>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Pucharu Uefa -- Rewanże

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
co wy tak wszyscy z tym udine ?? jezeli zagraja w Petersburgu tak jak z Lechem w Poznaniu to rosjanie już wykorzystają napewno więcej sytuacji niż Lech a wtedy 2:0 3:0 bardzo realne

Ps, jak my mógł ktoś poprawić błąd w nazwie tematu to by było super ????
Udinese jest druzyna turniejowa, to jest ich glowna przewaga ????
W ostatni memczu (nie ogladalem, czytalem relacje) zawialo fuxem no bo bramki padly w koncowce.
W lidze sie oszczedzaja, o ile sie nie myle ostatnie 2 mecze to remisy i to chyba oba po 1-1
Glebsza naliza ze strony Udine napsize w dniu meczu.
Ale Udine ma doskonolych zawodnikow, o Di Natale i Quagliarella chyab nei tzreba wiele pisac, do tego niezle radzi sobie Handanovic w bramce, a Felipe i Zapata juz sa na oku wiekszych, bardziej znanych klubow.
Ja w tej kwesti bardziej jestem zdania, ze popularne jest wielce zdanie - nie znam, nie slyszalem to sa slabi ???? nie zebym krytykowal autora zacytowanej wypowiedzi, jeszcze tego by brakowalo, ale mysle ze tak najczesciej po prostu jest ???? Druzyna ma bardzo cennych zawodnikow, nie gra zle a jak kazdy ma lepsze i slabsze dni.
Jak juz psize to cos na dzis ????
Ciekawie wyglada x2 Marsyli, po niezlym kursie, gdyz rozne zrodla podaja ze podstawowa obrona Ajaxu nei zagra, a na dodatek ich forma daje wiele do zyczenia ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: AS Saint-Etienne - Werder Brema (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?) ✅
Typ: Tak
Kurs: 1.70
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20.30 na Stade Geoffroy Guichard w Saint-Etienne rozpocznie się rewanżowe spotkanie 1/8 finału Pucharu UEFA, w którym miejscowi Les Verts podejmować będą drużynę Werderu Brema.
Mecz na Weserstadion zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0 i to oni są w nieco lepszej sytuacji przed dzisiejszym pojedynkiem. Aczkolwiek jest to mała zaliczka, która wcale nie skreśla szans Francuzów, którzy, w odróżnieniu od tego co prezentują w Ligue 1, w Pucharze UEFA, jak dotąd, prezentowali się bardzo dobrze i zdążyli już sprawić niejedną niespodziankę.
W drużynie gospodarzy nie zagrają dziś Mohamadou Dabo, Dimitri Payet, Geoffrey Dernis, Cedric Varrault i Emmanuel Riviere. Zwłaszcza brak pierwszych trzech będzie dla Alaina Perrina sporym problemem.
Z kolei Thomas Schaaf nie będzie mógł skorzystać z Petri Pasanena, Daniela Jensena, Franka Baumanna i Clemensa Fritza. Także osłabienia po stronie gości również są dotkliwe.
Obie drużyny potrafią zagrać ofensywnie i na taką właśnie grę liczę dzisiejszego wieczoru. Faworytem do awansu są Niemcy, ale Les Verts, dla których sukces w tych rozgrywkach jest jedyną rzeczą, o którą jeszcze walczą w tym sezonie, na pewno nie odpuszczą. Moim zdaniem mecz zakończy się podziałem punktów, ale bramek również nie powinno zabraknąć.
Po zaciętym meczu typuję 2:2. Wynik może trochę dziwny, ale taki mi staje przed oczami, jeżeli chodzi o to spotkanie.

Przypuszczalne składy obu drużyn:
AS Saint-Etienne: Janot - Monsoreau, Sall, Tavlaridis, Sauget - Machado, Hautcoeur, Matsui, Grax - Ilan, Gomis
Werder Brema: Wiese - Tosic, Mertesacker, Naldo, Boenisch - Frings, Tziolis, Ozil, Diego - Pizarro, Almeida
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ciekawie wyglada x2 Marsyli, po niezlym kursie, gdyz rozne zrodla podaja ze podstawowa obrona Ajaxu nei zagra, a na dodatek ich forma daje wiele do zyczenia ????
Ajax to drużyna swojego boiska, nie skreślałbym tak chłopaków. Co prawda nie błyszczą formą ale ich gra może się podobac.
A jeżeli chodzi o obrone to z pewnej strony która podaje kontuzje zespołów w Eredivisie wyczytalem że Marco van Basten nie ma do dyspozycji dzisiaj : GABRI, VERTONGHEN,VAN DER HEIJDEN, DONALD, LINDGREN, SIEM DE JONG, a VAN DER WIEL pauzuje za cz.kartke z 1 meczu kiedy brutalnie zaatakował rywala. W obronie więc będzie napewno brak Vertonghena i van der WIela. W środku pola szkoda żę nie zagrają Gabri i Lindgren,to są już znaczne uszczerbki w składzie.

W dużej mierze wynik tego mecu zależec będzie od skutezcności SUAREZA. Jeżeli Urugwajczyk w swoim stylu będzie marnowal sytuacje to ciężko będize o wygranie meczu. OM potrafi karcic za nieskutecznosc. W lidze wygrali 3:1 ważny mecz z PSG. W tym meczu w sumie wszystko sie może zdarzyc i ciężko przewidywac kto awansuje chociaż chciałbym dalej widziec młodzież z Amsterdamu, na wlasnym boisku są w stanie wygrac z każdym więc niech wygrają i awansują ;)
 
K 0

konrad1990

Użytkownik
Ja również dałbym na Ajax dzisiaj. U siebie są bardzo groźni i strzelają sporo bramek. Wg. mnie dziś mecz zakończy sie takim samym wynikiem jak poprzednio tzn. 2-1 dla gospodarzy, i będzie dogrywka ???? Mimo wszystko zespoły grają dość równo, ale to w regulaminowym czasie gry Ajax będzie górą.
 
J 122

jankos

Użytkownik
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Olympique Marseille
Typ: 2:1
Kurs: 8.0
bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dzisiaj rozpoczynają się rewanże 1/8 Pucharu Uefa. W meczu, który wybrałem spotkały się drużyny równe sobie, o bardzo podobnych umiejętnościach o czym mogliśmy się przekonać w pierwszym meczu, który wygrali piłkarze z Marsylii na własnym boisku. Teraz czas na rewanż. Obydwa zespołu znajdują się w dobrej formie o czym świadczą ostatnie wyniki. Marsylia pokonała mocny PSG 3:1, a Ajax pokonał 3:0 De Graafschap. Myślę, że dzisiejszy mecz będzie teatrem jednego aktora, którym będzie Luiz Suarez. W/w zawodnik w ostatnich dwóch meczach zdobył 3 bramki dla Holenderskiego zespołu. Dla kibiców obu zespołów szykuje się ciekawy i bardzo długi środowy wieczór, bowiem bardzo prawdopodobna jest dzisiaj dogrywka.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Troszkę chyba Ci się kanarki z Nantes z biało-zielonymi z St. Etienne pomyliły.......
ale do rzeczy , Werder raczej na 80 % awans ma w kieszeni , nie powinni sobie dać wydrzeć awansu , natomiast ciekawy mecz w amsterdamie - optuje za OM , jak dali sobie radę z Twente Enschede a jest to drużyna lepsza w tym sezonie od Ajaksu to i powinni powieść Ajax - typ awans OM
natomiast ciekawy mecz w Stambule,choć serce za HSV to jednak chyba żółto-czerwoni wykopią ich z pucharów
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
simon wiem że Fabio czy Antonio to są znakomici zawodnicy i wcale nie będe tego podwarzał ale Pogrebniak , Danny Aniukov też są znakomitymi zawodnikami :] Zenit u siebie będzie mocny ( jak zawsze zresztą) i ja tu się spodziewam dogrywki ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
No 2-0 to nie najlatwiejszy wynik do obalenia, tymbardziej jak sie gra u siebie. wiem to co powiedzialem moze wzbudzic wiele kontrowersji, ale w moich oczach wyglada to tak:
trzeba nadrobic 2 bramki u siebie - do zrobienia, i nie stracic nic - z tym juz gorzej. nawet najlepsze druzyny sie odslaniaja przy koniecznym zdobyciu bramki. Nie mowie ze tak sie stanie, ale sprawa niejst az taka latwa moim zdaniem.
nie ukrywam ze faworyzuje Wlochow bo nie przepadam za Zenitem i lubie Udinese.
Wiem ze Zenit to bardzo cenna druzyna i nie sledze zbytnio ich meczy ... troszke z grubsza, na wyniki rzuce okiem.
Mysle ze wiele osob sugeruje sie, zeszlorocznym zwyciestwem, ale wtedy sytuacja psychologiczna moim zdaniem byla inna, taka w ktorej sie teraz Udine znajduje. Nie mieli nic do stracenia, gral zi teoretycznie lepszymi, byli niejako takim kopciuszkiem, dali z siebei ponad wszystko i zaskutkowalo. teraz sa obroncami tytulu, czuja sie lepsi i bardziej lekkomyslnie podchodza do sprawy.
zaznacze, ze nie jestem zadnych ekspertem w tej dziedzinie, to tylko moej amatorskie rozmyslenia, wiec nei mowie ze tak jest, tylko tak to widze ???? (bo zaraz milion komentow bedzie ;) )
Co do Ajaxu to zaryzykowalem, ja widze tu ladny X.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
SimonS ja sie z Toba zgadzam co do Udinese, dla mnie to sa porywnywalne druzyny a na dzien dzisiejszy nawet Wlosi wydaja mi sie troszke mocniejsi. Obecny Zenit jest druzyna slabsza od tej z przed roku ktora zdobywalo to trofeum. Recepta na awans Udinese jest dosc prosta, strzelic gola w Rosji. Wtedy Zenit bedzie musial strzelic 4 bramki by awansowac a to wydaje mi sie nierealne. Rosjanie nie graja nic nadzwyczajnego w defensywie (opinia ta moze byc nie miarodajna bo widzialem tylko polowke ich meczu ze Stutgartem u siebie), napewno tez atutem bedzie wlasne boisko i warunki pogodowe ( z tym nie bylo najlepiej we wspomnianym wczesniej prze ze mnie meczu) ale nalezy pamietac ze Wlosi juz grali w tym sezonie w P. UEFA w takich warunkach (Poznan). Mysle ze celem Udinese bedzie zdobycie bramki co wydaje sie jak najbardziej realne gdyz Zenit bedzie musial zagrac duzo bardziej ofensywnie niz we Wloszech a Di Natale i spolka z kontry grac potrafia. Na poczatku myslalem stawiac awans Wlochow ale w ostatecznosci jesli nie bedzie wielkich brakow w skladzie postawie ze strzela gola.

Goscie strzela 1,5 Milenium⛔

Ajax - OM
Najlepiej w tym meczu wyglada mi over. Obie ekipy ostatnio w lidze strzelily po 3 gole dosc silnym ekipa w swoich ligach. Do tego problemy kadrowe w bloku defesywnym Ajaxu. Marsylia podbudowana bardzo waznym zwyciestwem w lidze zapewne zechce zrobic wszystko by awansowac. Do tego potrzebna im bedzie bramka bo granie na 0 - 0 z tak ofensywna ekipa jaka sa Holendrzy i to na ich terenie jest tak ryzykowne ze az glupie.

over 2,5 1,9 Milenium✅
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Zenit-Udinese.W pierwszym meczu wynik nie ozwierciedlal gry.Mecz byl wyrownany i tylko koncowka dala Udine to zwyciestwo.Zenitowi nie bedzie latwo ale mysle ze dadzo z siebie wszystko i doprowadza do dogrywki.Bo Udinese atakowane gubi sie jak male dzieci(co pokazal mecz z Lechem).Wlosi nie graja rowniez bajecznie w ataku ale ich najwiekszym atutem i mozliwe tym co przesadzi losy awansu bedzie gra w kontrataku.Takze mecz wygra Zenit ale czy awansuje??Wszystko zalezy od ich gry w obronie bo w ataku to potrafia grac.

Ajax-Marseille.W tym meczu moze wydazyc sie praktycznie wszystko i jak dla mnie to tu over 2,5 bramki jest najpewniejszym typem.W meczu moze pasc kazdy wynik ale jak dla mnie to remis.Watpie aby w tym meczu nie padly bramki a nawet bedzie ich tu kilka.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ja dodam od siebie ze Wloska pilka klubowa stacza sie na dno.Widac to po tegosezonowych europejskich pucharach.Wedlug mnie zenit jutro powinien przejsc spokojnie Udinese chociaz ma dwie bramki straty.Dwie bramki sa spokojnie w ich zasiegu do odrobienia i na te dwie bramki wystarczy zaledwie paru minut jak to zrobilo Udinese we Wloszech.Zenit wydaje mi sie ze prezentuje lepszy poziom od Udinese mimo porazki w pierwszym meczu.I kazdy wie jak ciezko gra sie na Rosji.
trzyma kciuki jutro za to by kolejna &quot;makarońska&quot; drużyna odpadła i nie tylko dlatego ze nienawidze Włochów jak psów ale dlatego ze bede prubował coś na Zenicie pieniadza ugrać ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ja osobiście twierdzę , że Udinese nie odpadnie , tylko przejdzie dalej , ale wiadomo to moje zdanie , więc się nie kłóćcie :] Mają dwie bramki zaliczki , co prawda teraz grają na wyjeździe , a Zenit u siebie jest bardzo groźny , więc z pewnością łatwo nie będzie. Ale Udinese nie ma już nic do stracenia , zajmują spokojne miejsce w lidze , awans w samą górę tabeli jest niezbyt realny , więc został im Puchar Uefa. Wiadomo , że Zenit jako zwycięzca Pucharu Uefa będzie chciał zagrać jak najlepiej i przejść dalej , ale czy im się to uda ? Moim zdaniem nie , chociaż tego meczu nie stawiam , to twierdzę , że Udinese awansuje.
 
K 18

klakson

Użytkownik
Ja osobiście uważam że to co grał werder od 60 minuty to jakaś pomyłka. Drużyna która wygrywa 0-2 na wyjezdzie powinna bronić bramki. Werder miał inną politykę i postanowili cisnąć za wszelką cenę. To ich zgubiło. Najgorsze jest jednak to że postawiłem na mega tripel w którym 2 typy weszły bez zarzutu i został tylko werder... 150 zł na niemieckich postawilem... Szkoda wielka szkoda... przeżył bym to zupełnie inaczej jak remis należał się gospodarzom. Werder dla mnie w tym meczu 1 połowa znakomita. 2 nie będę się wypowiadać bo tylko na język cisną się wulgaryzmy. Ogólnie to myślę że werder ma bardzo duże szanse na zagranie w finale uefa.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
mam pytanie odnosnie dogrywek w pucharze Uefa.Czy w dogrywkach druzyny przyjezdne gdy zdobede bramke to liczy sie ona tak jakby podwojnie czy dogrywka to oddzielna sprawa i tam bramki przyjezdnych nie licza sie jakby podwojnie??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
VS
⚽ Braga-PSG Under 2,5 1,60
▶ Expekt

Dziś poźnym wieczorem o 21.30 spotkanie rewanżowe 1/8 Pucharu Uefa po między Sportingiem Braga i PSG. Pierwsze spotkanie zakonczyło się bezbramkowym remisem co na pewno jest dobrym wynikiem dla Bragi ale i nie skreśla PSG bo jedna strzelona bramka na Estadio Muncipal może bardzo znacząco zbliżyć ich do awansu. Braga to taki typowy ligowy sęp ponieważ większość ich wygranych to minimalne wygrane ale bardzo cenne. Z 22 kolejek Ligi Sageres tylko w 4 meczach wynik był overovy ! Podopieczni Jorge Jesusa mogą się pochwalić jedną z lepszych defensyw w lidze bo jak już wspomniałem z 22 kolejek rozegranych stracili ledwo 15 bramek. Jak mogą się poszczycić lepszą defensywą tak ofensywą już nie. Bo jak na czołówke w której się znajdują ich dorobek bramkowy wygląda blado... bo zdobyc 25 bramek w 22 meczach jak by nie było jest to słaby wynik. PSG po pierwszym meczu dziś musi się skupić aby bramki nie stracić bo jak już pisałem Braga gra znakomiecie w defensywie. Atak gości zapewne będzie się skupiał na jednym napastniku - Luyinduli który jest najskuteczniejszym w tej edycji piłkarzem PSG. Jeżeli obrona Bragi dobrze go przypilnuje to dziś wątpie aby ten dorobek powiększył. Reasumując. Sporting u siebie jest bardzo silny, zapewne będzie dążył do zdobycia bramki ale nie rzucą się do jakiegoś ostrego ataku bo jeden głupi gol może ich praktycznie wyeliminować. W I połowie zapewne gra będzie się toczyć na 0:0 w drugiej pewnie już ktoś coś ustrzeli a że odbie druzyny są bardzo dobre w defensywie wątpie aby dały sobie odebrać awans. Moim zdaniem PSG swoją szanse miało w Paryżu ale jej nie wykorzystało więc teraz czas na gospodarzy aczkolwiek nie skreślam Francuzów. Mój tyo 1:0 ; 0:1 choć i wcale nie zdziwię się jak obejrzymy konkurs jedenastek.​
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dla tych co mysla o grze na Zenit.

&quot;Z powodu nadmiaru żółtych kartek nie będą mogli zagrać Roman Szirokow oraz Aleksandr Anjukow. Kontuzje z gry wykluczają Tomasa Hubocana i Nicolasa Lombaertsa. Mało prawdopodobny jest także występ kapitana Anatolija Tymoszczuka, który w ligowym spotkaniu ze Spartakiem doznał urazu żeber.&quot;

goal.pl
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
ja nie lekceważyłbym aż tak drużyny z Niemiec w starciu z Galatasaray.
Liga niemiecka jest silniejsza od tureckiej nie można o tym zapominać i napewno nie przypadkowo HSV zajmuje 5 miejsce w tabeli.
Trener drużyny HSV otwarcie mówi:
&quot;W wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej klubu holenderski szkoleniowiec zespołu pochwalił swoich podopiecznych za determinację w drugiej części meczu. Przyznał także, że w rewanżu to HSV zaatakuje od początku, bowiem potrzebuje strzelić bramkę, by czuć się swobodnie.&quot;

jeśli to sie uda to moim zdaniem Niemcy jak to Niemcy nie dadzą już sobie odebrać zwycięstwa i co za tym idzie awansu.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
Sporting Braga - Paris SG​
UEFA Cup 19.03. 21:30​

Już dziś o godz. 21:30 polskiego czasu dojdzie do spotkania, które jest bardzo ważne dla całej Portugalii. Do wielkiej trójki która od zawsze rządziła i dzieliła w Lidze Sagres (Sporting Lizbona, Benfica Lizbona i FC Porto) stara się dołączyć Sporting Braga i trzeba przyznać że robi to jak na razie z powodzeniem. Na chwilę obecną zaraz po FC Porto jest najważniejszym zespołem dla portugalczyków, zespołem który broni ich honoru w Pucharze Uefa. Być może dla wielu para ta jest bardzo wyrównana i faworyta trudno wskazać, sądzę jednak, że Braga nie powinna mieć najmniejszych kłopotów z awansowaniem. W ostatnim meczu Braga może ktoś powie nie popisała się na własnym obiekcie z bardzo słabiutką na wyjazdach Academica zaledwie remisując. Oglądając ten mecz nie mam wątpliwości, że był to wypadek przy pracy. Braga w 2 połowie zdominowała rywala, dość powiedzieć że ten zaledwie 2-3 razy potrafił wyjść z kontrą po tym, jak gospodarze nie schodzili z ich połowy, co chwile nękając bramkarza. Zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi. Dla Sportingu jakoś szczególnie prestiżowy ten mecz nie był, co innego PSG, które przegrało klasyk z Marsylią 1:3 i to na własnym stadionie. Po tym spotkaniu zawodnicy na pewno będą się chcieli zrehabilitować i wygrać w Portugalii, jednak teoretycznie może im to tylko przeszkadzać.

Sporting stracił u siebie zaledwie 6 bramek, prezentuje najlepszą defensywę w Lidze Sagres na własnym stadionie a zarazem jest jednym z najskuteczniejszych zespołów ligi jeśli chodzi o zdobycz pkt. PSG zaś w Ligue 1 na wyjazdach spisuje się dobrze ale defensywa pozwala na wiele rywalom, stąd 15 straconych bramek, wstydliwa porażka w pucharze z Rodez Aveyron, czy w niedawnym klasyku. O sile Bragi wspominałem już kilka razy przy okazji pisania innych analiz, Portsmouth (3:0), SC Heerenveen (2:1), St. Liege (3:0) w Europie, czy Sporting Lizbona (3:2) w lidze, uznane zespoły już musiały uznać wyższość tego zespołu. A PSG? PSG w tym sezonie właściwie nic nie osiąga: odpadli z walki o krajowy puchar, przegrywają prestiżowe mecze z Marsylią czy Bordeaux. Zespół walczy o mistrzostwo, dlatego sądzę walka na drugim froncie o Puchar Uefa jest im nie na rękę.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową: Braga musi sobie poradzić bez kontuzjowanych Alberta Meyonga Ze, Moisesa, Paulo Jorgea i Alberto Rodrigueza. Goście zagrają bez Lorisa Arnauda i Gregory&#39;ego Bourillona. Po kontuzji wraca Mamadou Sakho ale jego dyspozycja pozostaje niewiadomą. Na kartki muszą uważać Vandinho, Renteria, César Peixoto i Evaldo w zespole gospodarzy i Peggy Luyindula w ekipie gości. W tym spotkaniu jednak o wiele więcej mają do stracenia gospodarze i dlatego nie powinni się oszczędzać.

St. Etienne wczoraj nie chciało awansować o czym poinformował sam trener. Niespodzianka? myślę że nie. Ważniejsze jest przecież utrzymanie się w szeregach Ligue 1. Zupełnie inny cel w lidze ma Le Guen ale czy i on nie pójdzie w ślady kolegi z ligi i nie będzie się starał odpuścić meczu? Myślę że tak. Braga natomiast na pewno nie odda tego meczu łatwo i to właśnie Braga w mojej opinii powinna awansować dalej.

Sporting Braga - Paris SG 1 2,15


Przepiękny Estádio Municipal de Braga będzie się dziś cieszył z awansu do kolejnej rundy Pucharu UEFA
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
ja nie lekceważyłbym aż tak drużyny z Niemiec w starciu z Galatasaray.
Liga niemiecka jest silniejsza od tureckiej nie można o tym zapominać i napewno nie przypadkowo HSV zajmuje 5 miejsce w tabeli.
Trener drużyny HSV otwarcie mówi:
&quot;W wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej klubu holenderski szkoleniowiec zespołu pochwalił swoich podopiecznych za determinację w drugiej części meczu. Przyznał także, że w rewanżu to HSV zaatakuje od początku, bowiem potrzebuje strzelić bramkę, by czuć się swobodnie.&quot;

jeśli to sie uda to moim zdaniem Niemcy jak to Niemcy nie dadzą już sobie odebrać zwycięstwa i co za tym idzie awansu.
W pierwszym meczu obie druzyny popelnialu bledy w kryciu, po takich bledach padly bramki. Ogolnie ekipy raczej overowe, do tego jak piszesz Niemcy maja swiadomosc ze do awansu potrzebuja strzelic tam przynajmniej jednego gola i nastawiaja sie na gre ofensywna. Turcy u siebie w P. UEFA tylko Ukraincom z Charkowa nie zaaplikowali bramki ale patrzac na ich wyniki widac ze druzyna wybitnie defensywna. W innych spotkaniach u siebie zawsze trafiali, min. czterokrotnie pilka zatrzepotala w siatce mocnych Zyrondystow z Bordo. Najlepszym rozwiazaniem wydaja sie typy over2,5 lub obie strzela.

typer303 co do Twojego ponizszego wpisu to i owszem Galata mogla by zagrac defensywnie. Tylko problem w tym ze oni tego za bardzo nie potrafia, w defensywie czesto im sie bledy przytrafiaja i wyniki 2:2, 4:3 czy 5:2 to nic nadzwyczajnego w ich wykonaniu. Owszem zdarzaja sie im rowniez mecze z jedna bramka ale Niemcy maja mocniejsza druzyne niz wiekszosc ligi tureckiej i musza zaatakowac, Galata rowniez lepiej czuje sie w ataku i rzadko gra na zero z tylu. No i jak juz pisalem w pierwszym meczu bledy w defensywie przytrafialy sie obu ekipa i ich trenerzy zechca to wykorzystac w rewanzu.
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
czy będzie over nie byłbym taki pewny.W drużynie z Hamburga nie zagra Mladen Petric najskuteczniejszy zawodnik ekipy.
Dlatego uważam ze może paść under bo jeśli HSV uda się strzelić to zmienia taktykę na defensywna a czy Turkom uda się strzelić bramkę w takim wypadku?Oj wątpię.
Nie zapominajmy również o tym ze Galatasaray nie musi atakować.Wynik z poprzedniego meczu sprawia ze mogą się ustawić bardziej defensywnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom