>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału LE - 8.03.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Posiadanie, rogi i kartki w LM patrzac na statystyki weszly w tym tygodniu rewelacyjnie.
Teraz mam prosbe aby ktos kto zauwazy zaklad na : Man City wiecej SPALONYCH od Sportingu dal mi znac na prywatna i jesli taki zaklad pojawi sie po atrakcyjnym kursie to chetnie go opisze ;). Licze na wspolprace..
Bylbym rowniez wdzieczny gdyby ktos poinformowal jakby w ktoryms buku pojawila sie oferta na posiadanie pilki w LE. Mozna na tym zarobic ladna kase patrzac wylacznie na statystyki. Pozdrawiam i czekam.
EDIT : chyba juz spiacy byłem.. dzieki ze szukacie i wysylacie prywatne ale jesli chodzi o mecz City to chodzilo mi o... SPALONE
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Valencia @1,60
imo warto po takim kursie. To jest już inny poziom i będzie to mecz podobny do rywalizacji sprzed roku, pt. Benfica - PSV. Tam Portugalczycy ustawiali ich sobie jak pionki, Holendrzy tylko bezradnie biegali i to tyle. Co ich zgubiło? Różnica klas, co zobaczymy także dzisiaj.
United, City, Valencia i Atletico to big four tej edycji i wątpię aby ktoś ich pokonał.
Valencia + A. Madryt @2.13
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Atletico Madryt – Besiktas Stambuł under 2,5 2,00 Unibet ⛔

Przyjście na ławkę trenerską Atletico Diego Simeone „zmieniło oblicze tego zespołu”, jak powiedział Reja, były opiekun Lazio, które to zostało pokonane przez Rojiblancos w 1/16 finału. W tym roku zespół Atletico przegrał tylko raz – z Barceloną po dosć wyrównanym spotkaniu 1-2. Piłkarze z Madrytu postawili na defensywę, co przekłada się na wyniki. Bardzo trudno strzelić im gola, sami również nie należą do najbardziej bramkostrzelnych. Dziś na boisku zabraknie Antonio Lopeza, Diego, Ardy Turana i Paulo Assuncao. Wracaja natomiast Falcao i Godin, którzy pauzowali w zremisowanym spotkaniu z Sevillą.
Besiktas we wcześniejszej fazie poradził sobie ze Sportingiem Braga. Ostatnio jednak goście mieli trudne mecze w lidze z Galatasaray i Trabzonsporem, które przegrali. W składzie piłkarzy z Turcji nie zobaczymy Egemena Korkmaza i Hilberta.
Brak Turana i Diego może dość wyraźnie utrudnić grę ofensywną piłkarzom Simeone. W obronie jednak powinni grać swoje i Besiktas stanie przed nie lada wyzwaniem, w jaki sposób przez nią się przedrzeć. Mecze z Sevillą czy Barceloną pokazały, ze łatwo nie będzie. Nie przewiduje jakiegoś wysokiego wyniku ale skromnej wygranej gospodarzy.
Znalazłem jeszcze takie ciekawostki:
-Atletico niegdy nie przegrało na Vincente Calderon z zespołem z Turcji (2-3-0), a ogółem z Turkami grają tak (6-3-1).
-Besiktas nigdy w Hiszpanii nie wygrał (0-1-6)

Przewidywane składy:
Atletico Madryt: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Filipe - Suarez, Tiago - Adrian, Gabi, Koke - Falcao
Besiktas: Gonen - Toraman, Sivok, Sidnei, Gulum - Kavlak, Ernst, Uysal - Quaresma, Simao - Almeida

VS.

Manchester United – Atletic Bilbao Obie strzelą:TAK 1,62 Unibet ✅

Mecz na miarę finału tegorocznej edycji Ligi Europejskiej moim zdaniem. Piłkarze Fergusona po niepowodzeniach w Lidze Mistrzów mają możliwość gry o, jak dla nich, puchar pocieszenia. Czy skorzystają z szansy by go zdobyć? Trudno powiedzieć, strata w lidze do rywali zza miedzy wynosi 2 oczka, a pewnie własne podwórko jest priorytetem. Ale nie o tym, bo nie spodziewam się, aby miałby ktokolwiek tu odpuszczać. Manchester United w ostatnich spotkaniach sporo strzela ale i dość często traci bramki jak na tą ekipę.
Bilbao pod opieka Bielsy gra w tym sezonie bardzo przyjemną dla oka piłkę. W poprzedniej rundzie trochę męczyli się z Lokomotivem oraz warunkami atmosferycznymi podczas pierwszego meczu w Moskwie. W lidze zajmuja 5. miejsce i kwestią czasu jest awans oczko wyżej na lokatę dającą możliwość gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. W ataku mają Llorente, pomagać mu będzie 20-letni Iker Muniain. O jego grze wystarczy powiedzieć, że dostał powołanie na ostatni mecz towarzyski reprezentacji Hiszpanów. W formacji ofensywnej nie jest to takie proste zadanie, by się przebić. Jeszcze jest Ander Herrera, który również w tym sezonie poczyna sobie bardzo dobrze.
Zgadzam się z Konradem140, że w tym dwumeczu kluczem do sukcesu będzie dzisiejsze spotkanie. Jeśli podopiecznym Bielsy uda się strzelić bramkę i uzyskać niezły rezultat to na San Mames powinno być bardzo gorąco. Myślę jednak, że piłkarze gości stawią czoła zespołowi Manchesteru i na Old Trafford powalczą o swoje.

Przewidywane składy:
Manchester United: De Gea - Fabio, Smalling, Ferdinand, Evra - Nani, Carrick, Giggs, Park - Hernandez, Rooney
Atletic Bilbao: Iraizoz - Iraola, San Jose, Ekiza, Aurtenetxe - Martinez, Herrera - Susaeta, De Marcos, Muniain - Llorente
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Twente - Schalke
Widzę że wszyscy typują spotkanie opierając się na statystykach i ostatnich spotkaniach a nikt nie nawiązuje do istotnych rzeczy mianowicie składy powołane i absencje, więc poruszę ten temat i przedstawię kilka ważnych faktów.
Nieobecni w Schalke 04: K.-J. Huntelaar (22/18)kontuzja, B.Höwedes (O, 19/1)kontuzja uda, C.Metzelder (O, 11/0)pachwina, J.Farfan (N, 14/2)zawieszony z akartki i T.Pukki (N, 12/4)reprezentował Helsinki i w myśl przepisów UEFA nie może dziś wystąpić. Do składu wrócił za to J.Jones (P, 11/0).
Kadra na FC Twente: Timo Hildebrand, Mathias Schober; Alexander Baumjohann, Julian Draxler, Sergio Escudero, Christian Fuchs, Marco Höger, Lewis Holtby, Tim Hoogland, Jermaine Jones, Jurado, Ciprian Marica, Joel Matip, Christoph Moritz, Chinedu Obasi, Kyriakos Papadopoulos, Raul, Atsuto Uchida.
Jeżeli chodzi o gospodarzy to nie ma ważnych ubytków więc kadra będzie wyglądała praktycznie tak samo jak w ostatnim meczu ligowym.

Dodatkowe informacje:
Prognoza pogody
W czwartkowy wieczór w Enschede temperatura powietrza wahać się będzie od 5 do 7 stopni Celsjusza.

Poprzednie starcia
Po raz ostatni w europejskich pucharach obie drużyny zmierzyły się ze sobą w sezonie 2008/09. Górą byli zawodnicy z Enschede, którzy zwyciężyli w stosunku 2 do 1.

Trenerem Gospodarzy jest Steve McClaren zaś Gości Huub Stevens, który w swojej karierze wygrał Puchar UEFA właśnie z Schalke w 1997, oraz puchar &quot;Gebelsów&quot; także z Schalke w 01 i 02.

Biorąc pod uwagę suche staty i absencje oraz formę obydwu drużyn stawiam na wygraną gospodarzy oraz over bramkowy 2,5.
TWENTE - SCHALKE 1 ~2,10 Bet365 4/10
Over 2,5 ~1,95 Bet365 4/10

GL
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
a ja pogram jak to ostatnio miewam w zwyczaju.
Twente+Metalist+United (strzelą) @ 1.83
Kurs dla mnie bomba, szczególnie na &quot;Ukraińców&quot;, których trzon ofensywny stanowi zestawienie graczy z Ameryki Południowej i są to nietuzinkowi zawodnicy o czym przekonał się Salzburg. Grecy może i dobrze w defensywie, ale jestem przekonany, że zawodnicy Metalista strzelą bramkę, kurs 1.3 aż się prosi, aby z niego skorzystać.
Na temat Schalke wiele zostało napisane, trzeba podkreślić braki kadrowe + świetną dyspozycję Twente na własnym stadionie. Kurs na bramke z ich strony (1.27) jest bardzo zadowalający.
Na podbicie AKO gol MU - Ferguson zdaje sobie sprawę, że w meczu wyjazdowym będzie piekielnie ciężko o dobry rezultat dlatego dziś Czerwone Diabły bez lekceważenia dołożą starań, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Athletic na wyjazdach nie gra zbyt rewelacyjnie, potencjał ofensywny nieprawdopodobny z Rooneyem na czele. Nie ma się co rozpisywać nawet ;)
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
LIGA EUROPEJSKA
Sporting Lizbona - Manchester City
Typ:Manchester City strzeli w obu połowach
Kurs:2.95
Buk: Sportingbet
Stawka: 7/10j

Analiza:

Już dzisiaj rozpocznie się 1/8 Ligi Europejskiej, w której pozostały nam: 2 drużyny z Anglii(Man City, Man Utd), 1 z Belgii(Standard Liege) 1 z Turcji(Besiktas), 1 z Ukrainy(Metalist Charków), 1 z Grecji(Olympiakos Pireus), 1 z Portugalii(Sporting Lizbona), 3 z Holandii(Twente,PSV,Alkmaar), 2 z Niemiec(Hannover,Schalke), 3 z Hiszpanii(Atletico Madryt,Valencia,Athletic Bilbao), 1 z Włoch(Udinese) . Co pokazuje zróżnicowanie na tym etapie. Górą spośród przedstawicieli są Hiszpanie oraz Holendrzy, którzy mają jeszcze w grze po 3 swoje drużyny na 16 w stawce. Ja pod lupę wziąłem spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 19:00 na Estadio Jose Alvalade. Na zieloną murawę przy ok. 15 stopniach celsjusza w Lizbonie, wyjdą piłkarze gospodarzy, czyli Sportingu Lizbona wraz z goścmi - piłkarzami Manchesteru City. Portugalczyków miałem okazję oglądać w przypadku dwumeczu z Legią, i muszę powiedzieć że byłem w szoku jakie &quot;zero&quot; grali! W pierwszym meczu Legia po prostu pierwszego gola im podarowała, sama marnując kilka okazji. Drugi gol to był strzał życia można określić dla Sportingu na wyrównanie. Drugie spotkanie prowadzone było także raczej pod dyktando wojskowych, i pechowa porażka 0:1 wyeliminowała Warszawiaków, którzy to dziś powinni mierzyć się z należącą do Etihad drużyną Manchesteru. Bezbarwnie Sporting gra też w lidze, chociaż ostatnio 3 zwycięstwa i 2 porażki, jednak porażka ligowa z soboty na wyjeździe 0:1 z Vitorią Setubal, która jest outsiderem ligi musi boleć. Manchester City może się pochwalić natomiast liderowaniem w Angielskiej Premier League, w której po 27 kolejkach ma 66 punktów i aż 69 goli przy 17 straconych. To daje bardzo dobrą średnią 2.55 gola na mecz zdobytego. Z czego 27 goli zdobyli w 13 wyjazdowych spotkaniach. Myślę że The Citizens nie podejdą do tego spotkania &quot;ot tak&quot; tylko przyjadą do Lizbony uspokoić sytuację przed rewanżem u siebie. Anglicy odwiedzali już ostatnio Portugalię i wygrali z FC Porto 2:1. Ja liczę, że ruszą dziś od pierwszego gwizdka do ataku, a ich siła ofensywna (m.in. Aguero, Silva,Balotelli, czy też Dzeko - który może zagra dziś od pierwszych minut) przyczyni się do zdobyczy bramkowej w obu połowach. Tutaj załączam zdobycze bramkowe poszczególnych zawodników CIty w tym sezonie:


Na mnie robi to wrażenie i zapewne The Citizens dadzą się we znaki słabo i bezbarwnie grającym zawodnikom Sportingu. Sporting natomiast w lidze portugalskiej w tym sezonie stracił 17 goli w 21 spotkaniach, jak wiemy Liga Angielska jest dużo mocniejsza, więc Anglicy nie powinni mieć problemu z forsowaniem obrony Sportingu, która nie radziła sobie zbyt dobrze z Ofensywą Legii. Początek spotkania o 19:00! Pozdrawiam.​
 
J 0

jvprs

Użytkownik
Za kilka godzin rozpocznie się kolejna runda Ligi Europejskiej, gdzie jednym z ciekawszych zespołów okazuje się być Metalist. Prezentują bardzo ciekawą i solidną piłkę, dlatego też uważam iż powinni poradzić sobie ze średnim Olympiakos&#39;em. Na Ukrainie klęski ponosiły już inne znane firmy między innymi Austria Wiedeń, czy Spartak Moskwa. W ostatnim czasie swoich sił na tym terenie próbowała Polonia Warszawa i także poległa (0-4).
Metalist w 1/16 pewnie pokonał Salzburg, niszcząc ich w dwumeczu 8-1 (0-4, 4-1).
Olympiakos w 1/16 wygrał z Rubinem Kazań, dwa razy po 1-0 (wg mnie Rubin nie pokazał w żadnym z tych spotkań swoich najlepszych umiejętności).
Metalist prezentuje bardzo skuteczny futbol, strzela dużo bramek i nie odpuszcza nawet przy wysokim wyniku. Olympiakos natomiast na wyjazdach mało strzela. Obrona w obu zespołach gra solidnie.
Ofensywna gra Metalista powinna im zapewnić zwycięstwo. Olympiakos pewnie będzie chciał załatwić sprawę awansu na swoim stadionie i dlatego będzie głównie się bronił co może ich zgubić.
Kurs na Metalist -1,5 jest bardzo do wzięcia, patrząc na poczynania obu zespołów. Typuję wynik 2-0.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Atl. Madrid
Metalist Kharkiv
Twente
Alkmaar
Manchester United
Valencia

Wszystkie strzelą przynajmniej 2 bramki (powyżej 1.5 bramki dana drużyna)

Kurs 39,42

Nie wiem dlaczego, ale według mnie wszyscy gospodarze powinni dziś sobie zrobić niezłą zaliczkę przed wyjazdowymi spotkaniami.
Metalist już opisałem. Twente jak i Alkmaar grają nieźle w lidze a dziś przyjeżdżają dwie ekipy, które są nieco osłabione. Raczej w Holandii powinny obie przegrać.
Manchester, Valencia i Atl. to według mnie pewniaki dzisiejsze własnego boiska.
Sporo jest opisane przez was użytkowników, a to tylko mój kupon, który chyba zagram, bo kurs nie jest zły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Metalist Charków - Olympiakos Pireus
Drużyna z Ukrainy w rozgrywkach Ligi Europy prezentuje się znakomicie. W fazie grupowej nie przegrali meczu (bilans 4-2-0) zostawiając w tyle takią firmę jak AZ Alkmaar. W 1/16 z kwitkiem odprawili Austriacki Red Bull Salzburg, w dwumeczu pakując im aż 8 bramek. Olimpiakos do LE spadł z Ligii Mistrzów, eliminując całkowicie z pucharów Borussię Dortmund, a w 1/16 wyeliminował Rubin Kazań. Drużyna gospodarzy jest niewątpliwym faworytem, jako nieliczna z drużyn prezentuje futbol na &quot;TAK&quot; - otwartą, do przodu, z polotem i przede wszystkim skuteczną, co zapewnia zaciąg z Ameryki Południowej w osobach Cristaldo i Taisona. Drużyna Grecka może i solidna w obronie, ale nie takie obrony potrafił już rozmontować Metalist, dlatego też pobieram na nich zacny kurs.
Typy
Metalist Charków
@2,05 Milenium ⛔ 0:1 jak głową w mur...
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Sporting Lizbona - Manchester City W jednym ze spotkań 1/8 finału Ligi Europy dojdzie do pojedynku pomiędzy Sportingiem Lizbona a Manchesterem City.Oba kluby do tej pory nigdy nie grały ze sobą w europejskich pucharach.Sporting Lizbona doskonale radzi sobie na własnym stadionie. Jednak teraz rywalem będzie Manchester City, który w poprzedniej rundzie wyeliminował inny portugalski klub FC Porto.
Patrząc pod kątem ostatnich spotkań tych drużyn bardzo łatwo wskazać tutaj faworyta.Sporting jest ostatnio w wielkim dołku.Nie pomogła nawet zmiana szkoleniowca.Klub ma kłopoty finansowe.Możemy tylko gdybać co by było gdyby w Warszawskiej Legii dużo wcześniej przeprowadzono odpowiednie transfery.Prawdopodobnie ogladali byśmy w tej parze nie Sporting a Legie.Portugalczycy byli w pierwszym meczu druzyną dużo gorszą od Legii a i u siebie nie pokazali nic nadzwyczajnego.Według mnie ich dziurawa obrona zostania dzisiaj wypunktowana bardzo boleśnie i stawiam tutaj na pewne zwycięstwo City.

Ciekawostki :

Bilans Manchesteru City w czterech meczach z portugalskimi rywalami to: Z3 R1 P0 (Z1 R1 P0 na wyjazdach). Angielski klub stracił bramkę tylko w jednym z tych spotkań, w wygranym 2:1 pierwszym meczu 1/16 finału z Porto w tym sezonie.
Sporting jest niepokonany w dziewięciu meczach u siebie w europejskich pucharach (osiem zwycięstw i remis) od porażki 0:2 z Brøndby IF w barażach Ligi Europejskiej UEFA 2010/11.
Manchester City wystąpi w 1/8 finału po raz trzeci w czterech ostatnich sezonach. Najpierw wyeliminował Aalborg BK w sezonie 2008/09, po czym odpadł z Hamburgerem SV w ćwierćfinale. W poprzednim sezonie lepsze w 1/8 finału okazało się Dynamo Kijów.
Zwycięstwo Manchesteru City 2:1 w 1/16 finału z Porto było dopiero drugim wyjazdowym w ośmiu ostatnich meczach w europejskich pucharach. Ta seria obejmuje także dwa remisy i cztery porażki.
Dla Sportingu to 250. mecz w klubowych rozgrywkach UEFA. Bilans w poprzednich 249 spotkań to: Z106 R57 P86, bramki 387-310.
Typy : 2 City over 1,5 gola​
Twente Enschede - Schalke 04

Kolejnym spotkaniem którym się zainteresowałem to pojedynek Holendersko-Niemiecki.Twnete ostatnio radzi sobie przyzwoicie tak w lidze Holenderskiej jak i w europejskich pucharach.W poprzedniej rundzie wyeliminowali Rumuński zespół Steaua Bukareszt wygrywając dwa mecze po 1-0.Schalke natomiast potrzebowało aż dogrywki w meczu u siebie by przejść Czeski Plzen.Zespołowi ostatnio nie idzie ,sobotnia porażka ze slabym Freiburgiem to raczej nie był wypadek przy pracy.Ponadto zespół wystapi dziś mocno osłabiony.Kontuzje wyeliminowały takich graczy jak Huntelaar ,Howedes czy Metzelder.Sądzę że rozpędzone Twente tego meczu u siebie nie przegra.
Typy : 1 lub 1x​

Metalist Kharków - Olympiakos Pireus
I ostatnie spotkanie jakie pozwolę sobie po części opisać to mecz rewelacji tych rozgrywek z uczestnikiem Ligi Mistrzów.Tak Metalist jak i Olympiakos notują długa passę meczy bez porażki.Metalist nie przegrał od 9 spotkań o punkty natomiast Olympiakos od 8.Metalist jest najskuteczniejszą drużyną w Lidze Europejskiej UEFA, z 23 golami w ośmiu meczach od początku fazy grupowej. Metalist ma cztery bramki więcej od drugiej najlepszej ekipy PSV Eindhoven. Olympiakos ma jednak serię pięciu zwycięstw z rzędu w rozgrywkach europejskich, podczas której wygrał cztery mecze 1:0 i stracił tylko jednego gola.Wiele osób uważa że to spotkanie wygra zespół z Ukrainy.Może i tak ale ja jakoś czuję tutaj wynik coś pod remis.Myślę że Metalist tego meczu przegrac nie powinien i typuję tutaj 1x.
Typy : 1 lub 1x​
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Valencia @1,60
imo warto po takim kursie. To jest już inny poziom i będzie to mecz podobny do rywalizacji sprzed roku, pt. Benfica - PSV. Tam Portugalczycy ustawiali ich sobie jak pionki, Holendrzy tylko bezradnie biegali i to tyle. Co ich zgubiło? Różnica klas, co zobaczymy także dzisiaj.
United, City, Valencia i Atletico to big four tej edycji i wątpię aby ktoś ich pokonał.
Valencia + A. Madryt @2.13
Moim zdaniem po takim kursie właśnie nie warto. Oglądałem ostatnio parę meczy obu drużyn i jakoś nie widzę żeby obie drużyny dzieliła różnica klas. Co ciekawego pokazała Valencia w meczu ze średniakiem PL? Nic, a PSV to na pewno lepsza drużyna niż Stoke...
 
J 0

jvprs

Użytkownik
Moim zdaniem po takim kursie właśnie nie warto. Oglądałem ostatnio parę meczy obu drużyn i jakoś nie widzę żeby obie drużyny dzieliła różnica klas. Co ciekawego pokazała Valencia w meczu ze średniakiem PL? Nic, a PSV to na pewno lepsza drużyna niż Stoke...
Nie byłbym tego taki pewien. Wątpię, by PSV mogło powalczyć ze Stoke w Anglii. Co do samego meczu Valencia vs PSV, to niby Hiszpanie &quot;powinni&quot; pokazać klasę. Zespoły z Holandii może i są dobre, ale z czołówką Hiszpanii to się raczej równać nie mogą.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Co meczu Valencia-Stoke, to Valencia po pierwsze nie grała podstawowym składem, a po drugie wyraźnie się oszczędzali. Po wygranej na wyjeździe i szybko strzelonej bramce u siebie kwestia awansu była właściwie rozstrzygnięta i trzeba było tylko spokojnie dobrać mecz do końca. U siebie Valencia gra bardzo dobrze, dzisiaj zagrają prawdopodobnie najlepszym dostępnym składem. Na pewno nie odpuszczą LE, bo w lidze obronienie 3 miejsca wydaje się być tylko formalnością. Uważam, że warto postawić na hiszpańską drużynę.
Valencia @ 1.73 bet365✅


Drugim ciekawym typersko meczem jaki rzucił mi się w oczy jest spotkanie United-Bilbao. Gości na pewno stać na sprawienie niespodzianki i wyeliminowanie graczy Manchesteru. Dzisiaj zapowiada się dużo bardziej wyrównane spotkanie niż możnaby pomyśleć patrząc na kursy. W ostatnim ligowym meczu gracze Bilbao wygrali mecz derbowy, a po zmianach trenera Bielsy można przypuszczać, że w pewnym momencie zaczął już myśleć o dzisiejszym spotkaniu. Manchester i Athletic to obok Valencii i City główni kandydaci to końcowego zwycięstwa i liczę na dobre widowisko. Stawiam Bilbao strzeli zamiast BTS, bo kursy prawie takie same.
Bilbao strzeli @1.57 bet365✅
Bilbao X2 @ 2.62 bet365✅
Bilbao @ 7.0 bet365✅


Trzecim meczem, na który zwróciłem uwagę jest ten w Lizbonie. Kursy mnie bardzo zaskoczyły. Słaby Sporting, który trochę szczęśliwie pokonał warszawską Legię vs. lider ligi angielskiej, grający świetną piłkę? Faworyt jest tylko jeden. Ktoś mógłby powiedzieć, że City odpuści puchary/zagra na 50%. Nie zgadzam się, Mancini dał odpocząć swoim 2 najlepszym zawodnikom nie bez powodu (Aguero i Silva). Dzisiaj City powinien zapewnić sobie awans i nawet brak Yaya Toure nie powinien być przeszkodą. Szczególnie, że obrona Sportingu gra tragicznie.
City over 1.5 @ 1.90 bet365⛔
City -1.5 @3.10 bet365⛔
City -2.5 @6.90 bet365⛔


---
oj mocno popłynąłem na City, pewnie nie jestem jedyny
---
ale Bilbao pięknie siadło ???? to jest piłka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 0

spirit_wizard

Użytkownik
Sporting - City
Easy money, także lepiej betujcie na City póki buki się nie ogarną i zaczną zmniejszać kursy ????
W tym meczu Sporting nie ma nic na swoją korzyść prócz boiska, City ma super pakę, grają prawie 1szym składem prócz Toure także wygrana ich jest pewna, kwestia jak duża ;D
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Moim zdaniem po takim kursie właśnie nie warto. Oglądałem ostatnio parę meczy obu drużyn i jakoś nie widzę żeby obie drużyny dzieliła różnica klas. Co ciekawego pokazała Valencia w meczu ze średniakiem PL? Nic, a PSV to na pewno lepsza drużyna niż Stoke...
Valencia została nazwana w meczu ze Stoke minimalistami.

Mieli 1-0 na wyjeździe więc po co im ganiać u siebie? Stoke im niczym nie zagroziło.

Teraz kolejna faza i nowy mecz, od zera, więc trzeba zagrać na maksa. Naprawdę w mojej osobistej opinii bezsensu jest porównywać takie fakty.

United zagrało żenadę z Ajaxem bo mieli 2-0 z wyjazdu, czy to znaczy ze dzisiaj będą grali to samo? Identyczna sytuacja. Przyjeżdża bardzo dobry rywal i trzeba po prostu grać.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Sporting Lizbona - Manchester City
Dzisiaj o godzinie 19:00 na Estádio José Alvalade rozegrane zostanie pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Sportingiem Lizbona a Manchesterem City. Kursy na gości według mnie bardzo atrakcyjne, są w świetnej formie, u siebie grają fenomenalnie ale i na wyjazdach nie wygląda to źle. Sporting ma słaby sezon, nie ma sensu nawet tego dzielić na jakieś etapy, po prostu są słabi, u siebie jeszcze jako tako to wygląda, potrafią przeciętniaków w lidze ograć 1:0 i zgarnąć dzięki temu punkty, ale czwarte miejsce w tabeli ze sporą już stratą do czołowej trójki pokazuje to jak przeciętna to ekipa. Jeśli do tego dodamy w jak łatwy sposób The Citizens uporali się z inną, lepszą ekipą portugalską - FC Porto, śmiem twierdzić że dziś spokojnie można liczyć na dwubramkowe zwycięstwo gości. Manchester City jest liderem Premier League, wygrali 21 z 27 dotychczasowych spotkań. Obie ekipy przed dzisiejszym meczem nie są jakoś specjalnie osłabione, choć brak Onyewu to na pewno osłabienie dla gospodarzy, goście mają szeroką kadrę i kto by nie zagrał będzie to mocna jedenastka, która wybiegnie dziś na Estádio José Alvalade.

2 -&gt; 1.83
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Osobiście uważam że należy postawić przeciw klubom grającym z polskimi w poprzedniej fazie.
Na City widze 1.90 , a zależy od buka , bo było po 2.00 , Sporting nie gra rewelacyjnie , nie mogli dać rady legii , to raczej nie powinni stanowić przeszkody dla MAN City.
Na Hannower 2.55 , ładny kurs , myślę ze powinni bez problemu poradzić sobie , mimo że grają na wyjeździe , to napewno będą się chcieli jak najlepiej zaprezentować. Standart Liege też nie pokazuje nic szczególnego , drużyna z Niemiec powinna sobie poradzić.
nie do końca jestem przekonany grania na Hannover. Spojrzyj choćby na rozgrywki grupowe, gdzie drużyny grały już ze sobą i Hannover nie tylko nie potrafił wygrać u siebie (0:0), ale nawet nie strzelił gola drużynie Liege (na wyjeździe uległ 2:0). Może znowu jakiś under?
EDIT:
Forma St. Liege jednak nie jest obiecująca, ostatnie 5 meczów - żadnej wygranej (remisy z Wisła, jeden w lidze, i dwie porażki w lidze). NO BET
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
tak na szybko
Uważałbym na OLY. W starciu z Rubinem ta rywalizacja i zachowania rynku były podejrzane. Teraz kolejny rywal ze Wschodu. Na wielu forach przewija się typ na Metalist, korekty buków wskazują coś innego, kursy na OLy lecą w dół, znowu zacyzna coś delikatnie cuchnąć. Nie zaskoczy mnie remis w tym meczu.
Ciekawe co wymyśli Udinese, wiemy jakie jest podejście włoskich czy angielskich klubów, a jednak Udinese jest dalej, myślę, że tym razem nie pójdzie im tak łatwo jak z Paok i Az powinno wygrać
Schalke może i ma lekkie załamanie formy, ale jednak nie bagatelizowałbym potencjału, który w nich drzemie, dlatego dostrzegam value w kursach na gości i kierowałbym się w stronę X2
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie lubię LE, bo tu nawet jak wybierze się jakieś porządne typy to i tak zazwyczaj wychodzi to źle. Miałem zagrać coś w ten deseń, ale pomyślałem, że weekend niedługo, więc tam będziemy myśleć. Tu pójdzie typowy wariat. Pierwszy typ to remis na Vicente Calderon. Nie wiem skąd oni wytrzasnęli ten kurs na Atletico. Wiem, że będzie masa ludzi, która pogra czystą jedynkę, ale moim zdaniem jest to samobójstwo. Początkowa praca nowego szkoleniowca w Atletico przynosiła efekty. Było to coś nowego, ale teraz coraz więcej zespołów &quot;uczy&quot; się ich sposobu gry. Mało tracą, ale co z tego jak i mało strzelają. Besiktas to paka indywidualności, która może wypalić. Pokonali Bragę, faktem jest, że pierwszy mecz stanowczo ustawił stawkę, ale to nie zmienia rzeczywistości i bądź co bądź wyeliminowali Portugalczyków. Remis moim zdaniem jest w ich zasięgu. Jest spore value, a praktycznie co kolejkę zdarza się jakaś niespodzianka, a ja ją widzę właśnie w tym meczu.
Atletico - Besiktas | Remis [5,50] Bet365 ⛔ 3:1
Drugi mecz to pojedynek Czerwonych Diabłów z Baskami. Zapowiada się ciekawe widowisko i zapewne będzie to jeden z najbardziej fascynujących pojedynków w dzisiejszym dniu. Wierzę, że Baskowie strzelą bramkę, ale niestety ta drużyna ma sporo mankamentów. Największym problemem jest słaba obsada bramki. Obrona też potrafi się gubić, a przez ofensywny styl tego zespołu, sprawia, że łatwo nabijają się na kontry. Manchester United gra u siebie, ale i tak nie widzę dla niech łatwej przeprawy. Dla mniej odważnych radziłbym BTS, sam gram jednak na DW i typuję 2:1.
United - Bilbao | DW 2:1 [8,50] Bet365 ⛔ 2:3
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Standard Liege vs Hannover 96

Stawiam na remis w tym meczu. Uważam, że Niemcy są drużyną lepszą niż Standard, ale właśnie przeczytałem że w spotkaniu nie wystąpią Manuel Schmiedebach, Mohammed Abdellaoue (najlepszy strzelec zespołu) oraz Jan Schlaudraff, który potrafi rozpocząć akcję z głębi pola i w miarę sensownie rozegrać piłkę. To duże osłabienia dla Niemców. Myślę, że priorytetem dla Mirko Slomki i jego podopiecznych będzie nie stracić bramki, a sprawę awansu rozstrzygnąć będą chcieli na AWD Arena. Defensywa Hannoveru powinna wyjść podstawowa, tak więc myślę że ciężko będzie Belgom coś ustrzelić. W tym sezonie grali już ze sobą w rozgrywkach grupowych LE i w Liege miejscowi wygrali 2:0. Ale Niemcy na pewno wnioski z porażki wyciągnęli i nie sądzę, że drugi raz polegną ze słabym Standardem. Z drugiej strony, nie sądzę że wezmą w tym meczu na siebie ciężar kreowania akcji (chyba, że wyczują w piłkarzach Standardu niemoc i przejmą inicjatywę), raczej zagrają z kontry. Ale czy uda się wykończyć którąś z akcji? Zobaczymy. Reasumując - pachnie remisem, więc zaryzykuję taki typ.

Standard Liege vs Hannover 96 [2:2]
X @3.20
✅


Drugim meczem, który dzisiaj obstawiam jest:

FC Metalist Kharkiv vs Olympiakos Pireus [0:1]
1 @2.05


W tym wątku było już tyle postów za Ukraińcami, że nie będę się rozpisywał. Dla mnie to rewelacja rozgrywek i jeśli chcą awansować dalej (a na pewno chcą) to na swoich śmieciach wygrać muszą, a w tym sezonie nie raz udowodnili że potrafią. A Grekom ukraińskie drużyny nie leżą, wygrali tylko raz na siedem spotkań (3 razy przegrali - co ciekawe zawsze 0:1, 3 razy padał remis). Trzy lata temu, w jednym z tych spotkań, w Charkowie przegrali 0:1 z Metalistem, wtedy nieśmiało dobijającym się do drzwi europejskiej piłki. Ukraińcy od tego czasu poczynili ogromne postępy, a skoro ograli Olympiakos wtedy, dlaczego nie mieliby ograć ich i dzisiaj?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom