>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 14.03.2012 - Środa (Rewanże)

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Telewizja nie wybiera najciekawszych meczów a te medialne bardziej. Przykład z dziś i choćby sprzed tygodnia, kiedy zamiast pokazać Lyon dali Barcelone która była na sto procent pewna awansu. Ja mam N i C+ i problem z głowy
Telewizja wybiera mecze najciekawsze dla zwykłego kibica w kapciach który zasiada do meczu raz na dwa tygodnie i oczekuje wielkich nazwisk przed tv. Chyba nikt nie ma wątpliwości , że mało kogo interesowałby Lyon z Apoelem , bo dla większości niedzielnych kibiców zawodnicy w tych zespołach są anonimowi a wiadomo że niedzielny kibic woli zobaczyć Messiego , Xaviego , Ronaldo i inne gwiazdy niż zacięty i równy mecz , miedzy drużynami z dużo słabszymi nazwiskami. Inna sprawa że meczu Chelsea z Napoli nie można przegapić , to będzie na pewno coś , na pewno znakomite widowisko i otwarty mecz , Chelsea musi tutaj wygrać różnicą dwóch goli i dążąc do tego uraczą nas pewnie znakomitym widowiskiem (podobnie jak Arsenal tydzień temu).
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Chelsea FC - SSC Napoli

Ile goli strzeli team 2?
Typ: bez goli
Kurs: 2,85

bwin

Dzisiaj rewanż pojedynku pomiędzy Londyńską Chelsea a włoskim Napoli. W pierwszym pojedynku Neapolitańczycy wygrali trzy do jednego. Moim zdaniem nie stawia to gospodarzy na straconej pozycji gdyż strzelili oni jedna bramkę na wyjeździe. Chelsea Londyn na własnym obiekcie wygrała wszystkie mecze tej edycji Ligi Mistrzów, mało tego wszystkie wygrała do zera. Pokonała kolejno w fazie grupowej: Bayer Leverkusen dwa do zera, KRC Genk aż pięć do zera i Valencia trzy do zera. Jak więc widać strzeliła rywalom dziesięć bramek nie tracąc żadnego ! Napoli z kolei to typowa drużyna własnego boiska czy to w Lidze Mistrzów czy też w Serie A wyjazdowe wygrane przychodzą im ciężko. Dla przykładu w lidze wygrali tylko pięć z trzynastu spotkań zaś w fazie grupowej Ligi Mistrzów wygrali tylko z Viillarealem. Gospodarze muszą się dzisiaj zmobilizować i zagrać na zero z tyłu aby móc jeszcze mieć szansę na awans. We włoskiej ekipie zabraknie Marco Donatela i Miguela Britosa którzy leczą urazy zaś Londyńczycy zagrają bez kontuzjowanego Jose Bosingwy i pauzującego za kartki Rui Meirelesa. Nazwiska graczy pauzujących w Chelsea wydaja się byc znaczące ale ekipa ma kilku naprawdę godnych zastępców. Do tego nowy trener Roberto Di Matteo. kto jak kto ale on powinien znać ekipe gości jak mało kto. Zatem ja stawiam dzisiaj na czyste konto Petra Ceha.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - CSKA Moskwa
Typ: powyżej 45.5 punktów za kartki ( żółta - 10 , czerwona - 25 )
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Rezultat: Nie można nie skorzystać z takiego kursu i zakładu. Na Santiago Bernabeu zawita CSKA Moskwa, które u siebie w ostatnich minutach spotkaniach a nawet sekundach uratowało korzystny wynik - 1:1. W tamtym spotkaniu Real był znacznie lepszą ekipą, jednak zabrakło szczęścia. W Moskwie padły cztery kartki, aż trzy z nich dla podopiecznych Jose Mourinho. Teraz spotkanie w Hiszpanii, CSKA raczej nie ma dużych szans na korzystny wynik, ale nie jest wykluczone, że za wszelką cenę będą chcieli nie doznać tak wysokiej porażki jak Bayer w Barcelonie, czy Basel w Monachium. Arbitrem spotkania będzie francuz -Stéphane Lannoy 13 spotkań - 57 żółtych kartek i 4 czerwone. Śmiem sądzić, że CSKA może się nawet z bezradności pokusić o jakiś brutalny faul, który skończy się czerwoną kartką. W najgorszym wypadku 5 żółtych kartek w pełni osiągalne i raczej pewne.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Chelsea - Napoli BTS @1.80 bet365
to tak, Napoli ostatnio w ładnym gazie, 6 bramek strzelonych w ostatniej kolejce. Chelsea dalej nie gra tego co grać powinna, ostatnia wygrana ze Stoke 1-0 gdzie goście grali od bodajże 30 minuty w dziesiątkę. Napoli w fazie grupowej pokazało, że drużyny z Anglii im nie straszne i przede wszystkim, że bardzo ładnie potrafią grać z kontry bo tak właśnie wyglądał mecz z Manchesterem City, gospodarze atakowali, Włosi bardzo ładnie się bronili i groźnie kontrowali i mogli strzelić więcej bramek niż na Etihad strzelili. Chelsea z kolei jeżeli marzy o awansie to MUSI zaatakować bo po prostu nie ma czego bronić chociaż bramka strzelona na wyjeździe może mieć duże znaczenie. Cavani, Lavezzi i Hamsik gwarantują z przodu jakość, jak wiemy w tym sezonie obrona Chelsea monolitem nie jest. Uważam, że stać tutaj Napoli na przynajmniej jedną bramkę, Chelsea też pewnie u siebie trafi także BTS wydaje się rozsądną opcją na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Real - CSKA
CSKA powyżej 2.5 rzutów rożnych
1.66
Bet365

Moim zdaniem bardzo pewny typ, CSKA zapewne nie złoży broni i będą atakować ... linia 3 rzutów rożnych jest moim zdaniem niska, tym bardziej,że CSKA na wyjazdach w tym fragmencie prezentuje się dość dobrze:
Anzhi-CSKA 5 rzutów rożnych
Lokomotiv-CSKA 7 rzutów rożnych
Anzhi-CSKA 5 rzutów rożnych
Kuban - CSKA 7 rzutów rożnych
Real swoim przeciwnikom w meczach u siebie pozwalał zdobyć kilka rzutów rożnych i moim zdaniem można próbować.
Bardzo dobry typ oferowany przez Mikiego, na Bet365 płacą za kartki (azjan) powyżej 4.5 kartki 2.00
Brawo Chelsea, teraz wiecie co to doświadczenie... City Napoli mogło ograć bo to ta sama liga, w Chelsea za duże cwaniaki grają aby dać się podejść... bardzo ciekaw jestem par bo zostały ekipy głodne sukcesów z Barceloną, Chelsea, Bayernem i Realem na czele ale OM czy APOEL też się nie położą ????
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
A co ma do tego AVB? To, że ściągnął Mate i obudził Sturridge&#39;a, reszta jest zasługą Di Mateo. Coś czuje, że może pobyć trochę w Chelsea mam nadzieję, że Romek ogarnie i go zostawi choćby za ten mecz!! Chelsea pokazała się dziś od cudownej strony. Widać było zaangażowanie i wolę walki, ale niestety przede wszystkim graczy starszego formatu, popatrzmy kto strzelał bramki ikony... Terry, Lampard i Drogba i ostatni to już nie taka ikona Ivanovic. Torres się zaprezentował z bardzo dobrej strony. PPowiem wam szczerze, że cieszę się, że nie stawiałem na awans Chelsea dużych pieniędzy bo bym chyba zawału albo wylewu dostał ???? . Ale pograłem za drobne i bardzo się cieszę. Drugi kuponik jeszcze w toku ???? jutro Manchester City musi tylko pokazać swoją wyższość nad Sportingiem ????
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
A co ma do tego AVB? To, że ściągnął Mate i obudził Sturridge&#39;a, reszta jest zasługą Di Mateo. Coś czuje, że może pobyć trochę w Chelsea mam nadzieję, że Romek ogarnie i go zostawi choćby za ten mecz!! Chelsea pokazała się dziś od cudownej strony. Widać było zaangażowanie i wolę walki, ale niestety przede wszystkim graczy starszego formatu, popatrzmy kto strzelał bramki ikony... Terry, Lampard i Drogba i ostatni to już nie taka ikona Ivanovic. Torres się zaprezentował z bardzo dobrej strony. PPowiem wam szczerze, że cieszę się, że nie stawiałem na awans Chelsea dużych pieniędzy bo bym chyba zawału albo wylewu dostał ???? . Ale pograłem za drobne i bardzo się cieszę. Drugi kuponik jeszcze w toku ???? jutro Manchester City musi tylko pokazać swoją wyższość nad Sportingiem ????
Ja za to byłem przekonany,że Chelsea powalczy chodź mówiąc szczerze to gdyby Napoli miało by więcej szczęścia to różnie to by mogło być. Wygrana Chelsea jest jak najbardziej zasługą Di Mateo z tego względu iż dał więcej luzu piłkarzom a z Terr&#39;ym, Drogbą , Lampardem są w relacjach &quot;kumpelskich&quot;, zresztą widać było podczas meczu jak Terry razem z Di Matteo dyrygowali resztą z ławki. Teraz tylko czekać jak rozwinie się sytuacja na ławce trenerskiej bo różnie to bywa z Romkiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom