>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1. i 2. kolejka Ligi Narodów 5.09.2024 - 10.09.2024

stanley-63 1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Chprwacja : Polska
Typ : Polska over 2.5 żółtych kartek
Kurs: 2.38
Bukmacher: Fortuna


O kartkach w tym meczu już wspomniał w swoim poście " tarki_16 " i w zupełności się z tym zgadzam , w meczu ze Szkotami Polacy popełnili wyjątkowo dużo fauli bo aż 18 za co zobaczyli tylko 3 kartoniki a w/g mnie mogło być więcej , ogólnie nasza drużyna popełnia sporo fauli no bo jakby inaczej jak np defensywa nie jest jakąś super formacją a i inne formacje też potrafią nie przepisowo zatrzymywać rywala , na EURO w meczu z Francją 15 fauli i 4 kartoniki , z Austriakami również 15 fauli i 4 kartoniki , dziś zapewne nie będzie inaczej bo raczej będziemy odpychać ataki Chorwatów i to myślę , że oni będą częściej pod naszą bramką niż my pod ich dlatego liczę że znowu fauli po naszej stronie będzie sporo a Letexier który poprowadzi to spotkanie przynajmniej 3 razy pokaże żółtko dla naszych orłów .
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Chorwacja - Polska typ (poniżej 2.5 bramki w czasie całego meczu) kurs 1.87 Betfan

Ostatnio wyszło, że nasza defensywa nie wygląda dobrze. Błędy Kiwiora, nie najlepszy występ Dawidowicz jedynie co się obronił to Bednarek i po wejściu Walukiewicz. Chorwacja ma sporo walorów ofensywnych, ale patrząc na ich ostatnie mecze to wygrana jedna bramka z Armenia i Tunezja to widać, że z takimi zespołami powinni wygrać zdecydowanie wyżej, a tu natomiast strzelili w obu meczach zaledwie po bramce. W dzisiejszym meczu czuje, że jednak bardziej się cofniemy i będziemy liczyć na kontry. Musimy zagrać bardziej uważnie w obronie i jestem pewny wręcz, że drugiego takiego meczu w defensywie jak zagraliśmy w Szkocji to już nie zagramy. Dla nas remis na trudnym terenie będzie wynikiem naprawdę bardzo dobrym wynikiem. To bardziej dzisiaj Chorwaci będą grozniejsi w dzisiejszym spotkaniu ponieważ mają 0 pkt. W dzisiejszym spotkaniu zamiast Bułki ma wystąpić Skorupski, który w meczu z Francja na Mistrzostwach zagrał rewelacyjny mecz. Dzisiaj nie wiadomo czy wystąpi Robert Lewandowski bo ostatnio pokazywał na jakąś kontuzje pleców i w sumie zszedł z boiska, ale czy wystąpi dzisiaj w mediach z tego co czytałem całkiem możliwe, że dzisiaj wystąpi. W meczach archiwalnych pomiędzy Polską, a Chorwacja wyniki co prawda kilkanaście lat temu, ale były naprawdę z małą ilością bramek. W trzech spotkaniach padło zaledwie trzy bramki. Gdzie w jednym spotkaniu był wynik bezbramkowy. Dzisiaj mimo dużych walorów ofensywnych Chorwatow czuje, że zagramy zdecydowanie lepiej w obronie i mecz koniec końców będzie z małą ilością bramek. Pozdrawiam.[/B]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1233
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Dzisiaj w naszej grupie dojdzie do spotkania Portugalii ze Szkocją. Portugalczycy nie zawiedli i wygrali z Chorwacją. Szkoci też mogą być zadowoleni gdyż wrócili w meczu z nami przegrywając 0:2. Dzisiaj ponownie spróbuję pójść w faule przeciw Portugalii. Portugalia nie zawiodła i tak jak się spodziewałem popełnili mało fauli, ale nie spodziewałem się, że Chorwaci popełnią tylko 6 przewinien. Liczę, że Szkoci popełnią o 2 faule więcej od Portugalii. W meczu z nami 13 razy faulowali.

Szkocja handicap (-1.5) więcej fauli @1.69 fortuna
 
Ostatnia edycja:
R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Polska
Typ 1X, poniżej 4,5 gola, Chorwacja poniżej 3,5 gola, Polska poniżej 1,5 gola
Kurs 1,47
Bukmacher: Betfan (Betbuilder)
Post w dziale:
Analiza:
Dla lepszego oglądania dziś wieczorem złożyłem kurs na dzisiejszy mecz biało-czerwonych. Niestety przewiduję porażkę i dlatego idę w kierunku 1X dokładając do tego mała liczbę bramek.
Nie wierzę, że w meczy padnie więcej niż 4 gole, a Chorwacja rozstrzela nas strzelając więcej niż 3 bramki. Nasi mają szczęście do strzelania przeciwnikom w kolejnych meczach międzypaństwowych, dlatego under 1,5 gola, bo może ta jedna wpadnie. Kurs niski do dołożenia do dubla z innym meczem w LN. Może to daleka historia, ale warto wspomnieć, ze w ramach H2H nie strzelili więcej niż 1 gola w meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1293
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dania - Serbia 2:0 (8:3 rożnych)

Dania w pierwszej kolejce pokonała u siebie Szwajcarię 2:0 natomiast Serbia bezbramkowo zremisowała z Hiszpanią u siebie 0:0. Był to dość niespodziewany remis bo Hiszpania jako mistrz Europy był zdecydowanym faworytem.
Serbowie do tych spotkań przystępuję dość mocno osłabieni bowiem nie grają Mitrović, Vlahović, Tadić, Kostić, Milinković Savić.
Duńczycy u siebie są w tym meczu według mnie zdecydowanym faworytem dlatego uważam, że tego meczu nie przegrają.
Dania uwielbia nabijać bardzo dużą ilość rzutów rożnych, w ostatnim meczu nabili ich aż 6 ze Szwajcarią. Na Euro zdobywali ich 9 ze Słowenią, 4 z Anglią, 8 z Serbią, 6 z Niemcami.

Serbowie tym składem wydaje mi się, że max o co mogą powalczyć to o remis. Jakoś nie widzi mi się ich zwycięstwo gdy z przodu gra Luka Jović, który jest bez formy od kilku sezonów.

Dania lub remis + powyżej 7,5 rzutów rożnych 1,73 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2024
F 26,2K

FanGkstychy73

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Chorwacja -Polska
Typ : Polska over 1.5 RR Nicola Zalewski odda +1 strzał na bramkę
Kurs: 2
Bukmacher: Fortuna (Betbuider)
Reprezentację Polski po ciężkim lecz zwycięskim boju ze Szkocją czeka trudne wyzwanie w Chorwacji. Kadra pod wodzą Probierza próbuje grać ofensywnie. W meczach na Euro czy to w spotkaniu w Szkocji Biało-Czerwoni wykonywali 3 rzuty rożne. Nikola Zalewski z wielkim przytupem wszedł do kadry narodowej i lepiej gra mu się z orzełkiem na piersi niż w klubie. Wahadłowy As Romy jest najlepszym graczem w kadrze Michała Probierza. Liczę że jego rajdy na bramkę zakończą się jego strzałem w stronę bramki i nie musi być celny. W ostatnich meczach reprezentacji Nicola zaliczał po 1 strzale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +566
versa 444,4K

versa

Typer
Rumunia - Litwa
Rumunia i powyżej 1.5 goli
Fortuna @1.53
Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu drużyna gospodarzy - Rumunia i nie ma się co dziwić z tak niskiego kursu na tą reprezentację, bowiem poczyniła w ostatnich latach bardzo duży progres, a awans z pierwszego miejsca w grupie na euro będąc z takimi reprezentacjami jak Belgia, Słowacja czy Ukraina musi robić wrażenie.
W pierwszej kolejce spotkań w ramach Ligi Narodów rumuni pokonali na wyjeździe Kosowo 3:0, natomiast Litwa według moich przewidywań przegrała z Cyprem 1:0 w meczu u siebie, a porównując poczynania Cypru z poczynaniami Rumunii wysuwa się wniosek, że Rumunia powinna sobie poradzić z nimi jeszcze bardziej zdecydowanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +473
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Francja - Belgia, gol Belgów, @1.47, Superbet

Hit w Lidze Narodów, chociaż same rozgrywki nie zachwycają, bo to bardziej nadawanie na siłę jakiejś wartości meczom towarzyskim. Obie ekipy mają zgoła inne nastroje po swoich ostatnich meczach. Francuzi przegrali z Włochami, natomiast Belgowie poradzili sobie z Izraelem. Tutaj nastawiam się na lepszą Francję, ale równie skuteczną Belgię i mam nadzieję, że obędzie się bez zbędnej kalkulacji i typowej gry na 1-0. Belgowie udowodnili, że potrafią grać ofensywną piłkę i myślę, że uda im się przynajmniej raz pokonać Francuzów.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Irlandia - Grecja
Typ: Grecja powyżej 1.5 gola
@3.00 Fortuna

Grecy sprawiają wrażenie, że ich forma jest sporo lepsza od Irlandczyków, czego dowodem niech będzie chociażby fakt ich wygranej 3:0 nad Finlandią, strzeleniem bramki Niemcom czy też spokojnemu zwycięstwu na wyjeździe z Maltą. Irlandia w ostatnich miesiącach odniosła jedno zwycięstwo nad Węgrami i dwa nad Gibraltarem. Poza tym nie wygrali żadnego spotkania od marca ubiegłego roku. Grecy z kolei w ostatnim roku pokazywali się od dobrej strony - dość powiedzieć, że od połowy października ubiegłego roku przegrali tylko jeden mecz, z Niemcami, w dodatku niedużą przewagą rywala (1:2). Warto dodać, że do 55. minuty prowadzili, a w sumie oddali 6 strzałów na światło bramki rywala. To dobrze pokazuje, że zależy im na dobrej grze, nie tylko w ofensywie, ale również w obronie. W spotkaniu z Finlandią nie pozwolili rywalom na ani jeden celny strzał. Uważam, że są w stanie strzelić dwa gole przeciw słabo dysponowanej Irlandii, nawet abstrahując od faktu, że grają wyjazdowo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +757
stanley-63 1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Norwegia : Austria
Typ : Austria over 1.5 gola
Kurs: 2.49
Bukmacher: Fortuna


Wydaje mi się że Austriacy sa lepszym zespołem i to ich wymieniam w roli faworyta w tym spotkaniu , Austracy jak wiemy w nie dawno zakończonych Mistrzostwach Europy najpierw wygrali grupę D w której grali nasze orzełki , wygrali z nami 3:1 , z Holandią 3:2 i polegli z Francuzami 1:0 , w 1/8 po zacięstym meczu polegli z Turkami 1:2 i na tym zakończyli swój udział w ME , Norwegowie nie zbyt mile wspominają mecze z Austriakami , do tej pory rozegrali ze sobą 12 meczy i 8 razy z boiska zwycięsko schodzili Austriacy , co prawda 10 ostatnch meczy to bardzo odległy czas ale dwa ostatnie to mecze w LN sezon 2020 wtedy Austracy wygrali grupę B w dwumeczu ograli Wikingów u nich 2:1 i u siebie padł remis 1:1 , liczę dziś że Austriacy powtórzą wynik z 2020 roku i poknają rywala ale pójdę w bramki bo za dwie dosyć spory kurs .
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Turcja - Islandia

Turcja, która była czarnym koniem poprzedniego Euro gdzie co prawda dotarli tylko do ćwierćfinału ale w grupie 2 zwycięstwa 3:1 z Gruzją i 2:1 z Czechami, porażka 0:3 z Portugalią. W 1/8 finału nie będąc faworytem pokonali Austrię 2:1 by w ćwierćfinale ulec Holandii 1:2 gdzie prowadzili długo i grali naprawdę dobrze. W Lidze Narodów zaczęli od falstartu remisując tylko 0:0 z Walią na wyjeździe ale z drugiej strony od 62 minuty grali w 10 więc wynik nie do końca zły.
Islandia pokonała u siebie 2:0 Czarnogórę nabijając aż 7 rożnych.
Ogólnie obie drużyny bardzo lubią nabijać rożne, Turcja na Euro nabijała ich sporą ilość z Gruzją 5, z Portugalią aż 9, z Czechami 7, z Austrią 4 i z Holandią 7. Z Walią nabili ich tylko 3 jednak uważam, że dziś nabiją ich dużo więcej bo to Oni powinni prowadzić grę. Grają u siebie przed własnymi kibicami i dla nich liczy się tylko 3 punkty. Mają naprawdę bardzo dobrą generację piłkarzy z Ardą Gulerem na czele czy K. Yildiz więc boki powinny fajnie funkcjonować.
Islandią również potrafi ich nabijać więc liczę, że swoje dorzucą jednak to Turcja jest tutaj zdecydowanym faworytem i jeżeli zagrają na swoim poziomie to uważam, że ten mecz powinni wygrać.

Turcja + powyżej 8,5 rzutów rożnych 2,25​
 
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Austria powyżej 11.5 fauli @1.75 fuksiarz

Spróbuję jeszcze raz faule po dwóch niepowodzeniach. Dzisiaj zagrają Norwegowie z Austriakami. Dziwne, że to Norwegowie są faworytami. Chyba tylko ze względu ze grają u siebie. Mimo, że mają w składzie Haalanda to reprezentacja ta nic nie gra. Austria bardzo fajnie zaprezentowała się na mistrzostwach, chociaż zawiedli w meczu z Turkami. Obie reprezentacje w 1 meczach miały remisy. Norwegia z Kazachstanem a Austria ze Słowenią. Spróbuję pójść w faule, gdzie Austria nie zawodzi. Stawiałem ich na Euro I pokrywali linie. W 1 meczu ze Słowenią również 18. Mam nadzieję, że dzisiaj te 12 ujrze po ich stronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
chamberlain 551,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Norwegia - Austria
Erling Haaland trafi bramkę @ 2.09
Erling Haaland trafi bramkę + Austria wygra @ 8.95
Betclic

Erling Haaland, świetny zawodnik, na dodatek bardzo skuteczny, jednak reprezentuje kraj, w którym nie dane mu będzie osiągnąć zbyt dużo, co by nie mówić, w dorosłej reprezentacji występuje już od 2020 roku, a nie dane było mu jeszcze zagrać na żadnej dużej imprezie, kolejna okazja do Mistrzostwa Świata w 2026 roku, jednak losowanie grup dopiero w grudniu, a Norwegowie znaleźli się w drugim koszyku, także nie będzie to łatwe zadanie. W każdym razie w tym momencie mamy Ligę Narodów, specyficzne rozgrywki, z zaskakującymi wynikami, jednak postanowiłem dodać coś od siebie. Zaczynam od bramki wspomnianego Haaland, mimo, że Norwegii nie idzie, to Erling dużo do zarzucenia sobie mieć nie może, do tej pory 34 występy i 31 bramek w reprezentacji musi robić wrażenie, w poprzednim spotkaniu Norwegia dość sensacyjnie zremisowała bezbramkowo z Kazachstanem, słabe noty za to spotkanie dostał Haaland, będąc jednym ze słabszych zawodników na boisku, dzisiaj u siebie spodziewam się rekompensaty i powrotu do klubu z przynajmniej jedną strzeloną bramką w reprezentacji. Okazja ku temu dobra, Austria gra mocno ofensywnie, sporo strzela, ale też często się otwiera, na ostatnim Euro mieli być czarnym koniem i po fazie grupowej tak się zapowiadało, jednak już w 1/8 odpadli dość zaskakująco z Turcją. Po pierwszym meczu w Lidze Narodów mają podobny nastrój do swoich dzisiejszych rywali, też zremisowali swoje spotkanie, w którym byli faworytami, choć ich przeciwnicy byli lepsi od Kazachstanu. Austria gra bardzo dobrze zespołowo, mają ciekawy skład, sporo zawodników grający w Bundeslidze, a więc świetnie się znających. Z Norwegią gra im się bardzo dobrze jak pokazują poprzednie lata, więc myślę, że są dzisiaj w stanie ograć swoich rywali. Widzę dzisiaj bramkę Haalanda, która jednak nie pozwoli na wygraną w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +434
maarcin14 1,1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja - Islandia
Typ: BTTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, kolejny dzień z meczami Ligi Narodów UEFA, o 20:45 zagrają miedzy innymi Turcja z Islandią, myślę że będzie to ciekawe spotkanie i zobaczymy bramki z obu stron, typuję BTTSa. Islandia zaczęła dobrze nową edycję LN, wygrała w pierwszym meczu 2:0 z Czarnogórą, Islandia zagrała dobrze i konsekwentnie. Turcja w pierwszym meczu bezbramkowo zremisowała z Walią, obie drużyny oddały w tym spotkaniu zaledwie po 1 celnym strzale, więc liczę że dziś będzie to wyglądać znacznie lepiej. Turcja na pewno będzie chciała się pokazać z lepszej strony, a Islandia w ostatnim czasie jest w dobrej formie co może dać nam dobry mecz, typuję BTTS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
maarcin14 1,1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania - Gruzja
Typ: X2
Kurs: 1.58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, we wtorek ostatni dzień z meczami Ligi Narodów UEFA, ciekawie zapowiada się mecz Albanii z Gruzją, obie drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony w pierwszych meczach, Albania pokonała w Pradze Ukrainę 2:1, a Gruzja rozbiła u siebie reprezentację Czech aż 4:1. Albania ma za sobą udane eliminacje do EURO, na samym turnieju też wstydu nie przynieśli bo grając w grupie z Włochami, Chorwacją i Hiszpanią zdobyli jeden punkt i w każdym meczu podjęli walkę. Gruzja również pokazała się z bardzo dobrej strony, mimo najniższych notowań wyszli ze swojej grupy, w grupie pokonali między innymi Portugalię, ale w 1/8 nie mieli już większych szans, ulegli 1:4 Hiszpanii, a więc drużynie która ostatecznie sięgnęła po tytuł. Piłka nożna w Gruzji bardzo szybko się rozwija, i ich reprezentacja gra naprawdę miłą dla oka piłkę, grają odważnie, często szukają gry 1:1, bardzo fajnie się to ogląda, i moim zdaniem to oni powinni być faworytem tego spotkania, typuję X2.
 
R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ Holandia poniżej 3,5 gola, Niemcy poniżej 3,5 gola i powyżej 29,5 pkt za kartki w meczu
Kurs 1,50
Bukmacher: Forbet (Betbuilder)
Post w dziale:
Analiza:
Dla lepszego oglądania dziś wieczorem złożyłem kurs na dzisiejszy hitowy mecz HOL- GER. Większość osób przewiduje overowy pojedynek po poprzednich spotkaniach obu drużyn, gdzie zafundowały swoim rywalom po 5 bramek. Ja liczę na fajne widowisko, ale nie wierzę, aby któraś z drużyn była w stanie strzelić przeciwnikowi aż 4 gole. Dlatego zaczynam od under 3,5 goli każdej z ekip. Dokładam do tego over 2,5 kartki w meczu, co jest jak najbardziej możliwe jak się spojrzy na ich H2H. W 2024 w towarzyskim 3 kartki, w 2022 w towarzyskim 4 kartki. Jeśli nie będzie to nudny mecz na 0:0 to kartki jest w stanie zrobić sama jedna drużyna, która będzie zmuszona gonić wynik. Do tego osoba sędziego Massy, który w obecnym sezonie ma średnią 4 kartki w meczu, a w poprzednim w różnych rozgrywkach też sporo pokazywał. Np. w Serie A 81 kartek w 16 meczach, czy 18 kartek w 4 meczach LM.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +907
versa 444,4K

versa

Typer
Albania - Gruzja
Podwójna szansa (1poł. lub mecz) 0-0
Fortuna @1.62
Juz za niespełna 2 godzinki dojdzie do starcia w ramach drugiej kolejki Ligi Narodów, gdzie Albania na własnym stadionie podejmować będzie coraz mocniejszą z roku na rok reprezentację Gruzji.
Moje przewidywania apropo tego meczu nieco się różnią od przedmówcy, bowiem według mnie to Albania będzie stroną dominującą w tym spotkaniu, lecz jednak zawzięty styl gry jednej jak i drugiej reprezentacji powinien nam dać remis do przerwy lub na koniec spotkania.
Przypomnijmy, obie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze, lepiej wypadla drużyna Gruzji ładując aż 4 brameczki Czechom, jednak odwrócenie losu spotkania Albanczykom w meczu z Ukrainą na wyjeździe też wygląda bardzo korzystnie dla nich, tym razem dużym atutem jakim ewątpliwie jest gra na swoim terenie jest po stronie Albanii.
W meczach bezpośrednich nie ma nic ciekawego - historia, jednak nieco warty odnotowania jest mecz towarzyski sprzed dwóch lat, wowczas właśnie padł bezbramkowy remis, a strona dominującą była Albania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +907
Do góry Bottom