>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1 kolejka fazy grupowej LE - 17 września 2009r

Status
Zamknięty.
kombajn 179,1K

kombajn

Użytkownik
▶[/b] CSKA Sofia-Fulham FC : 2 @ 2.35

Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest zespół Fulham,nie ma co ukrywać że Liga Angielska jest o wiele lepsza od ligi Bułgarskiej ???? , kurs na Fulham bardzo duży i jak dla mnie znacznie zawyżony.
Wcale bym nie był taki pewien wygranej Fulham.
Fulham będzie w tym meczu mocno osłabione i każdy, kto będzie się spodziewał łatwej przeprawy przyjezdnych z Londynu może się rozczarować... Zdrugiej strony patrząc kurs na Fulham w granicach 3.420 (pinny) wart rozważenia, bo zmiennicy mogą się chcieć pokazać, a jak nie w Pucharach Europejskich, to gdzie...
Roy Hodgson w tym meczu dokona dziewięciu zmian w podstawowej jedenastce. W porównaniu z meczem niedzielnym w pierwszej XI zagrają tylko David Stockdale (bramkarz) i John Pantsil (obrońca).
Zawodnicy tacy jak Danny Murphy, Clint Dempsey, Paul Konchesky, Damien Duff i Mark Schwarzer wrócą do pierwszej XI prawdopodobnie dopiero na mecz z Wolverhampton&#39;em (w niedzielę) i moim zdaniem są to poważne osłabienia.
CSKA Sofia z drugiej strony pokonało w dwumeczu Dinamo Moskwę, a ich jedynym osłabieniem będzie chyba brak pomocnika Marquinhos&#39;a.

Kadra Fulham: Zuberbuhler, Stockdale, Stoor, Pantsil, Kelly, Baird, Smalling, Andranik, Riise, Davies, Greening, Nevland, Kamara, Seol, E Johnson, Elm, Dikgacoi.

Kadra CSKA Sofia: Karadjov, K.Stoyanov, Ivanov, Kotev, Minev(Vidanov), Ianchev, Ianev, Todorov, Timonov, I.Stoyanov, Platini/Manchev
 
loker-43640 0

loker-43640

Użytkownik
Spotkanie: Partyzan Belgrad v FC Toulouse
Typ: 2
Kurs: 2,37
Buk: bet365.com

Analiza:

Pierwsza runda nowej Ligi Europejskiej zapowiada się ciekawie, ze względu na wysoki kurs analizuje właśnie ten mecz a nie inny. Zacznijmy od porównania lig, Francuska jest jedną z mocniejszych lig europy jak nie świata porównując do niej Jelen Super Liga wypada bardzo okazale, potencjał piłkarski obu ekip jest nieporównywalny, Serbski klub w ostatnich kolejkach ligowych nie zachwyca formą ledwo co urywa punkty jak Np. w wyjazdowym meczu z Cukierackami. Do ligi europejskiej zakwalifikowali się po wymęczonym zwycięstwie 2:0 na wyjeździe z MKS Zilina., na własnym boisku tylko zremisowali z tą ekipą. Natomiast Tuluza przez eliminacje przebrnęła pokonując niezły Trabzonspor , co już pokazuje potencjał tej drużyny w której gra wielu znakomitych piłkarzy zaczynając od zamieszczonego na obrazku Sissoko skończywszy na klasowym bramkarzu Blondelu. Ostatni mecz Tuluzy z Nancy pokazał ze drużyna umie grać z dobrym przeciwnikiem na wyjeździe, w prawdzie FC Toulouse nie gra w tym sezonie zachwycająco to mimo wszystko powinno to wystarczyć na ogranie graczy z Belgradu.

Ostatnie mecze:

AS Nancy vs. Toulouse 0:0
Toulouse vs. Valenciennes 0:1
Toulouse vs. Trabzonspor 0:1
Lille vs. Toulouse 1:1
Trabzonspor vs. Toulouse 1:3
Toulouse vs. Saint Etienne 3:1
 
V 0

vectra1998

Użytkownik
Widze że nikt nie poruszyl tu tematu dwoch spotkan ktore ja osobiscie gram. Chodzi mi tu o spotkanie Hapoelu z Celtikiem i Panatinaikosu z Galatasaraj. Wszyscy je pomineli gdyz trudno znalezc tu mocnego faworyta. Ja gram te mecze z opcja DNB. Pierwszy typ roznica klas obu zespolow. Hapoel gra słabo u siebie ostatnio. Przegrana Celtiku bylaby dla mnie sensacja. W drugim typie przemawia do mnie fakt gry Panatinaikosu na wlasnym boisku na ktorym sa bardzo mocni ( 3-0 ze Sparta Praga). W obydwu meczach remisy jak najbardziej możliwe ale wieksze szanse daje Celtikowi i Grekom.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Liga Mistrzów już za nami , teraz pora na LE ????

▶ Ajax Amsterdam-FC Timisoara : (handicap 0-1) : 1 @ 1.90 , over 2.5 @ 1.60

Co by nie mówić , piłkarze Ajaxu Amsterdam są ostatnio w znakomitej dyspozycji , u siebie w Amsterdamie bardzo grozni i mocni , o czym w poprzedniej rundzie przekonali się piłkarze między innymi Slovana Bratysława a przed 3 dniami piłkarze Nac Bredy.Jutro powinno być podobnie.Kursy na Ajax trochę małe ale na podbicie aco w sam raz a problemów być nie powinno.Ciekawą opcją wydaje się być również handicap -1 i over 2.5.

▶
Dinamo Zagreb-RSC Anderlecht : over 2.5 @ 2.00

Jak dla mnie trochę ciężki mecz do typowania , z jednej strony Dinamo z drugiej Anderlecht,ciekawa opcja jak dla mnie to over 2.5 po bardzo dobrym kursie @ 2.00.Obie drużyny uważam że powinny strzelić a co za tym idzie szansa na over spora.

▶
Genoa CFC-Slavia Prague : 1 @ 1.45

Co tu dużo mówić , faworyt może być tylko jeden i są nim piłkarze Genui.Przed sezonem wydane ponad 70 Milionów na transfery na pewno robi wrażenie,w 3 rundzie bez problemowy awans dalej w dwumeczu z duńskim Odense,ostatnio dobre wyniki w serie A , widać że w klubie dzieje się dobrze i naprawdę z taką grą i takimi piłkarzami jak dla mnie mogą sporo namieszać w LE.

▶
OSC Lille-CF Valencia : 2 @ 2.30

Przyznam przed sezonem że nie spodziewałem się aż tak dobrej postawi piłkarzy Valencii , ostatnio bardzo dobra forma i znakomita atmosfera w drużynie , piłkarze jasno wypowiadają się o celu Valencii na tej sezon, przede wszystkim awans do rozgrywek Ligi Mistrzów. Oczywiscie nie można lekceważyć zespołu OSC Lille które grało przecież 2 sezony temu w LM i to całkiem udanie. Jednak jak dla mnie sielniejszym zespołem o większym potencjale dysponuje Valencia. Kurs na pewno warty ryzyka.

▶
Rapid Wien-Hamburger SV : 2 @ 1.80

Rapid co prawda potrafił wygrać na własnym stadionie z AV jak i zremisować na wyjezdzie ale kto oglądał te mecze zgodzi się z tym że nie była to ta sama AV co rok temu. Dla mnie większymi indywidualnościami dysponuje zespół Hamburga i jutro powinien to udowodnić.Wszyscy pamiętają wspaniały poprzedni sezon w p.Uefa i bardzo daleki awans,w tym sezonie może być podobnie.

▶
CSKA Sofia-Fulham FC : 2 @ 2.35

Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest zespół Fulham,nie ma co ukrywać że Liga Angielska jest o wiele lepsza od ligi Bułgarskiej ???? , kurs na Fulham bardzo duży i jak dla mnie znacznie zawyżony.

▶
FC Basel-AS Roma : over 2.5 @ 1.60

Jak dla mnie bardzo ciężki mecz w którym praktycznie wszystko możliwe , no bet , jednak jak już miał bym coś wybierać to zdecydowanie over @ 2.5

▶
Lazio Roma-Red Bull Salzburg : X2 @ 2.65

Większość zachęca do grania na Lazio,jak dla mnie granie na gospodarzy po takim kursie jest po prostu nie opłacalne, o wiele bardziej opłaca się zaryzykowanie X2 po bardzo dobrym kursie.Przede wszystkim dlatego że w zespół z Salzburga zostały włożone bardzo duże pieniądze , każdy powtarzał że w tym sezonie musi się w końcu udać awansować do fazy grupowej LM, jak wyszło każdy wie , teraz pora na dobrą grę się zespołu w LE

▶ Benfica Lissbon-Bate Borisov : X2 @ 3.15

Kolejny mecz jak dla mnie z bardzo zawyżonym kursem , @ 3.14 na X2 ? dla mnie zdecydowanie to niż @ 1.30 na Benfe.O tym że zespół Bate w piłkę grać potrafi pokazuje poprzedni sezon LM i między innymi świetny mecz z Juventusem.W tym sezonie już tak dobrze nie było , rozczarowanie i rozgoryczenie po meczu ze słabym FC Ventspils i odpadnięcie z LM , ale za to można się pokazać w LE , jak dla mnie kurs na X2 mocno zawyzony i warty ryzyka.


▶
Everton FC-AEK Athens : 1 @ 1.60

Zdecydowanie Everton , który u siebie jest bardzo grozny a kurs ok @ 1.60 warty grania.

▶
Club Brugge-Shakhtar Donetsk : 2 @ 1.80

Jeżeli miałbym ryzykować to ryzykował bym zdecydowanie Shahtar,jak dla mnie Club Brugge w meczu z Lechem nic ciekawego nie pokazał,a Shaktar jak by nie patrzeć ma w składzie dobrych i wartościowych zawodników.

Póki co na tyle , może jutro coś dodam ????

Edit : esek14 , słuszna uwaga , mój błąd. ????

Ajaxu z handi nie byłbym skory postawic. Dla mnie to taki mecz na 2-1.
Valencia i HSV to dla mnie ekipy co dużo ludzi stawia na dzis i także nie jestem przekonany. Valencia podobno bez kilku swoich czołowych graczy a i formy nadzwyczajnej nie ma. Hsv w lidze radzi sobie dobrze ale popatrzmy jak gra RApid u siebie .
23/08-09 1. liga Rapid W. vs. Linzer ASK 4:1
20/08-09 Liga Europejska UEFA Kwalifikacje
Rapid W. vs. Aston Villa 1:0
02/08-09 1. liga Rapid W. vs. A.Karnten 5:1
30/07-09
Liga Europejska UEFA Kwalifikacje
Rapid W. vs. Peyia 2:1

Jak widac potrafia u siebie grac i to nie ze słabymi ekipami typu Salzburg czy Aston Villa . Wygrali bodajże także w meczu co prawda towarzyskim z Liverpoolem 1-0.
 
Baqu 958K

Baqu

Forum VIP
warte odnotowania są bardzo duże wzrosty na Fulham , nawet @ 2.90 , ktoś wie czemu ? jakieś problemy kadrowe ?
Fulham gra dzisiaj rezerwą

tu jest info

http://www.fulhamfc.com/Club/News/NewsArticles/2009/September/EuropeanKick-Off.aspx

dziwią mnie rownież takie pewne typy na Valencię, gdzie ten klub traktuje puchar ulgowo i dzisiaj Emery ma wrzucić do składu kilku zmienników.

niektóre drużyny traktują LE bardzo ulgowo, dlatego bardzo dziwi mnie to jak niektórzy udokumentowują swoje typy bazując jedynie na statystykach, które bywają w takich sytuacjach bardzo mylące.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem angielskich drużyn, szczególnie po niskich kursach. Fulham już od pierwszego meczu jedzie rezerwą i tak zapewne będzie do końca. Już w rewanżu z Rosjanami wręcz przestali cały mecz aby tylko doczołgac się do fazy grupowej, ba, nawet gdyby już wtedy odpali nikt by nie rozpaczał. Fulham ma wąską kadrę i Hodgson nie będzie za wszelką cene bawił się w Europie żeby później walczyc o utrzymanie w Premiership. Aston Villa już odpadła ale to w tym momencie mniej istotne. Nawet Everton, który wydaje się najpoważniej traktowac Lige Europejską nie jest warty grania na 1.55. Oglądałem w tym sezonie prawie wszystkie mecze Toffies i na 1.55 nie mam zamiaru ich ruszac, chociaz powinni ten mecz wygrac. W Anglii FA Cup jest powazniej traktowane niz Liga Europejska.
Typowanie europejskich pucharow na podstawie statystyk i mądrosci typu &quot;bo liga angielska jest mocniejsza i ten kurs to prezent&quot; to głupota, odradzam.
 
I 0

iddqd

Użytkownik
Moje typy na dzisiaj to:
AC Sparta Praha - PSV Eindhoven 1x
Lille - Valencia CF 1x
Panathinaikos FC - Galatasaray AS x2
FC Basel 1893 - AS Roma 1x

Liga Europejska jest traktowana po macoszemu przez kluby z silnych lig. Po prostu za mało kasy w stosunku do włożonego wysiłku i możliwych strat na własnym podwórku. Właściwie podniecą się nią tylko piłkarski trzeci świat.

Tylko kluby Tureckie mają silną ligę ale ale poza tym mają paskudną sytuację w kraju, powódź w Stambule i tornada na południu, bez tego grają jak szaleni w pucharach ale to będzie dodatkowa motywacja.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
17 września 2009r
godzina 21:05​

⚽ Liga Europejska, Grupa K

Spotkanie: Sparta Praga - PSV Eindhoven
Typ: przerwa/koniec : PSV Eindhoven/PSV Eindhoven
Kurs: 3,40
Buk: Sportingbet

Analiza:
O godzinie 21:05 na stadionie w Pradze odbędzie się mecz grupy K, w którym zmierzy się miejscowa Sparta i PSV Eindhoven. Faworytem jest oczywiście holenderski zespół. Przyczyny są proste: gra w silniejszej lidze, lepsze wyszkolenie i umiejętności zawodników. Ostatnio obie drużyny prezentują równą, dobrą formę. Po małym falstarcie na początku sezonu Sparta w tej chwili zajmuje czwartą pozycję i mimo, że nie przegrała jeszcze ani jednego meczu, to ma bilans 3-4-0. A zatem 3 remisy w starciach z drużynami, nie oszukujmy się, nie najwyższej światowej klasy (m.in. Marila Pribram, Bohemians Praga). Zwycięstwa też nie były wcale przekonujące, toteż po 7 kolejkach Sparta ma bilans 7-2... Tymczasem PSV [grając oczywiście w o wiele silniejszej lidze jaką jest Eredivisie!] jest jak na razie liderem i też nie przegrało meczu (bilans 4-2). Ostatnie 4 spotkania to same zwycięstwa Boeren, m.in. z Ajaxem 4-3. Po sześciu kolejkach w statystykach PSV widnieje bilans bramkowy 16-8. Świetną formą błyszczy bramkarz Holendrów - Andreas Issakson, który od 360 minut w LE nie stracił gola. Inaczej mówiąc w dwóch rundach eliminacyjnych (Czerno More, Bnei Yehuda) PSV nie straciło jeszcze gola. Poza tym liczę na Węgra Balázs Dzsudzsáka, który w tym sezonie gra kapitalny futbol, ale biorąc pod uwagę, że w ekipie z Eindhoven zabraknie najprawdopodobniej Affelaya, Kromkampa i Amrabata nie spodziewam się pogromu, ale skromnego zwycięstwa gości 1-0. Myślę, że już w pierwszej połowie przyjezdni dadzą radę strzelić bramkę, a w drugiej tylko potwierdzą swoją przewagę. Liczę na to, że drużyna Frediego Ruttena potwierdzi swoją
klasę wygrywając spotkanie na Generali Arena

:cool: :!: Powodzenia :!: :cool:
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Hapoel-Celtic
typ; 2/2
4,2
Tobet
Analiza:
Dziś w pierwszej kolejce fazy grupowej ligi europejskiej hapoel tel awiw podejmie na wlasnym stadionie druzyne artura boruca i lukasza zaluski celticu glasgow . Druzyna z Izraela w poprzedniej rundzie szczesliwie jedna bramka wyeliminowala Teplice 3:2 . Celtic natomiast wystepowal w eliminacjach ligi mistrzow w ktorych ulegl arsenalowi londyn . Celtic napewno liczyl na wystep w co najmniej fazie grupowej lm . Szkoci przed rozpoczeciem fazy grupowej napewno sa jednym z faworytow nawet do zwyciestwa w calych rozgrywkach . Trafili do grupy oprocz Hapoelu z Hamburgerem Sv oraz Rapidem Wieden , a wiec dosyc mocnej . Mysle ze Celtic jest duzo lepsza druzyna od druzyny izraelskiej i to on dzis wygra . prowadzac juz po I polowie .
 
M 0

marcin17d

Użytkownik
Lille vs Valencia

Co tego meczu znalazłem taka informacje:
&quot;Gospodarze zagrają w tym spotkaniu bez leczącego poważną kontuzję bramkarza Mickaela Landreau, obrońcy Nicolasa Plestana, pomocnika Tulio De Melo oraz napastnika Emila Lynga. W kadrze Che zabrakło skrzydłowego Vicente, a także Asiera Del Horno, Davida Silvy i Rubena Barajy, którym Emery postanowił dać odpocząć.
&quot;


Mysle, ze jeszcze nie wiadomo jak bedzie z Silva i Barajy jezeli odpoczywaja to moze wejda w odpowiednim momencie do gry ale jak widzimy kadra Lille mocno oslabiona i to moze byc kluczem do zwyciestwa Valenci. Choc osobiscie caly czas zastanawiam sie nad tym typem.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mało czasu do rozpoczęcia spotkań więc nie ma co się wielce rozpisywać.
Dzisiaj koncentruje uwagę na pięciu spotkaniach Ligi Europejskiej.
Urzekli mnie swoją grą już w poprzednim sezonie, a teraz mimo odejścia Milito i Thiago Motty grają równie ciekawy futbol grając w ustawieniu 3-4-3 - mowa oczywiście o Genoi. Sam trener Slavii w wywiadach mówi o różnicy klas pomiędzy futbolem włoskim a czeskim. Może i Genoi brak doświadczenia w pucharach, ale trener Gasperrini otwarcie przyznaje, że chcą rozgrywki rozpocząć od mocnego akcentu, a takim powinna być efektowna wygrana nad Slavią.

Lewski Sofia wygląda na drużynę rozbitą porażka w meczu ligowym, w najbliższy weekend prestiżowe derby z CSKA Sofia. Na El Madrigal raczej bez większych szans do tego gospodarze chcą dobrze rozpocząć rozgrywki od pewnej wygranej. Gram na Villarreal zdecydowanie.
Rapid przed sezonem stracił duet supersnajperów Hoffer-Maierhofer, ale i tak potrfił wyeliminować Aston Villę. Jednakże HSV obecnie jest w na tyle dobrej dyspozycji i mecz z Austriakami traktuje na tyle prestiżowo, że team Bruno Labbadii rozczarować nie powinien. Nie ma Guerrero, ale jest chociażby Berg, ktory również bramki strzelać potrafi.
O problemach Anderlechtu wszyscy wiemy, a w kontekście meczu z Dinamem przypominają mi się dotychczasowe występy Fiołków tj. dwumecze z Sivasspor oraz Lyonem, w ktorych padało mnóstwo bramek. Gospodarze mają potencjał ofensywny bardzo duży i choć grają niby tylko w lidze chorwackiej to średnio 4 bramki na mecz robią wrażenie i na pewno będą miały jakieś przelożenie na dzisiejszy mecz. Obie drużyny bramkostrzelne i z problemami w obronie. W Dinamie nie zagra środkowy obronca Biscan znany z występow w Liverpoolu.
W meczach Bruggii z Lechem padało mało bramek, ale głównie ze względu na asekuracyjną taktykę Lecha i nieskuteczność Belgów. W swojej lidze sporo strzelają, ale zarazem i tracą, bo nie ma co ukrywać, ale ich obrona wielkim monolitem nie jest. Szachtar bez Czygrynskiego ostoi defensywy może coś stracić, bo jak widzielismy tacy zawodnicy jak Birar czy Akpala potrafią sporo namieszac pod bramką rywala, ale z drugiej strony ofensywni Brazylijczycy także zrobią swoje dla Szachtaru. Ogólnie powinno paść kilka bramek.
Moje propozycje:

Genoa - Slavia Praga | 1 - 1,40 [8/10]
Rapid Wiedeń - HSV | 2 - 1,68 [7/10]
Club Brugge - Szachtar Donieck | over 1,5 - 1,30 [8/10]
Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela | over 1,5 - 1,30 [8/10]
Villarreal - Lewski Sofia | 1 - 1,20 [8/10]

Genoa - Slavia Praga [handicap 0:1] | 1 - 2,15 [4/10]
Rapid Wiedeń - HSV [handicap 0:1] | 2 - 2,83 [3/10]
Club Brugge - Szachtar Donieck | over 2,5 - 1,85 [4/10]
Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela | over 2,5 - 1,90 [5/10]
Villarreal - Lewski Sofia [handicap 0:1] | 1 - 1,60 [4/10]

wszystkie kursy z Tobet
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Vicente uraz, Del Horno jest slaby, dlatego nie gra - zadna sensacja, Silva odpoczywa, Baraja konczy rekowalestencje - tez nie zagra. Valencia raczje potraktuje ulgowo ten mecz, ale skoro tyle wypadlo pilkarzy z Lille, to moze pokusic sie o zwyciestwo ???? wszystko zalezec bedzie od tego, z jakim nastawieniem wyjda zmiennicy ???? no i w ogole jakis sklad zdecyduje sie wystawic Emery. Do tego czasu wstrzymywalbym sie z typem
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Lille OSC: Butelle; Emerson, Chedjou, Rami, Berja; Dumont, Balmont, Obraniak; Aubameyang, Hazard, Vittek
Valencia CF: César; Bruno, Maduro, David Navarro, Mathieu; Jordi Alba, Albelda, Míchel, Joaquín; Miku, Zigic
valencia rezerwa,lille podstawowa 11,oj obym się na nietoperzach nie przejechał
 
D 0

damafi

Użytkownik
Przerwa w połowie spotkań i jak narazie to widze bardzo duża niespodziankę w spotkaniu Rapid Wieden-Hamburger (2:0) no i troche jestem zaskoczony prowadzenie Basel z Roma(1:0). Ajax tylko remisuje (0:0) ale mam nadzieje ze w 2 połowie będzie zdecydowanie lepiej.
I jeszcze miły akcent w spotkaniu Hertha-Ventspils (1:0) bramka Lukasza Piszczka.
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Hamburg ???? , Hertha, Celtic ???? , Ajax, Roma, Valencia jednak czułem remis ???? . Zaskoczyli mnie Niemcy ???? . Widać kto na serio podchodzi do pucharów ???? . Dzisiaj chyba nikt nic nie ugra w LE ???? . Patrząc na dotychczasowe wyniki to PSV nie wygra, może urwie remis, trzeba pamiętać że są osłabieni. Hm myslałem, że faworyci w stylu Roma itd. potraktują ten puchar powaznie, ale myliłem się niestety. LE będzie nudna jak puchar uefa ;/, chyba, że zaczną więcej płacić ????
 
K 0

krakk

Użytkownik
Może ktoś wkleić jakieś statystyki z meczu Ajax 0 - 0 FC Timisoara?
Ciekaw jestem czy to był taki mecz jak ze Spartą gdzie Ajax oddał 40 strzałów a nic nie trafił czy może jednak wyrównany mecz. Ciekaw jestem jak zagra dzisiaj Twente bo widzę że liga holenderska robi się dość ciekawa żeby czasem zaryzykować i wygrać sporo
 
M 0

micklbn

Użytkownik
Może ktoś wkleić jakieś statystyki z meczu Ajax 0 - 0 FC Timisoara?
Ciekaw jestem czy to był taki mecz jak ze Spartą gdzie Ajax oddał 40 strzałów a nic nie trafił czy może jednak wyrównany mecz. Ciekaw jestem jak zagra dzisiaj Twente bo widzę że liga holenderska robi się dość ciekawa żeby czasem zaryzykować i wygrać sporo
Oglądałem mecz Ajaxu od drugiej połowy, cały czas był przy piłce ponad 65% posiadania piłki może nawet ponad 70 nie zauważyłem statystyki pod koniec spotkania;/ciągle atakowali ale niestety nic nie strzelili było kilak naprawde dobrych okazji dostawienie nogi by wystarczyło ale jakoś nei wyszło;/Ajax dominował pod każdym względem tylko nie przełożyło się to na wynik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom