>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 22.02.2012 - Środa

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Powoli można zaczynać dyskusję na temat zbliżających się meczów 1/8 LM ;)
Ostatnia faza dwumeczów 1/8 odbędzie się 22 Lutego. Basel po sensacyjnym wyeliminowaniu Manchesteru United los skojarzył z innym gigantem , tym razem z Bundesligi - Bayerem Monachium. Bawarczycy młócą cały sezon bardzo dobrze w piłkę , i chyba tylko jakaś katastrofa powinna im odebrać awans do ćwierćfinału.
Druga para również bardzo zacięcie się zapowiada. Marsylia - Inter. Po kursach na awans widać , że Inter jest dość pewnym typem na awans , ale ja osobiście pieniędzy nie postawiłbym na to po takim kursie. Moim zdaniem , mecz będzie zacięty do ostatniego gwizdka rewanżowego meczu na San Siro. A kto wie. Może jakaś dogrywka czy karne ? ;)
Kursy na 22 lutego:

Unibet
Zachęcam do dyskusji ;)
 
aker 8

aker

Użytkownik
Basel po sensacyjnym wyeliminowaniu Manchesteru United los skojarzył z innym gigantem , tym razem z Bundesligi - Bayerem Monachium. Bawarczycy młócą cały sezon bardzo dobrze w piłkę , i chyba tylko jakaś katastrofa powinna im odebrać awans do ćwierćfinału.
Nie zgodzę się, Basel jak najbardziej stać na wyeliminowanie Bayernu, jak uzyskają korzystny wynik w 1 meczu, a jest to realne to sprawa awansu nie będzie taka oczywista. Mnie interesuje wstępnie typ na 1X kurs ok 2,0 powinien być. Bayern ostatnio na wyjazdach gra taką padakę, że Basel nie powinno tego meczu przegrać, tam przecież nawet United z nożem przy gardle nie dało rady wygrać.
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Nie zgodzę się, Basel jak najbardziej stać na wyeliminowanie Bayernu, jak uzyskają korzystny wynik w 1 meczu, a jest to realne to sprawa awansu nie będzie taka oczywista. Mnie interesuje typ na 1X kurs ok 2,0 powinien być. Bayern ostatnio na wyjazdach gra taką padakę, że Basel nie powinno tego meczu przegrać, tam przecież nawet United z nożem przy gardle nie dało rady wygrać.
...ale kiedy to było ? Teraz sytuacja jest inna. Basel 3 mecze z rzędu w lidze remisuje , forma już nie ta . Bayern będzie podrażniony ostatnią wpadką w lidze. Jeśli Bayern odpali to kwestia awansu może się rozstrzygnac już w pierwszym meczu.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Bayern może i gra padakę, ale ma niesamowity skład. Na każdej pozycji mają lepszego zawodnika od Basel i ja sobie nie wyobrażam, że odpadną ze Szwajcarami. Oczywiście mecz w Bazylei jest wielką niewiadomą, ale nawet porażka 1:0 czy 2:0 nie zmieni układu - Bayern będzie faworytem dwumeczu bo u siebie miażdżą wszystkich, nawet w gorzej formie. Ktoś tu dobrze napisał, jeśli Bayern odpadli na LM to może być po dwumeczu po pierwszym meczu.
W meczu z Freiburgiem zabrakło ambicji i motywacji dla gwiazd Bayernu, podejrzewam, że jak usłyszą hymn LM to wrzucą najwyższy bieg i z Basel może być naprawdę cienko.
Jak zagra Bayern? Tego nikt nie wie, pewne jest, że nie zagra Schweinsteiger, czyli jeden z najlepszych środkowych pomocników na świecie. Na rewanż powinien być gotowy.
Bayern awansuje, ale czy wygra w Basel? Ja myślę, że tak. Bo wpadki z BL to widoczny brak agresji i motywacji, czego nie powinno być w LM, bo każdemu piłkarzowi Bayernu na finale w Monachium zależy.
 
aker 8

aker

Użytkownik
z tego co widze buki dają 2,5 na 1x a na +2 na Basel 1,5. Prawdopodobnie zagram +2 na Basel, aczkolwiek wstrzymam się z tym jeszcze do jutra. Moim zdaniem warto. Bayern gra piach i na dodatek nie zagra Schweini, czyli ich najlepszy zawodnik, mózg zespołu.
 
konkol24 4

konkol24

Użytkownik
Wedug mnie mylisz sie.. Bayern nie gra piachu i ich drużyna nie sklada sie tylko ze &quot;Szweniego&quot; maja Robena, Riberego, Gomeza (ktory strzela bardzo duzo bramek, moze ostatnio nie idzie mu strzelanie bramek ale dalej jest to najbardziej skuteczny gracz Bundesligi). Nie wiem czy ogladasz Bundesligie, mecze Bayernu, że mówisz, że wicemistrz Bundesligi gra piach.. Ja ogladam co tydzien Bundeslige i moge powiedziec, że remis(z Freiburgiem) Bayernu troszke mnie zaskoczyl, grali jak bez motywacji a mysle, że motywacji nie powinno im brakowac skoro chca byc mistrzami Niemiec. Mysle wiec, że wygraja z Baselem beda chcieli miec ta zaliczke i zrobic to dla kibicow. Nie wyobrazam sobie, zeby Basel wyleminowal Bayern, byla by to niewatpliwie sensacja. Dalsza runda bez Bawarczyków. Ale to jest tylko moje zdanie.. Pozdrawiam ????
 
aker 8

aker

Użytkownik
Oglądam Bundes co tydzień, mecze Bayernu również. Ostatnio Bayern bardzo zawodzi, na ostatnie 8 meczów wyjazdowych wygrali tylko 2 (w obydwu grał Schweini, kreator wszelkich ofensywnych poczynań Bawarczyków). Basel tez jest w dołku ale nie grają źle, ostatnio dwoma bramkami (0:2) przegrali w październiku i to nie z byle kim bo z samą Benfiką co jest bardzo dobrym zespołem (na ten moment moim zdaniem zjechali by Bayern). Dla mnie nie ma szans aby Bayern wygrał w Bazylei z handicapem, co prawda u siebie może osiągnąć korzystny wynik i awansować, ale w wysokie zwycięstwo w Szwajcarii nie wierzę. Polecam granie 1X po kursie 2,5 (dla odważniejszych) ewentualnie +2 na Bazyleę po kursie 1,5.
Poniżej macie oceny zawodników Bayernu wg Kickera za ostatni mecz ligowy z Freiburgiem na wyjeździe (dla laików przypominam, że skala ocen to 1-6 gdzie 6 to występ poniżej krytyki a 1 to klasa światowa), rzuca się w oczy to jak gra Bayern w ofensywie gdy nie ma Schweiniego.
Neuer (3) - Rafinha (5) , Boateng (3) , Badstuber (4) , Lahm (3) - Luiz Gustavo (5) , Alaba (5) - T. Müller (5) , Kroos (5) , Ribery (4) - Gomez (5)
 
death89 84

death89

Użytkownik
A u mnie w głowie od dłuższego czasu kiełkuje myśl, aby zagrać Basel - Bayern oba strzelą. Oczywiście w dwumeczu Bayern jest faworytem i nie ma opcji, aby tak wcześnie odpadł. Ich ambicje sięgają finału, ktory zostanie rozegrany na ich &quot;domowym&quot; stadionie. Ale w pierwszym meczu Basel zapewne powalczy, a że Manachijczycy są w kiepskiej formie liczę, że Neuer wyciągnie conajmniej raz piłkę z siatki, zatem:
Basel - Bayern oba strzelą - 1.80 (bet365)
Wcale bym się nie obraził, gdyby padł taki sam wynik jak 28.09.10, również w Champions League: Basel - Bayern 1:2 ;)
 
B 4

bulik

Użytkownik
Dzisiaj przed nami kolejne dwa mecze 1/8 finału LM. Z dwóch dzisiejszych spotkań pomiędzy Basel a Bayernem Monachium oraz Marsylii z Interem Mediolan, wybieram to drugie. Zespół z Marsylii ostatnio w dobrej dyspozycji. W lidze nie przegrali od 9 spotkań i zajmują aktualnie 4 miejsce, mając 3 punktową stratę do trzeciego w tabeli Lille. Mimo remisu w ostatnim spotkaniu u siebie z Valenciennes, w którym przez większość meczu przeważali i zremisowali tylko dzięki swojej słabej skuteczności w ataku, jestem w tym spotkaniu za zwycięstwem drużyny z Marsylii.
Przejdźmy do drużyny Interu. Inter ostatnimi czasy w odwrocie. Po świetnej serii 7 zwycięstw z rzędu w lidze i odrobieniu straty punktowej do czołówki znów zawodzą. Na ostatnie pięć spotkań w lidze zdobyli zaledwie 1 punkt przegrywając 4 spotkania i remisując jeden mecz. Przegrali na wyjeździe z walczącym o utrzymanie się w lidze Lecce 1:0 oraz wysoko 4:0 z Romą. Grając u siebie zremisowali 4:4 z Palermo oraz przegrywali 0:1 z walczącą również o utrzymanie Novarą oraz ostatnio 0:3 z przeciętną Bologną. W pucharze Włoch odpali w ćwierćfinale po porażce 2:0 z Napoli. Ponadto w drużynie nie panuje dobra atmosfera, a coraz bliżej utraty swojego stanowiska jest trener Interu Claudio Ranieri.
Reasumując. Marsylia w dobrej dyspozycji, a Inter przeciwnie. We wczorajszym spotkaniu mieliśmy analogiczną sytuację do dzisiejszej, gdzie grająca bez formy drużyna Chelsea Londyn dość gładko przegrała z drużyną Napoli. Mam nadzieje, że w tym meczu będzie podobnie.
Marsylia - Inter ✅
Typ: 1
Kurs: 1,98 Tobet
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Basel (+1,5g) - Bayern @ 1,45 bet365 ✅ izzzzzzzzzzzzzzzzzi
Bawarczycy naprawdę grają ostatnio bardzo słabo i nie zdziwię się jak polegną na trudnym terenie w Bazylei. Wybieram typ na to, że Szwajcarzy nie przegrają więcej niż jedną bramką. Brak Schweinsteigera oraz słaba forma reszty ekipy, przy fantastycznej atmosferze na stadionie St. Jakob pomogą gospodarzom w uzyskaniu przyzwoitego rezultatu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Bayern jest bardzo podrażniony sytuacją w Bundeslidze, właśnie spadli na trzecią lokatę i kto wie czy w przyszłym meczu BL nie stracą szansy na mistrzostwo - Bayern w przyszłej kolejce gra z Schalke, które jest w wysokiej formia, a Bawarczycy już dziś tracą 4 punkty do liderującej Borussii, całkiem realne jest, że po kolejnym meczy będą tracić 6, a może 7 punktów ;). Wiec dzisiaj piłkarze z południa Niemiec będą mieli na kim się wyżyć, co jak co ale oni to lubią. Jak jest nerwówka to Ribery, Müller, a przede wszystkim Robben bardzo dobrze się czują. Bayern żyje z presji, a kiedy on narasta zawodnicy siadają na drużynach przeciwnych i tłuką w bramkę, nie zawsze skutkuje to zwycięstwem ale uważam, że trochę sportowej złości nikomu nie zaszkodzi. Co do FC Basel to ja jestem zwolennikiem tezy, że tu powinien być Manchester United i pewnie 9 na 10 razu by tu był, Szwajcarzy mają ten problem, że właśnie są Szwajcarami narodem, na który Deutschland patrzą z góry zresztą Austriacy maja to samo. Tym samym jak Bayern już dziś nie wywalczy zaliczki to zostanie przysłowiowo &quot;wygwizdany&quot;, &quot;wyśmiany&quot;.

Czy zespół 2 wygra do zera? Typ: Tak Kurs:2,80 Bwin
Która drużyna zdobędzie pierwszą bramkę w 1. połowie? Typ: Bayern Kurs:1,83 Bwin
 
kubi_1973 4

kubi_1973

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 1/8 finału
Spotkanie: Olympique Marsylia - Inter Mediolan
Typ: 1 ✅✅
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet - at- home
Analiza

Witam!
To mój pierwszy wpis na Waszym forum lecz sledze je od dluzszego czasu, wiele razy pomogly mi Wasze typy i analizy więc zdecydowalem się również dać coś od siebie.

A więc tak, decyduje się na ten typ biorąc pod uwage dołek w jakim ostatnim czasy wpadl Inter... dopiero 5 pozycja w SA 11 pkt straty do lidera, 4 mecze bez zwyciestwa to z pewnoscia pozostawia wiele do zyczenia, dodatkowym bolem glowy dla Rannieriego bedzie brak Diego Milito, Dejana Stankovica oraz Waltera Samuela. Na cale szczescie Ranieri bedzie mogl skorzysatc z uslug Forlana czy też Snajdera... Pytanie tylko czy to wystarczy ?? No wlasnie wedlug mnie nie.
OM to druzyna z charakterem pamietacie poczatek sezonu po kilku kolejkach L1 to przeciez Marsylia zamykala ligowa tabele. Obecie znajduje sie na 4 pozycji a to napewno o czyms swiadczy.
Deschamps również nie bedzie mogl skorzystac z najsilniejszego skladu, najwieksza strata to z pewnoscia brak Remy ktory jest obecnie w dobrej dyspozycji zastapi go z pewnoscia Brandao ktory dostaje coraz wiecej szans na gre.
Nie zagraja takze : Billel Omrani, Stephane M’Bia i Andre-Pierre Gignac. Najwięcej nadziei będzie pokładanych w Andre Ayew, Mathieu Valbuenie oraz, notującego coraz lepszą dyspozycję, Morganie Amalfitano.
Ostatnie spotkanie obu ekip to sezon 03/04 wtedy to OM bylo lepsze wygrywajac oba starcia. Czy teraz bedzie podobnie? Porównujać formy obu zespołów uwazam ze Marsylia wykorzysta szanse na awans i pokazanie się w LM. To z pewnoscia bedzie bardzo ciekawy mecz z którego zwyciesko wyjdzie OM i awansuje do 1/4 finalu, moze nie po meczu na Stade Velodrome ale to wlasnie u siebie zrobi do tego pierwszy krok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Dziś o godzinie 20:45 na St. Jakob Park w Bazylei spotkają się drużyny miejscowego FC Basel oraz Bayernu Monachium. Drużyny te spotkały się ze sobą w ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów i wtedy górą w Szwajcarii byli Bawarczycy. Ciężki w mojej ocenie mecz do wytypowania pod kątem 1X2. Jeśli już miałbym coś z tego ruszać to +1,5 w stronę zespołu gospodarzy. Nie przez przypadek się awansuje do tej fazy rozgrywek i to kosztem takiej drużyny jak Manchester United. Wygrana u siebie z nimi oraz remis na Old Trafford czy remis z Lizbony jasno mówią nam, że potrafią się zorganizować, odpowiednio zmotywować, podejść z dużą dozą animuszu oraz bez kompromisu do wyżej notowanych rywali. Zespół Basel po przerwie zimowej zdążył rozegrać już 2 mecze w rodzimej ekstraklasie, oba remisując (z Sion i Young Boys Berno), również w sparingach remisowali (aczkolwiek jak już kiedyś pisałem nie jestem człowiekiem, który na serio podchodzi do wyników meczy sparingowych). Bayern ostatnimi czasy ma problem z ciągiem do przodu oraz skutecznością, o czym dobitnie świadczy ostatni mecz z ostatnim w tabeli Freiburgiem, czy wcześniejszy w Hamburgu (po drodze owszem zaliczył dwie wygrane, ale zarówno Stuttgart jak i Kaiserslautern są bardzo słabo dysponowane w tym roku w Bundeslidze). W dzisiejszym meczu na pewno nie wystąpi Bastian Schweinsteiger, motor napędowy zespołu z Monachium, jednakże Bawarczycy posiadają takie bogactwo dobrych piłkarzy, że Josef Heynckes nie będzie miał problemu z jego zastąpieniem. Dobrym typem w moim odczuciu na ten mecz wydaje się BTS. Obie drużyny posiadają dobry potencjał ofensywny, z jednej strony Muller, Gomez, Robben, z drugiej strony dwójka doświadczonych napastników Streller i Frei. O to, że zespół Basel podejdzie do tego meczu z dużym zaangażowaniem i wolą walki jestem spokojny, mam nadzieję, że również Bayern będzie chciał pokazać swoim kibicom, że ich ostatnio słabo wyglądają i nieklejąca się gra była tylko chwilowa, przejściowa. Bayern, jak każda niemiecka drużyna oraz reprezentacja Niemiec, to typowa drużyna turniejowa, lubi mecze o stawkę, tak więc wydaje mi się, że będą chcieli wywieźć z Bazylei korzystny dla siebie, bramkowy wynik.

Propozycja:
FC Basel - Bayern Monachium BTS @1,72
Bet365

Kompletnie odpuściłbym dzisiaj grubsze granie w drugim meczu, Inter jest kompletnie nieobliczalny i akurat może dziś odpalą niczym petarda? Doświadczenie w europejskich przemawia za nimi, ale zauważmy, że Marsylia w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów wygrała u siebie tylko jeden mecz z Borussią Dortmund, a przegrała i z Arsenalem Londyn i Olimpiakosem Pireus, tak więc byłbym ostrożny, zwłaszcza, że Inter na wyjeździe miał bilans 2-1-0. Dobry typem wydaje mi się tak jak i wyżej BTS. Myślę, że Inter mimo wszelkich ich ostatnich niepowodzeń będzie chciał za wszelką cenę strzelić bramkę, która może okazać się bezcenna w kontekście meczu rewanżowego. Za to Marsylia będzie chciała z jak najkorzystniejszym wynikiem pojechać do Mediolanu, gdzie na pewno będzie grało się jej bardzo trudno. Mam tylko nadzieję, że dzisiaj nie będzie typowo włoskich &quot;szachów&quot;, na takie liczę, w razie korzystnego dla Interu wyniku dzisiaj, dopiero w rewanżu. Potencjał ofensywny obu zespołów pozwoli wierzyć w pomyślność postawienia BTS. Co prawda nie będzie grał Diego Milito, aczkolwiek nazwiska Diego Forlana czy Pazziniego również mają swoją renomę. Do tego wszystkiego Wesley Sneijder, który jako jeden z nielicznych w ostatnich meczach Interu zostawiał serce na boisku. W drugiej drużynie o potencjale ofensywnym stanowić będą zwłaszcza Remy, Ayew wspomagani przez graczy drugiej linii, głównie Valbueny i Amalfitano.

Propozycja:
Olympique Marsylia - Inter Mediolan BTS @1,90
Bet365
 
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiejsze mecze to :
Basel - Bayern posiadanie piłki gospodarzy POWYŻEJ 43.49% 1.70 Expekt
Dlaczego taki typ? Prawdopodobnie to bawarczycy będą prowadzić grę, ale nie wierzę, żeby szwajcarzy dali się zdominować na własnym obiekcie, przed własną publicznością, ba nie wierze, że będą grali z kontry, a wręcz przeciwnie spodziewam się wyrównanego meczu do ostatniego gwizdka.
Drugi typ :
Marsylia - Inter powyżej 1.5gola 1.42 Expekt
Trener Interu powiedział, żę LM to całkiem inna historia, piłkarze są zmotywowanii i myślę , że przynajmniej jedną bramkę wpakują, jeżeli chodzi o gol OM to w ogólę sie o to nie boję, drużyna ta nie ma nic do stracenia, a gdzie wywalczyć korzystny wynik jak nie na własnym obiekcie? Uważam, że padną w tym meczu conajmniej dwa gole, jednak z racji tego iż uważam, że drużyny są na równym poziomie powstrzymuję się przed stawianiem na drużynę, a obstawiam ilośc bramek. Nie zdziwi mnie wynik 2-0 jak i 0-2, jednak czuje, że skończy się na jakimś dużym wyniku typu 3-2
 
S 16

swierszcz89

Użytkownik
Witam,
ja z kolei uważam, że granie BTS w meczu Bayernu to niemałe ryzyko. Bayern może faktycznie nie porywa ostatnimi czasy i stracił dwa razy bramki w Gladbach i Hamburgu, mimo to uważam, że Bayern może zakończyć dzisiaj mecz z czystym kontem bez większych problemów. Drużyna potrzebuje w końcu pokrzepiającego wyniku a moim zdaniem Bayern w LM a Bayern w Bundeslidze to troszke inne zespoły. Dodatkowo Bayern jest ostatnio drużyną dość chimeryczną i myślę, że dziś zaprezentuje się z tej lepszej strony.
Moje Typy:
Basel - Bayern 2
Basel - Bayern (-1) 2
Basel - Bayern under 2,5
 
kubi_1973 4

kubi_1973

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów 1/8 finału
Spotkanie: FC Basel - Bayern Monachium
Typ: FC Basel (+1) - Bayern Monachium - 2
Kurs:
Bukmacher: bwin
Analiza :
Troche z kart historii...
Bilans meczów Basel z niemieckimi klubami :
M (Z-R-P)
u siebie 5 (2-0-3) 11-11
na wyjezdzie 6 (0-2-4) 4-17

Bilans meczów Bayern z szwajcarskimi klubami :
u siebie 3 (3-0-0) 5-1
na wyjezdzie 4 (3-0-1) 7-3

Bilans meczów Basel z Bayernem
u siebie 2 (0-0-2) 1-5
na wyjedzie 1 (0-0-1) 0-3
Fatalny bilans spotkań Basel z klubami niemieckimi zdecydowanie faworyzuje Bayern, który w dotychczasowej historii już trzykrotnie odprawiał helwetów z kwitkiem. Co prawda gospodarze u siebie w pucharach w ostatnich trzech spotkaniach dwukrotnie zwyciężali, ale raczej nie powinno im to w czymkolwiek pomóc. Bayern na wyjedzie w ostatnich pieciu spotkaniach doznali tylko jednej porażki (mecz o &quot;pietruszke&quot; z Manchesterem City)
Dodatkowo Bayern oglosił niedawno że ich szeregi zasili najlepszy zawodnik Basel, Xerdan Shaqiri, nie sądze jednak że ta wiadomosc wynika ze strachu Bayernu przed dwumeczem z FCB.
Pomimo braku Bastiana Bayern ma go kim zastapic i bez problemu odniesie zwyciestwo w dzisiejszym meczu.
Ja sam dodatkowo typuje wynik 0-2.
Pozdrawiam !
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Kubi 1973 wydaje mi się że masz braki odnośnie sytuacji kadrowej Interu Mediolan. Na wczorajszej sesji treningowej byli owi trzej gracze których według Ciebie miało nie być.
Ja na dzisiaj dubelek Inter +Basel symbolicznie. Bayern jak wiele osób to podkreśla gra przeciętnie, bez jakości i polotu który był widoczny w zeszłej rundzie. DLa mnie środek ich pola (Gustavo + Alaba) to średnia jakość jeśli chodzi o LM, wręcz bym rzekł że to przeciętni zawodnicy dla tak utytułowanego klubu jak Bayern Monachium. Fakt dzisiaj może będzie lekka rotacja w składzie i tej dwójki nie zobaczymy. Jeśli chodzi o mecz Interu dla mnie to typowy value bet, fakt ich gra jest wręcz fatalna ale to tyczy się domowego podwórka. Liga Mistrzów to trochę inna &quot;zabawa&quot; w której Inter ma szanse zmazać plamy po ostatnich klęskach.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Marsylia-Inter
Marsylia-posiadanie powyżej 51,5 % ✅ 56-44
1,85
Betsafe

Inter forma tragiczna, 1 pkt na 5 meczy w Serie A. Wstyd i hańba dla druzyny ktora az tak ciezkich rywali nie miala ( 0-3 Bologna, 0-1 Novara, 0-4 Roma, 4-4 Palermo, 0-1 Lecce ). Gorzej byc nie moze ale mimo wszystko wyniku dzisiejszego meczu nie podejmuje sie obstawiac mimo ze Marsylia wydaje sie byc zdecydowanym faworytem. Zaciekawilem sie tym meczem pod innym wzgledem.

Posiadanie Interu w meczach wyjazdowychw tym roku :
Roma 38%
Lecce 63% - Lecce strzelilo bramke i murowało
Milan 36%

u siebie :
Bologna 56%
Novara 63% - rowniez murowanie Novary
Palermo 58% - jak gra Palermo wyjazdy kazdy wie
Lazio 46%

Podsumowujac na wyjazdach Inter nie gra pilka, czeka na przeciwnika i liczy na kontry. Biorac pod uwage druzyny z wyzszej półki (Roma i Milan) to Inter nie ma w ogole nic do powiedzenia jesli chodzi o posiadanie. Nawet z Bologna ktora wygrala 3-0 w Mediolanie to posiadanie nie powala.

Marsylia u siebie w lidze pod tym wzgledem dominuje :
Valenciennes 59%
Lyon 47%
Lille 58%


Mozna powiedziec ze liga to nie LM ale w meczach grupowych rowniez mozna zauwazyc pewna zaleznosc.

Marsylia u siebie :
Olympiakos 56%
Arsenal 46% - inna połka na ta chwile niz Inter wiec 46% posiadania Marsylii to b.dobry wynik
Dortmund 47% - tutaj wygrywali 3-0 wiec bez spiecia a i tak posiadanie na styk.

Moze akurat to nie powala ale patrzac na rezultaty Interu na wyjezdzie w LM :
Trabzon 50%
Lille 41 %
CSKA 44%


Z przecietnym Trabzon druzyna uzyskala ledwie 50% posiadania. Inter jedzie do Francji wywiezc remis. Beda sie bronic i czekac na przeciwnika jak to zwykle robia na wyjazdach. Marsylia spokojnie powinna osiagnac te 52% posiadania piłki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Marsylia-Inter 1.95 -- 3.40 -- 4.10 w Expekt

Kolega wyżej zaproponował ciekawy typ na posiadanie piłki. W Expekt jest linia 50,5%. Myślę, że warto zagrać na podstawie statystyk przytoczonych wyżej.
Inter ma problemy z siłą ofensywną. Od 3 meczy są bez strzelonej bramki. Z taką grą na pewno będzie im się ciężko grało w Marsylli, której forma jest dużo lepsza - od 15 kolejek bez przegranego spotkania. Można wątpić, by tą passę zespół z Włoch przerwał.



 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
FC Basel - FC Bayern München
Typ: over 2,5
Kurs: 1,60
bet-at-home
Dzisiaj do analizy wybrałem pojedynek pomiędzy ekipą Szwajcarską FC Basel a niemieckim Bayernem Monachium. Moim zdaniem w tym meczu padnie więcej niż dwie i pół bramki. Gospodarze dzisiejszego spotkania potrafili przecież wygrać z manchesterem Utd. dwa do jednego strzelając rywalom dwie bramki w wyjazdowym pojedynku tych ekip padło aż sześć bramek. W grupowych meczach z udziałem Basel padło aż dwadzieścia jeden bramek. Z kolei w meczach Bayernu w fazie grupowej padło siedemnaście goli. Jak więc widać obydwie te ekipy &quot;lubią bramki&quot; Ze soba grali w rozgrywkach Ligi Mistrzów w sezonie 2010/2011 i wyniki padały dwa do jednego oraz trzy do zera na korzyść Niemców. Zatem over 2,5 na mecz. Dzisiaj ekipa ze Szwajcarii niema nic do stracenia i zapewne zaatakuje od samego początku. W ostatnich dwóch spotkaniach w Europejskich pucharach ekipa gospodarzy zwyciężała i padło w nich osiem bramek. Bayern z kolei bardzo dobrze gra z kontry i ma dobry bilans z ekipami ze Szwajcarii wygrali sześć z siedmiu spotkań strzelając rywalom siedem bramek. Zapowiada się otwarty i szybki mecz moim zdaniem obfitujący w gole. Zarówno jedni jak i drudzy maja kim postraszyć w ataku. Występujący w Bayernie Mario Gomez Garcia jest jednym z najlepszych strzelców w tej edycji Ligi Mistrzów ma sześć bramek na koncie podobnie sprawa się ma z Alexanderem Frei z basel który ma tylko jednego gola mniej. Czyli overek wielce prawdopodobny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom