>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Urugwaj - Portugalia [30.06.2018, sobota godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
N 182

nafal

Użytkownik
Bardzo ciekawa para ze wskazaniem moim zdaniem na awans do dalszej fazy turnieju Urusów.
Tylko ciekawi mnie jedno: czy Portugalia wykorzystała już limit szczęścia na tym mundialu czy też ta ich passa będzie trwać dalej.
W moim odczuciu osobiście kury wystawiłbym nieco inne bo coś około @2,55- @2,60 na Urugwaj.
Urusi Egipt i Arabię ograli z nastawieniem by stracić jak najmniej sił (choć Arabusy coś tam się stawiali) więc myślę że nikt nie ocenia ich na tle tych spotkań, bo mecz z Ruskimi dopiero pokazał mnóstwo kunsztu piłkarskiego fachu z ich strony (choć nie 100%).
@2,80 do gry
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:Mś
Spotkanie: Urugwaj - Portugalia
Typ: 1
Kurs: 2.87
Bukmacher: Fortuna
Godz: 20:00
Analiza: Zaczynamy fazę pucharową tego Mundialu w Rosji . Urugwaj , który z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 5 bramek zdobytych i zerem straconych wygrał swoją grupę zmierzy się z zespołem Portugalii, która miała sporo szczęścia że w ogóle jeszcze będziemy ją oglądać na tym mundialu , bowiem nie dość że w ostatnich minutach wyrwała remis w spotkaniu z Hiszpanią, wygrała z Marokiem pomimo tego że była zespołem gorszym to jeszcze Iran miał piłkę meczową w doliczonym czasie gry i mógł ekipę Cristiano Ronaldo wyrzucić poza burtę mistrzostw świata. Tutaj na pewno Portugalii łatwo się grało nie będzie, Urugwaj z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, pomimo tego że dwa pierwsze spotkania i wymęczone wygrane po 1:0 nie były dobre w ich wykonaniu to już mecz z Rosją wyglądał znacznie lepiej i moim zdaniem to właśnie ekipa z Ameryki południowej będzie faworytem do zwycięstwa w tym meczu, nie wiem czy uda im się to w regulaminowym czasie gry, bowiem myśle że może tutaj paść remis i kwestie awansu rozstrzygną się dopiero w dogrywce lub w jedenastkach. Mój typ na to spotkanie to przedział bramek 2-3 , myślę że więcej ich tutaj nie będzie, a końcowy wynik to albo wygrana Urugwaju jednym golem i wynik 2:1 albo remis po 1 oraz dogrywka.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Ten mecz zapowiada się underowo. Portugalia napewno odda piłkę Urugwajowi, który nie ma pomocy. Będą długie piłki na Suareza i Cavaniego. Jedynie szybko strzelony gol może przez nich strzelony może zmienić oblicze Portugali nastawionej na kontry.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Urugwaj- Portugalia X @ 2,95 Fortuna⛔
Liczba fauli over 30,5 @ 1,95 totolotek⛔
Tutaj zapowiada się chyba największa partia szachów ze wszystkich spotkań 1/8. Obie ekipy słyną z twardej gry i wyrachowania. Urugwaj ma lepszą obronę i atak ale.Portugalia ma Ronaldo i kilku cwaniaków. Czuję tutaj mecz na wyczekiwanie błędów, które mogą dopiero jednak wyjść w dogrywce. Portugalcom pewnie karne chodzą po głowach bo to ich największą szansa. Rzuty karne to ich domena. Ile już lepszych i gorszych ekip ograli w ten sposób przez ostatnie 20lat. Gram też na over fauli gdyż jak tu nie grać gdy mamy w składzie Urugwaju Suareza a na obronie Portugalii Pepe? Sami ci panowie mogą nabić na sobie z 5fauli minimum. W środku pola mamy po obu stronach więcej rzemieślnictwa niż piekna. Do tego zakład liczony z ew. Dogrywka, kora przecież jest bardzo mozliwa. Zresztą obie ekipy lubią twarda grę i to powinien być taki szarpany mecz. Chodzi mi po głowie też jakaś czerwona kartka albo karny.
Orientuje się ktoś czy jakiś buk ma zakład typu czy będzie gol po stałym fragmencie gry? Jeśli tutaj będą padać gole to dla mnie stałe fragmenty są zdecydowanie faworytem. Obie reprezentacje mają graczy co potrafią świetnie grać w powietrzu, obie umieją rozgrywać stałe fragmenty, mamy przecież Ronaldo a i jakiś karny bardzo możliwy po jakiejś szarpaninie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Portugalia gra bardzo slabo. Uratować ich może remis 0-0 i awans po karnych ale myślę , ze limit ich szczęścia juz sie wyczerpal i nawet jesli dojdzie do karnych to Urugwaj to wezmie . Ogolnie pogram grubiej awans Urugwaju ale tez przeznacze trochę na remisik bo jest bardzo prawdopodobny.
Awansik ✅✅✅
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Urugwaj - Portugalia typ 2 @ 2,96 Fortuna
Portugalia jest to zespół ,który głównie preferuję grę z kontrataku ,gdzie poszukuje swoją największą gwiazdę w postaci Ronaldo ,który na ten moment ma cztery bramki. Portugalia gra naprawdę ciekawy futbol. Solidna obrona gdzie wszystkim opiekuje się w dużej części doświadczony Pepe. Na skrzydłach Quaresma oraz Mario znakomicie uskrzydlają grę swojej reprezentacji. Urugwaj mimo iż zdobył dziewięć punktów w grupie to mi nie imponuję jeśli chodzi o grę. Z Arabią Saudyjską wymęczone zwycięstwo jedną bramką. Podobny mecz stał się z samym Egiptem ,gdzie Egipcjanie grali bez Salaha. Jedynie pokazali swoją wyższość z Rosjanami ,gdzie wygrali pewnie trzema bramkami ,ale trzeba dodać ,że od minuty trzydziestej-szóstej Rosjanie grali w osłabieniu. Urugwaj ma czym postraszyć m.in Cavani,Suarez. Obrona także stabilna Godin i znakomity bramkarz Muslera. Mimo to ja jutro idę w stronę Portugalii. Według mnie Portugalia w tym turnieju zajdzie minimum do półfinału a może i będzie lepiej. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
W ogóle nie zgadzam się z kolegą powyżej. Dobrze wiemy, że Urugwaj przeszedł przez grupę trybem eko, dopiero w meczu z Rosja pokazali namiastkę swojej siły.
Z Arabią Saudyjską wymęczone zwycięstwo jedną bramką. Podobny mecz stał się z samym Egiptem ,gdzie Egipcjanie grali bez Salaha. Jedynie pokazali swoją wyższość z Rosjanami ,gdzie wygrali pewnie trzema bramkami ,ale trzeba dodać ,że od minuty trzydziestej-szóstej Rosjanie grali w osłabieniu.
No dobra a co Portugalia pokazała w fazie grupowej? Wymiana ciosów z Hiszpanią, gdzie nie oszukujmy się to był tylko i wyłącznie przebłysk geniuszu Ronaldo. Potem - tutaj ulubione słowo - wymęczone zwycięstwo z Maroko, gdzie tak naprawdę Portugalia nie zasłużyła na komplet punktów. No i na koniec mecz z Iranem, wynik 1:1, brak czerwonej kartki dla Ronaldo i tak naprawdę Portugalia ten mecz powinna przegrać a przy awansie Ronaldo nie powinien już grać w 1/8. Portugalia limit farta już wykorzystała i w 1/8 zderzy się ze ścianą.
Gdy tylko zobaczyłem tę parę od razu wiedziałem, że zagram grubo w awans Urusów i zdania nie zmienię
Awansuje Urugwaj @1.88 Unibet
 
D 1K

dapp

Użytkownik
Dla mnie mecz underowy, Urugwaj mocny w obronie, Portugalia poza Ronaldo póki co mi nie imponuje. Liczę, że tryb eco jak ktoś wspomniał wyżej przełoży się na lepszą dyspozycję Urusów, a sam Ronaldo nie odpali.
Mój typ na mecz typu 1-0, dlatego typuje zwycięstwo Urugwaju + noBTS @3.95 ⛔
Z fartem :dance:
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Zanosi się na typowy mecz walki w środku pola. Obie ekipy w spotkaniach o stawkę myślą o tym, by zabezpieczać tyły i głupio nie stracić bramki. Urugwaj powoli się rozpędza, z kolei Portugalia nie pokazała nic specjalnego do tej pory. Ronaldo coś tam gra, ale forma innych zawodników pozostawia sporo do życzenia i wątpię w to, że sam da radę Urugwajowi. Drużyna z Ameryki Południowej mimo przebudowy jest zdyscyplinowana taktycznie, bramkarz i linia defensywna gra bardzo dobrze, liderzy z przodu się odblokowali, więc jest pozytywnie. Rozsądnym typem wydaje się remis do przerwy lub granie na kartki konkretnych zawodników. Liczę na to, że Portugalia wykorzystała już limit farta na tym turnieju i po jutrzejszym spotkaniu pojedzie do domu. Po pojawieniu się składów pewnie napiszę coś konkretniejszego.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Urugwaj- Portugalia X @ 2,95 Fortuna
Liczba fauli over 30,5 @ 1,95 totolotek
Tutaj zapowiada się chyba największa partia szachów ze wszystkich spotkań 1/8. Obie ekipy słyną z twardej gry i wyrachowania. Urugwaj ma lepszą obronę i atak ale.Portugalia ma Ronaldo i kilku cwaniaków. Czuję tutaj mecz na wyczekiwanie błędów, które mogą dopiero jednak wyjść w dogrywce. Portugalcom pewnie karne chodzą po głowach bo to ich największą szansa. Rzuty karne to ich domena. Ile już lepszych i gorszych ekip ograli w ten sposób przez ostatnie 20lat. Gram też na over fauli gdyż jak tu nie grać gdy mamy w składzie Urugwaju Suareza a na obronie Portugalii Pepe? Sami ci panowie mogą nabić na sobie z 5fauli minimum. W środku pola mamy po obu stronach więcej rzemieślnictwa niż piekna. Do tego zakład liczony z ew. Dogrywka, kora przecież jest bardzo mozliwa. Zresztą obie ekipy lubią twarda grę i to powinien być taki szarpany mecz. Chodzi mi po głowie też jakaś czerwona kartka albo karny.
Orientuje się ktoś czy jakiś buk ma zakład typu czy będzie gol po stałym fragmencie gry? Jeśli tutaj będą padać gole to dla mnie stałe fragmenty są zdecydowanie faworytem. Obie reprezentacje mają graczy co potrafią świetnie grać w powietrzu, obie umieją rozgrywać stałe fragmenty, mamy przecież Ronaldo a i jakiś karny bardzo możliwy po jakiejś szarpaninie.
czy na pewno te faule są liczone z dogrywką? pytałem u trzech buków z podobną linią i każdy mówił o 90 min
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Tutaj wszystko zależy od przebiegu meczu. Jeśli Portugalia by strzeliła do 30 minuty bramkę to posiadanie by było moim zdaniem 60/40 dla Urugwaju. Jeśli będzie mecz remisoowy to raczej 55;45 dla Portugalii ale to takie wróżenie z fusów. Jedna i druga woli grać z kontry więc ciekawie.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Też popieram typ na posiadanie piłki w Unibet teraz 3.5 i z chęcią to pobieram. Urugwaj lubi grać piłką, a Portugalia postawi na taktykę z Euro z mocną obroną i kontrą. Przy remisie posiadanie będzie na styku, więc kurs o wiele za wysoki. Jedyny minus jak Urugwaj strzeli gola i też będą chcieli się bronić. Mimo oba kurs za wysoki i można spokojnie próbować.
Edit: jak ktoś się nie zgadza to na ForBet jest typ na posiadanie piłki przez Portugalie powyżej 50,5 na kursie 1.85.
 
dawid_tdi 0

dawid_tdi

Użytkownik
W ogóle nie zgadzam się z kolegą powyżej. Dobrze wiemy, że Urugwaj przeszedł przez grupę trybem eko, dopiero w meczu z Rosja pokazali namiastkę swojej siły.

No dobra a co Portugalia pokazała w fazie grupowej? Wymiana ciosów z Hiszpanią, gdzie nie oszukujmy się to był tylko i wyłącznie przebłysk geniuszu Ronaldo. Potem - tutaj ulubione słowo - wymęczone zwycięstwo z Maroko, gdzie tak naprawdę Portugalia nie zasłużyła na komplet punktów. No i na koniec mecz z Iranem, wynik 1:1, brak czerwonej kartki dla Ronaldo i tak naprawdę Portugalia ten mecz powinna przegrać a przy awansie Ronaldo nie powinien już grać w 1/8. Portugalia limit farta już wykorzystała i w 1/8 zderzy się ze ścianą.
Gdy tylko zobaczyłem tę parę od razu wiedziałem, że zagram grubo w awans Urusów i zdania nie zmienię
Awansuje Urugwaj @1.88 Unibet
A co pokazał Urugwaj w meczu z Egiptem ? Nie mowa tu o wyniku ale o sposobie gry ... Oczy bolały patrząc jak grał Urugwaj . Fart w doliczonym . Pozniej wymeczone z Arabią też 1:0 i w koncu ładna wygrana z Rosją która juz miała awans . Generalnie ta faza grupowa wogule nie definiuje zespołu Urugwaju . Nie podniecajcie sie tym że urug nie stracił bramki i 9 pkt bo do tej pory nie trafili na zespół który wybił bym im połke z głowy . Pytanie czy takim zestpołem jest Portugalia . Dla mnie no bet . Jedynie co to oba zespoły grają dużo fauli i na szpicy z dwoma aktorami Suarez i Ronaldo będą kartki ...
 
M 218

mhb

Użytkownik
Nie wiem czy oglądałeś te mecze, ale Urugwaj grał po prostu mądrze. Nie mają szerokiej kadry i oszczędzają siły. Czują się mocni w obronie i na tym bazują. Z Egiptem powinien Suarez z 2 bramki na spokoju ukuć. A z Arabią dość szybka bramka i kontrola wydarzeń. Rosja niby rewelacja i ten sam scenariusz. Kontrola wydarzeń na boisku. Do czerwonej kartki Ruscy oddali 1 celny strzał na bramkę.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Nie wiem czy oglądałeś te mecze, ale Urugwaj grał po prostu mądrze. Nie mają szerokiej kadry i oszczędzają siły. Czują się mocni w obronie i na tym bazują. Z Egiptem powinien Suarez z 2 bramki na spokoju ukuć. A z Arabią dość szybka bramka i kontrola wydarzeń. Rosja niby rewelacja i ten sam scenariusz. Kontrola wydarzeń na boisku. Do czerwonej kartki Ruscy oddali 1 celny strzał na bramkę.
Bardzo celne spostrzeżenia :|
Osobiście gram awans Urugwaj 1,9 fortuna . Urusi mają więcej argumentów czysto piłkarskich by ostatecznie wygrac to spotkanie po walce. Ich obrona spisuje się bardzo dobrze, a w meczu z Rosją Suarez i Cavani w końcu pokazali swoje możliwości. Portugalia to zlepek podstarzałych piłkarzy duet Pepe-Jose Fonte mający już w sumie prawie 70 lat nie ma szans według mojej oceny powstrzymać tego duetu . W dodatku obrana urusów wraz z niezłym bramkarzem nie straciła dotąd bramki i nie straci w grze z portugalami ????
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
No rzeczywiscie i dlatego madrze postanowili wygrac najwazniejszy mecz otwarcia z Egiptem w 89 min meczu. Mega plan, prawda ? :sarcastic:
Kontrolowali sytuacje i na pewno zaplanowali to na 89 minute, aby zaoszczedzic stresu swoim kibicom i nie czekac do 90 minuty. Woleli zalatwic sprawe 1 min wczesniej.
Ciezki mecz do typowania.
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Under jak się patrzy w tym spotkaniu. Jedni jak i drudzy mają solidną obronę. Nie lubią forsować tempa bo ich gra bazuje raczej na kontrach. Spodziewam się szachów, ewentualnie meczu do jednej bramki, dlatego też:
under 1,5 @ 2,43
DW 0-0 @ 6,15
Spotkanie zakończy się po karnych @ 4,50

Kursy z fortuny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom