>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1/8 Pucharu Uefa -- Rewanże

Status
Zamknięty.
olorak 0

olorak

Użytkownik
Według mnie ogólnie pary 1\8 są bardzo wyrównane i ciężko wskazać zwyciesców...ale po analizie moge stwierdzić ze &quot;pewniakiem&quot; jest mecz Galatasaray - Hamburger SV tu powinno obyć sie bez niespodzianek i gospodarze powinni awansowac...

Co do Udinese to myśle ze zaliczka z 1 meczu powinna im wystarczyć i awansują do kolejnej rudny ale na wygranie meczu w Petersubrgu to bym nie liczył ????

Następny mecz który według mnie warto obstawiać to Aalborg BK - Manchester City...spora zaliczka z pierwszego meczu raczej nie powinna być roztrfoniona wiec sprawa awansu jest juz raczej przesądzona ale wynik meczu może być różny...

Reszta meczy wydaje mi sie niewiadomymi :jezora:

A wiec na razie mam w planie obstawić:
Aalborg BK - Manchester City (0:2) awans Manchesteru
Galatasaray - Hamburger SV (1:1) 2,30 1
Zenit - Udinese awans Udinese
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
co wy tak wszyscy z tym udine ?? jezeli zagraja w Petersburgu tak jak z Lechem w Poznaniu to rosjanie już wykorzystają napewno więcej sytuacji niż Lech a wtedy 2:0 3:0 bardzo realne

Ps, jak my mógł ktoś poprawić błąd w nazwie tematu to by było super ????


EDIT TBM: nazwa tematu poprawiona ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja jestem bardzo ciekaw meczu Zenit Skt Petersburg - Udinese Calcio ???? Szczerze to chciałbym , aby Włosi awansowali , skoro już wyeliminowali naszych , to niech przynajmniej dojdą daleko , może akurat się im uda. A jeśli chodzi o Hamburger , to raczej awansują dalej , ale wiadomo , już nieraz się pomyliłem , więc teraz wypowiadam się ostrożnie , żeby nie było niejasności.
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
co wy tak wszyscy z tym udine ?? jezeli zagraja w Petersburgu tak jak z Lechem w Poznaniu to rosjanie już wykorzystają napewno więcej sytuacji niż Lech a wtedy 2:0 3:0 bardzo realne
Udine to jak by nie patrzył włoska drużyna i typowo włoska taktyka najpierw obrona a potem atak :kwasny4565: jestem pewien ze udinese zagra w tym meczu z kontry tylko nie wiem czy z własnej woli czy ich zenit przycisnie :p ale myśle ze w takim układzie strzelenie 3 bramek przez zenit jest mało realne ale 2 są w ich zasięgu...wiec nie był bym zaskoczony jak by była dogrywka ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ja myślę wstępnie że można zagrać na mecz Bragi Under 2,5 1,67 paddypower.
W 1meczu było w strzałach na bramkę 9(6) - 3(0) dla psg. Oglądałem od 2połowy mecz Paryżanie trafili nawet słupek.
Braga na dodatek w lidze najmniej traci bramek, chociaż w chwili obecnej przegrywają z Academiką po połowie. Wszystko do przemyślenia dzień przed/w dniu zawodów.
0-0 coś okolo 7,5 powinno być, realne jeśli szybko nie padnie bramka. Może mecz najlepiej do grania na live.
 
D 0

dinoki

Użytkownik
Osobiście przychylam sie do zagarnia na awans do kolejnej rundy. Bo jak patrze na pary to nie widze jakiś murowanych kandydatów do zwyciestwa, no może &quot;śmierdzi&quot; mi troche zwyciestwem Dynama Kijów. Więc z mojej strony trzy typy na awans:

Dynamo Kijów @1,35
Werder Brema @1,34
O.Marsylia @1,50

Co do reszty meczy; CSKA pewnie awansuje ale za taki niski kurs nie skorzystam, w końcu Szachtar u siebie nie taki słaby; stawka na awans M.City niziutka (ewntualnie na podbicie kursu), w meczu Zenitu wszystko sie może zdazyć i nie zdziwie się jak nawet awansują do nastepnej rundy, tak samo jak w meczu Bragi; zostały galaretki z kursem na awans ~1,60 -kusi ale poczekamy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wiadomo że łatwiej bo w lidze mistrzów grają najlepsze zespoły o których słyszy się prawie coś codziennie jakieś info czy coś np MU czy Barca , a w takim PU Metalist , Udine czy Aalborg to mniej każdego interesi ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W sumie nie ma się im co dziwić , bo co z tego skoro nawet dotarliby do dalszej fazy Pucharu Uefa ( co i tak wydaje mi się nierealne ) , jak musieliby bardzo walczyć o utrzymanie. Ich sytuacja w Ligue 1 rzeczywiście nie jest ciekawa , a Saint Etienne potrafi przecież grać w piłkę nożną ???? Może to jakiegoś rodzaju podpucha ze strony trenera , ale i tak nie sądzę , aby mogli przejść Werder , więc prawdopodobnie najnormalniej w świecie już odpuszczają PU.
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Ja bym tego nie brał tak do końca na poważnie. W sezonie 04/05 Parma też niby chciała jak najszybciej odpaść z PUEFA a skończyło się na tym że doszła do półfinału. Pewnie jest to zagrywka ze strony trenera Perrina. Jak dla mnie to może być to zwykły przedmeczowy blef i nie brałbym tej wypowiedzi pod uwagę przy typowaniu tego meczu.
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Uważam podobnie jak mój poprzednik...UEFA tak samo jak LM dostarczają spore zyski wiec żadna z drużyn tak łatwo nie zrezygnuje ???? a liga to całkiem oddzielna bajka wiec także nie sugerował bym sie takimi wypowiedziami...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No wiadomo , że do końca nie można wierzyć w takie wypowiedzi , dlatego nie stawiam tego meczu z pewnością , bo różnie może być , ale jakby nie patrzeć z drugiej strony , skoro rzeczywiście uważają , że zespół z Bremy jest za mocny , to może już skupią się na lidze francuskiej ? Po prostu musimy zaczekać na spotkanie i wszystko się wyjaśni.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie uważam aby sprawa awansu w dwumeczu Aalborg - M.City była już w 100% przesądzona. City to nie jest jakaś potęga nawet powiem więcej przeciętniak który nie miał zbyt wielu silnych rywali i dlatego wydaje się że jest mocny. Jedynym zespołem który w pucharach wygrał w Danii był Manchester United. Dla przykładu Deportivo zostało tutaj zdmuchnięte. Oprócz wyniku 3:0 posiadanie piłki wynosiło 72-28% na korzyść Aalborga a to o czymś świadczy. Zespół naprawdę w pucharach gra świetną piłkę. W lidze też im coraz lepiej idzie choć czasem głupie bramki tracą.

Być może Anglicy nie dadzą sobie odebrać awansu ale będą mieli ciężką przeprawę. Osobiście wierzę w awans.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Nie uważam aby sprawa awansu w dwumeczu Aalborg - M.City była już w 100% przesądzona. City to nie jest jakaś potęga nawet powiem więcej przeciętniak który nie miał zbyt wielu silnych rywali i dlatego wydaje się że jest mocny. Jedynym zespołem który w pucharach wygrał w Danii był Manchester United. Dla przykładu Deportivo zostało tutaj zdmuchnięte. Oprócz wyniku 3:0 posiadanie piłki wynosiło 72-28% na korzyść Aalborga a to o czymś świadczy. Zespół naprawdę w pucharach gra świetną piłkę. W lidze też im coraz lepiej idzie choć czasem głupie bramki tracą.

Być może Anglicy nie dadzą sobie odebrać awansu ale będą mieli ciężką przeprawę. Osobiście wierzę w awans.
Moim zdaniem nie ma co wyciagac tu meczu z Depor bo hiszpanie byli poprostu slabi w tej edycji P. UEFA i rowniez u siebie dostali baty z Alborgiem. A co do tego meczu to ogladalem druga polowe pierwszego spotkania i moglo skonczyc sie duzo wyzszym wynikiem. ManCity pokazal duza latwosc w dochodzeniu do sytuacjii strzeleckich. Zwlaszcza SWF i Robinho bez problemow stwarzali sytuacje zarowno sobie jak i partnerom z druzyny. Alborg u siebie rowniez gra do przodu i strzela gole nawet teoretycznie silniejszym druzyna. The Citizens w lidze juz nic wielkiego nie zwojuja i mysle ze poloza spory nacisk na to by daleko dojsc w P. UEFA. Jak dla mnie awans ManCity ale po takim kursie grac nie warto, dlatego ja zagram over lub obie strzela.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
bzdurą jest gadanie że Puchar Uefa się odpuszcza ! odpuścić to sobie można puchar krajowy ale nie PU gdzie po za wielką kase można sobie narobić choć by poźniej potencjalnych kupców ???? ( patrz Lech ) nie wiem co mają na celu takie wypowiedzi jak trenera Sant Etienne , może po to aby nie co uspić rywala i wprowadzić w zbyt wielką pewność przed meczem , nie wiem być może tak ale na pewno nie uwierze że mozna sobie odpuścić tak prestiżowe rozgrywki i to na dodatek w przypadku francuzów nie mają okazji w nich co rok wystepować ...
 
D 0

delta21

Użytkownik
witam szanownych graczy
ja przed chwila postawilem 2 zaklady na jutrzejsze mecze pucharu uefa
a mianowicie
ajax-marsylia typ- 2 stawka 100 zł
st etienne-werder typ-2 stawka-100 zł
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
bzdurą jest gadanie że Puchar Uefa się odpuszcza ! odpuścić to sobie można puchar krajowy ale nie PU gdzie po za wielką kase można sobie narobić choć by poźniej potencjalnych kupców ???? ( patrz Lech ) nie wiem co mają na celu takie wypowiedzi jak trenera Sant Etienne , może po to aby nie co uspić rywala i wprowadzić w zbyt wielką pewność przed meczem , nie wiem być może tak ale na pewno nie uwierze że mozna sobie odpuścić tak prestiżowe rozgrywki i to na dodatek w przypadku francuzów nie mają okazji w nich co rok wystepować ...
no zgadzam się z Tobą oczywiście , bo Puchar Uefa jest ważniejszy , ale też patrząc z innej strony , to co robić w przypadku , gdy drużyna musi walczyć o utrzymanie ? W przypadku Saint Etienne nie jest jeszcze tak źle , więc Pucharu Uefa może nie odpuszczą , ale też liga ważniejsza , bo co im z tego , że dojdą dalej , jeśli np. mieliby spaść z ligi.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w Ligue 1 chyba pewniakiem do spadku jest Le Havre więc zostaje jeszcze dwa miejsca , tu jest taki ścisk że zajmujacy 10 lokate zepoł Auxerre nie może być pewny utrzymania bo mają ledwo 5 pkt przewagi nad strefą spadkowa dla mnie to Le Havre , Caen i beniaminek nantes wroca do Ligue 2 , przed nantes teraz mecze ze ścisłą czołowką i cięzko bedzie o punkty , tak więc myslę że słowa trenera to tylko pokerowa zagrywka przed meczem z Werderem i nadzieja w tym że niemcy zbytnio uwierzą w sukces , aczkolwiek nie stawiam Nantes w roli faworyte , bo wrecz przeciwnie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom