>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [14.09.2016]- środa

Status
Zamknięty.
N 0

ntm

Użytkownik
Liga Mistrzów na dziś:
FC Porto vs FC Kopenhaga 1 @1,63 fortuna
Po krótce tylko napisze ze ostatnie 4 wyjazdy Kopenhagi to 4 remisy 1:1. Rywale o kilka poziomow nizej niz Porto. Jesli smoki myslą o wyjsciu z grupy to musza wygrac - bezapelacyjnie ! Czysta jedynka jak dla mnie.

Juventus vs Sevilla 1 - @1,53 fortuna
albo juventus wygra do zera @2,29 fortuna

Absencje przed meczem to :
Juve - Marchisio i Sturaro.
Sevilla - Kołodziejczak, Krohn Dehli , Aburjania , Nasri , Soria
Poukładany Juventus zrobi dzisiaj duzy krok do awansu. Mecz z Sevilla wydaje sie być chyba najtrudniejszym w grupie. Wlosi w formie za to Sevilla niekoniecznie. Nie licząc zwariowanego meczu z Espanyolem gdzie strzelili 6 bramek to zdobyli jeszcze dwie grajac u siebie z Las Palmas. Remis bezbramkowy z Villaereal na wyjezdzie i dwie porazki z Barceloną mowią nam że mozna nawet zaryzykowac przegraną Sevilli do zera ale to juz troche ryzykowne
Legia vs Dortmund - 2 druzyna wygra do zera @2.01 fortuna
Początkowo chciałem zagrać na BVB z handi 1:0 aczkolwiek biore pod uwage opcje obrony Częstochowy i skromną wygraną 0:1 wiec dla mnie pewniejszy jest zaklad na to ze Legia przegra i nie zdobedzie bramki. Nie ma zadnej przesłanki ktora moze dac chociaz cień nadzieji ze strzelą. Borussia musi zdobyc tu 3 pkt bo grupa nie jest wcale taka łatwa.
Brugge vs Leicester - X2 @1,42 fortuna
Historyczny mecz dla lisów które w lidze jakby nie patrzeć zawodzą - tylko kogo zawodzą ? Jesli ktos interesuje sie angielska ligą to wcale nie powinny go dziwić wyniki osiagane w lidze. Wiadomo ze ekipa Rannieriego skupi sie na LM i za wszelką cenę beda chcieli ugrać chociaż punkt. Bruggia w lidze cieniuje w dodatku nie pewnym jest wystep 3 zawodnikow Gedoz, Rafaelov, Wesley. W ostatnich 10 pojedynkach u siebie wygrali tylko 4 razy. Kto lubi ryzykować to mozna czystą 2.
Dodatkowo City i Real ale to wszyscy wiedzą ze mozna to grać.
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City – Borussia Moenchengladbach
Typ: City -1,5 ✅
Kurs: 1.98
Bukmacher: Bet365

Przełożony ze wczoraj mecz Ligi Mistrzów. Manchester City bardzo dobrze zaczął sezon, od 3 ligowych zwycięstw, ponadto w eliminacjach do LM odprawił gładko Steauę wygrywając na wyjeździe 5:0 i dokładając 1:0 u siebie. Ogólnie wygrał 6 swoich ostatnich meczów, w 5ciu strzelił więcej niż jedną bramkę, 3 z nich wygrał wyżej niż jedną bramką. Szczególnie ważne było dla nich ostatnie zwycięstwo, 2:1 w derbach Manchesteru z United na wyjeździe.
Drużyna z Niemiec zaczęła sezon równie dobrze, jednak w ostatniej kolejce przegrała już 1:3 z Freiburgiem. W 4 swoich ostatnich meczach traciła bramki. W zeszłej edycji Ligi Mistrzów przegrała z City dwukrotnie, w tym 2:4 na wyjeździe.
Do składu City wraca już Aguero, nie zagra Kompany, no i niezgłoszony do tych rozgrywek Yaya Toure. W zespole gości nie zobaczymy Drmicia, Doucoury i Herrmanna.
City ma nowego trenera - Guardiolę, ponadto zanotowało dobre okno transferowe nabywając dwa wielkie młode talenty Stonesa i Sane, a także m.in. Gabriela Jesusa, Gundogana, Claudio Bravo i Nolito. W zespole zostali najważniejsi gracze, odeszli m.in. Jovetic, Dzeko, i Demichelis... no i Hart.
Ich rywale osłabili się stratą kapitana - Xhaki, największym wzmocnieniem wydaje się być Kramer.

Oprócz tego - bezpieczne AKO:
FC Porto dnb @1,22 zwrot
Juventus dnb @1,14 zwrot
Dortmund @1,33 ✅
City @1,36 ✅
Real @1,2 ✅
~3,02 po zwrotach ~2,17 ✅

AKO2:
Dortmund o1,5 @1,36 ✅
Real o1,5 @1,18 ✅
City o1,5 @1,33 ✅
~2,14 ✅
b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Wiele już zostało napisane, od siebie proponuję typy bez wskazywania zwycięzcy meczu.

Tottenham Czyste konto? Nie @ 1,57 ✅
Bayer Leverkusen Czyste konto? Nie @ 1,57 ✅

AKO @ 2,47
✅ bet365

Uważam, że Monaco jest w dobrej dyspozycji i stać ich na strzelenie bramki. Tottenham, to nie jest wcale przeciwnik o wiele wyżej notowany od ekipy z Francji. Tak jak już pisali inni można upatrywać value w stawianiu na gości, ja idę w bezpieczniejszy typ i wystarczy mi strzelona bramka. Dla odważniejszych BTS. Warto dodać, że w 5/5 ostatnich meczach Monaco zdobywało przynajmniej jedną bramkę.
Co do meczu Bayeru z CSKA to stawiam bardziej przeciw Leverkusen niż na ruskich. Oglądałem mecz Bayeru i zagrali bardzo przeciętnie i tylko, podkreślam, tylko niesamowity wyczyn Finlandczyka Pohjanpalo uratował ich od kompromitacji. CSKA w całkiem niezłej formie, również w 5/5 ostatnich meczach strzelili przynajmniej jedną bramkę. Z tego co pamiętam ich występy w pucharach to zazwyczaj wychodzili ustawieniem bardziej ofensywnym.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Tottenham - Monaco
Mój typ: Tottenham
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna

Wembley.. powrót po 5 latach do elity. Pełne trybuny. Świetna forma. Z całym szacunkiem ale Monaco nie ugra tutaj nawet remisu. Wiem ile pisze się o nieudolności angielskich klubów w LM. W zeszłym sezonie byłem zły że Tottenham odpuścił LE, ale w LM na pewno zagrają na 120 % swoich możliwości. Dzisiaj wszystko przemawia za gospodarzami. Monaco to taka drużyna trochę niepewna. Niby wygrali z PSG 3:1, niby potrafili ograć Arsenal..Ale mnie nie kupują.
Nie zagra D.Rose, co jest sporym osłabieniem, bo to piłkarz co najmniej bardzo dobry. Liczę na dobre widowisko ale zwycięstwo Kogutów.
Do tego gram jeszcze w AKO:
Juventus - Seviila (1,57)
FC Porto - Kopenhaga 1X
Manchester City - M. Gladbach
Real - Sporting
Legia - BVB
Tottenham - Monaco
Łączne AKO razem z wczorajszymi meczami Arsnealu, Bayernu i Barcelony i Basel to 25,63
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Club Brugge - Leicester

Dla zawodników z obu drużyn jest to bardzo ważny i można śmiało powiedzieć historyczne wydarzenie. Większość zawodników z obu drużyn, nigdy nie zasmakowało ligi mistrzów, więc na pewno nie zabraknie tutaj motywacji oraz walki o każdy centymetr placu. Według mnie będzie to mecz gdzie nie zabraknie ostrej gry a co za tym idzie dużo kartek. Głównym arbitrem będzie Grek - Sidiropoulos, pamiętam jak sędziował w ubiegłym sezonie spotkanie Legii z ZORYA LUHANSK gdzie pokazał 6 kartek . Przeglądam statystyki sędziego i śmiało mogę stwierdzić, że w tym spotkaniu na pewno pokażę sporo karteczek

Brugge powyżej 1.5 kartki @ 1.50 UNIBET
Powyżej 4 kartek (azjan) @ 1.90 b365



FC Porto - Kopenhaga

Porto w ubiegłym sezonie nie wyszło z grupy, mimo że nie była ona zbyt wymagająca: Chelsea, Dynamo Kijów i Tel Aviv. Zajęli 3 miejsce, dając wyprzedzić się Chelsea i drużynie z Kijowa. Jednak Porto przed własną publicznością prezentowało się całkiem fajnie, ogrywając CFC, Izraelczyków i przegrywając dość niespodziewanie z Kijowem 0:2. Myślę, że dziś lepsi okażą się gospodarze, jednak głównym typem na to spotkanie dla mnie są rzuty rożne, Porto w 2 ostatnich spotkaniach ligowych przed własną publicznością 27 rzutów rożnych, dziś niech chociaż nabiją te 8 , goście myślę że z 4 powinni dorzucić .

FC Porto @ 1.65 b365
Powyżej 11 rożnych @ 2.50 b65



Juventus - Sevilla
Na temat tego spotkania zostało już dużo napisane. Prawie równy rok temu te drużyny mierzyły się ze sobą w lidze mistrzów. Juventus wygrał to spotkanie gładko 2:0. Dziś też nie daje szans zespołowi z Hiszpanii.

Juventus @ 1.50

Legia Warszawa - Borussia

Legia jest w miejscu w którym nie powinna się znaleźć, kompromitująca porażka w Niecieczy, w ogóle nie ma co porównywać tutaj obu zespołów i doświadczenia. Do tego trener Legii słaby jak zaliczka, nie nie , według mnie to nie może się udać .

Borussia wygra do zera @ 2.10 b365


City - Borussia Moenchengladbach


Podobna sytuacja jak w spotkaniu Juve - Sevilla.
Obie drużyny mierzyły się ze sobą w fazie grupowej w poprzednim sezonie. Dwa zwycięstwa City , u siebie 4:2 i na wyjeździe 1:2. Oglądałem derby Manchesteru, jestem kibicem United, ale City w tym sezonie to kapitalna drużyna, nie daje szans drużynie z Niemiec.

City (-1.5) @ 2.00

Tottenham - Monaco

Sędziuje Włoch - Rocchi, który bardzo lubi rzucać karteczkami, mecz na Wembley, myślę, że powinno być dość ostro a sędzia pokaże trochę kartek

Powyżej 4 kartek (azjan) @ 1.85 b36
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Manchester City - Borussia M&#39;gladbach
MC 1,40
Real Madryt - Sporting Lizbona
Real 1,20
Legia - Borussia Dortmund
BVB 1,33

AKO: 2,23 Bet365
✅
Trebel po najmniejszej linii oporu, ale bardzo mocno grany. Często lubię kombinować z typami, ale czasem właśnie te najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze.
Manchester City jest dla mnie zdecydowanym faworytem i tutaj pobieram także handicap. Drużyna Guardioli demoluje w lidze nie dając w dotychczasowych 4. kolejkach żadnej drużynie najmniejszych szans, włącznie ze stłamszeniem lokalnych Czerwonych Diabłów. Sterling w fantastycznej formie, nowa rola dla Silvy, maxymalne wykorzystanie świetnego grajka jakim jest Fernandinho, klasa sama w sobie De Bruyna i świetna taktyka. United zostało zgniecione bez Sergio Aguero, a w przeszlości gra bez niego często się Obywatelom zupełnie nie kleiła. Jest dużo kreatywnych graczy w ofensywie a także w końcu uporządkowe szyki obronne (gdzie główna zasługa moim zdaniem Fernandinho). Guardiola zna też dobrze Gladbach z Bundesligi. A nie opszukujmy się, Borussia to ledwie solidna drużyna. W lidze dopiero dwie kolejki więc cieżko ocenić formę Niemców, ale mogą być jeszcze nie zaprawieni w boju. Rok temu także w grupie City wygrało dwukrotnie, w tym u siebie 4-2. Dla mnie mecz zdecydowanie dla City, dlatego w singlach:
MC -1,5 2,05 ✅
MC -2,5 3,20
✅
Do tego Real, o którego klasie wie każdy. Galacticos nie pozwolą sobie na stratę punktów z przeciętnym Sportingiem Lizbona, na dodatek osłabionym stratą ich najlepszego gracza czyli Joao Mario. Real nie zwykł tracić głupio punktów w Lidze Mistrzów, szczególnie na Santiago Bermabeu i nie wierzę w ich bezsenowną potyczkę. Jak nie klepaniem, to jakąś szybką akcją, arsenał taktyczny jest tutaj ogromny.
Dopiszę już tutaj analizę na, a właściwie przeciwko Legii. Czy naprawdę drużyna będąca obecnie w środku tabeli POLSKIEJ EKSTRAKLASY, która przegrywa dużo na dużo, która gra fatalnie dla oka i nawet ledwo wyeliminowali tych amatorów Dundalk. Na własnym stadionie, który wcale nie będzie twierdzą, bo nie ma na to po prostu jakości piłkarskiej. Jako o przeciwnikach mówimy o Borussi Dortmund a nie o Trenczynie. Legia miała furę szczęścia i trochę obycia. Do tego defensywa zupełnie rozbita - czerwony Hlousek bez należytego backupu na lewej stronie, prawdopodobnie nie zagra Pazdan, Lewczuk odszedł. 3 z 4 jeszcze do niedawna podstawowych obrońców. Przypomnijcie tylko sobie jak Legia pokazała się rok temu w prestiżowej Lidze EUROPY. Przypomnę - zajęła ostatnie miejsce. Nie, to nie może się udać.
BVB -1,5 1,80 ✅
BVB -2,5 3,00
✅

Wszystkie kursy Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukas88 352,4K

lukas88

Forum VIP
14.09.2016 g. 20.45 Legia- BVB
Typ: 1 (+2)
Kurs: 1,65
Marathon
Stawka 6 j


Coś śmierdzi mi ten mecz, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na BVB, ale to tylko a może i aż sport. Nie jestem jakimś patriotom polskiej piłki klubowej od czasów Wisły w pucharze UEFA, a tym bardziej nie jestem fanem stołecznych. Na polskiej ziemi nie jeden zespół się już &quot;wyłożył&quot;, wystarczy przypomnieć mecz Polska- Niemcy na Narodowym, pojedynek Lecha z City, podboje Wisły z Schalke, Parmą, Lazio itd. Wszyscy ładują pewnie w Piszczka i spółkę, co zresztą jest logiczne, ale.... no właśnie, nie spodziewam się pogromu, jakoś tak mi podpowiada nos piłkarski, jak będzie zobaczymy....

Alternatywa:
Typ: 1 (+1,5)
Kurs: 2,18
Marathon
Stawka 4 j

Typ: 1 (+0,5)
Kurs: 3,65
Unibet
Stawka 2 j

Typ: X
Kurs: 5,95
Marathon
Stawka 1 j


----------------------------------------------------------------------------

14.09.2016 g. 20.45 Juventus- Sevilla
Typ: 1(-1)
Kurs: 1,79
Pinnacle
Stawka 8j


Cóż, Juve mimo sprzedaży Pogby do United i Moraty do Realu, poczyniło świetne transfery, Huguain za ponad 90 baniek z Napoli, Pjanić z Romy, Alves z Barcy, Pjaca z Dinama, Cuardado z Chelsea, Benatia z Bayernu. Co do Sevilli to stracili filary środka pola Krychowiaka i Banegę, a także super snajpera Gameiro czy skrzydłowego Konoplyankę. Przyszli co prawda Nasri (nie zagra), Vasquez, Ganso, Vietto ale to nie zawodnicy pokroju, którzy odeszli. W tym spotkaniu nie zgra również Kolodziejczak, Krohn- Dehli. Podanto niewątpliwą stratą jest odejście Unaia Emery`ego. Juve w tym momencie to klasowy i kompletny zespół, głody sukcesów na arenie międzynarodowej, z ogromym potencjałem i doświadczeniem w każdej formacji. Sevilla mocno przebudowana, potrzebują czasu na zgranie. Jak dla mnie pewne zwycięstwo Juventusu.

Juve wygra do zera
Kurs: 2,34
Marathon
Stawka 6j
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Bayer Leverkusen -3 rr @2,05 bet365

Wczorajsza perełka wlazła. Na dziś mam kolejny mocny typ...
Próbuję grać handi rr w str. Bayeru. Oni są piekielnie mocnym zespołem, szczególnie w przedniej formacji. Pokazali klasę z Hamburgiem, szczególnie 2 połowa mogła się podobać. Udało im się strzelić aż 3 gole ( Pohjanpalo ) mimo że, przegrywali wcześniej 1 golem. Pokazali drastyczną zmianę gry względem 1 połowy meczu. Oni lubią też, grać przeciwko rosyjskim drużyną, mają pozytywny bilans spotkań. Kontuzjowani są Bellarabi, Volland i Yurchenko. Za to do gry wraca Aranguiz.
CSKA łatwo wygrało swój mecz z Terekiem, a Traore zdobył dwie bramki w pierwszej połowie, co pozwoliło ułożyć sobie dalszą część meczu. Byli solidni w defensywnie i bardzo skuteczni w ataku. Ligę zaczęli soczyście z bilansem 4-2-0. Ich problemem jest z pewnością gra w ataku, gdyż średnia goli na mecz to jakaś jedna bramka na mecz.
Mają doświadczenie już w LM ale to nie zmienia faktu że, w grupie zazwyczaj dostają bęcki. A na wyjazdach w LM grają tutaj taką padake, że brak mi słów. Kontuzjowany jest Cauna.
Leverkusen ma szybkiego Chicarito który w LM spisuję się fantastycznie, i on sam powinien nabić parę rr. Pohjanpalo pokazał za to klasę w Bundeslidze. Tych dwoje mogą zrobić kolosalną różnice w konfrontacji tych dwóch drużyn. CSKA może i w lidze daję rade w obronie ale tak jak pisałem na europejskich boiskach i to w meczach wyjazdowych już nie jest tak kolorowo. Mają starych i wolnych obrońców jak Berezutski czy Ignashevich. Którzy mogą nie nadążyć za tak klasowymi zawodnikami. Liczę na totalną dominację gospodarzy i sporą liczbę cornerów z ich str.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Monaco - Panowie tu jest te magiczne &quot;walju&quot; w tej kolejce. Ostatnio w Ligue 1. Monaco jako lider podejmował na wyjeździe Lille, kurs na gości był ponad grubo ponad 3,00. Wygrali bodajże 1:4. Naprawdę ta ekipa spisuję się w tym sezonie jak na razie bardzo dobrze.
Angielskie kluby od kilku dobrych sezonów w europejskich pucharach się kompromitują. Są mocne, ale tylko z nazwy, bo jak przychodzi do poważnych meczów to wiemy jak to się kończyło zazwyczaj. Manchestery, Arsenale, Chelsea nie dawały rady to tym bardziej nie da rady Tottenham, a i pewnie Leicester.
Wszystkie opcje w stronę Monaco, typu Monaco -1, Monaco, Monaco DNB, Monaco lub remis itd. są w pełni uzasadnione. Ja bym tu dał 2,40 - 3,10 - 2,30.
⚽ Tottenham - Monaco
Monaco lub remis ::: 2,10 ::: 1/3 Bet365 ✅
Bardziej mi imponują zwycięstwa Monaco w ostatnim czasie i objęcie fotela lidera Ligue 1. niż ostatnie zwycięstwo Kogutów 4:0 nad ostatnim w tabeli Stoke City. Co prawda Tottenham nie przegrał od 5 meczów, ale zanotowali dwa remisy z Liverpoolem i Evertonem.
Monaco lepiej się prezentuje, bo wygrali wszystkie ostatnie 5 meczów, a grali z o wiele trudniejszymi przeciwnikami. 3:1 z PSG, 1:4 na wyjeździe ostatnio z Lille, pokonali też u siebie i na wyjeździe zawsze groźny Villarreal. Mecz przełożony na Wembley, co jest trochę dziwne, że nie grają na White Hart Line.
Jak już wspomniałem wcześniej w dziale Ligi Mistrzów, kurs na Monaco jest sporo przesadzony. 1,60 na Tottenham jest dość ryzykowną opcją. Wczoraj o podobnym kursie zremisowało PSG, Benfica i Basel 1:1.
Wynik: 1:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom