>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

1. i 2. kolejka Ligi Narodów 5.09.2024 - 10.09.2024

Tenis by Dawid 1,1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Szkocja vs. Polska
Rozpoczynamy nowe rozdanie w Lidze Narodów, a przed naszą kadrą szereg trudnych testów. Na rozgrzewkę dostajemy Szkotów na ich boisku, więc można spodziewać się gorącej atmosfery. Obie kadry mają coś do udowodnienia po fatalnym euro i jak najszybciej trzeba odbudować morale. Ostatnie starcia ze Szkotami mieliśmy na remis, a Polska akurat ma o dziwo korzystny bilans w delegacji z tą drużyną, choć to głównie stare dzieje. Ci z kolei ostatnio nie wygrywali u siebie, więc poszukają na nas przełamania. Oba zespoły po euro lekko się zmieniły kadrowo, ale trzon jest głównie ten sam. Wiemy już, że wyjdziemy na ten mecz bardzo odważnie, bo z wahadłami, dwoma napastnikami z nisko ustawionym Zielińskim, bez typowo defensywnego zawodnika, który w naszej kadrze był od lat, a czasem mieliśmy dwóch takich na boisku. W obronie zagramy trójką na czele z Bednarkiem, który zaliczył klopsa na start sezonu w Anglii. Myślę, że właśnie defensywa będzie głównym problemem, bo gospodarze na pewno nie będą murować, a agresywnie dobiegać i jak najwięcej kontrować, a momentami pewnie też kreować grę, bo my też nigdy nie czuliśmy się świetnie z piłką przy nodze, choć mamy świetnych piłkarzy jak Zieliński, Szymański czy Urbański. Ten drugi zazwyczaj w kadrze zawodzi, a trzeci wdarł się do niej przebojem, więc nie są jeszcze gwarancją dobrej gry, ale w końcu jest jakiś potencjał w środku i nie musimy wybierać między tzw. „przecinakami”. Co do typów to ciekawie wyglądają kartki, bo linia ustawiona jest nisko i sami Polacy mogą ją pokryć, gdy się pogubią w obronie. Same faule też wydają się logiczną opcją, lecz Szkoci wcale ostatnio tak wiele nie faulują i to my głównie byliśmy zespołem overowym, lecz trzeba pamiętać, że nasze kartki i faule wynikały głównie z tego, że graliśmy z lepszymi jakościowo zespołami. Dlatego ta statystyka ma dwa oblicza i nie należy jej brać mocno do siebie, choć spróbuję pójść i tak w overy, bo widzę tu bliski mecz, przy intensywnym dopingu i oba zespoły nie mają powodu by odstawiać nogi. Wielu piłkarzy będzie chciało pokazać się z dobrej strony i wykorzystać szansę. Ewentualnie można spróbować powyżej 1,5 goli w meczu, bo linia jest dość niska, a zazwyczaj była pokrywana, a przy ofensywnym składzie szansa wzrasta zarówno z przodu jak i z tyłu.

👉 powyżej 23,5 fauli @1,55 (superbet) ✅ lub powyżej 3,5 kartek @1,52 (betclic) ❌

Więcej analiz z innych sportów TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2102
maniek81 403,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
San Marino - Liechtenstein [obie drużyny strzelą - tak] 2.55 betclic
1-0

Spotkanie "na szczycie" można, by żartobliwie powiedzieć. Drużyna gospodarzy to wiadomo amatorzy, ale coraz częściej udaje im się strzelić gola w spotkaniu. Udało się to m.in w meczach z Cyprem, Finlandią, Danią, więc dziś też może się udać. Kurs myślę, że warty gry, bowiem Liechtenstein to nie jest jakiś potentat. A, że San Marino także słabiutkie, to i Liechtenstein coś powinien kopnąć. Także bramki z obu stron są jak najbardziej możliwe, a kurs zachęca.
 
Ostatnia edycja:
F 809,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia - Hiszpania
Typ: over 1.5 bramek w 1 połowie
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Serbia zagra w nowym odmienionym składzie, zabraknie kilku kluczowych graczy z ofensywne. Mimo wszystko myślę że powalczą na własnym boisku i nie odpuszcza. Hiszpanie wiadomo przyszło nowe pokolenie w ataku i widać było na Euro ich jakość. Od pierwszego gwizdka spodziewam się ataków z obu stron.
 
maarcin14 1,1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Litwa - Cypr
Typ: X2
Kurs: 1.58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, w piątek o 18 w Lidze Narodów zagrają Litwa z Cyprem, typuję remis lub wygraną Cypru. Wydaje mi się, że Cypr jest aktualnie mocniejszą drużynę. Co prawda Cypr wszystkie mecze w eliminacjach do EURO przegrał, ale mierzył się w grupie z Gruzją, Norwegią, Szkocją i Hiszpanią. Po eliminacjach Cypr grał spotkanie towarzyskie właśnie z Litwą, które wygrał 1:0. W 2024 roku kolejne 4 sparingi, i kolejno remis z Łotwą 1:1, porażka z Serbią 0:1, porażka z Mołdawią 2:3, a trzeba przypomnieć że Mołdawia potrafiła dwukrotnie przestraszyć i zabrać punkty Polsce, i ostatni mecz towarzyski to wygrana 4:1 z San Marino. Nie są to najgorsze wyniki, jak na drużynę tej klasy. Na pewno nie będzie to porywające widowisko, ale wydaje mi się że będzie bardzo wyrównane i stać Cypr na punkty, typuję X2.
 
versa 444,4K

versa

Typer
Reprezentacja Włoch bardzo mocno skreślana w tym spotkaniu przez bukmachera, który daje kurs +5.0 na ich zwycięstwo, a my spróbujemy dziś tego ryzykownego ale wciąż realnego scenariuszu.
Trener Włochów będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich najważniejszych piłkarzy, zaś po stronie Francuzów trener nie będzie mógł skorzystać z Mendyego oraz Tchouameniego.
Oczywiście, faworytem spotkania w ramach pierwszej kolejki Ligi Narodów jest drużyna kogutów, jednak Italia również ma bardzo dużo do udowodnienia po fatalnym meczu ze Szwajcarią na euro i odpadnięciu tym samym już w 1/8 turnieju, a niespodzianki w tego typu spotkaniach są bardzo często spotykane, również sama Francja potrafi nieraz przegrać wygrany mecz. Uważam, że kurs 5.30 na Italie to mimo wszystko gruba przesada, czy miałem rację, okaże się już jutro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3288
scorpio82 508,6K

scorpio82

Best of the Best
9.09
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Izrael - Włochy
Typ: Wygrana Włochy
Kurs: 1.40
Bukmacher: Superbet
Analiza:
2 seria spotkań w 2 grupie ligi A to spotkanie w którym faworyt może być tylko jeden i będzie nim reprezentacja Włoch. Trzeba przyznać że losowanie rywali nie było szczególnie szczęśliwe i o utrzymanie wśród najlepszych muszą walczyć z Belgią i Francją. Taki układ rywali powoduje że przeciwko dość słabej reprezentacji Izraela komplet punktów w 2 meczach jest obowiązkiem. Szansa na dobry wynik duża ponieważ Izrael w ostatnim czasie jeżeli wygrywał to tylko z Białorusią i Andorą zatem dziś Włosi mają szansę aby udowodnić że po słabym Euro chcą w tym roku liczyć się w walce o zwycięstwo w rozgrywkach.
 
R 1M

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Słowacja - Azerbejdżan
Typ: Słowacja
Kurs: 1,50
Bukmacher: Superbet
Analiza:
W grupie pierwszej Ligi C swoje mecze w pierwszej kolejce wygrywali faworyci na wyjazdach, czyli Szwecja z Azebejdżanem a Słowacja z Estonią. Druga kolejka to mecz Słowacji w Koszycach z Azerami. Reprezentację tego kraju objął dobrze u nas znany Fernando Santos i w debiucie przegrał ze Szwecją 1:3. Słowacy mimo wcześniejszej sporej przewagi w meczu z Estonią zwycięską bramkę zdobyli w 70 min po strzale Suslova. Drużyna Azerów wprawdzie gra ambitnie i potrafi czasem sprawić dobrym drużynom sporo kłopotów ale solidna i dobrze poukładana Słowacja powinna odnieść przekonywujące zwycięstwo i z kompletem punktów czekać na październikowy mecz ze Szwecją w Bratysławie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1081
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Litwa - Cypr, gol Cypru @1.50, Superbet

Cypryjska piłka według mnie jest wyżej od tej Litewskiej i dostrzegam to zarówno na poziomie piłki klubowej, jak i reprezentacyjnej. Sam fakt, że reprezentantami klubowej Cypru są np. Omonia czy APOEL, które raz po raz przewijają się gdzieś w europejskich rozgrywkach, podczas gdy w Litwie trend wyznacza Żalgiris - niekoniecznie radzący sobie jakoś dobrze w Europie. Jest to oczywiście tylko ocena przez pryzmat klubowej, natomiast nie da się ukryć, że poziom ligi wyznacza niejednokrotnie poziom reprezentacji. Kurs na gola Cypru jest wg. mnie dość duży, nawet jak zakładamy, że są to 'tylko' mecze towarzyskie w wersji premium. Myslę, że goście są w stanie pokonać bardzo mizernie wyglądającą defensywę Litwy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2348
W 208,2K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów, Liga C
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kosowo - Rumunia
Typ: 1
Kurs: 2,31
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Spodziewam się tutaj ostrego meczu i myślę, że można również popróbować tutaj w stronę czerwonej kartki. Komplet publiczności na to spotkanie i z pewnością będzie bardzo gorąca atmosfera. Kosowo ma coś do wyrównania z Rumunami, gdyż w poprzednich eliminacjach do Euro obie reprezentacje grały ze sobą i ten dwu mecz zakończył się pewnym skandalem. W spotkaniu w Bukareszcie pojawiły się okrzyki oraz transparenty "Kosovo je Srbija" za co Serbscy kibice dziękowali Rumuńskim. na to dzisiejsze spotkanie zostały wyprzedane wszystkie bilety i dużo w tamtejszych mediach sportowych mówi się o zemście. Ja tutaj dziś pogram na gospodarzy, gdyż z pewnością motywacji im nie zabraknie a kadrowo u siebie to bardzo groźny rywal. Rumunia nie zagra dziś w swoim najmocniejszym składzie i myślę, że czeka ich tutaj dziś w Kosowie prawdziwa wojna nie tylko na boisku ale również w głowach, bo kibice Kosowa z pewnością będą tutaj wywierać mega presję i uczucie zastraszenia będzie im towarzyszyć przez cały pobyt w Kosowie
0-3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligę Narodów, Liga C
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kosowo - Rumunia
Typ: Kosowo poniżej 1,5 gola
Kurs: 1,60
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza:
Mimo mojej niechęci do rozgrywek międzynarodowych dziś wpadł mi w oko zakład na Ligę Narodów i mecz między Kosowem i Rumunią. Mecz podwyższonego ryzyka. Znane są animozje między nimi, szczególnie po ostatnim meczu W Bukareszcie, ale ja odejdę od tego i pójdę w zakład nieoczywisty, ale umocowany statystycznie. Zagram, że Kosowo strzeli poniżej 1,5 gola. Patrząc na ich ostatnie mecze to w 2024 Kosowo w 3 spotkaniach strzeliło 1 bramkę. W 2023 w 10 spotkaniach strzelili 10 bramek, a linię 1,5 przekroczyli strzelając 3 gole Andorze i nieoczekiwanie 2 gole Szwajcarii. W pozostałych zero lub 1 bramka. W 2022 meczy over 1,5 było już 5. Patrząc chronologicznie to tendencja jest malejąca z biegiem lat. A to sprzyja mojemu zakładowi. Do tego w meczach H2H nie strzelili jeszcze gola Rumunii. Dwa mecze z 2023 zakończyły się wynikami 0:0 i 0:2. Z drugiej strony Rumunia w 2024 straciła więcej niż 1,5 gola w meczach z Holandią 0:3, i Belgią 0:2 (oba mecze w ramach EURO) oraz 3 gole w towarzyskim z Kolumbią. W meczach z drużynami z niższym potencjałem ofensywnym tracili góra jedną bramkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2363
chosen70 152,4K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kazachstan - Norwegia
Typ: Haaland over 1.5 goli
Kurs: 3.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Haaland świetnie rozpoczął sezon w angielskiej Premier League od gola w pierwszej kolejce przeciwko Chelsea, a następnie zdobywając dwa hattricki pod rząd - z West Ham United i Ipswich. Norwegia nie brała udziału w tegorocznym Euro, lecz w czerwcowych spotkaniach towarzyskich norweski napastnik zdobył gola z Danią oraz hattricka z Kosowem. W ubiegłym sezonie Haaland zdobywał minimum dwa gole między innymi przeciwko Tottenhamowi, Evertonowi, Wolves, Luton (5 goli!), Chelsea, Man United, Czy Fulham. W koszulce reprezentacyjnej również wielokrotnie kończył spotkanie z dubletem na koncie - z Cyprem, Armenią, Szwecją, Rumunią, czy z Irlandią Północną. Dzisiaj Norwegia zmierzy się z Kazachtanem, który ma na koncie 4 porażki z rzędu z bilansem bramek 4:12.
 
neutralny 531,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1000x200.jpg
Francja - Włochy
Francja wygra do zera @2,47 Fortuna

Według mnie Francja obecnie ma jedną z najlepszych linii defensywnych na świecie i można mówić o nich co się chce jako zespół również są topką pod względem bronienia dostępu do własnej bramki. Głównie ten czynnik trzymał ich przy życiu na ostatnim Euro, gdyż gra ofensywna nie powalała. W ostatnich ośmiu meczach aż sześć razy podopieczni Deschampsa nie tracili gola. W tych ośmiu meczach stracili zaledwie trzy gole. Włosi mają obecnie bardzo średnie pokolenie. Z całym szacunkiem jakoś nie wierzę, że Retegui na dziewiątce będzie zbawieniem Italii. Z resztą lini pomocy również nie wygląda jakoś bardzo imponująco. Jak dla mnie Francuzi dziś wygrają ponownie z czystym kontem, choć żadnych overów bym tu nie szukał, tym bardziej BTS-ów.
Idę tu po najniższej linii oporu. Dobra defensywa Francji, kiepska siła ofensywna Włochów. Myślę, że to wszystko poskutkuje niskim zwycięstwem Trójkolorowych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Niemcy - Węgry, Niemcy wygrają do zera - Nie, @1.65 Superbet

Po raz kolejny spotykają się te ekipy - ostatnia potyczka miała miejsce na ostatnim EURO i mimo, że Niemcy wygrali tamten mecz 2-0, to Węgry były bardzo bliskie gola w przynajmniej 2 sytuacjach, wcześniej te same Węgry potrafiły strzelać z Niemcami m. in. w dwóch meczach Ligi Narodów w 2022 roku i w 2021 na EURO. Spodziewam się tutaj, że Węgrzy ponownie nieco napsują krwi faworyzowanym Niemcom. Nie jest to mecz o specjalną stawkę, więc w przypadku Niemców trudno nastawiać się na optymalną jedenastkę czy maksimum zaangażowania. Węgry przyzwaczaiły do zdobywania goli z trudnymi rywalami i jeśli nie zabraknie im szczęścia to powinni zdobyć gola. Dodatkowo satysfakcjonuje nas ewentualne 0-0.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Chorwacja - Polska
Typ: Polska strzeli
@1.53 Superbet

Przed trzeba dniami typowałem brak porażki biało-czerwonych w meczu przeciwko Szkotom. Motywowałem to tym, że ich gra na niedawnym Euro pozostawała bardzo wiele do życzenia, sle również niedawnymi występami ligowym naszych niektórych reprezentantów, co pokazało, że forma jest, trzeba ją tylko wykorzystać we wspólnym zgraniu. W pewnym sensie to się udało - Polacy wygrali mecz, choć część drugiej połowy nie wyglądała dobrze w ich wykonaniu. Dziś już tak łatwo nie będzie. Zupełnie słusznie Chorwaci są mocnym faworytem, chociaż ostatnio jakby mają gorszy okres, co skutkował zaledwie dwoma punktami na Euro, czy niedawną porażkę z Portugalią w LN. Polacy w każdym meczu regularnie pod wodzą nowego trenera strzelają gole, co zdarzyło się także w pojedynku z Francją oraz Holandią, i uważam, że rywal pokroju Chorwacji nie jest nie do przeskoczenia.
 
Ostatnia edycja:
versa 444,4K

versa

Typer
Ukraina - Albania
Remis lub Albania
Fortuna @1.96
Po nieudanym turnieju Euro dla obu drużyn przychodzi im się zmierzyć już w drugiej kolejce Ligi Narodów na neutralnym stadionie, znajdującym się już nie w Polsce, gdzie dotychczas reprezentacja Ukrainy rozgrywała swoje mecze, lecz na epet Arena, stadionie znajdującym się w Czechach.
Ukraina sensacyjnie można powiedzieć odpadła z Euro zajmując 4 miejsce w grupie z dorobkiem 4 punktów, przy czym zajmująca trzecie miejsce Słowacja, drugie miejsce Belgie i również sensacyjnie pierwsze miejsce Rumunia również miały po 4 punktu, Ukraina z bilansem bramkowym 2-4 musiała pożegnać się z turniejem.
Z drugiej zaś strony waleczna Albania, choć bez podjazdu w meczach Euro, gdzie w grupie mieli takie reprezentacje jak; Włochy, Chorwacja czy Hiszpania, każdy zdobyty punkt powyższymi rywalami to już było odbierane jakoś coś dużego.
Pierwszy mecz, gdzie już w pierwszej minucie meczu zaskoczyło golem reprezentację Włoch spowodował, że Italia bardzo szybko przystąpiła to ofensywny i w ciągu kolejnych 15 minut odwróciła wynik spotkania, później już było bez bramek.
W drugim spotkaniu również Albania jako pierwsza wychodzi na prowadzenie w meczu z Chorwacją, również w dalszej części spotkania traci dwie bramki, ale tym razem udaje się doprowadzić do remisu w doliczonym czasie gry.
Z Hiszpanią na zakończenie zmagań euro porażka zaledwie w wymiarze 1-0. Co ciekawe, w każdym z tych meczy Albania na tle statystycznym, z tak mocnymi reprezentacjami wyglądała wręcz bardzo dobrze.
Uważam, że obie reprezentację podtrzymają swoje formy z tego turnieju i drużyną dominującą powinna być reprezentacja Albanii i kto wie, może uda jej się przeważyć szale zwycięstwa na swoją stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3195
maarcin14 1,1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mołdawia - Malta
Typ: Mołdawia
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, jesteśmy w trakcie przerwy na mecze reprezentacyjne, gra Liga Narodów, o 18 zmierzą się w niej drużyny Mołdawii i Malty, typuje wygraną tych pierwszych. Mołdawia pokazała się z bardzo dobrej strony podczas eliminacji do ostatniego EURO, w grupie z Polską, Czechami czy Albanią zdobyli aż 10 punktów, a Polska dla przykładu 11. Mołdawia wtedy zanotowała 2 wygrane, 4 remisy i 2 porażki. Wszyscy pamiętamy, jak wielkie problemy z nimi miała nasza reprezentacja, przegraliśmy tak na prawdę wygrany mecz na wyjeździe 2:3, w Warszawie było 1:1. Malta podczas tych eliminacji przegrała wszystkie 8 meczy, miała bilans 2:20. Według mnie Mołdawia to bierze, typuję ich wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2458
stanley-63 1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Gruzja : Czechy
Typ : over 5.5 żółtych kartek
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna

Liga B zaczyna swój bój w Lidze Narodów i całkiem ciekawie zapowiada się mecz Gruzinów z Czechami , ja jak zwykle upatruję tutaj sporo fauli i brutalności , do tej pory los tylko raz dał mozliwość że się obie spotkały a miało to miejsce w drugiej kolejce grupy F Mistrostwach Europy i o dziwo Czechy zajęli ostatnie miejsce z 1 pkt i minusowym stosunkiem bramek natomiast Gruzini zajęli 3 miejsce , w tym jedynym jak do tej pory meczu padł remis 1:1 ale pod względem dyscyplinarnym było doprawdy super , 29 fauli i 9 żółtek , sędzia dziś jest Orel Grinfeld z Izraela który potrafi troch tych karteczek powyciągać stąd też liczę że dziś będzie miał mnóswo okazji do tego aby odgwizdywać faule a jak już tego będzie za wiele to zacznie upominać zawodników i liczę że przynajmniej 6 kartoników powyciąga .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2342
tarki_16 260,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Chorwacja - Polska: Powyżej 3.5 żółtych kartek @2.05 Betclic

Zazwyczaj ten buk nie bawi się w ŻK, i ja również wolę zagrać na kartki , gdzie wlicza się czerwone, ale tym razem innego wyboru nie ma. Moim zdaniem kurs jest zaniżony i mamy bardzo fajne value. Polacy sporo faulują i łapią kartki. Faworytami meczu są oczywiście gospodarze, którzy powinni prowadzić grę, a nasi zagrają z kontry i tam będą szukać swojej szansy. My po szczęśliwej wygranej ze Szkocją musimy zagrać lepiej, żeby przynajmniej zremisować. - nie wykluczam takiego obrotu spraw, bo Polacy potrafią motywować się na lepsze teamy. Sędzia Letexier, nie jest to arbiter, który często wyciąga kartki, ale średnia 3,91 z zeszłego sezonu nie jest tragiczna. Gramy na gorącym terenie, i 4 ŻK to nie jest wysoka linia. Wystarczy jakaś pyskówka do sędziego, faul taktyczny czy sprzeczka na boisku i kartki się pojawią. Po takim kursie to żal nie spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1040
versa 444,4K

versa

Typer
Chorwacja - Polska
Multiwynik: 2:1/ 3:1/4:1
Fortuna @4.90

Chcąc kontynuować dobrą passe z ostatnich dni, gdzie trafiłem chociażby wygraną Włochów w meczu z Francją (3:1) po kursie 5.30 tym razem skłonie się na zagranie typu dość nietuzinkowego co do moich preferencji typerskich, lecz jednak widzę w tej propozycji bardzo wysokie prawdopodobieństwo, dodając do tego kurs aż 4.90 żal nie spróbować.
Zgadzam się po części z kolegą successful successful apropo tego, że Polska powinna strzelić gola i zapewne tak się stanie, bowiem Polska nieważne czy gra bardzo fatalnie czy średnio często jest w stanie ukąsić nawet najtrudniejszych przeciwników.
Czy stać aktualnych reprezentantów Polski na to by wygrać z Chorwatami na ich terenie? Tutaj już niestety ale jakoś w to nie wierzę.
Oczywistym faworytem spotkania zatem jest dla mnie Chorwacja i to oni powinni ten mecz wygrać, zważywszy na to, że w ostatnich spotkaniach mierzyli się z takimi przeciwnikami jak: Portugalia x2, Hiszpania, Albania czy Włochy, a więc reprezentację zdecydowanie bardziej jakościowe niż nasza reprezentacja, nawet ta Albania choć nie jest dużo lepsza to potrafiła nas ograć na swoim terenie. Uważam, że jesteśmy dla Chorwatów idealnym rywalem na przetarcie i wkroczenie na zwycięską ścieżkę, po ostatnich meczach, które im niezbyt dobrze poszły.
W przekonaniu, że Chorwacja wygra z nami 2:1, 3:1 bądź 4:1 jest fakt, że tak jak strzelamy ostatnimi czasy dość regularnie bramki to również bardzo regularnie je tracimy, wystarczy popatrzeć sobie na ostatnie wyniki czy statystyki naszej reprezentacji z drużynami tego samego pokroju co Chorwacja - z Austria 1:3, z Holandią 1:2, jedynie z Francją 1:1, ale wiadomo jak nieskuteczna wówczas była drużyna Mbappe.
Nawet ostatni mecz ze Szkocją również pokazuje bardzo wiele w kontekście mojej propozycji, Polska strzeliła jednego gola z akcji oraz dwa po rzutach karnych, które wywalczył dla nas Zalewski, obawiam się, że tak łatwo na karne Chorwacja może się nie nabrać, a z drugiej zaś strony, skoro Szkocją potrafiła nam strzelić dwie brameczki ze stanu 0:2 z prostych akcji to nie widzę innego scenariuszu niż co najmniej powtórzenie tego samego przez drużynę Modricia.
Tym razem uważam, że Polska nie GUUROM.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Chorwacja - Polska

Typy:
Chorwacja (z opcją SuperPrzewaga) @1,75 Superbet
obie reprezentacje strzelą gola @2,00 Superbet
Chorwacja wygra i obie reprezentacje strzelą gola @4,20 Superbet
Multiwynik: 3:2, 4:2, 4:3 lub 5:1 @20,00 Superbet

Ze Szkocją udało nam się wyrwać bardzo cenne zwycięstwo, ale obiektywnie patrząc nie zasłużyliśmy na to, żeby zwyciężyć. Szkocja była od nas lepsza, a nas uratowały te dwa karne. Mamy duży problem w obronie, nasi obrońcy ciągle przegrywali pojedynki ze Szkotami. Chorwacja to jest poziom wyżej niż Szkocja i po porażce z Portugalią liczy się dla nich tylko wygrana. Myślę, że Chorwacja rozmontuje naszą obronę bez większych problemów, ale my też prawdopodobnie coś strzelimy, może nawet więcej niż jednego gola.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom