>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Griffin bardzo dobrze zes ujął że włoska w tym sezonei to dno ???? , tam poziom już jest tak równy ze z bardzo dobrym zespołem Zenitu Udine jeszcze po tym co pokazali z Lechem nie powinno mieć większych szans na awans, dziwi mnie trochę mała stawka na CSKA , tym bardziej z podpórką , w Moskwie ciężko się wygrywa do tego dojdzie ponad 30tys widzów plus vagner w takiej formie to mysle 10/10
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zgodzę się z tym , że poziom (przynajmniej w tym sezonie) w lidze włoskiej jest w miarę równy , chociaż Inter odskakuje od reszty stawki , mimo , że zdarzają im się znacznie słabsze występy. Ale jakby nie patrzeć , to Udinese nie ma już nic do stracenia . W lidze włoskiej raczej nic wielkiego nie zwojują , więc został im jedynie Puchar Uefa. Wiadomo , że Zenit jest faworytem po ostatnim świetnym sezonie i zdobyciu Superpucharu po zwycięstwie z Manchesterem United , a to robi wrażenie. Ale mimo wszystko twierdzę , że Udinese może tu pomieszać szyki graczom rosyjskim , co nie znaczy , że stawiam na Udinese , czy też jestem pewien ich awansu ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
troche dziwnie rozumujesz z tym udine ???? bo zenit tez nie ma nic do stracenia :] , Puchar zdobyli juz jak by nie bylo dawno , super puchar tez , nie mozna ciagle zyc sukcesem ale trzeba odnosic nowe ???? i zapewniam Cię że Udine nie boi się Zenitu tylko za te dwa wyczyny aczkolwiek za ich całą postawe ???? , juz mialem nie wspominac meczu z Lechem ale jeszcze wspomne ???? przed meczem z Kolejorzem tez Udine mieli tak już tylko grać w PU bo lige maja z glowy i inne duperele a to co pokazali w tym dwumeczu bylo dla mnie smiesze :d na te cale ich zapowiedzi że pokaza Lechowi jak sie gra na trawie poszly w las i to Poznaniacy ich uczyli grac w piłke , ( w I polowie) po za tym wcale nie byli lepsi a wynik byl jaki byl ( patrz Wilk) to skoro Lech stawiał się tak bardzo to myślę że Zenit już pokaże futbol kompletny i wszystkie braki ktorych poznaniacy nie wytkeli wlochom to wlasnie oni im wytkną ???? , zreszta obejrzyj sobie skroty z 1/16 zenitu to zrozumiesz o co mi chodzi :]
 
griffin 0

griffin

Użytkownik
panowie a jak zapatrujecie się na pojedynek ukraiński Dynamo - Charkov ? ????
pewny awans Dynamo, Charkov zaskoczyl wszytskich bo nikt tej druzyny nie znal (i to chyba byla ich najwieksza sila) natomiast Dynamo swietnie ich zna i wg mnie poradzi sobie bez wiekszego problemu (Dynamo b. dobrze zaczelo lige natomiast Metalist tak sobie. ALE mimo wszytsko nie stawiam tego dlatego ze to jest przekupna Ukraina. Widac ze Dynamo idzie w tym sezonie na mistrza i ze tak powiem awans do nastepnej rundy pucharu Uefa moga &quot;odpuscic&quot; za 3pkt w lidze. Dlatego dla mnie to jest NO BET
Ktos pytal dlaczego CSKA z podporka i 9/10. To taki uraz psychiczny ;-) wynikajacy z tego ze tam na wschodzie lubia &quot;handlowac&quot; i nie raz wyczyny ruskich zespolow, tenisistow itd. sporo mnie kosztowaly :-?
P.S. odpadniecie Juve z Chelsea trafilem (w meczu wczoraj postawilem x2 ale kupon i tak przegralem przez Wawrzyniaka ;) 1x mialem), mecz ogladalem i Chelsea bylo zdecydowanie lepsze wiecej strzalow lepiej operowali pilka ze tak powiem &quot;kontrolowali&quot; swoj awans ;) dzisiaj odpadnie Inter i Roma :cool:
P.S. 2 jeszcze do wypowiedzi rzepek1. A Olympiacos co mial do stracenia??? Juz maja prawie majstra w grecji a pojechalo z nimi jakies Saint-Etienne!!!!
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Udinese Calcio - Zenit St. Petersburg ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 20.45 na Stadio Friuli w Udine rozpocznie się spotkanie 1/8 finału Pucharu UEFA, w którym jedyny reprezentant Calcio w tych rozgrywkach (a być może, po ewentualnych niepowodzeniach Interu i Romy, jedyny w europejskich pucharach) - Udinese podejmować będzie drużynę Zenitu Sankt Petersburg.
Faworytem dwumeczu zdają się być piłkarze Dicka Advocaata, którzy powinni sobie poradzić z nienajlepiej grającymi od dłuższego już czasu Zebrami.
Co prawda nie można twierdzić, że podopieczni Pasquale Marino znaleźli się na tym etapie turnieju przypadkowo, ale już spotkanie z poznańskim Lechem pokazało, że nie jest to ta sama drużyna, która na początku sezonu fenomenalnie spisywała się w Serie A i bez większych problemów wygrała swoją grupę Pucharu UEFA. Z pewnością czeka ich jutro ciężkie zadanie, kiedy przyjdzie im stanąć naprzeciw aktualnego Mistrza Rosji i obrońcy trofeum.
W zespole gospodarzy do gry powraca zawieszony Alexis Sánchez. Podobnie sprawa ma się w przypadku Radka Šírla i Anatoliya Tymoszczuka w drużynie gości.
Mimo, iż Zenit wciąż czeka na wznowienie rozgrywek (14 marca, czyli w weekend po meczu z Udinese), to właśnie Rosjan uważam za faworytów jutrzejszej konfrontacji, którzy już w meczu ze Stuttgartem w poprzedniej rundzie udowodnili, że brak regularnej gry w lidze nie przeszkadza im w odnoszeniu zwycięstw, czy to u siebie, czy to na wyjeździe.
Mój typ: 2:1 dla Zenitu.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moskwa - Szachtar Donieck
Typ: 1
Kurs: 1.65
Buk: Bwin
Analiza: Nie będę ukrywał że moim głównym motywem tego typu jest fakt, iż CSKA jest moim faworytem do zwycięstwa całego pucharu. W poprzednich meczach UEFA pokazali ogromną skuteczność i dużą siłę rażenia. Wyeliminowali w poprzedniej rundzie Aston Ville co jest jednak nie małym wyczynem. Bardzo podobała mi się ich gra - forma i styl. No i oczywiście ich główna broń, czyli najskuteczniejszy z najskuteczniejszych - Vagner Love. Snajper, który sieje postrech w szeregach wrogich zespołów.
Jest to co prawda pierwsze spotkanie jednak przed własną publicznością. Nie mogą odpuścić tego meczu bo w Doniecku lekko nie będzie. O awans trzeba walczyć na własnym stadionie. Zwłaszcza że Szachtar nie radzi sobie już tak dobrze na wyjazdach jak na własnym obiekcie. Myślę że Love zapewni CSKA dwubramkową zaliczkę. Polecam, bo mowa tu o zespole, który zdobędzie w tym roku puchar :p
 
john-d-rockefeller 0

john-d-rockefeller

Użytkownik
▶PSG Braga 1
PSG 2gie miejsce w swojej lidze punkt straty do lidera Lyonu czyli ostatnio dobrze radzi sobie w lidze mam nadzieje ze w pucharze będize tak samo z kolei Sporting clube de Braga zajmuje 5te miejsce w swojej lidze i jakoś niewidze tego aby dało rade stawić czoła PSG i to na ich terenie

▶ Man city aalborg 1
Manchester po ostatnim cięzkim dwumeczu z Fc kopenhaga wkońcu wygrał w drugim meczu i w konsekwencji awansował do następnej rundy
pierwszy mecz 2:2 i drugi u ciebie 2:1 aalborg wyeliminował deportivo ktróre widocznie odpuściło
drugi mecz po pierwszej przegranej chyba 3:0 napisze krótko gdzie wygrywać jak nie u siebie :?:
 
H 0

howser

Użytkownik
Parę typów na dzisiaj:
CSKA Moskwa - Szachtar Donieck
CSKA pomimo że w Rosji nie ruszył jeszcze sezon jest w dobrej formie co pokazali w meczach z Aston Villą a na własnym stadionie ogrywali dużo lepsze drużyny niż Szachtar. Ukraińcy nie lubią grać z drużynami prezentującymi podobny styl gry. Jak dotąd dwukrotnie gościli w ramach europejskich pucharów w Rosji i oba spotkania przegrali: 1:4 z Rotorem i 1:3 z Lokomotivem Moskwa. Liczę że CSKA zechce uzyskać conajmniej dwubramkową zaliczkę a mając w składzie Love, któremu jest obojętna pora roku i strzela gola za golem, jest to możliwe.
Moje typy:
CSKA - 1,65 bwin
CSKA (0:1) - 2,8 bwin

Dynamo Kijow - Metalist Charkow
Pierwsze &quot;europejskie&quot; derby na Ukrainie powinno wygrać Dynamo. Obie drużyny spotkały się już raz w tym miesiącu i w Charkowie zwyciężyli Kijowianie 2:0 po bramkach Michalika i Krawieca, rewanżując się tym samym za porażke w rundzie jesiennej. Ogólnie większość spotkań pomiędzy tymi drużynami wygrało Dynamo i tak powinno być i tym razem, zwłaszcza na swoim obiekcie. Charkow gra solidnie w obronie, prawie 600 minut bez straty gola w pucharach wiec zastanawiam się też na under 2,5.
Moje typy:
Dynamo - 1,7 bwin
under 2,5 - 1,6 bwin
Paris Saint Germain - Sporting Braga
Paryżanie z wyjątkiem wpadki w pucharze Francji od miesiąca wygrywają wszystko zarówno w lidze jak i na arenie europejskiej. Wrażenie na mnie zrobiła zwłaszcza wygrana w Wolfsburgu co w tym sezonie nie jest łatwe. Jak dotychczas żadna portugalska druzyna nie wygrała w Paryżu a prubowały już Benfica, Boavista i Porto. Braga jest ostatnio w formie jednak w poprzedniej rundzie trafili na mała zadyszke Liege i to im pomogło awansować z Francuzami będzie o wiele trudniej.
Licze w tym spotkaniu na pewne zwycięstwo Paryżan, skoro okonali dwukrotnie Wolfsburg, który jest dla mnie dużo silniejszą drużyna niż Braga, powinni poradzić sobie i z Portugalczykami.
Moje typy:
PSG - 1,7 bwin
PSG(0:1) - 3,15 bwin
Nie miałem jeszcze czasu porównać kursów u innych buków ale na pewno da się znaleźć atrakcyjniejsze ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zwycięstwo CSKA jest raczej pewne , przynajmniej dla mnie , Szachtar to dobra drużyna , ale zawodnicy CSKA Moskwa pokazują , że to przede wszystkim oni będą się liczyć w walce o końcowe trofeum . Do tego Vagner Love coraz lepiej gra i zdobywa coraz więcej bramek , także dla mnie wynik tego meczu może być tylko jeden.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Do tego Vagner Love coraz lepiej gra i zdobywa coraz więcej bramek , także dla mnie wynik tego meczu może być tylko jeden.
chyba wczoraj gdzies czytalem, ze pod znakiem zapytania jest wystep Vagnera Love i Youri Zhurkova, pod znakiem zapytania czy wykluczony.. juz nie pamietam
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
chyba wczoraj gdzies czytalem, ze pod znakiem zapytania jest wystep Vagnera Love i Youri Zhurkova, pod znakiem zapytania czy wykluczony.. juz nie pamietam
a gdzie to wyczytałeś, bo szukam ale nigdzie nie wspominają o tej absencji... a byłaby ona kluczową
 
D 0

dinoki

Użytkownik
Co do meczu Dynamo Kijow - Metalist Charkow to podobno Metalist miał problemy z dotarciem do Kijowa. Mieli awaryjne ladowanie podczas lotu do Kijowa z takimi atrakcjami jak awaryjne zrzucanie paliwa itp. co opoznilo ich przylot na miejsce o jeden dzień. Dodatkowo dzisiejsza wypowiedź Garncarczyka na temat &quot;nieczystych zagrywek&quot; Dynama załatwianych poprzez ukraiński związek daje do myślenia. Jestem ciekaw czy to prawdziwe słowa Garncarczyka, artykuł w SE, więc nalezy na to patrzeć z lekkim dystansem.
Faktem jest że ostatni swój mecz we Lwowie podobno grali w niezłym bagienku i musieli sie niezle namęczyć i mogą jeszcze czuć w nogach to spotkanie.
Osobiście postawiłem na zwycięstwo gospodarzy, zanim doczytałem sie tych news&#39;ów.
Dobrym typem wydaje sie również under 2,5.
 
D 0

dinoki

Użytkownik
o tych problemach lotniczych pisza na zachodnich forum( link na PW co by nie było reklamy) a co do Gancarczyka to mozesz przeczytac na onecie
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Ja z kolei proponuję dziś zagrać na zwycięstwo Olympique Marsylia.
Obie drużyny formą nie zachwycają w ostatnich tygodniach. Mimo to Marsylczycy utrzymują silną trzecią pozycję w tabeli Ligue 1 ze stratą tylko czterech punktów do Lyon&#39;u. Ajax Amsterdam szans na mistrzostwo już praktycznie nie ma. Podopieczni Marco Van Bastena plasują się na trzeciej pozycji ze stratą aż czternastu punktów do lidera - AZ Alkmaar.
Głównym problemem drużyny Marsylii jest niewątpliwie zdobywanie bramek. W ostatnich dziesięciu spotkaniach gracze OM pokonywali bramkarzy rywali tylko 6 razy! Braki z przodu Francuzi nadrabiają za to w defensywie, w której spisują się doskonale, bo na ostatnie dziesięć spotkań stracili zaledwie trzy gole! (warto zwrócić uwagę na to, że drużyna ta ostatni wynik overowy zanotowała 21.12).
Jeśli chodzi o Ajax, to według moich obserwacji ŻADNA z formacji nie spisuje się tak, jak na ten klub przystało. Obrona przypomina ser szwajcarski. Masa indywidualnych błędów i brak zgrania. W pomocy niemalże wszystkie ataki opierane są na Suarezie, który zresztą moim zdaniem stanowi 25% całej drużyny. W ataku po odejściu Huntelaar&#39;a do Realu brakuje skuteczności i zimnej krwi. W ostatnim meczu z ADO Den Haag Ajax zagrał słabo, a i ta opinia wydaje się chyba zbyt dobra patrząc na rywala. Ogólnie Ajax nie potrafi stwarzać sobie sytuacji przeciw drużynom grającym twardo i skutecznie w obronie, a niewątpliwie do takich drużyn należy Olimpique Marsylia.
Tak więc jak dla mnie dzisiaj w Marsylii gospodarze powinni sobie poradzić z gośćmi z Amsterdamu.
OLYMPIQUE MARSYLIA - AJAX AMSTERDAM
TYP: 1
KURS: 1.90✅

BET365
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
Moj typ na dziś w PU to:

Werder-Saint Etienne typ:goście nie strzela bramki kurs 2.30 ,buk: UNIBET

Werder w ostatnich dwóch meczach nie stracił bramki w tym z rozdpedzonym Bayernem i rewelacja ligi Hoffenheim.
Graja u siebie wiec również przyłożą wagę do tego by nie stracić bramki która może mieć opłakane rezultaty.

St.Etienne natomiast przyjedzie zapewne z myślą żeby nie stracić bramki mając przed sobą mecz u siebie wiec nie beda szaleć w ataku.W lidze francuskiej strzelili zaledwie 26goli w 27meczach co daje im zaledwie 15 miejsce w stawce 20druzyn pod względem strzelonych bramek.
Ta statystyka oraz solidna obrona Niemców nie pozostawia złudzeń.Werder wychodzi powoli z dołka,można powiedzieć ze w lidze dużo już nie osiągnie wiec napewno poważnie traktują Puchar Uefa.
Dlatego moim zdaniem warto tak zagrać a i kurs jest ciekawy.

pozdrawiam
 
D 0

damafi

Użytkownik
Dzisiaj stawiam na 3 mecze:

CSKA Moscow - Shakhtar Donetsk

Typ 1

Uważam,że gospodarze jesli myślą o przejściu do kolejnej fazy to muszą napewno na własnym boisku wygrać a i kurs 1.65 jest bardzo dobry


Paris Saint Germain - Sporting Braga

Typ 1

Również i w tym meczu stawiam na gospodarzy sugerują się tym iż grają bardzo dobrze w lidze i myśle,że przełożą to również i w tym meczu i odniosą zwycięstwo aby na rewanż do Bragi jechać już tylko dopełnić formalności.


Manchester City - Aalborg BK

Typ 1

Gospodarze obecnie zajmują 8 miejsce w swojej lidze i grają na dosć wysokim poziomie,natomiast Duńczycy dopiero na 5 miejscu dlateog mówie tu dopiero ponieważ w lidze Duńskiej jest tylko 12 zespołow co nie świadczy o nich najlepeij.Uważam,że Aalborg i tak zaszedł już bardzo wysoko w rozgrywkach i to bedą ich ostatnie 2 mecze.Stawiam na zwycięstwo Manchesteru City.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dzisiaj stawiam na 3 mecze:

CSKA Moscow - Shakhtar Donetsk

Typ 1

Uważam,że gospodarze jesli myślą o przejściu do kolejnej fazy to muszą napewno na własnym boisku wygrać a i kurs 1.65 jest bardzo dobry


Paris Saint Germain - Sporting Braga

Typ 1

Również i w tym meczu stawiam na gospodarzy sugerują się tym iż grają bardzo dobrze w lidze i myśle,że przełożą to również i w tym meczu i odniosą zwycięstwo aby na rewanż do Bragi jechać już tylko dopełnić formalności.


Manchester City - Aalborg BK

Typ 1

Gospodarze obecnie zajmują 8 miejsce w swojej lidze i grają na dosć wysokim poziomie,natomiast Duńczycy dopiero na 5 miejscu dlateog mówie tu dopiero ponieważ w lidze Duńskiej jest tylko 12 zespołow co nie świadczy o nich najlepeij.Uważam,że Aalborg i tak zaszedł już bardzo wysoko w rozgrywkach i to bedą ich ostatnie 2 mecze.Stawiam na zwycięstwo Manchesteru City.

dobre typy masz , nawet powiem , że stawiam podobnie i też miałem postawić na gospodarzy w meczu Paris Saint Germain , ale nie jestem przekonany w 100% , co do tego spotkania . Prędzej widziałbym tutaj 1x , ale nie wiem nawet czy jest sens stawiać taki kurs , także życzę powodzenia :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom