>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

1. Grand Prix Australii [25-27.03.2011]

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Grand Prix Australii - 27 marca 2011



Wyniki z sezonu 2010:
kwalifikacje
wyścig



Piątek 25 marca 2011
Trening 1 02:30 - 04:00
Trening 2 06:30 - 08:00

Sobota 26 marca 2011
Trening 3 04:00 - 05:00
Kwalifikacje 07:00

Niedziela 27 marca 2011
Wyścig 08:00

▶ Klasyfikacja kierowców 2011
▶ Klasyfikacja konstruktorów 2011


▶ Statystyki toru


Info o torze:
Nazwa toru: Albert Park
Lokalizacja: Melbourne, Australia
Pierwsze Grand Prix: 1996
Długość toru: 5.303km
Liczba okrążeń: 58
Całkowity dystans wyścigu: 307.574km
Rekord toru: 1:24.125
Rekordzista toru: Michael Schumacher (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2010: Jenson Button (McLaren)
Zwycięzca PP w sezonie 2010: Sebastian Vettel (Red Bull)


W końcu! Zaczynamy z opóźnieniem sezon Formuły 1. Kierowcy zawitają do Australii, który kiedyś rozpoczynała sezon i teraz teoretycznie wróciła do swojej roli. Faworyci? Red Bull i Ferrari. Dalej ciekawa walka pomiędzy McLarenem, Mercedesem i Lotusem Renault GP.
No właśnie... Robert Kubica, będzie nam go brakować, ale być może pojawi się jeszcze w tym roku na torze. Bardzo na to liczymy i trzymamy kciuki.

Zapraszam do dyskusji oraz pisania analiz (suche typy będą usuwane)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Dla wszystkich czytelników portalu SportoweFakty.pl mamy niebywałą gratkę - konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze wyjątkowego wydawnictwa - &quot;Formuła 2010/2011 - Kronika Ścigania&quot;!


Aby wziąć udział w losowaniu należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Ile razy w swojej karierze w Formule 1 Robert Kubica stawał na podium Grand Prix?

SMS z poprawną odpowiedzią o treści SFAKTY F1 Twoja_Odpowiedź Twoje_Imię_Nazwisko (np. SFAKTY F1 21 Jan Kowalski) należy wysłać na numer 7101.

Koszt SMS-a to 1 zł + VAT.

więcej szczegółów
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Fajna sprawa dla Koneserów ???? Ja nim raczej nie jestem,mimo że F1 oglądam od minimum 10 lat,ale sms wysłałem,chociaż widzę,że czas na wysłanie jest do 27 marca,a egzemplarze tylko 2 hehe,na tak poczytnym portalu chętnych będzie sporo,poczekamy zobaczymy:razz:
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Fajna sprawa dla Koneserów ???? Ja nim raczej nie jestem,mimo że F1 oglądam od minimum 10 lat,ale sms wysłałem,chociaż widzę,że czas na wysłanie jest do 27 marca,a egzemplarze tylko 2 hehe,na tak poczytnym portalu chętnych będzie sporo,poczekamy zobaczymy:razz:
przecież to oczywiste, że więcej organizator zarobi ( o wiele więcej ) niż
wyniosą koszta całego przedsięwzięcia... na tym polegają właśnie takie &quot;konkursy&quot;...
wszyscy się łudzą, a wygrywa i tak często bliski znajomy organizatora... ale
na tym polega ludzka natura, że lubi się łudzić, kłania się psychologia, ale to
dłuższy temat, nie czas na niego ani nie miejsce.

btw

W najbliższy weekend startuje sezon Formuly 1. Z tej okazji przygotwaliśmy dla klientów Ladbrokes specjalną promocję. Wystarczy, że postawisz zakład na dowolne wydarzenie z oferty na Formule 1 za minimum 100 PLN a otrzymasz od nas darmowy zakład 100 PLN do wykorzystania na dowolne wydarzenie z oferty zakładów sportowych Ladbrokes.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tak jeszcze dla przypomnienia przed pierwszym Grand Prix


Najbardziej jaskrawy - pomarańczowy wzór będą posiadały koła przeznaczone do jazdy w deszczu. Niebieski pojawi się na &quot;przejściówkach&quot;, które zakłada się, gdy tor zaczyna wysychać, albo gdy pojawiają się niewielkie opady. Pozostałe cztery linie przeznaczone są do jazdy po suchej nawierzchni: super miękkie z czerwonym paskiem, miękkie z żółtym, średnie z białym i twarde ze srebrnym.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mógłbyś Snajper przybliżyć jakie zmiany zaszły w F1 przed tym sezonem w F1? Dzisiaj w informacjach coś o tym mówili, jednak nie mogłem ich do końca wysłuchać. Myślę, że takie informacje mogą się każdemu przydać.
Poza tym interesują mnie producenci opon na ten sezon w F1. Czy to dalej są Pirelli i Brigstone?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jasne, już pisze co i jak.

1. Opony - chyba najważniejsze. Bridgestone wycofało się całkowicie z F1. Zastąpi ich włoski dostawca Pirellli. Kierowcy narzekają trochę, że mieszanka zbyt szybko się zużywa, ale to może zwiększyć widowiskowość, ponieważ możemy być świadkami wielu zjazdów do pit stopów 2-3.

2. KERS i waga bolidu - została podniesiona minimalna waga bolidu, dzięki czemu wyżsi kierowcy bedą mogli skorzystać z systemu KERS, który wraca do F1.

3. Reguła 107% - Najsłabsze ekipy mają przechlapane. Jeżeli w kwalifikacjach ktoś uzyska czas, który będzie gorszy od najlepszego czasu tej sesji o ponad 7%, to nie zostanie wówczas dopuszczony do wyścigu. Ostateczny głos w tej sprawie bedą mieli sedziowie, którzy mogą dopuścić kierowcę do wyścigu, ale musi być szybki w treningach.

4. Ruchome tylne skrzydło - ma to poprawić wyprzedzanie. Nie chce tego pisać, mam nadzieję że to dokładnie wszystko tłumaczy. „W każdym skrzydle znajduje się siłownik, który jest pod kontrolą kierowcy przez cały czas, może być on jednak użyty tylko wtedy, gdy pokładowa elektronika (ECU od FIA) powiadomi kierowcę, że ma zezwolenie na jego użycie. Bliskość auta z przodu jest wykrywana przed prostą, na której skrzydło może być aktywowane; jeśli samochód z tyłu jest oddalony o mniej niż sekundę (jest to oceniane przez punkty pomiaru czasu na torze), to kierowca dostanie informację, że system jest &#39;uzbrojony&#39;, może go jednak użyć tylko, gdy znajdzie się w odpowiednim punkcie na kolejnej prostej. Punkt ten będzie najprawdopodobniej 600 metrów przed punktem hamowania do kolejnego zakrętu, jest jednak możliwość zmiany jego położenia w odniesieniu do danych zebranych podczas testów i treningów”.

5. Zakaz używania F-duct i podwójnego dyfuzora.

To chyba najważniejsze zmiany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak dla mnie dosyć dobre kursy buki wystawiły na H2H, a dokładniej Betsson:
Wyścig:
Lewis Hamilton - Jenson Button 1,45 - 2,55
Myślę że warto grać na Buttona w tej parze, bo bolid mają taki sam i rzeczywiście Hamilton jest szybszy i w kwalifikacjach zapewne będzie przed Buttonem, ale w wyścigu moim zdaniem są duże szanse na to że Button będzie prze Hamiltonem, a to przede wszystkim dlatego że nowym dostawcą opon od tego sezonu jest Pirreli, a co pokazały testy te opony ulegają szybkiej degradacji, a jak wiadomo Hamilton jeździ bardzo agresywnie i nigdy nie umiał oszczędzać opon co zawsze było jego minusem, a Button wręcz przeciwnie, ma bardzo delikatny styl jazdy i wyróżnia go to że potrafi oszczędzać opony, więc dlatego po takim kursie polecam grać w tej parze na Jensona.
Rubens Barrichello - Pastor Maldonado 1,40 - 2,73
I tu także wysoki kurs na Barrichello w parze ze swoim partnerem z zespołu. Ta para bardzo przypomina mi poprzedni sezon gdzie w Renault jeździł bardzo doświadczony Polak i Rosyjska rakieta, która bardzo często &quot;wystrzeliwała&quot; z dużo prędkością... w tył bolidu rywala. Maldonado też kupił sobie miejsce w F1 a dokładniej Wenezuelski rząd, czyli w Willamsie będzie panował taki system jak w Renault w tamtym sezonie czyli Barrichello będzie zdobywał punkty a Maldonado będzie sponsorem, jedyną możliwością na to że Wenezuelczyk będzie przed Brazylijczykiem to jakaś kolizja Rubensa, bo w sportowej rywalizacji nie ma możliwości żeby debiutant dla którego będzie to pierwszy wyścig w F1 wygrał z tak doświadczonym kierowcą jak Barrichello.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Myślę, że oprócz zmian, o których wspomniał Snajper, warto jeszcze wspomnieć o tym, co najbardziej &quot;szokowało&quot;, a zapewne parę razy będzie miało wpływ na rezultaty wyścigu w nadchodzącym sezonie...
Otóż od tego sezonu zalegalizowane zostają &quot;team orders&quot;.
Niby najbardziej rażące przypadki mogą być karane, ale komunikatów w stylu &quot;Fernando jest od Ciebie szybszy&quot; możemy się spodziewać stosunkowo często :?
A co do samego GP Australii ????
Na początek Betsafe i oferta na kwalifikacje :
Hamilton - Button 1 @ 1.44✅
Jaki styl prezentują obaj wiemy chyba wszyscy. Lewis ryzykant w kwalifikacjach w zdecydowanej większości przed rywalem z teamu, który z kolei odrabia dzięki jeździe w wyścigu. Wg mnie Lewis powinien &quot;tradycyjnie&quot; znaleźć się przed Buttonem...
Schumacher - Rosberg 2 @ 1.80✅
Schumi w kwalach w ub.sezonie nie zachwycał, często ledwo łapał się do Q3, Nico niczym Robert w Q zawsze bardzo dobre rezultaty, wierzę, że teraz będzie podobnie...
Barrichello - Maldonado 1 @ 1.25⛔
Wystarczy przeczytać post dawida ???? nic dodać, nic ująć...
Glock - D&#39;Ambrosio 1 @ 1.30✅ &amp;
Sutil - Di Resta 1
@ 1.33⛔
(pechowo, &quot;przygody&quot; Rubensa i Adriana...)
oba typy przeciwko debiutantom... Oprócz tego w ubiegłym sezonie to Glock i Sutil byli częściej lepsi w zespołach w Q i obaj powinni potwierdzić, że potrafią przejechać stosunkowo szybkie okrążenia lepiej od kolegów z zespołów i być przed nowicjuszami...
(1.zawody więc stawki delikatne, statystyk z Q brak, więc trzeba opierać się na tym, jak jeździli kierowcy w poprzednich sezonach...)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
GP Australii - 1. trening: Red Bull zdominował sesję


Kierowcy Red Bulla nie mieli sobie równych podczas pierwszej sesji treningowej na obiekcie Albert Park w Melbourne. Najszybszym zawodnikiem na torze był Webber, drugi Vettel, a trzeci Alonso, który miał prawie sekundę straty
Australia przywitała kierowców pochmurną pogodą i umiarkowaną temperaturą. Tradycyjnie zawodnicy zaczęli trening od okrążeń instalacyjnych. Pecha miał Karun Chandhok. Można powiedzieć, że Hindus swoją przygodę z Team Lotus rozpoczął… uderzająco. Chandhok po przejechaniu kilku zakrętów stracił panowanie nad swoim bolidem i uderzył w bandę.
Pierwsze okrążenie pomiarowe wykręcił Pastor Maldonado. Po chwili tor zapełnił się pozostałymi kierowcami, którzy poprawiali rezultat Wenezuelczyka. Na półmetku pierwszej sesji treningowej liderem był Lewis Hamilton.
Na kilkanaście minut przed końcem treningu, na czele znajdowali się kierowcy Red Bulla. Najszybszy był Sebastian Vettel, ale w ostatnim przejeździe pokonał go Mark Webber. Tempo mistrzów świata starał się utrzymać Fernando Alonso.
Ostatnie miejsca należały do HRT i Virgin Racing. Ci pierwsi nawet nie wyjechali z garaży. Gdyby to były kwalifikacje, to Jerome d&#39;Ambrosio i Timo Glock nie awansowaliby do wyścigu.
Kierowcy mieli problemy na końcu prostej start-meta, gdzie bolidy jechały z &quot;otwartym&quot; tylnym skrzydłem. Wielu zawodników blokowało w tym miejscu opony, zwłaszcza Felipe Massa i Vettel.
źródło​
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
GP Australii - 2. trening: Kierowcy McLarena najszybsi




Druga sesja treningowa przed Grand Prix Australii, nieoczekiwanie padła łupem Jensona Buttona. Drugi był jego partner z zespołu Lewis Hamilton. Trzecie miejsce ponownie zajął Fernando Alonso.

W drugiej sesji treningowej przed GP Australii nad obiektem Albert Park pojawiły się chmury i spadło kilka kropel deszczu. Kierowcy podobnie jak w pierwszym treningu, nadal mieli problemy z utrzymaniem swoich bolidów na torze.

McLaren, który po testach zimowych miał mieć sporo stratę do najlepszych odrobił zadanie domowe i oba bolidy okazały się najszybsze podczas drugiego treningu. Ponownie na trzecim miejscu znalazł się Fernando Alonso.

Kolejne miejsca zajęli kierowcy Red Bulla, czyli Sebastian Vettel i Mark Webber. Niespodziewanie bardzo dobrze poradził sobie zawodnik Saubera, Sergio Perez, który był ósmy. Ponownie średnio spisali się kierowcy Lotus Renault GP, którzy nie znaleźli się w pierwszej dziesiątce.

Warto odnotować fakt, że w końcu swoje pierwsze kilometry przejechał bolid HRT - F111. Vitantonio Liuzzi przejechał jednak tylko okrążenie instalacyjne. Jeżeli hiszpański zespół oraz Virgin Racing nie poprawią się w kwalifikacjach, to będą te dwie ekipy będą miały problem z awansem do wyścigu.


źródło​
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja przed tym GP modlę się o to, żeby sędziowie dopuścili do wyścigu kierowców HRT. Jeżeli kursy będą zadowalające na to, że nie ukończą wyścigu, to biorę ten zakład z pocałowaniem ręki
edit: No i pojawiły się pierwsze kursy w bwin na to zdarzenia. Jestem zadowolony ????
 
kml 4

kml

Użytkownik
No więc zaczyna się nowy sezon F1.
Z pierwszych typów które mi się rzuciły w oczy to: Formuła 1 - Zakończy w najlepszej 6 : Jenson Button 1.61 bet365 95%
Jenson jeździ w Australii dobrze, o czym świadczą dwa zwycięstwa w dwóch ostatnich edycjach Australijskiego GP. Jeżeli nie wydarzy się nic złego, to Button powinien ukończyć wyścig na wysokim miejscu. Dużą rolę będą odgrywały opony, a jak wiemy Button potrafi dbać o nie jak nikt inny.
Po testach McLaren nie wydawał się być faworytem, ponoć dołożyli jakieś poprawki dające im sekundę na okrążeniu, aczkolwiek groźni będą, z pewnością na torach ulicznych, gdzie liczyć się będzie dobra trakcja, McLaren będzie groźny. Od 2008 roku, McLaren wygrał 2 wyścigi na Albert Park, co pokazuje, że ich bolid czuje się tam dobrze.
Czy Mark Webber (AUS/Red Bull) znajdzie się w top 3?: Tak 1.60 bwin 96%
RBR dysponują mocnym bolidem, do czego zdążyli już nas przyzwyczaić.
Dlaczego widzę Webbera na podium ?
To stary wyga, wie jak jeździć bolidem, żeby nie zmęczyć opon, ma szybki bolid, jedzie w swoim domowym wyścigu.W ostatnich trzech wyścigach w Australii Webber zdobył zaledwie dwa punkty, za 9. miejsce w ubiegłym roku. Upatruję w nim kandydata do wygranej w tym wyścigu i myślę, że ma całkiem duże szanse na to, by wygrać, a na pewno spore, by być wyżej niż Vettel.
Head-to-Head Vettel/Webber : Webber 2.55 60% bwin Kurs spory na, myślę że warty zaryzykowania, oczywiście nie za wszystkie pieniądze, ale za 50zł można spokojnie zagrać.
Jak już wyżej pisałem, Webber to stary wyga. Jedzie przed swoją publicznością, więc ma dodatkową motywację z ich strony.
Vettel to świetny kierowca, tego nie można nie zauważyć, ale jeździ agresywnie, na pewno dużo bardzo bardziej agresywniej od Webbera.
W kwalifikacjach to Vettel powinien być wyżej niż Webber, uważam, że RBR może zgarnąć dublet z kwalifikacjach. Jednak na wyścig prognozuję wyższą lokatę Webbera. Kto wie czy Vettel znowu nie skończy na poboczu jak w ubiegłym roku.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja przed tym GP modlę się o to, żeby sędziowie dopuścili do wyścigu kierowców HRT. Jeżeli kursy będą zadowalające na to, że nie ukończą wyścigu, to biorę ten zakład z pocałowaniem ręki
edit: No i pojawiły się pierwsze kursy w bwin na to zdarzenia. Jestem zadowolony
@ 1.85, że obaj nie ukończą dla mnie bardzo fajny bet.
Pozostając w Bwin, jawi nam się bet na Zwycięzcę Kwalifikacji:
Vettel @ 2.1
Reszta @ 4.0
Webber @ 4.5
Alonso @ 5.75
I tu wg mnie można zaryzykować &quot;resztę&quot;. Otóż, tak jak zapewne większość z Was wie, drugi trening był bardzo dobry w wykonaniu McLarena. Pierwszy w mojej ocenie nie jest tak miarodajny, widać sporą różnicę w czasach pomiędzy McL a RBR. Nie sądzę, by oba zespoły w tym pierwszym treningu jeździły na tych samych oponach i z podobną ilością paliwa. Wiadomo, że to Vettel jest faworytem tych kwali, ale naprawdę pierwszy wyścig może być swojego rodzaju loterią. &quot;Reszta&quot; oznacza zarówno Hamiltona jak i Buttona, może Massę a kto wie - może kierowców Mercedesa i Renault? Tu jest sporo możliwości, i uważam, że każdy z tych zespołów/ zawodników nie pokazał jeszcze wszystkiego. Ze swojej strony spodziewam się zwycięstwa w kwalifikacjach Jensona Buttona. Jest bardzo szybki, może jest lekko w cieniu swojego &quot;lepszego&quot; kolegi, tj. Lewisa Hamiltona, ale naprawdę jest świetnym kierowcą i bardzo dobrze czuje się w Australii, gdzie 2 ostatnie wyścigi wygrał, a w 2009 wywalczył nawet pole position. Typ na &quot; Pozostałych&quot; oraz Jensona Buttona w TOP6 popieram jak najbardziej!
H2H na Kwalifikacje
vs

Adrian Sutil - Paul di Resta​
Dość młody, ale doświadczony już Niemiec urugwajskiego pochodzenia kontra debiutant w F1, którego największymi jak dotąd sukcesami są mistrzostwa w serii DTM (Deutscher Tourenwagen Masters) oraz F3. Sutil zawsze kojarzył mi się ze sporą solidnością i wyciąganiem ze swojego słabego (dzięki głupiej polityce władz F1 już nie najsłabszego) bolidu i bardzo często górował nad swoimi partnerami. Nie ważne czy był to Giancarlo Fissichela czy Vitantonio Liuzzi.
Trening w najlepszej wyścigowej serii świata di Resta miał zaledwie jeden, i nie wypadł on jakoś nazbyt okazale - 16 miejsce, strata 2.5 sekundy. Średniawka. Sutil natomiast uplasował się tuż za nim, ale podejrzewam, że właśnie Adrianowi inżynierowie wyścigowi zlecili jakieś testy bolidu.
Reasumując, spodziewam się, że Adrian w kwalifikacjach będzie co najmniej w środku stawki, bo jest on bardzo dobrym kierowcą. Paul to bardziej melodia przyszłości, i spodziewam się, że więcej okrążeń przejechanych dziś jak i w całej karierze przez Sutila zaprocentuje w kwalifikacjach, gdzie obciążenie psychiczne jest nieco większe.
Typ: Adrian Sutil @ 1.60 Bwin
Witalij Pietrow - sklasyfikowany? Rosyjska rakieta z impetem uderzająca w bandy i bolidy rywali oraz tor, który naprawdę bywa ciężki w utrzymywaniu się w nim. Według mnie szansa, że Witalij nie ukończy wyścigu jest dość spora. W zeszłym roku nie ukończył on wyścigu w Melbourne, spodziewam się, że podobnie będzie w tym roku.
Typ: Witalij Pietrow niesklasyfikowany @ 2.55 Bwin

Dodatkowo polecam typy na Under 16.5 kierowców sklasyfikowanych @ 1.70 Bwin oraz Safety Car? TAK @ 1.30 Bwin. Według mnie, wyścig ten może należeć do jednych z ciekawszych w całym sezonie jeśli chodzi o ilość wypadków i dramaturgię. Niemal pewnikiem jest wypadnięcie z trasy wyścigu teamu Hispania Racing Team, śmiem twierdzić, że debiutanci jak di Resta , Maldonado czy d&#39; Ambrossio również mogą nie wytrzymać presji i z wyścigu wypaść mogą w każdej chwili jednocześnie powodując wyjazd Safety Cara. Wiadomo, że niemal zawsze wyścigu nie ukańcza osoba, której nikt by się nie spodziewał i właśnie w nich, debiutantach, osobie Pietrowa i teamu HRT pokładam nadzieje dla pokrycia undera.​
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Ja przed tym GP modlę się o to, żeby sędziowie dopuścili do wyścigu kierowców HRT. Jeżeli kursy będą zadowalające na to, że nie ukończą wyścigu, to biorę ten zakład z pocałowaniem ręki

edit: No i pojawiły się pierwsze kursy w bwin na to zdarzenia. Jestem zadowolony ????
Dokładnie to jest najbardziej warty gry zakład na GP Australii najbardziej rozwalił mnie Karthikeyan i jego wyjazd z boksu ???? Już po pierwszych treningach w Albert Park mam większą pewnosc do mojego długoterminowego typu MŚ F1 2011 - Seb Vettel :cool:
 
devva 2

devva

Użytkownik
A ja na wyścig widzę taki typ
Ile bolidów znajdzie się w klasyfikacji końcowej?
Mniej niż 16,5 @ 1.70 Bwin
Rok temu do mety w tym wyścigu dojechało 14 samochodów, w 2009 na 20 samochodów wyścig ukończyło 15, a w 2008 8/20. Tor sam w sobie jest trudny, są blisko bandy a to daje szanse że może odpaść sporo kierowców, w tym roku jest to dodatkowo pierwszy wyścig a te zwykle kończą się dużą ilością awarii, natomiast typ że na tor wyjedzie SC 1.30 @ Bwin, kurs niski ale bardzo prawdopodobny.
Co do typowiań kto wygra to wydaję mi się że w tym roku może być podobnie jak w ubiegłym, dominacja Red bulla w kwalifikacjach ale w wyścigu już postawiłbym że wygra Alonso ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Dokładnie to jest najbardziej warty gry zakład na GP Australii najbardziej rozwalił mnie Karthikeyan i jego wyjazd z boksu ????
A co się stało? Przecież Liuzzi zasiadł dziś za kółkiem HRT i nie miał większych przygód. Chyba że coś przespałem, ale wątpię :jezora:


Niestety bwin usunął ze swoje oferty zdarzenie Czy oba bolidy HRT zostaną sklasyfikowane. Dlatego trzeba zagrać osobno każdego kierowcę. Hiszpański zespół to jakieś nieporozumienie. Nie zbudowali nowego bolidu na zimowe testy, dopiero w Australii miał się odbyć &quot;chrzest&quot;. Vitantonio Liuzzi wyjechał z garażu dopiero w ostatnich minutach drugiej sesji i przejechał tylko okrążenie instalacyjne. To bardzo źle wróży przed wyścigiem, ale najpierw trzeba się do niego dostać (reguła 107%). W przypadku niezakwalifikowania się do wyścigu, zakłady zostają anulowane.
:idea: Czy Liuzzi ukończy GP Australii?
Typ: Nie @ 1.50 bwin
Stawka 9/10j
:idea: Czy Karthikeyan ukończy GP Australii?
Typ: Nie @ 1.35 bwin
Stawka 9/10j

Trzeci kupon to zdarzenie h2h na kwalifikacje W zasadzie tutaj wszystko się może zdarzyć, obaj kierowcy średnio spisali się w kwalifikacjach. Być może być tak, że Lotus Renault GP jeszcze czai się ze swoim tempem na czasówkę. Nick Heidfeld ma problem z dogrzaniem opon i tutaj widzę szansę powodzenia typu. Witalij Pietrow z pewnością mniejsza presja, bo nie rywalizuje z Robertem Kubicą. &quot;Ruski&quot; musi wykorzystać okazję i pokazać się z lepszej strony podczas kwalifikacji
:idea: Heidfeld - Pietrow
Typ: Pietrow @ 2.55 bwin
Stawka 2/10j

Tutaj będę ogromnie zdziwiony, jeżeli kwalifikacji nie wygra Webber lub Vettel. Red Bull z pewnością będzie mocny w kwalifikacjach, jednak w wyścigu powinno być gorzej. Pokaz siły zaprezentowali podczas pierwszego treningu i z pewnością mają jeszcze rezerwy. Jak dla mnie to będzie bet dnia jeżeli chodzi o F1
:idea: Który bolid wygra kwalifikacje?
Typ: Red Bull @ 1.55 bwin
Stawka 5/10j

Na razie nie ma co szaleć, bo forma zespołów jest jedną wielką zagadką, ale raczej układ sił pozostanie bez zmian. Ja jednak wole poczekać na rozwój kwalifikacji i wtedy dopiero podać jakieś h2h na wyścig.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Betsson ma w ofercie typ na najszybsze okrążenie wyścigu, i kurs na Buttona wynosi 20,0, co dla mnie jest trochę szokiem, jak już wcześniej pisałem Button po zmianie dostawcy opon z Bridgestone na Pirreli będzie miał na pewno dużo przewagę na konkurencją i jeśli nikt z czołówki w końcówce wyścigu nie zjedzie do boksów na zmienię opon to Button może szaleć w końcówce i wyśrubować jakiś czas na miarę najlepszego w wyścigu. Nigdy za bardzo nie patrzę na wyniki treningów ale patrząc na drugi trening Button był pierwszy więc może McLaren jednak jest mocny i uporał się z problemami które miał jeszcze nie dawno. Dodam jeszcze że rok temu Button wygrał w Australii, tak samo jak dwa lata temu gdzie jeszcze jeździł w Brawn GP, więc tor mu leży i taki kurs nawet za drobne warto zagrać.
 
yourold 2

yourold

Użytkownik
Hmmm

Czytam, czytam i zastanawiam się, dlaczego nikt nie bierze pod uwagę teamu Ferrari ;)
Massa jest jak dla mnie zagadką. Gdy wrócił do wyścigów w dalszej części ubiegłego sezonu spisywał się słabo.
Z kolei ja bym się pokusił o Alonso w Top 3 (oprócz Buttona). W zeszłym roku zajął wysoką czwartą lokatę (przed Massą, Kubicą i Buttonem). 2 lata temu ścigając się w niezbyt dobrym bolidzie Renault również był wysoko - piąty.

Poza tym australijski tor jest dosyć wymagający - najmniejszy błąd w niektórych miejscach może łatwo doprowadzić do tego, że wyjedzie samochód bezpieczeństwa, a po restarcie mogą dziać się różne rzeczy... (pamiętajmy, że tak naprawdę nie znamy ani możliwości bolidów poszczególnych zespołów, ani formy kierowców).


Tak czy siak - szkoda, że GP Bahrajnu zostało odwołane, bo bym może coś więcej postawił. A tak dam chyba tylko Buttona i Alonso w top 3 &quot;za drobne&quot; ;) Bo sezon dopiero się rozpoczyna i tak naprawdę niewiele wiadomo.

PS.
Aaa tam, dałem jeszcze, że Button będzie miał najszybsze okrążenie, bo kurs naprawdę zachęcający, a stawka niewielka.

Podsumowując, moje typy to:

:idea:Button w Top 3

:idea:Alonso w Top 3

:idea:Button - najszybsze okrążenie
 
kml 4

kml

Użytkownik
Patrzę teraz na kursy na kwalifikacje na bet365 i co mnie najbardziej zdziwiło to kurs na Roserberga.
Australia - Grand Prix Qualificação - Nico Rosberg vs Michael Schumacher : Nico Rosberg 2.0 90% bet365
W ubiegłym sezonie mało kiedy Schumacher wygrywał z Nico w kwalifikacjach.
Kurs podejrzanie wysoki, ale warty ryzyka.
Jakoś nie widzi mi się, aby Michael mógł wrócić na wyżyny swoich umiejętności i być wyżej w kwalifikacjach. Szczerze mówiąc to zastanawiam się czy Michael wejdzie w ogóle do Q3.
Jak dla mnie typ oczywisty i warty gry, za taki kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom