>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 22.02.2012 - Środa

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ostatnio Bayern formą nie zachwyca, na wyjeździe tylko remis z Freiburgiem, więc nie sądzę, że w tym meczu nastrzelają bramek, na dodatek Basel to nie łebki do bicia i nie tracą 4 bramek. Oba te kluby w 2010 roku grały ze sobą 3 razy i tylko raz wpadły 4 bramki. Oglądając dużo meczy Bayernu muszę przyznać, że ani Ribery ani Robben nie są w formie, więc nie prowadzą tej gry tak jak kiedyś. Na dodatek Bayernowi przydarzają się błędy w obronie i myślę, że Basel też coś strzeli u siebie. Mają Freia, który jest w dobrej formie i właśnie na niego liczę ???? Oba kluby będą walczyły i myślę, że będą kartki, a Boateng, Muller czy Ribery lubią takie dostawać :p

Basel - Bayern under 3,5 @ 1,45

Basel - Bayern BTS @ 1,72

Basel - Bayern powyżej 4,5 kartki @ 1,72


Odnośnie drugiego meczu to sądzę, że opłaca się grać na Marsylię. O ile Marsylia gra w kratkę, to nie można powiedzieć tego i Interze, który przegrywa co się da, nawet z takimi klubami jak Bologna czy Novara.. Kursy wystawione raczej ostrożnie, ale i tak granie na Marsylię to dobry bet. U siebie grają całkiem nieźle, wystarczy przypomnieć, że u siebie pokonali Borussię czy Olympiakos, a Inter w tej formie jest spokojnie do ogrania ????

OM - Inter 1 @ 1,91

OM(-1) - Inter 1 @ 2,60


Wszystko BET365
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Wedug mnie mylisz sie.. Bayern nie gra piachu i ich drużyna nie sklada sie tylko ze &quot;Szweniego&quot; maja Robena, Riberego, Gomeza (ktory strzela bardzo duzo bramek, moze ostatnio nie idzie mu strzelanie bramek ale dalej jest to najbardziej skuteczny gracz Bundesligi). Nie wiem czy ogladasz Bundesligie, mecze Bayernu, że mówisz, że wicemistrz Bundesligi gra piach.. Ja ogladam co tydzien Bundeslige i moge powiedziec, że remis(z Freiburgiem) Bayernu troszke mnie zaskoczyl, grali jak bez motywacji a mysle, że motywacji nie powinno im brakowac skoro chca byc mistrzami Niemiec. Mysle wiec, że wygraja z Baselem beda chcieli miec ta zaliczke i zrobic to dla kibicow. Nie wyobrazam sobie, zeby Basel wyleminowal Bayern, byla by to niewatpliwie sensacja. Dalsza runda bez Bawarczyków. Ale to jest tylko moje zdanie.. Pozdrawiam ????
Nie takie sensacje już były. Jak się nie wygrywa z Freiburgiem mistrzostwa się mieć nie powinno i mam nadzieję, że tak właśnie w przypadku Bayernu będzie. Monachijczycy nic nie grają są jedną z gorszych ekip wyjazdowych jeśli chodzi o widowiskową grę i aż oczy bolą jak się to ogląda. Gomez to nie jest zawodnik, który indywidualnie jest w stanie podnieść ekipę. On musi mieć dograne, wypracowane prze kolegów itd więc bez szału. Robben i Frank to powoli przeżytek już nie te czasy kiedy wszyscy nabierali się na zejścia Robbena. W Bayernie brakuję kogoś kto po prostu pociągnie grę i weźmie ciężar na siebie. Wszystko fajnie, ładnie wygląda ale 15 metrów przed polem karnym rywala. Basel nie ma nic do stracenia zaś na Bayernie ciąży presja a oni już nie raz pokazali, że lubią dać plamy tym bardziej,że teraz grają w roli gościa i nawet 0-0 dla nich będzie dobre.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Ciekawy mecz nas czeka. Obie ekipy czekały by rozegrać kolejne spotkanie. Bayern wygrał grupe śmierci w LM a Bazylea z kwitkiem odprawiła Manchester. Spotkanie na pewno będzie interesujące bo nie sądze, żeby na tym etapie gospodarze poprzestali. Można by sprawić kolejną niespodziankę i tym razem wyeliminować v-ce mistrza Niemiec. Ale Bawarczycy to wcale nie tacy chłopcy do bicia. Groźni są w każdym spotkaniu bez względu z kim grają. Goście mają jednak atut strzelanie goli tejże drużynie. Mam jakieś dziwne dane, że na 3 mecze 3 razy zwyciężali właśnie Lahm i spółka. Też warto się zastanowić czy po średnich występach w lidze, nastąpi oświecenie. Kolejnym aspektem do tego, że mecz jest warty obejrzenia jest fakt, że obie drużyny w Lidze Mistrzów przegrały zaledwie raz. Czy dziś któraś z ekip zanotują drugą porażke na swoim koncie ? Sądzę, ze ten mecz jak niektóre nie zostanie rozstrzygnięty w pierwszym spotkaniu. Co nie zminia faktu, że mecz będzie ciekawy. Z mojej strony remis.

Bazylea - Bayern - X - 3,70
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Olympique Marsylia - Inter Mediolan 1:0 ✅
Typ : Olympique Marsylia
Kurs : 1,90
Bukmacher : bet-at-home


W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań elitarnej LM Marsylia podejmie na własnym stadionie Inter Mediolan. Drużyna ze Stolicy Mody, która 2 miesiące temu łapała wiatr w żagle i wygrywała kolejne mecze - w tym mecz na szczycie z Milanem - obecnie notuje fatalną passę 5 ligowych meczów bez zwycięstwa, z czego 4 mecze to porażki m.in. z takimi drużynami jak Novara - wówczas czerwona latarnia Serie A - (0-1) i Bologna (0-3), które obnażyły słabość i spadek formy ekipy Claudio Ranieriego. Drużyna Nerrazuri zajmuje obecnie 7 miejsce i będzie im bardzo ciężko pokonać drużynę z Marsylii. Z kolei ekipa ze Stade Velodrome po słabym początku sezonu widać, że zaczęła grać swoje i obecnie zajmuje 5 miejsce w Ligue 1 cały czas piąc sie góry. Ostatnie pięć meczy to 3 zwycięstwa i 2 remisy na własnym stadionie - ostatnio 1:1 z Valenciennes i 2 tygodnie wcześniej 2:2 w hicie z Lyonem. Jednakże ekipy francuskie są bardzo ciężkie do pokonania na własnym boisku zwłaszcza na tym etapie rozgrywek - wystarczy spojrzeć na wielokrotne potyczki Lyonu z Realem lub dwumecz z Barceloną w sezonie 2008/2009 kiedy to udało się zremisować 1:1. Wiem, że nie ma co porównywać tych dwóch ekip natomiast widać gołym okiem, że Inter będzie miał bardzo ciężką przeprawę. Patrząc na obecną formę a także przewagę własnego stadionu stawiam na zwycięstwo podopiecznych Didiera Deschampsa.
 
robson11 3,3K

robson11

Użytkownik
Alexander Frei strzeli - 3,0 bwin szkoda poprzeczki, ale wynik rekompensuje przegraną w zakładach :p
Jeżeli FC Basel chce myśleć o awansie to musi atut własnego boiska wykorzystać do maximum. Frei jest zdecydowanie najlepszym strzelcem tego zespołu, jest zawodnikiem, który do siatki trafia zdecydowanie najczęściej i myślę, że po takim kursie warto spróbować. Krótko, bo zaraz początek spotkania.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Aktualnie jest 5,50 na Basel co jest w moim odczuciu valuebetem.
Oglądałem 1 połowę i mieli swoje okazję, co prawda później w meczu zrobiło się spokojniej, ale liczę na to, że w II połowie znów przycisnął.
Mało brakowało i by mogli prowadzić 2:0. Słupek, poprzeczka czy niewykorzystana sytuacja sam na sam z bramkarzem.
Kurs na Bayern 1,90 śmiech na sali.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Bayern to parodia w tym roku. Zobaczcie co się dzieję na stronie Bayernu i jakie oburzeni kibiców. Znowu murowany faworyt i co ? Znowu zawód. Gratulacje dla Baselu :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aker 8

aker

Użytkownik
to było do przewidzenia, że Basel nie przegra tego meczu. Odsyłam do moich postów z 1 strony. Rewanż zapowiada się pasjonująco a ja od razu przestrzegam, trzymajcie się z dala od grania rewanżu, tam moze zdarzyc sie wszystko.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Co do meczu we Francji. Zauwazyliscie jak obie druzyny grały cofniete ? Nawet Marsylia, a powinni grac bardziej otwarta pilke zeby nastrzelac wiecej bramek. Bylo kilka akcji gdzie na 7 graczy Interu do pilki wychodzilo 3 gospodarzy, i niby jak tu strzelac bramki. Tez nie pokazali za wiele pod polem karnym, ale bramkową zaliczkę i tak maja. Jesli tak samo cofnieci zagraja w Mediolanie to 4 albo 5 bramek mogą stracic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom