>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Japonia - Chorwacja [05.12.2022, poniedziałek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Japonia - Chorwacja
podwójna szansa remis @ 1.67
Fortuna

Chorwacja z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Wydawało się, że drużyna prowadzona przez kapitana Modrića, nie wyjdzie nawet z grupy, ale szybko wyciągnęli wnioski po meczu z Maroko, odprawiając później z kwitkiem Kanadę i Belgię. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z nieobliczalnym zespołem Japonii, którzy to wygrali z Niemcami 2:1 oraz Hiszpania 2:1. Mimo wszystko uważam, ze Hiszpanie odpuścili ten mecz żeby pozbyć się z turnieju Niemców, takie jest moje zdanie.
Proponuje na to spotkanie podwójną szanse na remis. Myślę, że może to być z pierwszych meczów gdzie zobaczymy dogrywkę w 1/8 finału. Na przeciwko siebie stają ekipy, które prezentują podobny poziom. Chorwacja w grupie dwa bezbramkowe remisy. Japonia miała grupę o wiele trudniejszą ale sobie poradzili. Wielu by chciało żeby ten sen dla nich trwał wiecznie, ale jak będzie to przekonamy się jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Japonia - Chorwacja
podwójna szansa remis @ 1.67
Fortuna

Chorwacja z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Wydawało się, że drużyna prowadzona przez kapitana Modrića, nie wyjdzie nawet z grupy, ale szybko wyciągnęli wnioski po meczu z Maroko, odprawiając później z kwitkiem Kanadę i Belgię. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z nieobliczalnym zespołem Japonii, którzy to wygrali z Niemcami 2:1 oraz Hiszpania 2:1. Mimo wszystko uważam, ze Hiszpanie odpuścili ten mecz żeby pozbyć się z turnieju Niemców, takie jest moje zdanie.
Proponuje na to spotkanie podwójną szanse na remis. Myślę, że może to być z pierwszych meczów gdzie zobaczymy dogrywkę w 1/8 finału. Na przeciwko siebie stają ekipy, które prezentują podobny poziom. Chorwacja w grupie dwa bezbramkowe remisy. Japonia miała grupę o wiele trudniejszą ale sobie poradzili. Wielu by chciało żeby ten sen dla nich trwał wiecznie, ale jak będzie to przekonamy się jutro.
Na moje to Hiszpania odpuściła z Japonią i przegrała specjalnie by właśnie na Chorwatów nie trafić. Nie było gwarancji że Niemcy nie przegrają specjalnie pod koniec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +482
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Japonia
Typ:Chorwacja wygra
Kurs:2,15
Bukmacher: Betfan
Analiza:


CHorwacja gra bardzo dobrze w defensywie na tych mistrzostwach. Stracili tylko 1 gola. Z Belgią czyste konto. Japonia dobrze pokazała się z drużynami z którymi mogła grać z kontry strzelając zaskakujące bramki Niemcom i Hiszpanii. W meczu gdy musieli bardziej prowadzić grę (Kostaryka) kompletnie im nie szło. Chorwacja nie otworzy się jak Niemcy czy Hiszpania. I z kontry będzie ją trudno zaskoczyć. Za to w ofensywie będą cierpliwie czekać i myślę, żę w 90 minut znajdą sposób na Japończyków. Moim zdaniem będzie 1-0 lub 2-0. Widać jakość w grze Chorwatów, może nawet większą jak 4 lata temu gdy zajęli 2 miejsce. Dla Japończyków wyjście z grupy to max i ten mecz powinni przegrać w 90 minut. Kurs całkiem interesujący.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Japonia - Chorwacja
1/x @ 1.75
superbet

Japończycy grają świetny turniej, Chorwacja nie do końca mnie przekonuje, liczę na samurajów, że w czasie 90 min nie dadzą się zdominować a może i zaskoczą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
M 48,2K

Masin

Użytkownik
A. Kramaric / M. Livaja: którykolwiek z wymienionych strzeli gola (muszą wyjść w pierwszym składzie) @1.85
Najgroźniejsi Chorwaci w polu karnym, jeśli mają padać bramki dla Chorwacji to strzelone przez któregoś z nich. Z 4 strzelonych na konto Chorwacji bramek na tej imprezie 3 strzelili właśnie oni.
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Chorwacja awans @1.53 STS
Jutro skończy się przygoda Japonii w tegorocznych MŚ. Faza pucharowa wczoraj i dziś pokazuje, że niespodzianki się skończyły, choć zapewne coś się jeszcze wydarzy to już nie będzie takich sensacji, jakie Japonia sprawiła w grupie. Trafiają na solidną, doświadczoną Chorwację, choć to już nie ta ekipa, co dwa, czy cztery lata temu to mają mega doświadzcenie i fizykę po swojej stronie. Azjaci limit szczęścia już wykorzystali, bo tak nazywam ich wygrane z Niemcami i Hiszpanią. Chorwaci balansowali na linie w spotkaniu z Belgią, jednak nie zasłużyli w tym meczu na porażkę i remis był sprawiedliwym rozstrzygnięciem, mimo iż Belgowie, a szczególnie Lukaku mieli swoje okazje.
Tu już nie będzie odpuszczania i stawiam, że Japonia zostanie fizycznie stłamszona, i Chorwaci nie powielą błędu poprzedników, którzy dawali rywalom w decydujących momentach dojść do głosu. Może nie wysoko, ale stawiam jednobramkową wygraną Modricia i spółki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Japonia - Chorwacja
2. drużyna: powyżej 0.5 gola + powyżej 3.5 rzutów rożnych + powyżej 1.5 kartek
STS 3.10

1/8 finału MŚ pokazuje, że skończyły się żarty i faworyci, którzy wyszli z grupy po prostu przechodzą dalej. Tak samo moim zdaniem będzie z Chorwacją. Wydaje mi się, że gdyby nie kalkulacje to Hiszpania nie pozwoliłaby sobie na porażkę z Japończykami. Chorwacja może nie zachwycała, ale ma w swojej kadrze graczy na najwyższym poziomie i mimo wszystko cenię ich umiejętności zdecydowanie wyżej niż graczy reprezentacji Japonii. Gol Chorwatów, 4 rzuty rożne i 2 kartki - to nie wydaje się misja nie do wykonania. Moim zdaniem po takim kursie jak najbardziej warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Japonia - Chorwacja, Chorwacja wygra @2.10, FORTUNA

Japończycy mieli swoje piękne chwile na tym mundialu, ale faza pucharowa to bedzie maks w ich wykonaniu. Chorwaci grają zdecydowanie bardziej wyrachowany futbol i są pewniejsi w defensywie. Nieprzypadkowo zresztą grali w pamiętnym finale z Francją i kto wie, być może powtórzą ten wyczyn. Myślę że kluczowa będzie pierwsza połowa w której Chorwaci strzelą gola i ustawią sobie mecz. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Japonia - Chorwacja
Typ: Japonia powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bukmacherzy w roli faworyta widzą Chorwację, ale według mnie Japonia może sprawić niespodziankę. Japończycy w fazie grupowej pokazali się z bardzo dobrej strony grając z potęgami piłkarskimi. Najpierw wygrali 2:1 z Niemcami, a potem 2:1 z Hiszpanią. Mecz z Hiszpanią był trochę podejrzany, bo Hiszpanom ta porażka się opłacała, ale Niemcy grały z pewnością z pełnym zaangażowaniem, a mimo to Japonia strzeliła dwa gole wygrywając mecz i mocno przyczyniając się do odpadnięcia z turnieju naszych sąsiadów. Japończycy pokazali ogromną waleczność w tych dwóch meczach. Chorwacja co prawda straciła dotychczas tylko jednego gola, ale z Belgią mieli sporo szczęścia, że nic nie stracili, gdyż Belgowie mieli kilka świetnych okazji, zwłaszcza Lukaku marnował genialne sytuacje. Uważam, że Japonię stać na strzelenie dwóch goli.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Japonia - Chorwacja
typ: Chorwacja (awans)
@1.50 FORTUNA

Japonia awansowała, dzięki "pomocy" Hiszpanów do fazy pucharowej MŚ. W ostatnim grupowym spotkaniu Hiszpania podkładając się Japonii eliminował Niemców z Mundialu oraz "dzięki" zajęciu dopiero drugiego miejsca w grupie uniknęli oni właśnie Chorwatów w 1/8 finału a później fazie prawdopodobnie Brazylii. Japonia patrząc na same wyniki z tych MŚ to bardzo dziwny zespół, wygrali z Niemcami 2:1 choć przegrywali. Potem przegrali z Kostaryką 0:1 a na koniec przegrywali z Hiszpanią by wygrać 2:1. Chorwacja wygląda bardziej stabilnej w tym kontekście. W fazie grupowej dwa spotkania bezbramkowo zremisowali z Maroko i Belgią oraz wygrali 4:1 z Kanadą. Nie twierdzę jednak, że w pojedynek z Japonią będzie dla nich spacerkiem. Do wyłonienia zwycięzcy w tym spotkaniu może być potrzebna dogrywka lub rzuty karne dlatego stawiam na awans Chorwacji a nie na wygraną w regulaminowym czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +187
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Japonia
Typ: Chorwacja wygra i więcej RR Japonia
Kurs: 5,64
Bukmacher: betclic
Analiza:


Jak dla mnie to spotkanie wygra drużyna bardziej wyrachowana czyli drużyna Chorwacji, która w swoich szeregach ma dużo bardziej doświadczonych zawodników. Tak naprawdę według mnie Japonia jest mocno przehajpowana. W meczu z Niemcami do 60 minuty zostali gnieceni i nie dawali argumentu żeby to spotkanie zremisować, jakimś cudem WYGRALI. Później przyszło im się mierzyć z Kostaryka, która w mojej opinii była najsłabszą drużyną w tym turnieju, polegli. Kolejne spotkanie, to mecz z Hiszpania, wiadomo w jakich okolicznościach ten mecz się odbył, Hiszpanom po prostu pasowało, to drugie miejsce. Dziś Chorwacja pokaże im miejsce w szeregu wygrywając spotkanie. Dokładam RR w kierunku Japonii, gdyż Azjaci nastawieni na kontrę w swoich meczach robią bardzo dużo RR, wyjątek z Hiszpanami gdzie nie zdobyli żadnego, a tak to z Kostaryką 5, Niemcami 6.
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Japonia
Typ: Chorwacja wygra i więcej RR Japonia
Kurs: 5,64
Bukmacher: betclic
Analiza:


Jak dla mnie to spotkanie wygra drużyna bardziej wyrachowana czyli drużyna Chorwacji, która w swoich szeregach ma dużo bardziej doświadczonych zawodników. Tak naprawdę według mnie Japonia jest mocno przehajpowana. W meczu z Niemcami do 60 minuty zostali gnieceni i nie dawali argumentu żeby to spotkanie zremisować, jakimś cudem zremisowali. Później przyszło im się mierzyć z Kostaryka, która w mojej opinii była najsłabszą drużyną w tym turnieju, polegli. Kolejne spotkanie, to mecz z Hiszpania, wiadomo w jakich okolicznościach ten mecz się odbył, Hiszpanom po prostu pasowało, to drugie miejsce. Dziś Chorwacja pokaże im miejsce w szeregu wygrywając spotkanie. Dokładam RR w kierunku Japonii, gdyż Azjaci nastawieni na kontrę w swoich meczach robią bardzo dużo RR, wyjątek z Hiszpanami gdzie nie zdobyli żadnego, a tak to z Kostaryką 5, Niemcami 6.
Japonia wygrala z Niemcami, a nie zremisowała
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
BetBuilder LvBet / Chorwacja X2 + Chorwacja over 3.5 RR / @ 1,85 ✅

Witam, zwykle nie mam czasu na analizy i podaję suche typy na czacie. (13/15) Dziś parę minut mam, ale dosłownie w kilku zdaniach.

Świetnym połączeniem w moim przekonaniu są te dwa bety. Chorwacja solidna, bardzo solidna. Wyglądają świetnie w defensywie, choć to wiadomo nie od dziś, ale tutaj tylko i wyłącznie to potwierdzają. Taką ciekawostką jest, że przegrali tylko jedno spotkanie od porażki w 1/8 z Hiszpanią na Euro, pokonując po drodze choć by Francuzów. To co wyprawiają tutaj Japończycy wszyscy doskonale widzimy, tylko czy będą w stanie złamać Chorwatów w defensywie, którzy już nie będą tak kontrowani jak inne ekipy. Cały czas z tyłu głowy siedzi mi ten ich mecz z Kostaryką...nawet jeśli Chorwacja miała bić głową w mur to zabezpieczam się remisem, choć jest tam zdecydowanie więcej jakości co dziś może mieć główne znaczenie.
Jeśli chodzi o cornery to również się zbytnio tego nie obawiam, Chorwaci będą dominować i to bez dwóch zdań a co za tym idzie z czteroma nie powinno być problemu. Dwie bezpieczne moim zdaniem opcje, które mogę polecić. Dobrego dnia ;)

Gram również Brazylia -1.5 @ 1,80 ✅

Tutaj jest przepaść, nie sądzę aby Brazylia miała większe problemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +632
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Japonia Chorwacja aw. 2 @1.53

Zacznę od Japończyków. Strasznie wybiegali się w grupie, czy to za Niemcami czy Hiszpanią aby uzyskać korzystne rezultaty. Niby jako "underdog" grają lepiej, ale wynika to badziej ze sposobu gry. Oni nie lubią "prowadzić gry", co musieli robić ze słabszą Kostaryką. Z lepszymi, którzy prowadzili grę, szli na kontry i to dawało im to dobre rezultaty. Chorwaci nie są typem kadry, która dominuje zatem Azjatom będzie tu trudno. A Chorwaci niby bez fajerwerków, ale solidne mecze. Ten poziom idzie non stop w górę i w mojej ocenie mecz potrwa tylko 90 minut.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Japonia : Chorwacja
Typ: Japonia powyżej 1.5 kartki
Kurs 1.4
STS
Japonia trzy żółtka w starciu z Hiszpania jak i trzy z Kostaryka .. zero z Niemcami ale tam sędziował egzotyczny pan z Salwadoru. Dziś stawka bardzo duża. Sędziuje pan Elfath ze stanów. Ten pan pokazał jedna z dwóch czerwieni na tym mundialu w starciu Brazylia Kamerun tam też pokazał 6 kartoników żółtych. Prowadził również starcie Portugalia Ghana tam również pokazał 6 żółtych kartek. Więc można wnioskować że te kartki pokazuje dosyć odważnie. Liczę że i dziś tak będzie idę tutaj na kartki dla Japończyków gdyż są oni jednak tutaj ekipa która będzie przeszkadzać grac Chorwatom. Można też łapać inne linie kartkowe.
 
Ostatnia edycja:
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Chorwacja WIN + Chorwacja over 3.5 RR + Japonia over 1.5 ŻK - kurs: 3.58


Wszystko o drużynach zostało już napisane powyżej ! Nie deprecjonuję wygranej Japonii z Niemcami, jednakże porażka Hiszpanii nie jest dla mnie aż taka czysta. Lepiej przecież było pozbyć się zawsze groźnych Niemców, którzy musieli "gryźć" murawę żeby mieć nadzieję na awans z grupy.
Japonia pomimo wszystko nie porwała mnie swoją grą. Chorwaci to doświadczony team. W meczu z Kanadą pokazał klasę i wygrywając wysoko pomimo szybko straconej bramki. Doświadczenie, dobra obrona powinny pozwolić na wygraną bez doliczonego czasu gry.
Co do RR - w pierwszej połowie już powinno być pozamiatane.
Sędzie na dzisiejsze spotkanie nie bawi się w tańcu, więc powinien kilkukrotnie sięgnąć do kieszenie po żółty kartonik ! Bramka dla Chorwacji wpłynie jeszcze bardziej nerwowo na grę Japonii i o powodzenie typu nie trudno.

Gram w dubli z Brazylią + over 2.5 :)

Powodzenia

ps. myślę że niespodzianki z faworytami w roli głównej będą miały miejsce w dniu jutrzejszym ! Remis maroka i porażka Portugali mnie nie zdziwi.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00⛔
Spotkanie: Japonia - Chorwacja
Typ: Japonia strzeli gola w 2. połowie
Kurs: 2.23
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Mało kto spodziewał się, że Japonia awansuje z wymagającej grupy. To Hiszpania i Niemcy byli faworytami, aby przedłużyć swoją przygodę na Mistrzostwach Świata 2022 i tym pierwszym się to powiodło. Nasi zachodni sąsiedzi po raz kolejny pożegnali się z Mundialem po pierwszej rundzie i dwie wygrane ekipy z Azji pozwoliły wskoczyć do czołowej 16. Co ciekawe zawodnicy z kraju Kwitnącej Wiśni polegli z Kostaryką, aby zwyciężyć z europejskimi potęgami i nagrodą jest możliwość rywalizacji z Chorwacją. Japonia bardzo dobrze prezentuje się w drugich połowach, gdzie wszystkie swoje gole piłkarze tej nacji strzelili po przerwie. Selekcjoner Hajime Moriyasu potrafi reagować na wydarzenia boiskowe i przeprowadzane zmiany są skuteczne. Ritsu Doan zaliczył swoje dwa trafienia, wchodząc z ławki rezerwowych. Czy outsiderzy po raz kolejny zaskoczą?

Trzeba przyznać, że Chorwacja z każdym spotkaniem się rozkręca.
Jest to turniejowy zespół, który nabiera coraz więcej pewności. Mecz z Maroko był słaby, ale już z Kanadą, czy z Belgią można było wyciągnąć pozytywne wnioski. Udało się awansować z drugiego miejsca i trafić w 1/8 finału na Japonię. Śmiało można powiedzieć, że Hrvatska dysponuje świetnym środkiem pola. Dyrygentem jest Luka Modrić, który pomimo swojego wieku doskonale zarządza swoimi kolegami i tworzy sytuacje podbramkowe. Obok siebie ma Marcelo Brozovica oraz Mateo Kovacica, którzy zabezpieczają tyły i tym samym legenda chorwackiej piłki otrzymuje większą swobodę w kreowaniu. Na turnieju swoimi dobrymi interwencjami popisuje się Josko Gvardiol, którego czeka duża kariera. Czy połączenie młodzieży z doświadczeniem pozwoli powtórzyć sukces z Rosji?

Chorwacja to zdecydowanie bardziej doświadczona drużyna od Japonii, która na Mundialach często zatrzymuje się na 1/8 finału. Niemniej jednak nie lekceważyłbym ekipę z Azji, która była w stanie pokonać Hiszpanię oraz Niemców w fazie grupowej. Ważna będzie druga połowa, gdzie outsiderzy odmieniali do tej pory przebieg rywalizacji. Stawiam na gola outsidera 2. połowie. Do tej pory ekipa z kraju Kwitnącej Wiśni strzelała bramki tylko po przerwie: 2 z Niemcami oraz 2 Hiszpanią. Widać, że Hajime Moriyasu potrafi wyciągnąć wnioski i odpowiednio zmotywować oraz ustawić swój zespół na kolejne 45 minut. Oby dzisiaj było podobnie.
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Japonia
Typ: Superbets ( łączony zakład): Japonia+2.5 kartki i Chorwacja+1.5 kartki
Kurs: 4.50

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Ide tu ryzykownie, ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Wydaje mi się, że to jest ten nieliczny z meczy 1/8 w którym kartki powinny padać. A to między innymi za sprawą sędziego, którym jest L. Elfath . On akurat kartek nie boi się pokazywać. Sędziował już mecz Kamerunu z Brazylia i pokazał 7 kartek w tym jedna czerwień. Sędziował też Portugalię z Ghana i z tego co pamiętam też było kilka kartek chyba z 6. Widać więc, że ten sędzia nie boi się wyciągać kartek.
Japońce po 3 kartki z Hiszpania i Kostaryka, z Niemcami 0 . Coś tam tych kartek łapią a tu już mamy 1/8 finału i ktoś jedzie do domu .
Chorwacja w dotychczasowych meczach tylko 2 kartki, ale myślę, że dziś ten wynik poprawia bo mają potencjał do łapania kartek co pokazywali na niejednym turnieju.
Uważam, że mecz będzie obfitował w dużą ilość fauli z obu stron a co za tym idzie kartek też.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom