>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [8.09.2022] - Czwartek

Status
Zamknięty.
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Cisza w temacie więc może ja zacznę.

Szukałem czegoś do grania pod kątem kartek i o dziwo, wpadł mi do głowy pomysł na mecz Manchesteru z Real Sociedad. Over kartek gospodarzy (+1,5 1,65; +2,5 2,9), dlaczego? Ano dlatego, że według kilku źródeł w 11 ma się znaleźć Harry Maguire. Teraz się nad nim pastwić nie będę bo wszyscy wiemy jaki to piłkarz, powiem jedynie że w 4 ostatnich meczach, w których się na boisku pojawił, zawsze łapał kartonik koloru żółtego (3x liga, jeden preseason - nawet w pre łapał :D).
Prócz Maguire spotkałem się również z prognozami na występy w bloku defensywnym Lindelofa, Shawa i Wan-Bissaki. Wspomniani zawodnicy nie powąchali za dużo murawy w tym sezonie (kontuzje/urazy) więc jeśli choć częściowo sprawdzą się przewidywania dotyczące ich obecności to brak rytmu meczowego może również pozytywnie wpłynąć na typ na kartki.
Rotacje w składzie muszą być, do przerwy reprezentacyjnej gospodarze rozegrają 4 mecze (2xliga, 2xLE) w ciagu 10 dni.

Uważam, że przy takich zmianach personalnych Real Sociedad nie jest bez szans (oczywiście roszady u gości również będą), wynik powinien być w miarę na styku przyjnajmniej przez dużą część meczu a to powinno dać większe możliwości na kartkowe faule.

Słowo jeszcze o sędziowaniu w meczu. Marco di Bello z Włoch, do tej pory sędziował tylko 3 mecze w ramach LE (grupa, kwali nie liczę), niezbyt kartkował w tych meczach:
Antwerp - Olympiakos 2 żółtka (6 kolejka grupowa, już sprawa awansów była rozstrzygnięta) 09/12/2021
Celtic - Bayer 3 żółtka (0-4 w meczu) 30.09.2021
Trabzonsport - Basel 5 żółtek 03.10.2019

Bez szału ale jeśli żaden zespół nie ucieknie to kartki powinny być.
Alternatywnie, over kartek w całym meczu +4,5 po kursie 2,2.

E: 5 kartek, 2 Manchester, 3 RSSS. Mogło być lepiej ale tragedii nie ma. Di Bello pewnie się pożegna z pucharami do końca sezonu za tego karnego.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Liga Europy to wiadomo, że grać trzeba za groszę for fun. No i taki sobie kupon przygotowałem.

Zurich - Arsenal / 2 + over 1.5 + Zurich ov 0.5 ŻK @1.47
Jak to ja, klasycznie musiałem poszukać czegoś w meczu Arsenalu ;) Czystego winu ponownie jak choćby z Bournemouth nie opłaca się grać, bo nieadekwatny od ryzyka. Wiadomo, że Kanonierzy to zdecydowany faworyt i z teoretycznie najsłabszą drużyną powinni wygrać lekko łatwo i przyjemnie i wrócić aby przygotowywać się na Everton. Arsenal z overem, również nie zachwyca bo to kurs rzędu 1.30, więc postanowiłem dołożyć kartę zespołu ze Szwajcarii. W lidze w tym sezonie na 7 meczów - tylko w jednym dostali 1 żółty kartonik, w pozostałych 6 minimum po 3 kartki. Z szybkimi skrzydłowymi Arsenalu czy gdzieś w środku pola o jedno żółtko nie powinno być trudno a robi się fajny kursik do trebla. Co do Arsenalu i overa to chyba rozpisywać się nie trzeba bo ktokolwiek zagra to różnica klas powinna być widoczna. Wg mnie zagrają na pewno Nketiah, Tomiyasu, Tierney, Sambi, Marquinhos a na bramce pewnie zadebiutuje Turner. Ogólnie zagrają Ci, którzy nie grali wcale bądź mniej, jednak w dalszym ciągu 2 bramki to mogą wbić tylko w pierwszej połowie, zwłaszcza, że Zurich obecnie dostaje non stop w czajnik w lidze i ma zaledwie 1 pkt na 15 możliwych.

Lazio - Feyenoord / over 1.5 + over 7.5 RR + Lazio over 0.5 ŻK @1.76
Tutaj nie będę się zbytnio rozpisywał nad stylami drużyn bo nie gram w kierunku 1X2. Obie ekipy raczej ofensywne - Feyenoord w ciągu ostatnich 5 spotkań zdobył 14 bramek, tracąc 5 (średnia 3.9 gola/mecz), Lazio - 7 strzelili, stracili 4 (2.1 gola/mecz). Co by nie mówić, nie ma co zbytnio robić analizy pod dwa gole. Co do rożnych - średnia z ostatnich 5 spotkań Biancocelesti - 9.4/mecz, Feyenoordu - 13/mecz. Solidnie to wygląda w tej kwestii, choć w ostatnich dwóch dniach w pucharach rogów w poszczególnych spotkaniach jak na lekarstwo, więc niekoniecznie musi to mieć przełożenie, ale jeśli będzie otwarte spotkanie to i rogi powinny się pojawić po obu stronach. Same gole i rogi dawały około 1.50 a z kartką Lazio robi się 1.76. Dostawali minimum 2 kartki w każdym spotkaniu w Serie A, więc jedno upomnienie nie powinno stanowić problemu, a znacznie podnosi kurs. Jak to w LE - zabawowo, niskie linie w BetArchitekcie żeby osiągnąć fajny kurs.

Trebla domyka mi Freiburg @1.41 ale tu już bez analizy na siłę - nie chce mi się wierzyć, aby szósta ekipa poprzedniego sezonu Bundesligi, grająca w tym sezonie równie ładnie zaliczyła falstart przed własnymi kibicami z Karabachem - zwłaszcza na własnym boisku.

AKO @3.65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Manchester Utd-Real Sociedad TYP BTS kurs 1,84 4/10 g.21.00

PS: Obie ekipy wyjdą raczej rotacyjnym składem. Brytyjczycy ostatnio ładnie grają ale tracą gole u siebie w każdym meczu od 19 lipca włączając w to towarzyskie spotkania. I tu widzę też szanse dla mego typu ponieważ grali sparingowo 31 lipca z Rayo Vallecano i zremisowali 1:1.

Pzdr/Psycho.
 
M 472

mike7808

Użytkownik
SC Freiburg - Quarabag
Forbet
Typ X2 2.95
Typ 2 8.00

Od początku wystawienia kursów na to spotkanie zastanawiam się skąd taki pomysł buków na ten mecz. Oglądałem wszystkie mecze Freiburga w Bundeslidze i większość spotkań Quarabaga w obecnej edycji europejskich pucharów i uważam, że drużyna gości jest mocno niedoszacowana w tej parze. Fakt, że Freiburg lideruje w BL nie ma dla mnie większego znaczenia - grali albo z drużynami, które będą broniły się przed spadkiem (Bochum, Stuttgart, Augsburg) lub są w głębokim kryzysie (Leverkusen). Jedyny mecz z poważnym przeciwnikiem przegrali z Dortmundem 1-3. Goście natomiast całkiem przyzwoicie wyglądali w meczach wyjazdowych, chociaż udokumentowali to tylko zwycięstwem na Węgrzech to w pozostałych meczach wyniki były na „styku”. Z informacji, które wyczytałem bardzo poważnie podeszli do tego meczu meldując się w Niemczech już we wtorek wieczorem. Liczę na ofensywny styl gości, ich doświadczenie w pucharach. Powodzenia.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sturm Graz - Midtjylland
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher:Fortuna
Spotkanie tych dwóch drużyn raczej nie cieszy się dużą popularnością, ale ja mimo wszystko poszukam tutaj bramek. Zarówno gospodarze jak i goście w swoich ligach grają mocno overowo i często pokrywają linie zdecydowanie wyższe niż 2.5. Do Austri goście przyjadą najmocniejszym składem, więc widać że będą chcieli wywieźć komplet punktów na rozpoczęcie rozgrywek grupowych. Sturm w lidze zajmuje wysokie 3 miejsce co świadczy że zawodnicy tego klubu są w wysokiej dyspozycji. Myślę że po takim kursie można spróbować poszukac goli bo prawdopodobieństwo jest spore.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom