>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 14.09.2011 - środa

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik



kursy: Expekt

14 września czeka nas porcja emocji związanych z 1 kolejką ligi mistrzów. Bardzo wyrównane spotkanie czeka nas w Lizbonie, gdzie Benfica podejmuje Manchester. Bayern czeka ciężkie spotkanie z &quot;żółtą łodzią podwodną&quot;.
Ciekawi mnie jak zagra Manchester City. Powiem szczerze, że w Premiership spisują się rewelacyjne. Jak utrzymają formę to z można grać spokojnie na nich po kursie 1.40 w Expekt

Zapraszam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących spotkań !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
winterland 0

winterland

Użytkownik
Myślę że Manchester City bez problemów poradzi sobie z Napoli,dużo gwiazd widać że są zgrani+efektywna gra tego zespołu..Chcą zabłysnąć w tym roku,i to widać poza tym mają dobrą passe. To samo tyczy się Manchesteru United,myślę że śmiało można postawić i czekać na pieniądze.
 
W 0

wislak23

Użytkownik
United może oszczędzać najlepszych na mecz z Chelsea. Z drużynami z Portugalii Man Utd nigdy łatwo się nie grało. Nie musze przypominać co się stało właśnie z Benficą w sezonie 05/06
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Nie zgadzam się odnośnie Manchesteru United. Myślę, że wygrają to spotkanie. Nie będą nic kombinowac i zapewnią sobie jak najszybciej awans z tej dośc łatwej dla nich grupy by skupic się na lidze. Nawet wprowadzenie 2-3 graczy nie wpłynie negatywnie na Manchester. W lidze mają świetną sytuacje 4 mecze 12 pkt , a co najważniejsze zdecydowanie lepiej grają na &quot;obcej ziemi&quot; niż to było w ubiegłym sezonie. 4 kolejki rozegrano więc nie jest to finisz ligi i ewentualne straty z Chelsea są do odrobienia . I nie zapominajmy , że Chelsea też gra w LM. Nie ma co przywoływac sezonu 05/06 bo to dwie rożne drużyny , składy się bardzo zmieniły .
Fajnym typem wydaje się byc Bayern . Widac , że gra sprawia im przyjemności . Nawet sam Ribery powiedział , że znowu piłka sprawia mu przyjemnośc . Patrząc w przyszłosc to Man City i Napoli wydają się byc bardziej wymagającymi przeciwnikami więc Bayern powinien szukac w tym meczu pkt. tym bardziej , że są w dobrej dyspozycji . Drużyna dobrze wyważona. Świetny atak , ale nie zapominają o obronie.
Benfica - ManU -2⛔
Villarreal - Bayern -2✅
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
United może oszczędzać najlepszych na mecz z Chelsea. Z drużynami z Portugalii Man Utd nigdy łatwo się nie grało. Nie musze przypominać co się stało właśnie z Benficą w sezonie 05/06
Mu ma tak silną kadrę że spokojnie rezerwami ograją Benfice
De Gea
Smalling Ferdinand Jones Fabio
Park Carrick Giggs Young
Rooney Berbatov
Z drugiej strony to nie są Polskie zespoły gdzie nie wiedzą jak się gra co trzy dni .
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
FC Villarreal - Bayern München


No to może zacznę od tego spotkania, bo akurat tu buki zrobiły nam największy prezent wystawiając wysoki kurs na zwycięstwo Bawarczyków i głupio będzie nie skorzystać. Faworytem w tym spotkaniu i to zdecydowanym jest drużyna z południa Niemiec, która pod wodzą nowego trenera dosłownie &quot;jeździ wszystkich jak chce&quot;. Nie lubię pisać o statystykach, bo według mnie one nie graja, ale tu aż się prosi by je przytoczyć: pięć spotkań w Bundeslidze, cztery miażdżące zwycięstwa, jedna wpadka w pierwszym spotkaniu BL, bilans bramkowy 16-1. Co do zawodników to jest taki pan nazywa się Mario Gomez, najdroższy transfer wewnątrz Bundesligi, 30 mln € jak dobrze pamiętam, w pięciu spotkaniach strzelił 10 bramek, zaliczył dwa hattricki. Wiec co tu dużo mówić aktualny trener Bayernu Jupp Heynckes, który w przeszłości wygrał Ligę Mistrzów prowadząc Real Madryt stworzył piłkarską potęgę, która wręcz rozjeżdża wszytko co stanie jej na drodze. Do tego po nieudanym ubiegłym sezonie nowi defensorzy, są pod presją czystego konta. A presja jest niesamowita jak zawsze w FC Hollywood , bo na przestrzeni lat klub stal się czymś w rodzaju kubu, a zarazem reprezentacji, grają w nim najlepsi Niemcy, a obcokrajowcy to najczęściej gwiazdy, super talenty itp. Klub stał się mega potęgą finansową i to z akcentem na mega, któremu brakuje tylko wyników, jeśli ich nie będzie to przyjdzie nawet Messi bo wyniki muszą być, dosłownie o takiej presji mówię. Co do samego spotkania, to prawdopodobnie nie zagra Robben, w pewnym sensie osłabienie, ale ktoś i tak musiał by nie grać, Robben zwolni miejsce Kroosowi, a na skrzydle zagra Müller - czyli standardowe ustawienie jak Franek, albo Arjenek złapie kontuzje. Dla mnie to nawet lepiej, że Robben nie gra, bo on strzela bramki ale nie widzi kolegów, gra samolubnie i nie wytrzymuje nerwowo, a Rafinha musi go pilnować i robić za niego w obonie. Villarreal mnie jakoś nie rusza, średniak z La Liga, zawsze dostaje od Realu czy też Barcelony, wiec nic specjalnego sobą nie prezentuje w mojej opinii w Bundeslidze jest z pięć drużyn na podobnym poziomie i jakoś Bawarczycy sobie radzą. Ostatnio przegrali z Sevilla. którą ograł Hannover, przegrali z Barceloną aż 5-0, wiec myślę że na Bayern są za słabi. Teraz kiedy w Bayernie jest bum na wyniki oraz kiedy klub z Bawarii jest na fali naprawdę warto postawić na gości, bo kurs przyzwoity.


Villarreal - Bayern München Typ:2 Kurs:2,2 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Benfica - Manchester United
Czerwone diabły tegoroczną przygodę z ligą mistrzów rozpoczną od wyprawy do Portugalii na mecz z Benficą Lizbona. Na przestrzeni lat obie drużyny spotykały się ze sobą dwukrotnie w fazach grupowych. Manchester który jest w &#39;&#39;gazie&#39;&#39; co potwierdził demolką nad Boltonem. Znakomita forma napastników Hernandeza oraz Rooneya. W dodatku Sir Alex zaczyna wprowadzać do drużyny młodych graczy takich jak Danny’ego Welbecka, Chrisa Smallinga czy Toma Cleverleya. Ten ostatni niestety dzisiaj nie wystąpi czeka go miesięczna przerwa. Ciekawie wygląda również powołanie Paula Pogby zaledwie 18 letniego reprezentanta Francji jednak to temat do innej analizy bo ten zawodnik nie jest w 18stce meczowej. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ Benfica nie przegrała od maja tego roku. Czy tę passę przerwą Diabły? Które ten sezon rozpoczęły znakomicie. Benfica poczuła już w tym sezonie walkę o ligę mistrzów albowiem przechodziła przez eliminacje pokonując Twente oraz Trabzon. Ten mecz jednak będzie tylko walką o pierwsze miejsce w grupie oprócz Benfiki i Manchester jest także Basel i Oteluli. Także wydaje się że na awans są skazane te dwie ekipy jednak każda drużyna może namieszać i napsuć krwi. Jutrzejsze spotkanie United będzie tylko potwierdzeniem ich znakomitej formy.

Win Manchester @@ 2,00 WilliamHill
Strzelec Gola Rooney @@ 2,10 WilliamHill


Zagrzeb - Real Madrid
Jutro swoją przygodę w lidze mistrzów rozpocznie również Królewski zespół Realu Madryt. Rozpoczną ją od wizyty w Zagrzebiu by zmierzyć się z Dinamem, Legenda Realu Suker powiedział &#39;&#39;Chciałbym wystąpić w takim meczu&#39;&#39; i że najbardziej zadowoliłby go remis. Jednak taki scenariusz nie jest prawdopodobnym ponieważ Jose Mourinho zabrał najsilniejszy skład. Co prawda Real zaczął fantastycznie ligę od dwóch wysokich zwycięstw to sam Special One wypowiedział się ostatnio negatywnie nad postawą swoją linii obrony w meczu z Getafe gdzie Królewscy stracili dwie bramki. Zamierza dokonać roszad w składzie prawdopodobnie wystąpią Albiol oraz Kheidira. W fantastycznej formie są Karima Benzema, Ozil oraz Cristiano Ronaldo ta trójca może napsuć sporo krwi defensywie Chorwatów. Na pewno zespół gości nie może zlekceważyć gry Dinama które w lidze lokuje się na pozycji lidera i znów prawdopodobnie ją zdominuję. Jednak czy taki zespół może stawić czoła Królewskim z Madrytu z Cristiano Ronaldo na czele? Śmiem wątpić tym bardziej że Real w tym sezonie ma jeden cel..... Zwycięstwo wszystkiego w dodatku pamiętamy gdzie Jose Mourinho prowadził 2 sezon zespół tam były osiągnięcia i jeśli wierzyć to właśnie od jutra rozpocznie tę misję marszu po ligę mistrzów.


Win Real @@ 1,28 WilliamHill
C.Ronaldo strzeli 2 gole lub więcej @@ 3,20 STS
Benzema strzeli gola @@ 1,80 Bet365
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
MANCHESTER CITY - NAPOLI
1:1
Już w środę zadebiutuje w rozgrywkach Champions League drużyna Manchesteru City. Rywalem ich będzie włoska drużyna Napoli Calcio. The Citizens uważana jest za faworyta do wyjścia z grupy, a przez niektórych nawet do końcowego triumfu w tych rozgrywkach. Nic dziwnego, gdyż jest naszpikowana gwiazdami. W ostatnim meczu błysnął nowy nabytek Sergio Aguero kompletując hat-tricka. Jego zakup był strzałem w dziesiątkę. W dotychczasowych 4 meczach Premier League strzelił już sześć goli. Na wielką uwage zasługuje też wysoka wygrana nad Tottenhamem 5:1 w dodatku na wyjeździe. W lidze angielskiej City ma komplet punktów i plasuje się na drugiej pozycji tuz za Czerwonymi Diabłami. Jest więc w kapitalnej formie, tercet piłkarzy Dzeko, Kun, Silva i Nasri powinien rozmontowac defensywe rywali. Napoli zaczelo sezon w Serie A od zwyciestwa, ale nad przecietną Cesena. W towarzyskim meczu z Barcelona dostali srogie lanie. Manchester gra u siebie ma klasowych piłkarzy i w dodatku jest w znakomitej formie , wszystko za nimi przemawia, stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.

Moje propozycje:
Manchester handicap (-1)⛔
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betclic
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ciężko mi uwierzyć, że bukmacherzy wystawili tak wysoki kurs na Bayern Monachium. Nie mogę przejść obok tego obojętnie, biorę go! Oglądałem mecz Niemców w weekend, to co oni grali to jest po prostu poezja. Już nie mówię o bramkach, jakich padło 7 po stronie Bawarczyków, ale o ich finezję gry, o te perfekcyjne podania, przerzuty na skrzydła przez pół boiska niemalże na nogę... Villareal, coż, Villareal ostatnio chyba nie poczyna sobie za dobrze, wysoka przegrana z Barcą, remis u siebie z Sewillą. Jeszcze nie wiem jak tam ze składami na mecz, ale nawet jeżeli Villareal wyjdzie bez braków to i tak nie daję im dużych szans. To na jakiej bombie jest Ribery i Gomez jest po prostu niepojęte.
Co do zwycięstwa Manchesteru City, sprawa jest oczywista. Po meczu weekendowym widać, że łatwo narzucają swój styl gry. Czysty win, a i z HC warto próbować.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
MANCHESTER CITY - NAPOLI
-:-
Już w środę zadebiutuje w rozgrywkach Champions League drużyna Manchesteru City. Rywalem ich będzie włoska drużyna Napoli Calcio. The Citizens uważana jest za faworyta do wyjścia z grupy, a przez niektórych nawet do końcowego triumfu w tych rozgrywkach. Nic dziwnego, gdyż jest naszpikowana gwiazdami. W ostatnim meczu błysnął nowy nabytek Sergio Aguero kompletując hat-tricka. Jego zakup był strzałem w dziesiątkę. W dotychczasowych 4 meczach Premier League strzelił już sześć goli. Na wielką uwage zasługuje też wysoka wygrana nad Tottenhamem 5:1 w dodatku na wyjeździe. W lidze angielskiej City ma komplet punktów i plasuje się na drugiej pozycji tuz za Czerwonymi Diabłami. Jest więc w kapitalnej formie, tercet piłkarzy Dzeko, Kun, Silva i Nasri powinien rozmontowac defensywe rywali. Napoli zaczelo sezon w Serie A od zwyciestwa, ale nad przecietną Cesena. W towarzyskim meczu z Barcelona dostali srogie lanie. Manchester gra u siebie ma klasowych piłkarzy i w dodatku jest w znakomitej formie , wszystko za nimi przemawia, stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.

Moje propozycje:
Manchester handicap (-1)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betclic
Pięknie się składa,bo miałem właśnie pisać o tym meczu i dzięki Twojemu postowi moje argumenty będą wyraźniejsze. Najpierw kilka słów o City. W lidze 4 mecze,4 wygrane,bramki 15-3. Tylko z kim oni grali? Kolejno Swansea,Bolton,Tottenham i Wigan. Ja tu poza Spurs nie widzę &quot;ponadprzeciętnych&quot; drużyn. Bo według Ciebie Napoli wygrało z przeciętna Caseną jedynie. Tak więc te argumenty nie przekonują mnie do&quot;pewnego zwycięstwa&quot; Man City. Jak sam mówisz to drużyna naszpikowana gwiazdami.Ok,ale poza atakiem gdzie ich pełno jakie byś wymienił gwiazdy obrony czy pomocy?David Silva czy Yaya Toure to dobrzy zawodnicy,ale nie gwiazdy światowej klasy. Nie wspomnę już o Milnerze czy Barrym czyli przepłaconymi średniakami angielskimi. W obronie kolejne tuzy:Kompany,Lescott czy Richards. Wymieniam tak cały skład,bo według mnie poza ofensywą na razie City nie dorównuje czołowym drużynom Premier League. Nie kwestionuję faktu,że gospodarze to dziś faworyt. Ale Napoli to nie jacyś chłopcy do bicia. Trener Lippi to dobry fachowiec. Obrona drużyny praktycznie nie zmienia się od 3 sezonów.W pomocy mają Hamsika i doświadczonego Maggio,który przebił się do reprezentacji Włoch. W ataku Cavani,Lavezzi i wypożyczony z Interu Pandev. Poza Inlerem i Pandevem Napoli praktycznie 3 sezon gra w takim składzie, co moim zdaniem jest ogromnym plusem w porównaniu do ciągłych zakupów i roszad w City.
Przemyślałem sprawę i proponuję takie 2 typy z Tobet:
Man City-Napoli(+2) 2@1,65✅✅
---------------------
Napoli over 0,5 @1,72 ✅✅ Ten post też usuniesz?!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
jest po prostu niepojęte.
hehe jakbym skądś to znał :p
Co do LM w końcu rusza! Już lekko czuje tą atmosferę. A co do typów natomiast popieram te na górze. City wg mnie bezproblemowo, potrafię docenić grę rywala. Również Bayern x2 opiewa w dobry kurs, do dubla jak znalazł. Typy podrzucę w swoim wątku i za niedługo potem tutaj.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Manchester City - SSC Napoli over 3.5
Dzisiejszego wieczoru na Etihad Stadium czeka nas arcyciekawe spotkanie. Toczyć się będzie ono pomiędzy 3. zespołem Premier League w zeszłym sezonie – a obecnie wiceliderem - Manchesterem City, a zdobywcą tego samego miejsca w Serie A w sezonie 2010/11 – Napoli, które po pierwszej kolejce, również jest wiceliderem. Na tym nie koniec analogii. Oba zespoły posiadają w swoich szeregach wielu znakomitych, przede wszystkich ofensywnych zawodników, co pozwala być niemal pewnym iż padnie sporo bramek i nie zabraknie emocji przez pełne 90minut.
Grupa A jest bodaj jedną z najbardziej wyrównanych (w/w City i Napoli oraz Bayern Monachium i Villarreal) i aby myśleć o awansie trzeba już od początku zdobywać punkty. Czemu liczę na conajmniej 4 bramki? Otóż City w obecnych rozgrywkach Premier League zanotowało 4 zwycięstwa, strzelając aż 15 goli (średnia 3,75 na mecz). Tylko w jednym meczu padlo mniej niż 4 bramki, ostatnio z Wigan – „tylko” trzy. Wcześniej wpakowali 5 bramek Tottenhamowi, 3 – Boltonowi, 4 – Swansea. W przedsezonym meczu z Manchester United w Community Shield padł wynik 3:2 dla tych pierwszych, czyli znów over 3.5. Patrząc na działa jakim dysponuje Citizens należy mieć nadzieje, że padnie sporo bramek – mamy genialnego Aguero, Dżeko – obaj strzelili po 6 goli w obecnych rozgrywkach. Poza nimi jest jeszcze przecież Tevez, Balotelli czy na skrzydle Silva, którzy również potrafią strzelać.
Ale co na to Napoli? Czy są skazani na pożarcie? Niekoniecznie! Dysponują również niezłym atakiem – wicekról strzelców Serie A - Edison Cavani - 26 goli w zeszłym sezonie! Poza nim są Lavezzi i Hamsik, którzy w ostatnim meczu z Caseną strzelili po bramce, także wypożyczony Pandev, wie co to strzelanie. Wynik na inauguracje to może nieco wymeczona wygrana, ale w jakich rozmiarach – Cesena – Napoli 1:3, znów over. Przedsezonowy sparing z Barceloną? Wynik 0:5! Przed sezonem nie osłabili się, a kupili między innymi Inlera za – bagatela – 17,5mln! Widać, że chcą nawiązać do czasów świetności, gdy grał u nich boski Diego Maradona.
Liczę na świetny mecz, pełen bramek z obu stron i niech wygra lepszy!
(dla nieco „ostrożniejszych” proponuje typ over 2.5)
 
kamil1991 0

kamil1991

Użytkownik
warto zwrócić uwagę że w Manchesterze może zabraknąć Milnera i Barrego, którzy odnieśli urazy. Na pewno nie zagra Balotteli, który pauzuje za czerwoną kartę z meczu ostatniej edycji LE z Dynamem Kijów.
&quot;Barry doznał urazu kostki w spotkaniu reprezentacji Anglii z Walią 6 września, z kolei Milner doznał lekkiego wstrząsu mózgu po zderzeniu się głową z piłkarzem Wigan podczas sobotniego meczu Premier League.&quot; - jak donosi serwis eurofutbol.pl
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


CSKA jest w niemałym dołku, w weekend przegrali derby Moskwy z Dynamo aż 0:4. Ostatnie mecze też bardzo kiepskie w ich wykonaniu. Obecnie słabsza dyspozycja zespołu może sprawić, że przestaną się liczyć w walce o mistrzostwo kraju. Kontuzjowani na dodatek są Honda, Gonzalez, Necid i Akinfeev. Pozostali gracze tacy jak Tosic, Vagner Love czy Djagajev jakoś bez optymalnej formy. I to właśnie przekłada się na ostatnio kiepskie wyniki.
Dzisiaj piłkarzom z Moskwy będzie bardzo ciężko o punkty w meczu z Lille.
Lille po słabym początku sezonu ostatnio 3 zwycięstwa z rzędu. Widać poprawę i przede wszystkim chęć wygrywania. W kadrze znaleźli się już Marko Basa, Fran Beria oraz Aurelian Chedjou, którzy zmagali się z urazami.

Kadra Lille:
BALMONT Florent, BASA Marko, BERIA Franck, BONNART Laurent, CHEDJOU Aurelien, COLE Joe, DEBUCHY Mathieu, ENYEAMA Vincent, GUEYE Idrissa, HAZARD Eden, JELEN Ireneusz, LANDREAU Mickaël, MAVUBA Rio, OBRANIAK Ludovic, PAYET Dimitri, PEDRETTI Benoît, RODELIN Ronny, ROZEHNAL David, SOUARE Pape, SOW Moussa
W drużynie Lille widać ogromną motywację, mecz u siebie. A przeciwnik ostatnimi czasy kompletnie bezradny. Nie ma innej możliwości jak to wykorzystać i wygrać.
Typ: 1 ⛔ [2:2]
Kurs:1.95
Buk: Bet-at-home

Typ: Lille over 1.5 gola ✅ [2:2]

Kurs: 2.10
Buk:Tobet


[CSKA w ostatni 2 spotkaniach ligowych straciło aż 6 goli... ]
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Villarreal - Bayern Monachium
Typ: 2
Kurs: 2.25
Grupa A już po losowaniu została ochrzczona grupą śmierci. I nie ma się w sumie czemu dziwić, gdyż Napoli, Manchester City, Villarreal i Bayern Monachium to kluby o uznanej marce. Tym bardzie jest więc istotne by dobrze zainaugurować rozgrywki. Dla Monachijczyków rysuje się dziś dobra okazja na zainkasowanie 3 punktów albowiem u progu sezonu Villarreal - ich dzisiejszego rywala - trapią rozmaite problemy. Po pierwsze Zółte Łodzie Podwodne wciąż boleśnie odczuwają stratę Santi Cazorli. Po drugie wyjatkowo słabo prezentuje się linia defensywna, która w dwóch meczach Primera Division pozwoliła sobie strzelić siedem bramek. Co prawda ktoś może stwierdzić, że z Barceloną i Sevillą to nie wstyd stracić tyle bramek, ale z drugiej strony Bayern nie wygląda na mniej wymagającego rywala. Tym bardziej, że Monachijczycy spisuja się doskonale, a Mario Gomez hurtowo strzela bramki jak na zawołanie. Dlatego też z pełnym przekonaniem stawiam na zwycięstwo przyjezdnych, dla których może się to okazać najłatwiejsza okazja to zainkasowania trzech punktów na wyjeździe.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Benfica Lissabon - Manchester United 1:1
ZWROT

Typ: 2 DNB
Kurs: 1.34


Ja troszeczkę ostudzę wasze głowy przed graniem na faworytów. Benfica Lizbona jest gotowa do gier w Lidze Mistrzów. Trener Orłów – Jorge Jesus nie obawia się o odpowiednią motywację jego zawodników. Zdaniem szkoleniowca dla jego podopiecznych spotkania z teoretycznie słabszymi rywalami są tak samo ważne, jak z Manchesterem United. Po osiągnięciu półfinału Ligi Europy w poprzednim sezonie, Jesus oczekuje od swoich zawodników dobrych występów w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych na świecie. Manchester United wyleciał do Lizbony bez Rio Ferdinanda. W spotkaniu z drużyną wicemistrza Portugalii zabraknie także kapitana Nemanji Vidicia. Kadra Manchesteru United: De Gea, Lindegaard, Evans, Evra, Fabio, Jones, Smalling, Anderson, Carrick, Fletcher, Giggs, Nani, Park, Valencia, Young, Berbatow, Hernandez, Owen, Rooney
Natomiast szkoleniowiec Benfiki Lizboba Jorge Jesus będzie mógł skorzystać w tym spotkaniu z usług wszystkich swoich zawodników.
Bramkarze: Artur Moraes, Eduardo;
Obrońcy: Maxi Pereira, Luisăo, Garay, Jardel, Emerson;
Pomocnicy: Ruben Amorim, Javi García, Matic, Witsel, Aimar, Gaitán, Bruno César, Nolito, David Simăo;
Napastnicy: Cardozo, Saviola, Rodrigo.
Ja bym tutaj nie przeceniał siły Man. United. Grają trudny mecz w paszczy lwa, gdzie Benfica jeszcze nie przegrała w tym sezonie, notując dwa zwycięstwa. Oni u siebie są naprawdę mocni! Zamiast pewnego zwycięstwa Manchesteru lepiej zagrać 2 DNB po i tak dość dobrym kursie.
Czy Modlitwa pomoże piłkarzom Benfiki? Ciężko będzie..

Cf Villarreal - Fc Bayern München 0:2

Typ: 2 DNB
Kurs: 1.58


Hiszpanów czeka ciężki mecz, a jak wiadomo powszechnie, im rywal trudniejszy tym drużyna bardziej się spina. Najważniejszy nieobecny jutrzejszego meczu, Borja Valero, udał się do szwajcarskiego Nyonu, aby prosić władze UEFA o zmniejszenie kary trzech meczów zawieszenia, nałożonej po jego idiotycznym zachowaniu w rewanżu z Odense. Brak głównego kreatora gry przez połowę rozgrywek grupowych jest poważnym ciosem dla naszego zespołu, ale i dla samego zawodnika, któremu niewątpliwie sytuacja ta utrudnia rozwój indywidualny.
nie zagra Robben, w pewnym sensie osłabienie
Czyli w osłabieniach remis 1-1. Bayern Monachium w obecnym sezonie Bundesligi imponuje grą w defensywie. Bawarczycy już od 568 minut nie stracili bramki. Hiszpańska prasa twierdzi, że najlepszym lekarstwem na Bayern jest Giuseppe Rossi. Nilmar natomiast nie błyszczy i jakoś trudno na nim pokładać większe nadzieje. Podobnie jak w przypadku Man. United stawiam 2 DNB i mam niezłe Value ponad 2.00, akurat na podwojenie swojego budżetu. Odradzam granie handi itp. na Man. City. Napoli to solidna włoska ekipa, która jest dobrze uzbrojona przed tym sezonem. Villarreal CF: Diego Lopez – Mario, Gonzalo, Zapata, Oriol – Camunas, Bruno, Senna, Cani – Rossi, Nilmar
Bayern Monachium: Neuer – Boateng, van Buyten, Badstuber, Lahm – Gustavo, Schweinsteiger – Muller, Kroos, Ribery – Gomez
 
C 0

czymek

Użytkownik
Benfica Lizbona - Manchester United

Zapowiada się arcyciekawe widowisko, Manchester demoluje rywala za rywalem w Premier League, jednakże Benfica także dzielnie poczyna sobie w lidze. Do tej pory wygrała 3 mecze, zremisowała jeden, do tej pory nie odnosząc porażki. Bilans Diabłów prezentuje się następująco : 4 wygrane, 0 remisów, 0 porażek. Sir Alex nie wyobraża sobie aby jego drużyna mogła dziś stracić punkty w meczu z Benficą i zabrał do Lizbony wszystkich najlepszych zawodników (Rio Ferdinand ostatnio i tak zajmował miejsce na ławce ustępując młodym wilkom). ManU posiada tak wyrównaną kadrę, że nawet jeżeli ich menadżer zdecyduje się dać odpocząć kilku grajkom to i tak zdecydowanym faworytem pozostaje drużyna Angielska.

Przewidywane składy:

Manchester: De Gea - Smalling Evans Jones Fabio - Carrick Fletcher Giggs Park Young - Berbatov

Benfica: Artur - Perreira Luisao Garay Emerson - Garcia Witsel Nolito Saviola Gaitan- Cardozo


Typ:2
Kurs:eek:ne:80
Bukmacher:BAH


CF Villareal - Bayern Monachium

Drużyna z Bawarii przewodzi tabeli Bundesligi po 5 rozegranych kolejkach, w ostatnim meczu gromiąc drużyne Freiburga aż 7-0. Villareal w Primera Division, której start został opóźniony przez strajk piłkarzy po 2 kolejkach znajduje się na dole tabeli okupując 17 miejsce, jednak piłkarze z półwyspu Iberyjskiego mierzyli się w lidze z bardzo silnymi rywalami (przegrana 5-0 z Barceloną oraz remis 2-2 z Sevillą). Bayern wyruszy do Walencji osłabiony brakiem jednej z swoich gwiazd - Arjena Robbena, aczkolwiek Bawarczycy są i tak dużo silniejszą ekipą. Czy dziś Villareal w końcu się przełamie? Nie sądzę...

Villarreal: Diego Lopez - Angel, Zapata, Gonzalo Rodriguez, Joan Oriol - Camunas, Marcos Senna, Borja Valero, Cani - Nilmar, Rossi

FC Bayern: Neuer - Rafinha, Boateng, Badstuber, Lahm - Luiz Gustavo, Schweinsteiger - T. Müller, Kroos, Ribery - Gomez

Typ:2
Kurs:2,15
Bukmacher:BAH
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP



Trochę informacji na temat dzisiejszego meczu na Amsterdam Arena. Kadry obu zespołów powołane na dzisiejsze spotkanie: Kadra Olympique Lyon: Lloris, Vercoutre, Lopes - Réveillère, Gassama, Dabo, Cissokho, B.Koné, Lovren, Mensah - Gonalons, Källström, Fofana - Pied, Bastos, Briand, Grenier, Gomis, Lacazette, Belfodil.

Kadra Ajaksu Amsterdam: Kenneth Vermeer, Jasper Cillessen - Daley Blind, Nicolai Boilesen, André Ooijer, Gregory van der Wiel, Toby Alderweireld, Jan Vertonghen, Vurnon Anita - Theo Janssen, Eyong Enoh, Christian Eriksen, Siem de Jong - Lorenzo Ebecilio, Miralem Sulejmani, Kolbeinn Sigthórsson, Dmitry Bulykin, Derk Boerrigter

Absencje: W drużynie z Lyonu nie zobaczymy dzisiaj na pewno środkowego obrońcy Crisa (1/0), napastnika Lisandro Lopeza (4/2), oraz pomocników Honorato Edersona (0/0) oraz Yoanna Gourcuffa (0/0)

Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy, to wystąpią dzisiaj w najsilniejszym składzie. --------------------------------------------------------------------- Szykuję nam się niezwykle ciekawe widowisko, pomiędzy dwiema najmłodszymi ekipami w fazie grupowej LM. Ajax ma najmłodszych piłkarzy (srednia wieku - 23.6), Lyon jest drugi w klasyfikacji (średnia 24.0). Obie ekipy wydają się być trochę pogodzone z faktem, że prawdopodobnie pierwsze miejsce w grupie zajmie Real Madryt. Zresztą obaj trenerzy otwarcie mówią przed meczem, że pozostaje im walka o 2 miejsce. Dopiero pierwsza kolejka więc nie ma co spekulować. Tym bardziej, że wczoraj Barcelona, stawiana w roli murowanego faworyta trochę zawiodła. Ze swej strony liczę także, że Real również zawiedzie i wtedy zrobi się bardzo ciekawa rywalizacja w grupie. Wracając do dzisiejszego meczu, to Ajax można uznać za delikatnego faworyta, chociażby z faktu, że gra na własnym stadionie. Ba!! na własnym stadionie w tym sezonie piłkarze prezentują się wręcz wyśmienicie [2-0-0] 9:2. Ogólnie Ajax zdobywa dużo goli w lidze. Z Lyonem będzie zdecydowanie dużo ciężej, ale czy aby na pewno? Oprócz tego, że Ajax strzela, to również traci przynajmniej jedną bramkę w meczu [7 goli w 5 meczach]. Lyon mimo kilku braków, wcale nie jest dużo słabszy. W składzie w dalszym ciągu są świetni gracze [Gomis, Bastos], tak więc przy biernej postawie i błędach jakie ostatnio zdarzały się obrońcom Ajaxu [ mam na myśli Jana Vertonghena] jest duża szansa na gola dla przyjezdnych. Myślę, że bezpieczną opcją na ten mecz będzie over 2.5 gola.
Typ: over 2.5 gola ⛔ [0:0]
Kurs: 1.85
Buk: Bet-at-home
W roku 2002 obie ekipy zmierzyły się także w LM W Amsterdamie padł wynik 2:1 dla gospodarzy (obie bramki strzelił Ibrahimovic) we Francji również triumfował Ajax 2:0



Chyba nie było ani zdania na temat tego meczu. Tak więc coś od siebie napisze. Trabzonspor gra w fazie grupowej wszyscy wiemy dlaczego. Turcy mają problemy ze zdobywaniem goli w ostatnich meczach. Inter dzisiaj bez kilku graczy, którzy na pewno by się przydali [ Motta, Forlan, Maicon, Chivu, Viviano, Cordoba] . Inter dzisiaj zagra pod presją, gdyż zaliczyli falstart w Serie A. Dzisiaj chcą się zrehabilitować kibicom na ich własnym stadionie. Milito jak widać było w weekend jest w dobrej formie.
Typ: Inter over 1.5 gola ⛔ [0:1]
Kurs:1.45
Buk: Bwin
Typ: Inter - 3 gole lub wiecej
minus: [0:1]
Kurs: 2.45
Buk: Bwin
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Benfica Lizbona - Manchester United

Czas na mecz, który przeze mnie (i zapewne wielu z Was) był wyczekiwany od bardzo dawna - Manchester United w Lidze Mistrzów. W dniu dzisiejszym Czerwone Diabły wybierają się do Lizbony, gdzie stoczą bój o grupowe punkty na Estadio da Luz z miejscową Benficą. W historii Ligi Mistrzów obie drużyny miały przyjemność już się spotykać - i to dwukrotnie (wszyscy fani &#39;manu&#39; chyba pamiętają sezon 2005/2006). No, ale z racji iż historia niekoniecznie musi być miernikiem aktualnych umiejętności klubowych, toteż zmieńmy troszkę kategorię. Obie ekipy są na tak zwanej &#39;bombie&#39;, ale która bomba okaże się dziś niewypałem? Oczywiście stawiam, na to że to drużyna gości. Nie ma co porównywać, liga portugalska ma się nijak do ligi angielskiej, można rzec, że rozgrywki te dzieli co najmniej jedna klasa (nie licząc właśnie Benfici czy Porto). Co tu dużo gadać, ekipa z Manchesteru idzie przez kolejne mecze jak petarda - 3-0 z Tottenhamem, 8-2 z Arsenalem, 5-0 z Boltonem (gdzie wszyscy pukali się po głowach i wmawiali sobie, że Czerwone Diabły nie dadzą rady i stracą punkty). Jeżeli chodzi o kadry, Benfica może pochwalić się dobrymi zawodnikami, np. taki Cardozo, Cesar czy Witsel - chłopaki coś tam grają. Ale spójrzmy na kadrę Manchesteru United - tak silnej ławy nie było od kilku sezonów. Czy Sir Alex wystawi w tym meczu najsilniejszą jedenastkę? Czy skorzysta z zawodników rezerwowych? Szczerze powiedziawszy to nie wiem, ale wiem jedno - tak czy owak, będzie to bardzo silna wyjściowa jedenastka. Niesamowicie cieszy mnie fakt, że do wspaniałej formy powraca Wayne Rooney, który znowu zaczyna czarować z wolnych. Kolejna kwestia to nasz młody ulubieniec z Meksyku - Javier Hernandez znany też jako Chicharito. Niezaprzeczalnie jeden z głównych filarów na jakich opierać się będzie United w dzisiejszym meczu. Warto też zwrócić uwagę na młodych zawodników, którzy ostatnio zaplusowali u Sir Alexa - mowa tu o Welbecku, Smallingu i Cleverlym. Na pomocy kolejny mega talent - Ashley Young. Do wyboru również Nani, Valencia, Anderson, Park czy weteran diabłow - Giggs. Obrona też prezentuje się znakomicie. Nie chcę żebyście pomyśleli, że jestem stronniczy bo jestem kibicem ManU, ale na prawdę na dzień dzisiejszy nie widzę słabego punktu w drużynie gości. No, może jakby się uprzeć to można by wytknąć troszkę zakłopotania czy niezdecydowania w grze Davida De Gea na początku sezonu, ale widać, że z meczu na mecz chłopak coraz lepiej wtapia się w styl gry United co na prawdę cieszy. Tak więc podsumowując, jeżeli w tym meczu nie wtrącą się jakieś zdarzenia losowe czy durne błędy to Manchester United powinien ten mecz zdominować - przez duże Z! Glory!

Typy:
Manchester United @ 2.00
Manchester United -1 (2-drogowy) @ 2.850
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Manchester City - Napoli
ManC bardzo dobrze zaczął sezon i po 4 kolejkach ma komplet zwycięstw. Zwycięstwa przekonywujące, ale oprócz meczu 3 kolejki z Kogutami grali z drużynami które pewnie będą w tym sezonie walczyć o pozostanie w lidze. Mimo że dla Obywateli jest to debiut w elitarnej LM, to wielu zawodników tego klubu grało już w tych rozgrywkach w barwach innych zespołów. Siła ataku City patrząc po nazwiskach i dokonaniach strzeleckich w tym sezonie jest porażająca. Dzięki temu trener Mancini może pozwolić sobie na spora rotację bez obaw o spadek jakości. Jeśli chodzi o pomoc to tu też mamy uznanych piłkarzy. W tym wszystkim najbiedniej prezentuje się obrona, jednak to w obronie widzimy największą stabilizację. W bramce bardzo solidny Hart, a blok defensywny to w tym sezonie najczęściej Richards - Kompany - Lescott - Clichy. City teraz już nie jest zbieraniną gwiazd i gwiazdeczek, mają niezłą i ustabilizowaną defensywę oraz piekielnie silny i skuteczny atak. Dzisiaj w Manchesterze gościć będzie włoskie Napoli. Jest to zespół, który od kilku sezonów regularnie jest w czołówce Serie A, jednak nie udaje im się przeskoczyć poziomu dwóch klubów z Mediolanu. Napoli też dobrze zaczęło sezon od wyjazdowej wygranej nad Ceseną 3:1. Napoli często gra taktyką z trójką obrońców. Jeśli tak wyjdą na City to raczej nie mają szans. Z drugiej strony system z czterema obrońcami, mimo że był testowany w sparingach, nie jest codziennością dla Napoli i tez może nie wyjść im na dobre. Pomoc i atak Napoli prezentuje się bardzo solidnie, jednak na tle ich dzisiejszego rywala wypada dość blado. Na uwagę zasługuje fakt, że gospodarze są już w rytmie meczowym po 4 kolejkach, a Napoli rozegrało tylko jeden mecz ligowy. Trzeba też zauważyć, że City dość bezproblemowo rozjeżdża swoich rywali, Napoli natomiast z Ceseną mimo 3:1 wcale nie wygrało gładko. Mecz był dość wyrównany do momentu czerwonej kartki dla Ceseny. W tym momencie tak jak większość nie widzę zbyt wielu szans dla Napoli i wierzę w udaną inaugurację LM dla City. Dodatkowo uważam też, że Aguerro podtrzyma strzelecką passę.
ManC 1,40 8/10 ⛔
Aguerro strzeli 2,00 6/10 ⛔
Dinamo Zagrzeb - Real Madryt
Dzisiaj również swoje zmagania w LM zaczynają Królewscy meczem wyjazdowym z teoretycznie najsłabszym zespołem grupy D. Chorwackie Dinamo to potentat tamtejszej ligii, którą w ostatnich latach totalnie zdominowali wygrywając rozgrywki w ostatnich 6 sezonach do tego 5 pucharów i 4 superpuchary. Mimo pozycji suwerena w lidze chorwacki zespół nie zawojował ani LM, ani nawet LE. W tym sezonie również dobrze zaczęli i po 7 kolejkach mają na koncie 6 wygranych i 1 remis właśnie w ostatniej kolejce z odwiecznym rywalem Hajdukiem Split. Los Blancos średnio rozpoczęli rozgrywki w tym sezonie. Najpierw przegrany superpuchar z Barca, potem wysokie zwycięstwo na otwarcie ligi i w końcu w ostatniej kolejce dość średni mecz u siebie z Getafe. W Realu kontuzjowani są w dalszym ciągu Sahin i Altintop oraz Kaka. Największym jednak osłabieniem będzie z pewnością nieobecność na stadionie Jose Mourinho. Jeśli chodzi o ten mecz to wynik może być tylko jeden. Real aby zająć pierwsze miejsce w tej grupie musi pokonać Dinamo na wyjeździe bo w Lyonie czy Amsterdamie będzie zdecydowanie trudniej o pełną pulę. Skład jak na tą chwilę jest optymalny, więc powinno pójść dobrze.
Real 1,3 9/10 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom