>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 14.03.2012 - Środa (Rewanże)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


W środę 14 marca ostatnia seria gier. O Ostatnie dwa premiowane miejsca pograją Chelsea z Napoli i Real z CSKA. Real dość pechowo zremioswał pierwszy mecz 1:1 po golu w ostatniej minucie. Zawsze to byłby większy komfort przystępując do rewanżu mając w zanadrzu wyjazdową wygraną. A tak remis i całkowiecie silnego CSKA skreślać nie moża. Aczkolwiek nikt chyba nie wyobraża sobie , żeby grający jak z nut na własnym obiekcie Real dał się ograć ekipie z Rosji.Drugi mecz również powinien przynieść sporo emocji. W pierwszym meczu Chelsea dobrze zaczeła mecz od prowadzenia 0:1 , jednak z czasem to Napoli przejęło inicjatywę , mecz i wynik i skończyło się na 3:1. Po serii słabych wyników z funkcji trenera zwolniony został Andres Villas Boas , do tego dochodzi fakt , że trzeba odrobić dwubramkową stratę więc to wszystko stawia The Blues w bardzo ciężkiej sytuacji.

Kursy:


Unibet

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
death89 84

death89

Użytkownik
Chelsea nie awansuje dalej - to dla mnie pewne. Ale u siebie moga powalczyć - Andre VB został zwolniony (w necie krążą żarty ilu to trenerów zwolnił Torres ????), jeśli zatrudnią nową osobe mozna liczyć na efekt nowej miotły, ale zapewne w tym meczu Anglików poprowadzi asysent trenera - Roberto di Matteo. Można zagrać, na podbicie kursu, że Chelsea strzeli - @1,18 (Tobet).
Real z kolei pewnie wygra, awansuje. Ale nie warto dawać &quot;jedynki&quot; po tak żenującym kursie, warto próbowac handi -2 (@1,57 - bet365), albo over 2,5 (na bwin niedawno dawałem to po kursie 1,50, teraz jest juz 1,38). Real zapewne już w pierwszej połowie osiągnie wysoki wynik, CSKA zagrało bardzo slabo już w Moskwie, gdzie niespawiedliwie zremisowali, teraz w Madrycie dostaną srogą lekcję piłki nożnej.
 
K 8

kubaohio

Użytkownik
Chelsea myśle ze wygra o awans cięzko ale myśle że jak sie postarają mogą go wywalczyć. Chelsea już w Napoli zagrało ładnie strzelili bramke i grali naprawde dobry mecz. Ja uważam że Chelsea nie odpuści LM i licze na wygrana dwoma lub jedna bramką, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana Chelsea.
Co do realu sprawa jest jasna. Awans realu i wysoka wygrana Realu CSKA słaba gra, zła forma.
 
C 0

ccc11

Użytkownik
Chelsea już w Napoli zagrało ładnie strzelili bramke i grali naprawde dobry mecz.
Co za bzdury, Chelsea w Neapolu zagrała słabo, co prawda mogła strzelić więcej bramek (sytuacja Ramiresa) ale co z tego jeśli Napoli tez mogło? Wynik 3:1 dla Włochów, wydaje mi się sprawiedliwy.
W rewanżu wszystko może sie zdarzyć, ciężko ocenić obecną forme graczy Di Matteo, na pewno jest lepiej niż za kadencji AVB. We wtorek zwycięstwo na trudnym terenie w Birmingham, w weekend mecz ze Stoke ale pierwszym prawdziwym sprawdzianem będzie właśnie mecz z Napoli. Całe szczeście wraca Terry, także o obronę jestem spokojny.
Wg mnie Chelsea wygra, pytanie tylko czy awansuje.
 
D 0

dedde

Użytkownik
Jest niemalże pewne, ze Real wygra i przejdzie dalej. Remis w Moskwie bardziej dopinguje prowadzących w Primera Division, poza tym podopieczni Mourinha graja u siebie, piłkarze z Rosji pewnie wiedza ze twierdza Bernabeu jest trudna do zdobycia. Co więcej uważam iż piłkarze Realu będą chcieli &quot;rozgromic&quot; CSKA, ze względu na ogromna wygrana Barcelony z Bayerem, aż 7:1 wygrali Katalończycy, wiec to podwyższa poziom i Real wie, ze musi dobrze zagrać. Ronaldo będzie chciał dużo strzelić, ze względu ze w meczu Barcy z Bayerem Leo Messi strzelił aż 5 bramek.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
CSKA zagrało bardzo slabo już w Moskwie, gdzie niespawiedliwie zremisowali
Jak można zremisować niesprawiedliwie?
Skoro CSKA zagrało słabo, a w meczu był remis, to Real też musiał być słaby tak na logikę.
Kursy na Real są z gatunku dla idiotów, czyli inaczej jak w Media Market. Real wcale tak łatwo nie przejdzie, o ile w ogóle przejdzie. Real ostatnio cieniuje. Duże problemy z Rayo i Betisem. Oba mecze wygrane &quot;niesprawiedliwie&quot;, bo przy pomocy sędziów. Zreztą Mou sam to przyznał, że Rayo i Betis zasłużyły na więcej. Wysokiego zwyciestwa z Espanyolem w ogóle nie biorę pod uwagę, bo Espanyol się położył i nie gral nic. CSKA to zupełnie inna półka niż Rayo i Betis. Real wygra skoromnie, albo odpadnie.
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Kursy na Real są z gatunku dla idiotów, czyli inaczej jak w Media Market. Real wcale tak łatwo nie przejdzie, o ile w ogóle przejdzie. Real ostatnio cieniuje. Duże problemy z Rayo i Betisem. Oba mecze wygrane &quot;niesprawiedliwie&quot;, bo przy pomocy sędziów. Zreztą Mou sam to przyznał, że Rayo i Betis zasłużyły na więcej. Wysokiego zwyciestwa z Espanyolem w ogóle nie biorę pod uwagę, bo Espanyol się położył i nie gral nic. CSKA to zupełnie inna półka niż Rayo i Betis. Real wygra skoromnie, albo odpadnie.
Uważam,że Real bez problemu awansuje.Pamiętaj,że Real stracił wygrana w Moskwie w ostatnich minutach.Poza tym był lepszą drużyną,stwarzał więcej okazji do zdobycia bramki.jednak wiadomo też,że w Moskwie panowały ciężkie warunki atmosferyczne,tj.niska temperatura.Piłkarze grali też na sztucznej nawierzchni na Łużnikach co też nie było bez znaczenia w tamtym spotkaniu.Jednak w środę rewanż jest w Madrycie.:Królewscy&quot; ostatnio dosyć minimalne i szczęśliwe zwycięstwa,jak to z z Betisem,ale były to mecze wyjazdowe.Na Santiago Bernabeu w tym sezonie tylko zdołała zwyciężyć dwa razy Barcelona.W pozostałych spotkaniach zawsze wygrywał Real.Jak wiadomo Mourinho bardzo poważnie traktuje Ligę Mistrzów,dlatego z pewnością piłkarze wyjdą bardzo umotywowani.Ja tutaj nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo Realu,najprawdopodobniej z wysokim handicapem.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Dla mnie strasznie ciężkie mecze, wszystkie cztery. Zważywszy natomiast na kursy, uważam, że tylko to Interu oraz Chelsea warto w ogóle brać pod uwagę (za Bayern 1,23 a za Real 1,13). Oba jednak są koszmarnie problematyczne i trudne do przewidzenia. To prawdziwa niewiadoma dla wszystkich typerów i nie zgodzę się z żadną opinią mówiącą np. &quot;dużo większe szanse na wygraną (nie awans) ma drużyna X&quot;
⚽ Inter Mediolan vs Olympique Marsylia
Kursy z Betsson: 1,99 x 3,50 x 3,90
Zabawna sytuacja, kiedy nie można określić, która formacja jest w lepszej formie. Co prawda Inter ostatnio wygrał, ale przed tym remisował, bądź przegrywał, wszystko co popadnie. Ekipa z Marsylii natomiast zanotowała aż cztery kolejne wpadki w Ligue 1, niemal w 100% zamykając sobie drogę do podium ligowego.
Logika każe podpowiadać, że awansują Włosi, bo kluby z Francji odpadają w ostatnim czasie w najmniej spodziewanych momentach, oddalając się od czołówki Europy z każdym rokiem bardziej i bardziej. Jako jednak kibic mam nadzieję, że uda im się wybronić i przejść dalej, walczą w sumie o honor kraju i przełamanie własnej niemocy strzeleckiej. Jestem jednak niemal przekonany, że będzie to mecz a&#39;la &#39;flaki z olejem&#39;
Wartościowe typy moim zdaniem:
- Poniżej 2,5 bramki (za Betsson 1,67)
⚽ Chelsea Londyn vs SSC Napoli
Kursy z Betsson: 1,78 x 3,75 x 4,70
Włosi w pierwszym meczu zagrali bardzo ładnie, ale kto wie jak zareaguje Chelsea? W lidze w końcu wygrali, zresztą z całkiem nieźle spisującym się Stoke. To może być ciekawy pojedynek w którym ponownie zobaczymy kilka bramek. Wiadomo, że Napoli będzie się pewnie bronić, jak to zwykły robić ekipy z Serie A, ale to z kolei może dać szansę na wysoki rezultat, tym samym, awans jest tu drogą otwartą.
Kursy są niezłe, dlatego można wybierać wg uznania. Zaznaczyłem zresztą na początku, że to arcytrudne pojedynki do wyboru, nie ma faworytów, obstawianie remisu również nie jest szczególnie dobrą opcją. Dlatego też...
Wartościowe typy moim zdaniem:
- Powyżej 2,5 bramki (za Betsson 1,70)
 
duda 380

duda

Użytkownik
Pamiętam mecz z Dynamem Zagrzeb, kiedy to Real wygrał tylko 1:0 w meczu wyjazdowym - jednak grali znacznie lepiej 12 celnych strzałów na bramkę. Każdy wie też co się działo w meczu rewanżowym w Madrycie 4-0 do przerwy. Wysokie zwycięstwa na Bernabeu z Ajaxem czy Lyonem z którym zawsze się męczyli nie są przypadkiem. Co jeszcze przemawia za Realem w jutrzejszym meczu? To że w lidze mają dostatecznie dużą przewagę i mogą rzucić wszystkie siły na Ligę Mistrzów. Ronaldo też ma coś do udowodnienia, z pewnością będzie zmotywowany żeby zaaplikować rywalom kilka bramek.
CSKA jest po ciężkich bojach w walce o mistrzostwo z Zenitem (2:2) i Dynamem (1:1), przyjeżdżają do Madrytu na ścięcie. Zastanówmy się czy zespół z Rosji jest drużyną lepszą od Ajaxu, który musiał przyjąć trzy bramki na Santiago?
Podsumowując moje wypociny - nie widzę tutaj innego rezultatu jak wysokie zwycięstwo Realu, myślę że handi (-1) ✅ powinni pokryć i jest to mocno pesymistyczny typ. // 4-1 ✅
------------------------------------------------------------------
Za primeradivision.pl, Kadra Realu na mecz z CSKA:
Bramkarze: Casillas, Adan, Tomas Mejias.
Obrońcy: Pepe, Arbeloa, Varane, Albiol, Marcelo, Ramos
Pomocnicy: Sahin, Lass, Khedira, Xabi Alonso, Özil, Granero, Kaka.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Higuain, Benzema.
Nieźle ????
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
Chelsea - Napoli

14.03.2012 20:45
Stamford Bridge
W lepszej formie i dyspozycji na pewno jest drużyna z Neapolu. Chelsea nie zachwyca grą, jest nie skuteczna i ma problemy z wygraniem meczu. Wyraźny dołek. Napoli swój domowy mecz wygrało 3-1 i ten wynik będą bronić na Stamford Bridge. Chelsea może ten mecz wygrać lecz nie wydaje mi się aby to było coś więcej jak jednobramkowe zwycięstwo, w dodatku nie dające awansu. 2-0 daje awans Londyńczykom. Napoli skupi się na obronie i kontratakach. Mało goli tam widzę, góra 1-0 dla Chelsea, ale ich zwycięstwa na pewno typował nie będę.​
Typy:
Under 2.5 @2,08
Remis @3,75
Awans Napoli @1,33
Strzeli jedna drużyna albo żadna @2,20
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Odnośnie meczu Realu z CSKA to znalazłem moim zdaniem ciekawy typ. Jak napisał jeden z userów Real będzie chciał zapewne pokazać, że również potrafią gromić jak ich odwieczny rywal. A jeśli Messi strzela dużo, Ronaldo również i na odwrót. 5 bramek będzie ciężko zdobyć w jutrzejszym spotkaniu, ale dwie??? Czemu nie. A po takim kursie uważam, że warto.

Ronaldo strzeli 2 lub więcej goli
2,50 bwin ✅
&lt;table class=&quot;main&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;item&quot;&gt;&lt;td style=&quot;vertical-align: top; width: 100%&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;right&quot; style=&quot;vertical-align: top; text-align: right&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;item&quot;&gt;&lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Chelsea- Napoli mi śmierdzi remisem. Po tych zawirowaniach na posadzie trenera w The Blues nie wróże im nic dobrego. Niby wygrali dwa kolejne spotkania ale to mnie nadal nie przekonuje, że wyszli z dołka. Faktem jest, że w Neapolu zagrali słabo i Napoli zasłużenie zwyciężyło. Gdyby mecz był rozegrany na neutralnym terenie to w ciemno grałbym Włochów, jednak atmosfera na SB może trochę pomóc gospodarzą i uda im się zremisować. Chociaż właściwie wszystko jest w piłce możliwe a zwłaszcza w LM ;)
Moje typy: over 2.5 goli, over 10.5 cornerów, remis
Real z CSKA powinien mieć łatwe zadanie. Nie takie zespoły przegrywały na Santiago Bernabeu wysoko i tak właśnie powinno być i jutro. Powtórka z meczów Barcy z Bayerem i Bayernu z Basel możliwa. Podejrzewam, że losy spotkania zostaną już w pierwszej połowie rozstrzygnięte. Warto się tutaj zastanawiać nad handim na real jak i również nad handim w cornerach na Real. Ronaldo &amp; spółka powinni zaaplikować gościom kilka bramek i pokryć również over 3.5, tak mi się przynajmniej wydaje.
Moje typ: over 3.5 goli, Real(-2 gole), Real (-4 cornery), goście nie strzelą,

pozdrawiam
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League
Spotkanie: Real Madryt vs CSKA Moskwa
Typ: over 3.5 bramki ✅
Kurs: 1.92
Buk: Unibet

Analiza:
Cóż wiele nie trzeba pisać. Real gra najlepszy sezon od kilku lat, w lidze brakuje im bodaj 19 bramek do wyrównania rekordu strzeleckiego ligi, a do końca jeszcze 12 kolejek. U siebie nie mają sobie równych o czym świadczą wysokie wygrane i duża liczba goli. Ostatni wynik z mniej niż 4 bramkami Królewscy zaliczyli w styczniu z Barceloną, a wcześniej w październiku z Villareal. W obu tych meczach padły 3 bramki, a więc było na granicy dość wysokiego overu.
Biorąc pod uwagę tę rundę playoff LM kolejna goleada jest naprawdę bardzo prawdopodobna, tym bardziej, że w drużynie Realu gra cała plejada bramkostrzelnych snajperów.
Jeśli chodzi o gości, to moim zdaniem bardzo poszczęściło im się w Moskwie zarówno jeśli chodzi o bramkę w końcówce jak i formę Realu, który zdecydowanie nie miał swojego dnia (trzeba jeszcze dodać, że z Madrytu do Moskwy jest spory kawałek i dość długa podróż może naprawdę wpłynąć na formę zawodników).
Patrząc na liczbę bramek w meczach CSKA na wyjazdach można mieć mieszane uczucia. Owszem, dość wyrównane i pełne bramek mecze przeplatają oni z remisami 0-0 lub 1-1, jednakże mecze over 3.5 również się im zdarzają. Ale w przypadku tego meczu nie ma to większego znaczenia, bo tu strzelać ma Real, który na pewno będzie chciał dorównać wynikom Barcy i Bayerny (szczególnie Barcy). Zawodników mają ambitnych, Ronaldo jest uzależniony od strzelania bramek więc myślę, że taki over jest bardzo prawdopodobny do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Ja pojde w druga stronę. Chelsea gra bardzo dobrze będąc pod presją a w drużynie rządzi Lampard i Biały wojownik Terry. Pamiętacie gdy wychodzili z grupy i pokonowali Valencie? Wcisneli im 3 bramy...
Chelsea awansuje @3,2 ✅
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Chelsea-Napoli
Chelsea czyste konto TAK
3.00
Bet365

Może i wariat, ale ja wierzę w Chelsea. Liczę na to,że został tchnięty w nich nowy duch i zawodnikom chce się grać. Atmosfera w szatni została oczyszczona, sezon w lidze już stracony. W Lidze Mistrzów moim zdaniem nie. Wystarczy sobie przypomnieć fazę grupową LM w tym roku. Chelsea grała pod presją, grała z Valencią. Większość wtedy szła w BTS, stawiano na to,że Valencia strzeli. A tu stało się 3-0 i awans Chelsea.

Teraz moim zdaniem mecz podobny a to co jest przewagę Chelsea to doświadczenie i atut własnego boiska. Ostatnie wyniki też są w meczach domowych Chelsea dobre. Ich ostatnia porażka w domu to mecz ligowy z Aston Villą i porażka 1-3 a było to w grudniu. Od tamtej chwili Chelsea rozegrała na Stamford Brigde 6 spotkań, 4 wygrała i 2 zremisowała. Co istotne kiedy Chelsea wygrywało to wygrywało do &quot;zera&quot;.

Przyjrzyjmy się teraz meczom domowym Chelsea w LM, ostatnia porażka to porażka w tamtej edycji z United. W tegorocznych zmaganiach Chelsea grała u siebie 3 razy!
Chelsea - Bayer 2-0
Chelsea - Genk 5-0
Chelsea - Valencia 3-0

Tak więc ostatni raz bramkę Chelsea w LM u siebie straciła w kwietniu, w lidze ostatnio bramkę straciła Chelsea w lutym - co bardzo ciekawe ostatnio bramkę zarówno w LM jak i EPL Chelsea u siebie straciła w konfrontacji z United!

Owszem Cavani mówi,że chce wyeliminować Chelsea,że mają doświadczenie bo wykosili City... ale sorry, nie ta liga. City owszem mocne ale brak doświadczenia jest widoczny ostatnio jak w LE, tak w lidze. Ale nie o City mowa. Cech mówi,że ten mecz dla nich jest jak finał. Di Mateo nawołuje do tego aby Chelsea było zainspirowane Arsenalem, który w rewanżu z Milanem wygrał 3-0.

Napoli w LM wygrało tylko z Villarreal ale wielki to wyczyn nie jest. Fakt, strzelali bramkę zarówno Bayernowi jak i City ale to głównie grą u siebie zapewnili sobie awans.

Przed Chelsea trudne zadanie,ale nie jest to zadanie,którego nie są wstanie wykonać. Podstawa to nie stracić i kto wie?! Może 2-0 i awans. Do składu Chelsea ma wrócić Lampard i A.Cole. Napoli bez większych zmartwień, warto zaznaczyć,że Lampard nie grał w pierwszym meczu i myślę,że Cech-Terry-Lampard-Drogba poprowadzą Chelsea do zwycięstwa... Napoli moim zdaniem może nie wytrzymać presji i skończyć mecz osłabione. Tym bardziej,że sędziuje Brych ale to wątek już na inną analizę.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Chelsea-Napoli
Chelsea czyste konto TAK
3.00
Bet365

Może i wariat, ale ja wierzę w Chelsea. Liczę na to,że został tchnięty w nich nowy duch i zawodnikom chce się grać. Atmosfera w szatni została oczyszczona, sezon w lidze już stracony. W Lidze Mistrzów moim zdaniem nie. Wystarczy sobie przypomnieć fazę grupową LM w tym roku. Chelsea grała pod presją, grała z Valencią. Większość wtedy szła w BTS, stawiano na to,że Valencia strzeli. A tu stało się 3-0 i awans Chelsea.

Teraz moim zdaniem mecz podobny a to co jest przewagę Chelsea to doświadczenie i atut własnego boiska. Ostatnie wyniki też są w meczach domowych Chelsea dobre. Ich ostatnia porażka w domu to mecz ligowy z Aston Villą i porażka 1-3 a było to w grudniu. Od tamtej chwili Chelsea rozegrała na Stamford Brigde 6 spotkań, 4 wygrała i 2 zremisowała. Co istotne kiedy Chelsea wygrywało to wygrywało do &quot;zera&quot;.

Przyjrzyjmy się teraz meczom domowym Chelsea w LM, ostatnia porażka to porażka w tamtej edycji z United. W tegorocznych zmaganiach Chelsea grała u siebie 3 razy!
Chelsea - Bayer 2-0
Chelsea - Genk 5-0
Chelsea - Valencia 3-0

Tak więc ostatni raz bramkę Chelsea w LM u siebie straciła w kwietniu, w lidze ostatnio bramkę straciła Chelsea w lutym - co bardzo ciekawe ostatnio bramkę zarówno w LM jak i EPL Chelsea u siebie straciła w konfrontacji z United!

Owszem Cavani mówi,że chce wyeliminować Chelsea,że mają doświadczenie bo wykosili City... ale sorry, nie ta liga. City owszem mocne ale brak doświadczenia jest widoczny ostatnio jak w LE, tak w lidze. Ale nie o City mowa. Cech mówi,że ten mecz dla nich jest jak finał. Di Mateo nawołuje do tego aby Chelsea było zainspirowane Arsenalem, który w rewanżu z Milanem wygrał 3-0.

Napoli w LM wygrało tylko z Villarreal ale wielki to wyczyn nie jest. Fakt, strzelali bramkę zarówno Bayernowi jak i City ale to głównie grą u siebie zapewnili sobie awans.

Przed Chelsea trudne zadanie,ale nie jest to zadanie,którego nie są wstanie wykonać. Podstawa to nie stracić i kto wie?! Może 2-0 i awans. Do składu Chelsea ma wrócić Lampard i A.Cole. Napoli bez większych zmartwień, warto zaznaczyć,że Lampard nie grał w pierwszym meczu i myślę,że Cech-Terry-Lampard-Drogba poprowadzą Chelsea do zwycięstwa... Napoli moim zdaniem może nie wytrzymać presji i skończyć mecz osłabione. Tym bardziej,że sędziuje Brych ale to wątek już na inną analizę.
Napoli jest w gazie , Chelsea bez formy faworyt jest tylko jeden ... w Chelsea wyłączył Drogbe , Sturriga i nie ma ktos strzelać .
Gdzie ty porównujesz wyniki grupowe do fazy pucharowej eh ...
Napoli awans 1,4 BETSAFE
 
vooyek 5

vooyek

Użytkownik
Ja na dziś wybrałem następujący typ:

Real strzeli 2 lub więcej goli w I połowie
2.20 Betclick
Barcelona zawiesiła wysoko poprzeczkę, wczoraj Bayern dołożył swoje. Myślę, że Real będzie chciał pokazać, że również jest drużyną, która może i potrafi strzelać bramki, poza tym w pierwszym meczu nie bardzo im poszło. Do tego dochodzi aspekt psychologiczny - ze średniakiem muszą pokazać swoją siłę. Myślę, że jeżeli Real się przyłoży może być dzisiaj ostre strzelanie już w I połowie. Poza tym kurs kuszący, jak na drużynę z takimi możliwościami w ataku.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Napoli jest w gazie i co z tego? Fakty są bezlitosne. Moim zdaniem warto próbować na Chelsea bo to Chelsea a Napoli cóż. Fajna ekipa a moim zdaniem nie wytrzymają dziś ciśnienia
 
wygracdzischce 4

wygracdzischce

Użytkownik
Napoli jest w gazie i co z tego? Fakty są bezlitosne. Moim zdaniem warto próbować na Chelsea bo to Chelsea a Napoli cóż. Fajna ekipa a moim zdaniem nie wytrzymają dziś ciśnienia
Jak ja lubie takie gadanie &quot;wygra Chelsea bo to Chelsea&quot;. Tak samo w tym roku LM wygra Man Utd bo to Man Utd. :zoltakartka: Ogladales mecz we Wloszech chociaz? Tam Napoli moglo duzo wyzej wygrac. Napoli rozgrywa swoj wymarzony sezon, zrobia z pewnoscia wszystko, aby awansowac dalej (zwlaszcza po 1 meczu, po wyniku). Chelsea jest slabiutka w porownaniu z ubieglymi latami, Torres strzela tyle bramek co ja (a od jakiegos czasu w ogole nie gram w pilke), zawirowania wokol trenerow (sciagniecie AVB bylo najglupszym mozliwym posunieciem). Nie wyobrazam sobie innego wyniku jak awans Napoli. W under/over sie nie bawie, bo jezeli Chelsea strzeli szybko bramke to bedzie na pewno over, jezeli Wlosi beda starali sie grac na remis to moze byc under. Ale jedno pewne:
Awans Napoli ~1.4 10/10
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Witam, choć mój post nie będzie analizą na to spotkanie (choć w pewnym sensie jest i musiałem taką przeprowadzić by odrzucić pewne typy), prosiłbym modów o nie usuwanie, bo wg mnie jest to przydatny sposób, z którego dziś można skorzystać:
Od czasu do czasu Bet365 funduje nam darmowe zakłady na żywo, do kwoty 40 zł. Fajna promocja, jednak jeśli zdecydujemy się na typowe granie to nierzadko możemy nawet na takim zakładzie stracić. Zgodnie z regulaminem, po postawieniu przedmeczowego zakładu na dane spotkanie, dziś będzie to Chelsea - Napoli, gdy postawimy pierwszy zakład na żywo, jego równowartość do kwoty największego zakładu przedmeczowego zostanie nam zwrócona.

Regulamin wyklucza oczywiście granie takich typów, które niezależnie od wyniku zagwarantują nam zysk. Mój system polega więc na takim graniu, które teoretycznie dopuszcza porażkę, w praktyce jednak przegrywany tylko w skrajnych przypadkach. Jak to wygląda w praniu:

Zasadniczo to wszystkie typy można pograć na Bet365, większy zysk jednak będzie gdy rozłożymy grę na kilka kont, nigdy bowiem nie będziemy mieli wszystkich najwyższych kursów na Bet365: Tak więc stawiamy:

1) Chelsea wygra 1 golem@3,75 stawka 40 zł do wygrania150(+110) +51
2) Chelsea wygra 2 golami@5,00 (Bwin) st. 24 do w:120 (+96) +21
3) Chelsea wygra 3:0@14,50 (Bwin) st.8 do w:116 (+108) +17
4) Remis@4,00 (na żywo,zakład ze zwrotem) st.40 do w:160 (+120) +21
5) Napoli wygra 1 golem@6,00 st. 19 zł do w:114 (+95) +15
6) Napoli 2:0@26 st. 4,5 do w.117 (+112,5) +18
7) Napoli 3:1@31 st. 3,5 do w.119 (+115,5) +20

Jak widać w każdym z tych wariantów jesteśmy do przodu minimum 15 zł, jak ktoś uważa, że Chelsea może tu wygrać 4:0 czy 4:1, co ja odrzuciłem, to także może zagrać jeszcze takie wyniki, odpowiednio dobierając buków i stawki. W zależności od naszego poglądu na ten mecz możemy na jeden wynik zwiększyć, ma drugi zmniejszyć stawkę, jeśli np jak fan The Blues odrzucimy wygraną Napoli 2 golami itp. Dobrym pomysłem jest też granie kontr na live, w zależności od tego jakiego zakładu jesteśmy najbliżej, a jakie wyniki możemy odrzucić (np gdy 0:0 po pierwszej odrzucamy skrajności typu 4:1 itp). Oczywiście, w moim wariancie w przypadku np wygranej Chelsea 4 golami tracę stówę (zwrot za remis), jednak ja akurat uznałem to za wynik niemożliwy, ewentualnie skontruje na live jeśli kurs na taki wynik podbije np do 40, co może stać się już w pierwszej połowie. Polecam ten system, już raz dał zarobić, przy okazji tej promocji na mecz Liverpool -Tottenham, wtedy odrzuciłem także skrajne warianty i skończyło się spokojnym remisem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom