>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 17-18.03.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Messi strzeli @1.90 Betgun
To jest sezon Argentyńczyka, w każdym meczu gra fantastycznie. Ten kurs od razu wpadł mi w oko, bo Leo po prostu musi dzisiaj strzelić. W poprzednich sezonach Anglicy byli lubianą ofiarą &#39;atomowej pchły&#39;. W Anglii Leo nic nie strzelił, prym w ofensywie wiódł Luis Suarez.
Na Camp Nou zawsze znajduje drogę do bramki, więc dlaczego nie będzie tak w tym spotkaniu?
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Borussia Dortmund - Juventus Turyn
Juventus 0.0 kartki
1.72
1 BVB 0 Juve.... gdyby byl inny sedzia to Vidal i Tevez mur beton mieli zolte....⛔

Jak wiadomo Borussia nie jest drużyną, która dostaje często kartki i tak samo było w pierwszym meczu z Juve, gdzie piłkarze Kloopa nie dostali żadnej kartki. Nie inaczej jest w lidze gdzie z reguły nie dostają więcej niż 2 kartki na mecz. Inaczej wygląda sytucja jeśli chodzi o Juve. W pierwszym spotkaniu dostali 2 kartki, a powinni zdecydowanie więcej, gdyż np. sędzia nie dał Pogbie ewidentnej żółtej kartki za brutalne wejście w Łukasza Piszczka. Dodatkowo gram ten typ ze względu na przebieg spotkania jaki moim zdaniem zobaczymy na Signal Iduna Park. Borussia będzie bardzo groźnie atakowała, bo jak wiemy jest to zupełnie inna drużyna w CL niż w Bundeslidze. Strzelą bramkę i będą puszczały nerwy zawodnikom Starej Damy, jestem o tym przekonany.

Barcelona - Man City
Man City -1.0 kartek
1.80
1:5 ✅


Barca powinna kontrolować ten mecz i jeśli szybko City bramke nie strzelą to frustracja będzie rosła i razem z tym powinny pojawić się kartki tym bardziej, że Citizens nie należą do boiskowych aniołków. Średnio na mecz dostają koło 3 kartek, z kolei Barca w okolicach 1,5 kartki. Dodatkowo na niekorzyść City jest wynik. Będą musieli zagrać agresywnie a za tym pójdą kartki. Jest kilku faworytów do żółtek w tym meczu, chociażby Zabaleta.
 
ernard 0

ernard

Użytkownik
Messi strzeli @1.90 Betgun
To jest sezon Argentyńczyka, w każdym meczu gra fantastycznie. Ten kurs od razu wpadł mi w oko, bo Leo po prostu musi dzisiaj strzelić. W poprzednich sezonach Anglicy byli lubianą ofiarą &#39;atomowej pchły&#39;. W Anglii Leo nic nie strzelił, prym w ofensywie wiódł Luis Suarez.
Na Camp Nou zawsze znajduje drogę do bramki, więc dlaczego nie będzie tak w tym spotkaniu?
Bardzo fajny kurs na Messiego. Po takim kursie warto spróbować.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Piłka Okiem Experta - Stanowski i Michniewicz typują LM
Kolejna odsłona magazynu &quot;Okiem Experta&quot; a w niej Krzysztof Stanowski i Czesław Michniewicz o rewanżach w 1/8 finałów Ligi Mistrzów. Zobacz jak typują mecz Monaco z Arsenalem i Borussi z Juventusem i postaw swój typ w Expekt.

https://www.youtube.com/watch?v=OFSrFBw_YMw&lt;/pre&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Ja pokuszę się o inne rozwiązanie w meczu BVB - Juve. Goście na pewno będą chcieli jak najdłużej trzymać ten bezbramkowy remis, ale prawda jest też taka, że wynik 2:1 jest na chwilę obecną bardzo niebezpieczny. W pierwszej połowie powinni jednak oddać nieco pola do gry dla gospodarzy i to oni będą wiedli prym.
BVB wraca na właściwą ścieżkę. W lidze zaczyna się układać, kolejne zwycięstwa wpadają. Zastanawiam się czy magia stadionu znowu zadziała. Emocji na pewno nie zabraknie do wynik jest na styku. Podejrzewam, że w momencie gdy Juve odda pole do gry, BVB zdobędzie bramkę. Wynik pierwszej połowy zakończy się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.
Druga połowa będzie bardzo wyrównana, bo Juve będzie musiało wziąć się do roboty. W ostatnim kwadransie gry ktoś z włoskiej ekipy właduje piłkę do siatki na 1:1.

Typ Cezarego z Expekt | BVB będzie prowadziło do przerwy/Remis na koniec spotkania 12,00
Typ Czesława Michniewicza | BVB wygra 2,30
Typ Stanowskiego | Juve wygra 3,40
Kursy z Expekt
Zobaczymy kto będzie miał rację ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Barcelona - Manchester City
Zaczynamy wielki piłkarski tydzień dla Barcelony. Już dziś w rewanżowym spotkaniu podejmą oni Manchester City. Możemy powoli zapinać pasy ????
Barcelona w ostatnich miesiącach, właściwie od początku roku (wszystko zaczęło się po porażce na Anoeta) wygląda bardzo dobrze, a jedyna porażka jaką ostatnio zaliczyli - 0:1 z Malagą na Camp Nou - uznaję za wypadek przy pracy. Bramka stracona po błędzie Alvesa, a następnie &quot;obrona Częstochowy&quot; przez Malagę sprawiła, że wynik był jaki był. Niemniej jednak widać, że na Barcelonę nie wpłynęło to negatywnie gdyż 3 dni później, w spotkaniu właśnie z Manchesterem City wygrali bardzo pewnie 2:1 na Etihad. Od tego meczu Messi i spółka rozegrali cztery kolejne spotkania i wszystkie padły ich łupem - Granada (3:1), Villarreal (3:1 w CdR), Rayo (6:1) i Eibar (2:0). Właściwie mógłbym tutaj pisać jeszcze godzinę ale nie byłoby to nic nowego bo każdy kto śledzi europejską piłkę wie co Barca obecnie prezentuje. Messi w mega formie - strzela, asystuje, znowu biega, a nie człapie. Takiego Messiego chcemy oglądać. W dodatku widać, że Suarez chyba na dobre zaczyna się odnajdywać w stylu gry Barcy oraz co raz lepiej rozumie się ze swoimi kolegami. Z resztą wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze - City (2 gole), Granada (gol), Villarreal (gol), Rayo (2 gole). Z Eibarem nic nie strzelił ale jak by nie patrzeć, 6 goli w 5 meczach to naprawdę dobry wyczyn, takiego Suareza również chcemy oglądać. Jedyne co mnie trochę martwi to dyspozycja Neymara w ostatnich tygodniach. Widać, że młody crack trochę spuścił z tonu jednak liczę, że na mecz z wielkimi zepnie poślady i pokaże klasę. Z resztą, w obecnej edycji LM Barcelona zdobyła łącznie 17 goli z czego 15 padło łupem trio Messi (8 goli) - Suarez (4 gole) - Neymar (3 gole). Jeśli chodzi o absencje to Lucho nie może skorzystać z kontuzjowanego (niemożliwe ???? ) Vermaelena oraz Busquetsa. Generalnie brak Sergiego może być widoczny jednak w obliczu wyniku z pierwszego spotkania wydaje mi się, że Mascherano bardzo dobrze się sprawdzi w dzisiejszej potyczce. Z resztą, Barcelona może, City musi.
Jeśli chodzi o City ostatnie tygodnie nie są dla nich zbyt owocne. Pięć ostatnich spotkań to trzy porażki i dwa zwycięstwa. O ile porażka z Barcelona i Liverpoolem jest do wytłumaczenia, w końcu to drużyny z topu, to ostatnia porażka z Burnley 0:1 wprowadziła mnie w osłupienie. Kolejna okazja aby ścignąć Chelsea i liczyć się jeszcze w walce o tytuł mistrzowski to nie, po co to wykorzystać, lepiej dać się ścignąć Arsenalowi i Manchesterowi United. Oczywiście tutaj pół żartem pół serio ale nie ogarniam tej ekipy. Fajny skład, olbrzymi potencjał, a gra mizerna. Tyle było głosów, że to jest ten rok kiedy mogą powalczyć. Przyjechała Barca i sklepała ich jak dzieci co pokazało różnicę jaka jest pomiędzy dwoma ekipami. Dziś City musi się rzucić na swoich rywali jeśli myślą o podjęciu rękawicy, a jeśli rzucą się do ataku to w innych sektorach boiska powstaną luki, co przy bardziej wertykalnej grze ze strony Barcy będzie dla nich niczym woda na młyn. W tym sezonie Barca bardzo dobrze uderza z kontrataku i myślę, że w tym meczu również kilka takich sytuacji będzie. Poza tym pójście na wymianę ciosów z Barcą i to jeszcze na CN to strzał w kolano. Zrobiło to Atletico na Calderon w CdR i skończyło się 2:3 dla Barcy.
Jak będzie przebiegał mecz? Moim zdaniem jakiegoś forsowania tempa nie będzie choć Barcelona na pewno się nie cofnie, to nie leży w ich filozofii. Moim zdaniem będą chcieli szybko wrzucić jakiegoś gola i spokojnie kotrolować dalszą część spotkania, i moim zdaniem to im się uda.
Barcelona &amp; over 2,5 @ 1,75
Barcelona wygra dwoma golami lub mniej @ 2,25

Uni
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wczoraj Atletico zepsuło mi dzien chociaż trzeba przyznać ze mimo troche przypadkowej bramki awans należał im sie w regulaminowym czasie bo byli drużyna zwyczajnie lepsza.Leverkusen mnie rozczarowało ale tam ze stawka nie szalałem.Tak jak pisałem liczę dzisiaj na BTS w Barcelonie i to liczę na niego mocno.Kursy poszły w dół teraz jak ktoś chce zagrać podobnego to chyba tylko over 2.5 i BTS na 365 jest ten zakład.
Co do meczu w Dortmundzie jestem zdania ze Juventus wyjdzie z niego zwycięsko tj.z awansem.Liga włoska nie zachwyca ale Juve juz jakiś poziom osiągnęło każda formacja ma klasowych zawodników.Dortmund w dalszym ciagu mnie nie przekonuje byc moze powalczą jeszcze o puchary w Bundeslidze ale moim zdaniem zabraknie im sił aby dzisiaj wygrać z Juve.Mysle ze awans Juve mozna pobrać wystarczy zobaczyć co dzieje sie z kursami duże spadki na zespół z Turynu.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Barcelona - Manchester City​

Oczekuję w tej rewanżowej kolejce jakiejś sensacji i byłoby bardzo fajnie gdyby miała ona miejsce w Barcelonie...
Patrząc jednak racjonalnie na szanse Manchesteru City to są one jak dla mnie bardzo mizerne i tylko wielki mecz w ich wykonaniu mógłby dać im awans. Moim zdaniem gości nie będzie dziś stać na podjęcie walki z wielką Barcą i mecz zakończy się wygraną gospodarzy. Pomijam wszystkie te niuanse dotyczące tego, że ktokolwiek może się tutaj oszczędzać, bo to El Classico czy walka o mistrzostwo. Takie teorie są nie na miejscu ponieważ wszyscy wiemy czym dla każdego klubu jest Liga Mistrzów. Każdemu zależy na grze w tym elitarnym pucharze i nikt tutaj na pewno nie odpuści.
Manchester z pewnością podejmie rękawice, jednak w moim odczuciu nie podoła temu zadaniu. City zawaliło mecz u siebie dając wkulać sobie dwie bramki, ta zaliczka da dziś Barcelonie luz w grze i pewność siebie, która w połączeniu z tak doświadczoną drużyną i indywidualnościami w ataku może dać łatwe zwycięstwo gospodarzą. Wiele zależy dziś od skuteczności piłkarzy Pelegriniego, którzy nie mogą się dziś mylić bo na błędy nie ma miejsca. Wydaje mi się, że wygrana City różnicą dwóch bramek może być misją niewykonalną. Na to spotkanie widzę coś takiego:
#1 Barcelona i powyżej 3,5 2,50⛔
#2 Powyżej 5,5 kartek 2,00✅✅
#3 Luis Suarez strzeli 2,00
⛔
Borussia Dortmund - Juventus​

Borussia w końcu wybrnęła z dołka jednak dwa ostatnie spotkania w lidze na bezbramkowe remisy skłaniają mnie do przemyśleń czy aby na pewno Dortmundczycy podnieśli się z dołka czy znowu zaczynają pikować w dół.
Gospodarze dzisiejszego spotkania przywieźli z Turynu dobry wynik owszem przegrali ale bramka na wyjeździe jest dla nich rzeczą niezbędną do podjęcia walki w dzisiejszym spotkaniu. Borussia jest dla mnie niemałą zagadką.
Juve moim zdaniem nie rzuci się do ataku ponieważ mają oni jak na razie korzystny wynik i poczekają na to co zrobi Borussia, oczywiście jeśli nadarzy się okazja to zaatakują ale nie za wszelką cenę. Atakować w tym meczu musi Borussia i myślę, że uda im się strzelić bramkę dla dobra widowiska. Nie jestem w stanie określić się, kto z tej pary może awansować dalej bo moim zadaniem szanse na to są w miarę równe. Borussia już nie raz pokazywała, że w lidze może grać piach, a w Lidze Mistrzów niszczyć swoich rywali strzelając przy tym kilka bramek. Nie mówię, że będzie tak dzisiaj, ale na pewno Borussia tanio skóry nie sprzeda i w dzisiejszym meczu powalczy o awans. Na ten mecz coś takiego:
#1 Juventus powyżej 3,5 rzutu rożnego 1,80✅✅ 4
#2 Pierre-Emerick Aubameyang strzeli 2,87
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Co myślicie o typie poniżej 10 rzutów rożnych w meczu Barcelony z City? Myślę czy nie dorzucić do AKO ale ciężki wybór. Ostatnio w Manchesterze padło łącznie aż 12 rzutów rożnych. Rok temu mieliśmy identyczną sytuację w LM gdzie Barca również trafiła na City w pierwszym spotkaniu w Anglii mieliśmy stosunkowo mało RR - 5. Dwa tygodnie później w Hiszpanii na Camp Nou padło ich 9. Zastanawiam się czy ryzykować czy odpuścić ten typ na kuponie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Patrzac na sklad Man City widac, ze Pellegrini odpuscil ten mecz. Barca w najsilniejszym skladzie, Man City wyszedl w pol rezerwa, w pol zawodnikami ktorzy ostatnio sie spisuja slabo i ledwo co sie lapia na mecze ligowe. Moim zdaniem gol Man City jest malo prawdopodobny a ich wygrana moim zdaniem to bedzie cud.
Ja w takim wypadku stawiam na Barcelone i under 3,5 gola @ 2,54 ✅(Winmasters) bo nie sadze by Barca majac praktycznie awans zapewniony i w peryspektywie mecz z Realem w lidze sciskala posladki by wywindowac wynik. 2:0, 3:0 w zupelnosci wystarczy.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Co myślicie o typie poniżej 10 rzutów rożnych w meczu Barcelony z City? Myślę czy nie dorzucić do AKO ale ciężki wybór. Ostatnio w Manchesterze padło łącznie aż 12 rzutów rożnych. Rok temu mieliśmy identyczną sytuację w LM gdzie Barca również trafiła na City w pierwszym spotkaniu w Anglii mieliśmy stosunkowo mało RR - 5. Dwa tygodnie później w Hiszpanii na Camp Nou padło ich 9. Zastanawiam się czy ryzykować czy odpuścić ten typ na kuponie.

Ja bym spróbował. Barca nie będzie forsować tempa. Ma zaliczkę dwóch bramek z Manchesteru. Będzie znowu usypiać rywala i grając statycznie nie będzie specjalnie naciskała na bramkę, aby dobić rywala z kretesem. Nie sądzę aby goście postawili autobus pod bramką, bo raczej marnie widzę ich szanse na awans, wiedząc że maja trudny teren do zdobycia. Pierwszy mecz, pierwsze skrzypce rozegrane a tam Barsie zależało na jak najlepszym rezultacie. Under rogów jest jak najbardziej możliwy, dlatego graj ale nie szalej ze stawką ;).
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Barcelona - Manchester City
under 2.5 bramek @ 3.20 marathonbet
✅
Fernandinho żółta karta @ 2.40 unibet
✅

Mecz za chwilę,widzę że większość napala się na jakąś strzelanine,wiadomo obydwie drużyny mają takie składy że over aż się prosi.Jednakże Barcelona ma dosyć bezpieczną zaliczkę,do tego nadchodzące Gran Derbi,moim zdaniem nie będzie tutaj forsowania tempa.City musi gonić,ale po ich wyczynach w lidze,szczerze w to wątpie.Nie sądzę żeby padło więcej niż 2 bramki.

Borussia - Juventus
remis do przerwy @ 2.16 marathonbet
⛔

Krótko,BVB ostatnio problemy ze strzelaniem bramek w lidze.Dzisiaj wystarczy im 1-0 do awansu,Juve zaś potrafi bronić.Moim zdaniem w pierwszej połowie padnie remis,ponieważ nie będzie zbytniego forsowania tempa.Juve będzie bronić,a BVB cierpliwie atakować,dopiero po przerwie zobaczymy jakieś bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mathieu i Mascherano żółta kartka
4.00 / 3.00
Betsson
Jeremy nie wyrabia się, a dziś City musi postawić wszystko na jedną kartę. Mascherano jedyny defensywny dziś w ekipie gospodarzy. Żadenu z nich zawieszenie nie groźne... próbuje...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Patrzac na sklad Man City widac, ze Pellegrini odpuscil ten mecz. Barca w najsilniejszym skladzie, Man City wyszedl w pol rezerwa, w pol zawodnikami ktorzy ostatnio sie spisuja slabo i ledwo co sie lapia na mecze ligowe. Moim zdaniem gol Man City jest malo prawdopodobny a ich wygrana moim zdaniem to bedzie cud.

Ja w takim wypadku stawiam na Barcelone i under 3,5 gola @ 2,54 (Winmasters) bo nie sadze by Barca majac praktycznie awans zapewniony i w peryspektywie mecz z Realem w lidze sciskala posladki by wywindowac wynik. 2:0, 3:0 w zupelnosci wystarczy.
Gdzie tu widzisz pol rezerwę? Kolarov gra bo Clichy nie moze Zabalete zastapił Sagna no i posadził na ławę te drewno Dzeko.Dalej nie widzę jakiś rewolucji jest Nasri Silva Aguero i rzemieślnicy obok nich.Troche to za bardzo ubarwiles.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie wiem co Ty brałeś, kto odpuszcza mecz w 1/8 LM? Typu nie neguję!
Dzisiaj na kolacje mialem rybe, moze to dlatego :p. Jesli chodzi o &quot;odpuszczanie&quot; to mialem na mysli, ze Pellegrini nie wystawil najsilniejszego skladu ktory moim zdaniem dawal mu wieksza szanse na wygranie tego meczu. Wybral wariant defensywny a to w moim slowniku znaczy odpuscil... ????
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Pogratulować Neymarowi świetnego meczu, pięknie wykreował Harta na bohatera. Może w końcu niektórzy przestaną wierzyć w mit wielkiego Neymara, zbawcy Brazylijskiego futbolu i porównywać go do największych, jak Pele czy Ronaldo, bo jak na razie to mógłby im co najwyżej buty czyścić. Niestety Leo Messiego od Neymara i Suareza dzielą lata świetlne i tak, jak to było za Guardioli, jest i dziś, czyli Barca to Messi i długo długo nic. Dalej jest reszta. Nie zmienia to faktu, że Barcelona jak dla mnie staje się głównym faworytem do wygrania LM i mam nadzieję, że trafią na Bayern i pokażą Bawarczykom, jak ewoluował ich styl gry przez lata i że klepanka Guardioli to przeżytek. Zostaje niecierpliwie czekać na losowanie i powoli można coś grać na ostatecznego zwycięzcę, bo Katalończycy na pewno zaprezentowali najlepszy styl ze wszystkich drużyn w tej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@alex.bp, ja się chyba z Tobą nie zgodzę, że Neymar taki tragiczny. To prawda, wczoraj wykreował Harta na bohatera, bo mógł strzelić parę bramek, jednak cały mecz miał udany - wiem, że napastnika rozlicza się z bramek, ale jednak jego postawa w meczu nie była zła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Fatalna skuteczność Barcy wczoraj, ale bawili sie jak z dziećmi, piłkarze City to w końcu mistrzowie Anglii a zostali ośmieszeni, nie grali kompletnie nic. Wiadomo że przeciwko Messiemu trudno cokolwiek zrobić, on siatke nawet syrenie potrafiłby pewnie założyć no ale troche nie przystoi tak grać mistrzowi Anglii. Szkoda BVB ale widać ze ta drużyna może jedynie walczyć o niższe cele niż ćwierćfinał LM. Czekać na pary i na emocje, w moim przekonaniu jednak nikt oprócz Barcy i Bayernu nie ma wiekszych szans na LM, chyba że Real sie odblokuje.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@DawcaMocyWNocy, oby tylko Bayern i Barca nie trafili na sobie w kolejnej rundzie, bo trochę to zniszczy kolejne fazy pucharowe. Real się odblokuje? Tutaj musi Ronaldo znów zagrać tak jak grał, żeby Real znowu błyszczał..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom