>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1. Grand Prix Australii [25-27.03.2011]

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jak ktoś ma zakład na Hamiltona i wygrany, to proszę się nie cieszyć. Hamilton może zostać zdyskwalifikowany za tą podłogę.

Jak komuś buki rozliczyły zakład to wpłacać ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Red Bull bez systemu KERS :!: Masakra jak Vettel odjechał
Rzeczywiście postawa Mistrza Świata robi wrażenie...
Wczoraj skoki do celu wygrały z F1 i nie miałem okazji się wykazać... może to i lepiej bo nieco zawiódł mnie Alonso. Liczyłem na lepszą dyspozycję Ferrari.
Sezon jak zawsze zapowiada się ciekawie ale RB wygląda na piekielnie mocną konstrukcję.
Ferrari może kolejnym raz spisywać się poniżej oczekiwać - tu poczekajmy bo mają jeszcze dużo czasu... są już jednak pierwsze oznaki takiego stanu rzeczy.
Cieszy postawa Witka. Inżynierowie zbudowali świetny bolid. Widać udział Roberta... JEstem przekonany, że Polak zaliczyłby dziś pudło gdyby nie kontuzja. Heidfeld jak zawsze pokazuje, że daleko mu do najlepszych. Niemiec pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył i raczej do końca kariery tego nie zrobi ????

Szkoda Barrichello. Liczyłem na lepszą postawę.
Zaskoczył Perez. To naprawdę utalentowany zawodnik. Z pewnością najlepszy z debiutantów.
Sutil miał się piąć coraz wyżej, w coraz lepszym bolidzie Force India. Pierwszy wyścig może wskazywać, że szykuje się kolejny średni sezon.
HRT - to jeszcze takie nawiązanie do kwali - tragedia.
Drugi rok z rzędu mięć &quot;pojazd&quot; który ledwo się toczy?
Jak ktoś ma zakład na Hamiltona i wygrany, to proszę się nie cieszyć. Hamilton może zostać zdyskwalifikowany za tą podłogę
Buki nie będą zmieniały sposobu rozliczenia zakładów z Lewisem - bez obaw.
Kara nie nastąpiła, ani w trakcie, ani zaraz po wyścigu więc już można księgować ;)
 
majdzor 2

majdzor

Użytkownik
Pietrov mnie dzisiaj zaskoczył in +, i oczywiścieS.Perez w sauberze też. swoją drogą ciekawie się zapowiada ten sezon,szkoda,że jak na razie bez Roberta
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
niestety wtopa SC obstawiłem i niestety brak a miało sie dziać zadziwiający spokój jak na GP Australii
Ja również miałem SC ,po 1,33 ,zarwałem poranek,czekając na pierwszy zakręt i lipa.Dobrze,ze Ladbrokes dał freebeta na F1 ,to wyjdzie się na ZERO.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Heidfeld jak zawsze pokazuje, że daleko mu do najlepszych. Niemiec pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył i raczej do końca kariery tego nie zrobi ????
Myślę że ta przerwa robi swoje ????
Sądze że ten talent z wczesnych lat w Sauberze ( Petronas ) jeszcze mu został i moze w Europie zacznie lepiej jezdzić ????
 
kml 4

kml

Użytkownik
Wyścig ciekawy, gratulacje dla rosyjskiego kamikadze (myślę, że po tym sezonie może stracić ten przydomek ???? ), a także dla Pereza.
Czas na małe podsumowanie typów:
Formuła 1 - Zakończy w najlepszej 6 : Jenson Button 1.61 Bet365 95% ✅
Czy Mark Webber (AUS/Red Bull) znajdzie się w top 3?: Tak 1.60 Bwin 96%⛔
Head-to-Head Vettel/Webber : Webber 2.55 60% Bwin⛔ Australia - Grand Prix Qualificação - Nico Rosberg vs Michael Schumacher : Nico Rosberg 2.0 90% Bet365✅
Will Jerome D&#39;Ambrosio (BEL/Virgin) be classified in the final race rankings? Nie 1.95 90% Bwin⛔
Will Pastor Maldonado (VEN/Williams) be classified in the final race rankings? Nie 2.2 90% Bwin✅
Will Paul di Resta (GBR/Force India) be classified in the final race rankings? Nie 2.20 90% Bwin⛔
Head-to-Head Alonso/Button: Button 1.7 90% Bwin⛔
Ile bolidów Williams zostanie sklasyfikowanych? Żaden 10.50 50% Bwin✅
Ile samochodów teamu Virgin Racing zostanie sklasyfikowanych w końcowej klasyfikacji? Żaden 3.25 75% Bwin⛔
Australia - Grand Prix - Sebastian Vettel vs Mark Webber: Webber 3.5 Bet365⛔
Australia - Grand Prix - Lewis Hamilton vs Jenson Button: Button 2.75 Bet365⛔
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Both Saubers excluded from results
za: http://adamcooperf1.com/2011/03/27/both-saubers-excluded-from-results/
Sergio Perez and Kamui Kobayashi disqualified from the Australian GP. More details soon
za: http://twitter.com/NobleF1/status/51958937343373312
E: FIA stwierdziła, że ​​część tylnego skrzydła Saubera była w istocie mniejsza o 100 mm wymaganej długości.
Także informacja na 100% pewna
Kubica chyba znalazł następce na ten sezon.
Obydwoje swoje pierwsze wyścigi kończyli na P7, obydwoje startowali w bolidach Saubera, obydwa bolidy miały numer 17, no i obydwóch zdyskwalifikowali.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Szkoda Pereza, w sumie tak jak Robert w debiucie zdobyl punkty, ale dsq ;p
Co do wyscigu, to walczylem przez polowe zeby nie zasnac jak lezalem hehe, bo malo spalem i jeszcze zegarek mnie oszukal bo ustawilem go godzine wczesniej zeby wstac na wyscig, a on sam czas zmienil i wstalem przed :/ Fajnie ze Pietrow wkoncu dobry wynik osiagnal !
Mam pytanie co do zasady 107%, co bedzie gdy w przypadku gdy w Q1 jeszcze nie bedac sklasyfikowanych rozwali bolid?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Myślę że ta przerwa robi swoje ????
Sądze że ten talent z wczesnych lat w Sauberze ( Petronas ) jeszcze mu został i moze w Europie zacznie lepiej jezdzić ????
Przerwa na pewno wpływa na postawę ale Nick nigdy nie był dla mnie wielkim talentem.
Poprawny rzemieślnik. Jazda dobra ale bez błysku...
Teraz nie będzie ani błysku ani dobrej jazdy.
Przynajmniej moim zdaniem ????

Both Saubers excluded from results
za: http://adamcooperf1.com/2011/03/27/both-saubers-excluded-from-results/
Sergio Perez and Kamui Kobayashi disqualified from the Australian GP. More details soon
za: http://twitter.com/NobleF1/status/51958937343373312
E: FIA stwierdziła, że ​​część tylnego skrzydła Saubera była w istocie mniejsza o 100 mm wymaganej długości.
Także informacja na 100% pewna
Kubica chyba znalazł następce na ten sezon.
Obydwoje swoje pierwsze wyścigi kończyli na P7, obydwoje startowali w bolidach Saubera, obydwa bolidy miały numer 17, no i obydwóch zdyskwalifikowali.

No to już wiemy skąd takie wyniki ????
10 centymetrów? Zaszaleli :cool:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Mam pytanie co do zasady 107%, co bedzie gdy w przypadku gdy w Q1 jeszcze nie bedąc sklasyfikowanych rozwali bolid?
Zapewne będą dopuszczać, gdyż w wyjątkowych przypadkach możliwe jest dopuszczenie kierowcy do wyścigu... Podobnie pewnie będzie np. gdy podczas Q1 zacznie padać i ktoś nie wyrobi &gt;107%
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Szkoda Pereza, w sumie tak jak Robert w debiucie zdobyl punkty, ale dsq ;p
Co do wyscigu, to walczylem przez polowe zeby nie zasnac jak lezalem hehe, bo malo spalem i jeszcze zegarek mnie oszukal bo ustawilem go godzine wczesniej zeby wstac na wyscig, a on sam czas zmienil i wstalem przed :/ Fajnie ze Pietrow wkoncu dobry wynik osiagnal !
Mam pytanie co do zasady 107%, co bedzie gdy w przypadku gdy w Q1 jeszcze nie bedac sklasyfikowanych rozwali bolid?
Zapewne będą dopuszczać, gdyż w wyjątkowych przypadkach możliwe jest dopuszczenie kierowcy do wyścigu... Podobnie pewnie będzie np. gdy podczas Q1 zacznie padać i ktoś nie wyrobi &gt;107%
Dokładnie tak jak pisze Obserwator.
Nawet w tym wyścigu sędziowie rozważali możliwość dopuszczenia HRT - pytanie po co?
Jestem przekonany, że gdyby awarii uległ któryś z bolidów czołówki zostałby dopuszczony do startu bez żadnych sprzeciwów.
no to nie lepiej zeby HRT sprobowalo tego jak nie beda rady dawac normlanie jezdzic ? ????
Tragiczny zespół, który na dodatek się rozbija?
nie - to nie jest dobry pomysł ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
no to nie lepiej zeby HRT sprobowalo tego
Tego, tzn. czego ? Wywoływać deszcz ?:grin: No do Afryki po szamana i niech czarują, a i lepiej dla nas by było, bo ciekawiej :grin:
A tak na poważnie, to akurat HRT, jeśli nie poprawi szybko bolidu (w co wątpię), to najwcześniej w wyścigu ujrzymy ich dopiero w Turcji...
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Betsafe-Zgodnie z informacja otrzymana od naszego dzialu bukmacherskiego, zdarzenia dotyczace kierowców Sauber&#39;a zostana anulowane i rozliczone po kursie 1,0..smiech na sali
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Betsafe-Zgodnie z informacja otrzymana od naszego dzialu bukmacherskiego, zdarzenia dotyczace kierowców Sauber&#39;a zostana anulowane i rozliczone po kursie 1,0..smiech na sali
Jaki buk takie zasady.
Betsafe nie pierwszy raz podejmuje dość kontrowersyjną decyzję.
Radzę się gdzieś przenieść ????

wolalbys przegrac?
Co Ci dała taka debilna odpowiedź?
Może wolałby wygrać? Ma do tego pełne prawo... w końcu wynik zawodów uwzględniał Pereza i Kobayashiego w klasyfikacji i dopiero późniejsza decyzja arbitrów ich wykreśliła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom