>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów 13.03.2013 - rewanże

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kursy od Betsafe.
Ostatni dzień 1/8 finału Ligi Mistrzów. W Monachium wydaje się wszystko jasne i ostatni zespół z Anglii pożegna się najprawdopodobniej już na tak wczesnym etapie :!: Niemniej drugi mecz jest wciąż otwarty. Malaga na pewno nie jest skazana na odpadnięcie. Podołają zatem z Porto :?:
Pierwsze mecze:
Arsenal vs. Bayern 1:3
Porto vs. Malaga 1:0
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Grałbym coś w kierunku Arsenalu. Bayern już chyba jeździ na oparach, ledwo wygrali z Dusseldorfem (meczu nie oglądałem - niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli się mylę). A Arsenal nie ma nic do stracenia. Ciekawy jest fakt, że bramki Bayernowi często strzela ich były zawodnik. Czyżby znów gol Podolskiego? Zobaczymy ????
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Losy pojedynku Bawarczyków z Kanonierami są już praktycznie przesądzone, wynik 3:1 w 99.9% daje awans do kolejnej fazy LM Bayernowi. Na Emirates Stadium, drużyna z Niemiec dała prawdziwą lekcje futbolu Anglikom, karcąc ich za wszystkie błędy w grze. Każda z tych drużyn inaczej spisuje się w obecnym sezonie, Bawarczycy w lidze rozjeżdżają wszystkich po kolei, pewnie liderując w tabeli, Arsenal natomiast można już śmiało stwierdzić, że juz po raz n-ty nie zdobędzie żadnego trofeum w sezonie(swoją drogą jak mają to zrobić skoro co sezon swoich najlepszych zawodników zastępują średniakami). Nie ma co owijać w bawełnę zdecydowanym faworytem jest Bayern w środowym meczu, jednak znając Wengera będzie chciał zakończyć tą edycję LM z twarzą, dlatego nie liczę na jakiś pogrom Kanonierów w tym meczu. Proponuję handicap w stronę Arsenalu +2(w przypadku porażki dwoma bramkami zwrot). Wprawdzie rok temu w tej samej fazie rozgrywek Kanonierzy dostali 4:0 od Milanu, ja jednak wierzę, że w środę Anglicy pokażą pazur.
Bayern - Arsenal(+2) @ 1.452 Pinnacle
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Zobacz ten mecz. Skuteczność Bayernu powalała na kolana. Min. dwa razy nie trafili do pustej bramki (Mueller, Mandzukic), Gomez z 4 metrów z główki w poprzeczkę i wiele, wiele innych.
Bayern gra na 100% bez Riberyego, Schweinsteigera i Boatenga.
Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Martinez, Gustavo, Mueller, Kroos, Robben - Mandzukić
Wyczuwam jakiś remis 1:1.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Wojciech Szczęsny odstawiony przez Wengera, wraca Fabiański

Tego chyba nie spodziewał się nikt - Wojciech Szczęsny, który jeszcze w ostatnich dniach w wywiadach mówił, że skupia się na rewanżowym meczu Ligi Mistrzów z Bayernem, nie poleciał z drużyną do Monachium. W kadrze zastąpił go... Łukasz Fabiański. I jeśli wierzyć medialnym spekulacjom, ma on pewną szansę, by wskoczyć do pierwszego składu w starciu w Bawarii.
Zdaniem angielskich mediów, Wenger postanowił zagrać w &quot;ruletkę&quot;. Francuz odstawił swojego pewniaka do miejsca w bramce, bo po ostatnich występach uważa, że ten nie będzie w stanie wybronić awansu, gdyby zawodnicy z przodu wznieśli się na wyżyny i zaczęli strzelać Bayernowi gole. Fabiański natomiast w meczach rezerw spisywał się bardzo dobrze, niedawno obronił rzut karny.
Rywalem do miejsca między słupkami dla Polaka będzie Vito Mannone, który na starcie sezonu rozegrał kilka meczów w pierwszym składzie. To raczej on jest faworytem do wygrania tej rywalizacji.
Wiadomo natomiast, że zabraknie w Monachium Jacka Wilshere&#39;a i Łukasza Podolskiego, którzy narzekają na kontuzje.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/wojciech-szczesny-odstawiony-przez-wengera-wraca-f,1,5442807,wiadomosc.html

To chyba wszystkie pomysły z grą w strone Arsenalu prysnęły niczym bańka mydlana (jeśli to nie ściema ):razz: .... Wenger i te jego pomysły :;/:
 
sh3v 0

sh3v

Użytkownik
Wilshere również nie zagra w tym spotkaniu i prawdopodobnie Podolski. Wraca za to Gibbs na lewą obronę. Nowy nabytek Nacho nie może grać ponieważ przed transferem zaliczył występ dla Malagi dlatego Powrót Gibbsa na plus. Rosicky w dobrej formie ale czy to wystarczy? :/ Mam nadzieję że tego meczu nie zagra Ramsey znowu na skrzydle... W bramce Wraca Fabiański, ponoć Boss chcę dać odpocząć dla Wojtka. Łukasz w rezerwach forma w górę, wyciągnał nawet karniaka.
Jako kibic AFC ciężko typować ten mecz, ale patrząc na pierwsze spotkanie i poczynania Bayernu... nie będzie to łatwe spotkanie. Ale serce ciągle wierzy ????
Mecz powienien być otwarty dlatego gram w kierunku overów.

Bayern - Arsenal - ilość goli - I poł. over 1.5 kurs: 2.15
Bayern - Arsenal - ilość goli - I poł. over 2.5 kurs: 5.25
Unibet
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Bayern - Arsenal
Dante nie dostanie kartki @ 1.15 Unibet ✅
Dante nie dostanie żółtej kartki @ 1.16 Betsafe
✅

Na lokaty mi to wygląda albo przynajmniej bardzo pewne zdarzenia do podbicia sobie AKO w tych bukach. Dwumecz jest rozstrzygnięty, a Dante zagrożony zawieszeniem w przypadku awansu, jeżeli coś złapie. Pan Karlovec, który poprowadzi zawody, pokazuje mało kartek. Sam Brazylijczyk wybitnie ostro nie gra i tych upomnień na jego koncie ogólnie wiele nie ma. Przecież nie będzie tak skończonym idiotą, żeby wykluczyć się z pierwszego meczu 1/4 finału... Bo niby w imię czego? Arsenal pewnie tu nawet nie pierdnie. W identycznej sytuacji jest Martinez ale próżno go szukać w ofercie.
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Co do meczu w Monachium to weźcie pod uwagę, że w Bayernie nie zagra Boateng, Schweinsteiger (zawieszeni), Ribery ma skręconą kostkę, Robben wraca po lekkiej pauzie, bo miał problemy z łydką.
Każdy się wypowiada nt. Bayernu z Arsenalu to ja coś zapodam z innej beczki (jak mawiał Jezus w Kanie Galilejskiej ???? ).
Rzuciła mi się w oczy linia na rzuty rożne dla Porto - ponad 4,5 @1,8. To poważne? Gdzie Porto u siebie w 1 meczu miało 11 rożnych i wygrało 1:0. Zapewne buki myślą, że Porto postawi autokar na bramce w Hiszpanii jak zrobił to nieskutecznie Milan.
Fakt do składu Malagi wraca Baptista ale ,,jedna jaskółka wiosny nie czyni&quot;. Porto nie jest jakąś specjalnie defensywną drużyną żeby się bronić, ma z przodu kilku wartościowych graczy tj. Maicon (o ile Perreira go wpuści, w ostatnim ligowym meczu strzelił bramkę), Martinez, Moutinho, którzy powinni zrobić min. 5 rożnych przez całe 90 minut gry.
Porto over 4,5 rożnych @ 1,80
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Zgodzę się z kolegą wyżej, Malaga nie robi jakiejś gigantycznej liczby rożnych, mają po prostu inny styl. Tak patrzę na statystyki i w większości spotkań Malaga miała mniej rożnych niż przeciwnik. FC Porto to ekipa stricte ofensywna, na pewno będą chcieli śmielej zaatakować, więc te rożne są wielce prawdopodobne, maja Varele, Jacksona, Moutinho i Jamesa, są błyskotliwi i szybcy więc mają kim postraszyć.
Ja na ten mecz wybieram tą opcję:
FC Porto +2 rożne - @2,10 bet365
Dodatkowo zauważyłem, że Malaga rzadko łapie się na spalone, raczej oni szukają pułapek ofsajdowych. Smoki, jako, że uważam iż będą grali raczej z kontry mogą się nadziewać na spalone, więc pobieram taki zakład.
Most offsides - FC Porto @1,90 Tobet
Wezmę też lekko zakład na kartki. Gospodarze mają nóż na gardle, Porto wystarczy remis, więc jeśli długo będzie utrzymywał się wynik wyrzucający Malage z LM może to w różnym stopniu doprowadzić do frustracji zawodników przez co mogą popełniać głupie faule.
Team with most cards - Malaga @2,40 Tobet
I takie już zupełnie for fun. Demichelis to w sumie taki taran, piłka przechodzi - zawodnik nie. Porto ma wiele wiatraków, więc może mieć m.in z Jacksonem trochę problemów i nie tylko, kartka wydaje się być prawdopodobna.
Demichelis kartka - @2,70 Unibet ✅ 28&#39; minuta



Teraz nieco o meczu, który obejrzę.
Uważam, że Arsenal pokaże trochę swojego charakteru i zagra na Alianz Arena dobry mecz. Na Emirates Bayern skarcił ich za popełnione błędy, dziś jest okazja się poprawić. Gospodarze moim zdaniem będą raczej nastawieni na to by nie przegrać, bo 3:1 na wyjeździe to znakomity wynik, więc bez jakiegoś oszałamiającego ataku będą kontrolować wynik i próbować coś dodatkowo strzelić. Szanse na awans jeszcze są , ale sam Wenger chyba zwątpił, w meczu nie zagra Szczęsny (zastąpi go Fabiański), prawdopodobnie Sagna, Wilshere i Podolski, są to znaczne braki, których też nie brakuje w szeregach Bawarczyków, na boisko dziś nie wybiegnie Boateng i Schweinstenger i Ribery więc na moje tracą około 70% ofensywy. Stawiam na dziś takie typy:
Arsenal X2 @3,45 Unibet
Arsenal strzeli @1,70 Unibet ✅ 3 minuta.
Więcej rożnych - Arsenal @6 Unibet
Giroud gol głową - @12 Unibet
Więcej strzałów w światło bramki - Arsenal @7 Unibet

Takie bardziej na luzie, co by jakieś emocje były, ale typy są prawdopodobne jak dla mnie.
E: Robben awizowany do gry w wyjściowej 11, mój błąd - dzięki @Paweł1
 
W 30

walsystem

Użytkownik
Malaga - FC Porto
Typ: 2
Kurs: 2.70
Unibet
Uważam że Malaga nic wielkiego w tym meczu nie pokaże. W pierwszym spotkaniu absolutna dominacja FC Porto. Malaga oddała w całym meczu tylko 1 strzał. Poza tym piłkarze Malagi od meczu z Porto zdobyli tylko 2 punkty i tych meczy nie grali rewelacyjnie nie sądze by Malaga sie przełamała. Porto ma lepsze skrzydła poza tym są szybsi . Drugą ciekawostką to że ostatnio Porto ma lepszą statystyke z hiszpanskimi ekipami
Liga Europy 2010/2011
FC Porto - Sevilla 2-2W 2-1D
FC Porto - Villareal 5-1W 2-2
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium - Arsenal FC
Typ: Arsenal over 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Znowu udało się wyszukać całkiem ciekawy typ z dobrym kursem. Arsenal w podobnej sytuacji, co była Barcelona. Po wygranej Bawarczyków w Anglii 1:3 większość przed rewanżem sądzi, że dziś pożegnamy ostatnią angielską drużynę z rozgrywek. Ale tak wcale nie musi być i wie o tym Wenger, wiedzą piłkarze i wiedzą fani. Niemcy zagrają bez Ribery&#39;ego, Boatenga i Schweinsteigera. Kanonierom nie pozostaje nic innego jak spróbować coś tu ugrać. Zaatakują Bayern. Przy ofensywnym nastawieniu Arsenal jest w stanie kilka razy przycisnąć Bayern i nie pozwolić mu wyjść z własnej połowy. W takim wypadku zdobycie pięciu kornerów nie wydaje się zaporą nie do przejścia, wręcz przeciwnie, jest to zdarzenie całkiem prawdopodobne. Arsenal sporo centruje ze skrzydeł. Obrońcy rywala będą nie raz zmuszeni wybijać piłkę poza boisko. Również w akcjach 1 na 1 przy końcowej linii defensorzy Bayernu mogą przerywać akcje wybiciem na rożny. Każdy wie, że w meczach piłki nożnej jest wiele tych stałych fragmentów gry i to, że linia ustawiona na poziomie 4,5 jest bardzo łatwa do przejścia. Przecież nie raz oglądamy serię 3-4 kornerów z rzędu. A tu mamy aż 90 minut. Kurs zachęcający.
 
H 0

hisham

Użytkownik
W dzisiejszym spotkaniu na Allianz Arena z pewnością ujrzymy piłkę i za plecami Neuera, i za plecami... no właśnie, nie wiadomo, czy w bramce stanie Mannone, czy Fabiański.
Jestem niemalże pewny awansu Monachijczyków; wątpię, by Arsenal wywiózł z Niemiec awans, a różnicę klas obu zespołów można było obejrzeć trzy tygodnie temu.
Niemniej nie spodziewam się dużo większej przewagi bramkowej, dlatego typowałbym BTS za 1,83 i Arsenal +1,5 za 2,00 w bet365.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów godz 20:45
CF Malaga - FC Porto
TYP: over 2
KURS: 1,70
BUK: Pinnacle
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpoczną się ostatnie dwa mecze które zadecydują o awansie do ćwierćfinałów. Ja wybrałem mecz pomiędzy Malagą a zespołem Porto. W tym meczu jeszcze wszystko jest możliwe ponieważ Porto na własnym terenie wygrało skromnie 1:0. Malaga w tym meczu będzie atakować ale czy im się uda. J
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 44 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 14 meczy w których to 7 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i 3 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 27 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 13 meczy w których to 5 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i 4 przegrali. Strzelili oni w tych meczach 11 goli i tyle samo bramek stracili. A więc jak widać źle nie grają. Ostatni mecz w lidze rozegrali oni z Valladolid i zremisowali tamten mecz 1:1. Ostatni mecz na własnym stadionie rozegrali z zespołem Atletico Madryt i bezbramkowo tamto spotkanie zremisowali.
Natomiast goście tego meczu w lidze Portugalskiej znajdują się na 2 pozycji z dorobkiem 56 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 12 meczy w których to 11 meczy wygrali i 1 mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 31 bramek i stracili 3 bramki. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to 6 meczy wygrali i 4 mecze zremisowali. Ostatni mecz rozegrali z zespołem Estoril i wygrali oni 2:0. Ostatni mecz wyjazdowy rozegrali ze Sportingiem i bezbramkowo zremisowali tamto spotkanie.
Moim zdaniem ten mecz zakończy się remisem a dla graczy którzy nie lubią ryzykować niech dadzą remis z podpórką np.: 1X albo można dać over 2 ponieważ w tym meczu może paść tyle goli
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Bayern - Arsenal
Arjen Robben strzeli bramkę @ 2.75 Betsafe ⛔

Ja tam nie mam wątpliwości, że Bayern znowu będzie rywalem poza zasięgiem Arsenalu. Tak było w Londynie, więc nie widzę podstaw by inaczej miało być na Allianz Arena, gdzie Bawarczycy spisują się wyśmienicie. W Monachium jest ogromne parcie na wynik, remisu nikt nie bierze pod uwagę. To nie jest typ drużyny, która cofnie się bronić wynik. To nie Bayern, nie tego oczekują kibice. Osłabienia gospodarzy nie odegrają roli w tym meczu. Bayern to najszersza ławka na świecie i bez problemu sobie poradzą. Zwłaszcza z klasę gorszym rywalem. Martinez i Gustavo nakryją czapką Diabyego z Artetą. Bastian by się przydał, ale i tak będzie komu robić grę. Franck to faktycznie spora strata, ale Arsenal ma tak słabo obsadzone boczne sektory, że i tak Bayern będzie siał tam popłoch. Boateng to i tak rezerwowy, można o nim zapomnieć. Wróćmy właśnie do bocznych obrońców Arsenalu. Wobec absencji Gibbsa, Monreala i Sagny zagra para Jenkinson i Vermaelen. Fin na tym poziomie to komedia, a Belg jest naturalnie stoperem. Duży problem Arsenalu. W bramce ma wyjść Fabiański i to jest, moim zdaniem, strzał w kolano. Ja rozumiem, że Łukasz rozegrał w rezerwach Arsenalu trochę dobrych spotkań ale to nie ten lewel. Tykająca bomba na pozycji bramkarza. Robben dostaje swoją szansę. Niby zagra świeżo po kontuzji ale to był tylko niegroźny uraz łydki. Podczas swoich ostatnich występów strzelał bramki Wolfsburgowi i Werderowi w lidze, a także zadecydował o wyeliminowaniu BVB z Pucharu Niemiec. Wiadomo, że Holender jest samolubny, więc liczę na jego próby. W Bayernie skrzydłowi czasami w czasie meczu zmieniają się stronami. Firmowe zajścia na strzał do środka powinny z łatwością przychodzić Holendrowi, zwłaszcza przy Jenkinsonie. Jest też mała szansa, że znowu dopcha się do strzelania ewentualnego karnego. Wobec chwilowej zawieszki Mandzukicia(nie strzelił nic od 3 spotkań, nie zdarzyło mu się to do tej pory) ciosy mogą być wyprowadzone ze skrzydeł. Kroos, operujący za napastnikiem, jakimś wybitym strzelcem nie jest. Wszystko jakoś składa mi się na brameczkę Robbena lub Mullera. Zdecyduję się na tego pierwszego, gdyż to dla niego ten mecz jest dużą szansą. Ma okazję się pokazać, co w lidze nie przychodzi mu łatwo. Powinno mu zależeć. Sam wypowiadał się, że nie jest zadowolony z roli rezerwowego i chce udowodnić swoją wartość. Ma okazję. No i kursik na niego lepszy.;)
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
Co do meczu Bayernu, obstawiałbym iż gospodarze wygrają do 0. Bayern ma mocny skład, do tego traci bardzo mało bramek. Arsenal w LM w Monachium jeszcze nie wygrał, ba nie wywiózł nawet pkt (mówię tutaj o max 12 latach - grali 2 razy). Czuję wynik 1:0 no może maksymalnie 2:0 dla gospodarzy.
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
Na Live na awans Malagi wciąż ładny kurs bo w okolicach 1,50. Porto w 10 z tak dobrze grającą Malagą raczej nie mają szans. Malaga świadoma o mozliwości i bliskosci awansu, bowiem już po 1 połowie mogli być w następnej rundzie (nie uznana prawidłowa bramka Savioli).
 
homel 918

homel

Użytkownik
Mecz meczowi nierówny święte słowa, w pierwszym spotkaniu Malaga nie oddała ani 1 strzału w strone bramki! 1 niecelny, w skrócie zadnej akcji Malagi nie można było pokazać, ponieważ nie miała miejsca ???? A tu awans ogarnęli. Piękno nożnej. Bayern typowo dla siebie kryzysik
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom