>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 24-25.02.2015

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Juventus vs Borussia Dortmund / over 2,5 gola @ 2,25 ✅ 2:1
Juventus vs Borussia Dortmund / any player to score 2+ gola @ 5,5 (kandydatow na boisku bedzie wielu: Llorente, Tevez, Reus itd wiec szansa jest) tyle okazji :/
Ktos powyzej pisal, ze w tym meczu zdecydowanie zagra under 2,5...ja to widze zupelnie inaczej. Co sklania mnie do gry na over 2,5? Glownie fakt, ze obie ekipy w obronie nie prezentuja ostatnio zbyt wysokiego poziomu, natomiast w ataku wygladaja bardzo dobrze. Juve ostatnie 3 mecze i 4 gole stracone a w dodatku z zespolami jak na moje oko w obecnej chwili bardzo slabymi - Atalanta, Milanem i Cesena. Szczegolnie spotkanie z Cesena w pierwszej polowie bylo w wykonaniu Juve tragiczne jesli chodzi o formacje obronna. Dortmund ostatnie 3 mecz i rowniez 4 gole stracone z rownie srednimi rywalami Mainz i Stuttgart...Z drugiej strony w ataku Juve w 3 meczach strzelilo 7 goli a Borussia 10. Tak wiec, obie ekipy w ataku dobre, obie w obronie ponizej oczekiwan, a to dla mnie pachnie overem bramkowym.
Kolejna sprawa to fakt, ze Borussia w LM w fazie grupowej grala zdecydowanie lepiej niz w Bundeslidze i mysle, ze jutro tez zobaczymy pelen energii i motywacji zespol Kloppa. Co jak co ale Klopp motywatorem jest dobrym i potrafi nawet z przecietnych pilkarzy wykrzesac sporo i mysle, ze jutro tez dobrze nakreci swoich chlopakow. Kazdy trener w fazie PO wie jak wazna jest bramka zdobyta na wyjezdzie i jestem przekonany, ze Borussia strzeli gola w jutrzejszym meczu co &quot;otworzy&quot; mecz.
Kolejna sprawa, to dwa style gry ktore prezentuja obie ekipy. Dla mnie, jutro Borussia bedzie mogla zagrac to co lubi i potrafi bardzo dobrze, czyli szybka kontre. Juve to zespol ktory trzyma pilke i gra atak pozycyjny, i tak tez zagraja jutro, przytrzymac gale przegrac przez Pogbe i czekac na swoje okazje. Borussia moim zdaniem wyjdzie z prostym zalozeniem - przejac pilke, wypad na bramke i strzal - i powtorz. Dlatego tez jesli znajde to zagram jutro zaklad na wiecej strzalow celnych Borussi (narazie unibet nie wystawil takich zakladow, jedyne co zaproponowali to ilosc strzalow celnych w meczu...co juz pokazuje, ze nie sa pewni bo zawsze w LM takie zaklady byly).
Kolejna sprawa nad ktora sie zastanawialem to motywacja i mentalne przygotowanie do meczu obu ekip. W pamieci pozostal mi mecz Juve w ostatniej edycji LM z Galatasaray ktory Juve musial wygrac badz zremisowac by przejsc do fazy PO. Ostatecznie na dramatycznie przygotowanym boisku i sniezycy Juve przegralo ale nie przegrana a motywacja (a wlasciwie jej brak) w tamtym meczu mnie poruszyla. Jak dla mnie Juve za duzo kombinuje a za malo gra. Kombinacje gry na remis w tamtym meczu zakonczyly sie odpadnieciem z LM i tym razem tez mam wrazenie, ze Juve zacznie kombinowac. Borussia nie ma nic do stracenie, wszyscy spisali ich juz na straty i mam wrazenie, ze w zespole nie ma presji na wynik w jutrzejszym meczu co tylko moze pomoc zawodnikom.
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Juventus powyżej 10,5 punktów karnych @ 1,45 10/10 Unibett [2xT] ✅✅✅ 10+10=20 20&gt;10,5
Juventus powyżej 1,5 kartki @ 1,66 Bet365
✅✅✅

49&#39; Vidal, 80&#39; Pereyra
Do grubszego wejścia. Również skłaniam się ku typowi na awans Juventusu, ja jednak w tym meczu biorę się za inny zakład. W tej ekipie typuję co najmniej dwie kartki i jest to podstawowy zakład z mojej strony na dzień jutrzejszy. Sędziuje pan Antonio Miguel Mateu Lahoz. Owy jegomość ostatni raz kartki nie pokazał w meczu o punkty (pomijam dwa mecze towarzyskie posuchy) w październiku roku 2011 (Włochy - Irlandia Północna, el ME)! Podchodzę do tego trochę inaczej niż wszyscy. Biorę na tapetę mecze sędziowane przez pana Lahoza i sprawdzam, po ile kartek pokazał on faworytom (bo za takich jutro uchodzą gospodarze). W tym roku sędziował sześć spotkań, pokazał odpowiednio faworytom spotkań 3, 1, 1, 4, 2 i 1. Może to Was nie przekonuje, ale zawsze kartkę z jego strony mamy dla faworyzowanej strony. Patrząc na mecze Borussii, możemy być lekko w szoku. Bo grając na wiosnę ich rywale zawsze dostają tylko i wyłącznie jedną żółtą kartkę. To jednak chyba nie ma większego wpływu na jutrzejszy dorobek Juventusu. Bianconeri z taką Atalantą dostali pięć kartek, a w meczu o wyższą stawkę mają nie ustrzelić nawet dubletu? Niedoczekanie bukmacherów. Trzy kolejki z rzędu z kartką w lidze to wystarczający argument. Jutro mecz podwyższonego ryzyka, i spodziewam się pierwszej kartki już do przerwy. Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego zakładu, to przypominam wyciąg z regulaminu - żółta kartka to 10 punktów, czerwona – 25 punktów. Pojedynczy gracz może zdobyć maksymalnie 35 punktów. Wobec tego jutro dwie żółte bądź czerwona i zakład wchodzi. I tak też się stanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Porażka Barcelony to nie przypadek, Malaga ustawiła się mądrze w obronie nie pozostawiając miejsca dla nikogo tak samo Atletico grywało z Barceloną w LM rok temu, City jednak tego nie potrafi.
Porażka Barcelony jest sensacją ale z tak ustawioną taktycznie drużyna Barca ma problemy.
Ja widzę tu szanse na gole z obu stron, odpowiedzialnymi za ich strzelania będą Aguero oraz Mesjasz.
City jak dziś nie strzeli gola to dla mnie odpada z LM na 99,9% :- )
W LM zarówno City jak i Barca potrafią strzelać, Barca 8 goli w 3 wyjazdowych meczach,
w tym 2 w Paryżu, a City tylko z Bayernem w Monachium nie strzelili gola,
u siebie z kopią Barcelony strzelili 3 gole mimo, że dla Bayernu to nie był arcyważny mecz.
za freebet w b365 Messi strzeli 2,1.
Co do pary Juve - BVB, kursy są dobre i Juve nie jest żadnym faworytem,
w Europie nie znacza nic, to średniak w ostatnich latach jak ktoś napisze inaczej to ogląda
LM z przełomu XXI wieku a nie to co jest teraz.
Potwierdza to wynik w LE w ostatnim roku, gdzie nie potrafili wyeliminować Benfiki,
mecz z Bayernem gdzie byli o klasę gorsi, BVB nawet w tym sezonie mimo problemów potrafi z nimi walczyć.
Juve ma słabe wyjazdy, BVB jest mocne w domu w LM i właśnie w niej gra z Juve a nie w lidze.
To jest taki mecz jak Real z MU rok temu albo się gra w stronę gości +0,5 w 1 meczu a jak nie wejdzie to gra się ich wygraną w rewanżu, to jest para 50/50 więc kursy w przybliżeniu muszą być równe.
 
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Juventus vs Borussia Dortmund​


Na dzisiejszy wieczór pod lupę wziąłem spotkanie Juventusu z Borussią. Bet wystawił całkiem przyjemną linię na kartki, mianowicie over 1.5 na każdą z drużyn. Jeśli miałbym sobie teraz wyobrazić jak będzie wyglądał ten mecz to będzie dużo pressingu, odbiorów i szybkich akcji. Myślę, że Juventus będzie chciał za wszelką cenę dzisiaj wygrać żeby na rewanż móc spokojnie się bronić. To już nie jest faza grupowa, gdzie można kalkulować, że remis wystarczy a bramki na wyjeździe nie robią zbyt wielkiej różnicy. Tutaj każdy mecz u siebie trzeba kończyć zwycięstwem jeśli chce się coś osiągnąć. W obu drużynach jest paru tzw. walczaków w środku pola, ofensywni boczni obrońcy, którzy mogą nie nadążyć z powrotem i tym samym złapać głupi faul. Kolejnym istotnym faktem jest to, że sędziuje Hiszpan.
Mianowicie Antonio Miguel Mateu Lahoz - pl.soccerway.com/referees/antonio-mateu-lahoz/46239/ (nie mogę jeszcze wstawiać linków ???? )
Wydaje mi się, że to będzie jego pierwszy mecz w tak wysokiej fazie rozgrywek. Do tej pory sędziował tylko fazę grupową. Generalnie patrząc na jego statystyki w meczach dwóch mocnych lub średnio mocnych zespołów to kartki porozdawał.
Real vs Atletico - 8 kartek
Sporting vs Chelsea - 8 kartek
Galatasaray vs BVB - 2 kartki
Bilbao vs Barcelona - 4 żółte, 1 czerwona
Jeszcze pare innych meczów gdzie rozdał sporo kartek. Wiadomo są też takie, w których dał 2 kartki czy nawet 0.
Podsumowując liczę na mecz z dużą ilością walki w środku pola, pressingu i częstych fauli co sędziemu z Hiszpanii się raczej nie spodoba i zacznie zawodników karać kartkami.
Borussia over 1.5żk - @1.53 ⛔
Juventus over 1.5żk - @1.66 ✅
Juventus vs Borussia over 3.5żk - @1.66
⛔
Przestałem oglądać jak sędzia nie pokazał nic Pogbie za faul na Łukaszu..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja na dzisiaj biore pod lupe oczywiście spotkanie Barcy z City. Podaje dwa typy jeden na ryzyku drugi raczej z tych &quot;pewniejszych&quot;. Najpierw ten na ryzyku a mianowicie że Luis Suarez strzeli dzisiaj bramke. Wiemy ze Urugwajczyk poki co srednio zaaklimatyzował sie w Hiszpanii, gra nieźle ale bramek wiele nie strzela. Jednak ma doświadczenie z druzynami z PL i to może mu bardzo pomóc w dzisiejszym spotkaniu gdzie uwaga bedzie skierowana przede wszystkim na Messiego.
Drugim typem w tym spotkaniu jest liczba popełnionych fauli przez ekipe z Manchesteru. Unibet wystawił 14,5 więc naprawde tylko kataklizm móglby pozwolić aby ten typ nie wszedł. Wychodzi średnio jeden faul co 6 minut więc to naprawde sporo tym bardziej przy technicznej grze Barcy, licze ze na samym Neymarze bedzie z 5 fauli minimum.
Man City - Barcelona typ: Suarez strzeli - Tak @2,75 Unibet✅
Man City - Barcelona typ: Gospodarze over 14,5 fauli @1,42 Unibet⛔ 13 fauli
Powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Arsenal - Monaco

Wygranej Arsenalu po kursie 1,50 nie za bardzo opłaca się grać, ale ich over 1,5 po 1,83 już wygląda całkiem fajnie. Arsenal na Emirates jest bardzo mocny. W większości meczów dominuje od początku do końca i strzela sporo bramek. Praktycznie nie zdarza się, aby Kanonierzy nie potrafili strzelić choćby bramki w pojedynczym meczu. Mało jest też meczów, w których pada tylko jedna bramka z ich strony. Arsenal na pewno jest drużyną lepszą od Monaco. Nie będzie też żadnych kalkulacji ze strony Wengera i Kanonierzy będą chcieli już w pierwszym meczu znacznie przybliżyć się do awansu. O Monaco wiem niezbyt dużo - ligi francuskiej nie oglądam. Patrząc po statystykach i wynikach jakie osiągają, widać, że tracą mało bramek i równie mało strzelają, ale między ligą francuską a angielską jest jednak różnica. Grę Monaco widziałem jedynie ze skrótów z tegorocznej Ligi Mistrzów. Za defensywę można ich pochwalić, ale dopisywało im też sporo szczęścia. W grupie zajęli pierwsze miejsce, ale trzeba dodać, że była to słaba grupa. Wszystkie drużyny były mniej więcej na tym samym poziomie. Do dziś zastanawiam się jakim cudem udało się Monaco wygrać dwukrotnie z Leverkusen, gdzie w obu meczach w pełni dominowali Niemcy, a piłkarze Monaco oddali po jednym celnym strzale i w obu przypadkach wygrali po 1:0. Grali też z Zenitem, który wiadomo - co roku zawodzi, mimo pompowanych w niego pieniędzy. W grupie mieli też Benficę, która nie przypomina tej drużyny z lat poprzednich. Prawdziwym sprawdzianem będzie dla Monaco dwumecz z Arsenalem.

Arsenal wystąpi w tym meczu praktycznie bez żadnych większych osłabień. Z ważniejszych graczy nie zagra jedynie Ramsey, ale on i tak w tym sezonie albo nie gra przez kontuzje albo jak już gra to słabo. W ofensywie zobaczymy Sancheza, Ozila, Welbecka oraz Żiru, który nie grał w fazie grupowej, bo leczył kontuzję. W Monaco za to kilka osłabień w obronie. Nie zagrają: Tulalą (defensywny pomocnik, 6/0 w LM, 20/0 w lidze), Carvalho (obrońca, 5/0 w LM, 15/0 w lidze), Bakayoko (defensywny pomocnik, 2/0 w LM, 10/0 w lidze), Raggi (obrońca, 6/0 w LM, 20/0 w lidze). Niepewni występu są Kurzawa (obrońca, 4/0 w LM, 14/0 w lidze) oraz Ferreira-Carrasco (pomocnik, 4/0 w LM, 21/4 w lidze).

Moim zdaniem warto zagrać over 1,5 Arsenalu. Arsenal jest zespołem, który potrafi dominować na własnym boisku. Jest zespołem lepszym od Monaco. Francuzi grają dobrze w defensywie, ale do tej pory nie mierzyli się z przeciwnikiem pokroju Arsenalu, który lubi dużo strzelać. W dodatku defensywa Monaco zagra w osłabieniu.

Arsenal - Monaco Arsenal over 1,5 @ 1,833 Marathonbet
 
walter-h-white 55

walter-h-white

Użytkownik
Już widzę zdziwione miny zawziętych sympatyków Borussi Dortmund po dzisiejszym spotkaniu. Najbardziej mnie śmieszy przy prawie każdej analizie stwierdzenie, że Dortmund gra inaczej w LM. Co to za dyrdymały!!?? owszem wyszedł drużynie z niemiec początek gry w lidze mistrzów ale to już jest koniec przygody. Juventus to nie jest byle jaka drużyna co może zostać pokonana przez jakąś tam drużynę z dołu tabeli bundesligi. Następna przytaczana opowiastka forumowiczów, że Borussia się ostatnio odblokowała, załapała formę... ja się pytam na podstawie czego?!?! tego, że wygrała z drużynami z końcówki tabeli? Przepraszam bardzo ale to jest 1/8 finału ligi mistrzów a nie gierki o utrzymanie w bundeslidze.
Juventus - Borussia Dortmund 1 @2,10 &lt;---- wejdzie jak w masło
Jeszcze jedno - Pogba... zapamiętajcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Najbardziej mnie śmieszy
A mnie najbardziej smieszy jak komus brakuje obiektywizmu ...
zawziętych sympatyków Borussi Dortmund
...z twojego postu bije zawzietoscia sympatyka Juve Mr. White ????
Juventus to nie jest byle jaka drużyna co może zostać pokonana przez jakąś tam drużynę z dołu tabeli bundesligi.
W obecnej edycji LM Juventus wygral mecze z Malmo po 0:2 i Olympiakosem u siebie tracac przy tym 2 bramki wiec jakby na to nie popatrzec to rewelacji nie bylo. Ostatecznie zanotowali bilans 3-1-2 i w bramkach 7:4.

Borussia zapewnila sobie awans do fazy PO po 4 meczach i 4 zwyciestwach z Galatasaray 4:0 i 4:1, Anderlechtem 3:0 i Arsenalem 2:0...Awansowali do PO z bilansem 4-1-1 i w bramkach 14:4...

Nie twierdze, ze Dortmund na bank wygra ale na pewno nie bedzie to takie izzi o jakim mowisz. ????
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Minus typu na gole Arsenalu to letni mecz tych ekip, tam Arsenal nie potrafił strzelić gola,
Monaco jest lepsze w obronie od większości ekip, które przyjeżdżają do Londynu
w LM czy PL i ich statystyki wyjazdowe straconych goli to nie przypadek, bardzo rzadko tracą dwa gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
W 84

winmasters

Użytkownik
Manchester City kontra FC Barcelona
Arcyciekawy mecz w ramach Ligi Mistrzów przed nami. Zespół The Citizens zagra z Barcą. Gospodarze w ostatnim meczu przeciwko Srokom z Newcastle wygrali aż 5:0 i widać, iż są w bardzo przyzwoitej formie. Goście natomiast dość nieoczekiwanie ulegli z Malagą na Camp Nou. W znakomitej dyspozycji są w zespole z niebieskiej części Manchesteru tacy zawodnicy jak David Silva, Nasri oraz Aguero. Defensywa gospodarze będzie miała jednak nie lada kłopot z powstrzymaniem wielkiej trójki z Barcelony. Jeśli jednak wezmą przykład z zespołu Malagi, powinniśmy być świadkami bardzo ciekawego spotkania. Stąd nasz typy na to spotkanie:
City lub remis, 1.77 ⛔ 1:2
Goście czyste konto :?: Nie, 1.34 ✅ 1:2
Kursy od Winmasters

Promocje w Winmasters - Bonus 100% do 150PLN lub 50% do 250PLN
zapraszam do konkursu z LM i LE:
Konkurs: Mancherester City - FC Barcelona - w puli 100PLN od Winmasters!
Konkurs: Legia - Ajax - w puli 100PLN od Winmasters!

oraz do konkursu z La Liga (co kolejkę czekają na Was bonusy!):
Typer - Primera Division
 
H 1

hsbc

Użytkownik
Dzisiaj w ramach Ligi MIstrzów Juventus gra z Borussią.W spotkaniu tym moim faworytem do zwycęstwa jest ekipa Starej Damy , która jak na razie pewnie zmierza po tytuł mistrza kraju w obecnym sezonie, Juve w najgorszym wypadku będzie miał przy zwycięstwie Romy 7 punktów przewagi nad drugim zespołem w Serie A, Borussia natomiast ma zdecydowanie inną sytuację, beznadziejna gra , słaba skutecznośc w poprzedniej rundzie zaproawdziły tą ekipą do strefy spadkowej, teraz Borussia wyszła już na 10 pozycję w ligowej klasyfikacji, gra zdecydowanie lepiej,ale na zakwalifikowanie się w przyszłym sezonie do pucharów może to być zdecydowanie za mało, myślę ze w tym spotkaniu gospoadrze są faworytem i wyjdą ofensywanie już od pierwszych minut spotkania, Borussia ma problemy z koncentracją w pierwszych minutach spotkania, myślę ze to pomorzy zespołowi Juventusu, która właśnie w pierwszych minutach meczu bramki strzelać potarfi co pokazywał nam już w tym sezonie niejednokrotnie. Myślę ze juventus w tym starciu wygra, połowe jak na koniec spotkania, a bedzie to w rezultacie wygrana różnicą jednej bramki na korzyśc włochów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie kursu 3.0 na stronie Betsafe. Teraz akutalnie jest krus 2.07 wystarczy kliknąć dołącz i stawiając po kursie 2.07 oni automatycznie wypłaca 300 zł ?
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Juventus zdominował swoją ligę to fakt. Znane i uznane włoskie marki (Inter, Milan, Fiorentina czy ostatnio nawet Roma) nie potrafią utrzymać odpowiednio wysokiej formy aby pokonywać drużyny znacznie słabsze. Dlatego też często głupio tracą punkty. Ostatnio nawet Juventus już tak nie bryluje na własnym podwórku. Nie ma się co dziwić, drużyna jest już nasycona tryumfami w coraz słabszej (wg rankingów) lidze. Pytanie tylko czy jest to już ten zespół gotowy na walkę z najlepszymi zespołami w Europie? Tu jest właśnie problem z odpowiedzią na to pytanie. Moim zdaniem ciężko będzie im coś zwojować w Europie w tym roku. Z drugiej jednak strony może to być zespół nieobliczalny i sprawić kilka niespodzianek.
O ironio, Borussia również jest nieobliczalnym zespołem. No bo kto się spodziewał, że zespół okupujący strefę spadkową rodzimej ligi potrafi grać zupełnie inaczej na europejskim podwórku gdzie to sytuacja powinna być zgoła odwrotna? Tutaj też mamy do czynienia z zespołem niestabilnym, gdzie o jakiekolwiek przewidywania dotyczące spotkania jest naprawdę ciężko.
Na ten mecz wybrałem 3 opcje:
1. Wygra Juventus
2. Remis
3. Wygra Borussia.
Któraś z nich wejdzie na pewno, ale szansę oceniam po równo, 33%.
Mecz chyba absolutnie nie do typowania, chyba że ktoś ma szczęście w lotto czy innych grach losowych.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Manchester City vs Barcelona

Nie można się, nie zgodzić z argumentami wyżej,które przemawiają za Barsą choć ja jednak nie ze wszystkim się zgodzę.
Zostawiamy mecze ligowe, gdyż nie zawsze nam odzwierciedli formę drużyny. Skupmy się raczej na to co stać obie drużyny właśnie w LM.
Pierwszy mecz w Anglii,wiemy co potrafi Manchester gdy jest w pełni formy niestety tak w chwili obecnej nie jest,jednak nie wolno mówić iż MC nie stać na dobry wynik w pierwszym meczu. Co do awansu także jestem zdania, iż w tej chwili City nie jest w stanie wywalić za burtę Barse. Aguero w jakiej formie jest w tej chwili to jest, ale ważne że nic mu nie dolega i że zagra na pełnych obrotach.
Właśnie rok temu w pierwszym meczu zabrakło go a to zmieniło dużo, gdyż wtedy był w znakomitej formie.Dodatkowo z tego co pamiętam Barsa aż tak nie przeważała do momentu bezmyślnego zachowania Demichelisa.
Dziś co prawda bez &quot;Yaya&quot; który jest zawieszony za czerwo i to także poważne osłabienie.
Barsa w tej chwili jest w dobrej formie.
Jednak na razie także nie jest to gra taka w pełni kompletna, i nie zapominajcie że w defensywie aż tak wesoło nie jest.
Uważam, iż kurs na Barse jest trochę zaniżony, także trzeba wiedzieć iż są 2 mecze i nie wierze, że Barsa w tym 1 celuje tylko w zwycięstwo.

Typ: MC 0,0+0,5 bet365 2/10⛔
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Osobiście dzisiejszy mecz City z Barcą przypomina mi pojedynek FCB z PSG na Parc des Princes.
Przed tym spotkaniem Barca grała super ofensywnie a co najważniejsze nie traciła przy tym bramek. Zanim zmierzyli się z Paryżanami, Barcelona rozegrała 7 spotkań w których nie straciła żadnej bramki strzelając 18 .
Potem przyszło im się zmierzyć z ekipą PSG w której zabrakło na to spotkanie Ibry. Każdy skazywał gospodarzy na porażkę. Kursy na Hiszpanów były jeszcze niższe niż są teraz. Skończyło się 3:2...
Ale mnie nie 1x2 obchodzi, a to co ostatnio przynosi zysk czyli bramki.
Barca zmierzyła się wtedy z zawodnikami o podobnej charakterystyce tych którzy dziś wybiegną naprzeciw nim:
Lucas = Navas
Pastore = Nasri
Tym samym chce zwrócić uwagę na szybkie skrzydła. A gdzie Silva i Aguero... Takich w PSG brakowało i brakuje do teraz. Specjalnie nie porównuje tego drugiego do Cavaniego, bo moim zdaniem Kun jest bardziej mobilny, zwinny i naprzeciw Pique czy Mascherano powinien wypaść lepiej.
Z drugiej strony mamy wspaniały tercet Neymar - Suarez - Messi. Nikogo nie trzeba przedstawiać. Messi robi niesamowitą robotę. Jak to już ktoś wspomniał, często wyręcza pomocników, samemu dogrywając piłki które wykańczają jego koledzy. Zespół gra nieschematycznie, nie można przewidzieć w jaki sposób rozegrają daną akcję. Piłka albo trafi do boku, albo zejdzie z nią któryś z zawodników do środka i tam poszuka otwierającego podania. W City jest podobnie. Nie tak efektywnie, ale również, głównie za sprawą Silvy, nie wiemy co stanie się na boisku. Boki szybkie, kreatywne, Aguero czekający na otwierające podanie. W takim meczu wydaje się, że nie może zabraknąć bramek. Dlatego też dla mnie wynik będzie overowy a strzelać będą obie ekipy. 2:2, 2:3, 1:2, 1:3 a może 3:2 - takie coś widzę na ten mecz.
Manchester City - FC Barcelona
typ: over 2.5 + bts @ 1.90 Bet365 (wczoraj 2.00) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 30

mar123

Użytkownik
Liga Mistrzów, wtorek, 24 lutego, godz. 20:45
Juventus Turyn – Borussia Dortmund, Typ: Obydwie drużyny strzelą gola, kurs 2.00 bet365

W tej parze wszystko może się zdarzyć. I Juventus, i Borussia mają swoje bolączki, więc goli spodziewamy się dziś z obu stron.
Teoretycznie faworytem jest Juventus, ale Borussia mimo poważnych kłopotów w Bundeslidze na europejskich salonach spisywała się rewelacyjnie i na pewno nie czuje się gorsza. Poza tym do zdrowia wróciła już większość piłkarzy i nawet na krajowym podwórku gra BVB wygląda już lepiej.
Po domowej porażce z Augsburgiem podopieczni Jürgena Kloppa wygrali trzy kolejne spotkania, dzięki czemu zdołali wspiąć się na bezpieczne dwunaste miejsce w tabeli. Zaczęli strzelać bramki, ale sporo ich także ostatnio tracili. Po dwa gole zaaplikowały im bowiem Mainz i Stuttgart, więc Juventusowi z Carlosem Tevezem i Paulem Pogbą też powinno się udać.
Czystego konta nie potrafili jednak zachować również gospodarze. Cztery gole stracone w potyczkach z Milanem i słabiutkimi Ceseną oraz Atalantą to niezbyt dobry prognostyk przed pierwszym starciem z przebudzonym wicemistrzem Niemiec.
W typowanie zwycięzcy bawić się nie będziemy, ale biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu zespołów i ich dyspozycję w obronie, sadzimy, że warto skorzystać z atrakcyjnej oferty na bramki z obu stron.
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola, kurs 2.00 bet365
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
24.2. 20:45
Manchester City - FC Barcelona
over 4,5 kartek @1.9 5/10 bet365
Spotkanie prowadzi Brych. Lubi popadac w skrajnosci, raz sedziuje perfekcyjnie, a raz popelnia blad za bledem co ma swoje odzwierciedlenie w ocenach np. Kickera. W lidze srednia 4,75 kartki na mecz. W Lidze Mistrzow w 3 spotkaniach pokazal 13 zoltych kartek, z czego az 8 w meczu Atletico - Juventus. Jako, ze jest to mecz najciezszej wagi, do tego sporo barcelonskich aktorow i nerwusow to watpie, zeby Brych nie mial dzisiaj nic do roboty. Rok temu w Manchesterze 4 zolte i czerwona, w Barcelonie 3 zolte i zolta/czerwona.
24.2. 20:45
Juventus Turyn - Borussia Dortmund
Juve -0,25 @1.7 6/10 Sbobet
Dortmund wygral 3 mecze z rzedu, oddalil sie od strefy spadkowej i Klopp moze na chwile odetchnac. Ale tylko na chwile bo przewaga jest minimalna. Kalendarz dosc napiety, bo dzisiaj mecz w Turynie, w weekend arcywazne derby z Schalke a we wtorek mecz pucharu Niemiec w Dreznie. Wiadomo, Liga Mistrzow to kasa, prestiz i tak dalej ale realnie patrzac to BVB sily powinno jednak rzucic na krajowe podworko. Raz, ze walka o utrzymanie, a dwa ze jedyna szansa na Lige Europy (bo o LM nie ma mowy) jest Puchar Niemiec. Obrona jest dalej fatalna, po dwie bramki stracone z Mainz i Stuttgartem. Weidenfeller babol za babolem, a zastepcy nie ma. Nie wierze, ze z taka gra sa w stanie wyrwac zwyciestwo dzisiaj z Juventusem. Zwlaszcza, ze Turyn to twierdza i Juve ostatni raz tam przegralo w kwietniu 2013.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Manchester City - Barcelona
Manchester City powyżej 1,5 bramki ::: 2,62 ::: Bet365 ::: 2/10
Nie oszukujmy się, ale Manchester City z roku na rok robi coraz większy progres w europejskich pucharach. Takie przykładowo PSG do Champions League weszło z przysłowiowej &quot;grubej rury&quot;.
&quot;Szejki&quot; nie po to tworzą akademie piłkarskie za miliardy petrodolarów by nie odnosić sukcesów na arenie międzynarodowej. Dziś City jest silniejsze niż rok temu, a Barcelona potrafi się coraz częściej gubić w swoich meczach, choć nie wiadomo na ile w tym prawdy z jednego prostego powodu = Real świetnie dominuje od dobrych kilkunastu miesięcy i być może to właśnie on jest przyczyną tego słabego wrażenia w powszechnej opinii gry Barcelony.
Dziś wielki test dla obu zespołów, stawką jest tak naprawdę uratowanie sezonu. Barca już ma w krajowej lidze olbrzymi kłopot z doścignięciem Realu, tak samo jak Manchester City w Anglii, choć tu wiadomo, że Premier League jest bardziej nieprzewidywalna i do końca sezonu jeszcze wszystko się może zdarzyć.
Odnośnie typu to City ma ostatnio świetną formę strzelecką (ostatni mecz 5:0 z Newcastle), a samo zgranie zespołu jest coraz lepsze, forma ewidentnie rośnie. Aquero, Silva - wisienka na torcie całego Manchesteru City.
Typ jest głównie przede wszystkim przeciwko formacji defensywnej Barcelony. O ile w ataku mają 3 gwiazdy światowego formatu, to tak defensywa kuleje. W 2015 roku, oprócz z drużynami z dolnej czołówki tabeli, stracili w większości po przynajmniej jednej bramce.
Malaga (1), Villarreal (1), Bilbao (2), Villarreal (2), Atletico Madryt (2+1), Real Sociedad (1). Meczów z drużynami typu Levante, Deportivo la Coruna czy Elche nie ma sensu porównywać do klasy City które w dwóch ostatnich meczach strzeliło aż 9 bramek.
Nie po to bukmacherzy dają value na Barce by byli stratni. Pewnie dobrze wiedzą, że siła ataku City może tym razem pokonać i wyjść zwycięstwo przeciwko dość średniej formacji defensywnej Barcelony. Remis 2:2 w tym meczu nie będzie dla mnie zaskoczeniem.
Wynik: 1:2 ⛔ @Edit: Może gdyby nie to czerwo... Brawa dla tych co grali na Barcelonę. Czemu Suarez nie wykonywał karnego, tak miałby nie pełnego hattricka?!
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Arsenal - Monaco​

Regularnie oglądam Arsenal oraz ogólnie lige angielską. Kanonierzy grają solidny futbol i ostatnie są w formie zwyżkowej. Cały czas liczą się w walce o top3 a kto wie... może i nawet więcej. Niemniej jednak nie ma już takiego szpitalu a drużyna ma wielu zawodników, na których może polegać. Sanchez, Santi, Giroud oraz Ozil z Walcottem to przody potrafiące przestraszyć każdą formację obronną na świecie. Anglicy w końcu wylosowali przeciwnika, którego spokojnie mogą pokonać i rozpoczęcie od wygranej u siebie to najlepszy pomysł by to osiągnąć. Taki scenariusz, w perspektywie rewanżu, pozwala rzucić większe siły na bardzo ważną ligę krajową.
Monaco jak to monaco, nie jestem fanem ani drużyny ani ligi. Przyznaję, że ich wyniki w fazie grupowej mnie zaskoczyły jednak mimo wszystko są za wąscy by myśleć o zwycięstwie na Emirates. Remis to max a i tak mocno w to wątpie. Praktycznie każdy aspekt formacji jak i porównania 1v1 pokazują o ile gorszą drużynę mają Monakijczycy.

Arsenal win @1.5
Można próbować wariant -1
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
City-Barca @2✅
Unibet

Porazki z Malagą nie biore na powaznie. Wszyscy grali słabo to raz,2- Malaga zagrala bezbłenie w obronie a trzy to błąd Alvesa a gdyby nie on to mimo dwoch pierwszych faktow -Barca by ten mecz spokojnie wygrała. City zewszystkich topowych druzyn PL lezy Barcelonie najbardziej na przestrzeni ostatnich wielu lat ( no jeszcze Arsenal). Obwatele nie potrafia grac mega zdyscyplinowanej piłki, bezbłędnej w obronie a tylko taka gwarantuje sukces przeciwko Barcelonie. Gdyby był inny trener jak Pellgrini oraz mniejsza liczba małych technikow w skladzie to tak. Dla mnie ciagle szwankuje rowniez w City rozegranie oraz polaczenie miedzy pomoca a obroną. Jezeli City dzis sie odsłoni ( a na to licze) to moze miec badzo nie ciekawą sytuacje. Neymar Messi oraz Suarez do kontry sa swietni. Bardziej upatruje bramek dla Barcy po szybkim ataku lub kontrze niz po ataku pozycyjnym. City nie wytrzyma caly mecz na mega spokoju w bezbłędnym ustawieniu i z mega asekuracją. Nie wierze w to. Nie jest to zespol na pokonywanie największych.

Do tego dorzucam

Kto wiecej RR- Barca @1,85
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom