>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [13.09.2016]- wtorek

Status
Zamknięty.
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
Insigne grał we wszystkich 3 dotychczasowych meczach Seria A. Z resztą się zgadzam i skrzydła Napoli powinny zrobić różncę.



Man City -1 @1.95 (Sportingbet)

Ze wszystkich dzisiejszych &quot;murowanych faworytów&quot; kurs na taką linię handi jest tutaj najbardziej zachęcający. Myślę, że o dyspozycji Man City nie trzeba chyba pisać zbyt wiele. Jeżeli chodzi o Borussie w Bundeslidze jest to drużyna własnego boiska. Na wyjazdach potrafią seryjnie gładko przegrywać nawet z rywalami o niższym piłkarsko potencjale. W LM w zeszłym sezonie wyjazdowe porażki właśnie z City 2-4 oraz Sevillą 0-3. Ugrali natomiast remis z Juve 0-0. W tym meczu nie daję im jednak żadnych szans i iczę na pewną wygraną gospodarzy.

Chodzi o Roberto Insigne ktory nie zagral w żadnym spotkaniu , na skrzdle gral ale Lorenzo Insigne.... Kłania się zapoznanie przed komentowaniem
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Widzę że przez to że Psg jest pod forma to będzie masowka na Arsenal. Chce wam tylko powiedzieć żebyście nie popełniali tego błędu bo będziecie w plecy. Arsenal dziś nie wygra bo Psg nawet jeśli jest pod forma to na papierze jest faworytem i wdg bukow też a Liga mistrzów rządzi się swoimi prawami tutaj jest inna motywacja i wiedza ze Arsenalu nie można zlekceważyć bo to nie byle jaki rywal. Chociaż patrząc na ostatnie lata ich w LM to wydają się być średniakiem bo 1/8 nie potrafią przejść. Unai Emery to trener który jak mało kto potrafi zmotywować swoją drużynę na mecze które są bardzo ważne a ten takim właśnie jest. PSG w lidze trafiło punkty że średniakami(tak wiem Monaco nie jest typowym średniakiem ale z nimi Psg zawsze mialo problem na wyjeździe) bo ich lekceważyli i obrona wolała o pomstę do nieba ale dziś będzie inaczej bo motywacja jest dużo większą i zwycięzca tego meczu poczuje się pewniej w kontekście walki o 1 miejsce w fazie grupowej.
Ja dziś idę w stronę Paryżan.
PSG WIN @1. 95 Bet365
Za ten remis trzeba podziękować Cavaniemu.. Ja nwm co ten gość dalej robi w psg.. Co z tego że strzela gola jesli powinien strzelić minimum hattricka!! To sa jakieś jaja co ten koleś ostatnio
Robi
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Chodzi o Roberto Insigne ktory nie zagral w żadnym spotkaniu , na skrzdle gral ale Lorenzo Insigne.... Kłania się zapoznanie przed komentowaniem
Widać jak zapoznajesz się z wątkiem, ktory zamierzasz skomentować skoro post wyżej widać, że kolega już zdąrzył zwrócić mi uwagę na ten błąd.

Wracając do meczu co sądzicie o typie - Napoli win i over 2.5 w meczu? @3.55
 
K 8

kuba1995

Użytkownik
Cześć. Dziś zdecydowałem się postawić małe, aczkolwiek raczej pewne AKO.Barcelona podrażniona porażką z Deportivo będzie chciała pokazać, że był to jednorazowy wypadek przy pracy i od początku rzuci się Celticowi do gardła. Liczę na minimum dwie bramki w pierwszej połowie. Kolejny mecz to pojedynek na Alianz Arenie. Tutaj kibice są przyzwyczajeni do bramek swojej ekipy.Będzie to debiut nowego trenera w LM, więc spodziewam się również minimum dwóch goli w pierwszej połowie.Ostatni mecz to spotkanie w Manchesterze. Podopieczni Pepa nie przegrali jeszcze w lidze, ostatnio po dobrej grze wygrali na Old Trafford. Wraca Aquero, więc liczę na popis strzelecki Obywateli.

Barcelona-Celtic over 1.0 AH [email protected]
Bayern-Rostov over 1.0 AH [email protected]
Man City-Borrusia 1 -0.5 AH @1.37
AKO:2.22✅
Bukmacher: BET365
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Parę Kuponów ode mnie

Barcelona-Celtic TYP 1 -1.50(ah) 1.25
Bayern-FC Rostov TYP 1 -1.50(ah) 1.26
Kurs 1.57 Bet365✅

Nie ma się tutaj co rozpisywać każdy inny wynik niż wysokie wygrane gospodarzy będą niespodzianką !!


Manchester City - Borussia Monchengladbach TYP 1 1.40 Bet365
City w bajecznej formie seria 6 wygranych z rzędu , fenomenalna 1 połowa w derbach Menchesteru w sobotę! Liczę że dobrą grę w lidze przełożą w tym sezonie w końcu na dobry wynika w rozgrywkach LM . Gladbach jest już po dwóch kolejkach Bundesligi w pierwszej pokonał na własnym stadionie Leverkusen 2-1 w ten weekend jednak wyjazdowa porażka we Freiburgu 3-1 w porównaniu z pierwszym mecze tylko dwie zmiany w składzie czyli grali pierwszym składem tym bardziej ten wynik może zaskakiwać !!


Benfica - Besiktas TYP 2 + 0.75 1.85 Bet365✅
Sporo absencji w zespole gospodarzy dlatego zaryzykuje za małą stawkę .
Benfica nie zagra:
Jardel (df 30/3), Rafa Silva (mf 30/8), V. Lindelöf (df 8/1), Danilo Barbosa (mf 19/0), Jonas (fw 34/32), K. Mitroglou (fw 32/19), R. Jiménez (fw 28/5)
Besiktas nie zagra:
A. Özbiliz (mf 1/0), V. Kavlak (mf 22/1)

Basel - Ludogorets TYP 1 1.70 Bet365⛔
Trudna grupa Basel oprócz dzisiejszych rywali mają w grupie jeszcze Aresenal oraz PSG więc co by nie powiedzieć dzisiejszym mecz będzie najłatwiejszym dla nich w tej grupie dlatego obowiązkowo muszą go wygrać jeżeli chcą walczyć o wyjście z grupy a niejednokrotnie Basel sprawiało niespodzianki w LM. Obecnie mają serię 8 wygranych z rzędu! w lidzę 7 meczy i komplet 21 punktów widać że są w formie na początku sezonu! Ludogorets po 5 kolejkach ligi bułgarskiej na 4 miejscu z 3 wygranymi remisem i porażką! W ostatniej rundzie kwalifikacji wyeliminowali Plzen po wygranej na własnym stadionie 2-0 i remisie 2-2 w Czechach!!
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
W związku z PSG chciało by się powiedzieć - Gzie jesteś AkaShakal ? Tutaj tak jadą po PSG, a Ty gdzieś od 4 lat w kółko typujesz PSG na zwycięzcę LM. To tak pół żartem, pół serio. A na serio to powiem wam tylko jedno: od 4 lat nie przejechałem się na nikim tak bardzo jak na zespołach angielskich w LM i to w zasadzie było bez różnicy kto ich trenował, w jakiej byli w formie, co pisali ludzie tutaj i jak typowali. I nauczony tym doświadczeniem nigdy już nie postawię złotówki w stronę jakiejkolwiek angielskiej drużyny. Oczywiście nigdy w sensie potocznym bo może jak za 10 lat wreszcie PL się poprawi to i angielskie kluby będą lepsze.
Tu nie chodzi o poziom ligi, bo ta liga jest najsilniejsza na świecie, jeśli popatrzymy na ilość silnych drużyn i na ogólny poziom piłkarski. W Hiszpanii np. mamy &quot;wielką trójkę&quot;, a później jest już dużo gorzej. W Niemczech mamy Bayern, później Dortmund i dalej też jest już średnio. Włochy to Juve i Napoli. W Anglii każdy rywal jest w stanie urwać punkty liderowi, jest walka na całego i gryzienie trawy. Tam nawet ostatnia drużyna jest w stanie kupić zawodnika za kilkanaście milionów, co siłą rzeczy daje jakąś jakość piłkarską. W Hiszpanii i Niemczech mamy pełno słabeuszy, z którymi Real, Barca czy Bayern są w stanie wygrywać po 4,5-0 grając na 50% możliwości. Przez to, że liga nie jest aż tak wymagająca, te kluby mogą bardziej się skupić na Lidze Mistrzów w późniejszych fazach turnieju. Dochodzi do tego jeszcze brak przerwy zimowej w Anglii, ale to już temat na inną rozmowę.
Podsumowując, angielskie kluby wcale nie odstają od innych wielkich klubów pod względem piłkarskiej klasy. Owszem, Barcelona i Real są najsilniejsze w Europie, ale wydaje mi się, że taki Bayern miałby duże problemy grając w Anglii, o PSG nie wspominając. Chodzi o to, że jak co roku w Premiership kluby się za mocno eksploatują, kiedy Barca, Real czy Bayern leją Levante, Getafe, Inglostadt czy Paderborn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mch91 261

mch91

Użytkownik
Bayern (-2,5) vs FK Rostov 1 kurs: 1,67
Barcelona (-2,5) vs Celtic 1 kurs: 1,62
Stawka: 200
Kurs: 2,71
Wygrana: 477 zł
Bukmacher: STS
No i wreście zaczynamy nowy sezon LM. Jak co roku faworytami do końcowego triumfu są Real, Barcelona i Bayern więc odrazu na początek dwa typy z faworytami w roli głownej. Zacznę od Bayernu który w dzisiejszym meczu może pobić rekord kolejnych wygranych meczów u siebie. Do tej pory rekord ten wynosił 12 i należał do ManUnited. Ancelotti na jednej z konferencji prasowej zapowiadał, że nie będzie większych rotacji w składzie więc we wtorek powinniśmy zobaczyć najlepszą wersję Bawarczyków. Od porażki 4-0 z Realem w półfinale wyniki Bayernu u siebie w LM wyglądały następująco:
ManCity 1-0
Roma 2-0
CSKA 3-0
Szachtar 7-0
Porto 6-1
Barcelona 3-2
Dinamo 5-0
Arsenal 5-1
Olimpiacos 4-0
Juventus 4-2 p.d
Benfica 1-0
Atletico 2-1
Jak widać po wynikach, Bayern z zespołami pokroju Rostov&#39;a radził sobie bardzo dobrze i ten HC pokrywał bez problemu jedynym wyjątkiem był mecz z Benficą. Za Bayernem przemawia również aktualna forma zespołu który wygrał wszystkie z 4 oficjalnych spotkań strzelając 15 bramek nie tracąc zadnej (jedyny mecz u siebie odbył się z Wederem i skończył się wynikiem 6-0). Spodziewałem się nieco wyższego kursu na ten HC, ale uważam, że i tak jest niezły do tego dubla.
Co do Barcelony to wszyscy wiemy jak zakończyło się ostanie spotkanie z Alaves. Mimo 74% posiadania piłki i 16 strzałów mecz zakończył się porażką 1-2. Myślę, że błąd w tym meczu popełnił Enrique który jak na tą fazę sezonu nie potrzebnie zrobił tyle zmian w pierwszym składzię ponieważ na ławce zasiedli: Messi, Suarez, Iniesta, Alba oraz grająch od początku sezonu na środku obrony Umtiti i Pique. Myślę ze po wpadce z beniminkiem Barca będzie podwójnie zmotywowana aby pokazać, że był to wypadek przy pracy i urządzi sobie &quot;małe&quot; strzelanie. Do tego wszsytkiego dochodzi fakt, że Celtic w europejskich pucharach na wyjazdach gra bardzo, źle o czym swiadczą porażki w kwalifikacjach z Hapoelem 2-0 oraz drużyną z Gibraltaru... Lincoln 1-0 nie wspominając już o porażkach w poprzednich latach 3-1 z Molde, 2-0 z Malmoe czy 4-1 z Legia. Celtic na pewno bedzie bardzo podbudowany wygraną w ostanich derbach, ale nie oszukujmy się Barcelona to 2 albo 3 klasy lepszy zespoł od Szkotów i dlatego uważam, że podrazniona Barca wygra ten mecz bez problemu więcej niż dwoma bramkami.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Dynamo Kijów - SSC Napoli
liczba rzutów rożnych - typ: powyżej 11,5 kurs:2,52 STS ✅
W pierwszej kolejce ukraińskie Dynamo podejmie ,,polskie&quot; Napoli. Uważam że Włosi przejmą w tym meczu inicjatywę. Będą rozrzucać piłkę na skrzydła, a tam szybki Insigne z Callejonem wrzucać na Milika lub Gabbadiniego. Napoli lubi nabijać rogi. W ostatnich oficjalnych meczach kolejno robili: 4,9,9. Na pewno wejście typu ulatwiła by szybko strzelona bramka i na to liczę. Napoli gra z wielkim rozmachem, sytuacji powinno być dużo a w związku z tym i rzutów rożnych. Liczba rożnych Dynamo z ostatnich meczy: 2,13,9 więc też nie jest źle. Oczywiście tutaj trzeba przyjąć ze walczyli ze słabszymi przeciwnikami w lidze ukraińskiej. Mam nadzieję że zobaczymy niezłe widowisko i typ siądzie ????
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Benfica - Besiktas Benfica, ćwierćfinalista ostatniej edycji LM, rok temu dość pewnie wyszli z grupy, zajmując drugie miejsce,z 10 punktami, trzecia drużyna, również z Tureckiej ligi jak w tym meczu, Galatasaray, miało pięć oczek mniej. Do pierwszego Atletico stracili tylko trzy punkty. Z Atletico zdobyli trzy punkty, na wyjeździe wygrali 1:2, u siebie przegrali 2:1. Co najważniejsze dwa mecze z słabszymi drużynami czyli z Astaną i Galatasaray, wygrali z pierwszymi 2:0, z drugimi 2:1. Myślę, że Besiktas jest podobną drużyną do ubiegłorocznej Tureckiej, myślę, że u siebie będą groźni, ale na wyjazdach powinni zbierać baty. Grupa wyrównana, Napoli + Benfica powinny awansować, ale na pewno nie można tracić punktów u siebie. Jeszcze zobaczmy jak później szło Benfice,w 1/8 ograli Zenit, wygrywając u siebie 1:0 i 2:1 na wyjeździe. W ćwierćfinale trafili na Bayern i pokazali się z naprawdę dobrej strony, na wyjeździe przegrali tylko 0:1, a u siebie walczyli i zremisowali 2:2. Spokojnie typ do pokrycia, to gospodarze powinni dominować w spotkaniu. Benfica over 1,5 &amp; 1,83
Nie chcę się czepiać ale napisałeś dużo o historii spotkań które są sprawą drugorzędną,a nie napisałeś nic o kontuzjach a te po stronie gospodarzy są spore:Jimenez,Mitroglou.Jonas,Jardel,Danilo Barbosa,Rafa Silva,Jovic.Także jeżeli miałbym coś grać to under lub 2X.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
PSG - Arsenal​


Zgadzam się z przedmówcami, kursy na to spotkanie wystawione są błędnie dlatego grzech nie wykorzystać value. Dlaczego je widzę? Nie śledzę Ligue 1 ale skoro większość mówi, że grają padakę to wierzę a wyniki to potwierdzają. Nie oszukujmy się, odejście Ibry zmieniło wiele ale nie chodzi tylko o to. Cavani przez tyle lat narzekał, że nie gra na 9e, że kiedy w końcu do tego doszło okazało się iż nie potrafi już tego robić. Podobnie było z Rooney`em z tą różnicą, że Roo świetnie gra głębiej. Dla mnie Cavani zawsze był co najwyżej dobry. Adaptacja Emery`ego ewidentnie nie idzie zgodnie z planem. Do tego idąc za flashscore`em na pewno nie zagrają Kurzawa i Ben Arfa a pod znakiem zapytania stoją wystąpienia T. Silvy, Pastore, Maxwella i Auriera a więc ogromne osłabienia. Do tego dodać sprzedaż Luiza i mamy na prawdę ogromne braki kadrowe, szczególnie w obronie. Skoro nie gra Kurzawa a Maxwell jest pod znakiem zapytania to kto zagra na lewej defensywie?

Różnica między meczami PSG a Arsenalu jest taka, że tych drugich oglądałem wszystkie mecze. Sezon rozpoczęli od hitu z Liverpoolem. Grali tam w bardzo dużym osłabieniu i przegrali 3:4. Mimo tego całe spotkanie walczyli i grali jak równy z równym. Zremisowana potyczka z Lester to dalej braki kluczowych zawodników i eksperymenty kadrowe. Przełom nadszedł w spotkaniu z Watfordem gdyż był to pierwszy raz kiedy Sanchez i Ozil zagrali razem. Uwierzcie mi, robili taki wiatr, że hohoho. Ogólnie cała drużyna zagrała fajne spotkanie. Southampton to kolejny przełom za sprawą dwóch bardzo ważnych transferów. Mustafi zaprezentował się bardzo solidnie. Popełnił parę błędów ale w ogólnym rozrachunku jestem bardzo zadowolony z tego transferu gdyż pokazywał się nie tylko w obronie ale również w rozegraniu piłki. Wystąpienie Pereza nie daje jednoznacznych ocen. Nie ma czego pochwalić ale też nie ma się do czego przyczepić. W każdy razie gdy weszli oszczędzani Sanchez i Giroud gra Kanonierów się rozkręciła do tego co wszyscy znamy.

Podsumowując dla mnie Arsenal wygląda tu na faworyta. Można powiedzieć, że po stronie francuzów stoi granie na własnym obiekcie ale jak się tak nad tym zastanowić to na przestrzeni ostatnich lat w lidze mistrzów Arsenal miał więcej udanych meczów wyjazdowych niż domowych. Szaleńcze gonitwy w play offach za Milanem Bayernem i Monaco, 0:3 z Olympiakosem dająca awans do fazy pucharowej i parę innych. Ponad to Wenger ma dużo szerszy wachlarz kadrowo taktycznych podczas gdy Emery niekoniecznie. Wydaje mi się, że napad Arsenalu będzie robił z przetrzebioną obroną PSG co chce i jeśli ofensywa nie nadrobi to będzie im niesamowicie ciężko o pozytywny wynik. Dorzucam bramkę Sancheza. Chilijczyk początek sezonu ominął przez kontuzję a później Wenger szachował jego siłami. Dziś powinien być gotowy i zmotywowany na 100% a w duecie z Ozilem jest to mieszanka wybuchowa.

Arsenal DNB @ 2.75 ZWROT
Sanchez gol @ 3.40✅✅✅

Bet365



PSV - Atletico

Drużyny spotkały się rok temu w fazie pucharowej okraszonej dwoma bezbramkowymi remisami. Oczywiście wyraźnym faworytem jest tutaj drużyna Simeone jednak trzeba wziąć pod uwagę jak podchodzą oni do meczów w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ich spory odsetek polegał na jak najmniejszym nakładzie sił okraszony remisami czy też minimalnymi zwycięstwami. W tym roku mają oni Bayern za przeciwnika a na pewno chcieliby zająć pierwsze miejsce w tabeli. W związku z tym każdy mecz jest ultra ważny. Czy rzucą się przez to do przodu? Raczej nie. Przewiduję, że będą grali swoje czyli mega szczelna obrona i wykorzystana okazja z kontry czy też stałego fragmentu gry. O ich atutach nie ma się co rozwodzić bo każdy je zna. Uważam, że w najgorszym wypadku Atletico wywiezie tu remis ale ze względu na wspomnianą rywalizację z Bayernem na pewno ich celem jest komplet punktów. Z uwagi na ich filozofię nie spodziewam się gradu bramek. Przygotowałem dwa typy.



Atletico wygra 1 golem @3.40 ✅✅✅

oraz zestaw

DW: 0:1✅, 0:2 @5.50 i @7.50 co w przypadku wejścia jednego z nich daje profit @3.50 lub @5.50 ✅✅✅+3.50j

bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tu nie chodzi o poziom ligi, bo ta liga jest najsilniejsza na świecie, jeśli popatrzymy na ilość silnych drużyn i na ogólny poziom piłkarski. W Hiszpanii np. mamy &quot;wielką trójkę&quot;, a później jest już dużo gorzej. W Niemczech mamy Bayern, później Dortmund i dalej też jest już średnio. Włochy to Juve i Napoli. W Anglii każdy rywal jest w stanie urwać punkty liderowi, jest walka na całego i gryzienie trawy. Tam nawet ostatnia drużyna jest w stanie kupić zawodnika za kilkanaście milionów, co siłą rzeczy daje jakąś jakość piłkarską. W Hiszpanii i Niemczech mamy pełno słabeuszy, z którymi Real, Barca czy Bayern są w stanie wygrywać po 4,5-0 grając na 50% możliwości. Przez to, że liga nie jest aż tak wymagająca, te kluby mogą bardziej się skupić na Lidze Mistrzów w późniejszych fazach turnieju. Dochodzi do tego jeszcze brak przerwy zimowej w Anglii, ale to już temat na inną rozmowę.
Podsumowując, angielskie kluby wcale nie odstają od innych wielkich klubów pod względem piłkarskiej klasy. Owszem, Barcelona i Real są najsilniejsze w Europie, ale wydaje mi się, że taki Bayern miałby duże problemy grając w Anglii, o PSG nie wspominając. Chodzi o to, że jak co roku w Premiership kluby się za mocno eksploatują, kiedy Barca, Real czy Bayern leją Levante, Getafe, Inglostadt czy Paderborn.
Z 2 lata temu przetoczyłem tu wielką dyskusję o &quot;poziomie&quot; PL. wtedy jeszcze było wielu obrońców, obecnie już nawet tu ich za dużo nie ma. Otóż całkowicie się z tobą nie zgadzam, a poziom ligi i poszczególnych klubów można sprawdzić na oficjalnej stronie UEFA. Hiszpański środek, a nawet dół biją Anglików, co do Bundesligi może dół niżej. Obecnie poziom PL umiejscowił bym gdzieś koło włoskiej. Niewątpliwie jest lepsza niż francuska czy holenderska. To oczywiście moje subiektywne odczucia. Zresztą tak na marginesie zobacz co się dzieje z kadrą narodową. Gdyby nie zagraniczne zaciągi w PL to była by totalna katastrofa i to nie są moje słowa tylko jakiegoś szkoleniowca z Wysp.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
A co powiecie na dzisiejszy mecz FC Basel ? Wg. mnie powinni sobie spokojnie poradzić z Bułgarami. Mają ciężką grupę, dlatego myślę, że dziś zaatakują od początku meczu, tak aby zapewnić sobie szybko bezpieczną przewagę.
Obie te drużyny spotkały się dwa lata temu, Basel u siebie wygrało gładko 4-0, przegrywając na wyjeździe 1-0.
Jedynie mam obawy o kontuzjowanych graczy tj. Zuffi, Traore i Balanta, chociaż nie jest to potwierdzona informacja.
Celuję w handi -1 na FC Basel, po kursie 2.9
@Betsson
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Z 2 lata temu przetoczyłem tu wielką dyskusję o &quot;poziomie&quot; PL. wtedy jeszcze było wielu obrońców, obecnie już nawet tu ich za dużo nie ma.
Nie wypowiadać się a nie być to dwie różne rzeczy. Co roku poruszasz ten temat, co roku dostajesz te same racjonalne argumenty a i tak nic do ciebie nie trafia. Niektórzy zrozumieli, że dyskusja z Tobą na ten temat to jak rzucanie grochem o ścianę. ???? A takimi kwiatkami, że hiszpański dół czy nawet środek bije anglików tylko się kompromitujesz.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
PSG - Arsenal Londyn
Wiele o tym spotkaniu napisał mój przedmówca użytkownik BUKOVINA. Czy pamietacie Panowie ile razy w przeciągu ostatnich lat Arsenal zawiódł? Ile razy w kluczowych momentach tej ekipie po prostu brakowało jaj aby postawić przysłowiową kropkę nad &quot;i&quot;. Ja również wolę lekko pod formą PSG niż rozkapryszoną ekipę gwiazdeczek z Londynu. Może i jestem lekko uprzedzony do tej ekipy lecz w mojej opinii nie jest to ekipa topowa a co najwyżej predysponowana do gry na etapie 1/16 rozgrywek LM. Własny stadion i własna publika, też powinna tu pomóc. Idę tu w stronę gospodarzy.
PSG kurs 1,95 STS
Jeżeli analiza sie przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wypowiadać się a nie być to dwie różne rzeczy. Co roku poruszasz ten temat, co roku dostajesz te same racjonalne argumenty a i tak nic do ciebie nie trafia. Niektórzy zrozumieli, że dyskusja z Tobą na ten temat to jak rzucanie grochem o ścianę. ???? A takimi kwiatkami, że hiszpański dół czy nawet środek bije anglików tylko się kompromitujesz.
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/
I tyle w temacie. Bez sprawdzania tego wcześniej całkowicie moje subiektywne odczucia się pokrywają. A argumentów racjonalnych nigdy nie było, tylko emocje. Udział klubów w LM i LE są jedynym wyznacznikiem i to jest argument racjonalny.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Thomas Muller ma dzisiaj urodziny. Bayern gra z kopciuszkiem na własnym stadionie, a sam Thomas dosyć dawno nie zdobył bramki dla Bayernu. Może komuś taka informacja będzie pomocna podczas typowania dzisiejszego spotkania. Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
Widać jak zapoznajesz się z wątkiem, ktory zamierzasz skomentować skoro post wyżej widać, że kolega już zdąrzył zwrócić mi uwagę na ten błąd.
Wracając do meczu co sądzicie o typie - Napoli win i over 2.5 w meczu? @3.55
Na tel nie wyswietlilo mi jeszcze komentarza kolegi wiec nie przeżywaj bo to nie ja myle zawodnikow . Szkoda sie sprzeczac wracajac do meczu to Twoj typ 2 i + 2,5 powinien wejsc ale to jest wyjazd a do 1 skladu awizowany jest milik , chcialbym zeby sie przelamal ale nie wiadomo.
Poza tym meczem to sadze ze
Psv- Atletico - +2,5
Man City - Borusia Mgb + 3,5
Basel - Ludnogorets do przerwy do konca 1/1
PSG- Arsenal obie strzela
 
paweltkwm 55

paweltkwm

Użytkownik
1 analiza :cool:
PSG - Arsenal (Arsenal AH 0.0) @2.85 bet365
Kurs na ekipe z Londynu zdecydowanie zawyżony, PSG w ostatnich meczach nie prezentowało nic szczególnego, przegrywając z Monaco 3:1 i remisując u siebie z St Etienne w doliczonym czasie gry. Pomimo krytyki drużyny z Londynu przez moich przedmówców, myślę że drużyna prowadzona przez Arsene Wengera będzie chciała wyjść z 1 miejsca w grupie i nie spotkać Barcelony czy Bayernu w 1/8. Oczywiście nie należy zapominać ,że to Arsenal ???? , który jest w stanie wygrać z Bayernem w szczytowej formie 2:0 na Allianz Arenie i przegrać z Monaco u siebie 1:3. Szanse oceniam 50/50.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/

I tyle w temacie. Bez sprawdzania tego wcześniej całkowicie moje subiektywne odczucia się pokrywają. A argumentów racjonalnych nigdy nie było, tylko emocje. Udział klubów w LM i LE są jedynym wyznacznikiem i to jest argument racjonalny.
Widzisz jesteś błędzie. To z Twojej strony zawsze były emocje i brak argumentów a nie z &quot;naszej&quot;. Udział angielskich klubów w LE jest ŻADNYM wyznacznikiem bo to żadna tajemnica i kluby otwarcie o tym mówią, że na LE mają wyjebane. Jedynym wyjątkiem jest zeszłoroczny Liverpool ale oni grali o slot w LM... Poza tym piłka nożna to coś więcej niż cyferki i każdy o tym wie a skoro ustawiasz oficjalne rankingi jako absolut informacji to chętnie posłucham Twoich &quot;racjonalnych&quot; argumentów dlaczego Belgia jest zespołem wyżej notowanym od Niemiec czy Francji. Tym samym kończę tą skazaną na niepowodzenie dyskusję niezależnie od tego co tam naskrobiesz.

http://www.fifa.com/fifa-world-ranking/
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Włączając się do tematu - Arsenal świetnie spisuje się w meczach na ziemi francuskiej, gdzie nie przegrywa, a ostatnio nawet regularnie wygrywa (7 zwycięstw z rzędu). Z drugiej strony należy zauważyć, że Paris SG nie ma w zwyczaju przegrywać na własnym boisku w europejskich pucharach a€“ tylko jedna porażka w 39 ostatnich na Parc des Princes. Myślę że właśnie tym tropem trzeba pójść dzisiaj. Ogromne ciśnienie spoczywa na włodarzach PSG za udany start i udział w tegorocznej edycji LM. Uwierzcie , że potyczki ligowe (gorsze wyniki) nie będą miały dziś odzwierciedlenia na boisku. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$. W PSG zaszły tego lata wielkie zmiany. Klub ma nowego menadżera – Unaia Emery, który trzykrotnie sięgał z Sevillą po Ligę Europy. Wie jak przygotować mentalnie drużynę do wielkiego turnieju. Dla szejków z Kataru, właścicieli PSG, liczy się teraz tylko i wyłącznie triumf w Europie. Typ? Jeśli ściany nie pomogą, to pomoże sędzia.. ????
PSG - Arsenal
Typ: rzut karny w meczu
Kurs: 3.45


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom