>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Europy [10 marca 2016]

Status
Zamknięty.
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Braga +0,5 @ 2.06 Pinnacle ⛔

Sporo osób dzisiaj jako pewniaka widzi Fenerbahce.Ja Tureckim ekipom kompletnie nie ufam bo w Europie osiągają bardzo mizerne wyniki.Fener ma parę głośnych nazwisk w składzie,którzy robią różnicę ale tak jak np. Van Persie grając w Turcji to już nie ten sam zawodnik.Chciał odejść stamtąd,na początku miał spore problemy ze strzelaniem bramek,siadał nawet na ławie,potem się rozkręcił ale moim zdaniem nie jest to już tak groźny grajek.Dzisiaj też Nani zaczyna na ławce czyli gwiazda zespołu.Jest też coś co wg mnie jest sporym minusem ekipy Tureckiej a w pucharach po prostu wychodzi to na wierzch a mianowicie środek obrony.Alves i Kjaer dla mnie to elektryczna para stoperów,nieobliczalni są po prostu.
Braga ma zabójcze kontry,szybkich,dynamicznych,bardzo zwrotnych zawodników.Widziałem trochę ich spotkań w LE z Marsylią,Libercem,Sionem więc wiem co mówie.Technicznie są na mega poziomie na prawdę.Problemem jest gra defensywna,taka nonszalacja czasami w ich grze ale potencjał to ma ten zespół i Ja bym ich nie skreślał.Teren jest gorący,fanatyczni kibice i wgl ale jak popatrzeć na te zespoły Tureckie w pucharach to nawet przeciętne ekipy potrafią tam kręcić dobre wyniki.Fener w fazie grupowej porażka z Molde,dwa razy remis z Celtami.Do mnie ten zespół jeśli chodzi o rozgrywki europejskie po prostu nie przemawia.
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Bilbao - Valencia
Valencia over 3.5 roga
Bet365 1.66 ⛔
niestety nie sprawdziłem warunków pogodowych i już z pierwszym gwizdkiem typy stały na straconej pozycji Bez przesady linia jakby grała Barcelona z Getafe. Valencia 6 rogów w meczu z Atletico gdzie długo było 1-1 i to goscie prowadzili gre, z Malaga 5 i z Bilbao w lidze 7. Z Valencia bedzie podobnie jak z Roma w Madrycie tam tez linia 3.5 i Roma linie prawie pokryła w jednej akcji gdzie zrobiła 3 rożne od razu. Linia bardzo niska, valencia pogra z kontry i minimum te 5 rogów zdobi.
Bet poboczny:
Bilbao czyste konto NIE 1.61 BET365
Bilbao wygra i obie ekipy strzela gola kurs 3 w becie
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Zastanawiam sie po co takie kluby jak basel i sevilla znalazły sie w tej lidze europy. Cały czas jakieś pykanie nic nie wnoszące. 45minut bez strzału na bramke śmieszni są
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Z tymi zapowiedziami ze &#39;celuja w wygranie calego pucharu&#39; to poluzujcie.

Jest jedna druzyna ktora wygra Lige Europy i jest nia SEVILLA FC. Tu nie ma zadnych watpliwosci co do motywacji, specjalizacji, tradycji, itp. W sumie to dla nich dobrze, ze wysuwa sie jakies papierowe koguty, kroliki, kaczki, ale prawda jest taka ze w konfrontacji z Sevilla kazda druzyna zostanie zgnieciona.


Basel to marny rywal w europejskiej skali, dobry moze na polskie zespoly i inne jelenie ktore przestrasza sie nazwy. Marny tak od 2 sezonow juz dobrych

A z konkretow

Sparta - Lazio over 2,5 2,27
over 3,5 4,30
over 5,5 22

Pierwsze pinacle, reszta Unibet.

Pojedynek ekop, ktore maja pozaiatane w ligach, Sparta po mistrzostwie, Lazio po pierwszej trojce. W tej sytuacji (obie druzyny zagraja za rok w lidze europejskiej, czemu nie pojsc na wymiane ciosow i dac swietne show, konczace sie np wynikiem 3-3?).

Obie druzyny nie dadza rady w lidze, mozna postarac sie o mile wspomnienia pucharowe, nie ma tu nic do stracenia, no i najwazniejsze obie druzyny potrafia zdobywac bramki i maja od groma swietnych zawodnikow z przodu, szczegolnie Lazio
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
@viren Gratulacje analizy.. Nie ma zadnych watpliwosci?
Co to maja byc za analizy ja sie pytam..
Sevilla w aktualnej formie moze nawet przegrac z basel a taki dortmund zmiecie ich jak chce a ty bez argumentow piszesz po prostu ze sevilla wygra lige europy BO TAK i kropka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Balenziaga kartka TAK
5.00
unibet
Jak dla mnie value. Mikel łapie sporo dotąd 7 kartek, co ważne łapie przeważnie w istotnych meczach. Gram kartki często i powiem tylko,że średnio kurs na kartkę dla niego waha się od 2.80 do 3.40, teraz mamy 5.00. Nie szaleje ze stawką ale po takim kursie grzech nie próbować... Sędzią Kuipers więc nie powinno być problemu z kartkami, zwłaszcza,że zagrają ze sobą dwa hiszpańskie kluby a wiadomo,że dodawać od siebie gracze z La Liga lubią ;)
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Napiszę jeszcze komentarz odnośnie meczu BVB - Tottenham
Przemysław Rudzki w trakcie meczu powiedział : &quot;Drużynie, która walczy o tytuł mistrza Premier League nie przystoi w takim stylu przegrywać meczu&quot; i &quot;Na etapie 1/8 nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu jakichkolwiek rozgrywek&quot;.
Niestety Tottenham nie istniał, był co najmniej o dwie, trzy klasy gorszy od BVB. Już pal licho że nie grał od początku Kane i Lamela, ale jeśli chce się osiągać sukcesy trzeba mieć dobrych zmienników na kilka pozycji. Zero zaangażowania, nawet Pochettino siedział ukryty w fotelu i oglądał spode łba mecz. Było to bardzo przykre doświadczenie oglądać drużynę przegrywającą w takim stylu. Wiem że taka Roma grała w Lidze Mistrzów ale potrafiła pokazać 10000 % więcej zaangażowania niż dzisiaj zrobili to gracze Tottenhamu. Rozumiem że jak nie idzie to nie idzie ale tylko trzem graczom dzisiaj zależało na tym by coś zrobić. Reszta stała jak kołki.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No i to jest właśnie to, o czym pisałem dzisiaj w ciągu dnia. Niestety, ale drużyny te mecze zwyczajnie olewają. Sevilla położyła mi dziś AKO. Mieli tak w dupie ten mecz, że ręce opadają...Ta Liga Europejska poza zarobkami, bilety itp. nic mądrego nie wnosi...
Gdyby Koguty dziś zagrały tak jak z Arsenalem to BvB miałaby kłopoty...
Skoro więc potrafią zagrać tak dobrze jak w weekend to znaczy, ze dzisiejszy mecz zwyczajnie olali / odpuścili bo nie ma na to innego sensownego wytłumaczenia.
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Niech tak dalej Anglicy olewają puchary europejskie to ich w końcu Włochy zrzucą z 3 miejsca w rankingu UEFA i stracą kolejne miejsca. Hiszpania wie co robić i kluby mocno angażują się w każde rozgrywki czego efekt widać w ostatnich latach. Na ten moment znowu mamy przepaść między ligami - prawdopodobnie 6 zespołów Hiszpańskich awansuje dalej do tylko 2 z Anglii (City i Liverpool/United). Najsilniejsza liga świata? Tylko między sobą i na swoim podwórku. Niech się tam kopią dalej albo wymyślają superligi. Strasznie żenująca sytuacja. Na co oni chcą się oszczędzać? Jak w Anglii takie Leicester wszystkich jedzie i nikt sobie nie potrafi z nimi poradzić to czego oni szukają w Europie? Nie mówię że Leicester to zły zespół ale to pewnie jednorazowy strzał bo ja jakoś nie widzę ich w LM walczących z Bayernem czy Barceloną jako przedstawiciel Anglii. Ciekawe w jakim kierunku się to wszystko rozwinie.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Dokładnie. Skoro to taki ogórkowy puchar to mogli od razu odpuścić grupę czy mecz z Fiorentiną. Zwłaszcza, że niezbyt często mamy okazję do oglądania niemieckiej i angielskiej drużyny a na to wielu ostrzyło sobie zęby. Taka postawa to nie jest dobra reklama dla ligi angielskiej. Kiedyś puchary europejskie to było coś a teraz ?
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jak mieli olac lige europejska to czemu nie olali wczesniej?
Tottenham to jest zart, nawet jak zdobeda mistrza zaraz rozsprzedadza druzyne jak Lech Poznan i znowu beda wmawiac naiwnym fanom ze &#39;stawiaja na mlodziez&#39; prace u podstaw bleble&#39; i kolejne 40 lat sobie poczekaja na mistrza
Ta druzyna nigdy poziomu Arsenalu nie przeskoczy, zreszta to zawsze wyglada tak jakby pozwalano im sie wyszumiec a potem maja rozkaz przepuscic Arsenal tak jakby miejsca w europejskich pucharach byly rozdane z gory. Juz nieraz mieli i 0 punktow przewagi a potem i tak czekali i przepuszczali Arsenal do pucharow, zawsze tak jest, jakby byl rozkaz...
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Co wy z tym olewają,Angielskie kluby od kilku ładnych lat przegrywają wszytsko co mają do przegrania w europie a wy jesteście zdziwieni że Totenham przegrał z BVB. Zapominacie że jeszcze dwa sezony temu ten Totenham odpadał z jakimiś rumunami czy grekami. To nie Totenham sie zrobił mocny w tym sezonie tylko Man Utd,Chelsea,Arsenal są coraz słabsze otwierając tym samym drogę takim Totenhamom i Leicesterom. Liga angielska może i jest ładniejsza do oglądania ale BVB i Bayern by tam były na dwóch pierwszych miejscach. Te wasze tłumaczenia że ktoś tam odpuścił z tego czy innego powodu mecz mają się tak do rzeczywistości jak ostatni mecz Lecha z Górnikiem,gdzie miała być ustawka za zeszły sezon,w skończyło się jak wszyscy widzimy. Juz to widzę jak prezes wchodzi do szatni Totenhamu czy Sevilli i mówi panowie dziś odpuszczamy a jutro gramy na serio. Może jeszcze dodaje że dziś odpuszczamy bo teamdoxpl Medium0 czy Nole czy Konar 25 postawili na nas..haha. Lepiej po prostu przyjmijcie do wiadomości że jesteście słabymi typerami a nie tworzycie jakieś śmieszne teorie spiskowe. Taki Bjarnson z Basel był by czołowym piłkarzem w Sevilli a ogólnie Basel jest znana z precyzyjnej obrony,przecież to Szwajcarzy. A wy się dziwicie że 0-0...mecz w którym najważniejsze jest nie stracić gola,i to ludzie z jaką reputacją.... JA typowałem X2 na Bragę ale jedna przypadkowa akcja i lipa. Nie uważam jednak że Braga odpuściła bo cały mecz grali bardzo dobrze,tak jak przypuszczałem,ale trafić przebieg meczu a wynik to dwie oddzielne kwestie. Nieskuteczności nie da się przewidzieć.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To nie Totenham sie zrobił mocny w tym sezonie tylko Man Utd,Chelsea,Arsenal są coraz słabsze otwierając tym samym drogę takim Totenhamom i Leicesterom.
Kurs na Koguty był &quot;zacny&quot;, choć nienawidzę tego słowa, bo jest nadużywane i to nie zawsze na miejscu. Trzeba było jednak zauważyć, to co napisał Teixeira oraz to, co ja napisałem w jednym z pierwszych postów. Być może Koguty w tym meczu nie przyłożyły się należycie, ale to nie zmienia faktu, że angielskie kluby ostatnio dość regularnie biorą bęcki w Europie.
Na chwilę obecną nie ma tam drużyny, która by mogła rywalizować Z Bayernem czy Dortmundem, więc między bajki trzeba włożyć, że Angielska liga jest silniejsza od Bundesligi. Radzę popatrzeć na ostatnie sezony w Europie, a nie rozsiewać fałszywe informacje.
Angilskie kluby nie są w stanie rywalizować z drużynami hiszpańskimi i bynajmniej nie chodzi tylko o Barcelonę i Real. Oprócz tego są bez szans z Juve i PSG. Takie są fakty.
Wracając do Kogutów
Zespół ten ma szansę na mistrza, ale to jest dowód słabości ligi, jesli wziąć pod uwagę, że prowdzą Lisy, a w czołówce jest Arsenal, West Ham i mocno zblazowani Obywatele.
Szansą jest, że Klopp i Guardiola wyprowadzą swoje kluby na prostą. Dla mnie jest pewne, że ich kluby w przyszlym sezonie będą rządzić w lidze.
Koguty są już pogrzebane w lidze Europy, ale gdyby nawet wczoraj uzyskały dobry wynik i przeszły dalej, to i tak każdy napotkany rywal mógłby sprawić im manto. Nie widzę szans na to - z calym szacunkiem - by takie Lisy, Koguty, Aresenal czy inna zwierzyna mogły nawiązać walkę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Nawet w swoich grupach mogę mieć problemy.
Dodam jeszcze to co napisałem wcześniej, iż żaluję, że pierwszy mecz był w Dortmundzie, a tym samym kurs na Borussię był lichy. Gdyby sytuacja była odwrota, to Na Dortmund pewnie by było 2,50, a teamdoxpl, Medium0, Nole czy Konar dodatkowo napędzili by koniunkturę na Koguty, które są zaj....ste i kurs na Dortmun jeszcze by urósł. Sądzę, że Borussia i tak by ich naprostwała w Londynie i można by było zarobić więcej niż wczoraj
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Ludzie, Borussia jest lepszym zespołem, ma lepszych zawodników i nikogo nie powinno dziwić, że wygrała. W sumie to myślę, że jeśli Borussia zagrałaby swoim najmocniejszym składem w obecnej formie, to zlałaby każdego z Anglii w dwumeczu. Czy to City, Liverpool czy inny Arsenal albo Leicester. Dobrze komentator powiedział podczas meczu. Mniej więcej coś takiego: w drużynie Tottenhamu nie ma nikogo kto mógłby załapać się do Realu Madryt a w Dortmundzie są tacy zawodnicy. Liga angielska jest mocna i wyrównana. Fajnie się to ogląda, fajnie opakowane to jest, są emocje. Natomiast czołówka angielska (City, Arsenal itp) w konfrontacji z czołówką Bundesligi albo Primera Division dostaję w czapę, bo jest po prostu słabsza.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Ludzie, Borussia jest lepszym zespołem, ma lepszych zawodników i nikogo nie powinno dziwić, że wygrała. W sumie to myślę, że jeśli Borussia zagrałaby swoim najmocniejszym składem w obecnej formie, to zlałaby każdego z Anglii w dwumeczu. Czy to City, Liverpool czy inny Arsenal albo Leicester. Dobrze komentator powiedział podczas meczu. Mniej więcej coś takiego: w drużynie Tottenhamu nie ma nikogo kto mógłby załapać się do Realu Madryt a w Dortmundzie są tacy zawodnicy. Liga angielska jest mocna i wyrównana. Fajnie się to ogląda, fajnie opakowane to jest, są emocje. Natomiast czołówka angielska (City, Arsenal itp) w konfrontacji z czołówką Bundesligi albo Primera Division dostaję w czapę, bo jest po prostu słabsza.
dokladnie. Anglicy dostają za swoje. Ostatnio byly mega protesty kibicow odnosnie podwyzek biletow. Nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie placil po 70 kilka funtow za ogladanie kopaniny. Kasa w angielskich klubach sie zgadza i poza tym nic wiecej. W Anglii nie graja juz najlepsi a swiecie, i ta liga na pewno taka nie jest. I jak ktos mi tu pisze, że &quot;a odpuścili&quot; to mnie chvj strzela. Nawet jak nie graja wszyscy z &#39;&#39;podstawy&#39;&#39; to przecież chyba rezerwowi maja w sobie odrobine ambicji żeby pokazac trenerowi że im zalezy na wskoczeniu do pierwszej 11-stki. Choć może nie bo przecież zarabiają tyle hajsu że glowa mała. Angielska liga jest &#39;&#39;naj&#39;&#39; pod jednym wzgledem. Jest najbardziej przepłaconą liga w Europie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co wy z tym olewają,Angielskie kluby od kilku ładnych lat przegrywają wszytsko co mają do przegrania w europie a wy jesteście zdziwieni że Totenham przegrał z BVB. Zapominacie że jeszcze dwa sezony temu ten Totenham odpadał z jakimiś rumunami czy grekami. To nie Totenham sie zrobił mocny w tym sezonie tylko Man Utd,Chelsea,Arsenal są coraz słabsze otwierając tym samym drogę takim Totenhamom i Leicesterom. Liga angielska może i jest ładniejsza do oglądania ale BVB i Bayern by tam były na dwóch pierwszych miejscach. Te wasze tłumaczenia że ktoś tam odpuścił z tego czy innego powodu mecz mają się tak do rzeczywistości jak ostatni mecz Lecha z Górnikiem,gdzie miała być ustawka za zeszły sezon,w skończyło się jak wszyscy widzimy. Juz to widzę jak prezes wchodzi do szatni Totenhamu czy Sevilli i mówi panowie dziś odpuszczamy a jutro gramy na serio. Może jeszcze dodaje że dziś odpuszczamy bo teamdoxpl Medium0 czy Nole czy Konar 25 postawili na nas..haha. Lepiej po prostu przyjmijcie do wiadomości że jesteście słabymi typerami a nie tworzycie jakieś śmieszne teorie spiskowe. Taki Bjarnson z Basel był by czołowym piłkarzem w Sevilli a ogólnie Basel jest znana z precyzyjnej obrony,przecież to Szwajcarzy. A wy się dziwicie że 0-0...mecz w którym najważniejsze jest nie stracić gola,i to ludzie z jaką reputacją.... JA typowałem X2 na Bragę ale jedna przypadkowa akcja i lipa. Nie uważam jednak że Braga odpuściła bo cały mecz grali bardzo dobrze,tak jak przypuszczałem,ale trafić przebieg meczu a wynik to dwie oddzielne kwestie. Nieskuteczności nie da się przewidzieć.
Ale ja na nikogo nie postawiłem bo nie gram tej śmiesznej LE juz lepiej rzucić moneta albo zagrać czarne białe.Napisałem tylko ze Tottenham ma w głębokie czarnej dziurze bo jada po nich jacyś amatorzy na forum a oni idą po mistrza kogo obchodzi United czy Chelsea kosztem mistrz Anglii to mistrz Anglii pieniadze prestiż itd. Zdenerwowalo mnie ze ktos jedzie po kogutach bo to moja ulubiona drużyna z PL i tyle. Tak wiec slabym typerem to chyba nie do mnie dziwne przeciez to Ty nie trafiles wiec o co kaman?
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Co wy z tym olewają,Angielskie kluby od kilku ładnych lat przegrywają wszytsko co mają do przegrania w europie a wy jesteście zdziwieni że Totenham przegrał z BVB. Zapominacie że jeszcze dwa sezony temu ten Totenham odpadał z jakimiś rumunami czy grekami. To nie Totenham sie zrobił mocny w tym sezonie tylko Man Utd,Chelsea,Arsenal są coraz słabsze otwierając tym samym drogę takim Totenhamom i Leicesterom. Liga angielska może i jest ładniejsza do oglądania ale BVB i Bayern by tam były na dwóch pierwszych miejscach. Te wasze tłumaczenia że ktoś tam odpuścił z tego czy innego powodu mecz mają się tak do rzeczywistości jak ostatni mecz Lecha z Górnikiem,gdzie miała być ustawka za zeszły sezon,w skończyło się jak wszyscy widzimy. Juz to widzę jak prezes wchodzi do szatni Totenhamu czy Sevilli i mówi panowie dziś odpuszczamy a jutro gramy na serio. Może jeszcze dodaje że dziś odpuszczamy bo teamdoxpl Medium0 czy Nole czy Konar 25 postawili na nas..haha. Lepiej po prostu przyjmijcie do wiadomości że jesteście słabymi typerami a nie tworzycie jakieś śmieszne teorie spiskowe. Taki Bjarnson z Basel był by czołowym piłkarzem w Sevilli a ogólnie Basel jest znana z precyzyjnej obrony,przecież to Szwajcarzy. A wy się dziwicie że 0-0...mecz w którym najważniejsze jest nie stracić gola,i to ludzie z jaką reputacją.... JA typowałem X2 na Bragę ale jedna przypadkowa akcja i lipa. Nie uważam jednak że Braga odpuściła bo cały mecz grali bardzo dobrze,tak jak przypuszczałem,ale trafić przebieg meczu a wynik to dwie oddzielne kwestie. Nieskuteczności nie da się przewidzieć.
A kto Ci napisał że ja postawiłem na Tottenham? Osobiście byłem pewien że Dortmund ich rozjedzie i nie postawiłbym złamanej złotówki na Koguty. Chyba nikt normalny by tego nie zrobił. Odniosłem się po prostu do żenującej postawy angielskich zespołów w Europie i tego że niepotrzebnie takie kluby jak Tottenham zajmują miejsca innym drużynom którym zależy na zdobyciu LM czy LE. Oni próbują to tłumaczyć że oszczedzają się na lige bo tam mają w każdej kolejce ciężkich przeciwników .. a prawda jest taka że czołowe kluby BPL powoli równają do średniaków. Mam nadzieje że Klopp i Guardiola wyjaśnią tą lige w przyszłym sezonie. I nie będzie z ich strony żadnego odpuszczania pucharów.
 
E 0

eskaer2204

Użytkownik
Awans Sevilla @1.40 + Lazio awans @1.40
Sevilla wiadomo jak gra na wyjazdach, wg mojej opinii remis w ich wykonaniu to już sukces, ale wystarczy spojrzeć tylko na ich wyniki u siebie, poza tym na pewno pokuszą się, żeby zajść wyżej niż tylko 1/8 ???? Lazio w lidze tak sobie, więc myślę, że tej LE nie odpuszczą w tej sytuacji (remis na wyjeździe) także taki dubelek jak najbardziej do gry ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Gdyby sytuacja była odwrota, to Na Dortmund pewnie by było 2,50, a teamdoxpl, Medium0, Nole czy Konar dodatkowo napędzili by koniunkturę na Koguty, które są zaj....ste
O czym ty chłopie tutaj w ogóle piszesz ? Jeśli mnie wciągasz razem ze swoim kolegą Teixeira w jakieś wywody to się na chwilę zatrzymujemy i rozmawiamy konkretnie.
Pokaż mi gdziekolwiek jeden mój typ, czy post, gdzie pisałem, że warto grać w stronę silnych Totków z Bvb... To prośba do Was obu mądrale...
Napisałem, że Totki zagrały dobry i ładny mecz z Arsenalem i szkoda, że takiej gry nie pokazały wczoraj z BvB.
Proszę Was o nie manipulowanie informacjami, bo to wyjątkowo drażni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom