>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Mistrzów 12.03.2013 - rewanże

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kursy: Betsafe
Hardcorowy Koksu pompuje bonus 100% do 100PLN
Niewątpliwie największym zainteresowaniem cieszy się mecz Barcelony z AC Milan. Już w pierwszym spotkaniu większość obstawiało jako faworyta Dumę Katalonii. 2-0 dla AC Milan to wielka niespodzianka i mało kto się spodziwał takiego rezultatu. Mistrzowie Hiszpanii będą mieć bardzo trudne zadanie odrobić dwubramkową stratę. W tygodniu przegrali w bardzo słabym stylu z Realem Madryt na własnym stadionie 3-1 z Realem Madryt. Do meczu niespełna 2 tygodnie. Czy forma Katalończyków ulegnie poprawie?
W Gelsenkirchen dojdzie do pojedynku Schalke z Galatasaray. Pierwszy mecz zakończył się rezultatem 1-1, ale dobrej gry, sytuacji podbramkowych nie brakowało. To wróży dużo emocji w rewanżowym spotkaniu. Bukmacherzy większe szansę dają zespołowi z Niemiec, a jakie są Wasze typy?

Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Jesli chodzi o Barce-Milan to typuje zwycieztwo FCB,jednak awans Milanu.Barca pewnie rzuci sie desperacko do ataku,a Milan zamurowany po uszy bedzie czekal na okazje do kontrataku.Otwarta Barca bedzie ponetnym keskiem dla wloskiego klubu,mysle ze obecnie Barcelonie brakuje przede wszystkim trenera,problemy zdrowotne Titi daja sie we znaki.Wierze ze zmobilizuja sie na rewanz i powalcza o awans.Z pewnoscia pomoze im blisko 100tys widownia na Camp Nou ;)
Co do wyniku to typuje 2-1 dla Barcy
Schalke-Galatasaray? tu obstawie awans tureckiej druzyny(na chwile obecna 2.40),co do wyniku nie chce spekulowac,gdyz remis i ew.dogrywka bardzo prawdopodobne.Z kursow 2.+ awans Galaty najbardziej mi przypadl,a jesli chodzi o wynik to pewnie bramke(ki) zobaczymy dopiero w 2.polowie. 1-0 heh nie wiem kto pierwszy strzeli,szanse oceniam fifty-fifty-po czym zamurowanie na wlasnym polu i ciagle ataki druzyny przeciwnej(a w koncowce wyrownanie i dogrywka xd)
Typy na to spotkanie to:
-under 2.5
-awans Galaty
-BTS
reszta to wg mnie loteria i jesli koniecznie chcecie cos obstawic to bierzcie wyzszy kurs-szanse widze 50/50
Jesli ktos mysli ze Schalke gra u siebie i ma wieksze szanse dzieki temu,hmm w Niemczech akurat Turkow nie brakuje xd pzdr i zycze wysokich wygranych
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
mysle ze obecnie Barcelonie brakuje przede wszystkim trenera
Masz rację, ale ja to nazwę głupotą, a nie brakiem trenera. Nie trzeba mieć Bóg wie jakich licencji, papierów, nie trzeba nawet być kibicem Barcelony by zauważyć kilka rzeczy:
1. Najważniejsze - co w składzie robi Fabregas? Jak dla mnie beztalencie ostatnio niczym Schieber w BVB. Jego miejsce powinien zająć Song, który może wzmocniłby obronę szybkich kontr.
2. Nie wiem czy David Villa ma w kontrakcie zapisane jakieś kosmiczne premie za występ ale oni po prostu marnują tego zawodnika. A Barcelonie brakuje środkowego napastnika. Brakuje zwłaszcza przy dośrodkowaniach. W chwili obecnej akcje ze skrzydła wyglądają tak, że przykładowo Pedro idzie skrzydłem i dośrodkowaniem jest wycofana piłka po ziemi. Każdy to już wie, to nie stanowi żadnego zagrożenia! A Villa ściągnąłby choć trochę obronę na siebie.
3. Barcelona w ogóle nie reaguje na wydarzenia na boisku. 60-70 minuta, przegrywają a oni nadal te swoje tikitaki które nie daje już takiego efektu jak kiedyś.


Podobno Barcelona na Milan szykuje &quot;nową&quot; taktykę. Ciekaw jestem co to geniusze z Camp Nou wymyślili. Stawiam na awans Milanu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
H 0

hisham

Użytkownik
Jeśli drużyna z Włoch zagra w defensywie (a formę podtrzyma Montolivo) tak skutecznie, jak na San Siro, to nie ma innej opcji, jak jej awans do 1/4. Barcelonie ostatnio nie idzie, co potwierdzają dwa ostatnie spotkania z Realem i sama ich gra.
Warto jeszcze dodać do tego fakt, że strzelony Katalończykom choćby jeden gol w praktyce daje awans Milanowi, bo trudno uwierzyć, że stracą w tym spotkaniu cztery bramki. BTS - awans Rossoneri, zwycięstwo Barcelony 2:1, może nawet 3:1.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Barcelona vs Milan
Barca jest w dołku i to chyba każdy widzi. Ostatnie 5 meczy to tylko 2 jednobramkowe wygrane gdzie Barca w obu meczach nawet przegrywała. Bardzo możliwe że nie zagra Xavi, Busquets jest bez formy nie mówiąc już o Fabregasie tak więc to jest bardzo duży problem dla Barcy bo przecież właśnie najwięcej grali środkiem i tutaj dominowali nad rywalami. Milan w ostatniej kolejce wygrywa 3:0 z Lazio, Barca przegrywa z rezerwowym składem Realu. U siebie, w Pucharze Króla po prostu się skompromitowali. Nie mają tak naprawdę trenera. Milan w tym roku jeszcze nie przegrał. Barca u siebie nawet jak gromi to i tak prawie w każdym meczu traci gola, w tym roku tylko nie stracili gola na Camp Nou tylko z drugoligową Cordobą, a jeśli Milan strzeli tylko jednego gola w tym meczu to Barca będzie ich musiała strzelić aż 4. W ubiegłym roku mecz pomiędzy tymi drużynami na Camp Nou skończył się wynikiem 3:1 mimo że Barca w tym czasie była najlepszą drużyną świata, a Milan był o wiele słabszy niż teraz, więc niby dlaczego teraz Milan miałby nie strzelić choćby gola? Śmiem twierdzić że z taką formą Barcy to Milan może się pokusić o wygraną, wiec naprawdę polecam granie na awans Milanu, Barca ma tylko jeden argument... jest to Barca, nic poza tym nie przemawia na korzyść Katalończyków.
Milan awansuje @ 1,66 Bet365
 
sabrinio 0

sabrinio

Użytkownik
Barcelona -Milan
Dla mnie zdecydowanym faworytem do awansu w tym meczu jest Milan.Nikt tak jak włoskie kluby nie jest tak dobry w defensywie.W tym meczu to Barca musi się otworzyć i atakować,a to będzie woda na młyn dla Milanu,który zapewne stworzy sobie jakąś sytuacje bramkową i ją wykorzysta a wtedy Barca by musiała strzelić aż cztery gole,a to chyba nie jest możliwe.Wobec tego stawiam na Milan.
Milan awansuje@1,6
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Witam, wielu pisze AC Milan wygra, przejdzie, nie zgodzę się! 1 zdobyta bramka Milanu po ręce, a 2 to już fakt, że Barcelona zawaliła, ale pytanie brzmi, gdzie są te 2 rzuty karne dla Barcelony, których sędzie nie uznał a ewidentnie było je widać! Sądzę, że Barcelonę stać na wygraną i to nawet wysoką, skłaniam się ku wyniku 3:0 lub 4:1 i takie też wyniki zagram. Barcelona w dołku? Nie sądzę, oglądam każdy ich mecz i to oni mają przewagę, może trochę za bardzo kombinują, ale Real na 2:1 strzelił przez głupotę, przypadek. Valdes źle określił tor lotu piłki i Real wygrał, choć w ogóle nie miał przewagi w grze. Według mnie Barcelona, to drużyna, którą stać na bardzo wiele i myślę, że w tym spotkaniu SĘDZIA nie będzie już ślepy i będzie to spotkanie fair play. ???? Ciekawi mnie też nowa taktyka Barcelony, może więcej będzie strzałów sprzed 16 ???? No nic, tyle ode mnie ???? Życzę wygranych wszystkim ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Witam, wielu pisze AC Milan wygra, przejdzie, nie zgodzę się! 1 zdobyta bramka Milanu po ręce, a 2 to już fakt, że Barcelona zawaliła, ale pytanie brzmi, gdzie są te 2 rzuty karne dla Barcelony, których sędzie nie uznał a ewidentnie było je widać! Sądzę, że Barcelonę stać na wygraną i to nawet wysoką, skłaniam się ku wyniku 3:0 lub 4:1 i takie też wyniki zagram. Barcelona w dołku? Nie sądzę, oglądam każdy ich mecz i to oni mają przewagę, może trochę za bardzo kombinują, ale Real na 2:1 strzelił przez głupotę, przypadek. Valdes źle określił tor lotu piłki i Real wygrał, choć w ogóle nie miał przewagi w grze. Według mnie Barcelona, to drużyna, którą stać na bardzo wiele i myślę, że w tym spotkaniu SĘDZIA nie będzie już ślepy i będzie to spotkanie fair play. ???? Ciekawi mnie też nowa taktyka Barcelony, może więcej będzie strzałów sprzed 16 ???? No nic, tyle ode mnie ???? Życzę wygranych wszystkim ????
Po pierwsze nie było żadnej ręki, po drugie dwa celne strzały Barcy w pierwszym meczu z Milanem jak nazwiesz? Murawa była za mało zroszona, a na Camp Nou już będzie dobrze zroszona i dlatego Barca wygra wysoko...? W ostatnich 4 meczach oddali łącznie 11 celnych strzałów więc o jakiej przewadze piszesz?
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Prawda jest taka i wielu to zauważyło że Barca nie jest w formie. Tylko już nie raz ten zespół pokazywał jakim potrafi być kolektywem na boisku i wychodził wtedy obronną ręką. Historia LM też pamięta mecze w których wychodziło się z największej opresji jak np. Liverpool z... Milanem.
Pierwszy mecz we Włoszech, niemrawe spotkanie z Sevillą i dwa przegrane GD nie przemawiają na korzyść Barcy. Nie zapomnijmy jednak że to Camp Nou a tam wszystko się może zdarzyć.
Ile razy krytykowaliśmy Barcę za słabsze spotkanie a po następnej kolejce zachwycaliśmy się manitą z ich strony (5 strzelonych bramek).
Roura zapowiada zmianę taktyki. Inaczej ma wyglądać rozegranie. Mają wiele czasu aby do tego meczu się przygotować. Radzę poczekać do soboty do godziny 22 kiedy to skończy się mecz z Deportivo. Podczas tego meczu zobaczymy w jakich &quot;nastrojach&quot; są piłkarze bo nie ukrywajmy - 90% zależy od Barcelony w rewanżu. Wtedy zobaczymy czy jest szansa na odrobienie strat czy jednak można już pogodzić się z awansem Milanu.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Po pierwsze nie było żadnej ręki, po drugie dwa celne strzały Barcy w pierwszym meczu z Milanem jak nazwiesz? Murawa była za mało zroszona, a na Camp Nou już będzie dobrze zroszona i dlatego Barca wygra wysoko...? W ostatnich 4 meczach oddali łącznie 11 celnych strzałów więc o jakiej przewadze piszesz?
oglądnij w jakich okolicznościach padła 1 bramka w meczu Milanu z Barcą... Barca może i nie jest w szczytowej formie, ale nie sądzę aby Milan stanął im na drodze. Barcelona nie raz wychodziła z opresji. Zawsze jest atutem to, że gra się u siebie, weźcie pod uwagę np. mecze ligowe, najczęściej słabe drużyny wygrywają z dobrymi u siebie, bo własna publika itd. Barcelonie w meczu nie uznano 2 rzutów karnych, Ac Milan strzelił bramkę przy po mocy ręki. Sędzie był chyba ślepy. Inaczej się gra gdy się prowadzi bramką a inaczej się gra jak się ją traci. Ja stawiam 200 zł na to, że Barcelona przejdzie dalej. Możecie mnie wyśmiać i pisać, że mi nie siądzie, ja mam inne zdanie. Awans Barcelony 2.06 ????
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
radeknic, mimo że jestem kibicem Barcelony to nie jestem takim optymistą jak ty, z drugiej strony to o jakich ty karnych mówisz? 2 karne, to zawodnicy Barcelony chociaż raz znaleźli się w 11 przeciwnika (a sory przy rzutach rożnych), a co do ręki, obejrzałem wiele powtórek i mogę śmiało stwierdzić że ręki nie było.
nikefootball ma racje, wiele pokaże sobotnie spotkanie z Deportivo, już wtedy będzie próba generalna, kto wie czy nie nowej Barcelony, Barcelony z innym ustawieniem, z innym sposobem gry? jeżeli to wypali, to może być 12.03.2013 bardzo ciekawie.
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
oglądnij w jakich okolicznościach padła 1 bramka w meczu Milanu z Barcą... Barca może i nie jest w szczytowej formie, ale nie sądzę aby Milan stanął im na drodze. Barcelona nie raz wychodziła z opresji. Zawsze jest atutem to, że gra się u siebie, weźcie pod uwagę np. mecze ligowe, najczęściej słabe drużyny wygrywają z dobrymi u siebie, bo własna publika itd. Barcelonie w meczu nie uznano 2 rzutów karnych, Ac Milan strzelił bramkę przy po mocy ręki. Sędzie był chyba ślepy. Inaczej się gra gdy się prowadzi bramką a inaczej się gra jak się ją traci. Ja stawiam 200 zł na to, że Barcelona przejdzie dalej. Możecie mnie wyśmiać i pisać, że mi nie siądzie, ja mam inne zdanie. Awans Barcelony 2.06 ????
Typowy kibic Barcelony ;)
Oglądam w jakich okolicznościach pada pierwsza bramka - https://www.youtube.com/watch?v=E5FEpUrOv7U
i nie widzę nic ciekawego.
No tak, nie sądzisz aby Milan stanął wielkiej Barcelonie. Czym jest marka &quot;AC Milan&quot; przy takiej potędze przecież. Chyba zapomniałeś o tym, że już w pierwszym meczu Milan nie miał nawet prawa zremisować. Barcelona zapewne wygra, ale od trzynastu, powtarzam trzynastu meczy z rzędu traci minimum jedną bramkę w spotkaniu, więc trudno, aby świetnie grający w kontrataku Milan nie potrafił zaaplikować im choć jednego gola ( wtedy Barcelona musi strzelić cztery, co jest po prostu niemożliwe przy tak świetnie zagęszczających środek pola zawodnikach Milanu ). Na ten moment Barcelona, prócz umiejętności poszczególnych zawodników nie ma czym straszyć, ich cała filozofia gry opiera się na tiki tace, którą to już zdołało rozpracować znaczna większość drużyn w europie, ale nie wszystkie są w stanie stawić jej czoła. Milan zagra tak samo jak na San Siro, podwójne krycie na Messiego, 3 DP, Pazzini jako fałszywy napastnik ze sporą ilością zadań defensywnych oraz Boateng na pół skrzydle ( box-to-box ). Jedyna nadzieja, jaką widziałbym dla Katalończyków to gra skrzydłami, ale do tego potrzeba czasu oraz przede wszystkim dobrego szkoleniowca, którym aktualny trener Barcelony nie jest. Typ Ci oczywiście nie siądzie. Pozdrawiam.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
radeknic
O czym Ty chłopie mówisz jakie karne?Jaka ręka?Barcelona nie grała nic nie gra nic i nic nie będzie grała pogódz sie z tym to nie strona gdzie możesz wrzucać swoje fanowskie analizy Barcelona nie jest w dołku hahahaha no to się chłopie ośmieszasz takim gadaniem ????
Przypominam:
Porażka Barcelony 2 bramkami w pucharze króla z Realem u siebie była pierwszym takim meczem gdzie Real ich pokonał 2 bramkami na Camp Nou od 23 lat ????
Porażka z REZERWAMI Realu w Madrycie no i ten blamaż w Mediolanie gdzie nawet okazji jednej dobrej nie mieli ????
Przestań gadać o tej ręce bo zaraz się zdenerwuje albo jesteś ślepy albo jełopa:p
Oglądasz każdy mecz?
I co jak przegrywali z Granadą i wygrywali tylko dzięki Messiemu pamiętasz?
A może mecz z Sevillą gdzie przegrywali u SIEBIE i po głupich błędach obrony Sevilli udało się odrobić?
Barcelona nie gra nic nie ma argumentów na obronę Milanu nie ma jak tam wjechać nie ma nic co może zaskoczyć Allegriego.
Jedyne co może uratować ten zespół to geniusz Messiego bądz Iniesty bo to jedyni wartościowi zawodnicy na tę chwilę.
Wystarczy jednak zobaczyć co gra obrona Barcelony i tyle wystarczy Milan po jednej z kontr gola strzeli także wtedy Barcelona musi wygrać 4:1.
3:0,4:1 w takiej formie? ???? Chłopie takie fanbojskie wypowiedzi to na Barca.pl ????
Lepiej oddaj mi te 200 zł to postawię na awans Milanu 1200 ????
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Rozbawilo mnie to co wyzej przeczytalem w tekstach radeknic.... ????
Co do meczu z Deportivo to nie jest to zadna proba generalna moim zdaniem, bo jest to zespol slaby ktory i mowie(pisze) to z przykroscia, nie zasluguje na PD i najpewniej po sezonie znowu bedzie na zapleczu.... Nie wiem czym kieruja sie osoby ktore typuja awans Barcelony, ja oceniam ich szanse na okolo 5%. Ostatnie tygodnie bezndziejne, zawodza wszystkie formacje, prestizowe porazki z Realem, a gdzie jak gdzie ale wlasnie w tych meczach powinni cos z siebie wykrzesac, nie bylo nic.... brak checi, wiary, zaangazowania.... Milan ma swietny wynik, przyjada i zagraja dokladnie tak jak w pierwszym meczu, nie widze tu szans Barcelony na przebicie sie, jesli wygraja roznica jednej bramki to bedzie sukces w obecnej dyspozycji i przeciwko bardzo dobrze zorganizowanej obronie Wlochow...Barcelona mialby problem zeby to odrobic nawet w duzo lepszej formie, tak jak to bylo w meczach z Chelsea czy Interem, a co dopiero teraz gdy sa po prostu beznadziejni.... Ostanie wyniki Barcelony sa po prostu porazajace, porazka z Milanem po fatlanym meczu, porazka z Realem w CdR znowu beznadzieja, wygrana w lidze z Sevilla( Andaluzyjczycy w drugiej polowie gdy przegrywali 2-1, narzucili Barcelonie swoj styl, stworzyli sobie niesamowicie duzo okazji do zdobycia przynajmniej jednej bramki, niestety byli nieskuteczni, popis w tym meczu dal Pique, ktorego obiegali z kazdej storny, jego dyspozycja to jakas kipna jest) no i na deser kolejna porazka z Realem, ktory tym razem zeby bylo &quot;wesolo&quot; wyszedl w polowie rezerowym skaldem... Nie boje sie uzyc sformulowania, ze Barcelona przez kilka ostatnich tygodni spadla na samo dno, to nie jest druzyna.... Na koniec dodam to co juz pisalem gdzies w tym dziale wczasniej, w Barcelonie nie wyciaga sie wnisokow, byly mecze z Interem z Chelsea gdzie walili glowa w mur i teraz bedzie to samo, moze na poczatku sprobuja wprowadzic jakis nowy element, ale sadze ze z biegiem czasu bedziemy ogladac ich nieporadne odbijanie sie od &quot;sciany&quot;.... W tej chwili obawiam sie tylko jednego a mianowicie arbitra, to jest niewiadoma... wiem jak zagra Barcelona wiem jak Milan, ale za cholere nie wiem jak bedzie wygladalo sedziowanie...Jesli bez kontrowersji to:
Awans Milanu
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Byku1705
Właśnie to chciałem też powiedzieć Barcelona nagle nie zmieni się w tą maszynę sprzed 2 lat ot tak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki(a może gymby kuzyna Gmocha z Hiszpanii ???? ) Nie zmienią swojego stylu swoich przyzwyczajeń bo Barcelona od wielu wielu lat gra tiki taką a że ostatnio miała najlepszych wykonawców i nie kombinowała za dużo z transferami to doszła do takiej dominacji.Ale to co grają teraz to jest śmieszne większość moich znajomych to kibice Barcelony i oni nie wierzą w ten awans no widzą jak gra duma Katalonii ostatnio.Tak jak pisałem może ich uratować tylko geniusz Messiego albo Iniesty albo to co powiedziałeś-sędzia.
Trochę przez to się tego obawiam ale nie wierzę żeby UEFA po raz kolejny pozwoliła sobie na przepchnięcie Barcy dalej za dużo ludzi na to patrzy teraz i w tym sezonie nie mogą im pomóc;)
Z drugiej strony chciałem powiedzieć o Milanie który sezon zaczął fatalnie ale ostatnio prezentuję się naprawdę dobrze już są na 3 miejscu w tabeli ostatnio wysoka wygrana z Lazio. Montolivo zagrał wielkie zawody z Barcą tak samo atak Milanu te młodzieniaszki Szary zawodnik piekielnie utalentowany tak młody a tyle już pokazał. Niang dopiero wchodzi do pierwszej 11 Milanu ja go pamiętam jak debiutował w Ligue 1 w wieku 16 lat wielki talent a teraz już wali w drzwi pierwszego składu Milanu miał udział przy drugiej bramce.
Mając takich zawodników młodych szybkich Milan po jednej kontrze załaduję tego gola Barcelonie a wtedy będzie po zawodach.
Z drugiej strony obrona Milanu nazwisk tam nie ma ale Allegri świetnie potrafi ich ustawić cattenacio w końcu;)
Abate jeśli wzniesie się na wyżyny,Mexes jeśli zagra spokojnie i będzie tym kierował drugi pewnie będzie Zapata który radzi sobie coraz lepiej no i ten Francuz Constant który żadnym nazwiskiem nie jest a pokazuje że Milan dawno nie miał takiego lewego obrońcy.
Moim zdaniem Barcelona niczego nowego nie wymyśli bronić się nie będą bo muszą atakować obrona to tragedia i już nie będę przynudzał tylko kolejny raz przypomnę:
Barcelona-Milan awans:[email protected] bet365
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Mam nadzieje , ze wiekszosc z Was nie kieruje sie nienawiscia do Barcy przy obstawianiu piszac te analizy ale nawet nie lubiac Barcy
czy to z perspektywy kibica Milanu , Realu czy tez czego innych powodow pewne fakty zostana na sile wyolbrzymione.Prawda jest , ze Barcelona na 99 % wygrala juz lige umiejetnie wypunktowujac slabsze druzyny i nie tracac z nimi frajerskich punktow.Jesli chodzi o powazne pojedynki w lidze w dwoch meczach Barca
z Realem zdobyla tylko 1 pkt ( jesienia na Camp 2-2) w ostatnim meczu Real na Bernabeu wyszedl w dosc rezerwowym skladzie i kolejna porazka Barcy 2-1.Przedsezonowe mecze o Superpuchar Hiszpani - Barca po naprawde bardzo dobrej grze pokonuje na Camp Real 3-2 i traci frajersko bramke po bledzie Valdesa , w rewaznu porazka 2-1 po intensywnych szturmach Realu w pole karne , w tym czerwona kartka dla Adriano , w drugie polowce Real opadl najwidoczniej z sil (wynik do przerwy juz ustalony 2-1) i Barca praktycznie caly czas byla przy pilce gdy Madryt skupil sie tylko na obronie , FCB byli blisko wyrownania grajac w oslabieniu dochodzac do paru wysmienitych okazji.
Dotychczas w tym obecnie trwajacym sezonie ciezko doszukac sie powaznych rywali dla Katalonczykow az przyszedl czas na Milan , ktory niespodziewanie raczej stal sie powaznym zmaganiem.W fazie grupowej LM nawet Celtic z topornymi graczami w swoich szeregach potrafil zamurowac sie przed Barca.
Piszecie , ze Barca jest bez formy i czas tej druzyny dobiega konca.Odnosnie formy to prawda sledzac ich ostatnie poczynania.Pierwsze oznaki konca ery wielkij Barcy byly juz rok temu po przegraniu ligi i LM.Jesli w tym sezonie Barca nie dotrze do finalu LM bedzie to juz na 100 % koniec i wygranie ligi hiszpanskiej nic tu nie zmieni.
Xavi wokol ktorego kreci sie cala gra i jest jednym z symboli stylu FCB powoli bedzie schodzil z piedestalu , tak samo symbol walecznosci Puyol.Zawodnikow pokroju Mascherano , Tello trzeba sie pozbyc a nawet Sancheza poki jest jeszcze wart jakis pieniedzy bo ryzyko dania mu kolej szansy jest za ogromne.Rowniez lepiej przydaloby sie rozpatrzyc dalsza przyszlosc i sens trzymania Villi , moze tez Pedro ?
Dani Alves ma regres formy ale sadze ,ze mozna go jeszcze odbudowac , Pique nikt juz nie powie o nim Piquenbauer nawiazujac do legendarnego Beckenbauera , co zagranie pilki w pole karne Barcy i obecnosc Pique , czy Macherano przy rywalu i kazda ich interwencja zwiastuje nieszczescie.Gerard wyglada od pewnego czasu zalosnie jako stoper i wyglada to momentami wrecz komicznie.Pytanie czy pierwszy sezon w barwach FCB byl jednorazowym wyskokiem i nie wroci czy obnizyl loty np dzieki Shakirze badz po prostu jest przecietnym grajkiem.Mascherano przestawiony z pozycje defensywnego pomocnika ( nie wiem w ogole po co Pep sprowadzil takiego wyrobnika w miejsce Toure - oddanie Yayi czysty idiotyzm)
w drugiej czesci sezonu 10/11 spisal sie na medal jako stoper - wyskok w stylu Pique ? pozniej juz fatalna gra i nieudolnosc i kolejny mankament 174 cm wzrostu.Gracze tacy jak Alba ,Fabregas , Busquets prezentuja fantastyczny poziom i sa mlodzi , a dwaj pierwsi jeszcze glodni sukcesow na arenie klubowej.Messiego tlumaczyc nie trzeba chyba nikomu czy Iniesty.Barca jest bez skrzydlowych i bez stoperow.Ludzie zwiazani z Barca nie potrafia wyciagac zadnych wnioskow dzieki ubieglorocznym rozgrywkom.Swoj styl oparty na posiadaniu pilki i na wielkiej technice jest czyms wyjatkowym i pieknym czego nie posiada zaden inny klub swiata , jednakze przydaloby sie wprowadzic jakies korekty i podszkolic taktyke na pewnych rywali.
Nie warto pieknie przegrywac wiedzac , ze na pewno sie przegra a mozna wrowadzic zmiany i nadal grac pieknie i pzrede wszystkim triumfowac.Guardiola po meczach z Chelsea 2009 , Interem 2010 niczego specjalnie pod katem takich rywali w przyszlosci nie chcial zmienic.Vilanova najwyrazniej dalej chce kontynuowac te bledy.Fakt , ze teraz leczy sie w stanach i nie moze wplynac az tak bardzo na Barce ale to go nie tlumaczy.
Ktos napisal , ze Barca przez pare lat nic nie zmienila w swojej grze z &quot;murarzami&quot; i to jest prawda ale nic zmienic nie chciala , w tym momencie chce zmienic i sprobuje zagrac , zaskoczyc rywala czyms nowym.Pytanie jak to wyjdzie i jak Barca przygotuje sie na treningach pod te nowe warianty.Czasu jest z pewnoscia malutko ale tak genialni gracze szybko moga przyswoic nowa gre i zmiazdzyc Milan.Prawdopodobnie nie wystapi Xavi , co tylko moze wyjsc na dobre FCB bo w takim meczu nie ma co rozgrywac pilki tylko trzeba szybko atakowac , przepychac sie i dzielnie walczyc.Milan zagral perfekcyjnie na San Siro doskonale broniac , w rewanzu bedzie niemalze tylko obrona w ich wykonaniu i nie wiem czy w ogole beda w stanie wyprowadzic jakakolwiek kontre.
Wiem , ze Katalonia tylko w 5 meczach ligowych na 27 nie stracila gola , jest to przerazajacy wynik.Odpowiedz jest chyba taka ,ze druzyny majace swiadomosc straty paru goli pozwalaja sobie na troche fantazji i szalenstwa w ofensywie i przy slabej grze defensorow FCB jak i slabym zaangazowaniu calego zespolu w defensywe strzelaja tyle bramek.Nie mowie , ze typ na strzelenie bramki Barcelonie przez Milan jest niemozliwy ale jak wynosi jakies 1.55 i jest moim zdaniem niezbyt pewnym lepiej odpuscic.Kurs na awans Milanu 1.60 kolejna beznadzieja , no moze jesli ktos chce to wlaczyc do swojego tasiemca za 10 zl to ok ale przykladowo zarabiajac 3 tys zl i tak jednorazowo obstawic rzekomego pewniaka za np 2 tys jest to najzwyczajniej nierozsadne czy np branie pozyczki na 10 tys aby wygrac 6 , powiedzie sie bedzie ok ale na dluzsza mete obstawianie w taki sposob jest zgubne.
Powazni gracze taki sposobow sie nie imaja chyba , ze ludzie grajacy dla rozrywki nie do konca sie tym wszystkim interesujac.Jesli o mnie chodzi dysponuje calkiem solidnym uzbieranym budzetem z niewielkiej kwoty i staram sie grac kursy przeze mnie jak najbardziej pewne przy odpowiednim doborze stawki co do ryzyka pod swego rodzaju system.Nie sadzicie ze kurs na zwyciesto Barcy bez formy w okolicach 1.30 z genialnym defensywnym Milanem nie jest lekko dziwny ? over 2.5 1.35 ? awans Barcy tylko jakies 2.25 ? Nie ma co przywiazywac uwagi do niektorych kursow wystawionych przez bukow ale czasem warto na nie zwrocic uwage i sie zastanowic.Glos ludu obstawiajacych jak i zwyklych ludzi ogladajacych mecze jest w wielkiej przewadze za Milanem.W pierwszym spotkaniu na san siro 90 % graczy zaliczylo wtope i teraz w jakis sposob dzieki &quot;zyskanej wiedzy&quot; wiedzy chca sie odegrac stawiajac na Milan co moze byc bardzo zgubne.
Gre Barcy sledze od dlugich dlugich lat i czesto gdy spodziewalem sie i weszylem ich porazke i myslalem , ze zawioda wygrywali ku mojemu zaskoczeniu.
Barca albo zatonie jak w przypadku konca ery Rijkaarda po porazce z MU sezon 07/08 albo zaskoczy przynajmniej w rewanzu i do cwiecfinalu beda jeszcze &quot;zywi&quot; Moj typ to zwyciestwo Barcy co najmniej dwoma albo trzema golami przy okazalych kursach z odpowiednia kwota z budzetu na dalsza gre i oceny ryzyka.Ostateczna decyzja do wtorku.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
anshelmo1
No wszystko pieknie,teraz jest 1.60 srednio... ale dzien po meczu z Milanem kurs na bet365 byl 1.83... Przeciez widac na pierwszy rzut oka, ze Barcelona jest przeceniana.
Nie bede wchodzil w szczegoly i sie rozpisywal, bo juz wyzej napisalem jak to widze.
Teraz kursy faktycznie spadly, ale 1.83 z wynikiem z pierwszego meczu 2-0 i bezndziejna gra Barcelony to jest duze value. A jak bedzie to sie okaze ????
 
adamq 7

adamq

Użytkownik
Schalke - Galatasaray
typ: Galatasaray wygra 2:0
kurs: 16

Analiza:
Po transferach Holendra Wesleya Sneijdera i Didiera Drogby akcje Galatasaray na piłkarskim rynku skoczyły do góry. Turcy są takze faworytem ze względu na słabość Schalke, które w Bundeslidze w nowym roku gra bardzo przeciętnie, a do tego ma problemy z zestawieniem optymalnego składu.
Schalke po ostatnim zwycięstwie z BVB może być na gazie i coś zawalczyć.. A na dodatek grają u siebie. Cóż liczę na Drogbę i Sneijdera
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Schalke - Galatasaray
typ: Galatasaray wygra 2:0
kurs: 16

Analiza:
Po transferach Holendra Wesleya Sneijdera i Didiera Drogby akcje Galatasaray na piłkarskim rynku skoczyły do góry. Turcy są takze faworytem ze względu na słabość Schalke, które w Bundeslidze w nowym roku gra bardzo przeciętnie, a do tego ma problemy z zestawieniem optymalnego składu.
Schalke po ostatnim zwycięstwie z BVB może być na gazie i coś zawalczyć.. A na dodatek grają u siebie. Cóż liczę na Drogbę i Sneijdera
Ja mam całkiem odmienne zdanie dotyczące tego spotkania.Napisałeś,że przyszli Drogba i Sneijder.Owszem,głośne nazwiska,ale nazwiska nie grają.Po za tym Sneijder nie jest w jakiejś wyborowej formie.Drogba też wydaje mi się,że gra trochę słabiej niż jeszcze w Chelsea.
Niemcy są w gazie,o czym świadczą trzy kolejne zwycięstwa w lidze.Trzeba przyznać,że mecze z Wolfsburgiem czy BVB mogą robić wrażenie.Bardzo dobrze wprowadził się Bastos.Z drugiej strony jest jeszcze Farfan i Draxler,którzy także mogą zrobić różnicę.Osłabieniem będzie kontuzja Huntelaara,który z BVB rozgrywał naprawdę dobre zawody.
W Turcji Schalke wypracowało sobie bardzo korzystny wynik.Meczu nie widziałem,ale z relacji i ze statystyk wynika,że to Niemcy mieli przewagę.Dlatego ja uważam,że na Veltins Arenie to Schalke będzie górą i zapewni sobie awans do 1/4.

Schalke @ 1,7 bah
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Cóż, grałem awans Turków przed pierwszym spotkaniem - wtedy Schalke faktycznie było w kryzysie, a wzmocnienia Galatasaray wydawały się olbrzymim skokiem jakościowym. Jednak był to moment, w którym zarówno forma Niemców zaczęła rosnąć (po katastrofalnym meczu z Bayernem) jak i co pokazał mecz w Stambule, wielkie nazwiska w postaci Drogby i Sneijdera nie okazały się dobrze wydanymi pieniędzmi. Szczególnie holender był w pierwszym meczu cieniem siebie sprzed lat. Być może okres jaki upłynął pozwoli mu dojść do pełni dyspozycji - nie widać jednak żadnych symptomów poprawy w spotkaniach ligowych. Dlatego w tym meczu będę szukał jakiejkolwiek szansy do kontry mojego zakładu na awans Galaty, a tym co nie mają tak słabego zakładu na koncie polecam szukanie typów w stronę Niemców - wydają się oni być naturalnym faworytem tego spotkania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom