>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów [21-22 luty 2017]

Status
Zamknięty.
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Miałem nic nie grać meczu Sewilla-Leicester ale zauważyłem ciekawy zakład na kartki, a dokładniej over 3,5 kartki graczy Sewilli po kursie 12,0!
Jakaś akcja, klotnia druzyny z sedzia spotkania i mozemy liczyc kase, a po takim kursie grzech nie sprobowac ;)
Jak dla mnie o wiele lepsza opcja niz jakies handicapy na ktoras z druzyn.
Over 3,5 kartki Sewilli
Kurs : 12,0
Buk: Betfair
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
20:45 Porto - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2.35
buk: bet365
Wynik:​



20:45 Sevilla - Leicester
Typ: 2 DNB
Kurs: 6.55
buk: betsson
Wynik:

Typ: 2X
Kurs: 3.10
buk: betsson
Wynik:​
.
Witaj!
W zdecydowanej większości typów zawsze się z Tobą zgadzam, ale patrząc na konfrontację hiszpańsko - angielską to niestety w żadnym wypadku nie mogę podzielić Twojego zdania ???? Zobaczymy zresztą, kto za kilka godzin będzie miał rację. Przynajmniej dla mnie nie ma tutaj żadnego atutu za ekipą Ranierego. Jest to mocno rozbita w każdym aspekcie tak naprawdę. Warto jest zobaczyć jak ich wyniki przegrana z Swansea czy Millwall, owszem z tym drugim zespołem w dość rezerwowym składzie. Nie mniej jednak rywal zdecydowanie słabszy przynajmniej teoretycznie. Przegrana w bardzo ważnym meczu z Łabędziami. Nagła poprawa swojej gry i jakości? Trudno jakoś mi w to uwierzyć. Owszem zaprezentowali się z całkiem dobrej strony na jesień w LM, ale po serii tak fatalnych wyników nie sądzę, żeby powtórzyli swój wynik. Sevilla w gazie, zdecydowanie lepiej ułożona drużyna. Nie mająca tak naprawdę problemów ze strzeleniem bramek. Myśląc o awansie na pewno muszą tutaj wypracować przewagę, a wierze, że będą wstanie to osiągnąć.

Co do Juve to sam zagrałem Starą Damę DNB. Porto owszem nie jest drużyna do bicia, ale co tutaj dużo mówić Juve jest zdecydowanie mocniejsze.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Sevilla - Leicester
ogromna masówka dziś na Sevillę, kurs spadł już nawet do @1.36 w całorocznym, ale czy na prawdę jest się czemu dziwić?
Leicester kompletnie bez formy, jedynie co udawało im się w tym roku to ciułać coś w FA Cup, z którego i tak już odpadli po kompromitacji z Millwall (ekipa z trzeciej ligi, grająca od 50 min. w 10). W lidze w tym roku nie zdobyli nawet gola, inkasując zaledwie jeden punkt po bezbramkowym remisie i to z niezbyt mocnym Middlesbrough.
Gospodarz dzisiejszego meczu jest natomiast w zupełnie innych nastrojach. Nie dość, że ostatnią porażkę u siebie zaliczyli w listopadzie z Juventusem to obecnie są w niezłej formie. Pokonali u siebie dość fajnie grającą ekipę Eibaru, bezbramkowo zremisowali z Villarrealem, Realowi też nastrzelali kilka bramek. Z czołówki rozbili też RSSS. Jedyne porażki to z Espanyolem w LL oraz z Realem M. w CDR. U siebie w tym roku niepokonani i wg mnie nie zapowiada się, żeby to miało się dziś zmienić. Fakt faktem, obronie zdarza się przysnąć i nawet ostatnia w LL Osasuna potrafiła strzelić 3 bramki, ale myślę, że dziś stojąc przed taką szansą zagrają podwójnie skoncentrowani.
W ekipie gości zabraknie prawdopodobnie Ulloi, Slimaniego oraz Waguy.
Sevilla wystąpi bez Mercado, Parejy oraz kontuzjowanego od dłuższego czasu Fernandeza.
jako, że kurs na samo zwycięstwo mnie nie zadowala, to posiłkuję się handi i liczę na jakieś dość łatwe 2-0 czy 3-0 i przypieczętowanie awansu już na Estadio Pizjuan.
mój typ:
Sevilla - 1, @1.95 całoroczny
⛔
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Leicester +1,5 @ 1.84 Pinnacle ✅
Leicester @ 10 Pinnacle ⛔

Wiem,że Leicester jest tutaj z góry skreślone w tej rywalizacji przez większość ale mi śmierdzi ten mecz, oni nie mają kompletnie nic do stracenia w tym pojedynku i liczę, że grając na luzie wyjdzie im mecz, a już tak czasem miewali. W poprzednim sezonie byli rewelacją, w tym jest kicha, normalne zjawisko bym powiedział ale ten skład przecież się nie zmienił praktycznie. LM może na nich podziałać motywująco i odblokują swój potencjał (w końcu wygrali swoją grupę jednocześnie dostając regularnie oklep w PL). Wiem,że Sevilla jest u siebie mocna, Pizjuan to mega trudny teren, w tym roku u siebie nie przegrali jeszcze ale coś mi nie gra dzisiaj w tych handicapach na Seville.
 
R 14

rijusaki1337

Użytkownik
Leicester i under 2,5 @ 13 betclic
Sevilla-Leicester DW 0:1 @ 20 betclic
Leicester nic nie pokazuje w lidze, ani pucharach Anglii, ale ich interesuje tylko liga mistrzów. Dlatego uważam, że standardowo pograją na jakieś 1:0 jak to w ich stylu. Typ opieram raczej tylko na tym, że w tym sezonie cały czas tak grają, że wszystko przegrywają, tylko ligę mistrzów ugrywają. Jako, że typ nie ma dużego oparcia w grze gości, stawiam za jakąś małą stawkę bo &quot;przeczuwam&quot;, że wejdzie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
ogromna masówka dziś na Sevillę, kurs spadł już nawet do @1.36
Na Sevillę to nada było stawiać 2 tygodnie temu, kiedy kurs był jeszcze przyzwoity. A teraz? No właśnie pojawiają się typy w stronę Lisów, że niby masówka. Ale masówki też siadają i dziś też ta masówka wejdzie jak nóż w masło. Wczoraj pisałem, by nie stawiać na jakieś tam Monaco i miałem rację. Dziś Sevilla zmiażdży lisą sforę bez dwóch zdań. Lepiej poszukać szansy, grając w stronę Porto
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Sevilla - Leicester
Zespół Sevilli jest w gazie to fakt, nie mają problemów ze zdobywaniem bramek, czy to u siebie czy to na wyjeździe a Pizjuan to mega trudny teren dla przyjezdnych niezależnie od klasy jaką prezentują, dodatkowo mają też coroczne doświadczenie z gry na wiosnę w Lidze Europy i doskonale wiedzą jak pogodzić ligę z pucharami. Z drugiej strony mamy Leicester, który wygrał słabą grupę w LM i dostaje regularne baty w PL a w oczy coraz bardziej zagląda im widmo desperackiej walki o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Leicester wygląda ostatnio na drużynę, która gra coraz gorzej, a ich postawa na wyjazdach jest co najmniej tragiczna. Ranieri stawia non stop na tych samych zawodników, którzy są dalecy od formy z ubiegłego sezonu i w każdym meczu zawodzą. Nie chce mi się wierzyć, że nagle ni z tego ni z owego nastąpi odmiana oblicza drużyny w LM i zaczną grać lepiej, priorytetem dla drużyny jest teraz walka o utrzymanie bo w LM nawet jakby doszli do półfinału to po spadku do Championship nikt nie będzie o tym pamiętał. Wobec powyższego oczywista wydaje się wygrana Sevilli, ale kurs 1,36 jest absolutnie nie do gry, oczywiste wydają się też handicapy, aż za oczywiste, ale tu jest jeden problem, jeżeli Leicester chce zachować po dzisiejszym meczu szanse na to żeby w rewanżu mieli o co grać na pewno nie rzucą się na gospodarzy a raczej postawią na obronę, więc od początku spotkania spodziewam się kontrolowania spotkania przez gospodarzy i gry gości skupionej na nie straceniu bramki, a jeżeli będą się mądrze bronić to faktycznie są w stanie nie przegrać tego meczu wysoko, natomiast jeżeli nawet stracą bramkę, to nie wydaje mi się aby rzucili się na hurra do przodu a raczej nadal będą konsekwentnie starali się bronić wszak przegrana w pierwszym meczu 1-0 to nie żaden dramat, a wynik, który jeszcze pozwala myśleć o odrobieniu straty w rewanżu przed własną publicznością. Reasumując uważam, że Sevilla ten mecz wygra, ale wcale nie musi być to łatwe i przyjemne zwycięstwo, dlatego nie zamierzam grać handicapów, ale biorąc pod uwagę siłę gospodarzy, stadion i zapewne defensywne nastawienie, oraz brak skuteczności przyjezdnych wchodzę w typ Wynik/Obydwie strzelą - Sevilla i Nie @2,20 w całorocznym.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
✅✅✅Sevilla o1.5 kartki @1.83 Bet365

Jak dla mnie to bet dnia. Sędzią dzisiejszego meczu jest Francuz - Turpin. Ze średnią kartek 3,57 na mecz. Co to są dwie kartki? W La Liga, która wiadomo że do agresywnych nie należy, a sędziowie są dość aptekarscy, Sevilla w 2017 roku nie miała meczu w którym nie dostali by dwóch kartek! A patrząc na LM, jedynym meczem w którym linia nie została pokryta, był mecz u siebie z Dynamem Zagrzeb. Kartkę jak wszyscy wiemy można dostać za wszystko, grę na czas, symulacje, pyskówka. Ponadto Leicester, które już tylko w LM może się dobrze zaprezentować, bo w lidze musi walczyć o punkty jak o oddech charakteryzuje się szybką grą z kontry, więc faule taktyczne też jak najbardziej wchodzą w grę. Sam sędzia pod tym myślę że neutralny, nie sypie kartkami zanadto, ale jak trzeba to daje. Linia i kurs dla mnie bomba, będę mocno zdziwiony jak to nie siądzie.

e; gol lester sprawił że uwierzyli że wciąż mogą być drużyną z zeszłego sezonu, co sprawiło że sevilla popełniła taktyczne faule ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Panowie,
Czy nie zastanawiają Was kursy wystawione przez buków na City? Z całym szacunkiem do nich ale... co nieco zdarza im się wiedzieć ???? Ja się z tymi kursami w 100% zgadzam.
Btw, obym się mylił, bo... jestem fanem United;)
Monaco w ostatnich 6 wyjazdowych meczach (2017 r.) stracili łącznie 9 bramek.
City, jakie by ch*jowe nie było, grać potrafi. Ma kim strzelać bramki...
I teraz najważniejsze w moim mniemaniu- Monaco u siebie będzie zapewne grać ofensywnie żeby tylko awansować. City to wie. Co zatem zrobi City? Będzie próbowało wbić Francuzom kilka bramek żeby w razie potknięcia na wyjeździe nie odpaść z LM.
Mój najpewniejszy typ to (do taśmy) +1,5 gola City w meczu (@1.53 w bet365)✅.
Zestawiłem to, nawiasem mówiąc, z tym że Leicester nie przegra więcej niż jedną bramką z Sevillą (@1.77)✅. W Leicester od początku wiedzieli, że nie ugrają w lidze nic, z czego mogliby być dumni. Liga Mistrzów to dla nich priorytet i liczę na kolejny mecz życia w ich wykonaniu.
AKO: @2.7✅
City siadło, teraz czas na Leicester. W dalszym ciągu jestem wyznawcą teorii brzmiącej &quot;Ranieri wie, że LM to pieniądze co wiedzą także i jego grajki i są oni w stanie zostawić serducho na boisku i zagrać na 150%&quot;. Nie postawię na x2 w tym spotkaniu bo Sevilla zapewne wygra ten mecz ale liczę na to, że zrobią to max. 1 bramką.
Zgodnie z powyższym, liczę na to, że Lisy zaskoczą dziś Hiszpanów i napsują im trochę krwi.
Sevilla - over 1.5 kartki w meczu @1.83✅

EDIT:
Haha, ale mnie kolega powyżej o minutę wprzedził z typem ????
EDIT:
Serdecznie pozdrawiam kolegę majkycash i życzę wszystkiego dobrego ???? Poniżej pozwolę sobie przypomnieć jego wpis komentujący mój typ na City + Leicester:
Geniusz :grin: :grin: :grin:
City wygra, bo wie ze Monaco u siebie ich pojedzie. Jakby tego nie wiedzieli to w sumie po co mają wygrywać. City wybrało taką taktykę, że wbiją Monaco kilka goli u siebie. W sumie całkiem dobry wybór :grin: :grin:
Szkoda, że Barcelona nie wybrała takiej taktyki na wyjeździe (ach ten Enrique) :grin:
Pomijam fakt, ze jak ktos spodziewa sie strzelanki na wyjezdzie to u siebie taktyką powinno byc nie stracenie bramki...
No i na dobitke Leicester po niskim kursie...
Czy to jest prowokacja?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Sevilla - Leicester​


Sevilla wyciągnęła los na loterii, losując z pierwszego koszyka Leicester. Mistrzowie Anglii są w kompletnej rozsypce. Claudio Ranieri miał do dyspozycji duże pieniądze na transfery, ale zdecydował że postawi na piłkarzy, którzy dali mu Mistrzostwo. To był moim zdaniem ogromny błąd. Odszedł N&#39;Golo Kante (w mojej opinii najlepszy piłkarz w Premier League) i nikt nie jest w stanie go zastąpić w składzie. Dziś na przykład nie mogę wyobrazić sobie tak dobrze grającej Chelsea bez Kante w składzie. Sevilla natomiast dużo zyskała na zmianie trenera (mimo że za kadencji Emerego klub osiągnął największe sukcesy w historii klubu) . Jorge Sampaoli dał nowy impuls drużynie i oczywiście transfery które latem poczynili Andaluzyjczycy były w pełni trafione. Przyszli Samir Nasri, Benjamin Ben Yadder, Luciano Vietto, Mattia Kranevitter czy Stefan Jovetic. Klub na odejściu Grzegorza Krychowiaka dużo nie stracił na jakości, bowiem Steven N&#39;Zonzi gra fenomenalnie na pozycji defensywnego pomocnika. Sevillista radzą sobie na tyle znakomicie że są w stanie rzucić rękawicę Barcelonie i Realowi Madryt. Celowo nie wymieniłem tutaj Atletico, bo Sevilla już dawno zostawiła stołecznych z tyłu. Zespół genialnie pasuję do grania takim systemem jak życzy sobie Sampaoli. Dziś spodziewam się całkowitej dominacji Andaluzyjczyków od pierwszej do ostatniej minuty i myślę że już dziś Sevilla zapewni sobie udział w ćwierćfinale.

Typ:
Wynik/Suma goli 1/over 2,5 @ 1,95 (Bet365)​
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Panowie ale nie przeceniajcie wyników Lisów w L.M. w tym sezonie, bo oni dostali los na loterii przy losowaniu grup.
Przecież każdy zespół który gra w tym roku w 1/8 L.M. z tej samej grupy wyszedłby na 1 miejscu i kwestia była by tylko czy z 13 pkt czy 15pkt zdobytymi, bo w Portugalii każdy może pkt. stracić.


Uwielbiałem oglądać Lisy w zeszłym sezonie, kibicowałem im jak każdy postronny kibic, ale w tym roku to jest inny zespół.
Jak nie wpadnie tutaj Azjan -1.5 to będzie cud, ale nawet wtedy Sevilla pojedzie do U.K. w rewanżu i spokojnie sobie tam przypieczętuje awans.
Przecież oprócz jednego meczu 4-1 z City to Leicester nawet u siebie nic nie gra.

Jakbym nie stawiał kasy na Seville to z całych sił kibicowałbym Lisom ale to jest ponad ich siły.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
o co chodzi z tym kursem na Juventus ? caly czas rosnie a jak dla mnie sa wyraznym faworytem do wygrania. ktos wypadl w ostatnij chwili z kadry czy bardziej chodzi o statystyke ze Wlosi nie wygrali tam od 22 lat? Przeciez te Porto to jest smiech na sali to ze wygrali pare meczow w ogorkowej lidze nie znaczy ze sie postawia Juventusowi z Dybalą i Higuainem na czele ...
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
o co chodzi z tym kursem na Juventus ? caly czas rosnie a jak dla mnie sa wyraznym faworytem do wygrania. ktos wypadl w ostatnij chwili z kadry czy bardziej chodzi o statystyke ze Wlosi nie wygrali tam od 22 lat? Przeciez te Porto to jest smiech na sali to ze wygrali pare meczow w ogorkowej lidze nie znaczy ze sie postawia Juventusowi z Dybalą i Higuainem na czele ...
Moze chodzi o to ze Bonucci ze względów dyscyplinarnych został odsuniety od skladu. (Podstawowy obrońca)
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Bonucci nie zagra w tym meczu, po ostatnim &quot;spięciu&quot; z trenerem obejrzy ten mecz z trybun. Na środku obrony wystąpi prawdopodobnie Barzagli i Chiellini którzy wracają do zespołu po kontuzjach i tak naprawdę nie wiadomo w jakiej są dyspozycji. O ile Barazagli to doświadczony obrońca, to po Chiellinim może się wszystkiego spodziewać. Choć oczywiście to wysokiej klasy obrońca, ale zdarzają mu się głupie błędy.

Osobiście mimo &quot;problemów&quot; w defensywie myślę, że Juventus powinien dać radę. W ofensywie wygląda to dobrze. Higuain w formie, a i Dybala gra coraz lepiej. Jeśli Juventus zagra na swoim poziomie to myślę, że spokojnie powinien to wygrać. Mentalnie to bardzo silna drużyna, a to właśnie dzięki swojej mentalność Juve od lat jest na szczycie jeśli chodzi o Serie A.

Juventus @ 2,5 ✅
Remis - Juventus Do przerwy/koniec meczu @ 5,5✅

Bet365

Mam nadzieje, że ktoś skorzystał. Zwłaszcza z drugiego typu. Skuteczność w tym temacie 4/4 :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Lisy Lisy Lisy! Zamierzałem pograć coś (1x2) w strone gości, jednak po kilku wpisach i argumentacjach w stronę Sevilli, postanowiłem odpuścić. Wpadł mi za to w oko inny typ odnośnie tego meczu. Mianowicie rożne. Zapewne (chociaż kto to wie?) Sevilla będzie atakować od pierwszej minuty, przez co nie będzie maksymalnie skupiona na obronie. Dzięki temu jak już było wspomniane, możemy liczyć na kontry Leicester. Z kontr biorą się rożne, stąd prosty wniosek i prosty typ.
Statystyki:
PL Leicester RR
Dom: 12 spotkań, średnia 4.8
Wyjazd: 13 spotkań, średnia 4.7
Widać zatem, że mimo nędznej gry w lidze rzuty rożne Leicester nabija.
TYP: Leicester +2,5RR
Buk: Bet365
Kurs: 1.57
btw. Do jakiegoś dubelka polecam zagrać również Leicester +2 (Bet365/1.42)
Powodzenia!
Pozdrowienia z UK!
edit.: interpunkcja :p
 
specjal 23

specjal

Użytkownik
Właśnie dziś będziemy mieli okazję zobaczyć jaka jest różniaca między La Liga a Premier League ????
Grać Seville po 1,35 można w jakimś dublu, ale na pewno nie solo...z handicapami bywa róznie. Wobec powyższego ja gram over (o 6,5) kornerów Sevilli. Sevilla nabija bardzo dużo korków. Taki ma styl gry. Dziś pewnie będzie prowadzić grę, a Leicester skupi się na kontrach. Pierwszy mecz LM na pewno nie będzie kalkulacji i Sevilla bedzie cisnąć. Nawet przy 1-0 nie uważam, by przestali próbować budować przewagę przed rewanżem.
Ja gram dziś korki Sevilli i korki Fenerbahce (o 5,5) AKO 3,25.
Z fartem
Robson.// Prosimy stosować poprawne nazwy ligi, czy zespołów. Nie będziemy w przyszłości tolerować pdoobnych gierek. Pozdrawiam
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tak jak myslalem. Monaco zabrakło doświadczenia. Najzwyczajniej w świecie. Wygrywali 2:1 potem 3:2 i zamiast grac po autach klepac piłkę czy co kolwiek innego byle utrzymać wyniki lub stracić najwyżej jedną bramkę to dalej grali cios za cios i wyjeżdżają zamiast z genialnym wynikiem raczej średnim lub nawet złym. Ale w rewanżu nie są bez szans na awans
Ale bety na ✅✅✅✅✅
Gdyby Falcao strzelił bramkę w z karnego to na pewno by to spotkanie nie przegrali .City po tej bramce by się załamało po za tym ,mecz genialny prawdziwy rollecoster 1-0,1-2,2-3,4-3,5-3. Jakaś masakra normalnie .Gdyby popatrzyć na kursy to jeśli ktoś miałby na tyle jaj żeby postawić zakłady (over 2,5 -&gt;połowa kurs:6,BTS-&gt;Tak kurs:1,67-&gt;Chciałem to grać grubo i załuje że nie grałem. Over 6,5-&gt;19,00,ht/ft 2/1-&lt;19&gt; kurs. Gdyby ktoś to wszystko postawił mógły dziś do pracy nie iść . Nie mniej czekam na rewanż w którym na pewno padnie masa bramek.
Moje typy na dziś
Porto:Juventus typ:2,Kurs;2,6 :Bet365:
Juve o wiele bardziej doświadczony zespół od gospodarzy ,potrafią grać o stawkę bez wątpenia dla mnie bet dnia nie daje wielkich szans Portowcom .
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ale te analizy na Juventus są rzeczowe ????
Oni nie wygrają dzisiaj tą 2 to do kosza zapakujcie.
Juve jest wielkie w Serie A gdzie nie ma rywala.
Ich środek pola nie wygląda jak w poprzednim sezonie a do tego obrona jakieś fochy Bonucciego który pewnie transfer wymusza.
 
bleeder 0

bleeder

Użytkownik
Ale te analizy na Juventus są rzeczowe ????
Oni nie wygrają dzisiaj tą 2 to do kosza zapakujcie.
Juve jest wielkie w Serie A gdzie nie ma rywala.
Ich środek pola nie wygląda jak w poprzednim sezonie a do tego obrona jakieś fochy Bonucciego który pewnie transfer wymusza.
W takim razie Dybala i Lichtsteiner tez kiedyś wymuszali transfer ? Bo rowniez mieli spiecia z Allegrim, a dalej grają w Juve. Problemem jest tutaj akurat charakter Allegriego, a nie zaden transfer Bonusa, dostawal w tamtym sezonie oferty za fajna kase z Man City i jakos nie odszedl.
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
typ: Porto +0.25, @1.806, pinnacle ⛔ NIE WIEM NA ILE CZERWO POKRZYŻOWAŁO SZYKI. w RZESZŁOSCI W PODOBNYCH SYTUACJACH ZAWSZE BYŁO NA ODWRÓT
stawka 300zł, ew:241.94
Ominę tutaj argumenty piłkarskie, bo te zdecydowanie po stronie Juventusu. Widziałem kilka ostatnich meczów Juventusu i pierwsze co pomyślałem, to zwycięstwo Juve lub czyste konto Juve. Zobaczyłem, że na forum dosłownie wszyscy stawiają na Juve (chyba, że coś przeoczyłem). Gdyby nie to, to postawiłbym na Juve z tysiaka, ale raz na jakiś czas trzeba zagrać wbrew logice. Zbyt dużo wskazuje na Juventus, los bywa złośliwy, a piłka nożna brudna. Juvetus nie musi wygrać teraz, może to zrobić w rewanżu u siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom