>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europejskiej - 13.03.2014

Status
Zamknięty.
komos84 182

komos84

Użytkownik
W czwartek pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Europy. Na pierwszy rzut oka wyjątkowo ciekawie zapowiadają się derby Sevilli. Tam na pewno nikt nogi nie będzie odstawiać, wręcz przeciwnie, spodziewam się dużo złośliwych fauli. Piłkarze obu zespołów się nie lubią, a kibice wręcz nienawidzą. Betis jest na tą chwilę słabszy piłkarsko, ale można być pewnym, że mimo fatalnej postawy w lidze podopieczni Calderona się zepną i zagrają na 200% zaangażowania. Czy to wystarczy? nie wiem, nie obchodzi mnie to, bo planuję zagrać w tym spotkaniu over kartkowy. Na ligę hiszpańską często wystawiana jest linia w graniach 7,5 lub nawet 8,5 kartki. Gdyby któryś bukmacher dał linię na poziomie 5,5 lub 6,5 kartki grałbym to. Oba zespoły spotkały się w La Liga 24 listopada ubiegłego roku i było 7 żk oraz 1 czerwona - wtedy Sevilla wygrała u siebie 4-0. Z kolei 13.04.2013 gdy obie drużyny grały na stadionie Betisu było 7 żk i niesamowite, dramatyczne widowisko. Betis wyciągnął mecz z 0-3 na 3-3. Spodziewam się w czwartek bardzo dobrego spektaklu piłkarskiego, w którym nie zabraknie goli, oraz twardej gry przez 90 minut.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Juventus - Fiorentina

Ja tu gram mocno w stronę Juventusu.
Ligę praktycznie mają już wygraną i Liga Europejska powinna być dla nich priorytetem.
Z Turkami w miarę łatwo poszło, choć w pierwszym meczu nie został uznany prawidłowy gol dla nich, a przy wyniku 2-0 sprawa awansu była już rozstrzygnięta przed rewanżem. Na osiemnaście meczów w tym sezonie aż szesnaście kończyły się wygranymi Starej Damy. Fiorentina pewnie pokonała duński Esbjerg w poprzedniej fazie. Jednak w lidze ostatnio notuje słabe wyniki, bo trzy przegrane w czterech meczach.
Myślę, że Juventus będzie chciał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę już w pierwszym meczu w Turynie. Dokładając do tego znakomitą grę na własnym obiekcie, słabą postawę Violi w ostatnich meczach i świadomość, że finał tych rozgrywek odbędzie się na stadionie Juventusu, to warto zagrać na zwycięstwo Juve.

Juventus @ 1,40 Sportingbet ⛔
Juventus (-1) @ 2,15 Sportingbet
⛔
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Basel - Salzburg
Myślę,że warto pójść po raz kolejny w stronę Salzburga.
Zdaję sobie sprawę,że Basel to nie jest łatwy przeciwnik,zwłaszcza gdy grają u siebie.
Potrafili w LM ograć dwukrotnie Chelsea,choć akurat z angielskimi zespołami chyba gra im się dobrze bo rok temu po karnych pokonali Tottenham w LE,no i Chelsea nie była też jeszcze w optymalnej formie.Jednak trzeba też odnotować dwie porażki z Schalke (jedna nie zasłużona bo bramka ze spalonego dała Schalke zwycięstwo) i dwa remisy ze Steauą,u siebie bramkę na 1-1 strzelili w doliczonym czasie o ile dobrze pamiętam.
Teraz wydaje mi się,że nie są jednak tak groźni jak byli dotychczas.Sprzedali Salaha,który był bardzo istotnym zawodnikiem,w lidze też wiedzie im się ostatnio tak sobie.Nie oglądam tej ligi ale wyniki nie napawają optymizmem,trzy ostatnie spotkania to remisy więc chyba to nie wygląda tak jak powinno.Z tego co mi wiadomo w ostatnim meczu ligowym trzech podstawowych zawodników nabawiło się kontuzji: Die i Streller czyli podstawowi zawodnicy i nie wiadomo czy zagrają w tym spotkaniu.Wiadomo jednak,że na pewno nie wystąpi Voser (podstawowy obrońca).
Na przeciwko mamy Salzburg czyli drużyna która gra bardzo ofensywny i ładny dla oka futbol.Kto wie czy nie okażą się czarnym koniem tych rozgrywek.W lidze spuszczają łomot każdemu jak leci i to najczęściej są hokejowe wyniki,nawet drugim garniturem spokojnie ogrywają rywali więc tutaj swoją ligę wyprzedzili już o lata świetlne.Jak ktoś chce to niech sobie zobaczy statystyki tej drużyny bo to co oni tam wyczyniają to jest niesamowite.Najważniejsze jednak jest to,że w LE również grają bardzo dobrze i wygrywają mecz za meczem.Wyszli z grupy z kompletem punktów a teraz przejechali się po Ajaxie i chyba to jeszcze nie koniec ich wyczynów.Ta drużynę na pewno stać na wiele.Potrafili kompletnie zdominować Ajax w Amsterdamie i 3-0 to był najniższy wymiar kary.Zagrali świetnie pressingiem,po odbiorze szybkie i bardzo groźne ataki i już do przerwy prowadzili 3-0.Mają bardzo dobrych zawodników do takiej gry,świetnie funkcjonują jako cała drużyna i przyjemnie się ich ogląda.Z Basel nie zagra jedynie Alan ale to wiele nie zmienia moim zdaniem bo pewnie wyjdą na jednego napastnika albo zagra Zulj,który w lidze też strzela bramki i dostaje często szansę gry i siła ognia w dalszym ciągu będzie duża.W świetnej formie jest Soriano i myślę,że on powinien tu coś strzelić.Z Ajaxem w dwumeczu 3 bramki,w ostatnim meczu ligowym z Ried bramka,wcześniej z Rapidem hat-trick więc forma jest wyborna.Ode mnie takie typy,pod spodem piękna bramka Soriano,która skłania też do nieco ryzykownego ale być może opłacalnego typu.
Salzburg @ 2.30 ⛔ 0-0 słaby mecz...
Soriano To Score &amp; Salzburg Win @ 4.00 ⛔
WilliamHill

http://www.youtube.com/watch?v=Uixv1Wb-fY8
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To ja dodam do kolegi wyzej jeszcze kilka moich propozycji na mecz Basel vs Salzburg opartych troche na statystykach.
I Polowa nalezy do Salzburga ;););)

  • Salzburg wygra pierwsza polowe @ 2,75 ⛔
  • over 1,5 gola w pierwszej polowie @ 2,5 (oba Unibet) ⛔

Dla super kozakow

  • Salzburg wygra pierwsza polowe - 1 @ 8 ⛔
  • Correct score w pierwszej polowie: 0:2 @ 11 (oba Unibet) ⛔


Tak wiec pierwsze polowy w tym sezonie naleza do Slazburga. W 13 ostatnich wyjazdowych spotkaniach 10 razy zdobyli gola w pierwszej polowie a w 15 ostatnich wyjazdowych meczach o stawke w 10 wygrywali pierwsze polowy. W tym roku w 4 meczach wyjazdowych (na 4 rozegrane) w pierwszej polowie strzelili po 3 bramki pokrywajac spokojnie handi za kazdym razem i wygrywajac za kazdym razem pierwsza polowe.
Dobra dyspozycja Salzburga to nie jest jednak jedyny powod dla ktorego zagram powyzsze zaklady. Glowna przyczyna jest fakt, ze Bazylea to zdecydowanie druzyna ktora pierwsze polowy przesypia. Bazylea w ostatnich 13 domowych meczach w pierwszej polowie strzelila bramke w zaledwie 4. W drugich polowach Bazylea zdecydowanie odzywa. Dla kontrastu mozemy porownac drugie polowy meczow Szwajcarow. W 13 spotkaniach az w 12 drugich polowach (na 13) strzelili gola. Widac, jak na dloni, ze Szwajcarzy zaczynaja grac po 45 minutach.
II Polowa nalezy do Bazylei ;););)

  • Basel DNB @ 2,18 (Unibet) zwrot
  • Czas pierwszego gola Basel: po 46 minucie @ 2,87 (WH) ⛔
  • Last Goal: Basel @ 2,02 ⛔
  • BTS w drugiej polowie @ 3,05 (Unibet) ⛔

Dla mega kozakow

  • HT/FT: 2/X @ 12,5 (Unibet) ⛔
  • Salzburg wygrywa 1 polowe/ Basel wygrywa 2 polowe @ 8,5 (WH) ⛔
  • Prowadzi do przerwy i nie wygrywa meczu: Salzburg @ 9,5 (WH) ⛔


Tak wiec jak juz mowilem, Bazylea to druzyna drugich polow i mysle, ze tak samo bedzie i w tym meczu. W 12 na 13 drugich polowach Bazylea strzelila bramke. Ciekawostka taka, ze w tym roku Salzburg w 2 wyjazdowych meczach z 4 rozegranych nie strzelil gola w drugich polowach a w dwoch w ktorych strzelil gola w drugiej polowie ich przeciwnik i tak zdolal zdobyc ostatnia bramke - przejawia sie to chyba rozluznieniem kiedy prowadza 0:4 badz 0:5... ????

Bazylea na ostatnie 10 domowych spotkan w 5 tracila pierwsza bramke ale zadnego z tych spotkan nie przegrala. Z Young Boys przegrywali juz 0:2 ale ostatecznie wygrali 3:2, z Luzern przegrywali po pierwszej polowie 0:1 ale ugrali remis 1:1, z Grasshoppers sytuacja blizniaczo podobne - 0:1 do przerwy w plecy, wynik koncowy 1:1. Z Thun traca bramke w 13 minucie ale odrabiaja straty i wygrywaja 4:1 no i ze Steaua przegrywaja pierwsza polowe 0:1 ale strzelaja gola w koncowce meczu i jest remis 1:1. Tak wiec w 5 na 5 spotkan w ktorych tracili pierwsi bramke odrabiali straty (nie licze meczow towarzyskich). Mysle, ze podobnie moze byc i tym razem.
Co do BTS w drugiej polowie, to Bazylea juz opisalem 12/13 trafione Salzburg natomiast w ostatnich 13 spotkaniach wyjazdowych w 9 strzelil gola w drugiej polowie. Po kursie @ 3 mysle, ze warto sprobowac zagrac i taka opcje.
Oczywiscie niektore typy sa o wysokich kursach co odpowiada ich prawdopodobienstwu wiec kazdy gra na wlasne ryzyko :grin::grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yurand 230

yurand

Użytkownik
Basel - Salzburg

TYP: Salzburg over 1,5 gola - KURS: 2,10 ⛔

BUK: MILENIUM


Jak dla mnie kurs wystawiony przez Milenium to bomba. Salzburg nie oszczędził Ajaxu, tak jak przeczuwałem. Salzburg w świetnej formie i może bardzo daleko zajsc, Basel ma problemy ostatnio w lidze. Na trzy ostatnie mecze 3 remisy, forma daleka od ideału. Salzburg tłucze za to ostatnio wszystkich ile i jak się da. Żałuję, że nie zagrałem ich po meczu z Bayernem po kursie 30, że wygra LE, bo są naprawdę w stanie powiezc nawet Juve. Ja ten kurs pobieram, i stawiam na zwycięstwo Salzburga 1-3.



Tottenham - Benfica

TYP: Tottenham under 1,5 gola - KURS: 1,55 ✅

BUK: MILENIUM


Kolejnym meczem, który wzięłem pod lupę jest mecz w Londynie. Kurs, który owi bukmacherzy wystawili na to zdarzenie bardzo mnie zadowala. Co mnie skłoniło do zagrania tego? Może i to, że Benfica ostatnio bardzo mocna w obronie. Ostatnio stracili gola dopiero 1 lutego b.r., gdy grali z Gil Vicente, a spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. To ostatnia strata punktów, jaką zanotowała Benfica od tamtego czasu i jedyny stracony gol. Od tego czasu Benfica leje wszystkich i w tym roku już tylko jakaś tragedia musiałaby się stac, ażeby Benfica nie zdobyła mistrzostwa Portugalii. Mi to imponuje, a patrzac na to jak się Tottenham męczył z ostatnim rywalem ten kurs to piękna sprawa. Może jedną strzelą, może... Ale dwóch Benfica nie straci i tego jestem pewien.



FC Porto - SSC Napoli

TYP: Porto under 1,5 gola - KURS: 1,52 ✅

BUK: MILENIUM


Tym to już mnie w ogóle rozwalili... Porto z taką formą nie ma jakichkolwiek szans z drużyną, która powinna grac teraz w LM. Gospodarze cudem awansowali kosztem średniaka ligi niemieckiej - Eintracht Frankfurt (2-2 u siebie i 3-3 na wyjeździe). Parodia, żeby tyle bramek tracic z taką drużyną. Fakt, że Niemcy są waleczni ale drużyna Porto ma chyba kulminację kryzysu, który narastał od pewnego czasu. Jeśli chodzi o Napoli to ich gra ostatnio też nie zachwyca. Wygrali ledwo 1-0 z Romą ale bez straty bramki. Napoli bardzo rzadko traci dwie bramki w meczu ale biorąc pod uwagę formę Porto to śmiem twierdzic, że gospodarze mogą w końcu dostac naprawdę srogą odprawkę i już po pierwszym meczu awans Napoli będzie tylko formalnością.



Sevilla - Betis

TYP: Czerwona kartka w meczu - KURS: 2,40 ⛔

BUK: MILENIUM


I jak zwykle jak jest dostępna czerwona kartka na takie spotkania to gram bez zastanowienia. Ci co śledzą Primera Division wiedzą jakie są derby Basków... Dużo kopaniny, niesportowych zagrań i... szansy na &quot;czerwień&quot; ???? Ja zawsze wyrażam przekonanie, że Baskowie są je*nięci i nie tylko pod tym względem... Jeśli chodzi o statystyki to (!UWAGA!) na 6 ostatnich meczy pomiędzy tymi ekipami w każdym z nich była czerwona kartka! Dla mnie kurs wystawiony przez bukmacherów powinien byc w granicach 2,00. Sędzia dzisiejszego spotkania to Turek Cüneyt Çakır, który kartki żółte wyciąga dosc często, czerwonymi kartka średnio co piąty mecz ale na to nie ma co patrzec, bo jeżeli będzie musiał pokazac to pokaże i tyle. Fakt jest taki, że jeżeli nie dzisiaj to za tydzień w rewanżu pokaże sędzia na pewno. Polecam też zagrac linię zółtych kartek, jeśli jest gdzieś dostępna, bo pomiędzy tymi zespołami bardzo często padała czerwona kartka po drugiej żółtej ;) Ja jestem pewien, że jeżeli spotkanie nie będzie zbyt długo trwało 0-0 to sędzia wykluczy kogoś na pewno ;)


Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Małe zainteresowanie widzę tutaj meczami Ligi Europejskiej. Wiadomo, że rozgrywki klubowe rządzą się swoimi prawami i jest nie raz dużo niespodzianek. Macie jakieś ciekawy typy na jutro, którymi się podzielicie, żeby zagrać za małą kwotę ;)
Ja myślę, żeby dać na Juventus, Salzburg, Napoli strzeli. Zastanawiam się nad Lyonem, jednak nie wiem jak Francuzi podchodzą do tych rozgrywek, bo priorytetem dla nich jest liga z tego co wiem.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
W stronę Lyonu nie warto grac mimo że grają u siebie. Celem nr1 jest zajęcie miejsca gwarantujacego LM a w zasadzie el do LM. W weekend maja ciezki mecz z Monaco i mysle ze nie wyjdą wszystkim co maja najlepszego. Ja ide w stronę Pilzna i kurs na over0,5 jest zadawalajacy - 1,6. Pilzo potrafiło sobie poradzic na ciężkim terenie w Doniecku to i we Francji powalcza i zapewne ich celem bedzie cos strzelić. Zastanawiałem sie na Fiora strzeli po kursie 1,8 było to zdarzenie ale jednak Juve u siebie dobrze broni i kładzie nacisk by nie tracić bramek na własnym stadonie. Z drugiej strony Fiorentina ma kim atakować ,niezła ofensywa ,ale ostatni słaba forma. Trzeba poczekać jakim składem wyjdzie Juve , ale raczej znowu zobaczymy graczy którzy dostają rzadziej szanse do gry.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

PFC Ludogorets - CF Valencia 0:3

Typ: Under 2,5 gola
Kurs: 1.75


Valencia nie wygrała od 3 kolejnych meczy. Nie ufam Nietoperzom mimo wyeliminowania Dynamo Kijów. Ciężko powiedzieć co pokażą jutro. Remis z Ukraińcami u siebie, porażka z Vallecano i remis z Bilbao, to średnie wyniki. Bardziej cenie awans PFC Ludogorets i pokonanie Lazio Rzym, niż wygraną Nietoperzy z Dynamo Kijów w pierwszym meczu, które nie jako gospodarz nie grał na własnym stadionie (zamieszki na Ukrainie). Valencia rewanż gra u siebie, a to duży atut na tym etapie rozgrywek. Pierwszy mecz trzeba po prostu rozegrać i nie stracić bramki. Dlatego widzę under w tym meczu. Nudne widowisko, gra faul, na czas i max 1-2 bramki. Wydaje mi się, że na gospodarzach ciąży presja. Wielka presja z którą nie wiem czy sobie poradzą. Za dużo się chyba wymaga od nich. Zagrają asekuracyjnie i skupią się na pojedynczych atakach. Nie mają na tyle atutów, aby móc rywalizować jak równy z równym z Hiszpanami. Forsowania tempa nie będzie z jednej i z drugiej strony. Spodziewam się bardziej wyczekiwania na nadarzające się okazje i gra pozycyjna. Gospodarze odkrywać się nie mogą, tym bardziej że wiedzą iż Valencia posiada z przodu dwóch szarpaków - Jonasa i Paco, no i kreatywnego Algierczyka Sofiane Feghouli, który często zagrywa prostopadłe dokładne podania..
FC Porto - SSC Napoli 1:0

Typ: Obie strzelą? TAK
Kurs: 1.91


Tutaj nie mam wątpliwości. Obrona Porto jest po prostu słaba i żałosna. Tracą bramki na własne życzenie. A klasowa drużyna jaką jest Napoli bez problemu powinna to wykorzystać. Skoro przyjeżdża do nich Frankfurt i w ostatnim kwadransie strzela im dwie bramki (dzięki temu zremisowali 2:2), a Porto wygrywało i kontrolowało spotkanie, to jest coś nie halo z nimi. W dodatku ten samobój znakomitego Alexa Sandro.. Bez komentarza pozostawię. Guimaraes (ligowy średniak) pakuje im w lidze ostatnio 2 bramki grając u siebie i remisuje 2:2, potem znowu tracą 3 gole w meczu rewanżowym z Eintrachtem. Ostatni mecz w lidze to zwycięstwo 4:1 z Arouca. No i teraz wisienka na torcie! Ekipa, która oddaje 2 celne strzały w meczu w światło bramki i strzela gola Porto na wyjeździe to dla nich spore osiągnięcie, tym bardziej że nie wygrali w lidze od 7 meczy i znajdują się nad przepaścią w lidze. Napoli będzie walczyło jak lew. Higuain, Hamsik, Callejon i spółka są bojowo nastawieni i myślę, że gola na wyjeździe zdobędą, co im pozwoli na większe szanse w rewanżu. Porto z racji gry na własnym obiekcie także powalczy. BTS do pokrycia nawet w 1 połowie przy obecnej dyspozycji jedynych i drugich! A wyniku spodziewam się wysokiego.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus - Fiorentina
Juventus (AH: -1,-1,5) buk: Pinnacle kurs: 2,00 ⛔
Dla mnie Juventus jest faworytem na wygraną LE. Oczywiście nie chodzi wyłącznie o finał, a w zasadzie miejsce, ale o poziom sportowy. To drużyna, która przez swój minimalizm odpadła z LM i od tamtej pory mam wrażenie, że gra coraz lepiej. Zależy im na tej LE i to widać. Mimo zaliczki z Trabsonsporem wbrew zresztą niektórym typom na forum wygrali 0:2. Teraz zagrają na swoim podwórku z Fiorentiną. Co ciekawe rozegrany ostatni mecz ligowy wygrali 1:0 właśnie z jutrzejszym rywalem. Jednak wiadomo jak działa LE i tu z pewnością będą chcieli wyrobić większą zaliczkę.
Sevilla - Real Betis
Sevilla (AH: -1,-1,5) buk: Pinnacle kurs: 2,32 ⛔ (edit// 100% gry i 0% skuteczności i szczęścia to obraz Sevilli. Jak będzie fajny kurs mimo wszystko pogram na ich awans bo byli drużyną lepszą, ale marnowali setki)
Podobna sytuacja - własne podwórko. Sevilla zagrała ostatnio ładny mecz ligowy, pokonała Almerię. Tak patrząc na tabelę Betis jeszcze niżej, w zasadzie na samym dnie i tu upatruję zwycięstwa Sevilli. Betis musi walczyć o utrzymanie w PD i nie sądzę aby to LE była ważniejsza. Co najmniej po równo. Ostatni mecz ligowy Sevilla wygrała z Betisem 4:0. Sam Betis ostatnio gra bardzo dobrze, są w formie, ale nie sądzę aby wygrali wyjazdówkę z Sevillą, która też gra lepiej.
I dubelek: Juventus + Sevilla kurs łączny: 2,20 buk: Betsafe⛔
Oczywiście ponieważ to tylko LE proponuję grać małymi stawkami. Poprzednio prawie wszystkie typy z LE ładnie mi weszły, mam nadzieję powtórzyć to jutro.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
FC Basel - FC Salzburg / FC Salzburg wygra / 2.15 @ Expekt / Start 19:00
vs

Analiza: Drużyna FC Salzburg w fazie grupowej zajęła pierwsze miejsce w
swojej grupie C, eliminując drużynę Esbjerg, Elfsborg i Standart Liege. W dwumeczu
6:1 pokonali drużynę Ajaxu, a grając na co dzień w lidze austriackiej, zajmują
pierwsze miejsce na fotelu lidera, mając tym samym 25 punktów przewagi
nad drugą drużyną Grodig. Mają w swojej drużynie takich napastników jak Hiszpan
Soriano 18/23 i Brazylijczyk Alan 21/21 (który w tym meczu nie zagra niestety, a
to ogromne osłabienie w linii ataku). Dodatkowym osłabieniem jest brak obrońcy
Ulmer 21/1 i to wszystko na temat mojego faworyta tego spotkania.
Gospodarze bez Marcelo Diaz 12/2, Ivan Ivanov 11/0, Behrang Safari 14/0, Marco
Streller 19/10, Kay Voser 23/1 oraz Taulant Xhaka 19/2. Serey Die 11/0 jest pod
znakiem zapytania. Gospodarze i bez tych braków w kadrze w moich oczach są
skazani na porażkę ale o wyniku spotkania pogadamy po zakończeniu spotkania.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ludogorets - Valencia 1X @ 1.77
Wg mnie duże value. Bułgarzy są rewelacją tegorocznych rozgrywek LE. Wyszli z grupy bez porażki, w dodatku z bilansem 5-1-0, gdzie pokonali dwa razy PSV (może nie gra obecnie rewelacji ale jednak). Stracili w 6 meczach tylko 2 bramki. W poprzedniej rundzie odprawili z kwitkiem Lazio.
Dla mnie przypadków tu nie ma. Ta drużyna coś gra. Statystyki mają niesamowite: w ostatnich 30 meczach przegrywali tylko dwa razy.
Z drugiej strony Valencia, która najłagodniej mówiąc nie rozpieszcza. W lidze nie może się przebić do miejsc pucharowych. A w niedzielę gra mecz o 6 punktów na wyjeździe z Sociedad. Wynik tego meczu może zaważyć na tym, czy sezon dla Nietoperzy będzie stracony. I tutaj jest największy problem: czy Valencia mając na uwadze arcyważny mecz w lidze podejmie 100%-tową walkę w mecz LE? Mecz z Sociedad jest jeden, z Ludogorets będzie remis.
Uważam, że losy przyszłego sezonu są ważniejsze i Hiszpanie nie zagrają dziś na 100%.
Edit: dodam, że wszystkie bilety zostały wyprzedane i dopingować będzie 40 000 kibiców
Alkmaar - Anzhi 1 @ 1.70
Jak drużyna, która ostatnio wygrała pierwszy mecz w lidze na 20 rozegranych znalazła się tak daleko w LE tego nie wiedzą najstarsi górale. Wg mnie ich przygoda z LE zakończy się w tym miejscu.
Alkmaar jest przede wszystkim mocny u siebie. Zarówno w LE, w której nie przegrał u siebie spotkania jak i w lidze (9-3-2 - druga pozycja w lidze).
Wygrana u siebie musi się stać priorytetem, ponieważ u Ruskich to różnie bywa ;)
Dodam, że chyba Anzhi zaczęło bój o utrzymanie, a jeśli tak to raczej zaczną przerzucać siły na rodzimą ligę. W końcu w LE szans na wygraną nie mają, a spadek odczują bardzo mocno.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Ludogorets +0,5 1,79 2/10
Valencia kolej precendete wygrał z dala od domu przeciwko Dynamo Kijów gry, ale grał na neutralnym Nikozji na Cyprze za problemy, które mamy na Ukrainie w Liga zobaczyć prawie wszystkie gry i wersja zewnętrzna Valencia mnie nie przekonuje, prawda, że jakość jest po stronie Hiszpanów w Bułgarii, ale dziś wieczorem znajdzie ciepły klimat, a zespół, który gra bardzo agresywnie w piłkę nożną i piłkę Valencia przewoźnicy nie będzie łatwe, jasne, że książka zawsze bronić, ale najsilniejsze zespoły jeśli mogę umieścić na stronie startowej Podwójna szansa 1,80 gram je bez względu na zespół, który znów wyjazd w tym sezonie połączeniu bardzo mało.

Napoli over 2,25 1,88 - +0,5 1,74 2/10

Nie mam wiadomości o Neapolu, ale widząc kursów sprawia, że ​​myślę, że w rezerwach obozowych spadek inaczej nie potrafią wyjaśnić, dlaczego podwójna szansa 1.72, port nie jest już, że z dwa sezony temu, gdy grają na tym etapie trudno było europejskie, jak również oddziały dla nich, ale jeśli Benitez szuka w najlepszym obozie szkoleniowym nie sądzę, że Napoli straci tu z nich ma rzeczywiście to, czego potrzeba, aby wygrać mecz, myślę, że linia na 2,25 od spisach obu zespołów jest jednak podstawa, ponieważ obie obrony grał bardzo przyznać.

Viktoria Plzen +0,5 2,00 2/10
Czesi grali na Ukrainie przeciwko Szachtar nie mówiąc, jeśli nie obsługuje podwójną szansę przeciwko Lyon dalekich krewnych jednej z kilku sezonów temu, Viktoria po klęsce w niedzielę wieczorem w meczu z silnym Sparta Praga, gdzie wygięte oraz dwóch czerwony jest niemal odcięte od walki o Scudetto dla zespołu, który skupi się na wszystkich zawodach i jest bardzo doświadczony zespół, Lyon przeciwko złym ukraińskiej Chernomore po remisie 0:0 w Odessie poniósł wiele, aby wygrać mecz, a jeśli przeciwnicy w finale zostało w dziesięciu nie wiem jak książka finiva.Anche tutaj bronili nazwę, ale boję się, że nie gram w gry i zobaczyć, nie czytając nazwiska, dla których X2 Plzen wydaje dobra zabawa.
Basel +0,25 2,01 2/10

Że Salzburg stał szwadron dorównać wielką europejską piłkę nożną wątpię, prawda, że ​​Ajax wygrał oba wyścigi, ale holenderski międzynarodowy piłkarski w tym sezonie jest daleko w tyle, nie zapomnij, że Bazylea w zeszłym sezonie przyszedł w półfinale w tej konkurencji, a to wtedy wyeliminowany w fazie grupowej Champions w decydującym meczu z Scahlke wygrał oba mecze z Chelsea i jeśli wygra dziś na Salzburg to trudne pole to płacisz nie żałuje, ale patrz 0,25 Basel w domu, że nie mogę grać.
Totthenam -0,25 2,02 2/10

Nawet tutaj nie słyszałem o tworzeniu Tottenham, byłem zdumiony, gdy zobaczyłem otwór gdzie wyszedł kursy Tottenham -0.5 1.98, Benfica według mnie nie jest tak silny w tym sezonie w rundzie Ligi Mistrzów wyszedł w grupie, w jego zasięgu, to nie ma również coś do rozważenia, w ubiegłym sezonie zespół był w partii na trzy cele, mistrzostwa-liga-puchar Portugalii i chce wygrać wszystko, co wiemy jak to się skończyło, w tym sezonie wygra po kilku latach w lidze i nie sądzę, że w tej konkurencji daje maksimum to nie jest to, że się mylę, ale widzę, aktualne kursy Tottenham w domu nie mogę grać.

ps. atwe gry na małej wysokości, Juventus i Sevilla zostawiam innym, grać, grać fasoli w dłuższej perspektywie będzie stracenia inaczej książka będzie zamknięty od lat
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
CIEKAWOSTKI O MECZACH

Tottenham - Benfica

Tottenham zagra w niedzielę niesamowicie ważny mecz u siebie z Arsenalem. Mecz z tak zwanych &#39;o 6 punktów&#39;. A wiadomo jak ogólnie Anglicy podchodzą do LE.

Basel - Salzburg

Basel zdziesiątkowane kontuzjami, szczególnie wśród obrońców:


Sevilla - Betis

Sędzią tego spotkania będzie pan Cuneyt Cakir znany m.in. z wyrzucenia Naniego w meczu z Realem. Ogólnie sędzie bardzo lubi dawać karne i czerwone kartki.

Lyon - Pilzno

W drużynie gospodarzy nie wystąpią:
Grenier, Gourcuff i Bedimo - duże osłabienia linii pomocy

Juventus - Fiorentina

Nie zagra Tevez - kontuzja kostki.
Finał tegorocznej edycji LE odbędzie się na stadionie Juventusu.

O Alkmaarze i Ludo pisałem wyżej.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Alkmaar-Anzhi
Alkmaar 1.67 bwin ✅
Moj bet dnia. Alkmaar w gazie. Wyeliminowali silny Liberec, ktory wedlug mnie jest o klase jak nie o dwie wyzej od zespolu Anzhi. Ostatnio dwa zwyciestwa u siebie w lidze po 4-0. Zespol Alkmaar bardzo grozny u siebie i bedzie musial sobie przewage zrobic przed wyjazdem do dalekiej Rosji. Druzyna z Holandii to ambitny klub i raczej nie odpuszcza europejskich pucharow. Wszystkie znaki na niebie pokazuja mi zwyciestwo Alkmaar dlatego na nich pewnie stawiam!
Basel - Salzburg
Basel 1X 1,75 bwin ✅
Dziwi mnie taki optymist w srod forumowiczow co do zwyciestwa Salzburga. Rozumiem ze klub ze Szwajcarii oslabiony kilkoma zawodnikamii i ze nie sa zbytnio w formie ale zeby odrazu stawiac ich w roli zdecydowanego przegranego? Prosze sobie przypomniec jak Basel gra w europejskich pucharach i z jakimi klubami sobie radzil. Salzburg sredni zespol w Europie, na swoim podworku sa bardzo mocni ale w Europie juz tak nie idzie. Prawde mowiac po losowaniu chcialem stawiac czysta jedynke ale przy takim kursie wole sie podeprzec remisem i tak mam wysoki kurs.
Juventus-Fiorentina
Juventus 1.40 bwin ⛔
Juventus gram tylko dlatego, ze final rozgrywek odbedzie sie na ich terenie i w meczach u siebie sa niesamowici. Jak dobrze pamietam nie przegrali jeszcze w tym sezonie meczu u siebie. Licze na pewne zwyciestwo Starej Damy, ktore da spokojny wyjazd do Florencii na rewanz.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
hiszpański napastnik Alan na 100 % nie zagra i Ulmer kluczowy
obrońca którego nie ma powyżej na tym załączniku.
Na jakiej podstawie uważasz, że Alan na 100 % nie zagra skoro nawet na tym obrazku jest napisane, że występ jest wątpliwy co nie znaczy że już na pewno nie zagra tak jak to Ty przedstawiasz. Podobna rzecz miała się w meczu z Ajaxem w Amsterdamie i tam też występ drugiego kozaka z napadu czyli Soriano też był brany pod wątpliwości a mimo to zagrał i strzelił dwie bramki.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Dziwi mnie taki optymist w srod forumowiczow co do zwyciestwa Salzburga. Rozumiem ze klub ze Szwajcarii oslabiony kilkoma zawodnikamii i ze nie sa zbytnio w formie ale zeby odrazu stawiac ich w roli zdecydowanego przegranego? Prosze sobie przypomniec jak Basel gra w europejskich pucharach i z jakimi klubami sobie radzil. Salzburg sredni zespol w Europie, na swoim podworku sa bardzo mocni ale w Europie juz tak nie idzie.
A mnie ten optymizm nie dziwi ani trochę.Ten średni zespół przejechał się jak walec po Ajaxie,który grał dobre mecze w LM z mocnymi rywalami,w Amsterdamie zagrali bezbłędnie,zdominowali ich kompletnie ale pewnie nawet nie widziałeś ich żadnego spotkania skoro piszesz,że w Europie tak dobrze im nie idzie.Myślę,że Basel wygląda gorzej niż jesienią,po pierwsze sprzedali Salaha który walił bramy z Chelsea a dzisiaj zabraknie też istotnych zawodników którzy decydują o sile tego zespołu.Jak Salzburg zagra na swoim wysokim poziomie to po Basel też się przejadą.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie wiem,jak można napisać,że Salzburgowi &quot;w Europie nie idzie&quot;, na 10 rozegranych meczów w LE mają wygranych ... 10, z czego 6 bez straty bramki.
Ta seria na pewno się kiedyś skończy zwłaszcza,że w grupie LE mieli 2 drużyny ogórkowe,nie wiem kto wygra ten mecz i nie wiem ile padnie bramek do połowy,ale faworytem są na pewno Austriacy,a ja na pewno nie stawiałbym przeciwko drużynie która sklepała Bayern w sparingu 3:0 (i to nie były żadne rezerwy).
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Spotkanie: Olimpique Lyon - Victoria Pilzno 4:1 ⛔
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1.61
Bukmacher: Sportingbet

Na dzisiaj wybrałem spotkanie Ligi Europejskiej, a mianowicie Olimpique Lyon z Victoria Pilzno. Nie miałem chwili napisac wcześniej typu, a dziś już dużo napisano o Salzburgu też wybrałem ten mecz. Lyon do tych rozgrywek podchodzi jak podchodzi, ich piorytetem jest własne podwórko i zajęcie jak najwyższe miejsce, dlatego też moim zdaniem dzisiaj nie będą &quot;gryźć za wszelką cenę trawy&quot;, aby już w pierwszym spotkaniu sobie zapewnić awans. Zagrają jak dla mnie spokojnie, a jak się uda odnieść korzystny wynik na własnym boisku to będą myśleć później o rewanżu i awansie. Olimpique w niedziele gra arcyważny mecz w lidze Francuskiej z AS Monaco i to na nim będą chcieli się bardziej skupić niż na dzisiejszym pojedynku z czeską ekipa. Co do Pilzno to myślę, że w dzisiejszym pojedynku zadowoliłby ich remis, a sprawy awansu będą chcieli rozstrzygnąć w rewanżu na własnym boisku. Dlatego też pewnie zagraja defensywnie, aby nie stracić bramki, a może coś z kontry się uda strzelić.
Lyon awansował do tej fazy rozgrywek pokonując Odesse, pierwszy mecz na wyjeździe zremisował 0-0(Lyon zagrał tam eksperymentalnym składem, dużo osób stawiało na Odesse, jednak zawiedli), a w rewanżu wygrał 1-0 i to on gra dalej w tych rozgrywkach. Co do Pilzna to wyeliminowali oni Shaktar Donieck, co jest moim zdaniem dużą sensacją. Pierwszy mecz u siebie 1;1, na wyjeździe wygrana 2-1 dała im awans.
Dlatego też myślę, że dzisiaj oba zespoły będą grały asekuracyjnie, więc kibice niech nie nastawiaja się zbytnio na bramki. Wyczuwam tu remis bezbramkowy, lub ewentualnie 1-1. Under 2,5 powinien wejść!
Lyon zagra bez: Bedimo(D/27/1), Grenier(M/25/4), Courcuff(M/14/3), Benzia(F/10/2), natomiast w Pilzno nie zagra: Kozacik(G/17/0).
Pomogłem? Daj &quot;dzięki&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom