>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [14.09.2016]- środa

Status
Zamknięty.
patologg 12,1K

patologg

Użytkownik
Juventus vs. Sevilla​


W środowy wieczór na Juventus Stadium zmierzą się drużyny Juventusu i Sevilli. Faworytem niewątpliwie jest drużyna gospodarzy, która wydaje się w tym sezonie za swój główny cel obrać triumf w tych rozgrywkach, więc na pewno będą chcieli zacząć od mocnego uderzenia, tym bardziej że zagrają na swoim wypełnionym po brzegi stadionie. Hiszpańska drużyna wydaje się być w tej europejskiej hierarchii o półkę niżej od drużyny włoskiej. Mimo kilkukrotnych z rzędu triumfach w rozgrywkach Ligi Europy, temu zespołowi wciąż wiele brakuje do czołówki zespołów, czyli m.in. do Juventusu również. Hiszpanie przez lato moim zdaniem niezwykle się osłabili, odeszło wielu kluczowych graczy takich jak Krychowiak, Gameiro, Banega, Coke. Odszedł również trener Unai Emery, co jest wg mnie największym osłabieniem z tych wszystkich. Zastąpił go Jorge Sampaoli, pracujący wcześniej z reprezentacją Chile przez 4 lata, osiągając wielkie sukcesy. Jednak na efekty pracy z Sevillą FC przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Wejście w sezon ekipa z Andaluzji ma niezbyt ciekawe, notując dwie przegrane z Barceloną w Superpucharze Hiszpanii, porażka z Realem w Superpucharze Europy, co prawda niezwykle pechowo bo już mieli zwycięstwo na wyciągniecie ręki. Jednak superpuchary były dopiero takimi przetarciami przed sezonem, zaczynająca się La Liga nieco bardziej pomaga odzwierciedlić formę tej drużyny: 2 zwycięstwa, 1 remis. Na inaugurację 6:4 z Espanyolem, niezwykle hokejowy wynik, który świadczy o dużej sile ognia, jak i o słabości defensywy. Później 0:0 z Villarrealem po meczu w którym nic się nie działo no i wczorajsza wygrana 2:1 rzutem na taśmę z dotychczasowym liderem po dwóch kolejkach - Las Palmas. Trudno powiedzieć, czy bez czerwonej kartki i podyktowanym karnym w ostatnich minutach mecz zakończyłby się w ten sposób. Można tak gdybać, ale mimo wszystko mnie te wyniki i forma nie przekonywują, mimo że w lidze jeszcze nie przegrali, to jednak z drużynami topowymi były porażki, a w Turynie właśnie z takim zespołem przyjdzie im się zmierzyć ponownie. Widzę nikłe szanse na to, by cokolwiek ugrali na Juventus Stadium. Poza tym nie zagra zawieszony Kołodziejczak, Tremoulinas jest kontuzjowany, więc na tej lewej flance Sevilla może mieć spory problem. Pod znakiem zapytania jest występ Luciano Vietto. A co słychać w ekipie ze stolicy Piemontu? Otóż brakuje tylko kontuzjowanego od dłuższego czasu Claudio Marchisio, zaś Stefan Lichsteiner nie został w ogóle zgłoszony do rozgrywek, co jednak może być niejako usprawiedliwione posiadaniem Daniego Alvesa i Juana Cuadrado na tę pozycję. Mistrzowie Włoch niezwykle pewnie weszli w sezon, notując 3 zwycięstwa pokonując nie byle kogo, gdyż odprawili z kwitkiem drużyny Fiorentiny, Lazio oraz Sassuolo. Nie odczuwa się w ogóle braku sprzedanego do Manchesteru United Pogby. Khedira jest w dobrej formie od początku rozgrywek, poza tym Juventus wzmocnił się w środku pola Pjaniciem, wydającym się być także w dobrej formie, wczoraj gol i asysta, w ostatnim meczu reprezentacyjnym dwie asysty. Będzie mocnym punktem tego zespołu. Poza tym we wczorajszym meczu z Sassuolo już w 28 minucie było 3:0 dla Bianconerich, więc na spokojnie mogli zacząć oszczędzać siły na środowe spotkanie. Krytykowany transfer Higuaina wydaje się być jak do tej pory strzałem w dziesiątkę. Mówi się o tym, że ma nadwagę, jednak on zupełnie sobie nic z tego nie robi: 3 gole w 3 spotkaniach. Czy strzeli również z Sevillą? Celem Juventusu jest niewątpliwie LM w tym sezonie, kupili Argentyńczyka przede wszystkim po to, aby w takich meczach jak ten nadchodzący brylował skutecznością. Mój typ na to spotkanie to oczywiście wygrana Juventusu. Mogę żałować tylko jedynie tego, że zabrałem się dopiero dzisiaj za tą analizę gdyż typ od wczoraj chodził mi po głowie, a kursy dzisiaj poleciały w dół z 1,75 do 1,5. Mimo tego i tak gram to. W zeszłym sezonie obydwie ekipy również mierzyły się w fazie grupowej LM, Juventus wygrał u siebie 2:0.

Juventus wygra @1,50 całoroczny ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obc 119

obc

Użytkownik
Totenham vs Monaco X 3,30 STS

Witam
Na tapetę postanowiłem wziąć mecz Totenham z Monaco. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to mocno przesądzony kurs w stronę Monaco. Aż 5,20 ale chyba już spadl. Jak dla mnie mecz wyrownanych drużyn. Ostatnie mecze w ligach wygrane dość pewnie z swoimi rywalami. Totenham 4:0, a Monaco 4:1. Ja wiem że Premier League to co najmniej dwa poziomy wyżej niż Ligue 1, ale w tym starciu upatruje remisu. Totenham obecnie 4 miejsce w lidze, a Monaco jest liderem. Na dzień dzisiejszy uważam, że Monaco gra ładniej i lepiej. Wygrana z PSG i teraz też gładko 4:1. Czystej dwójki trochę strach grac, ale o ten remis się pokusie lub ewentualnie x2.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Real Madryt - Sporting
Jak dla mnie prosty mecz, Real u siebie, w fazie grupowej jest niesamowicie groźny, zaskoczeni nie ;) Moim zdaniem 3:0+ to będzie najmniejszy wymiar kary, nie ujmując Sportingowi bo to na prawdę dobra drużyna, ale na własnym podwórku, to jest LM. Oni u siebie takich rywali niszczą. Dla mnie jedna najważniejsza sprawa, Ronaldo wrócił, jak ja się ciesze, że on tylko jedną bramkę strzelił w lidze. To oznacza tylko jedno, jest na pewno niesamowicie głodny goli. Wiele jest możliwości na to spotkanie, ja zdecydowałem się na razie na dwa poniższe. Spokojnie Real tak jak wspomniałem powinien trzy bramki strzelić.
Różnica klas będzie znacząca, wystarczy spojrzeć na sparingi Sportingu przed sezonem, wiadomo towarzyskie, nie w optymalnej formie/składach, ale wyniki zostają : z Monaco 4:1, PSV 5:0, Zenitem 2:4. Cristiano dzięki takiej grupie powinien znów zostać królem strzelców LM.
Real over 1,5 &amp; 1,22 &amp; Betsson
Real over 2,5 &amp; 1,73 &amp; Betsson
Wynik : 2:1


Z tego dnia ten mecz na razie przykuł moją największą uwagę no i oczywiście mecz Legi, ale to inny dział. Inne spotkania trudne do typowania, w większości spotkań to gospodarze są faworytami, oprócz meczu Club Brugge KV - Leicester, ale żeby, aż takie kursy na gości wystawiać. Myślę, że nie jedną niespodziankę zobaczymy tego dnia, ale w których spotkaniach ;).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Monaco - Panowie tu jest te magiczne &quot;walju&quot; w tej kolejce. Ostatnio w Ligue 1. Monaco jako lider podejmował na wyjeździe Lille, kurs na gości był ponad grubo ponad 3,00. Wygrali bodajże 1:4. Naprawdę ta ekipa spisuję się w tym sezonie jak na razie bardzo dobrze.
Angielskie kluby od kilku dobrych sezonów w europejskich pucharach się kompromitują. Są mocne, ale tylko z nazwy, bo jak przychodzi do poważnych meczów to wiemy jak to się kończyło zazwyczaj. Manchestery, Arsenale, Chelsea nie dawały rady to tym bardziej nie da rady Tottenham, a i pewnie Leicester.
Wszystkie opcje w stronę Monaco, typu Monaco -1, Monaco, Monaco DNB, Monaco lub remis itd. są w pełni uzasadnione. Ja bym tu dał 2,40 - 3,10 - 2,30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
comendador 428

comendador

Użytkownik
Monaco - Panowie tu jest te magiczne &quot;walju&quot; w tej kolejce. Ostatnio w Ligue 1. Monaco jako lider podejmował na wyjeździe Lille, kurs na gości był ponad grubo ponad 3,00. Wygrali bodajże 1:4. Naprawdę ta ekipa spisuję się w tym sezonie jak na razie bardzo dobrze.
Angielskie kluby od kilku dobrych sezonów w europejskich pucharach się kompromitują. Są mocne, ale tylko z nazwy, bo jak przychodzi do poważnych meczów to wiemy jak to się kończyło zazwyczaj. Manchestery, Arsenale, Chelsea nie dawały rady to tym bardziej nie da rady Tottenham, a i pewnie Leicester.

Wszystkie opcje w stronę Monaco, typu Monaco -1, Monaco, Monaco DNB, Monaco lub remis itd. są w pełni uzasadnione. Ja bym tu dał 2,40 - 3,10 - 2,30.

Może i tak, ale mecz będzie rozgrywany na Wembley, bilety sprzedane, Tottenham u siebie, przy takiej widowni. No bet moim zdaniem, Monaco forma, ale w tym meczu, będzie im niezwykle ciężko
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Tottenham Hotspur - As Monaco
Środa, 2016-09-14, godz.20:45:01, Liga Mistrzów, Grupa E

Koguty pokonali w Lidze na wyjezdzie Stoke 4-0 to byl nokaut dla gospodarzy.Tottenham to faworyt zdaniem bukmacherow ,ale wiadomo maja swoje ustawianie kursow w spotkaniu z Monaco , ktore zajmuje pozycje lidera we Francji odnoszac znakomite wyniki pokonując miedzy innymi PSG 3-1 u siebie oraz Lille 4-1 na wyjezdzie.

W zeszłym sezonie obydwie drużyny spotkały się w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Na White Hart Lane Koguty wygrały wówczas aż 4:1, a w Monacko bylo remisowo 1:1.
Dobrytm typem bedzie tu overek 2.5 gola ,Koreanczyk Heung-Min Son z Tottenhamu oraz inni pilkarze druzyny powinni zagrac dobre spotanie z przeciwnikiem , ktory zapewnie pokaze sie także z dobrej strony i spotkanie bedzie obfitowac w zdobycze bramkowe.
Zapewnie w tym meczu obejrzymy w akcji reprezentanta naszej kadry narodowej Glika . ktory wystepuje w druzynie gości i ma na koncie zdobytego 1 gola


kursy Betsafe

Typ;+2.5 gola mecz
kurs;1.95

oraz Strzelenie bramki przez obie drużyny
Tak/1.85


wynik 1;2
:
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Bayern (-1.5) + Barca (-1.5) + Real + BVB
AKO: 2.53/winmasters
✅ Dzięki Morata ????
Analiza będzie bardzo króciutka gdyż jest to tasiemeczka na faworytów. BVB jako jedyne gra swój mecz na wyjeździe i jedzie do Warszawy na spotkanie z Legią... W Warszawie mają spory problem, liga się oddala, Pazdan podobno kontuzjowany a pieniądze z Ligi Mistrzów mogą czasem nie dać szczęścia w tym sezonie... Co do braku Pazdana to nie wiem czy wiecie ale obrona z nim a bez niego to dwie różne formacje, czyżby Rzeźniczak w 11? To może a nawet powinno skończyć się kanonadą w wykonaniu zespołu z Niemiec. W przodzie Nikolić raczej też zostanie odcięty przez defensorów drużyny z Dortmundu. Głownym argumentem, który przemawia za Królewskimi to powrót CR7, w niedzielnym spotkaniu z Osasuną wrócił do 11 i zanotował bramkę oraz asystę i po kontuzji raczej nie widać śladu. Real nigdy nie odpuszcza LM i pewnie będzie próbował jako pierwszy w historii obronić to trofeum. Do tego Modrić z niesamowitą formą w środku powinien zrobić przewagę. No i na koniec dzisiejsze mecze. Barcelona rozwścieczona po porażce w lidze powinna dziś się przejechać po drużynie z Glasgow. Jak to w takim spotkaniu bywa jest to spotkanie do 1 bramki, jeżeli Barca szybko strzeli to może skończyć się nawet 5 w bramce drużyny gości. Trio w ataku od początku, więc powinno być dobrze. Na koniec Bayern, który jest wielką firmą. Zespół z Rosji to fjana drużyna, która może namieszać ale tylko na własnym boisku. Dzisiaj na Alianz Arena powinna dostać solidną lekcję futbolu. Lewy z kolegami powinni im pokazać miejsce w szeregu.

Ronaldo strzeli - 1.43/winmasters ✅
Tak jak pisałem, wrócił po kontuzji i od razu strzelił bramkę, jak wiadomo nie od dziś to LM jest jego rozgrywkami, zawsze strzela dużo bramek. Jutro okazja dobra, bo obrona Sportingu nie powinna należeć do najtrudniejszych do pokonania w jego karierze. Kursik adekwatny a myślę, że może i jakiś karny się trafi a wiadomo, że to okazja dla Crisa. Że piłka szuka tego Pana to raczej nikomu nie trzeba mówić. polecam.

BTTS (Tottenham vs. Monaco) - 1.93/winmasters ✅
Mówi się o meczach Realu, powrocie polskiej drużyny do LM czy debiucie spektakularnych mistrzów Anglii w Lidze Mistrzów ale jak dla mnie to właśnie na Wembley odbędzie się najlepsze spotkanie w dzisiejszym dniu. Specjalnie napisałem, że na Wembley, bo dziś na tym wielkim brytyjskim stadionie ma usiąść około 80 tysięcy kibiców. Dla fanów &quot;Kogutów&quot; oraz brytyjskiego futbolu musi być to naprawdę wielkiego święto. Formy obu drużyn robi naprawdę oszałamiające wrażenie. Monaco w lidze zajmuję pierwsze miejsce gdzie po 4 kolejkach tylko raz oddało punkty przeciwnikowi a do tego jeszcze 2 bardzo dobre spotkanie w eLM z hiszpańskim Villarreal. Podopieczni Pochettino na początku sezonu także prezentują się bardzo dobrze. 4 spotkania i 8 pkt co daje 5 pozycją w Premier League. Jednak żeby nie było aż tak pięknie to obie drużyny mają spore wady przede wszystkim w linii obronnej. Totki oba mecze, które zremisowały tak naprawdę mogły przegrać. Z Liverpoolem byli dużo słabi i tylko błąd Clyne przy bramce Rose oraz błąd sędziego, który nie uznał bramki Sadio Mane. Z Evertonem zagrali dwie różne połowy, bo po pierwszej mogli już przegrywać 2/3-0. Jestem ciekaw tego spotkania jak żadnego innego dzisiaj. Jak dla mnie bardzo overowe spotkanie. Obie drużyny dużo strzelają ale w meczach z klasowymi drużynami także dużo tracą. Do tego patrząc na H2H gdzie grali ze sobą 3 razy także padało dużo bramek. Ja dzisiaj wyczuwam bardzo dobre spotkanie i liczę na spora ilość goli ze strony obu drużyn oraz świetnie widowisko na Wembleyu!

EDIT:
Dla tych co lubią ciekawe bety. W Fortunie jest zakład na to, która drużyna strzeli dzisiaj więcej goli.
Monaco vs. Legia
Kurs na gospodarzy to 2.36 czyli po opodatkowaniu 2.07 ???? Dla mnie mega Value. Polecam spróbować.
Monaco vs. Legia
Typ: Monaco - 2.36/fortuna (2.07 po odjęciu podatku)
✅ Była &quot;peffka&quot; roku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Ja daje dzisiaj coś takiego
Bayer - CSKA x2 2,35
Juve - Sevilla 1 1,5 (walenie w mur)
City - M&#39;gladbach 1 i over 2,5 1,75
Porto - Kopenhaga 1 1,62 (Porto tak słabe...)
Tottenham - Monaco over 2,5 1,9
Wszystko solo grubo i za drobne ako 18,99
Expekt
Bayer młodziutki skład i po tym co widziałem w meczu z Hamburgiem nie wydaje mi się żeby byli w stanie wygrać to spotkanie. Gra w ataku im się nie klei i w dodatku zostawiają dużo miejsca w tyłach co może bardzo ułatwić skuteczne wyprowadzenie kontrataków przez CSKA. Gdyby nie zmiany w meczu z Wolfsburgiem i HSV na Pohjanpalo&#39;a to dzisiejsi gospodarze mogliby nie mieć jeszcze żadnego gola strzelonego w Bundeslidze. Nie gram na CSKA, gram przeciwko Bayerowi.
Juve dobry start, mega transfery, Higuain 3 mecze i 3 bramki. Sevilla nie gra nic specjalnego i wątpię żeby coś więcej mogli ugrać w tym spotkaniu. Dostali fajną grupę może nawet z niej wyjdą, ale to z 2 miejsca, z Juve raczej nikt w tej grupie nie wygra, a i remis bedzię nie lada wyczynem
City w formie w grupie z Barceloną więc nie ma mowy o odpuszczaniu w najmniejszym stopniu jakiekolwiek meczu bo mogłoby to się skończyć przykrą niespodzianką no i obie ekipy bardzo overowe jakies 3:1 mam nadzieję, że będzie.
Porto wyeliminowało Rome, teoretycznie lepiej grająca drużyne jednak praktyka pokazała kto jest lepszy :p . Kopenhaga gra całkiem nieźle, ale jak to bywa z drużynami jej pokroju jeżeli chcą czegoś szukać w LM to tylko na swoim podwórku.
No i 2 ekipy które mam nadzieję, że coś postrzelają. Nie czuję do końca tego typu, ale kusi forma Monaco i ich wysokie zwycięstwa w poprzednich meczach i to z Lille i PSG. Do tego Koguty i fenomenalny Kane, który jak złapie wiatr to sam z 2 brameczki może wpakować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prince91 136

prince91

Użytkownik
Manchester City - Borussia M&#39;Gladbach
City/City @1.95✅ bet365
City -1,5 AH @2.05✅ bet365

Wygrane dery na pewno wpłyną pozytywnie na zespół i podniosą jego morale. Widać już rękę Guardioli, ale jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. U siebie powinni wygrać i to może nawet różnicą dwóch bramek. Borussia na chwilę obecną nie jest w stanie powalczyć z The Citizens, przynajmniej na wyjeździe i moim zdaniem komplet punktów zostanie w Manchesterze. Liczę, że od początku będą szukać bramki i wygrają zarówno pierwszą część meczu jak i całe spotkanie.

Juventus - Sevilla
Juve @1.53⛔ bet365
Dybala @2.50⛔ Expekt

Stara Dama będzie w tym meczu faworytem i myślę, że wygraja pierwsze spotkanie grupowe. Na początku tego sezonu prezentują się bardzo dobrze. Latem ciekawe transfery, zwłaszcza Gonzalo Higuain, Miralem Pjanic, Dani Alves oraz Juan Cuadrado. Wyglądają nawet lepiej niż w zeszłym sezonie i na pewno oczekiwania wobec tego zespołu są duże.
Sevilla natomiast jakoś mnie nie przekonuje. W lidze jak na razie bardzo wymęczone punkty i wątpię, aby na tak ciężkim terenie mogli zagrozić jakoś gospodarzom.

FC Porto - FC Kopenhaga
Porto @1.65⛔ bet365

Smoki mają bardzo fajną grupę i mogą nawet awansować do fazy pucharowej. Na pewno atutem będzie własne boisko, na którym prezentują się bardzo dobrze i myślę, że wygrają to spotkanie. W czwartej rundzie z Romą stawiałem właśnie na włoski zespół, a Porto sprawiło nie małą niespodziankę. Kopenhaga miała szczęście w losowaniu (Astra, APOEL) a i tak prezentowała się poniżej oczekiwań, zwłaszcza na wyjazdach. U siebie może coś powalczą, ale dziś idę w stronę gospodarzy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real - Sporting
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 1.93
buk: unibet
Wynik: 2:1 ⛔

Podobnie jak wczoraj w Barcelonie, dziś spodziewam się goleady w Madrycie. Królewscy są zdecydowanie na fali i to na ciągle wznoszącej. W lidze na trzy rozegrane spotkania strzelili swoim rywalom łącznie 10 goli, co daje nam ładną średnią ponad 3 gole na mecz. Jednak nie zapominajmy, że Królewscy w obronie nie błyszczą, bowiem we dwóch ostatnich pojedynkach dali sobie strzelić po jednym golu. Królewscy od pierwszych minut rzucą się na swojego rywala, aby strzelić mu gola/dwa, i spokojnie dograć oraz dobijać rywala. Zidane zapewne wystawi pierwszy skład, bowiem w LM trzeba wejść z impetem. Sporting zapewne będzie chciał się postawić w jakiś sposób, ale wątpię żeby cokolwiek zdziałał na SB. Real na fali, to jak rozpędzona Lokomotywa, którą ciężko zatrzymać nawet najlepszym. Myślę, że gra Sportingu skupi się raczej na ataku pozycyjnym niż na wymianie ciosów - ale być może się mylę. Będzie to sentymentalne spotkanie dla Ronaldo. Portugalczyk właśnie w Sportingu Lizbona rozpoczął swoją wielką karierę. Dziś jednak mam nadzieje, że Ronaldo nie będzie miał żadnych skrupułów i będzie sadził gol za golem.
Pozostałe Typy z Unibet:
liczba goli w 1 połowie - powyżej 1.5. Kurs: 1.85. Wynik: 0:0 ⛔
rzuty rożne powyżej 9.5 Kurs: 1.60 Wynik: 7 ⛔

20:45 Tottenham - Monaco
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.00
buk: unibet
Wynik: 1:2
✅

Oba zespoły na fali i dlatego zdecydowałem się pójść w bramki w tym spotkaniu. Goście świetnie rozpoczęli ten sezon w lidze, a w ostatnich dwóch kolejkach pokonali odpowiednio PSG 3:1 oraz Lille 4:1. To tylko sprawia, że Monaco, który dokonało kilka niezłych wzmocnień dziś jest w stanie strzelić gola, a nawet dwa. Spursi podobno jak ich dzisiejszy rywal w lidze na cztery rozegrane spotkania zdobyli 8 punktów. W ostatnim spotkaniu ligowym rozbili na wyjeździe 4:0 Stoke. Dziś jeśli będą tak skuteczni jak w meczu z Stoke, to nie obawiam się o ich gole. Kurs fajny, także polecam.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Real mocny w LM, u siebie w ostatnich dwóch sezonach w grupie wygrywał wszystko,
tylko z Liverpoolem oraz PSG wygrywał 1-0, pozostał rywali gromił.
W meczu z Osasuną atakował ostro przez godzinę, potem Zidane dokonał zmian i ataki nie był takie mocne,
Królewscy stracili dwa gole, sami też mieli okazje na gole, m.in. Benzema trafił w poprzeczkę.
Widać było jak istotne będzie najbliższy mecz, dla mnie Real przy swojej normalnie skuteczności strzeli minimum trzy gole, CR7 po wyczynach napastników Barcelony wczoraj z Celticiem będzie miał motywację na 200% hehe.
Juventus rok temu ograł Sevillę 2-0 u siebie, Hiszpanie teraz są dla mnie słabszą drużyną niż w zeszłym sezonie,
wtedy w LM przegrali wszystkie wyjazdy w grupie, traili zawsze po dwa gole. Juventus to ekipa,
która jedynie z Bayernem przegrała u siebie w ostatnich sezonach w LM. Dla mnie Włosi wygrają do zera.
Porto i Lyon to lepsze zespoły od swych rywali, grają u siebie co zwłaszcza dla Kopenhagi nie jest dobrą wróżbą.
Kopenhaga w LM przegrywała wszystkie wyjazdy w sezonie 2014.
Porto u siebie tylko z Dynamem Kijów przegrało w ostatnim sezonie w LM, zremisowała z Romą, wygrało z Chelsea.
Lyon rok temu zawiódł w fazie grupowej, teraz drużyna jest silniejsza i łątwiejszego rywala,
Dinamo Zagrzeb w LM strzelło tylko jednego gola w grupie w ostatnich latach.
W pozostałych meczach gram BTS.
Real Madrid over 2.5 gola 1.952 5/10 ⛔
Juventus over 1.5 gola 2.020 5/10 ⛔
FC Copenhagen under 0.5 gola 2.000 5/10 ⛔
Sporting Lizbona under 0.5 gola 2.040 4/10 ⛔
Lyon + Juventus 2.479 5/10 ⛔
Porto + Bayer 2,43 5/10 ⛔
wszystko pinnacle
BTS w meczach Bayeru ✅, Brugge ⛔, Tottenhamu ✅.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Club Brugge - Leicester
liczba rzutów rożnych - typ: powyżej 12,5 kurs:3,10 Forbet ⛔
Wczoraj się udało z rożnymi w Kijowie także liczę i dzisiaj na intensywny mecz w Belgii. Leicester to wiadomo, do niedawna maszynka do robienia rzutów rożnych. Ostatnio może troszkę gorzej z tym ale i tak nieźle: 7,4,6 ostatnio nabijane kornery. Club Brugge w kryzysie. Dopiero 10 miejsce w tabeli belgijskiej ekstraklasy. Trochę podobna sytuacja jak w Polsce z Legią. Ich ostatnie mecze: 8,4,6 rzutów rożnych. Więc całkiem sporo. Liczę że angielskiej drużynie udzieli się atmosfera debiutu w europejskich pucharach i zagrają z pełna determinacją skrzydlami nabijając sporo rożnych. Od piłkarzy Club Brugge kibice wymagą również pełni zaangażowania wiec powinno być dobrze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Jak myślicie, Realowi uda się zachować czyste konto?
Pytam ponieważ to mój ostatni typ na kuponie a ostatnio do tych ostatnich spotkań nie mam coś szczęścia ;]. Teoretycznie Królewscy u siebie powinni to wygrać dość wysoko ale jednak czy nic przy tym nie stracą? Oprócz Realu dawałem jeszcze że czyste konto zachowa Bayern oraz Barcelona. Co się działo wczoraj na Camp Nou wszyscy wiemy, jednak przy rzucie karnym dla Celticu miałem stan przedzawałowy ;p.
???? no i stało się, ostatni mecz na kuponie... normalka ;]
A od siebie proponuję:
Manchester City - Borussia Monchengladbach 4-0
Typ: BTS 1,61 Fortuna ⛔

Krótko. Gospodarze spotkania jak do tej pory w każdym meczu ligowym tracili przynajmniej jedną bramkę. W zeszłym roku kiedy również mieliśmy okazję obserwować te dwie drużyny w starciu ze sobą, dwa razy padł BTS, najpierw Obywatele wygrali 1:2 a potem u siebie 4:2. Goście zagrali dopiero dwa mecze ligowe więc ciężko powiedzieć coś więcej o ich formie, zresztą jak wiemy porównywanie ligi do pucharów jest bezcelowe. Wywiezienie jakichkolwiek punktów z Etihad Stadium będzie ciężkim zadaniem jednak na pewno nie niemożliwym. Co by się nie działo, myślę że gości stać na strzelenie przynajmniej jednego gola.
 
1 93

180311

Użytkownik
Dziś proponuję dubel zabójcę:
City &amp; Juventus @ 2.2


ponadto:
Club Brugge vs Leicester City - 1X 1.55
Tottenham vs Monaco - X2 2.05
Real Madryt vs Sporting Lizbona - Real wygra obier połowy 1.66

Tak jak się spodziewałem Lester to twór poprostu szczęścia. W Lidze łomoty od Hull oraz pogrom od Liverpoolu 4:1 byłoby 4:0 ale co zrobił Lucas to czapki z głów. Liverpool rządził i dzielił w minioną sobotę na Anfield. Ranieri pomimo dokonania wzmocnień nie rotuje składem i niezmiennie wystawia tą samą jedenastkę. Zapewne dziś to samo nastąpi. Drużyna nie ma jakości. Zero pomysłu na grę, długa laga w poszukiwaniu Vardego, Mahreza...
Bruggia moim zdaniem nie powinna przegrać ów spotkania.




Real bardzo mocny w fazie grupowej, na przestrzeni ostatnich dwóch lat wygrali wszystkie spotkania w grupie, jedynie spotkania z Liverpoolem i PSG kończyły się skromnym 1:0. Dziś coś czuję, że Real zaaplikuje kilka goli może nie tyle ile wczoraj Barca czy Bayern, ale jednak skończy się pogromem. 1.66 jest ciekawym kursem, który biorą w ciemno





Natomiast Monaco potrafią się bardzo dobrze bronić, Totki nie mają takiego polotu jak w zeszłym sezonie BPL. Wiadomo jedno - szykuję się bardzo ciekawe dwie godziny. Ten ttyp gram bardziej ostrożnie.
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Piłka nożna - LM
Godz. 20:45
Porto - Kopenhaga
Typ: powyżej 12 rożnych
Kurs: 3,75
buk: williamhill
Porto jest drużyną, która wykonuje całe mnóstwo rzutów rożnych. Zwłaszcza w spotkaniach na własnym stadionie ze słabszymi drużynami, z którymi nie idzie im tak jakby tego sobie życzyli. Ostatnie wyniki i rożne Porto u siebie:
10.09.16 PL FC Porto Guimaraes 3 : 0 R: 10 - 13
20.08.16 PL FC Porto Estoril 1 : 0 R: 17 - 0
17.08.16 CL FC Porto AS Roma 1 : 1 R: 8 - 3
Kibice zespołu z Kopenhagi mogą oglądać na wyjazdach co najmniej 9 rożnych w meczu. Przynajmniej w ostatnich 5 potyczkach:
28.08.16 SL Brondby FC Copenhagen 1 : 1 R: 9 - 3
24.08.16 CL APOEL FC Copenhagen 1 : 1 R: 3 - 6
07.08.16 SL Sonderjyske FC Copenhagen 1 : 1 R: 5 - 4
27.07.16 CL Astra FC Copenhagen 1 : 1 R: 5 - 5
23.07.16 SL Esbjerg FC Copenhagen 0 : 4 R: 3 - 9
Portugalczycy grają ofensywną piłkę i na pewno przycisną od początku spotkania. Myślę, że Duńczycy ustawią się obronnie i będą czekać na kontrataki. W końcu grają wyjazd i nie będą faworytem. Taka taktyka przeciw Porto na Dragao zazwyczaj obfituje w rzuty rożne.
 
N 0

ntm

Użytkownik
Liga Mistrzów na dziś:
1.
FC Porto vs FC Kopenhaga 1 - 1,63
2
Juventus vs Sevilla 1 - 1,53
3.
Legia vs Dortmund 2 - 1,33
4.
Olimpique Lyon vs Dinamo Zagrzeb 1 - 1,68
5.
Man City vs M&#39;gladbach 1 1.38
6.
Tottenham vs Monaco - obie drużyny strzelą 1,84
AKO 14,15
Z tym Lyonem to bym tak nie wariował ponieważ zagraja w troche osłabionyum składzie a pokazali w meczu z Dijon ze bez Lacazetta to tam ognia nie ma. Out: Kalulu (suspended), Lacazette (hamstring), Fekir (knee), Valbuena (groin), Grenier (fractured leg), Jallet (back). Reszta typow siada pieknie.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Real mocny w LM, u siebie w ostatnich dwóch sezonach w grupie wygrywał wszystko,
tylko z Liverpoolem oraz PSG wygrywał 1-0, pozostał rywali gromił.
W meczu z Osasuną atakował ostro przez godzinę, potem Zidane dokonał zmian i ataki nie był takie mocne,
Królewscy stracili dwa gole, sami też mieli okazje na gole, m.in. Benzema trafił w poprzeczkę.
Widać było jak istotne będzie najbliższy mecz, dla mnie Real przy swojej normalnie skuteczności strzeli minimum trzy gole, CR7 po wyczynach napastników Barcelony wczoraj z Celticiem będzie miał motywację na 200% hehe.

Juventus rok temu ograł Sevillę 2-0 u siebie, Hiszpanie teraz są dla mnie słabszą drużyną niż w zeszłym sezonie,
wtedy w LM przegrali wszystkie wyjazdy w grupie, traili zawsze po dwa gole. Juventus to ekipa,
która jedynie z Bayernem przegrała u siebie w ostatnich sezonach w LM. Dla mnie Włosi wygrają do zera.

Porto i Lyon to lepsze zespoły od swych rywali, grają u siebie co zwłaszca dla Kopenhagi nie jest dobrą wróżbą.
Kopenhaga w LM przegrywała wszystkie wyjazdy w sezonie 2014.

Porto u siebie tylko z Dynamem Kijów przegrało w ostatnim sezonie w LM, zremisowała z Romą, wygrało z Chelsea.
Lyon rok temu zawiódł w fazie grupowej, teraz drużyna jest silniejsza i łątwiejszego rywala,
Dinamo Zagrzeb w LM strzelło tylko jednego gola w grupie w ostatnich latach.
W pozostałych meczach gram BTS.

Real Madrid over 2.5 gola 1.952 5/10
Juventus over 1.5 gola 2.020 5/10
FC Copenhagen under 0.5 gola 2.000 5/10
Sporting Lizbona under 0.5 gola 2.040 4/10
Lyon + Juventus 2.479 5/10
Porto + Bayer 2,43 5/10
wszystko pinnacle

BTS w meczach Bayeru, Brugge, Tottenhamu.
Chyba byłbym idiotą jeśli grałbym Porto po kursie 1,65... albo Kopenhage poniżej 0.5 gola, jeśli wspominasz mecze Kopenhagi z sezonu 2014, to wspomnij ostatni sezon w wykonaniu Porto w Primiera Liga, gdzie byli zdecydowanie za Sportingiem i Benfica... sezon czy dwa sezony temu to inna bajka. Kopenhaga w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze, wystarczy obejrzeć dwa, trzy mecze tej druzyny w lidze duńskiej żeby widziec jak przezntuje się ta druzyna bilans 19-4 bramkowy, w 8 spotkaniach żadnej porażki, a jeśli chodzi o zespoły w kwal. LM to Apoel to wymagający przeciwnik prawie rok w rok gra w kwalifikachach i u siebie przewaznie wygrywa, w Nikozji sa bardzo wysokie temp., i kazdemu zespolowi tam sie zle gra, a Kopenhaga jakos dala redy wywiezc z tamtad dobry wynik i awanasować, 1 bramka stracona w w kwal LM to dobry rezultat, Duńczycy mają szeroką kadrę i zmiennicy wcale nie prezentują sie gorzej. Porto faworyt ograło Romę, ale nie sugerowałbym sie wynikiem na wyjeździe bo RZymianie obejrzeli wtedy 2 czerwa, wiadomo że liga włoska to nie jest ten poziom co kiedyś, moze poza Juve, które jest można powiedzieć hegemonem w ostatnich latach w Serie A, dlatego:

Moje typy:

Porto - Kopenhaga( handicap +1) - Kopenhaga lub remis @ 1.44 Fortuna ✅✅✅
Obie drużyny strzelą @ 1.94 Unibet ✅✅✅
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Witam, kolejka zdecydowanie trudniejsza do typowania niż wczorajsza, ale można zleźć coś dobrego; moje propozycje na dzisiejsze mecze:
Leicester DNB 1.67
Tottenham 1.75
Ako: 2.92
Bet365

Leicester narazie nie imponuje tak jak w poprzednim sezonie, mimo wszystko jest różnica klas między ligą angielską a belgijską. Leicester nie powinno tu przegrać, remis jest dość możliwy dlatego DNB wydaje się dobrą opcją. Ciekawie wygląda też BTS za 1.8, ale wybrałem Leicester DNB, bo upatruje tutaj wynik 0:1, 1:1 lub 1:2 - czy tak będzie, zobaczymy wieczorem.
Monaco gra dobrze, powiedział bym nawet, że za dobrze jak na ich potencjał - nie zaznali jeszcze porażki w tym sezonie. Dziś ich seria powinna się skończyć, Tottenham jest zespołem lepszym. Kurs jest zachęcający, pewnie dlatego, że mecz będzie rozegrany na Wembley, a nie White Hart Lane (myślę ze wtedy wynosiłby około 1.6), nic tylko korzystać. Gra w siebie w mieście, przed swoimi kibicami jest wystarczającym atutem. Po prostu widzi mi się tu dominacja Tottenhamu, i może nawet wygrana więcej niż jedną bramką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom