>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Japonia - Chorwacja [05.12.2022, poniedziałek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
S 1,2K

saek

Użytkownik
BetBuilder LvBet / Chorwacja X2 + Chorwacja over 3.5 RR / @ 1,85 ✅

Witam, zwykle nie mam czasu na analizy i podaję suche typy na czacie. (13/15) Dziś parę minut mam, ale dosłownie w kilku zdaniach.

Świetnym połączeniem w moim przekonaniu są te dwa bety. Chorwacja solidna, bardzo solidna. Wyglądają świetnie w defensywie, choć to wiadomo nie od dziś, ale tutaj tylko i wyłącznie to potwierdzają. Taką ciekawostką jest, że przegrali tylko jedno spotkanie od porażki w 1/8 z Hiszpanią na Euro, pokonując po drodze choć by Francuzów. To co wyprawiają tutaj Japończycy wszyscy doskonale widzimy, tylko czy będą w stanie złamać Chorwatów w defensywie, którzy już nie będą tak kontrowani jak inne ekipy. Cały czas z tyłu głowy siedzi mi ten ich mecz z Kostaryką...nawet jeśli Chorwacja miała bić głową w mur to zabezpieczam się remisem, choć jest tam zdecydowanie więcej jakości co dziś może mieć główne znaczenie.
Jeśli chodzi o cornery to również się zbytnio tego nie obawiam, Chorwaci będą dominować i to bez dwóch zdań a co za tym idzie z czteroma nie powinno być problemu. Dwie bezpieczne moim zdaniem opcje, które mogę polecić. Dobrego dnia ;)

Gram również Brazylia -1.5 @ 1,80 ✅

Tutaj jest przepaść, nie sądzę aby Brazylia miała większe problemy.
Dzięki za świetne typy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom