen kolekcjonuje undery na wyjazdach. Drugim typem, który wydaje mi się warty uwagi jest no BTS @ 2,10 Bet365. Spodziewam się tu wygranej United 1 lub 2 do 0, a w najgorszym wypadku remisu 0:0. Nieźle wygląda też under 0,5 HT. Są to oczywiście tylko spekulacje, a jak będzie przekonamy sie już o 20:45.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
vs.

Mało było powiedziane o tym jakże ciekawy spotkaniu. Sociedad podejmuje na własnym terenie mistrza Ukrainy.
Nie ma co na siłę szukać zmiany klimatu czy czegoś podobnego, bo pogoda w San Sebastian obecnie kształtuje się podobnie co w Doniecku ( temperatury w obu miastach dzisiaj i przez ostatni tydzień około 15-20&#39;), natomiast jeżeli chodzi o własne boisko i trudny teren jakim jest Kraj Basków dla przyjezdnych, to szala przechyla się tutaj na stronę Hiszpanów. Dodając do tego lot, zmianę otoczenia itp, znowu Ukraińcy są trochę &quot;w tył&quot;.
Obie drużyny, jak już wyżej ktoś wspomniał, znakomite ofensywnie. Ukraińcy ( powinni zmienić nazwę chyba Brasilia Donieck ) naszpikowani graczami zza oceanu, z Fredem i Wellingtonem na czele, mają czym strzelać i czym przeć do przodu. A jednak w lidze idzie im dość przeciętnie, żeby nie powiedzieć mizernie - 2 porażki i remis to ich ostatni bilans. W eliminacjach nie brali udziału także można ich oceniać jedynie przez pryzmat ligowy.
Baskowie w lidze też dość przeciętnie 2 remisy i porażka ( z rozpędzonym Atletico ), natomiast duże wrażenie zrobiła na mnie wygrana w dwumeczu z Lyonem 4-0. Przeważali całe dwa spotkania, nie dając dojść do głosu rywalom. Vela czy Griezman potrafią zaskoczyć, uderzyć czy wykończyć akcje.
Wydaje się tutaj najlepszym typem jakiś over bramkowy czy BTS, ale polecam również zagranie czystej 1, bo ekipa z kraju Basków robi wrażenie, a po takim kursie szkoda nie pobrać.
Real Sociedad @ 2,25 b365 ⛔
Over 2,5 @ 2 b365 ⛔
BTS @ 1,8 b365 ⛔
tragedia..
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Bayern - CSKA 1
FC Kopenhaga - Juventus 2
Man UTD - Bayer 1x
Olympiakos - PSG 1x
Ako: 3,22 ⛔ Buk: Bet-at-home

Ja od siebie proponuję takie ako na dzisiaj z LM bo wg. mnie z resztą meczy może być różnie. Ale pokrótce o podanych spotkaniach.
Ad1
Ok mistrzowie Rosji fantastycznie rozpoczeli sezon i z 20 punktami na koncie liderują w swojej lidze ale oglądam ich dość często i liga jest jaka jest, brak tam jakości wg. mnie przynajmniej. A już na pewno zabraknie jakości na LM. Rosyjski zespół w swoich ostatnich dziesięciu spotkaniach w Lidze Mistrzów wygrał zaledwie dwukrotnie. Zanotował również pięć porażek oraz trzy remisy. Widać od razu różnicę. Dodatkowo W meczu z Bayernem nie wystąpią trzy gwiazdy zespołu : Seydou Doumbia, Alan Dżagojew oraz Rasmus Elm. Nie ma co się rozpisywać, mecz do jednej bramki.
Ad2
Tutaj już koledzy napisali tak dużo, że nie będę ich powtarzał. Gospodarzom nie wiedzie się w rodzimej lidze i teraz w LM czeka ich jeszcze cięższe zadanie. Juve dobrze weszło w sezon i myślę, że to samo będą chcieli zrobić w Champions League. Myślę, że będą dziś za mocni dla zawdoników z Danii.
Ad3
Dzisiaj solidny sprawdzian przed Czerwonymi Diabłami. Pamiętamy jak w fazie grupowej poprzedniej edycji LM ekonomicznie grał Manchester, w dodatku Bayer bardzo dobrze póki co spisuje się w lidze i myślę, że dzisiaj będziemy mieli zacięty pojedynek. Niemniej jednak Czerwone Diabły powinny odnieść zwycięstwo, ja jednak daję 1x bo remis może się dziś przydarzyć gdyż nie sądzę aby wszyscy faworyci wygrali swoje spotkania a goście 3 pkt z Old Trafford nie wywiozą.
Ad4
Tutaj wg. nie rozumiem stawiania na PSG. Ok ostatnio zaczęli grać coś lepiej ale dla mnie to i tak piach. W dodatku do Grecji nie polecieli Alex i Pastore. Zapewne nie zagra też wracający po kontuzji Menez. A Olympiakos to paczka jakich mało. W dodatku grając u siebie na stadionie Karaiskakisa stworzyli tam wyjątkowo ciężki teren do zdobywania jakichkolwiek punktów. I jeszcze wzmocnieni latem przez Javiera Saviole i Słowaka Vladimira Weiss&#39;a mają naprawdę solidny skład. Remis wydrą jak nic. Przypominam tylko, że w ostatniej edycji LM ogrywali u siebie takie ekipy jak Montpellier czy Arsenal a rok wcześniej z kwitkiem odprawili Borussię Dortmund. Paris z tym swoim minimalizmem z tego sezonu nie ma nawet co szukać tu 3 pkt.
Powodzenia !
 
M 56

medjyk

Użytkownik
Bayern wygra i padnie w sumie mniej niż 3,5 gola @ 2,2 Bah✅
Co tu dużo pisać, CSKA przyjedzie trochę osłabione na teren tak wielkiego faworyta i tak silnej drużyny jak Bayern, więc zapewne skupi się na obronie i ewentualnym graniu z kontry – wiadomo grupa jak na tą drużynę łatwa na pewno nie jest więc każdy punkt się liczy, a Bayern będzie grał swoje tzn. to co gra od początku sezonu – tysiące podań i w końcu jakieś tam bramki padną. Bayern w tym sezonie gra na utrzymywanie się przy piłce, a nie na wysoki wynik, co pokazują tegoroczne rezultaty, w następnej kolejce grają na wyjeździe z Schalke, do tego Schweinsteiger po kontuzji, także zagrają spokojnie, byle by wygrać, szanse CSKA na gola małe, więc typ powinien spokojnie wejść, może być nawet te 3:0, ewentualnie 2:1, choć chyba bardziej prawdopodobne 2:0 dlatego jak ktoś chce może zaryzykować nawet win Bayernu i w sumie u2,5 po 2x lepszym kursie – 4,4.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Galatasaray - Real Madryt Real czeka dziś bardzo trudny wyjazd do Stambułu. Gra ,,Królewskich&#39;&#39; nie zachwyca. Widać drużyna nie jest jeszcze dobrze zgrana i
forma również nie ta.
Obrona przeszła już gwałty, przeprowadzone przez; Betis, Grande i Villareal.
Ten ostatni rywal mógł spokojnie wygrać. Nieskuteczność rywali i Diego Lopez ratowały podopiecznych Ancelottiego przed porażkami. Jak wiemy dziś szansę dostanie Iker. W jakiej jest formie? Tego nie wiem. Prawdopodobnie w słabszej od Diego jeżeli grzeje ławę.
Sezon temu zespół Terima wygrał z Realem u siebie 3-2 i przegrał na Bernabeu 3-0. Galata zostawiła po sobie świetne wrażenie. Dziś gosp. zagrają w niemal identycznym zestawieniu z Drogba na czele. Wyniki Galatasary w lidze nie powalają, tłumaczę je problemami ze skutecznością
np; Yilmaza
Moje propozycje;
Galatasaray over 4,5 rzutów rożnych 1,72 (Bet365)

Statystyka rożnych w ostatnich ligowych spotkaniach Realu Madryt;
Real vs Villareal 3;10
Real vs Bilabao 9;6
Real vs Granda 8;5
Real vs Betis 5;7 Real Madryt; czyste konto? NIE 1,44
Powyżej 4,5 żółtych kartek 1,83
Unibet;
Arbeloa kartka 3,75
Chedjou kartka 5.00

 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
nie wiem kiedy wy obstawialiście te mecze na Bah ale 1,6 na Juve? 2.2 na MU w typach dnia? Ja teraz mam 1.35 na Juve wczoraj maksymalny kurs miał bet365 1,40. Od 11:50 taki sam kurs na MU 1,75.
Ode mnie mała taśma z BAH na dziś bez zaskoczenia ( podobna jak wyżej):
Bayern - CSKA 1 1,15
FC Kopenhaga - Juventus 2 1,35
Man UTD - Bayer 1x 1,18
ako 1,83
Powodzenia ????
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
To i ja coś od siebie dorzucę:
Galatasaray Stambuł - Real Madryt Typ: Rzuty rożne over 10.5 Kurs: 1,83 Bet365 ⛔ Wynik: 5 rzutów rożnych edit. Spodziewałem się innego przebiegu tego meczu...
Do tego typu po części zainspirowało mnie sobotnie spotkanie Realu na terenie Villareal, gdzie gospodarze nie byli się częstych, szybkich i odważnych ataków naprzeciw osłabionej, podobnie jak dzisiaj linii obronnej Realu (nie zagra Marcelo, Coentrao, Varane i pomocnik Xabi Alonso), co przyniosło im aż 10 rzutów rożnych, przy 4 rożnych Realu. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że w podobnym stylu dzisiaj zagrać spróbuje Galatasaray, będąc i tak dosyć &quot;kornerogenną&quot; (pojęcie autorskie :grin ???? drużyną:
Galatasaray - Antalyaspor - 16 rzutów rożnych
Eskisehirspor - Galatasaray - 9
Bursaspor - Galatasaray - 10
Galatasaray - Gaziantepspor - 10
Galatasary - Fenerbahce - 12
Jeżeli chodzi o Real - chyba każdy jest przekonany o ich potencjale ofensywnym, pewnie wyciągną wnioski i nie pozwolą dzisiaj aż na tyle na ile pozwoli rywalom w przytoczonym sobotnim meczu próbując przejąc większą inicjatywę, co powinno przekuć się w kornery. Tutaj statystyki również działają na korzyść mojego typu:
Villareal - Real - 13 rzutów rożnych
Real - Bilbao - 15
Granada - Real - 13
Real - Betis - 12

Olympiakos - PSG Typ: Więcej rzutów rożnych PSG (EH+1) Kurs: 1,80 Bet365 ✅✅✅ edit. druga połowa już zgodnie z przewidywaniami i wyciągnęło PSG z 0:4 na 6:5 rożnych
Tutaj zaznaczam na początku, że kompletnie nie interesuje mnie Liga Grecka, co za tym idzie nie widziałem jeszcze żadnego spotkania Olympiakosu, posłużę się jedynie suchymi statystykami:
Levadiakos - Olympiakos - rzuty rożne 2:3
Olympiakos - Atromitos - 5:3
Kalloni - Olympiakos - 1:14
i jeszcze mecz Olympiakos - Xanthi z którego nie znalazłem liczby kornerów
Patrząc na słabszy poziom przeciwników można wysnuć wniosek, że niekoniecznie Olympiakos będzie w stanie uzyskać większą liczbę rzutów rożnych.
Miałem okazję obejrzeć wszystkie mecze PSG w tym sezonie i można powiedzieć, że osiągane przez nich niskie wyniki to wypadkowa braku szczęścia i skuteczności, bo w większości przypadków kompletnie zdominowali przeciwników, warto dodać, że przy tym ustawiają swoje formacje dosyć wysoko, co utrudnia prowadzenie gry rywalowi, jeżeli dzisiaj im również się to uda to będzie to sprzyjać mojemu typowi, szkoda, że nie zagrali jeszcze meczu z rywalem o zbliżonym potencjale, dałoby mi to jeszcze jaśniejszy obraz w kontekście mojego typu, ale przypuszczam, że Olympiakos to nie jest drużyna z której PSG nie będzie w stanie zdominować, co w połączeniu z niezłym kursem skusiło mnie do zagrania. Jeszcze dla dopełnienia statystyczny podział kornerów:
Bordeaux - PSG 1:5
PSG -Guingamp 12:1
Nantes - PSG 7:6
PSG - Ajaccio 12:1
Montpellier - PSG 1:7
PSG - Bordeaux 9:3
Ten EH+1 to mała asekuracja spowodowana nieznajomością sposobu gry Olympiakosu (może ktoś coś doradzi w tej kwestii), kurs na więcej kornerów PSG bez handicapu to smakowite 2,25 (✅), dlatego jeszcze się wstrzymam, ale zagram na pewno jeden tych dwóch typów.

FC Kopenhaga - Juventus Typ: Czyste konto gości: Tak Kurs: 1,90 Bet365 Wynik 1:1 ⛔
Drużyna mistrza Danii wydaje się być bez formy, na 8 spotkań tego sezonu wygrali tylko raz, co ciekawe nie zdobyli gola tylko w jednym spotkaniu, ale sądzę, że dzisiaj się to powtórzy. Juventus od stycznia 2013 w Serie A stracił tylko 15 goli (w tym sezonie w 4 meczach stracił po jednym golu z Interem i Lazio), co daje nam obraz bardzo dobrej defensywy, obie drużyny dzisiaj bez ważnych ubytków kadrowych. Kurs może nie zachwyca, ale za niewielką stawkę jak najbardziej godny ryzyka i polecenia (dla porównania na czyste konto Barcy mającej dziurawą defensywę, która gra z Ajaxem mamy kurs 2,0 ;) )

I ostatni typ, zaznaczam, że bardziej 4fun niż dla poważniejszego grania, aczkolwiek z szansami powodzenia, po super kursie:
Benfica - Anderlecht Typ: goście over 1.5 gola Kurs: 4,33 Bet365 Wynik 2:0 ⛔
Krótko: Benfica w 4 spotkaniach ligowych straciła 5 goli, nie zagra dzisiaj obrońca Bruno Cortez, Ruben Amorim, Salvio, a niepewni występu są Gaitan i Sulejmani. Anderlecht na początku sezonu wydaje się być w gazie - w 7 spotkaniach zdobyli 26 goli! Przyjeżdżają dzisiaj w pełnym składzie. Wiem, że nie należy ściśle sugerować się wynikami w Belgii, gdy mecz będzie z potentantem ligi Portugalskiej, ale mimo wszystko te wyniki świadczą o dobrej dyspozycji Anderlechtu, który dzisiaj może sprawić niespodziankę.
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
nie wiem kiedy wy obstawialiście te mecze na Bah ale 1,6 na Juve? 2.2 na MU w typach dnia? Ja teraz mam 1.35 na Juve wczoraj maksymalny kurs miał bet365 1,40. Od 11:50 taki sam kurs na MU 1,75.
Racja. Chyba się coś wam pomyliło właśnie z tym Juventusem ;) Owszem jest 1,60 ale na UEFA Youth League, a na właściwe spotkanie jest marne 1,35 ;)
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Galatasaray - Real Madryt
over 2.5
1.58 - betsafe​
Bujna czupryna Gianniego wrzuciła do jednej grupy drużyny które dopiero co mierzyły się ze sobą w ćwierćfinale poprzedniej edycji. Kilka miesięcy temu lepsi byli gospodarze, dziś nie zdziwiłby mnie podobny wynik. Real póki co nie mnie nie przekonuje. Wygrywa, zdobywa punkty, ale wcale nie z łatwością. Wręcz w Villareal powinni przegrać. Wydaję mi się wręcz, że drużyna z Bal&#39;em i Isco zamiast Ozila jest słabsza, bynajmniej na tą chwilę, niż ta która ograła Turków w kwietniu. W ostatnim ligowym spotkaniu o ofensywnych akcjach decydowali pojedynczy gracze, nie piękne akcje. Raz zryw Carvajala, drugi raz Ronaldo, przynosiły bramki. Obrońcy Galatasaray raczej nie mają najmniejszych szans na utrzymanie czystego konta przy takich indywidualnościach po drugiej stronie, po prostu nie ta półka. Innym tematem jest obrona Realu. Pewnie nawet niewielu kibiców &quot;Galacticos&quot; rozumie, co nadal robi w niej przesymptatyczny (chyba, że zechce akurat kopnąć leżącego) Pepe. I tu otwiera się moim zdaniem droga do conajmniej 3 bramek w tym spotkaniu. Bardzo mocna linia ataku Galaty - Drogba i Yilmaz - którą wspiera równie solidna linia pomocy. Najmocniejsze punkty obu ekip biegają w pobliżu bramki przeciwnika, a najsłabsze w pobliżu własnej. Idealny przepis na over. Historia też za tym przemawia - 4 dotychczasowe pojedynki LM tych drużyn kończyły się pokryciem linii overa 2.5. Sądzę, że dziś będzie identycznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Real Sociedad preferuje ofensywny styl gry. W IV rundzie eliminacji odprawili Lyon w stosunku 0:4. Teraz przyjdzie im się mierzyć z drużyną Szachtara, która dość przeciętnie zaczęła sezon. Po 9 kolejkach mają na koncie już 2 ligowe porażki, a właśnie w tych przegranych spotkaniach stracili aż po 3 gole.
Za obronę w Szachtarze odpowiedzialni są ukraińscy zawodnicy i to oni w dużej mierze zawodzą. Kilku ciekawych piłkarzy z Brazylii odwala robotę w ofensywie i do nich pretensji mieć nie można. Właśnie z tego względu, że Sociedad lubi ofensywny styl gry to spodziewam się overa.
Co prawda oni też sezon zaczęli dość przeciętnie, ale z czasem te wyniki się zmienią, bo grali z dość nieprzyjemnymi rywalami. Zabraknie tylko Carlosa Martineza, a tak powinniśmy zobaczyć optymalne składy. Dla gości będzie to trudny wyjazd, ale ich mecze w poprzedniej edycji LM oglądało się z dużą przyjemnością właśnie ze względu na fakt, że mają dobrych zawodników w ataku i słabych obrońców co zawsze przynosiło sporo goli.
RSSS - Szachtar
Powyżej 2,25 1,80 Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom