>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1 kolejka fazy grupowej LE - 17 września 2009r

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak zwykle bardzo ciekawe wyniki padły w LE. Ciężko jest tutaj cokolwiek wytypować na zakładach combo. Jedynie single lub duble są opłacalne. U mnie na kuponie zawiodło Lazio i Fenehrbace. Ładnie siadł Sporting. Heerenveen rozbił sam Liedson strzelając 3 bramki. I Genoa nie zawiodła. To co zrobił Ajax jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Ostatnia forma w Eredivisie jest imponująca, a tu taka wpadka na samą inaugurację fazy grupowej LE. Co do innej drużyny z Eredivisie, Twente to bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ich postawa. Przegrywali już w Stambule 0:1, potem szybkie 1:1 i oszołomione Fenehrbace straciło gola na 2:1 dla zespołu z Enschede. Jestem ciekaw jak w lidze się zaprezentują.
Sporo ludzi stawało na Dinamo Zagreb, a tu zonk. W końcówce dominacja Anderlechtu i gładkie 2:0. Cóż, więcej nie gram combosów grubiej. Jedynie za przysłowiowe &#39;dwa złote&#39; dla zabawy. Od teraz single. Żałuje strasznie, że nie zagrałem Sportingu na singlu. Ale niestety taka jest bukmacherka ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio (-1) - Salzburg 1 @ 2.20⛔
EDIT:
Do tego spokojnie powinna wygrac Genoa ale kurs marny ...✅
Ale zal 1-2 Lazio sie skonczylo ... Kontrowali spotkanie ladny strzal na 1-0 i w koncowce 2 akcje 2 bramki. Pierwsza to wielki blad obrony i bramkarza tez troche, ale to ujdzie ... najgorsza byla 2ga brama.
Dosrodkowanie Cribari zamiast wybic glowa wystawil kolesiowi pilke pare metrow przed bramka na czystej pozycji ... masakra ...
Ale coz taka jest pilka :p
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ale zal 1-2 Lazio sie skonczylo ... Kontrowali spotkanie ladny strzal na 1-0 i w koncowce 2 akcje 2 bramki. Pierwsza to wielki blad obrony i bramkarza tez troche, ale to ujdzie ... najgorsza byla 2ga brama.
Dosrodkowanie Cribari zamiast wybic glowa wystawil kolesiowi pilke pare metrow przed bramka na czystej pozycji ... masakra ...

Ale coz taka jest pilka :p
Rzeczywiście wpadki w obronie Lazio bardzo wyraźne i porażka w zasadzie z niczego. Ogolnie mecz trochę rozczarował bo sytuacji mało. Salzburg się bronił i dostał dwa prezenty od Lazio i je wykorzystał wygrywając mecz.

Będąc jeszcze przy blędach to z obroną Lazio moze konkurowac defensywa Panathinaikosu w ilosci popełnionych kiksów. Wszystkie 3 gole Galaty to w zasadzie prezenty ;)

Valencia niby rezerwami, ale Joaquin pokazal że jest w formie i młodziki z Mestalla pokazały kawałek dobrej piłki. Lille z Obraniakiem bez zęba. Szkoda że Aubameyang nie wykorzystuje swojej szybkości, bo jak ktoś widzial jak dwa razy urwal się obrońcom to wie o czym mówię. Może to taki piłkarski Usain Bolt ;)

Mamy też w tej kolejce wątek Polski. Łukasz Piszczek strzelił bramke dobijając strzal kolegi z zespołu, ale marne to pocieszenie skoro Hertha znów tragiczny mecz zagrała i tylko remis 1:1. Dni Favre zdają się policzone.

Szachtar a więc obrońca trofeum wypunktowal Brugge. Ofensywa Ukraińcow jest fantastyczna. Willian, Jadson, Fernandinho i Luiz Adriano jak tylko da im się swobodę rozgrywania akcji to są efekty.

Ogólnie to trzeba powiedziec że wystartował nowy kanał POLSAT FUTBOL i naprawde dobrze się stało bo dużo dobrego będzie można tam zobaczyc .
Jeszcze troche bukmachersko to nie zbyt dobrze to wygląda bo mnóstwo niespodzianek, ale kibicowsko bardzo fajne mecze ;)
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Valencia niby rezerwami, ale Joaquin pokazal że jest w formie i młodziki z Mestalla pokazały kawałek dobrej piłki. Lille z Obraniakiem bez zęba. Szkoda że Aubameyang nie wykorzystuje swojej szybkości, bo jak ktoś widzial jak dwa razy urwal się obrońcom to wie o czym mówię. Może to taki piłkarski Usain Bolt ;)
Ja mam wręcz przeciwne zdanie, tylko dlatego, że Lille ma problem w ataku nie wygrali tego meczu wysoko. Pierwsza połowa to dominacja Francuzów, wystarczy spojrzeć na akcje. Praktycznie na pustą bramkę nie trafiali gracze Lille... jestem rozczarowany postawą Valencii... Obraniak zagrał natomiast bardzo dobry mecz, potrafił wejść między dwóch, trzech graczy minąć ich i jeszcze podać porządnie ???? Dobry typ jest.
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Valencia niestety nie ma lawki. Na zmiane sa wlasciwie tylko Joaquin i Vicente, chociaz ten 2 leczy sie znowu. Moze Baraja, ale ten tez kontuzja. To jest problem Ches. Ja czekalem do ostatniej chwili z postawieniem na ten mecz i gdy zobaczylem pilkarzy wychodzacych z szatni i lawke odpuscilem ???? i tak na kuponiku zostaly sporting i genoa ???? i do przodu:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom