>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów 12.03.2013 - rewanże

Status
Zamknięty.
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
w zasadzie nie maja szans na strzelenie 3 bramek, nie tracac ani jednej
aby awansować dalej muszą strzelić aż albo tylko trzy gole!!
Nie rozumiem, czemu wszyscy tak uparli się na te 3 gole, wszędzie słyszę, że muszą zdobyć tyle bramek, aby awansować. Przecież przy 2-0 mamy dogrywkę i uważam, że w niej dużo większe szanse będzie miała Barcelona, która nie dość, że gra na własnym boisku, to będzie miała większy komfort psychiczny przy tym rezultacie. Moim zdaniem Milan przy 2-bramkowej zaliczce nawet nie będzie próbował atakować i nie strzeli dziś żadnego gola, a 2 trafienia Barcelony to nie jest przecież coś, na co nie stać tego zespołu. Moim zdaniem Milan nie utrzyma szczelnej defensywy przez 90 minut i do awansu będzie potrzebował wręcz perfekcyjnej gry w obronie i sporo szczęścia, bo Barcelona sytuacje na pewno będzie sobie stwarzać.
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Myślę że w meczu Barcelona - Milan wystąpienie czerwonej kartki lub karnego jest bardzo prawdopodobne. Historia ostatnich sezonów pokazuje że bracelona + faza pucharowa LM = kartki, karne i inne przekręty. Moje ulubione powiedzenie określające styl gry barcy brzmi: ,,barca gra ładnie ale jak barca nie może to sędzia pomoże&#39;&#39; Barca ostatnio gra totalny piach więc myślę że dziś nie obejdzie się bez kontrowersyjnych decyzji arbitra na korzyść barcy, bo bez pomocy sędziego nie widzę dziś dla nich szans na awans... Na pewno nie zabraknie też popisów aktorskich ze strony zawodników barcy, o to możemy być spokojni... w symulowaniu zawodnicy barcy nie mają sobie równych, byle podmuch wiatru potrafi w efektowny sposób powalić ich na murawę:;/: Więc w meczu o taką stawkę powinniśmy dziś zobaczyć pełen wachlarz umiejętności aktorskich barcelony efektowne upadki, rzuty, turlanie, zwijanie się itp:grin: Dodając do tego atut własnego boiska i fakt że zapewne Xavi z kolegami jak to mają w zwyczaju przez cały mecz będą biegać za arbitrem wywierając na nim presje myślę że barca zostanie dziś przepchana przez arbitra do następnej fazy LM a w meczu zobaczymy karnego bądz też czerwoną kartkę lub jedno i drugie :]
Żeby nie było, nie jestem żadnym fanem Realu... Pewnie zaraz fani barcy zaczną na mnie szczekać dupami na prawo i lewo ale proszę bardzo nie mam nic przeciwko... jak to mówią prawda w oczy kole:grin:
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
A dlaczego Milan ma niby nie probowac atakowac ? Jesli bedzie okazja to nie widze powodu zeby nie kontrowali skoro jesli sie uda to maja praktycznie awans w kieszeni...
Widze, ze dalej wiele osob nie docenia Milanu, z jednej storny wiadomo, ze moze byc roznie i moze faktycznie Barcelona wygra i nawet awansuje, ale oceniaja to na chlodo to Milan jest tu moim zdaniem mocnym faworytem do awansu, a jesli zagraj tak dobrze jak w Mediolanie to kto wie czy nie wygraja tego meczu.... Barcelona jest w rozsypce obecnie, zadne spotkanie od czasu meczu z Milanem nie mozna nazwac dobrym w ich wykonaniu, graja bardzo slabo i nagle z Milanem maja zagrac genialny mecz ? Sorry ale to bardzo, ale to bardzo watpliwe....
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Tak żenujące argumentacje powinny być z miejsca kasowane. Oczywiście, sędzia szczególnie przychylny był w pierwszym spotkaniu, kiedy zaliczył pierwsza bramkę dla Milanu. Sędzia również ostatnio przychylny był w meczach z Realem, kiedy nie podyktował dwóch karnych. Człowieku, puknij się w głowę z taką argumentacja. Czy karny rok temu w meczu był dyskusyjny aby podważać decyzje arbitra? - NIE. Więc, jakie gadanie że sędzia pomaga. Czy w meczu z Interem trzy lata temu sędzia pomógł dając karnego? - NIE. Nic tak mnie nie denerwuje, jak idiotyczne, bo inaczej tego nazwać nie mogę sugerowanie że sędziowie pomagają Barcelonie. Zrozum to człowieku - sędzia raz pomaga, raz zabiera. Taki to już zawód.

Nie, nie odpowiadaj na to, nie będę z Tobą i tak dyskutował.
trudno ale muszę odpowiedzieć, bo w tym wypadku to ty głupoty piszesz.

Czy karny rok temu w meczu był dyskusyjny aby podważać decyzje arbitra? - NIE. Więc, jakie gadanie że sędzia pomaga. Czy w meczu z Interem trzy lata temu sędzia pomógł dając karnego? - NIE.
Jeśli chodzi Ci o spotkanie z Milanem to pierwszy rzut karny jak najbardziej był wyciągnięty z kapelusza. W pozostałych przypadkach karne były bardziej lub mniej ewidentne. Jeśli chodzi o Inter, aż tak daleko w historię się nie zagłębiałem, ale jakoś nie przypominam sobie by Barcelona powinna dostać tam karnego.

Tak żenujące argumentacje powinny być z miejsca kasowane. Oczywiście, sędzia szczególnie przychylny był w pierwszym spotkaniu, kiedy zaliczył pierwsza bramkę dla Milanu. Sędzia również ostatnio przychylny był w meczach z Realem, kiedy nie podyktował dwóch karnych. Człowieku, puknij się w głowę z taką argumentacja.
Osobiście nie wiem co, aż tak się zabolało w mojej analizie. Ja ze swojej strony nie chciałem nikogo urazić a po prostu stwierdziłem fakty jakie mają miejsce w meczach Barcelony w fazie pucharowej, szczególnie w spotkaniach gdzie awans do kolejnej fazy wisi na włosku. W meczach z Arsenalem, z Milanem i z Chelsea sędziowie dyktowali mniej lub bardziej ewidentne jedenastki dla Dumy Katalonii, dlaczego więc dziś sytuacja miałaby się nie powtórzyć ??
Druga sprawa co ma do tego mecz z Realem, co ma do tego spotkanie z Milanem? Chcesz na siłę udowodnić, że to Barcelona jest krzywdzona w każdym kolejnym spotkaniu w którym nie wygrywa ?
Powtarzam mój typ ma na celu zwrócić uwagę na to, że w meczach Barcelony u siebie w tej rangi spotkaniach ja to dzisiejsze sędziowie często dyktują rzut karny, dlatego mój typ jest głównie ustawiony na zysk i zarobek, a nie &quot;jechanie&quot; po takich fanach Barcy jak ty. Ponadto zauważ, że jest to typ na to, że będzie rzut karny w meczu, nie jest napisane, że będzie to karny dla Barcelony, równie dobrze może być dla Milanu! Nie jest to typ w którym typuję, że sędzia pomoże Barcelonie w wygraniu, czy, że sędzia zaszkodzi Barcelonie. Następnym razem więc pomyśl zanim zaczniesz wylewać swoje żale i płacze, Barcelona jeszcze nie odpadła, a zachowujesz się frustrat, bo twój ulubiony klub odpadł z ligi mistrzów, a przez sędziego, b przez analizę krzosz1987.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
FC Barcelona - AC Milan
Co tu można jeszcze dodać odnośnie dzisiejszego szlagieru? Chyba wszystko zostało zapisane. Nie dziwią mnie większościowe typy na awans Milanu ponieważ kurs jaki wystawiły buki w świetle wyniku na San Siro jest kuszący. Ja jednak wierzę, że Barca wyeliminuje dziś Milan i zamelduje się w 1/4. Rossoneri od początku roku utrzymują bardzo wysoką formę czego efekektem jest nie tylko zwycięstwo z Barcą ale również świetna passa dziesięciu ligowych meczów bez porażki. Ta seria trwa już ponad 2 miesiące i m.in. w tym upatruje szansy Barçy bo jak wiadomo każda passa kiedyś się kończy, a dziś stoją przed arcytrudnym wyzwaniem. Oczywiście Barça złapała zadyszkę co zawsze jej się przytrafiało w tym okresie jednak moim skromnym zdaniem nie ma mowy o kryzysie. Kryzys był w sezonach 06/07 i 07/08 kiedy nie zdobyli żadnego tytuł, a ostatni sezon ery Rijkarda Blaugrana zakończyła na trzecim miejscu z 19-stoma punktami straty do Realu i 10-cioma do Villarealu. To był kryzys, w trakcie którego trzeba było przeprowadzić rewolucję w składzie i w sztabie szkoleniowym. Większość ekspertów jest zgodna, że to liga jest wyznacznikiem formy ponieważ gra ją się przez cały sezon. Obecnie Azulgrana ma 13 punktów przewagi nad Los Blancos dlatego nie widzę powodu do tego żeby głosić o kryzysie czy tym bardziej o upadku Barçy. Oczywiście dyspozycja z ostatnich tygodni nie napawa optymizmem jednak jeśli jakaś drużyna może dziś odwrócić losy dwumeczu to jest to właśnie Barça. Zawodnicy z Camp Nou zdają sobie sprawę z powagi sytuacji, wiedzą jakie błedy popełniali i co trzeba poprawić. Najbardziej widocznym aspektem który kuleje to pressing, z którego Barça zawsze słynęła. Dziś mają wyjść formacją 3-4-3 co sprawia, że więcej zawodników będzie naciskało na podopiecznych Allegrego przez co pressing może być skuteczniejszy. Nie będę tu przytaczał innych argumentów bo wszystko zostało napisane. Jeśli Barca szybko strzeli bramkę to Milan będzie w ciężkiej sytuacji, a jak Katalończycy poczują krew to ich docisną i wykończą.
I zgadzam się ze słowami Nolito, że Barça wcle nie musi wcisnąć trzech goli. Wystarczy im 2:0 żeby doprowadzić do dogrywki, a wtedy to podopieczni Tito i Jodiego będą w lepszej sytuacji.
Moje typy to :
FC Barcelona @ 1,30 ✅ 4:0
FC Barcelona (-1) @ 1,70 ✅ 4:0
FC Barcelona awans @ 2,10 ✅ 4:0
FC Barcelona strzeli gola w obydwu połowach @ 1,75 ✅ 2:0 i 2:0
BTS - nie @ 2,10
✅ 4:0
 
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
Na dwoje babka wróżyła......
Ja za to nie widzę na dzień dzisiejszy podstaw, żeby mówić o Barcelonie, że zje Milan. Milan jest w formie, gra fajną piłkę i na pewno nie mega defensywną. W lidze grają solidnie, a ich ostatnie mecze są bardzo dobre. Pazzini strzela jak na zawołanie, Szary powinien pościgać się z taką sobie w dniu dzisiejszym obroną Barcelony.
Z drugiej strony Barca, która nie zachwyca. Mecz z La Coruną pokazał ile im brakuje do formy z początku sezonu. Na prawdę nie widzę podstaw by lekceważyć w tym momencie Włochów, stawiając wyżej &quot;Kasztanki&quot; Katalońskie.
W tym meczu spróbuję:
Under 3.5, kurs 1.75, Bwin
BTS 1, kurs 1.70, Bwin
Barca -2-Milan, typ 2, 1.90 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Na dwoje babka wróżyła......

Ja za to nie widzę na dzień dzisiejszy podstaw, żeby mówić o Barcelonie, że zje Milan. Milan jest w formie, gra fajną piłkę i na pewno nie mega defensywną. W lidze grają solidnie, a ich ostatnie mecze są bardzo dobre. Pazzini strzela jak na zawołanie, Szary powinien pościgać się z taką sobie w dniu dzisiejszym obroną Barcelony.

Z drugiej strony Barca, która nie zachwyca. Mecz z La Coruną pokazał ile im brakuje do formy z początku sezonu. Na prawdę nie widzę podstaw by lekceważyć w tym momencie Włochów, stawiając wyżej &quot;Kasztanki&quot; Katalońskie.

W tym meczu spróbuję:
Under 3.5, kurs 1.75, Bwin
BTS 1, kurs 1.70, Bwin
Barca -2-Milan, typ 2, 1.90 Bwin
Wszystko fajnie ale Pazzini nie zagra.
Poza tym nikt tu nie lekceważy Milanu, przynajmniej ja niczego takiego nie zauważyłem.
Jeśli chodzi o mecz z Deportivo to Barça przez 90 minut kontrolowała przebieg meczu. Jedyne co zawodziło to skuteczność ponieważ sam obraz gry był taki jak przeważnie. Jednak nie ma co się kierować tym meczem ponieważ Depor a Milan to różnica kilku klas. Mimo wszystko wierzę w Katalończyków.

Remontada es possible!
VAMOS BARÇA!
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Myślę że w meczu Barcelona - Milan wystąpienie czerwonej kartki lub karnego jest bardzo prawdopodobne. Historia ostatnich sezonów pokazuje że bracelona + faza pucharowa LM = kartki, karne i inne przekręty. Moje ulubione powiedzenie określające styl gry barcy brzmi: ,,barca gra ładnie ale jak barca nie może to sędzia pomoże&#39;&#39; Barca ostatnio gra totalny piach więc myślę że dziś nie obejdzie się bez kontrowersyjnych decyzji arbitra na korzyść barcy, bo bez pomocy sędziego nie widzę dziś dla nich szans na awans... Na pewno nie zabraknie też popisów aktorskich ze strony zawodników barcy, o to możemy być spokojni... w symulowaniu zawodnicy barcy nie mają sobie równych, byle podmuch wiatru potrafi w efektowny sposób powalić ich na murawę:;/: Więc w meczu o taką stawkę powinniśmy dziś zobaczyć pełen wachlarz umiejętności aktorskich barcelony efektowne upadki, rzuty, turlanie, zwijanie się itp:grin: Dodając do tego atut własnego boiska i fakt że zapewne Xavi z kolegami jak to mają w zwyczaju przez cały mecz będą biegać za arbitrem wywierając na nim presje myślę że barca zostanie dziś przepchana przez arbitra do następnej fazy LM a w meczu zobaczymy karnego bądz też czerwoną kartkę lub jedno i drugie :]
Żeby nie było, nie jestem żadnym fanem Realu... Pewnie zaraz fani barcy zaczną na mnie szczekać dupami na prawo i lewo ale proszę bardzo nie mam nic przeciwko... jak to mówią prawda w oczy kole:grin:
Samemu ujadasz jak pies, więc nic dziwnego, że podobnej reakcji spodziewasz się po innych.
Z twojego toku &quot;rozumowania&quot; (w cudzysłowie, bo to niewłaściwe słowo do tego co napisałeś) wynika, że jak jest karny dla Barcelony czy też czerwona kartka dla rywali, to jest to od razu przekręt sędziego. Inaczej mówiąc piłkarzy Barcelony można kopać bezkarnie, a jak sędzia podyktuje jedenastkę lub da kartkę rywalowi to od razu jest wałek.
Tymczasem PRAWDA jest taka, że Barca dostaje za mało karnych, a rywale za mało kartek, a co zaś się tyczy samego przekręcania, to Barca częściej została przekręcona niż pomogli jej sędziowie.
U ciebie jest gołosłowie nie poparte żadnym argumenterm.
Barca została przekręcona choćby z Interem, gdzie pierwszy mecz prowadził kumpel Mourinho, który uznał Interowi bramkę ze spalonego i nie podyktował ewidentnej jedenastki dla Barcy, ale to tylko wybrane grzechy tego towarzysza. W rewanżu nie uznano prawidłowej bramki Bojanowi, która dawała awans, bo rzekomo była ręka. O tym jak przekręcono Barcę w kilku innych meczach wspominać nie będę. Szkoda, że niektórzy widzą tylko jedną stronę, bo tak im wygodniej. W ubiegłym tygodniu sędzia przeczołgał Real do następnej rundy kosztem Czerwonych Diabłów. SAF powiedział, że przegrał 2 finały z Barceloną, ale mimo stawki nie bolało go to aż tak mocno, bo Barca w obu spotkaniach była lepsza. Teraz chodził wk....y, bo wszyscy widzieli, że Manchester został przekręcony. Nani wyleciał z boiska bo sędzia jest fanem Realu. Faul Naniego nie był ani zamierzony, ani nie było w nim agresji. Agresja była w faula Pepe na Danim Alvesie, a faul był chamski i celowy. Wystarczy teraz wejść na stronę Realu i poczytać. &quot;Nani wyleciał zasłużenie, a potem bla, bla, bla&quot;. &quot;Pepe to świętoszek, faulu nie było, a sędzia przepchnął Barcę&quot;. Tak oto rodzą się mity, które nic współnego z rzeczywistością nie mają.
Później zawsze znajdzie się ktoś, to te brednie dla własnego wygody i samopoczucia powiela.

Milan z reguły gra czusto i wątpię, by ktoś wyleciał. Karny może być, ale nie dlatego, że sędzia go wydrukuje.
Moim zdaniem Barcelona wygra dziś pewnie i wysoko.
Barca - Milan 1, 1(-1), 1(-2), over 3.5 bramki to typy, które powinny wejsć

P.S.
A jak ktoś zamierza pisać wypociny a&#39;la ten zacytowany koleś, to niech chociaż kilka argumentów poda i nie ośmiesza się.
 
grabor8 8

grabor8

Użytkownik
Ja mam pomysł na zakład, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej oferty.
Widział ktoś zakład na posiadanie piłki w meczu Barcelony? jak tak to w jakim buku??
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Teraz chodził wk....y, bo wszyscy widzieli, że Manchester został przekręcony. Nani wyleciał z boiska bo sędzia jest fanem Realu. Faul Naniego nie był ani zamierzony, ani nie było w nim agresji.
Tak oto rodzą się mity, które nic współnego z rzeczywistością nie mają.
Później zawsze znajdzie się ktoś, to te brednie dla własnego wygody i samopoczucia powiela.
Ty właśnie jesteś idealnym przykładem jak rodzą się mity i jak ludzie dla własnej wygody interpretują fakty. Poczytaj przepisy piłki noznej i opinie sędziów i wtedy się wypowiadaj na temat czerwa dla Naniego,mktóre było ewidentne. ty natomiast opierasz swoją opinię na rozumowaniu innych laików. Nie ma czegaoś takiego w przepisach jak brak zamiaru. Liczy się tylko skutek.

Co do samego meczu to myślę, ze Milan ma wszystkie atuty po swojej stornie. Inaczej by było gdyby Barca grała taki futbol jak za Guardioli. teraz jednak gra bez wiekszego pomysłu wiec będa mieli bardzo ciezko. Przed pierwszym meczem nie doceniałem Milanu i przeceniałem Barce. Już wtedy były przesłanki ku słabej Barcelonie jak choby mecz z Valencią. Teraz do tego doszły dwumecz zRealem , pierwszy mecz z Milanem i mecz w lidze, w któych zbyt dużo nie pokazali. Milan bardzo dobrze zagrał w pierwszym meczu w destrukcji, z w zasadzi to Barcelona nie c nie zagrała w ataku. Problem w moejje ocenie leżał w środku napadu, ponieważ nikogo ta nie był. Braca grała tak jakby po obwodzie i nie miała szans podejsc blizej pola karnego. teraz pewnie ktoś tam ciągle bedzie obecny. Aczkolwiek Barca potrzebuje tutaj równiez zachowac czyste konto, bosracenie bramki bedzie bardzo problematyczne gdyz trzeba strzelic 4 gole wtedy.

Ja nie rozumiem ludzie, któzy uważają, że Barca musi się rzucu do ataku i od początku myslec tylko o strzelaniu. Własnie, że mają bardzo wiele do stracenia, bo przy ewentualnym hura-ataku mogą stracic i wtedy juz jest prawie po ptokach. Spokijna pierwsza połowa, Barca będzie atakowac, ale równiez zabezpieczac tyłu. Celem bedzie strzelic gola, ale wazniejsze to jest zachowanie czystego konta. Ja juz rzucac sie na hurra to po 75 minucie.

Brak Pazziniego spowoduje spadek jakosci Milanu. El Sharawy słabo zzagrał i nie sprostał presji na własnych smieciach to co dopiero na Nou Camp? Bramka dla Milanu jeżeli Barca zagra mądrze z tyłu jest w mojej ocenie mało realna dlatego pograłem:

BTS? -NIE 2.00@Bwin✅

A jak ktoś zamierza pisać wypociny a&#39;la ten zacytowany koleś, to niech chociaż kilka argumentów poda i nie ośmiesza się.
????????????

Sam nie podałeś żadnego argumentu za Barca no chyba, ze argumentem jest to, ze w przeszłości to ich sędzia przekręcał, albo to, że według Twojego prymitywnego myślenia sędzia przekręcił ManU ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja mam pomysł na zakład, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej oferty.
Widział ktoś zakład na posiadanie piłki w meczu Barcelony? jak tak to w jakim buku??
Expect Barcelona poniżej/powyżej 69,49% posiadania 2,10-1,65.

Dodam od siebie tylko jeden taki typek który chodzi mi po mózgownicy:

Cesc Fabregas kartka @3,35 Expect(zwrot jeśli nie zagra od 1.minuty)

Dla mnie to jest kandydat nr 1 do żółtka w zespole z Katalonii.Jaki ma temperament wiadomo powszechnie.Tu taka króciutka kompilacja:
http://www.youtube.com/watch?v=Lf1Im7sIaJE

Jak widzimy chłopak oferuje pełną gamę zagrań na żółtko: od symulki,poprzez dyskusje z sędzią aż po brutalne wślizgi. Zresztą Medel by wam coś więcej powiedział o zachowaniu Cesca;)
Dziś Barcelona będzie grała pod ogromną presją i zakładając,że nie strzelą szybko 2 goli można oczekiwać od nich nerwowości z każdą uciekającą minutą.I na to liczę.No i oczywiście na pana Fabregasa ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja mam pomysł na zakład, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej oferty.
Widział ktoś zakład na posiadanie piłki w meczu Barcelony? jak tak to w jakim buku??
W Betsson kiedyś grałem posiadanie piłki, teraz nie wiedzę ale może się jeszcze pojawią.

Interesujący zakład ma bet365



Myślę, że 6 rogami to Barcelona tutaj Milanu nie przykryje.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Myślę że w meczu Barcelona - Milan wystąpienie czerwonej kartki lub karnego jest bardzo prawdopodobne. Historia ostatnich sezonów pokazuje że bracelona + faza pucharowa LM = kartki, karne i inne przekręty. Moje ulubione powiedzenie określające styl gry barcy brzmi: ,,barca gra ładnie ale jak barca nie może to sędzia pomoże&#39;&#39; Barca ostatnio gra totalny piach więc myślę że dziś nie obejdzie się bez kontrowersyjnych decyzji arbitra na korzyść barcy, bo bez pomocy sędziego nie widzę dziś dla nich szans na awans... Na pewno nie zabraknie też popisów aktorskich ze strony zawodników barcy, o to możemy być spokojni... w symulowaniu zawodnicy barcy nie mają sobie równych, byle podmuch wiatru potrafi w efektowny sposób powalić ich na murawę:;/: Więc w meczu o taką stawkę powinniśmy dziś zobaczyć pełen wachlarz umiejętności aktorskich barcelony efektowne upadki, rzuty, turlanie, zwijanie się itp:grin: Dodając do tego atut własnego boiska i fakt że zapewne Xavi z kolegami jak to mają w zwyczaju przez cały mecz będą biegać za arbitrem wywierając na nim presje myślę że barca zostanie dziś przepchana przez arbitra do następnej fazy LM a w meczu zobaczymy karnego bądz też czerwoną kartkę lub jedno i drugie :]
Żeby nie było, nie jestem żadnym fanem Realu... Pewnie zaraz fani barcy zaczną na mnie szczekać dupami na prawo i lewo ale proszę bardzo nie mam nic przeciwko... jak to mówią prawda w oczy kole:grin:
No fajnie by było gdyby sędzia oddał to co zabrano Barcelonie w pierwszym meczu uznając handball Zapaty za przepisowe zagranie.
Ludzie nie powtarzajcie bezmyślnie utartych regułek, bo to prawda że w ostatnich latach przy okazji rewanżu na CN sędzia często podejmuje decyzje korzystne dla Barcelony, jednak przy okazji pierwszych spotkań to rywale są faworyzowani i to niesamowicie.
Nikt jakoś nie wspomina o ewidentnym przekręcie jakim było przepchnięcie Interu do kolejnej rundy, gdzie dwie z trzech bramek na SS zostały strzelone nieprawidłowo.
Co do Arsenalu i czerwonej dla RVP http://www.blaugrana.pl/news/6666/o_czym_nie_chce_pamietac_arsenal.html
Barcelona jest rok w rok dymana przez sędziego w pierwszych meczach
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
trochę publicystyki ????
Spotkanie: FC Barcelona - AC Milan
Typ: X2
Kurs: 3,75
Buk: William Hill
Dziś szlagierowa konfrontacja w LM. Na Nou Camp Barca podejmie AC Milan. W pierwszym meczu Milan wygrał 2:0 po bramkach Boatenga oraz Muntariego.
Rok temu, 3 kwietnia 2012 obie drużyny zmierzyły się również pojedynku rewanżowym w Lidze Mistrzów. Skonstruowałem wtedy analizę, przepowiadając under 2,5 (Barca wygrała 3:1, po dwóch rzutach karnych!) i awans Milanu. Dziś, 11 miesięcy po tym wydarzeniu, obie ekipy znów walczą w fazie pucharowej Ligi Mistrzów – i znów stawiam na AC Milan. Idealnie do dzisiejszego spotkania pasuje tamta analiza, której fragmenty warto przytoczyć uświadamiając sobie jak wielka szansa stoi przed Rossoneri.
„Milan stawił czoło Barcy nie tracąc bramki w pierwszym spotkaniu. To właśnie Milan był chwalony po meczu z San Siro a nie Mistrzowie Hiszpanii. Messi został zneutralizowany, na 11 sytuacji tylko 3 zakończone zostały strzałem na bramkę Abbiatiego.
W rewanżowym pojedynku powinniśmy być świadkami podobnego widowiska. Milan będzie zaciekle się bronić licząc na skuteczną kontrę. AC Milan nic nie musi – w konfrontacji z Barca jest przez piłkarski świat stawiany w roli słabeusza, tła dla wielkich nazwisk katalońskiej drużyny. Tak mówią pseudoznawcy futbolu albo narcystycznie nastawieni do swojej drużyny kibice Mistrza Hiszpanii. Jednak mecz na San Siro pokazał, że Mediolańczycy są w stanie odeprzeć ataki faworyzowanej drużyny. Milan oddał przecież tyle samo celnych strzałów co Hiszpanie, częściej był łapany na spalone, co świadczy o tym że realizowali scenariusz prosty – nie stracić i może coś strzelić.
W tym meczu możemy spodziewać się ogromu fauli i żółtych kartek. AC Milan będzie bronił się zaciekle, z poświęceniem i zaangażowaniem podchodząc do każdej piłki, wkładając serce do każdego zagrania. Czas działa na ich korzyść. To Barca musi w każdym spotkaniu pokazywać jaka to nie jest wielka, wspaniała i jak to ogrywa wszystkich. Jeśli wynik bezbramkowy będzie utrzymywał się długo to napięcie w Barcelonie będzie rosło. A z nią liczba fauli.
Mecze ostatnie tych drużyn nie mają znaczenia. Liczyć się będzie tylko te 90 minut. Dla Milanu wizja karnych jest bardziej korzystna niż dla Barcy, która będzie chciała wejść do bramki rywala 10 zawodnikami z pola, bramkarzem i chłopcem do podawania piłek. Jednak to nie leszcze z jakiegoś hiszpańskiego klubiku, czy Bayer, który ostatnio popadł w gorsza formę. To AC Milan – wielki klub, z wielkimi piłkarzami, historią i oddanymi kibicami na całym świecie. Który wielokrotnie grywał mecze absolutnie wielkie.„
W tamtym meczu 9 zawodników ujrzało żółte kartki, Milan miał tylko 3 sytuację, wszystkie z kontry i strzelił bramkę.

Mamy więc sytuację bardzo podobną – Messi kompletnie unieszkodliwiony przez Milan, popadł z niemoc o której piszą wszystkie światowe media. Milan z jeszcze bardziej korzystnym wynikiem będzie grał defensywnie – podobnie jak Chelsea z Barcą – wyprowadzając akcję z kontry. Bramka Milanu sprawi, ze Barca będzie w tym dwumeczu nie do uratowania.
FC Barcelona po tym jak przegrała z Milanem, dwukrotnie przegrała z Realem Madryt – odpadając z Pucharu Króla po meczu na własnym stadionie, oraz w lidze. Wygrana ze słabiutkim Deprotivo ledwie 2:0 nie zmieniła sytuacji FCB przed spotkaniem rewanżowym.
Jeśli Barca nie awansuje w konfrontacji z Milanem stanie w obliczu identycznej sytuacji co Manchester United (odpadł z Pucharu Ligi, odpadł z LM, czeka go rewanż w FA Cup z Chelsea, gdzie ambitnie grające The Blues podniosło się z 2:0 na 2:2, mimo że jest liderem tabeli). Barca nie zdobędzie wtedy ani krajowego pucharu, ani LM i tylko triumf w La liga będzie w jej zasięgu. Nie pisze tego by wyzłośliwiać się na Dumę Katalonii – piszę to dlatego, by zobrazować niebotyczną presję przed jaką staną piłkarze FCB. W ciągu 3 tygodni mogą przegrać niemalże cały sezon na prawie wszystkich frontach.
AC Milan jest niepokonany od 10 meczy, mimo iż mierzył się z Interem, Barceloną, Genua, Lazio i Udinese. Najlepszym strzelcem jest Stephen El Shaarawy z 18 bramkami na koncie, za nim jest Pazzini – 13 bramek. To na nich stoperzy Barcy będą musieli się skupić najbardziej. Montolivo oraz Muntari będą wpierać dwójkę napastników (bowiem nie sądze by na bardziej ofensywna taktykę zdecydował się Allegri). W Obronie ujrzymy Abate oraz Mexesa, w bramce stanie Abbiati.
Przewidywane składy wg seriea.pl:
Barcelona: Valdes; Alves, Pique, Puyol, Alba; Xavi, Busquets, Fabregas; Iniesta, Messi, Pedro
Milan: Abbiati; Abate, Zapata, Mexes, Constant; Montolivo, Ambrosini, Muntari, Boateng; Robinho, El Shaarawy
Kończąc, znów zacytuję dawną analizę, cytat z niej będzie najlepszą puentą mojej analizy na ten pojedynek:
„Jutro kupcie gazety wcześnie rano. Tytuły „Wielki mecz Milanu” i „Barca wyrzucona przez Rossonerich” rozejdą się zanim zdążcie wyjść z domu po bułki.”
 
grabor8 8

grabor8

Użytkownik
Expect Barcelona poniżej/powyżej 69,49% posiadania 2,10-1,65.
Wysoka linia, nie wiem czy są w stanie ją pokryć, pewnie dzisiaj &quot;Tiki-taka&quot; będzie funkcjonowała w nieco inny sposób niż klepanie wszerz boiska, także porywanie się na kurs 1,65 gdzie gospodarze muszą mieć powyżej 69,50% posiadania mija się z celem. Poza tym, dziękuję bardzo za szybką odpowiedź!
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Jesli o mnie chodzi znalazlem ciekawy kurs na Betfair - Barcelona -3 na 5.90.
Ten oto post bedzie jakby kontynuacja wczesniejszego w moim wykonaniu na pierwszej stronie.Zerkawszy na niektore Wasze rozwazania , kierujecie sie tylko brakiem sympati do FCB i zyczenia im jak najgorzej i Wasze typy to przewaznie wlasnie myslenie zyczeniowe poparte wyolbrzymianiem braku awansu FCB.
Wiem , wiem w jakiej Barca jest formie i jak zagrala na San Siro.Jednak znowu sie powtorze - ja bym kursu na awans Milanu nawet do tasiemca nie wrzucil za 10 zl.Prosilym abyscie przeczytali co napisalem na pierwszej stronie i ewentualnie jakos do tego sie odniesli.Wiekszsoci Wasze przypuszczenia sa malosensowne tzn w ogole nie poparte sensowyni analizami.Kurs na Barce juz spada , co tez mimo wszystko cos oznacza.
Barca gdy tylko zmieni ustawienie i wprowadzi pewne korekty jest w stanie rozniesc Milan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 5

zenosalw007

Użytkownik
Barcelona - Milan (awans Milanu, 1,67 William Hill)

Hmm o meczu została juz wiekszość powiedziane. Odniose się jednak do tego, co ja sobie wyobrażam. Nie bede brał całej statystyki z tego sezonu, tylko te mecze rozegrane w 2 ostatnich miesiacach czyli te najistotniejsze. Ogladałem ostatnie mecze barcy i milanu i coz moge powiedziec. Barcelona jak nie radziła sobie z lepsza obrona tak nie radzi dalej. Zwycięstwo z Deportivo, wczesniej porazki z Realem kiedy to byli naprawde zmotywowani, wywalczona wygrana z Sevillą. Absencja trenera- asystent chyba wogole nie wie o co w piłce chodzi, mieli czas pomiedzy Grand Derbi odbudowac zespól, zmienic styl, lecz im sie to nie udało.

Teraz czas na milan. Ostatnie mecze fenomenalne, starcie z Genoą pachniało już trzecią a nawet czwartą bramką, niestety zawiodła skutecznosc. Porównanie tych zespołów- barcelona technika , szybkosc, zwinnosc milan twardość brutalnośc, przewaga fizyczna. Mysle ze dzisiaj Barcan ie ma znaczacych szans w starciu z włoskim Milanem, który chyba od równie dawna nie był zmotywowany by przejsc dalej w LM. Autobus w bramce, ewentualnie jakas szybkak ontra (Shaarawy, Boateng czy Robiniho) te nazwiska mówią same za siebie. W bramce Abiatti który ostatnio rozgrywa dobre partie. Nie widze plusów na awans Barcy, wygrana- może tak, ale awans absolutnie ????.

Pozdrawiam i zycze dobrych typów
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wszystko na ten temat zostało juz napisane jeśli nadal myślicie ze dzisiaj zobaczycie wielka odmieniona Barcelone to ja Wam szczęścia życzę ???? Tak samo fanboje Barcy pisaliscie przed meczami z Realem a przypominam tylko Real pierwszy raz od 23 lat wygrał na Camp Nou dwoma bramkami a u siebie w lidze grali rezerwami a i tak wygrali. I skonczcie prosze z tymi karnymi bo to śmieszne jest;) Barcelona nie podniesie sie dzisiejszego wieczora z kolan i tyle w temacie. 2:0 buhehe kontry Milanu Pique i Puyol w obronie?Panowie to nie rok 2010 z ich formy nic nie zostało. Milan tego gola strzeli a Barcelona choćby Messi na fiutku stanął w tym momencie nie wygra 4:1 bądźcie poważni tu chodzi o pieniądze.
 
M 3

mlody-tygrys

Użytkownik
Wiem, że prawdopodobnie nie ten temat dlatego z góry przepraszam, ale mam takie pytanie do forumowiczów.
Jak sądzicie w procentach jakie jest prawdopodobieństwo, tego że dzisiejszego wieczoru
AC Milan utrzyma handicap +3,5 gola?
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
ja mysle ze moga byc wazne tez pierwsze minuty meczu (wyobrazmy sobie szybka przypadkowa bramke dla Barcelony albo w druga strone) to juz wszystko sie posypie i beda i gole i kartki
jedyna opcja to gra live
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom