>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1 EURO NA KONTO PO REJESTRACJI!!

rykos 0

rykos

Użytkownik
Thx zarejestrowalem sie dostalem 1 euro i juz przegralem xD. No nic wole jednak grac za nasze zlotowki(wiekszy fart i bardziej mysle nad tym co obstawiam ;x).
 
A 0

adrianos

Użytkownik
potwierdzam pojawilo sie cos takiego Available: €1.00 czyli chyba ze dostepne 1ojro ???? obstawie dzis lige mistrzow pasuje z 1 zrobic 2 ????
 
A 0

adrianos

Użytkownik
wczoraj sie tam zarejestrowalem i stracilem euracza a dzis znowu sie tam zarejestrowalem podajac inny adres email i nick i haslo i znowu dostalem euracza nie skapną sie czy jak ??podobno mieli IP sprawdzac
 
maxer 0

maxer

Użytkownik
Wypłacał już ktoś? Ile czekaliście? Bo ja wczoraj zleciłem wypłate i jestem ciekaw ile to teraz potrwa...
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
panowie pomóżcie!! Jak Wy to robicie że macie te 1 euro? Ja już na 3 osoby się zarejestrowałem i nic! Proszę o jakieś dokładne namiary, ew. screeny gdzie kliknąć, bo nie wiem już co się dzieje
 
A 0

adrianos

Użytkownik
no ja juz dostalem w sumie 2 i jutro znowu prubuje!wiec tak logujesz sie z tego lina z pierwszej strony.wypelniasz wszystkie dane na stronie jaka ci sie pokaze to juz chyba zrobiles i zatwierdzasz!powinno wyskoczyc okienko na ktorym bedzie widoczny twoj adres email i powinnes wcisnac tam GO.na twoja skrzynke wysle sie mail z numerem jaki trzeba aby uaktywnic swoje konto.w tym mailu na niebiesko podswietlony bedzie link aktywujacy konto jaki trzeba nacisnac .wyskoczy ramka z nazwa uzytkownika i tym numerem wystarczy w dolna rubryke wpisac swoje haslo jakie wczesniej dales i potwierdzic rejestracje.nastepnie wystarczy sie zalogowac i w prawym gornym rogu powinien pojawic sie napis available 1euro i gotowe wciskasz napis multiples i masz wszystkie zdazenia mozna obstawiac!mam nadzieje ze ci troche chociaz pomoglem ???? powodzenia przy rejestracji
 
Do góry Bottom