>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Europejskiej - 13.03.2014

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Plan transmisji spotkań

Ludogorets vs. Valencia (19:00)
CANAL+ Family (PL) (SD/HD)

Basel vs. Salzburg (19:00)
nSport (SD/HD)

FC Porto vs. Napoli (19:00)
CANAL+ Sport (PL) (SD/HD)

Sevilla vs. Real Betis (21:05)
CANAL+ Family (PL) (SD/HD)

Juventus vs. Fiorentina (21:05)
CANAL+ Sport (PL) (SD/HD)

Tottenham Hotspur vs. Benfica (21:05)
nSport (SD/HD)
TVN Turbo (SD/HD)
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Nie wiem,jak można napisać,że Salzburgowi &quot;w Europie nie idzie&quot;, na 10 rozegranych meczów w LE mają wygranych ... 10, z czego 6 bez straty bramki.
Ta seria na pewno się kiedyś skończy zwłaszcza,że w grupie LE mieli 2 drużyny ogórkowe,nie wiem kto wygra ten mecz i nie wiem ile padnie bramek do połowy,ale faworytem są na pewno Austriacy,a ja na pewno nie stawiałbym przeciwko drużynie która sklepała Bayern w sparingu 3:0 (i to nie były żadne rezerwy).
o to ze im nie idzie w Europie to chodzilo o caloksztalt a nie tylko ten sezon. Patrz gdzie dochodzil Basel a gdzie Salzburg. Salzburg to druzyna w ktorej praktycznie co rok jest kasa a wynikow w Europie brak, dopiero w tym sezonie cos graja.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
No może dlatego,że niedawno dostali więcej kasy - popatrz na wyniki Chelsea przed Abramowiczem i Wisły przed Cupiałem - czy warto porównywać wyniki drużyn z okresów kiedy nie maja kasy z okresami kiedy sponsor ładnie sypie groszem?
Owszem Salzburg to nie jest Barca,Real ani MU,ale wydaje mi się,że to może być nowy mocny punkt na piłkarskiej mapie Europy a czy na dłużej,czy na chwilę to się przekonamy - podobna historia Bułgarów z Ludogorca - grają w tym sezonie dobrą piłę,sprali PSV,wyeliminowali Lazio - a ciągle są niedoceniani.
Dla mnie obie drużyny są w pewnym stopniu kalkami Szachtara - nakupić Brazylijczyków taniej - ograć ich,pokazać w Europie i opchnąć z dużym zyskiem do jakiegoś klubu ,który kupi ich za kosmiczną kasę,bo i tak nie zbankrutuje,bo albo ma sponsora z workiem pieniędzy bez dna,albo dziurę w budżecie zapełnią podatnicy.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Osobiście przyglądam się wynikom Salzburga, na swoim podwórku nie mają równych, wszystkich ogrywają, w ostatnich meczach zawsze wchodzi -1 hendi spokojnie. Wiadomo, że ich Liga nie jest jakas mocna,jednak tam mają już taką przewage, że mogą się skupić tylko i wyłącznie na Lidze Europejskiej. Co do Basel, to ostatnio graja tak średnio, ich liga też nie jest mocna, a remisuja ostatnie spotkania. Fakt, że u siebie nie przegrywają, jednak ja myslę, że dzis Salzburg rzuci sie od początku do ataku i może sobie zapewnić dobrą zaliczkę przed rewanżem.
Moim zdaniem Salzburg to jeden z zespołów, który będzie się liczył w walce o triumf w tych rozgrywkach, oprócz nich o win w Lidze Europejskiej będą walczyć: Juventus, Napoli, Benfica ;)
Osobiście skorzystałem z wpisu &quot;Calanau&quot; i dałem wygraną Salzburga po pierwszej. Osobiście zagrałem na dziś:
Typy: Salzburg wygra 1 połowę - kurs 2.40(STS) Ps. wczoraj był jeszcze 2.60, czyli idą w dół.
Juventus - Fiorentina 1 - kurs 1.40(STS)
Sevilla - Betis 1 - kurs 1.55(STS)
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Panowie Salzburg jest tutaj wg mnie zdecydowanym faworytem i na pewno zagram w ich strone. Co do lig obu druzyn sytuacja przedstawia sie nastepująco:

Ranking lig europejskich:

Szwajcaria - 13
Austra - 14
Dane z grudnia 2013r.

Wiec mozna powiedziec ze roznicy miedzy ligami nie ma zadnej. Ponizej link:
http://wmeritum.pl/ranking-najlepszych-lig-europejskich-polska-daleko/

Co prezentuja gospodarze w lidze?
11/12/1 bilans bramkowy 43:24 sa liderami ale bez jakiejs szalonej dominacji, az 3 zespoły traca do nich wg mnie tylko 5pkt.

Natomiast goscie:
20/4/2 bramki 88:23 oczywiscie lider i 25 pkt przewagi.

Co jeszcze skłania mnie do gry na gosci?

- Na pewno sa w gazie i nie wydaje mi sie aby Basel ich zatrzymał.
- Goscie moga spokojnie sie skupić na LE natomiast gospodarze az takiej komfortowej sytuacji nie maja
- Braki kadrowe ktore koledzy wyżej podali

Jak dla mnie
Salzburg over 1,5 - 1,8
Salzburg win - 2,15
Bet 365
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
⚽ Porto - Napoli 1:0 ⛔
Typ: over 2,5
Kurs: 1,98
Fortuna

Gdyby kurs był ~ 1,80 to nie stawiałbym tego meczu. Ale tutaj mamy prawie 2. Porto u siebie to wciąż dość dobrze grająca drużyna. Ogólnie ekipy z Portugalii na swoim terenie radzą sobie dobrze. Quaresma, Varela, Martinez - ofensywa powinna dziś trochę poszaleć, tym bardziej, ze nie wiadomo jak defensywę zestawi Benitez. Ogólnie to właśnie na nazwiskach piłkarzy ofensywnych opieram w głównej mierze swój typ - z jednej strony wyżej wymienieni a z drugiej Higuain, Callejon, Insigne, Hamsik. Powinno być wesoło. I chociaż Napoli na wyjazdach radzi sobie zdecydowanie gorzej niż przy swoich fanatycznych kibicach to po takim kursie spróbuję. Nie polecam szaleć ze stawką ale uważam, że tym jest wart gry
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
FC Basel - Red Bull Salzburg
Tym razem odpuszczam granie za grube pieniądze w tym meczu, może być różnie. Pierwszy raz od dawna zagram typowo na zawodnika, a będzie nim Hiszpan Jonathan Soriano. Ziomek jest w tak genialnej formie, że to się w głowie nie mieści. W każdym meczu w którym grał od przerwy zimowej strzelał gola (może nawet ta seria trwa więcej, nie chce mi się zbytnio sprawdzać). Ziomeczek strzelił w 27 meczach aż 38 goli, z czego w 7 meczach Ligi Europy zdobył 10 bramek. Z drugiej strony zespół z Bazylei, który po prostu gra słabo, w lidze remisują z jakimiś bobami typu St. Gallen. No proszę, jak oni takie wyniki osiągają w słabej lidze Szwajcarskiej to co będzie się działo w meczu z Red Bullem, który bardzo, ale to bardzo łatwo wygrał z Ajaxem w dwumeczu.
A, bym zapomniał w RB Salzburg prawdopodobnie nie zagra Alan, co jest jeszcze większym plusem dla mojego zakładu, a oprócz tego dużo obrońców nie zagra w szwajcarskiej drużynie.

Jonathan Soriano strzeli gola @@ 2.30 bet365
Jonathan Soriano strzeli dwa lub więcej goli @@ 7.50 bet365

Juventus - Fiorentina

Odświeżyłem stronę i cała analiza w pizduuuu poszła, nie będę ukrywać, że nie chce mi się drugi raz tego samego pisać więc w skrócie. Obie drużyny grały ze sobą cztery dni temu i wtedy zwyciężyła drużyna z Turynu skromnym wynikiem 1-0. Dzisiaj także nie spodziewałbym się zbytniego strzelania, wynik 1-0, ewentualnie 2-0 dla Juve powinien ich ucieszyć. Fiorentina totalnie bez formy, w lidze zaczynają lecieć w dół niczym Robert Mateja na skoczni w Planicy. Na dodatek sytuacja kadrowa im nie pomaga, stracili Rossiego, do tego nie zagra Joaquin. Jedyne w czym można upatrywać szanse dla drużyny z Florencji to brak Teveza, co będzie sporym osłabieniem w ofensywnej formacji drużyny z Turynu.

Under 2.5 @@ 1.95 bet365 ✅
wynik: 1:1

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Basel - Salzburg typuje minimum dwubramkowe zwycięstwo Salzburga - nie spuszczaja z tonu a W Bazylei trochę absensji się nazbierało.
Porto - Napoli - ciężki mecz do obstawienia może być tu wszystko ale jakbym typowął to 1
Ludogorets - Valencia - typ x2 Valencia i futbol hiszpański zdecydowanie jest lepszy od grania Bułgarów aczkolwiek Valencia moze tu tylko zremisować 0:0 i to będzie pożegnanie Ludogorets z liga europy bo w Hiszpanii handi na Valencie wejdzie spokojnie
Sevilla - Betis - takie derby aczkolwiek pewna jest tu jedynka czyli Sevilla ale ja wiem czy sie opłaca to grac po takim kursie? typuje wynik 2:1 3:1
Lyon - Plzen - Plzen zrobiło niespodziankę i może starczy z nich - jak Lyon podejdzie do tego meczu skoncentrowany a myślę, że tak będzie bo w lidze juz raczej nie mają o co walczyć a pewnie i tak tam 3 miejsce wywalczą aby do LM to tu mogą się pokazać z dobrej strony liczę tu od razu na handi typuje 2:0 3:1 a rewanż w Czechach na spokojny remis wtedy
Alkmarr - Anży - nie dowierzam w te Anzy - mam nadzieje ze Alkmarr podejdzie jak należy do tego meczu wywalczy dwubramkowa zaliczkę przed wyjazdem do Rosji - myślę też starczy fuksa tych podwórkowych graczy z Machaczkały
Juventus - Fiorentina - typuję że dzisiaj wygra Juve a w rewanżu remis albo Fiorentina nie gra Rosii w Fiorentinie a On ładnie grał nawet i strzelił Juve hatricka nie dawno dziś Juve myśle 2:0 albo 1:0
Totenham - Benfica - tutaj róznie może być Benfica najmniej przegra tutaj jedną bramką to max co może się zdarzyć najgorszego ale myślę, że Totenham wcale taki dobry nie jest jak by tu padł wynik 0:2 to bym się nie zdziwił - jak typ na ten mecz może mniej niż 2.5 bramnki?
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
PFC Ludogorets - Valencia✅✅✅
Typ: Valencia -1 AH
Kurs: 3.00​

Myślę że limit szczęści Ludogorets już wykorzystał w rewanżowym spotkaniu z Lazio, gdzie tak na prawdę do awansu przyczynił się bramkarz Lazio, który nie był w zbyt dobrej formie w tamtym spotkaniu i zawinił przy 2 bramkach.
Wiadomo w tamtych rejonach jest zawsze gorąca atmosfera podczas spotkania, jednakże jeżeli Ludogorets się za bardzo napali na zwycięstwo i zbyt optymistycznie zaatakuję Valencię to po prostu zostaną wypunktowani. Przy takim rozwoju sytuacji mogą być zabójcze kontry, co może zaowocować jakimś karnym bądź niebezpiecznym rzutem wolnym, do tego może pojawić się czerwona kartka. Ludogorets zagra bez podstawowego stopera - Moti, którego ma zastąpić jakiś niezbyt pewny i przy tym dość wolny obrońca. W zeszłej rundzie na pożarcie był skazywany Betis, a jednak sobie poradził i to na wyjeździe ograł Rubin 2-0.
Zarówno trener jak i zawodnicy &quot;Nietoperzy&quot; nie lekceważą rywala jednak jak są zmobilizowani aby wygrać dzisiejsze spotkanie i powalczyć o coś więcej niż tylko wyeliminowanie Bułgarów.
Trener Valencii. Juan Antonio Pizzi, opublikował listę 21 zawodników, którzy pojadą do Bułgarii w twarz PFC Ludogorets w ten czwartek, 13 marca. Składa się ono z:
  • Bramkarze: Guaita, Alves, Jaume.
  • Obrońcy: Joao, Barragan, V. Ruiz, Mathieu, piesze wycieczki, Bernat, Gaya.
  • Pomocnicy: Portu, Oriol, J. Fuego, Keita, Michel, Fede, Piatti, Feghouli.
  • Napastnicy: Jonas, Vargas, Alcácer.


Zapraszam do odwiedzania tematu: http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-scotta-94917-9.html#post4321495
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
interista18 773

interista18

Użytkownik
Sevilla - Betis

Derby Sewilli. Betis w poprzedniej rundzie wyeliminował rosyjski Rubin Kazań. Jednak to co wyprawiał Rubin w drugim meczu było żałosne, więc ogranie miejscowych było formalnością. Sevilla zaś zremisował pierwszy mecz na Słowenii z Mariborem 2-2, i przyznam, że był to ciekawy mecz do oglądania, z dużą ilością sytuacji z obu stron. Drugi mecz Hiszpanie wygrali 2-1. Suchy wynik nie odzwierciedla jednak przebiegu meczu, bo Sevilla była drużyną o wiele lepszą, a Maribor pierwszą sytuację bramkową miał w doliczonym czasie gry, który wykorzystał. Obie drużyny ostatnio dobrze spisują się w Primera Division. Sevilla traci już tylko dwa punkty do szóstego w tabeli Realu Sociedad. Betis traci osiem punktów do miejsca gwarantującego pozostanie w lidze, co przy jedenastu meczach można spokojnie odrobić. Ostatnie bezpośrednie mecze obu drużyn na tym stadionie kończyły się przekonywującymi zwycięstwami gospodarzy. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i zobaczymy zwycięstwo, może nawet dwubramkowe podopiecznych Unaia Emery&#39;ego, w celu zapewnienia solidnej zaliczki przed rewanżowym meczem.

Sevilla @ 1,57 ⛔
Sevilla (AH -1) @ 1,975
⛔
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
o to ze im nie idzie w Europie to chodzilo o caloksztalt a nie tylko ten sezon. Patrz gdzie dochodzil Basel a gdzie Salzburg. Salzburg to druzyna w ktorej praktycznie co rok jest kasa a wynikow w Europie brak, dopiero w tym sezonie cos graja.
Piszesz takie brednie jakbyś się nie znał na piłce albo śledził drużynę Salzburg od tego sezonu. Chłopie, Salzburg gra taką piłę, że zmiotą ten Basel... Jeszcze te braki w defensywie. Graj sobie 1X byleby inni tego nie pobierali, bo wszystkich wy**bie... Nie znasz się to się nie mądrz. Nawet Barca przegrała w Amsterdamie a oni powieźli Ajax 3-0 na ich własnym stadionie. Bredni, brednie, brednie!!!!
 
elmofreak6 0

elmofreak6

Użytkownik
Pytanie z innej beczki, wiecie może w u którego buka można zagrać zakład typu: Lyon wygra i strzeli minimum 2 bramki? Po otrzymaniu odpowiedzi post do usunięcia ???? Pozdrawiam.
 
chico_84 0

chico_84

Użytkownik
to jest piłka nożna i totalnie wszytsko jest możliwe, ja uważam i tak też postawiłem na kuponie, że Basel dziś wygra, TAK DAŁEM CZYSTĄ 1,
jakby zawsze miał wygrywać faworyt, drużyna w lepszej formie itd, to ni byłoby bukmacherki, moje przeczucie :
Basel - Salzburg -- 1 -- 3,80
jak będzie zobaczymy za 2h
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Są składy, Basel osłabienia dośc duże w obronie i buki to obczaiły i kursy mocno w dól na
Salzburg, tak więc biorę Salzburg (-1) / @ 3.50 POLECAM!
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Piszesz takie brednie jakbyś się nie znał na piłce albo śledził drużynę Salzburg od tego sezonu. Chłopie, Salzburg gra taką piłę, że zmiotą ten Basel... Jeszcze te braki w defensywie. Graj sobie 1X byleby inni tego nie pobierali, bo wszystkich wy**bie... Nie znasz się to się nie mądrz. Nawet Barca przegrała w Amsterdamie a oni powieźli Ajax 3-0 na ich własnym stadionie. Bredni, brednie, brednie!!!!
dobrze kolego ze Ty sie znasz na pilce... To jest forum i moja opinia na ten mecz. Porownywanie ze Barca przegrala w Amsterdamie a Salzburg wygral jest niedorzeczne. Nie ma co porównywać tych meczy i rangi. Liga Mistrzow a Liga Europejska to dwa rozne swiaty i napewno Ajax inaczej podszedl do spotkania z Barcelona a do meczu z Salzburgem ale mysl i wiedz sobie co chcesz. Mecz sie skonczy to bedzie wszystko jasne mnie tylko dziwi taki Wasz optymizm ze Salzburg napewno wygra. Przeciez Basel to nie jest jakis zespol amatorski, sam fakt ze sa zinteresowani Fabianskim cos swiadczy.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Sevilla vs Betis
typ: ilosc zoltych kartek w pierwszej polowie: wiecej niz 2.5
kurs: 2.4
Bwin

Bardzo ciekawy zaklad, mysle ze bardziej realny niz wskazuje nam kurs. Derby, niezaleznie od tego jakie sklady wystawia obie druzyny beda meczem walki, wiec mozna spodziewac sie sporej ilosci kartek w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Derby Sewilli powinny być ostre. Obie ekipy mają priorytety nastawione na ligę, ale jednak trzeba patrzeć na to, że są to derby. 6 kartek jak na taki mecz wydaje się niczym. Pan Cuneyt Cakir nie widział jeszcze na oczy takiego spotkania więc myślę, że kartki zacznie sypać z rękawa. Dawno kartek nie grałem, ale taki mecz to co innego. W ostatnim ligowym meczu na Pizjuan zobaczyliśmy 7 żółtych kartek w tym 1 czerwoną. Nie widzę tego meczu inaczej.
Sevilla - Real Betis
Over 6 kartek (6 kartek=zwrot) 1,80 Bet365 zwrot

Reyes jest w pierwszym składzie, a on zawsze mobilizuje się na derby. W Hiszpanii śmieją się, że warto trzymać go w składzie nawet na te 2 mecze do roku.
Reyes strzeli 4,20 Betsson ⛔
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Sevilla vs Betis
typ: ilosc zoltych kartek w pierwszej polowie: wiecej niz 2.5
kurs: 2.4
Bwin

Bardzo ciekawy zaklad, mysle ze bardziej realny niz wskazuje nam kurs. Derby, niezaleznie od tego jakie sklady wystawia obie druzyny beda meczem walki, wiec mozna spodziewac sie sporej ilosci kartek w tym meczu.
to juz weszlo :-D teraz inny ciekawy zaklad, ile kartek otrzyma druzyna gospodarzy?
Typ: over 2.5
1.8

szybko bo mecz trwa, gospodarze przegrywaja, jedna kartke juz maja. Przegrane derby u siebie to nie powod do dumy, a teraz gdy beda probowac trafic do bramki moga byc szczegolnie sfrustrowani.
Buk oczywiscie bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom