>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1 EURO NA KONTO PO REJESTRACJI!!

rykos 0

rykos

Użytkownik
Thx zarejestrowalem sie dostalem 1 euro i juz przegralem xD. No nic wole jednak grac za nasze zlotowki(wiekszy fart i bardziej mysle nad tym co obstawiam ;x).
 
A 0

adrianos

Użytkownik
potwierdzam pojawilo sie cos takiego Available: €1.00 czyli chyba ze dostepne 1ojro ???? obstawie dzis lige mistrzow pasuje z 1 zrobic 2 ????
 
A 0

adrianos

Użytkownik
wczoraj sie tam zarejestrowalem i stracilem euracza a dzis znowu sie tam zarejestrowalem podajac inny adres email i nick i haslo i znowu dostalem euracza nie skapną sie czy jak ??podobno mieli IP sprawdzac
 
maxer 0

maxer

Użytkownik
Wypłacał już ktoś? Ile czekaliście? Bo ja wczoraj zleciłem wypłate i jestem ciekaw ile to teraz potrwa...
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
panowie pomóżcie!! Jak Wy to robicie że macie te 1 euro? Ja już na 3 osoby się zarejestrowałem i nic! Proszę o jakieś dokładne namiary, ew. screeny gdzie kliknąć, bo nie wiem już co się dzieje
 
A 0

adrianos

Użytkownik
no ja juz dostalem w sumie 2 i jutro znowu prubuje!wiec tak logujesz sie z tego lina z pierwszej strony.wypelniasz wszystkie dane na stronie jaka ci sie pokaze to juz chyba zrobiles i zatwierdzasz!powinno wyskoczyc okienko na ktorym bedzie widoczny twoj adres email i powinnes wcisnac tam GO.na twoja skrzynke wysle sie mail z numerem jaki trzeba aby uaktywnic swoje konto.w tym mailu na niebiesko podswietlony bedzie link aktywujacy konto jaki trzeba nacisnac .wyskoczy ramka z nazwa uzytkownika i tym numerem wystarczy w dolna rubryke wpisac swoje haslo jakie wczesniej dales i potwierdzic rejestracje.nastepnie wystarczy sie zalogowac i w prawym gornym rogu powinien pojawic sie napis available 1euro i gotowe wciskasz napis multiples i masz wszystkie zdazenia mozna obstawiac!mam nadzieje ze ci troche chociaz pomoglem ???? powodzenia przy rejestracji
 
Do góry Bottom