>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału LE - 8.03.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Niestety polskie drużyny pożegnały się z Ligą Europejską. Pogromca Legii Warszawa; Sporting Lizbona zmierzy się z Manchesterem City. Natomiast triumfator w dwumeczu z Wisłą Kraków; Standard Liege zmierzy się z niemieckim Hannover 96 w którym występuje Polak Artur Sobiech. Najciekawszą parę tworzy jednak drugi zespół z Manchesteru czyli United, podopieczni Alexa Fergusona w dwumeczu zmierzą się z 5 drużyną Premiera Division - Athletic Bilbao. Na papierze emocjonująco wygląda również pojedynek Valencii z PSV.
Zakłady na awanse Unibet:


Oferta na pierwsze mecze Unibet:


Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat powyższych spotkań. Mile widziane, wasze przemyślenia, wasi faworyci i potencjalni przegrani. Umieszczajcie informacje o składach, kontuzjach itp. Podawane suche typy bez uzasadnionej analizy będą usuwane.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka bardzo podobają mi się kursy na awanse Twente i PSV. Holenderskie drużyny prezentują bardzo przyjemny dla oka i skuteczny futbol. Schalke miało duże problemy z Plzen, a Twente to drużyna 2 razy lepsza. Szkoda, że nie mają już Janko(moim zdaniem jeden z najbardziej niedocenionych napastników kontynentu) ale nadal ofensywa która jest ich najmocniejszą stroną wygląda okazale. Korzystny rezultat w Enschede(na który kursy też są bardzo ciekawe) i może być pozamiatane. Co do PSV to nie wierzę, że aż tak bardzo odstają od Valencii. Strootman, Mertens, Toivonen, Wijnaldum - czy Nietoperze powstydziłyby się takich grajków? Ekipa Ruttena poradziła sobie bez problemów z Trabzonsporem, rozbijając ich w obu meczach. 2.70 @ Unibet na ich awans to dla mnie kosmos.
 
J 0

jacoo

Użytkownik
Ja sie zastanawiam nad dwoma meczami Sporting : Man City kurs 1.90 typ 2 i Man Utd : Athletic Bilbao kurs 1.50 typ 1 łączny kurs 2.85 przy wiekszej stawce np. 1 tys ładna sumka jest do wzięcia a mecze wydaja sie w miarę pewne patrząc na dyspozycje obu drużyn Man i ich rywali.
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
Osobiście uważam że należy postawić przeciw klubom grającym z polskimi w poprzedniej fazie.
Na City widze 1.90 , a zależy od buka , bo było po 2.00 , Sporting nie gra rewelacyjnie , nie mogli dać rady legii , to raczej nie powinni stanowić przeszkody dla MAN City.

Na Hannower 2.55 , ładny kurs , myślę ze powinni bez problemu poradzić sobie , mimo że grają na wyjeździe , to napewno będą się chcieli jak najlepiej zaprezentować. Standart Liege też nie pokazuje nic szczególnego , drużyna z Niemiec powinna sobie poradzić.
 
K 8

kubaohio

Użytkownik
To w takim razie moje propozycje:
Metalist-Olimpiakos typ 1
Metalist spisuje się bardzo dobrze grają ładną piłke świetna skuteczność i te ich kontry ahh jak marzenie. Olimpiakos też całkiem nieżle się spisuje jednak ich defensywa nie nalezy do zbyt silnej. Metalist ze swoim zgraniem i silną ekipą powinien bez problemu wygrać u siebie. Przypomne że Ukraińcy w grupie grali każdy mecz cudowny i w pięknym stylu.
Twente-Schalke typ 1
Twente u siebie gra bardzo dobrze. Schalke pokazało że ledwo co jest w dalszej fazie męcząc się przyznam szczerze że słabo grającym Pilznem. Tu powinno być spokojne zwycięstwo silnego i pewnie awansującego Twente co mnie szokuje to kurs 2,45 godny poświecenia bo spodziewałem się coś z taką gra co prezentuje Schalke ze bedzie to 1.70. Schalke nic nie gra zle ataki brak sktuecznosci i slaba defensywa. Mysle ze na tle Twente wypadną bardzo słabo i szykuje się spokojna wygrana i awans Twente.
Man Utd- Bilbao typ 1
Co tu za wiele mówić kurs mały na Manu ale też raczej każdy spodziewa się wygranej Manu. Ostatnio dobra forma no i powinni się zmobilizować po tej porażce u siebie z Ajaxem. Myśle że Manu pokaże tu swoją przewage wygra choć nie bedzie to jakiś pogrom tylko skromna wygrana.
Atletico M-Beskitas typ X
Sam niewiem czemu taki typ poprostu spodziewam sie tu remisu jakejś niespodzianki. Turcy grają zawzięcie i napewno będą silni w defensywnie jak w meczu z Bragą
Co do meczów: Sporting-City, Valencia-PSV, Alkmar-Udinese nie mam typów może wy coś pomożecie jak rozpatrzyć te mecze kto wygra??
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sporting-City 1,80 bet365
1:0 ⛔

Co prezentuje Sporting kazdy widzial w dwumeczu z Legia. Na ta chwile druzyny dzieli roznica klasy. Niby City traktuje LE z przymrozeniem oka ale w Porto wygrali 2-1 wiec ze Sportingiem powinni dac sobie rade bez problemu. Nie lubie grac noznej a tym bardziej na gosci po takich kursach ale w tym przypadku wydaje sie to byc spore value. Przed meczem kurs bedzie o wiele nizszy.
Sporting w weekend przegral z Setubal wiec to pokazuje w jakiej dyspozycji sa w danej chwili. Druzyna z takimi problemami ma dac sobie rade z ekipa ktora kandyduje do jednej z najlepszych druzyn swiata ? Nie ma co sie nawet rozwodzic i opisywac skladow itp. Tutaj wynik moze byc tylko jeden ale zapewne pojdzie masówka a to zawsze konczy sie niespodziankami...
Charków lub remis + AZ lub remis + Manu ako 2,53 bet365
Charków prowadzony jest w sposob rewelacyjny przez prezesa Jarosławskiego. Do druzyny wciaz dochodza wartosciowi gracze a w klubie po cichu mowi sie o zawojowaniu Europy i nie bedzie to zadna niespodzianka. Olympiakos w lidze nie ma sobie rownych, przeszedl bez wiekszych problemow Kazan ale z Metallistem w Charkowie juz tak latwo nie bedzie. Remis to bedzie dla nich sukces.
AZ u siebie niesamowicie mocne, graja ofensywnie, strzelaja sporo bramek przy czym traca bardzo malo. W grupie LE z 5 remisami przeszli dalej. Udinese na wyjazdach ma sporo klopotow ze strzeleniem bramki a co dopiero wygraniem meczu. AZ albo remis to dwie opcje ktore wchodza w grew tym meczu bo wygrana gosci sie wyklucza..
Kolejna masówka zapewne pojdzie i sie tego obawiam ale United nie moga sobie pozwolic po raz kolejny na to samo co z Bazylea czy Ajaxem. W Anglii powinni spokojnie sobie poradzic. Triple bardzo ciekawy i po fajnym ako.
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
vs

Twente
- Schalke - typ 1 kurs 2.25 Bet365
wynik: 1:0 ✅

Twente jest w formie , potwierdzili to grając na wyjeździe z PSV , 2 razy pokonali Steaua Bukareszt , a Schalke zremisowało z Pilznem , potem z nim wygrało 3;1 , w Bundeslidze przegrali 2;1 z przedostatnim Freiburgiem. Pomimo posiadania klasowych piłkarzy coś im ostatnio nie idzie. Wyniki mówią same za siebie , również ich gra nie powala. Myślę że to twente wygra pierwszy mecz , bo grają u siebie i za wszelką cenę będą chcieli przygotować sobie zaliczke przed rewanżem w Niemczech.
 
przepowiednik 6

przepowiednik

Użytkownik
Panowie, uwazajcie na Twente !
Ciekawe jak podejda do tego meczu walczac o tytul w Holandii !?
Schalke, choc przegralo ostatnio Z DOBRZE GRAJACYM Freiburgiem, to mieli kilka ciekawych sytuacji i widac, ze maja potencjal.
Po trzecie, mecz ten jest konfrontacja Holandia - Niemcy wiec moze byc goraco. Jak dla mnie NO BET.
 
M 5

mickeyyyxd

Użytkownik
Panowie, uwazajcie na Twente !
Ciekawe jak podejda do tego meczu walczac o tytul w Holandii !?
Schalke, choc przegralo ostatnio Z DOBRZE GRAJACYM Freiburgiem, to mieli kilka ciekawych sytuacji i widac, ze maja potencjal.
Po trzecie, mecz ten jest konfrontacja Holandia - Niemcy wiec moze byc goraco. Jak dla mnie NO BET.
Moim zdaniem nie ma się czego obawiać ostatni bilans
PSV Eidhoven - FC Twente ´65 (2:6)
FC Twente - ´65FC Utrecht (1:0)
BV Vitesse Arnhem - FC Twente ´65 (1:4)
Twente jest w formi a Shalke gra niezbyt rewelacyjnie
SC Freiburg - FC Schalke 04 (2:1)
FC Bayern München - FC Schalke 04 (2:0)
FC Schalke - 04VfL Wolfsburg (4:0)
Wiem, że statystyki z ligi a europejskie puchary to inna bajka ale Twente jest w formie i u siebie kosi wszystkich a Schalke na wyjazdach nie idzie.
Jak już ktoś wyżej wspomniał Twente będzie chciało otworzyć wynik by spokojnie pojechać do Niemiec.
Twente - Schalke 1 (2.25 Bwin)
Wynik: 1:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Ja w tym tygodniu zagram zwycięstwo Metalistu Charków. Na własnym boisko, po tych wszystkich transferach nie będzie miało problemów z grekami a kurs to spory value. Uwaga na Atletico Madryt, kurs w tym meczu kłamie, Besiktas nie przegra pierwszego wyjazdowego meczu, X2 biorę z takim kursem.
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik


Sporting Lisbon - Manchester City

Ja wybieram między innymi ten mecz bo wydaje się mi najpewniejszy biorąc pod uwagę formę oby dwóch ekip o tym, że Sporting jest bez formy, chyba nie muszę nikogo przekonywać mam nadzieje , że nie tylko ja to widzę . Męczarnie z Legią w poprzedniej rundzie LE , regularnie słaba postawa w lidze jak już wygrywają to marne 1:0 , w weekend porażka z jednym z outsiderów - Vitorią Setubal . Ale teraz może być jeszcze gorzej bo przyjeżdża lider Premier League, jednej z najlepszych lig świata - Manchester City. Goście są w goła odmiennej formie niż gospodarze czwartkowego mecz , wygrywają mecz za meczem i myślę, że już w Portugalii rozstrzygną losy tej rywalizacji. W poprzedniej rundzie Manchester wyeliminował inną portugalską ekipę Porto (2:1 away i 4:1 home) , które w lidze przewodzi i ma już 14 punktów przewagi nad Sportingiem tak więc jak MC poradził sobie z Porto to myślę , że spokojnie poradzi sobie ze Sportingiem . Dodam tylko, że u gospodarzy nie zagra najlepszy obrońca - Onyewu. Manchester City dysponuje bardzo mocną siłą ofensywną : Dzeko, Aguero, Balotelli, Silva, bez względu na to w jakiej konfiguracji wyjdą na boisko, powinni bez problemu poradzić sobie ze Sportingiem !!!
Podsumowując : Manchester City @ 1.80 | Stawka 7/10 | Pinnacle ⛔
Manchester City (-1.5) @ 3.20 | Stawka 2/10 | betgun ⛔
Wynik: 1:0
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dwumeczu z Bilbao obawiam się bardziej niż z Ajaxem :| O ile na Old Trafford jeszcze powinno być dobrze , o tyle ten wyjazdowy rewanż to dopiero będzie rzeź. Bilbao w tym sezonie u siebie przegrało aby dwa razy. Na początku sezonu 2:3 z Betisem i pod koniec Listopada 0:1 z Granadą. Dlatego kluczem do awansu będzie pierwszy mecz na Old Trafford. W niedzielę do składu wrócił Rooney , dobry tydzień miał też Ashley Young (gol w meczu z Holandią i dwa na White Hart Lane) , bardzo dobrą formę złapał David De Gea. Klucz to nei stracić gola. Obrona United całkiem dobrze ostatnio sobie poczyna. Evans z Ferdinanem grają pewnie na środku. Po bokach Evra i Jones. Nie wiem , ale w tym meczu spodziewam się dużo walki i niezbyt wielu goli. Mecz się zapowiada bardzo ciekawie i bardzo mnie ciekawi jak z baskami MU sobie poradzi
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Metalist Kharkiv - Olympiakos Pireus 0:1

Typ: 1
Kurs: 2.05

Olympiakos Pireus pokonał w meczu rewanżowym 1/16 finału Ligi Europejskiej Rubin Kazań 1:0 i zapewnił sobie awans do kolejnej fazy tych rozgrywek. Bohaterem znów był Roy Carroll. Dość nieźle idzie w tej edycji Ligi Europejskiej piłkarzom z Grecji. Radość w szeregach Olympiakosu trwa nadal bowiem spełniły się oczekiwania sympatyków &quot;czerwono-białych&quot;. Po zwycięstwie na Krecie Olympiakos wskoczył &quot;na chwilę&quot; na pierwszą pozycję w tabeli. Jednak po tym spotkaniu miał się odbyć hit kolejki czyli jeden z greckich klasyków Panathinaikos - PAOK. &quot;Koniczynki&quot; nie wykorzystały atutu swojego boiska i uległy Saloniczanom 0-2. Rywal wydaje się na pierwszy rzut oka do ogrania. W rzeczywistości jednak może być inaczej. Rywalem Olympiakosu w 1/8 finału będzie ukraiński Metalist Charków.
Metalist spisuje się bardzo dobrze
Trzeba się z tym zgodzić. Metalist Kharkiv u siebie jest jak maszyna, której nie można powstrzymać żadną siłą. Bilans 8-2-1 w lidze na własnym stadionie, oraz 3 pozycja w lidze, zobowiązuje do zaprezentowania się na przyzwoitym poziomie. Ukraińska drużyna, jest rewelacją rozgrywek. Generalnie doświadczenie w tych rozgrywkach nie jest po ich stronie, ale chęć pokazania się i zaistnienia wydaje się być w tej chwili priorytetem. 5 ostatnich spotkań w lidze pod rząd wygranych przed Metalist w między czasie wygrana z Salzburgiem. Oni do cholery wpakowali im aż 8 bramek w dwumeczu! Po zwycięstwie 0:4 na wyjeździe, który profesjonalny zespół zagrałby na maksimum swoich możliwości w drugim spotkaniu? Większość wyszłaby rezerwami i zagrali na remis, który wystarcza im do awansu. Ale widać jak bardzo im zależy, jak bardzo chcieli awansować, jak bardzo chcieli wygrać i jak bardzo poświęcili się w tym meczu.. dało to kolejne 4 bramki i awans bez najmniejszego problemu. Argentyńczyk Jonathan Cristaldo, Brazylijczyk Cleiton Xavier, kolejny Argentyńczyk José Sosa, długo by wymieniać, do jakiego wniosku dochodzimy? W ukraińskim zespole jest bardzo dużo graczy z ameryki południowej, dobrze wyszkolonych technicznie, błyskotliwych i prezentujących zupełnie inny niż europejski styl gry. Właśnie dlatego zespoły grające sztywną taktyczną europejską piłkę mają z nimi problemy. Na podwojenie kasy proponuję postawić na Metalist. Jednego można być pewnym stawiając na nich. Zrobią wszystko, aby wygrać a ściany będą im pomagać. Olympiakos nie jest iście wyjazdową drużyną, w Grecji znowu zrobią piekło i powalczą, ale na Ukrainie nie mają czego szukać... ostatnio Metalist przegrał uwaga &gt; 6 listopada 2011 &lt; a Olympiakos dostawał regularnie baty w rozgrywkach Ligi Mistrzów po czym chwytając się brzytwy chcą zwojować LE, nie tym razem..
Stadion Metalist w Charkowie – Jeden z czterech podstawowych Ukraińskich stadionów związanych z Euro 2012. Mają zostać na nim rozegrane 3 spotkania grupowe euro 2012. Jest to wielofunkcyjny obiekt sportowy zmodernizowany w związku z Mistrzostwami Europy w 2012 roku.​

 
D 5

darnok

Użytkownik
08.03.2012r :
Twente Enschede vs Schalke
typ 1X | 1.30 | BaH
Bardzo wiele musialo sie Schalke namęczyc aby awansowac do kolejnej rundy LE. O ile remis 1:1 na wyjezdzie da sie wytlumaczyc, o tyle remis u siebie w takim samym stosunku bramkowym ze slaba Viktorią Pilzno ciezko juz zrozumiec.Dodatkowe 30min zapewnilo awans druzynie z Niemiec, 2 gole w krotkim odstepie czasowym spowodowaly ze Victoria odpadla z rozgrywek.Wynik tego dwumeczu nie jest przypadkiem, potwierdzaja to ostatnie wyniki w Bundeslidze.Ostatnia porazka 2:1 ze slabym Freiburgiem daje do myslenia.Byla to druga porazka z rzedu poniewaz wczesniej Schalke w meczu na szczycie uleglo Bayernowi 0:2
Twente natomiast w przeciwienstwie do Schalke potwierdza swoja wysoka forme wynikami zarowno w lidze jak i LE.Dwumecz ze Steauą wygrany w stosunku 2:0 , oraz wygrane z Vitesse 1:4 , Utrechtem 1:0 , a takze z PSV 2:6 [!], pokazuja jak mocna jest ta druzyna.
Obnizka formy Schalke w polaczeniu z bardzo dobrą dyspozycją Twente, oraz faktem rozegrania pierwszego meczu u siebie, sklaniają mnie do postawienia z podpórką na gospodarzy.Dla odwazniejszych czysta 1.
08.03.2012r :
Standard Liege vs Hannover 96
Typ X2 | 1.48 |BaH
Nie śledzę na bieżąco meczow ligi belgijskiej jednak widzialem to co grali podczas dwumeczu z Białą Gwiazdą.Nic szczegolnego oni nie pokazali, Wisla oslabiajac grą w 10 zawodnikow przez wiekszosc pierwszego meczu , niejako &quot;pomogla&quot; przyczynic sie swoim przeciwnikom do awansu.Wyniki belgijskiej druzyny w rodzimej lidze takze nie wróżą nic dobrego.Przegrana z Zulte Warengen 4:2, remis u siebie z St.Truiden 0:0 oraz kolejna przegrana z Club Brugge 1:0( Club Brugge odpadl w poprzedniej rundzie LE wlasnie z Hannoverem, przegrywajac dwumecz 3:1) źle swiadcza o formie tego teamu w ostatnich tygodniach.
Hannover swoj ostatni mecz zremisowal z kandydatem do spadku Augsburgiem 2:2, a wczesniej przegral z Borussią 3:1.Przegrana z liderem ligi jest w pelni zrozumiala, natomiast ostatni brak ugrania kompletu punktow z walczącym o utrzymanie Augsburgiem zwyklym niepowodzeniem.Wczesniejsze mecze napawają optymizmem : wyeliminowanie wspomnianego juz Club Brugge oraz wygrana na wyjezdzie ze Stuttgartem 2:4 potwierdzają tylko ze ostatnie &#39;wpadki&#39; w bundeslidze byly po prostu zapowiedzią lepszych czasów.
Hannover na pewno juz jutro powalczy o korzystny wynik ,aby u siebie dopelnić tylko formalności.Szansa jest tym większa, poniewaz na przeszkodzie stoi jeden z najslabszych klubow fazy pucharowej LE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie grajcie przeciw Schalke, bo tutaj nic pewnego :razz:

Oni się nie męczyli z żadną Viktorią Pilzno bo oni odpuścili te mecze. Huntelaar po rewanżowym meczu powiedział w wywiadzie dosłownie:

- Byliśmy zespołem i graliśmy dobrze tego wieczoru, a to pozwalało nam zdobywać bramki. Nie potrafiliśmy wykorzystać swoich okazji czego konsekwencją była dogrywa. Nie chcieliśmy loterii w postaci rzutów karnych, dlatego zrobiliśmy wszystko by zakończyć to w dodatkowych 30 minutach

- tzn. że przypadkowo doszło do dogrywki, a generalnie mieli po najniższej linii oporu ograć Czechów. Faktycznie przegrali z Bayernem na Allianz Arena, na stadionie na którym rzadko goście zdobywają punkty.

W ostatnim spotkaniu Bundesligi trener Schalke nie miał do dyspozycji Huntera i przegrali, trzeba podkreślić w wyjazdowym spotkaniu. Czy Holender jest aż tak ważnym ogniwem w zespole, że jego brak mógł spowodować gorszy wynik, wyobraźcie sobie, że tak bo w tym sezonie Klaas-Jan Huntelaar strzelił 32 gole, 18 w BL ????
 
D 5

darnok

Użytkownik
Heh, to z tą Victorią jechali po tak malej linii oporu ze w nagrodę dostali kolejne 30 minut na grę z Pilznem.Ok, moze da sie jakoś wytlumaczyć słabe wyniki Schalke, ale to nie zmienia faktu ze grają na wyjeździe z Twente.A ostatnie wyniki drużyny z Enschede ktore juz wczesniej przytoczylem napawają optmizmem.Ktos moze sie doczepić że Bundesliga to nie to samo co Eredivise itd , ale ja mimo wszystko jakoś nadal jestem za Holendrami.
Schalke może jutro zakonczy serię tych niekorzystnych wyników, dlatego stawiam na Twente z podpórką.
1 oczko mogą z Enschede wywieźć, ale na komplet nie liczę.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Liga Europejska
Twente - Schalke 1:0 ⛔
Over 3.5 gola
3.60
Sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz Ligi Europejskiej pomiędzy Twente, a Schalke. Jest to pierwszy mecz w ramach 1/8 tych rozgrywek. Za tydzień rewanż w Niemczech.
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawy typ na ten mecz zwłaszcza patrząc na kurs jaki oferują buki na to zdarzenie. Oprę się na statystykach ligowych obu zespołów oraz ich statystykach z LE. Zacznę od lig. Twente w lidze holenderskiej zaliczyło w 23 meczach aż 14 razy powyżej 3.5 gola co daje około 60% wszystkich spotkań. Teraz Schalke. Oni z kolei na 24 mecze w lidze niemieckiej zaliczyli aż 11 razy over 3.5 gola co daje około 45% wszystkich meczy. Jak widać obie ekipy średnio w co drugim meczu mają +3.5 gola. W lidze europejskiej obie ekipy również zaliczyły już wyniki gdzie padały 4 bramki lub więcej. Twente miało takich meczy aż 3, a Schalke miało takich meczy 2. Moim zdaniem kurs 3.60 jest lekko przesadzony. Ja uważam, że obie ekipy zagrają w swoim ofensywny stylu i kibice w Holandii zobaczą 4 gole lub więcej. Mój typ to 2:2 i over 3.5 gola.
 
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
Co do Schalke z Twente to tez pogral bym tu 1 DNB po kursie 1.50 w Betsson nie wiem dokladnie ale gdzies wczoraj w nocy na Orange Sport blyslo mi na pasku informacji ze Huntelar jest kontuzjowany jezeli Schalke zagra bez swojego snajpera to warto postawic na ten mecz ! :]
________________
Edit Groven: Potwierdzam powyższą informację:
Złą informacją dla fanów Schalke 04 jest brak czołowego strzelca zespołu - Klaasa-Jana Huntelaara, który ciągle musi pauzować z powodu kontuzji. Nie zagrają również Metzelder (problem z pachwiną), Howedes (kontuzja uda), Jefferson Farfan (zawieszony za kartki). Do kadry nie mógł zostać powołany również Teemu Pukki
Źródło: http://schalke.com.pl/news/Kadra-Schalke-04-na-mecz-z-Twente-2247
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Europejska - Play Offy
Spotkanie: FC Metalist Kharkiv - Olympiakos
Typ: FC Metalist Kharkiv strzeli powyżej 2.5 goli
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Rezultat: 0:1 ⛔

Analiza: Dziś zostaną rozegrane spotkania Ligi Europejskiej. Wybrałem potyczkę na Ukrainie. Dlaczego? Już postaram się wytłumaczyć. Walka w Lidze Europejskiej nabiera tempa, zaczynamy już 1/8 finału. Metalist w 1/16 pewnie pokonał austriacka drużynę - Salzburga, pokonując ich na wyjeździe 4:0 i dokonując prawie tego samego na własnym stadionie - 4:1.
Olympiakos natomiast w 1/16 walczył z ekipą Rubinu Kazań, którą pokonali na wyjeździe 1:0 i u siebie w Grecji - 1:0.
Nie ma co ukrywać, że Metalist Kharkiv dla bardo efektowny i skuteczny futbol.
O czym świadczy między innymi ta oto tabelka statystyk:
Na ciężkim terenie jakim niewątpliwie będzie Ukraina i stadion Oblasny SportKomplex Metalist, który może pomieścić ponad 40tys. widzów poniesie drużynę gospodarzy, którzy udowodnią po raz kolejny, jak wielkim zespołem są podczas tej edycji Ligi Europejskiej. Stawiam na minimum 3 bramki gospodarzy! Kurs na pewno zachęca, biorąc pod uwagę, co ta ekipa wyprawiała na swoim stadionie od początku rozgrywek.
1:1 z mocnym AZ
3:1 z Malmo
4:1 z Austria Wiedeń
4:1 z Salzburgiem
Warto spróbować.
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

8.03 21:05
1/8 Ligi Europejskiej (I mecz)
Valencia CF - PSV Eindhoven
typ 1(-1)
Wynik: 4:2
✅
kurs 2,60

expekt

To spotkanie upatrzylem sobie zaraz po tym jak Valencia wygrala ze Stoke.Typowalem nawet tu na forum pierwsze spotkanie w Anglii.Wtedy pilkarze z Valencii wygrali,a bylo to moim zdaniem ciezsze zadanie niz zwyciezyc na wlasnym stadionie PSV.Holendrzy przyjada z rysa na honorze jaka byla porazka z Twente 6-2.Valencia po 2 porazkach w lidze z Barca i Sevilla,wygrala wreszcie ku uciesze kibicow na wyjezdzie z Granada 0-1.Nietoperze podobnie jak i PSV zajmuja w swojej lidze 3 lokate,z tym ze goscie z szansami na mistrzostwo,jako ze maja punkt straty do lidera AZ.Po za wspomniana porazka z Twente,pilkarze z Eindhoven 2 tygodnie temu przegrali wyjazdowy mecz w Groningen 2-0,zas tydzien temu wymeczyli 3-2 z Feyenordem. Pilkarsko dla mnie lepsi zdecydowanie Hiszpanie,do formy najwyrazniej powrocil napastnik Soldado,ktory strzelil bodajze 2 gole w reprezentacji Hiszpanii.Piatti i Jonas to takze ogromna sila ofensywna.Zdarza mi sie ogladac holenderska lige w miare czesto i powiem ze jest to roznica klas.Do tego dochodzi przewaga wlasnego boiska i styl gry zespolow z kraju tulipanow.PSV traci na wyjazdach sr 1,5 bramki na mecz,co jak na druzyne walczaca o mistrzostwo jest slabym wynikiem.Ok 60% ich wyjazdowych spotkan konczy sie 3 bramkowym wynikiem.Mysle ze Hiszpanie lubiacy zagrac szybki,otwarty i ofensywny futbol,beda chcieli zalatwic sprawe w pierwszym meczu,a o checi awansu otwarcie mowia pilkarze;&quot;Mam chęć i zapał do gry. Liczę na występ przeciwko PSV na Estadio Mestalla. Jestem podekscytowany grą w Lidze Europy. Chcemy awansować dalej dla fanów!&quot; - mówił o zbliżającym się pojedynku Dealbert.
No i na koniec jeszcze bezposredni pojedynek z 19.07.2011.Fakt ze spotkanie towarzyskie ale jednak bylo; Valencia-PSV 2-0 stadion w Wolfsburgu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom