>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów [14-15 lutego 2017]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale Barcelona nie tylko w polu przegrywa tę rywalizację przegrywa ją Enrique który nie ma startu do Emerego i nie wie co ma zobić jak wyjść z wysokiego pressingu.
Właściwie to przegrał teraz pierwszy raz. Wszystkie gazety piszą, że Emery w końcu przechytrzył Enrique. Tak wysoka wygrana to jest moim zdaniem głównie przyczyna niewłaściwego planu taktycznego i najgorsze, że absolutnie nic po przerwie nie zmienił. Ja nie uważam, że to jest w największym stopniu kwestia zawodników, ich poziomu czy kryzysu. I odpowiedź na to pytanie DLACZEGO Barca przegrała i to tak wysoko jest kluczowa jeśli chodzi o analizę rewanżu. Na pewno czysta 1 po 1,45 będzie do gry bo PSG nawet może przegrać 0:3 czy 0:2 i nic im się nie stanie. Na pewno też jakiś over, ale to wszystko będziemy pisać w dzień kobiet.
Tak jak pisałem wcześniej - tylko cud uratuje Barcę. Musiałyby zaistnieć następujące czynniki: najwyższa dyspozycja dnia Barcelona, bardzo słaba dyspozycja PSG, genialny plan taktyczny tym razem na PSG i to co lubisz konar z virenem najbardziej - czyli &quot;rozkazy z góry&quot; ????
 
P 26

pioteer

Użytkownik
(...) I kursy na awans Barcelony jeśli będą oscylowały ok 6,0 mogą być jakimś &quot;value&quot;. (...)
kursy na awans Barcelony są 10-11, ale ciężko uznac to za value. potrzebny jest perfekcyjny mecz, szybki gol, najlepiej 2-0 do przerwy i powstrzymanie kazdej kontry szybkich skrzydeł Paryżan. tak jak ktoś sugerował dużo lepiej skupić się na rogach, celnych strzałach na bramkę czy nawet kartkach

w 2013 Barcelona odrobiła 0:2 z Mediolanu i w rewanzu wygrala 4:0, ale Niang przy 1:0 strzelił w poprzeczkę (za chwile poszła akcja na 2:0), a poza tym tamten Milan był o klasę słabszy od dzisiejszego PSG
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
kursy na awans Barcelony są 10-11, ale ciężko uznac to za value. potrzebny jest perfekcyjny mecz, szybki gol, najlepiej 2-0 do przerwy i powstrzymanie kazdej kontry szybkich skrzydeł Paryżan. tak jak ktoś sugerował dużo lepiej skupić się na rogach, celnych strzałach na bramkę czy nawet kartkach
w 2013 Barcelona odrobiła 0:2 z Mediolanu i w rewanzu wygrala 4:0, ale Niang przy 1:0 strzelił w poprzeczkę (za chwile poszła akcja na 2:0), a poza tym tamten Milan był o klasę słabszy od dzisiejszego PSG
Mogą też grać tak wielkim pressingiem, że PSG nie ruszy się ze swojej połowy. W zasadzie to jedyny ratunek dla Barcelony, który mógłby dać bramki i 0 z tyłu, ale do tego potrzeba stalowego, najlepszego środka pola jakie można sobie wyobrazić. Żeby oni awansowali to KAŻDY zawodnik musi rozegrać mecz życia. No, ale grają u siebie. Kibice, wszyscy będą liczyć. Zapowiada nam się naprawdę niesamowite widowisko.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Adamo rozkazy z góry były już dawno ustalone ja Wam powiem tak dla mnie LM to kiedyś była magia do momentu gdy zobaczyłem że to jest jeden wielki biznes i po prostu kluby które grają regularnie w LM jednego roku chociaż stawiane w roli czarnego konia tak jak PSG w poprzednim roku topi ludzi aby w następnym sezonie dostać więcej z tortu zwanego LM.
Dlatego postawiłem na ich zwycięstwo w LM bo oni zajdą bardzo daleko w tym sezonie.
Moim zdaniem jedynym zespołem który może im się przeciwstawić jest Bayern.
Moim zdaniem w rewanżu chyba warto zagrać BTS.
PSG tą bramkę właduje Barca będzie grała na aferę i też swoje włoży over 3 też raczej do zagrania.
Adamo oni nie mają siły na taki pressing chyba że mówimy o 30 minutach meczu.
Takie odrabianie to można sobie z Milanem cieńkim odrabiać ale nie z gladiatorami z Paryża 0:4 no dajcie spokój.
Ja to się nie zdziwię wcale jeśli Barca w ogóle z nimi nie wygra.
Niestety panowie naczytaliście sie jakiś pierdół o żabach że liga francuska jest słaba i PSG gra tylko z ogórkami dobrze i na siłe próbujecie je wcisnąć innym.
A prawda jest taka że PSG jest w stanie wygrać LM i tylko Bayern Ancellotiego może ich zatrzymać.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
I kursy na awans Barcelony jeśli będą oscylowały ok 6,0 mogą być jakimś &quot;value&quot;.
W Bet365 na awans Barcelony jest 11,00, może u niektórych buków będzie więcej, może w Pinnacle. Dodam tylko, że zaraz po meczu kurs był 21,00...
Tu już nie chodzi tylko o sam wynik. Tak, teoretycznie da się odrobić jak się przegra pierwszy mecz 0:4. Tu chodzi też o styl. Można przegrać 0:4, ale nawiązać jakąś walkę. Niestety dla Barcelony pierwszy mecz wyglądał tak jakby te ekipy dzieliło kilka lig. To wyglądało tak jak pojedynek np. Anglii z San Marino.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W Bet365 na awans Barcelony jest 11,00, może u niektórych buków będzie więcej, może w Pinnacle. Dodam tylko, że zaraz po meczu kurs był 21,00...
Tu już nie chodzi tylko o sam wynik. Tak, teoretycznie da się odrobić jak się przegra pierwszy mecz 0:4. Tu chodzi też o styl. Można przegrać 0:4, ale nawiązać jakąś walkę. Niestety dla Barcelony pierwszy mecz wyglądał tak jakby te ekipy dzieliło kilka lig. To wyglądało tak jak pojedynek np. Anglii z San Marino.
No niestety masz rację, dokładnie tak to wyglądało. Ale zdarzało mi się już oglądać takie mecze gdzie wielkie drużyny np. Real na wyjeździe zagrały koszmarnie, żeby odrobić straty. To zachowanie Barcelony, ta niemoc to było chyba zaskoczenie dla całego świata sportowego (z wyjątkiem oczywiście naszego proroka konara ???? ???? ) Oni grali jak by nie mieli siły biegać, koncentrować się, po prostu nic, jak by ktoś ich tam zatruł w tym Paryżu. To nie była przecież Barcelona jaką znaliśmy i znamy. Piszesz konar o PD, że ogórki, ale przecież w fazie grupowej LM też grali bardzo dobrze.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Moenchengladbach Celtic? City które potrafi zagrać niczym amatorzy to nie są drużyny na tle których można goś mówić.
No może te zwycięstwo z City było w niezłym stylu w rewanżu zagrali jednak jak grają cały ten sezon.
Zresztą te 4:1 u siebie nie oddawało przebiegu spotkania City grało całkiem nieźle.
Moim zdaniem trzeba grać over.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
PSG powinno dalej grać bardzo spokojnie w lidze, oszczędzać trochę zadowników, żeby ktoś wazny nie złapał kontuzji. Nawet jeśli nie będą w tym sezonie mistrzem, to co z tego? Poprzednie sezony dominowali w Ligue 1, raz mogą sobie odpuścić, byle się do LM dostali, co oczywiście żadnym problemem nie będzie. Powinni wszyskto podporządkować LM.
Wydaje się, że Bayern tak teraz robi. W Bundeslidze gra jak najmniejszym nakładem sił, a to co najlepsze zostawiają na LM.
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Barcelona nie ma szans na awans. Owszem powinna wygrać jednak straty do odrobienia są zbyt duże. Będą musieli postawić na atak, a że obronę mają tragiczną to PSG bez problemu coś z kontry wciśnie. Strzelenie min 6 goli przez gospodarzy nie wchodzi w rachubę.
 
E 0

etien

Użytkownik
Tak jak pisałem wcześniej Barcelona nie ma środka pola praktycznie gra bez pomocy. Messi był dobrze odcinany w meczu i nie bylo komu pociagnac tego wozu... Kolejnym problemem Barcy jest brak ławki... siedza tam gracze ktorzy zwyczajnie odstaja od poziomu 1/8 LM. Sam jestem kibicem Barcelony od dobrych 20 lat ale powiedzmy sobie otwarcie nie maja argumentow na ta chwile zeby wygrac ten dwu mecz z PSG. Srogie lanie w Paryzu brak zacietosci i skonczyc sie moze jak z Bayernem. I nawet kurs 10 tu nie bedzie zadnym value bo zwyczajnie nie awansuja dalej.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nadtyper
Sory ale jak dla mnie to było jasne że PSG tym razem nie zawiedzie a gadanie że zobaczycie że tak będzie to każdy kto grał Barcelonę tak pisał.Co pisać innego skoro kurs 1.28-4 był.Nikt nie zwrócił uwagi że Barca w żadnej praktycznie formacji nie bije PSG no może atak ale jak dla mnie nie tak jak każdy myśli nie z tą przewagą.Może z taką że trójca z Barcy lepiej wygląda na Laysach.
Cofnij się proszę do pierwszego postu.
Oczywiście kurs 4.230 to nie tak łatwo napisać analizę pod to no ale skoro taka mądrala teraz z Ciebie to pokaż że też tak potrafisz.
Według Ciebie to po prostu nie ma co grać kursów powyżej 1.5 bo to wróżenie z fusów? Niezłe podejście BANKRUTA.
Wiem że ciężko to przewidzieć w końcu tylko 5% zarabia czyli co 20
Mogli wygrywać z silnymi po 7-0 a prawda jest taka że oni mogli nie wygrać ostatnio z Sociedadem i Bilbao bo te zespoły miały swoje okazje a więc PSG też je będzie miało.
Trzeba jednak oglądać mecze żeby takie różnice wyłapywać i wyciągać coś z nich w dwie strony to że zespół który przegrywa 3-0 prowokuje sytuacje dla Barcy to po prostu dlatego że chcą iść va banque i ratować wynik jak te druzyżny które wymieniłem.
Pamiętajcie jeszcze jedno mecze można oglądać i nic z nich nie wyciągać trzeba się nauczyć coś z nich wyciągać ja oglądam 18 lat piłkę nożna w 4 lata nie nauczysz się tego.
PSG nic nie musi a Verratti i Di Maria dalej będą robić swoje.
Także bez kompromitacji z Barcelony awansem please.
Jeśli Barca awansuje to ja nie pisze na forum ale nie łudzcie się ta chwila nie nastąpi
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli Barca awansuje to ja nie pisze na forum ale nie łudzcie się ta chwila nie nastąpi
Czasami są takie mecze, które przechodzą do historii futbolu. Czuję, że ten mecz może być właśnie takim. 4:0 dla Barcelony, dogrywka i w dogrywce, albo karnych Barcelona awansuje...
W przypadku każdego innego zespołu było by to praktycznie niemożliwe, ale Barcelona to potęga piłkarska. Grają u siebie więc będzie niesamowite wsparcie całej Katalonii, a tam jak wiadomo aspiracje narodowe przedkładają się na piłkę. Aby remontada się udała musi to być jednak perfekcja w każdym calu. Ja już mam pograny awans Barcelony, ale jeśli awans Barcelony jest po 10 to naprawdę moim zdanie warto zaryzykować jakieś stawki na to. Gracie taśmy z takimi kursami, z których 99% nie wchodzi, albo jakieś totalne wynalazki, a tu jest szansa. W przypadku postawienia 100zł można wyciągnąć 1000zł ? Dla mnie ok.
A tak z pamięci, mogę się mylić to już chyba też konar przyrzekałeś, że jak coś nie wejdzie albo wejdzie to się nie będziesz więcej odzywał..., i tak się nie stało. Była by to duża strata dla forum i po prostu to raczej niemożliwe, znając ciebie ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja kiedyś tak mówiłem ale weszło.
A Ty pisałeś że odpoczniesz jeśli Barca odpadnie.
Może zamiast odpoczynku lepiej zmienić taktykę bo chyba widzisz że Januszowo faworytowa nie działa?
Barca we wtorek Ajax też jak na moje odpadnie.
Po co grać takie oczywistości które widzi KAŻDA osoba na świecie?
Czy nawet z takiego wygranego betu jest jakaś przyjemność? Bo pieniędzy z tego nie widać...
Bez sensu...
Pokażcie ludzie że potraficie coś zrobić po swojemu wtedy to przyniesie korzyści...
 
R 75

richi

Użytkownik
4-0 dla Barcelony było by moźe i realne ale nie przy obecnej Barcelonie.
Oni mają na światowym poziomie tylko napad,pomoc i defensywa są na bardzo ale to bardzo przeciętne.
A juź środek pola w PSG miażdży, Barca sobie nie pogra,oj nie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Barcelonie na mecz rewanżowy w środku pola przydał by się Mascherano, który jest szybki i konsekwentny w odbiorach piłki. Te odbiory są na granicy faulu, ale z takiej gry słynie Argentyńczyk. Niestety duet Busquets-Gomes wygląda słabo i jeśli po raz kolejny zobaczymy obu panów z PSG to nie wróżę nic z tego dobrego.
Po bokach przydali by się Iniesta, który ma trzy tygodnie na odbudowanie formy, a z drugiej strony Rafinha/Suarez/Arda.
Mam nadzieje, że Barcelona po raz drugi się nie skompromituje, jak to miało miejsce w spotkaniu z Bayernem (dwumecz 0:7). Barcelona jeśli w pierwszej połowie trafi bramkę/dwie to zrobi nam się ciekawe widowisko. Jednak jeśli PSG coś ustrzeli będzie pozamiatane.
Myślę, że Enrique również coś pokombinuje z ustawieniem. I przy dobrym wyniku w drugiej połowie zobaczymy ustawienie 3-4-3.
Barcelona jeśli chce przejść do historii to musi awansować. A historia w futbolu już nie takie remontady nam pokazywała.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelonie na mecz rewanżowy w środku pola przydał by się Mascherano, który jest szybki i konsekwentny w odbiorach piłki. Te odbiory są na granicy faulu, ale z takiej gry słynie Argentyńczyk. Niestety duet Busquets-Gomes wygląda słabo i jeśli po raz kolejny zobaczymy obu panów z PSG to nie wróżę nic z tego dobrego.
Po bokach przydali by się Iniesta, który ma trzy tygodnie na odbudowanie formy, a z drugiej strony Rafinha/Suarez/Arda.
Mam nadzieje, że Barcelona po raz drugi się nie skompromituje, jak to miało miejsce w spotkaniu z Bayernem (dwumecz 0:7). Barcelona jeśli w pierwszej połowie trafi bramkę/dwie to zrobi nam się ciekawe widowisko. Jednak jeśli PSG coś ustrzeli będzie pozamiatane.
Myślę, że Enrique również coś pokombinuje z ustawieniem. I przy dobrym wyniku w drugiej połowie zobaczymy ustawienie 3-4-3.
Barcelona jeśli chce przejść do historii to musi awansować. A historia w futbolu już nie takie remontady nam pokazywała.
W pełni się z tobą zgadzam co do roli Mascherano. Odrobienie tego dla każdej innej drużyny na świecie (np mamy 1:5 dla Arsenalu, czy 1:4 dla Napoli) nie było w ich zasięgu, ale odrobienie tego dla Barcy jest w ich zasięgu. Jest kwestia zawziętości, takiej złości sportowej, taktyki, poustawiania zawodników, psychologii. Jak to odrobią przejdą do historii piłki, a za 10 lat mogli by taki dwumecz pokazywać w filmach dokumentalnych. Na pewno o tym wie Messi i spółka. Pomijając już bukmacherkę czeka nas niezłe widowisko. Myślę, że 2 raz nie będzie tego co było wtedy z Bayernem bo wtedy Barcelona była już słabsza przed tym dwumeczem. Od stanu 2:0 czy 3:0 szanse realnie wzrosną. Jak od początku zagrają na maksa i przycisną to może się udać bo w napadzie w mojej opinii MSN to najlepszy atak na świecie. I do tego cały stadion i Katalonia będą po ich stronie, a PSG kibice zrobią piekło na trybunach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Odrobienie tego dla każdej innej drużyny na świecie (np mamy 1:5 dla Arsenalu, czy 1:4 dla Napoli) nie było w ich zasięgu, ale odrobienie tego dla Barcy jest w ich zasięgu. Jest kwestia zawziętości, takiej złości sportowej, taktyki, poustawiania zawodników, psychologii. Jak to odrobią przejdą do historii piłki, a za 10 lat mogli by taki dwumecz pokazywać w filmach dokumentalnych.
To samo, ale już po mojej wypowiedzi tutaj powiedział Pep Guardiola ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ten wielki pogromca Barcelony - PSG remisuje u siebie z Tulusą ???? . No jest może jeszcze szansa do zmartwychwstania Barcy ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Adamo mi to się wydaje że ktoś Ci płaci za te posty zauważyłeś że Barca ledwo wygrała z Leganes po kursie 1.07 a wszyscy mówią o kompromitacji?
Tuluza to lepsza drużyna niż jakieś Leganes.
Jak Ty się nakręcasz sam jakie to słodkie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo mi to się wydaje że ktoś Ci płaci za te posty zauważyłeś że Barca ledwo wygrała z Leganes po kursie 1.07 a wszyscy mówią o kompromitacji?
Tuluza to lepsza drużyna niż jakieś Leganes.
Jak Ty się nakręcasz sam jakie to słodkie ��
Tak jasne. Messi mi płaci ???? Barca się męczyła, ale jednak te 3 pkt zgarnęła. Wiesz ja mam tyle kasy władowane w Barcelonę, że jak to mówią - tonący i brzytwy się chwyta. Ale jednak można wysnuć teorię, że Barca miała wtedy fatalny dzień, a PSG zagrała mecz życia, bo będąc w takim gazie i na takim poziomie jak z Barceloną to powinna rozbić Tulusę 6:0. No i zauważ, że Barcelona może być w głębokiej depresji, a PSG wręcz przeciwnie - weź te psychologiczne czynniki pod uwagę. Więc słabsza forma Barcy nie musi dziwić, ale PSG już tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom