>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 17-18.03.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
MUSI ...jakby kazda druzyna ktora MUSI strzelala bramki BO MUSI to milionerow by nie brakowalo ...Ja Cie obserowuje od poczatku Twojej kadencji na forum...pamietam jak sie zaliles ze nie mozesz wyplacic 200zl ... nie pamietam z jakiego buka mniejsza z tym..bo wklad byl od brata a on pozyczyl od kogos a ten ktos mial kase na rachunki itd.Pozniej byles KROLEm KONTR...co podales na forum nie trafiles to zawsze bylo zacytuje CI &quot;dobrze ze na livie skontrowalem&quot;itd.Po czasie okrzeples i wysworowales sie w swoim mniemaniu na PANA EXPERTA...BO MUSI BO NIEGRAJ TEGO BO ZAGRASZ TRAFISZ I BEDZIE ZE CI ODRADZILEM itd.itp.Ogarnij sie troche zejdz na ziemie i nie udawaj kogos kim nie jestes...TYLE ????
Człowieku co ty brałeś ? ???? Nigdy się nie żaliłem, że nie mogłem wypłacić 200zł, nigdy nie miałem żadnego wkładu od brata... ???? Co do kontrowania na live to owszem się zdarzało i nigdy się nie uważałem w dziedzinie bukmacherki za jakiegoś eksperta - jest dużo lepszych, ale i dużo gorszych... A co do &quot;musi&quot; miałem tu na myśli, że żadna z drużyn w każdej wymienionej parze nie może grać na bezbramkowy remis, a posiada potencjał ofensywny żeby samemu strzelić pow 1,5 goli i chodziło mi o to, że w zasięgu tak Arsenalu, Dortmundu jak i Atletico jest strzelenie tych 2 bramek samemu, a w 2 scenariuszu przy stanie 1:0/0:1 przeciwnik może skontrować i też będzie powyżej 1,5 goli.
PS swoją drogą ciekawe, że mnie obserwowałeś (!) od 05.12.2012 kiedy założyłem konto, a założyłeś tu sam konto 15.01.2015 r. Czemu tak późno ? ???? Fajnie jest mieć cichych wielbicieli wśród hejterów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Atletico powyżej 1.5 gola 2.01 Fortuna
Atletico musi odrabiać straty z pierwszego meczu, u siebie piekielni mocni i skuteczni, w 22 meczach u siebie tylko w 4 nie pokryli linii, w tym z Juve czy Realem
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Atletico Madryt - Bayer Leverkusen
Dzisiaj rewanzowe spotkanie pomiedzy druzyna Leverkusen i Madrytu. Przeszukiwalem oferte i znalazlem typ, ktory mnie mocno zaciekawil. Atletico pow. 2.5 zoltych kartek @1.83. Linia na caly mecz to 6.5 @2.00✅, tez powinna zostac wykonana, ale tutaj wydaje mi sie pewniejszy typ na gospodarzy.
Atletico musi szybko strzelic min.1 bramke by moc sobie lepiej ulozyc mecz i latwiej grac. Wiadomo podstawowym zalozeniem Leverkusen w tym meczu bedzie gra na 0, lecz wiadomo jak to sie konczy gdy druzyna gra tylko o remis itd. Skoro Atletico musi atakowac i strzelac druzynie z Niemiec zostaje gra z kontry, a ze zawodnikow do tego idealnych maja nie trzeba chyba mowic, szybki Belarrabi do tego Son i Chalhanoglu powinni swoja blyskotliwosci i szybkoscia zagrazac bramce Atletico. Atletico ma noz na gardle graja u siebie i do tego musza wygrac min.2 bramkami gdy chca awansowac, przy tym najlepiej grajac do zera wiec kazda akcja gosci powinna byc jak najszybciej przerywana nawet kosztem kartek, do tego dojdzie przy dobrym wyniku gra na czas i wdawanie sie w przepychanki by nie dac Leverkusen plynnie rogrywac pilki i atakowac. Do tego dochodzi ze Atletico w ostatnich 9 meczach zawsze pokrywalo te linie i bez znaczenia czy byl to mecz z Realem czy z Almeria. Kazdy scenariusz na ten mecz gwarantuje kartki, chyba ze sedzia nagle zapomni kartek albo bedzie chcial zostac gwiazda spotkania.
Warto tez spojrzec na ostatni mecz do momentu gdy wynik byl korzystny dla Atletico byla 1 kartka za faul a po bramce Leverkusen dostali kolejne 4 , a w tym meczu wynik jest od poczatku nie korzystna dla gospodarzy, wiec licze na min 3 kartki
Typ Atletico pow.2.5 zoltych kartek
1.83 Bet365 4.5/10✅✅

Edit: Zgodnie z planem choc jeszcze paru sie o kartki prosilo
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Witam wpadłem na pomysł zagrania dwumeczu dzisiaj - mianowicie dokładny wynik Atletico z Leverkusen 3-1 wraz z Overem 3.5 w meczu Monaco z Arsenalem.Kursy praktycznie we wszystkich bukmacherach wynoszą łącznie z tych dwóch zdarzeń około 50 ???? Prawdopodobieństwo 50 do 1.Jakie są na to szanse Waszym zdaniem ? Po 19 dopisze konkrety ???? )
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Monaco - Arsenal 2 @2.20 Bet365 ::: 1/10j✅✅
Dzisiaj idę w stronę zwycięstwa ekipy Arsene Wengera. Oglądałem ich pierwszą połowę z West Hamem i grali naprawdę dobrze. Fajnie wyglądał Giroud, nieźle grał Ramsey. Jeśli gracze Monaco nie przypilnują tych dwóch zawodników, mogą mieć nawet problemy z awansem. Od czasu porażki z Monaco grają dobrze i pokonują rywali. Gracze z księstwa również nie grają źle, po meczach z PSG 2 mecze w lidze wygrali. Bądźmy jednak szczerzy - Evian i Bastia do najmocniejszych rywali nie należą. Więcej atutów ma moim zdaniem Arsenal i wątpię, by drugi raz przegrali z Monaco.

Atl. Madrid - Bayer Leverkusen under 2.75 @1.51 Pinnacle ::: 1/10j✅✅
Na pewno w tym meczu nie można kierować się tym, że Atletico rzuci się szaleńczo od początku do odrabiania strat. Simeone na pewno doskonale wie, że jedna stracona bramka praktycznie daje awans Bayerowi, bo wtedy gospodarze musieli by strzelić aż 3. W dodatku defensywa nie wyjdzie w najmocniejszym ustawieniu, w związku z czym będą musieli uważać na zawsze groźne ataki Bayeru. W związku z tym jeśli będą atakować, to na pewno nie zbyt dużą liczbą zawodników. Szans na pewno będą szukać po stałych fragmentach gry i kontratakach. Zresztą Bayer też ma szybkich skrzydłowych, więc również będzie liczył na grę z kontry. Pierwsza połowa może być nudna, ciekawiej powinno się zrobić w drugiej - jeśli wynik 0:0 by się utrzymywał, Atletico musiało by mocniej przycisnąć. Poza tym Atletico w ostatnich spotkaniach raczej pokrywa undery 2.5, że o under 3 nie wspomnę. Podsumowując: spodziewam się trochę piłkarskich szachów, zobaczymy, co z tego wyniknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Co myślicie o zagraniu rzutów różnych w meczu Atletico - Bayer ?
Atletico musi odrabiać straty więc powinno śmiale zaatakować a co za tym idzie będą stwarzać sobie okazje.
Zastanawiam sie czy grac over 10,5 w meczu czy over 6,5 samego Atletico
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Monaco - Arsenal
typ: 1
3.4
Bet365
Dzisiaj wielki dzień dla gospodarzy, kto by się spodziewał że po odejściu Falcao i Jamesa klub będzie grał taki cudowny futbol? Raz że tracą bardzo mało bramek, dwa że są skuteczni, a trzy że mają naprawdę dobrych ofensywnych graczy, przede wszystkim wciąż jest Moutinho, najbardziej wartościowy gracz tej drużyny. Do rzeczy, Arsenal musi wygrać co oznacza że zagrają tak jak w pierwszym meczu, będą przeważać a Monaco skrupulatnie powinno wypełniać swój plan, czyli czekać na połowie na rywala który musi strzelić aż trzy bramki aby awansować. Jak widać po pierwszy meczu gospodarze świetnie grają z kontry i dziś powinni mieć sporo okazji do takich ataków. Przede wszystkim Monaco to nie drużyna która myśli że ma awans w kieszeni i może dzisiaj zagrać na luzie, oni wiedzą że wygrana w Londynie była zupełnie niespodziewana i dziś muszą znów zagrać swoje skoro zadziałało to w pierwszym meczu. Jardim to szkoleniowiec który genialnie wykonuje swoje obowiązki, poukładał drużynę w taki sposób że tracą niemożliwie mało bramek to jeszcze z podstarzałym atakującym jakim jest Berbatov radzą sobie świetnie w ofensywie, to tylko pokazuję jaki doskonały to trener, Wenger może sobie wystawiać Sancheza,Welbecka czy Giroud. To Monaco będzie kontrolować ten mecz, Arsenal nadzieje się na kontry i przegra,prawdopodobnie.
A tu ciekawa opcja
Monaco - 1.5
6.9
Bet365
Bardzo realna opcja
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Zgarnij tablet: Samsung Galaxy Tab 4 10.1 16GB 4G LTE black

Nie masz jeszcze konta w Betsson? Mamy dla Ciebie niespodziankę.
Tylko w środę tj. 18.03.2015 nowi klienci Betsson mają szansę wylosować ultranowoczesny tablet samsung Galaxy Tab 4 10.1 16GB 4G LTE black!
Promocja jest skierowana tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com! Dzięki temu wasze szansę na wylosowanie są bardzo wysokie. Zgłoszeń będzie niewiele, a to zwiększa Wasze prawdopodobieństwo!

Zasady:

1. Załóż konto w Betsson z promocyjnego linku
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Nie masz konta na forum.bukmacherskie.com to również musi je założyć. Prosimy nie używać przy rejestracji poczty onet.pl, gdyż nie dochodzą linki aktywacyjne
)

2. Dokonaj minimalnego depozytu

3. Obstaw zdarzenie Manchester City - FC Barcelona

4. Wyślij zgłoszenie o tablet tj. napisz post w tym temacie o treści &quot;biorę udział w promocji&quot;
link do tematu: http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post5228151

Wszystko jasne i proste? To zaczynamy!


Nie przekonałem Cię?
Pamiętaj, tylko u nas nowi gracze otrzymują na START dwa bonusy powitalne: Darmowy zakład do 200PLN i bonus od wpłaty 100% do 120PLN!

Nie zwlekaj!!&gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A ja bije się z myślami Koke czy Turan na żółtą kartkę ? Co myślicie?
Arda Turan żółta kartka
3.50
Betsson
Sędzią Rizzoli a więc o kartki nie powinno być trudno, Arda często się podpala i na to liczę, dziś. Najważniejsze jak dziś złapie i ewentualnie Atl. Madryt awansuje to jego występ nie jest zagrożony. Dziś trochę mocniej... stawka: 50zł, obym nie dołożył do puli
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Atletico Madryt - Bayer Leverkusen​

A więc tak, Atletico dziś jak to się mówi &quot;na musiku&quot; ???? Podopieczni Simeone niestety nie wypracowali sobie żadnej zaliczki w Leverkusen i nie dziwię się jeśli to ich dziś zgubi. Spoko, wiem i liczę się z tym, że Atletico u siebie to potwór pożerający przeciwników. Jednak patrząc na to wszystko co dzieje się w tym sezonie, nie był bym tak pewien tego że gospodarze wygrają tutaj bez problemów... Widzę, że nawiązała się mała sprzeczka jedni twierdzą że Bayer jest w formie , drudzy że Bayer nie ma szans z Atletico. Ja powiem tak, w moim odczuciu to właśnie za Atletico przemawia doświadczenie, posiadane w zespole indywidualności i stadion, który dziś będzie na pewno żył tym spotkaniem. Wiele zależy od tego jak zagra Leverkusen, jeśli przyjadą się tylko bronić to coś takiego z Atletico nie przejdzie. Jeśli zagrają mądrze i uda im się skontrować skupione na ataku Atletico to może zrobić się ciekawie. Wydaje mi się, że Bayern stać tutaj na coś więcej niż obrona. W ostatecznym rozrachunku ciężko cokolwiek przewidzieć, ale Atletico na pewno nie bedzie miało łatwej przeprawy i jeśli awansuje to dużym nakładem sił.Ja stawiam tak jak od początku planowałem czyli oczekuję fascynującego widowiska, a takowe będzie miało miejsce kiedy Leverkusen strzli bramkę. Dodatkowo jak to zawsze byw w przypadku spotkań Atletico warto zwrócić uwagę na kartki ????
#1 Powyżej 2,5 gola 2,15⛔
#2 Both team to score 2,00⛔
#3 Powyżej 2,5 kartki Atletico 1,83
✅✅
#4 Powyżej 6,5 kartek 1,90✅✅
Bet365
Monaco - Arsenal​

Widzę, że większość idze dziś za Arsenalem. Powiem tak, Arsenal to zespół bardzo zmienny chodź od pierwszego meczu z Monaco notuje bardzo dobrą serie wygranych. W tym meczu może zdarzyć się wiele. Arsenal na pewno nie odpuści i będzie atakował co przy defensywnej grze Monaco będzie obfitować w stałe fragmenty gry. Dlatego warto pomyśleć tutaj o rzutach rożnych. Wiele zależy tutaj od skuteczności graczy Wengera, jeśli uda się szybko zdobyć bramkę to Arsenal może złapać wiatr w żagle. Przechodząc do rzeczy, ja na to spotkanie odpuściłbym sobie typowanie kto awansuje. Jedno moim zdaniem jest pewne, Monaco zagra solidnie w obronie i nastawi się na kontry tak jak w meczu na Emirates. Reszta zależy od Arsenalu. Na to spotkanie widzę coś takiego.
#1 Arsenal powyżej 5,5 Rzutów rożnych 1,66⛔ 5!
#2 Powyżej 4,5 kartek 1,83
⛔
Dodatkowo gram AKO na rzuty rożne
Atletico - Leverkusen---&gt; powyżej 9 1,57✅
Monaco - Arsenal---&gt; powyżej 8 1,33⛔
AKO 2,09

Edit: Troszkę zawiodłem się na dzisiejszych meczach... Dobrze, że dorzuciłem over 6,5 kartek w meczu Atletico z Leverkusen bo było by krucho ????
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
#1 Arsenal powyżej 5,5 Rzutów rożnych 1,66
Lepiej pokusić się o handicap po lepszym kursie. Monaco ma taki zapas bramek, że nawet jak stracą jedną to nie rzucą się do ataku ???? Prawdopodobnie w tej kolejce będzie to najlepszy zakład, więc warto go podbijać.
Monaco pokazało, że dobrze czują się w kontrze, więc Arsenal będzie miał optyczną przewagę na boisku. Mają przebojowych piłkarzy, którzy nie boją się iść 1 vs 1, strzały z dystansu też potrafią oddawać, a to oznacza tylko jedno - rożne. Stałe fragmenty gry też powinny być jednym z dział Kanonierów.
Nie widzę rożnych Monaco, dlatego warto skierować uwagę w stronę handi, a nie overu po gorszym kursie.
Arsenal -2 (rzuty rożne, handicap europejski) 2,10 Rivalo ✅ 5
Arsenal więcej rzutów rożnych 1,45 Rivalo ✅ 5:0
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Borussia Dortmund - Juventus Turyn
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365

Na papierze faworytem do awansu wydaje się być Juventus Turyn. To &quot;Stara Dama&quot; ma zaliczkę z pierwszego spotkania - wygrana 2:1, to również Juventus w swoje lidze rządzi i dzieli i &quot;idzie&quot; po kolejny tytuł mistrzowski, gdy Borussia Dortmund jeszcze na początku lutego miało wielkie problemy ze swoją grą i zajmowała miejsce w strefie spadkowej Bundesligi.
Borussia jednak wyraźnie odżyła, odskoczyła również w tabeli na bezpiecznie 10.miejsce i wydaje się, że jeszcze mogą powalczyć w tym sezonie o coś więcej niż utrzymanie -czytaj awans do europejskich pucharów. Jeśli chodzi o Juventus to wydaje się, że ostatnio nieco spuścili z tonu. W ostatnich dwóch kolejkach skromnie wygrywali (wygrywali z problemami) 1:0 z Sassuolo i Palermo czyli wcale nie żadnymi tuzami Serie A, dodatkowo przegrali również w Pucharze Włoch z Fiorentiną 1:2.
Dlaczego stawiam więc w tym meczu na gospodarzy (osobiście nieco asekuracyjnie bo tylko zwycięstwo, a nie awans)? Przede wszystkim jak już wspomniałem Dortmund wyraźnie odżył w ostatnim czasie i szybko odskoczyli od strefy spadkowej, pokazując przy tym, że wciąż potrafią dobrze grać w piłkę. Ponadto drużyna Jürgena Kloppa, bardzo lubi grać w Lidze Mistrzów, widać, że te rozgrywki wyzwalają w piłkarzach BVB dodatkowe emocje. Kolejną ważną sprawą jest fakt, że dziś Borussia zagra u siebie przy wsparciu swoich fanów, są wstanie sprawić naprawdę spore kłopoty swoim rywalom. Przypomina mi się poprzedni sezon, gdzie grali rewanż z Realem Madryt (wtedy będącym w znakomitej formie) i po porażce w pierwszym meczu w Madrycie 0:3 nikt im większych szans nie dawał. W Dortmundzie natomiast widzieliśmy nieprawdopodobną pogoń BVB, ostatecznie zakończyło się na 2:0, ale gdyby piłkarze Borussii byli nieco bardziej skuteczni to Real wciąż czekałby na 10 triumf w Lidze Mistrzów. W tym sezonie również nieźle sobie radzą w LM, najpierw wygrali z Arsenalem 2:0, później z Galatasaray 4:1 i na koniec mając już pewny awans zremisowali z Anderlechtem 1:1.
Jeśli chodzi o Juventus to tutaj mecze wyjazdowe wcale tak dobrze nie wyglądają. &quot;Stara Dama&quot; wygrała tylko z Malmö 2:0, w dwóch innych spotkaniach przegrali z Olympiakosem Pireus (0:1) i Atletico Madryt (0:1). Ponadto jeśli o drużynie Borussii napisałem, że jest to drużyna, która dodatkowo mobilizuje się na starcia w Lidze Mistrzów o tyle Juventus raczej zawodzi w ostatnich sezonach. W poprzednim nie potrafili nawet wyjść z grupy - ich kosztem awansował zespół Galatasaray, sezon wcześniej odpadli w dwumeczu z Bayernem Monachium będąc bez szans w tej rywalizacji. W tym sezonie również bywało różnie jeśli chodzi o fazę grupową, a przecież przez cały ten czas Juve dominuje w rozgrywkach Serie A, a jednak w Europie nie potrafią tego przekuć na naprawdę dobry wynik w Lidze Mistrzów.
Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach przed dzisiejszym spotkaniem? Gospodarze zagrają bez Grosskreutza i Piszczka, a niepewni występu są Şahin i Ginter. Massimiliano Allegri nie może dziś skorzystać z usług Cáceresa, Marrone, Sturaro i De Ceglie oraz najprawdopodobniej Pirlo.

FC Barcelona - Manchester City
Typ: Over 3.5 goli
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet

Wielu mówi, że rywalizacja w tej parze jest już rozstrzygnięta, wszak Barcelona okazała się lepsze na Etihad Stadium wygrywając 2:1. Osobiście jednak nie podzielam tego stwierdzenia, choć sam mało wierzę w odrobienie strat Manchesteru City ale spodziewam się po drużynie Manuela Pellegriniego prób odrobienia strat no i przede wszystkim zdecydowanie bardziej ofensywnej taktyki na mecz rewanżowy - tutaj nie ma już co bronić. Zresztą wczoraj Arsenal pokazał, że grając asekuracyjnie start z pierwszego meczu się nie odrobi.
Oczywiście będzie to działało również w drugą stronę i piłkarze Barcelony będą mieli więcej miejsca w ataku i większą swobodę w rozgrywaniu swoich akcji. Myślę więc, że można tutaj spodziewać się meczu w którym padnie trochę bramek i nie będą to tylko bramki w wykonaniu piłkarzy Barcelony. Owszem Barcelona ma niesamowity potencjał w ofensywie, w Primera Division w ostatnim czasie udało im się przegonić Real jeśli chodzi o ilość zdobytych goli w lidze (Barca strzeliła ich już 78). Z drugiej strony jeśli Manuel Pellegrini nie przestraszy się i zagra ofensywnie to &quot;Obywatele&quot; też przecież mają spory potencjał w ofensywie - w rozgrywkach ligowych Premier League City też jest przecież najskuteczniejszą drużyna - 59 goli strzelonych do tej pory.
Oczywiście mecz może okazać się jednostronnym widowiskiem, bo w ostatnim czasie na Camp Nou często takie bywają, wystarczy wspomnieć ostatnie mecze Barcelony na Camp Nou - 6:1 z Vallecano czy 5:0 z Levante ale też zdarzają się słabsze spotkania jak to z Malagą 0:1. Warto jednak zaznaczyć, że z 10 ostatnich spotkań domowych Barcelony w 8 mieliśmy over 3.5 goli i większy i tylko w dwóch nie - były to wspomniany mecz z Malagą oraz mecz z Atletico Madryt (1:0).
Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach? Luis Enrique nie może skorzystać z kontuzjowanych Vermaelena I Busquetsa. Szkoleniowiec gości natomiast musi sobie radzić bez pauzującego za kartki Clichy&#39;ego.
Podsumowując liczę, że City zagra bardziej ofensywnie niż w pierwszym meczu, wszak nie mają już czego bronić i jeżeli wciąż na poważnie myślą o awansie muszą tutaj strzelić przynajmniej 2 bramki. Oczywiście ciężko sobie wyobrazić by tercet Suárez, Messi, Neymar w tym meczu nie potrafił strzelić jakiegoś gola/-i, więc myślę, że można liczyć tutaj na nieco inny wynik niż we wczorajszych spotkaniach LM, tj. meczu w którym padnie kilka bramek. Zresztą już pierwszy mecz (2:1) pokazał, że rywalizacja tych ekip ma potencjał na wysokie overy bramkowe i gdyby Messi strzelił karnego już w pierwszym meczu taki over miałby miejsce, choć nie zapominajmy, że Barcelona miała wcześniej jeszcze kilka sytuacji na gola (głównie w pierwszej połowie). Myślę, że w porównaniu do pierwszego meczu dziś padnie o przynajmniej jednego gola więcej niż w spotkaniu w Manchesterze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
liczę, że City zagra bardziej ofensywnie niż w pierwszym meczu, wszak nie mają już czego bronić i jeżeli wciąż na poważnie myślą o awansie muszą tutaj strzelić przynajmniej 2 bramki.
Mi się wydaje, że The Citizens nie będzie forsować tempa od pierwszego gwizdka i raczej będą pilnować tyłów by nie dostać kolejnej bramki chociażby przez tą pierwszą połówkę. Jeśli od początku otworzą się to po 30 minutach będzie Amba Fatima. Oddadzą piłkę Barcy, a sami będą czyhać na kontrę. Gospodarzom też w takim przypadku nie zależy na bramkach tylko na biegnącym czasie. Przy pozytywnym wyniku nie będą się zabijać bo w weekend bardzo ważny mecz z Realem.
W historii pojedynków pucharowych między tymi drużynami to raczej ten drugi mecz był do odbębnienia. Dziś też się nie spodziewam jakiś sensacji. Barca z pewnością dowiezie awans, a City nawet nie stawi czoła.
Jeśli coś grać to może więcej goli w drugiej połowie. Kurs 1,86 w Betssonie.⛔
 
perek99 21K

perek99

Użytkownik
Borussia powyżej 1,5 spalonych w meczu
Bukmacher: Unibet
Kurs: 1,57
Analiza:
Na dziś wybrałem typ, który jest dla mnie najlepszym betem na dzień dzisiejszy. Typuje, że gospodarze meczu tj. Borussia Dortmund zrobią u siebie przynajmniej 2 spalone w pojedynku z Juventusem Turyn. W pierwszym meczu BVB miało we Włoszech dokładnie dwa ofside.
Moim zdaniem dziś Borussia spokojnie powtórzy przynajmniej dwa spalone. Juve ma dobry wynik i jak to Włosi się cofną i będą grać z kontry. Niemcy będą próbowali dużo akcji ofensywnych, będzie dużo prób wrzutek w pole karne i wymian w okolicy 20-30 metra bramki mistrza Italii. Powiem szerze, że jestem pozytywnie zaskoczony linią, bo myślałem, że buk wystawi over 2,5. Powyżej 1,5 to może paść z tzw. dupy, jakieś dwie wrzuty na pałę i już jest spalony.
Polecam typ, moim zdaniem wejdzie na 95%
 
ernard 0

ernard

Użytkownik
Barca - City
TYP: Suarez strzeli 2.00i@expekt
Jeżeli MC przystąpi do intensywnego ataku na bramkę gospodarzy, Barcelona będzie mogła skorzystać z możliwości kontrataku i zdobyć bramkę na dobicie przeciwnika z UK. Argumentem przemawiającym za tym typem jest fakt, że Luis Suarez trafiał w 3 ostatnich meczach Champions League, więc czemu miałoby mu się dzisiaj nie udać.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Barcelona - Man. City

Dzisiejszego wieczoru gwizdac bedzie Gianluca Rocchi, ktorego srednia zoltych kartek w tym sezonie to okolo 4.7 na mecz, wiec jakos niespecjalnie je rozdaje, ale nie jest najgorzej. Za to w 18 meczach pokazal az 14 czerwonych i pierwszy kandydat jaki mi przychodzi na mysl w tym meczu to nie kto inny jak Pablo Zabaleta, ktory rok temu wlasnie w rewanzowym meczu z Barcelona takowa obejrzal. Unibet wystawil zaklad na czerwo dla tego delikwenta po kursie 34, wiec za symboliczne 5zl smialo mozna pograc. ????

Ale przejdzmy do &quot;typow glownych&quot; i ja tutaj widze sporo zoltych kartek. City jest troche w gorszej sytuacji niz Barcelona, ale szanse zawsze na awans maja i na pewno tak latwo Blaugranie nie bedzie. Nawet jesli Barcelona strzeli pierwsza bramke to nic straconego, gra sie dalej toczy. Na pierwszy ogien leci Javier Mascherano, na pewno sobie twardo potancza z Yaya Toure. Nastepnie typuje zoltko dla Mathieu i Pique, ktorzy sporo beda sie bawic z Aguero, Silva i Nasrim. Alves kartki dzisiaj nie moze obejrzec bo bedzie pauzowal w 1. meczu cwiercfinalowym, wiec Pique grajacy z nim po sasiedzku bedzie musial grac troszke odwazniej. Co do graczy City to na mysl przychodzi mi oczywiscie temperamentny Zabaleta, Kolarov (zastapi Clichego, ktory pauzuje za czerwo. Rok temu w obydwu meczach zarobil po 1 zoltej) no i Kompany (rok temu w rewanzu tez obejrzal zolta). Luis Enrique na konferencji prasowej powiedzial, ze zamykanie sie na swojej polowie nie byloby dobra taktyka na ten mecz i byloby naprawde niebezpieczne. Smialo mozemy spodziewac sie otwartego meczu, a wiemy co tridente MSN potrafi robic z obrona rywali i jak draznic ich swoimi akcjami. Do tego Suarez moze cos poprowokowac np. Kompanego.

Jeszcze dodam typy na bramke Aguero, bo kurs zacny i bramke Messiego, ktory bodajze od 6 czy tam 7 sezonow zawsze strzela w rewanzowym spotkaniu 1/8. Dodatkowo za bramka Messiego opowiadaja sie jego statystyki i mozliwosc zdobycia korony krola strzelcow tej edycji LM. Jako ciekawostka to Leo wyjdzie dzisiaj w nowych koreczkach Adasia zainspirowanych dzielnica w Rosario, w ktorej Leo sie urodzil. Koreczki nosza nazwe w tlumaczeniu na polski - &quot;Chlopak z dzielnicy&quot; ????

Osobiscie licze sie z tym, ze cos z tych zoltych kartek nie wejdzie. Typuje celnosc 4/6.
Mathieu żk 4.0 Betsson
Pique żk 3.5 Betsson
Mascherano żk 3.0 Betsson
Kompany żk 2.6 Unibet
Zabaleta żk 2.55 Unibet Zwrot
Kolarov żk 2.45 Unibet

Zabaleta czerwona kartka 34.0 Unibet Zwrot - za jakies zlotowki mozna sprobowac

Messi strzeli 1.72 Unibet
Aguero strzeli 3.05 Unibet

Mam nadzieje, ze po meczu bedziemy pic szampana. ;)

Edit. Ehh, Pablo poza podstawowa 11, a tak bardzo liczylem na jego kartoniki.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
FC Barcelona kontra Manchester City​
Przed nami ciekawe, aczkolwiek wbrew pozorom jednostronne spotkanie. FC Barcelona podejmie na Camp Nou The Citizens. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Barcy 2:1, choć przewaga mogła być większe gdyby Messi wykorzystał karnego. Mimo to, gospodarze są w komfortowej sytuacji. Gospodarze są w znakomitej dyspozycji, a i do tego gwiazda zespołu, Leo Messi gra wręcz wybornie. Również Suarez odnalazł się w zespole. Ponadto kadra jest bardzo mocna. Goście natomiast nie radzą sobie najlepiej w ostatnim czasie. Odnotowali aż trzy porażki w czterech ostatnich meczach. W weekend ulegli beniaminkowi, Burnley (0:1). Co zszokowało wszystkich. Kadra jest naprawdę solidna, ale nie może odnaleźć swojej optymalnej formy. Tym samym nie liczymy na cud w Barcelonie i naszym typem jest:
Barca wygra mecz, 1.42 ✅ 1:0
Kursy od Winmasters

Promocje w Winmasters - Bonus 100% do 150PLN lub 50% do 250PLN
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
FC Barcelona kontra Manchester City​

Przed nami ciekawe, aczkolwiek wbrew pozorom jednostronne spotkanie. FC Barcelona podejmie na Camp Nou The Citizens. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Barcy 2:1, choć przewaga mogła być większe gdyby Messi wykorzystał karnego. Mimo to, gospodarze są w komfortowej sytuacji. Gospodarze są w znakomitej dyspozycji, a i do tego gwiazda zespołu, Leo Messi gra wręcz wybornie. Również Suarez odnalazł się w zespole. Ponadto kadra jest bardzo mocna. Goście natomiast nie radzą sobie najlepiej w ostatnim czasie. Odnotowali aż trzy porażki w czterech ostatnich meczach. W weekend ulegli beniaminkowi, Burnley (0:1). Co zszokowało wszystkich. Kadra jest naprawdę solidna, ale nie może odnaleźć swojej optymalnej formy. Tym samym nie liczymy na cud w Barcelonie i naszym typem jest:
Barca wygra mecz, 1.42
Kursy od Winmasters

Promocje w Winmasters - Bonus 100% do 150PLN lub 50% do 250PLN
Nie wydaje mi się żeby granie na Barcelonę po 1,42 miało sens. Czeka ich walka z Realem, a dzisiaj to wystarczy i remis. Fakt - są w znakomitej dyspozycji, ale City to nie są jakieś ruskie ogórki, tym bardziej, że będzie Yaya Toure. Myślę, że założeniem taktycznym na ten mecz będzie głównie obrona, a jak City coś strzeli to wtedy pokuszą się o wyrównanie. Sam nic nie zamierzam tu grać, bo nie zwykłem grać czegoś przeciw Barcelonie na ich terenie bo i może ich ponieść, ale specjalnych przesłanek nie ma. Z 2 strony City jak zresztą cała żałosna PL nie są w stanie zagrozić hiszpańskiej piłce, a jak się okazuje po Arsenalu i Chelsea także francuskiej więc nie będę nawet grać na ich gola. NO BET.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom