>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Urugwaj - Portugalia [30.06.2018, sobota godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Urugwaj - Portugalia
Pepe kartka @ 3.00
Suarez kartka @ 3.50
Unibet

Gdy zobaczyłem w drabince to spotkanie to pierwsza myśl: kartka dla Pepe i Suareza. Jestem zdania, że tu mocnych starć nie będzie brakować. Na dodatek Pepe to wariat, któremu czasami potrafi uderzyć sodówka do głowy. Suarez na pewno będzie go prowokował, bo to co ostatnio robi Urugwajczyk przechodzi ludzkie pojęcie. Obaj panowie na dodatek lubią ostatnio mocno aktorzyć i to również może mieć jakiś wpływ na decyzję sędziego. Ogólnie kurs przyzwoity i ja pobieram oba na osobnych kuponach. Powodzenia.
 
M 218

mhb

Użytkownik
No rzeczywiscie i dlatego madrze postanowili wygrac najwazniejszy mecz otwarcia z Egiptem w 89 min meczu. Mega plan, prawda ? :sarcastic:
Kontrolowali sytuacje i na pewno zaplanowali to na 89 minute, aby zaoszczedzic stresu swoim kibicom i nie czekac do 90 minuty. Woleli zalatwic sprawe 1 min wczesniej.
Ciezki mecz do typowania.

Zobacz ile sytuacji miał Urugwaj. To powinno się skończyć przynajmniej 3:0. Nie napisałem, że to pewny typ, ale kurs 3.5? To po prostu przesada gdzie posiadanie może się równoważyć i widzę w tym value do spróbowania. Uważam również, że jak ktoś myśli, że Urugwaj szybko strzeli bramkę, żeby tego nie stawiał, bo odda dużo pola Portugalii. Przy wyniku 0:0 myślę, że jednak będą lekko przeważać.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Urugwaj - Portugalia Dystans przebiegnięty przez zawodnika: Goncalo Guedes poniżej 10km (razem z dogrywką) 2,05 Fortuna ✅
Pytanie podstawowe: czy Guedes wyjdzie w podstawowym składzie? W ostatnim spotkaniu wszedł z ławki, bo Santos postanowił dać szansę Quaresmie, który strzelił bramkę, oraz Andre Silvie. Przewidywane składy jakie znalazłem sugerują, że jednak Guedes rozpocznie od pierwszej minuty. W tym typie nie ukrywam, liczę na to, że Guedes zostanie zmieniony w drugiej części spotkania. Z przodu nietykalny jest Ronaldo, więc grając przy ustawieniu 4-3-3 lub 4-4-2 ostatnio grający w Valenci Guedes jest pierwszym wyborem do zmiany. Konkurencja z przodu jest spora, bo przede wszystkim naciskają wcześniej wymienieni Andre Silva i Quaresma. Tak stało się w pierwszym spotkaniu z Hiszpanią, gdzie w 80 minucie zszedł z boiska. W tym czasie zrobił 8,5km. Z Maroko zagrał pełny mecz (98minut) i przebiegł 10,4km. Jeśli zagra cały mecz moim zdaniem również jest spora szansa na to, że aż tyle nie będzie biegał. Urugwaj nie ma mocnego środka pola i wydaje się, że to Portugalia będzie dziś zmuszona więcej grać piłką, a co za tym idzie Guedes nie powinien aż tyle biegać, co w pressingu.
Dodatkowa informacja: W pomocy dziś ma zabraknąć Williama Carvalho, który narzeka na uraz.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Ja zgadzam sie z tymi kolegami ktorzy widza tu niski wynik w okolicach remisu a za nieznacznych faworytow uwazam w dzisiejszych meczach Urugwaj i Francje.I najchetnie zagralbym 1X na obie te ekipy ale ako ponizej 2.00 na taki zaklad nie jest satysfakcjonujace to gram DNB;
Francja;1.63
Urugwaj ;2.00 Ako;3.26 na Unibet.✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Polecam granie awansu Urugwaju, chocby mieli czekac do dogrywki zeby ukluc to zrobia to, bardzo zdyscyplinowana druzyna taktycznie i w defensywie, jesli nie bedzie tutaj zadnej dziwnej czerwonej kartki czy szybkiego karnego,raczej powinnismy zobaczyc taktyczne szachy wedlug mnie.Portugalia powinna tutaj zaliczyc zjazd do bazy za slaba obrona imo na przod Urusow do tego sam Ronaldo,ktory dostanie plaster pewnie.Ja gram tutaj awans Urusow po naprawde fajnym kursie
Urugwaj - Portugalia Urugwaj awansuje @1.95
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Ja tylko dodam że Urugwaj nie stracił jeszcze gola na tym mundialu więc czas na to dzisiaj. Jest w Portugalii jeden taki zawodnik który może zrobić tą &quot;różnicę&quot; , każdy go zna ;)
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Zwróćcie uwagę na jedną rzecz -we wszystkich dotychczasowych meczach Portugalia szybko zdobywała bramkę (Hiszpania, Maroko) albo była bardzo tego bliska (Iran). Wynika to zapewne z wieku zawodników -musimy szybko strzelić bo potem będzie coraz mniej sił. Podobnego scenariusza spodziewam się i dzisiaj dlatego myślę, że warte pogrania jest:
over 1st half goals +0,5 @1,6
Nawet jeśli to Portugalia strzeli pierwsza to i tak uważam, że ostatecznie Urugwaj to weźmie. Po pierwsze powinni mieć więcej świeżości po stosunkowo łatwych meczach w grupie, a po drugie to nie jest Maroko czy Iran i jeśli stworzą sobie chociaż połowę sytuacji co tamci, to na pewno coś ustrzelą.
Poza tym, jak już pisaliście wcześniej, spodziewam się raczej ostrego meczu, więc warto pograć coś w kierunku kartek. Na Betfair znalazłem coś takiego:
Pepe to be booked @2,8
Red card in the match @4,5

i żeby było ciekawiej można to też zagrać w dublu co daje łączny kurs @11,5
Pograłem jeszcze coś takiego:
Uruguay scores 1+ goals &amp; 5+ Uruguay corners @3
Powodzenia!
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Z jednej strony dobrze broniący się Urugwaj, z drugiej strony Ronaldo. Portugalia na razie nie gra za dobrze, ale do tego można się już przyzwyczaić. Zostaje kwestia tego czy limit ich szczęścia już się wyczerpał czy może być taki jak na Euro w co wątpię. Ten Urugwaj póki co w ofensywie oszczędnie, ale rywali nie miał trudnych, dopiero wystrzelali się z Ruskimi, Portugalia w defensywie tragedia i dzisiaj musi być tam skupiona w stu procentach, a także komunikacja musi być dzisiaj na najw. poziomie bo inaczej nie będzie underowo. Ja również w tym meczu pograł bym under, ale boję się że Portugalia da się porobić i dostanie mocno, z resztą awansów nie gram bo zawsze Portugalia to taka druga reprezentacja po Polsce której kibicuje, więc mam nadzieję że dzisiaj awansują. Zastanowię się jeszcze nad tym underem 2,5 gola
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Zwróćcie uwagę na jedną rzecz -we wszystkich dotychczasowych meczach Portugalia szybko zdobywała bramkę (Hiszpania, Maroko) albo była bardzo tego bliska (Iran). Wynika to zapewne z wieku zawodników -musimy szybko strzelić bo potem będzie coraz mniej sił. Podobnego scenariusza spodziewam się i dzisiaj dlatego myślę, że warte pogrania jest:
over 1st half goals +0,5 @1,6
Nie zgodzę się z tym co napisałeś. Nie jest na pewno, to takie proste - strzelmy szybko gola, bo jesteśmy starzy i potem zabraknie nam sił. Akurat w tym turnieju na razie tak to się układa, że Portugalia za każdym razem w pierwszej połowie trafiała do siatki, ale w meczu z Iranem był to gol do szatni po pięknym strzałem Ricardo Quaresmy, a wcześniej indywidualne popisy Cristiano o tym decydowały. Dziś oczywiście może być podobnie, ale na przeciwko Ronaldo staną dobrzy znajomi z Madrytu - Godin i Gimenez, którym niejednokrotnie udało się powstrzymać CR7. Urugwaj podobnie jak Portugalia preferuje grę z kontry, o czym dobrze wiedzą obaj trenerzy. Dlatego moim zdaniem nikt nie będzie chciał się od razu odkryć, przewiduję raczej spokojny początek i polowanie na gola po stałych fragmentach. Muslera jako jedyny do tej pory w 3 meczach zachował czyste konto. Rui Patricio stracił aż 4 gole, ale trzy z nich z Hiszpanią, a jedną w końcówce z karnego. W tej fazie turnieju nie przypuszczam abyśmy byli świadkami radosnego futbolu jak w pierwszym spotkaniu Portugalii, a raczej wyważonej gry. Dla mnie będzie to mecz do jednej bramki, ten kto obejmie prowadzenie nie powinien go już oddać. Nikogo nie powinna zdziwić powtórka z Euro, kiedy Portugalczycy po wyjściu z grupy bezbramkowo zremisowali z Chorwacją, a o awansie zdecydował gol strzelony w końcówce dogrywki.
Mój typ:
Under 0.5 HT 2.20 @ fortuna ⛔
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
No tutaj powinno byc ostro twardo i sporo taktyki szachów- gry na faul, obie ekipy graja bardzo konsekwentnie dobra defensywa .Portugalia nastawiona na kontrę wszystko pod Ronaldo będą oddawać pole gry i czekać na swoje sytuacje...Urusi strasznie nie wygodna ekipa z doskonałymi stałymi fragmentami gry -duet świetnych napastników ale...Suarez to jest bomba i nigdy nie wiemy jaki będzie...dla mnie wszystko możliwe a najlepsza opcja do gry to kartki moze karne zobaczymy...jako zespól troszkę wyżej oceniam Urugwaj ale...Ronaldo lubi takie mecze.
over 5,5 żółtych kartek 3,1 fortuna⛔
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Urugwaj +3,5 strzałów celnych 1,94 ⛔fortuna.
Ofensywa Urugwaju w tych Mistrzostwach oddawała kolejno 4,4,7 strzałów celnych. Wiadomo jak wyglądały mecze z Egiptem czy Urugwajem. Dzisiaj już nie ma mowy o oszczedzaniu się. Obrona Portugalii a ofensywa Urugwaju. Jak dla mnie tu będzie przynajmniej kilka dobrych okazji do zdobycia bramki i pozostaje liczyć że Suarez z Cavanim na czele będą trafiać w światło bramki.
 
R 204

rotfl233

Użytkownik
Urugwaj - Portugalia
DW: 0:0 @ 6.25
Liczba zmian -5,5 @ 2.68
Bukmacher: fortuna
Jak do tej pory zostało rozegranych 48 meczów na tych mistrzostwach. Wśród nich tylko jeden remis bezbramkowy. Dziś spodziewam się drugiego( przynajmniej w czasie podstawowym). Spotykają się ze sobą dwa zespoły o podobnym potencjale. Co do ekipy Portugalii, jest to ekipa skupiająca się głownie na defensywie- szczególnie wtedy, kiedy w spotkaniu faworytem nie są, bądź mierzą się z zespołem o podobnych umiejętnościach. Urugwaj raczej także nastawia się przede wszystkim na rezultat, niekoniecznie na aspekt wizualny gry. Nie sądzę aby którakolwiek z drużyn rzuciła się od pierwszych minut do ataku. Wracając do Portugalii to choćby podczas EURO 2016 mieli dwie dogrywki- w tym jedna właśnie z takim rezultatem. Zakładając, że taki wynik będzie, oczywistym jest ze obaj trenerzy zostawią sobie jakieś zmiany na dogrywkę bądź rzuty karne. Dlatego też grzechem byłoby nie dorzucenie do tego typu Liczba zmian -5,5 po kursie @ 2,68 co nam daje AKO 16.75!
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Urugwaj - Portugalia
Urugwaj
fortuna 3.05 ✅
Biorę taki kurs z pocałowaniem ręki. Przede wszystkim zwracam uwagę, że Urugwaj nie stracił gola w fazie grupowej, a nie udało się to nikomu innemu. Mają świetną obronę - a mianowicie Godina i Gimeneza, którzy obaj grają w AThletico Madryt.
W żadnym z trzech meczów, które Urugwaj wygrał ciężko było wywnioskować na co ich tak naprawdę stać. Można rzec, że chcieli przejść tę grupę jak najmniejszym nakładem sił. Oczywiście nie da się zaplanować wygranej w 90 minucie, ale w meczu z Egiptem i Arabią byli zespołem lepszym. Ostatnie spotkanie z ROsją już udowodniło wysoką pozycję Urusów.
Podobnie było w meczu Francja - Argentyna. To co pokazała Francja, w ogóle nie odzwierciedla tego, co grali w fazie grupowej. Taką Francję chcemy oglądać!
Portugalia o awans grała do ostatniej kolejki, gdyż porażka z Iranem wykluczała ich z MŚ.
Portugalia w trzech meczach straciła aż 4 gole, więc nie sądzę, by utrzymali zero z tyłu przez 90 minut. Z przodu to wiadomo - Ronaldo. Zapewne będzie miał od pierwszych minut plaster na plecach w postaci Godina. Gra Portugalii nie podobała mi się w meczach z Maroko i z Iranem. Z Hiszpanami zagrali niezły mecz.
Słyszałem gdzieś opinie (dotyczyły również meczu Francji z Argentyną), że Taki Urugwaj (Francja) mieli trochę lepszy odpoczynek, gdyż w ostatnim meczu mogli zagrać na 50%, gdzie Portugalia i Argentyna musieli grać o być albo nie być na turnieju. Wyssane z palca. Wygrywasz pierwsze dwa mecze w grupie - ostatni mecz grasz na pół gwizdka - proste.
Osobiście uważam, że w tym meczu padnie kilka goli, a jednego więcej będą mieli zawodnicy z Ameryki Południowej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bardzo ciężki mecz do grania i chyba sobie go całkowicie odpuszczę. Najbardziej realny wydaje się under, ale przebłysk jednego z bardzo dobrych ofensywnych graczy jednej czy drugiej drużyny i mecz się otworzy. Co do 1x2 to już w ogóle totolotek. Portugalia męczyła się strasznie z Iranem i Maroko. Widać było sporo problemów w tej drużynie. Z kolei Urugwaj wypadł dobrze, ale na tle kogo ? Słabiutkiej Arabii czy słabej Rosji ? A z Egiptem jak wiemy i to grającym bez Salaha była nerwówka do samego końca i ledwo co pokonali Egipt dopiero w 89 min. Egipt momentami miał swoje sytuacje... Nie oglądałem meczu z Rosją więc może gra URU się poprawiła... Tak czy inaczej remis i under tylko to mi przychodzi do głowy, ale raczej nie będę tego grał bo jak pisałem, za dużo jakości w przodzie obu zespołów i mecz może się otworzyć...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Urugwaj over 1.5 gola @3.45 i over 2.5 gola @10.25, nie sugerujcie się wynikami z Egiptem czy Arabią, sytuacji było wiele, zawiodła skuteczność, co tu się oszukiwać Urugwaj miał awans z grupy pewny już po losowaniu i teraz zaczyna się prawdziwa gra, Portugalia defensywnie jest bardzo przeciętna, Maroko nie miało problemu z przyciśnięciem i stworzeniem sobie wielu okazji, Hiszpania podobnie, nawet ten Iran by prawie sprawił niespodziankę pod koniec, dołóżmy do tego światowej klasy napastników i pozostaje pytanie czemu by tego nie zagrać, imo kursy za wysoko wystawione
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Nie wiem czy wybrałem właściwy temat, ale chyba lepszy niż &quot;grupa B&quot;... Typ aż tak ciekawy nie jest, choć dla mnie na tyle, że zagrałem już teraz. Zakładam wyjście z grupy Portugalii, która później zmierzy się z kimś z grupy A i myślę, że awansuje do ćwierćfinału. Tak rozkminiam, że jeśli Crystyna i spółka mieliby zawieźć na tym mundialu to zawiodą już w grupie, w co bardzo wątpię. Poczują smak turnieju i rozjadą Egipt lub Rosję albo stoczą niełatwy bój z Urugwajem i zameldują się w 1/8.
Portugalia w top 8 @2.20 unibet
Post z 9 czerwca i pozostaje przy swoim choć to będą piłkarskie szachy. Dokładam Suarez kartka @3.50 Unibet
Powodzenia!
E: 2x ⛔ Uru zasłużenie
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Co do 1X2 to jest tylko jeden problem: remis czy Portugalia. Urusi tego nie wygrają, tego jestem pewien.
Od następnej rundy mamy (prawie) Mistrzostwa Europy
Prawie, bo ktoś z pary Barazylia - Meksyk musi awansować do ćwierćfinału
skoro taki pewny jestes tej portugalii to nie zawracaj sobie glowy 1x2 tylko stawiaj smialo awans portugalii kurs 1.90. co moze pojsc nie tak
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Pepe powyżej 1,5 faulu popełnionego przez zawodnika 2,00 Unibet
Tak jak większość tutaj uważam, że będą to piłkarskie szachy z dużą ilością fauli. Chciałem zagrać jakiś over liczby fauli w meczu, ale Unibet ustalił linię na poziomie 31,5 (zarówno over jak i under po kursie 1,85), a to już wydaje mi się zbyt ryzykowne. Pepe słynie z dużej ilości popełnionych fauli i otrzymywanych kartek, więc myślę że kupon będzie wygrany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom