>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
Werder Brema - As Saint-Etienne 2 6,25


Już w poprzedniej rundzie zespół gości, gdy jechał na mecz do Grecji był stawiany w pozycje przegranej, niemal wszystko przemawiało przeciw nim, ale oni wygrali na wyjeździe, a na własnym boisku przypieczętowali awans. Drużyna Saint-Etienne, która w poprzedniej kolejce ligowej zdobyła bardzo ważne 3 punkty, które pozwoliły wyjść z strefy spadkowej i nie wprowadzą dodatkowego napięcia spowodowanego stuacją ligową. Jednak w rozgrywkach europejskich są całkiem inną drużyną, w grupie zajęli 1 m-ce, ich gra calkiem inczej wygląda w europejskich rozgrywkach, gdzie styl jest całkiem inny niż w lidze francuskiej. Gospodarze z koleji niby wyeliminowali Milan, ale ich forma mnie nie przekonuje, ostatnio remis w meczu ligowym 0:0. Bliski straty pracy był Thomas Schaaf, jednak awans do dalsej fazy Pucharu UEFA i dobry występ w pucharze krajowym odsuneły tą decyzję. Werder w lidze jest dopiero na 10 m-ce, i mają bliżej do strefy spadkowej niż do pierszej piątki.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
To , że Werder zajmuje dopiero 10 miejsce nie odzwierciedla dokładnie tego , co grają . Może akurat Werder pokazuje taką taktykę , jak Bayern :jezora:? W lidze niemieckiej nie najlepiej sobie radzą , ale gdy przyjdzie do Ligi Mistrzów (w tym wypadku Puchar Uefa), to pokazują prawdziwą klasę. Oczywiście Saint Etienne nie stawiam na przegranej pozycji , bo w tym meczu wszystko może się zdarzyć , aczkolwiek bardziej byłbym skłonny postawić na Werder Bremen .
 
N 0

nurloss

Użytkownik
Dziś zamierzałem postawić na Marsylie, jednak odstrasza mnie fakt że kursy na gospodarzy wciąż rosną. Czy ktoś wie dlaczego ?
 
house 0

house

Użytkownik
bo duzo ludzi szuka niespodzianek i stawia przeciwko Marsyli ???? zreszta z innymi spotkaniami UEFA dzis jest podobnie
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Czy porażka Marsylii w meczu z Ajaxem rzeczywiście będzie taką niespodzianką ?? Przecież Ajax gra nie najgorzej , a Marsylia również nie jest jakąś wybitną drużyną . Ja właśnie postawiłbym w tym spotkaniu x2 , kurs nie jest aż tak niski , także można sobie postawić i zaryzykować . Dla mnie osobiście nie będzie wielkiej niespodzianki , jeśli Marsylia przegra to spotkanie , ale na wynik musimy jeszcze zaczekać ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dynamo Kijow - Metalist Charkow 1 (1:0)
Dzis ciekawe pojedynki w Pucharze, jak wszyscy wiem to co cechuje anjbardziej te rozgrywki to nie przywidywalnosc...mecze te sa troszke jak NHL tylko po czasem naprawde kosmicznych kursach. Mecz ktory przyciagnal moja uwage to pojedynek Ukrainsko- Ukrainski. Stawiam w tym meczu na Dynamo z kilku powodow. Dynamo jest spadkowiczem z LM, gdzie moim zdaniem pokazalo sie najlepiej od kilku ladnych lat, poniewaz zdobyli kilka punktow i wygrywali z takimi rywalami jak np Porto. To doswiadczenie zaowocowalo w ostatnim meczu z Valencia, ktora ku mojemu zdziwieniu poplynela z tych &quot;elitarnych&quot; rozgrywek. Bardzo ladnie prezentuje sie Metalist, jest nie bywalym objawieniem, graja fajna prosta pilke ale bardzo skuteczna. Moim zdaniem jednak wylosowali naprawde najgorzej jak mogli. Poniewaz w tym dwu meczu nie sa w stanie moim zdaniem zaskoczyc kolegi z Ligi. Graja ze soba od lat i kazdy wie na co stac drugiego. Ponadto jest to liga Ukrainska gdzie sport jest wazny. Dynamo ogralo juz Metalist dwie kolejki temu i mysle, ze dzis goscie wyjda z pewna niepewnoscia psychiczna, bo Dynamo znaja i wiedza ze stoleczny klub bedzie gryzl trawe az wygra, a np B. Lizbona nie...Moim zdaniem dzis zobaczymy pewne zwyciestwo Dynama Kijow, sadze ze wynik bedzie oscylowal w granicach 3-0 dla Dynama. Kurs 1.7 zachecajacy!Moj typ Dynamo Kijow 90&#39;
Ladny mecz, Metalist w sumie nie istnial na boisku, Dynamo gryzlo trawe az wygralo.

Pozdrawiam.
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Manchester City - Aalborg BK
TYP:2
KURS:6,50PLN

Faworytem są gospodarze ale myslę że warto zaryzykować i postawić na gości- kurs jest naprawde bardzo wysoki (a może nawet zbyt wysoki). City według mnie jest rozczarowaniem tego sezonu, miała to być silny zespół w który władowano sporo kasy i rozczarowali ale czego się spodziewać w ciągu roku pracy? Kasa to nie wszystko. Manchester teraz tylko i wyłacznie skupi się na UEFA bo w lidze już nie ma o co grać. Aalborg jest raczej bardzo mało znanym zespołem który wyeliminował już pewnie Deportivo i nie grają pod presją wyników co może dać dobry wynik w eliminacji z angielską drużyną! Czy zadziwiną znowu? Myśle ze bukmacherzy dali tak wysoki kurs na gość zeby Ci co grają &quot;po kursach&quot; stawiali na City. Tak jak już wspominałem typ nie jest zbyt pewny ale kurs warty ryzyka można dodać 2 pewniejsze mecze i puścić za 5-10zł i troche kasy wleci o ile moje prognozy się sprawdzą ????
(Z góry przepraszam za błedy ortograficzne których pewnie jest mnustwo)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Werder Brema - AS Saint-Etienne 2 DNB @ 5.00 bet365

Dzisiaj o 20:45 w Pucharze UEFA dojdzie do bardzo ciekawego meczu. Werder Brema podejmie na własnym stadionie AS Saint-Etienne. Gdyby wierzyć firmom bukmacherskim to dzisiaj pewnie powinni zwyciężyć gospodarze. Jednak, jak wiemy często faworyci zawodzą. W piłce wszystko jest w końcu możliwe. W tym meczu wietrzę niespodziankę. Pierwsze skojarzenie z niemieckimi klubami - solidność. Z Werderem tak nie jest - gra bardzo nierówno, fenomenalne mecze przeplata kompromitacjami. Trudno trafić z formą tej drużyny, bo gra w kratkę. Dzisiaj może zagrać fenomenalny mecz, tak jak i ośmieszyć się przed własną publicznością. A gdy za przeciwnika ma zespół AS Saint-Etienne, specjalizujący się w takim ośmieszaniu to tym bardziej można spróbować zagrać proponowany przeze mnie typ. Ekipa AS Saint-Etienne świetnie zagrała w rozgrywkach grupowych. Potem wylosowała Olympiakos. Gorycz porażki? Ależ skąd, 2 wspaniałe zwycięstwa w imponującym stylu. Grecy - pretendenci do pucharu odpadli. Dla mnie to było ogromną niespodzianką. Werder jest do przejścia.
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Galatasaray (Turcja) - Hamburger SV (Niemcy)
Moim zdaniem w tym meczu Hamburg powinien spokojnie wygrac poniewaz w bundeslidze radzi sobie swietnie tak jak i galatasaray ale liga niemiecka jest bardziej wymagajaca od ligi tureckiej.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Manchester City– Aalborg
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betway


Analiza:

Spotkanie 1/16 pucharu UEFA w którym zmierz się Angielski Manchester City z Duński Aalborgiem. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory na swojej drodze w tej edycji pucharu UEFA min. Również Duński FC Kobenhavn 4:3 w dwu meczu. W ostatnim czasie Manchesterowi nie wiodło się najlepiej w lidze i chociaż ich ostatnia wygrana u siebie z Aston Villa 2:1 to całokształt obecnego sezonu nie na pawia optymizmem dlatego też tak naprawdę puchar UEFA to ostatnia szans na osiągnięcie jeszcze czegoś w tym sezonie. Rywal dość nieoczekiwanie dotarł aż do 1/16 pucharu tej imprez i na pewno trzeba go potraktować w 100% poważnie. Do składu gospodarzy powraca po ostatniej nieobecności Robinio co na pewno będzie dużym wzmocnieniem. Dodam jeszcze, że goście w swoich pierwszych dwóch spotkaniach nowego sezonu zremisowali u siebie z FC Nordsjalland 1:1 oraz pokonali AC Horsesns 0:1. Reasumując myślę, że kurs na wygraną gospodarzy nie jest za wysoki lecz jest on warty zaryzykowania.

2:0 ✅
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Paris Saint Germain - Sporting Braga 1
Drugim meczem jaki dzis zagram jest spotkanie pomiedzy druzynami z Francji a Portugali. Konfrontacja zapowiada sie berdzo ciekawie z paru wzgledow. Francuzi rozniesli runde temu Niemcow 5-1 natomiast Sporting 4-1 podajrze Holendrow. Bylo to spore zaskoczenie jak dla mnie, tym bardziej ze oba zespoly byly typowane przez Buki do odstrzalu. Dzis sytuacja wyglada zgola odmenie a w grze mamy dwa czarne konie tych rozgrywek ???? Caly urok tego pucharu. Zagram jedynke poniewaz Francuzi jesli chca grac dalej musze u siebie wygrac, Portugalczycy beda latwiejsi do pokonania w Paryzu niz w Bradze. Tym bardziej ze nie sa to an tyle klasowe zespoly zeby odpuscic mecz na wlasnym stadionie a szukac zwyciestwa u rywala. Wydaje mi sie ze jest to mecz typu, nie wygrywasz u siebie- odpadasz. Oba zespoly w swietnej formie! Przestrzegam przed remisem! Bo jesli braka sie postawi to mozemy go ujrzec! Dzis oslabiona ofensywa Bragi, zabraknie 3 mniej znanych zwodnikow takze z PSG! Mysle ze mimo to PSG dzis wygra, a wynik bedzie oscylowac w granicach 2-0! Moj typ PSG 90&#39;
pozdrawiam.
 
onos 28

onos

Użytkownik
Ogolnie jak dla mnie to puchar uefa swietnie wszedl. Nic do zarzucenia :spokodfhgfh:
Cztery kupony na cztery wpadly tylko Zenit mnie zaskoczyl ze az 2:0 przegrali no i Hamburg ale dobrze ze z podporka puscilem. Ogolnie Cska tez troche na farcie bo z karniaka ale ogolnie duzy ✅. Ciekawe co bedzie w rewaanzach ???? . Znowu same jedynki ???? ??
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
Moj typ na dziś w PU to:

Werder-Saint Etienne typ:goście nie strzela bramki kurs 2.30 ,buk: UNIBET

Werder w ostatnich dwóch meczach nie stracił bramki w tym z rozdpedzonym Bayernem i rewelacja ligi Hoffenheim.
Graja u siebie wiec również przyłożą wagę do tego by nie stracić bramki która może mieć opłakane rezultaty.

St.Etienne natomiast przyjedzie zapewne z myślą żeby nie stracić bramki mając przed sobą mecz u siebie wiec nie beda szaleć w ataku.W lidze francuskiej strzelili zaledwie 26goli w 27meczach co daje im zaledwie 15 miejsce w stawce 20druzyn pod względem strzelonych bramek.
Ta statystyka oraz solidna obrona Niemców nie pozostawia złudzeń.Werder wychodzi powoli z dołka,można powiedzieć ze w lidze dużo już nie osiągnie wiec napewno poważnie traktują Puchar Uefa.
Dlatego moim zdaniem warto tak zagrać a i kurs jest ciekawy.

pozdrawiam
no i trafiony✅
dzisiaj ogolnie nie bylo zbyt duzo niespodzianek ale zwyciestwa gospodarzy tez nie za wyrazne. Oj ciekawie bedzie w rewanzach,ciekawie ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No i moje przewidywania , aby stawiać na Udinese się sprawdziły ???? Mam nadzieję , że już teraz nie będzie więcej zbędnych wypowiedzi typu , że Zenit jest w dużo lepszej formie od Udinese , bo włoska piłka schodzi na psy... Może rzeczywiście poziom w lidze włoskiej jest już w miarę równy , ale teraz widać , że nawet słabe Udinese potrafi sobie poradzić z &quot;mocnym&quot; Zenitem ... Po odejściu Arshavina rosyjska drużyna gra coraz słabiej , nie ma kto pociągnąć gry do przodu w środku pola , a zawodnicy na mecz wychodzą przestraszeni . Także lepiej napisać coś z sensem , niż patrzeć na poprzedni sezon i typować wynik ;);)
 
jaguar_xkr 0

jaguar_xkr

Użytkownik
Wszystkie spotkania zakończyły się zwycięstwem gospodarzy lub remisem ????
Ciekawe jakie AKO by wyszło :&gt;
Myślałem o tym. Atut własnego boiska w pucharach na takim poziomie bierze górę.
W rewanżach już może nie być tak kolorowo.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ale niektóre drużyny mają pewną zaliczkę przed rewanżem , więc mogą kontrolować spotkania . Chodzi mi tu przede wszystkim o Udinese . Po pierwszym spotkaniu prowadzą 2:0 , także teraz wydaje mi się , że nie będą mieć problemu z dowiezieniem tego wyniku do końca i awansowania dalej.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
No i moje przewidywania , aby stawiać na Udinese się sprawdziły ???? Mam nadzieję , że już teraz nie będzie więcej zbędnych wypowiedzi typu , że Zenit jest w dużo lepszej formie od Udinese ...
Wiadomo , że Zenit jest faworytem[..] Ale mimo wszystko twierdzę , że Udinese może tu pomieszać szyki graczom rosyjskim , co nie znaczy , że stawiam na Udinese , czy też jestem pewien ich awansu ;)
Zdecyduj sie na kogo stawiasz/komu kibicujesz ???? Bo piszesz takie masło ze nieważne kto by wygrał i awansował to zawsze będzie &quot;a nie mówiłem&quot; .
 
griffin 0

griffin

Użytkownik
No i moje przewidywania , aby stawiać na Udinese się sprawdziły ???? Mam nadzieję , że już teraz nie będzie więcej zbędnych wypowiedzi typu , że Zenit jest w dużo lepszej formie od Udinese , bo włoska piłka schodzi na psy... Może rzeczywiście poziom w lidze włoskiej jest już w miarę równy , ale teraz widać , że nawet słabe Udinese potrafi sobie poradzić z &quot;mocnym&quot; Zenitem ... Po odejściu Arshavina rosyjska drużyna gra coraz słabiej , nie ma kto pociągnąć gry do przodu w środku pola , a zawodnicy na mecz wychodzą przestraszeni . Także lepiej napisać coś z sensem , niż patrzeć na poprzedni sezon i typować wynik ;);)

ale piszesz pierdoly, dwie bramki udalo sie im strzelic w 85 i 90 a piszesz ze byli duzo lepsi...chyba nie ten mecz ogladales

P.S. I tak Zenit awansuje ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
hehhe ale go angel zlapales na tej wypowiedzi :] a co do tego 2:0 rzepek i spokojnego dowiezienie tego bwyniku do konca to nie badz taki pewien , jak sam widziales w pierwszych meczach wlasny stadion to byl glowny atut to i zatem w rewabzu tez tak byc powinno , zalozmy nawet ze zenit by strzelil w 70 min na 1:0. wtedy by mieli duuuuzo czasu na drugiego gola i doprowadzenie do dogrywki wiec atakowac by napewno atakowali i jeden glupi blad wlochow i jest ET wiec nei pisz ze spokojnie powinni to dowiesc
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ale piszesz pierdoly, dwie bramki udalo sie im strzelic w 85 i 90 a piszesz ze byli duzo lepsi...chyba nie ten mecz ogladales

P.S. I tak Zenit awansuje ????
a czy to ważne było w których minutach strzelali ... ? Ważny jest chyba sam wynik , a nie to kiedy się strzela. Do tego , skoro Zenit nie potrafił wykorzystywać swoich sytuacji , to się na nich zemściło i mają &quot;niespodziankę&quot; , więc nie wiem na czym mnie tak złapałeś :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom