>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Francja - Polska [04.12.2022, niedziela godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Francja- Polska
Typ: Superbets ( zakład łączony ) : Lewandowski strzeli gola i powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 5.50
Bukmacher:
Superbet
Analiza:

Slabo zaczynam ten miesiąc w typach dnia. 2 typy i 2 nietrafione. Po prostu te kartki nie idą.... Nic a nic. Uważam, że w tym meczu właśnie będzie ich sporo, ale nie odważne się ich zagrać, po tych 2 wtopach.
Pogram sobie coś takiego. Nie zamierzam grać na Francję, bo co to za oglądanie meczu, gdy na kuponie będą Francuzi.
Uważam, że powalczymy trochę z Francją i kto wie ... Nie zdziwię się jak awansujemy dalej i wierzę w to mocno.
Myślę, że nie ma sensu tego meczu porównywać do meczu z Argentyna bo dla mnie to bezsens.
Ja widzę to tak . Francuzi są bardzo szybcy i są wypoczęci bardziej jak my. Uważam, że już do takiej 30 minuty strzela nam bramkę, a jak strzela to musimy się otworzyć. To już 1/8 i nie będzie a przynajmniej nie powinno być takich kalkulacji ze strony trenera że 1:0 przegrana to dobry wynik. Myślę, że jak Francuzi wpakują nam bramkę, to pójdziemy na wymianę ciosów.
Defensywa Francji nie jest monolitem. Tracili bramki do tej pory w każdym meczu fazy grupowej. Z tego co pamiętam w lidze narodów też sporo tracili więc nikt mi nie powie, że to jest przypadek.
Uważam że mamy większy potencjał w ofensywie niż Australia i Tunezja , a skoro ona te zespoły po bramce strzeliły to czemu my mielibyśmy nie strzelić. Powtarzam, jak wynik się otworzy to nie będzie tu takiej gry jak w meczu z Argentyna.
Uważam, że nasz napastnik zrobi wszystko żeby Polska awansowała dalej. Przy odważnej grze Polaków powinien mieć swoje okazje i myślę, że minimum jedna z nich zamieni na bramkę .
Jeśli chodzi o over 2.5 to jak pisałem wcześniej przewiduje tu otwarty mecz od strzelenia 1 bramki . Obrona Francji to żaden monolit, a nasza obrona po prostu będzie za wolną na Francuzów i bramki powinny padać z obu stron.

[/ICONPLUS][/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Mnie zastanawiają kartki na naszych.
Bereś 3.50 ( na unibecie było chyba 4.40)
Cash 3.25
Wiadomo lepiej poczekać na skład ale wydaje mi się, że ktoś z bocznych wyłapie jutro kartkę z szybko grającymi Francuzami.
Krychy nie gram bo za mało płacą , bielik tak samo.
Może Lewy przy jakiejś dyskusji by coś dostał
 
Otrzymane punkty reputacji: +289
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Francja - Polska, mniej niż 3.5 goli @1.40 FORTUNA

Cudów się tu nie spodziewam i Francja powinna awansować, ale nasi na pewno nie ulatwią im tego zadania i będą możliwie wytrącać piłkę od pierwszej do ostatniej minuty, albo do momentu w którym będą już musieli zaatakować. Przy takich meczach trudno doszukiwać się potencjału do pogromu, myślę że taki maks to 2-0, no może 3-0 i tyle. Gola z naszej strony nie widzę, chyba że z przypadku, po błędzie itp.
 
Ostatnia edycja:
adi26 20

adi26

Użytkownik
Koledzy wynik może być w każdą strone ale to wyjdzie w praniu bo nikt nie wie jak kto zagra na tych mistrzostwach nie jedna już była niespodzianka może się skoczyć 1 golem albo i nawet 5 lub więcej zapewne wiele osób już wie na jakim etapie jest ten mecz i że trzeba rozkładać siły za Francuzami jest jeden duży atut większość składu podstawowego Francji z Tunezją grała rezerwą cały mecz więc mieli kilka dni więcej odpoczynku i to napewno na tle całego meczu zrobi różnice ale ja widzę jak inni Koledzy że będzie gra pod bezpieczny wynik dla mnie mecz do grania na żywo bo to teraz wielka nie wiadoma sercem jestem za naszymi chłopakami ale niestety widzę wynik 3:1 dla Francji choć chciał bym się mylić i by Polska nas miło zaskoczyła

:) w końcu wynik dokładny się udało wytypować 3:1 😎💪🤑🤪🙃
 
Ostatnia edycja:
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Przeglądam sobie oferte na dzisiejsze spotkanie i zastanawia mnie dlaczego kurs na Francje rośnie czy jest jakikolwiek sensowny argument gry w strone naszej reprezentacji ? Do głowy przychodzi mi tylko i wyłącznie fakt że z chłopaków zeszło ciśnienie i być może zagramy troszeczkę odważniej niż w fazie grupowej gdyż trenerowi po lawinie krytyki za styl prezentowany w tym turnieju pali się grunt pod nagami.

Osobiście dzisiaj gram kupony łączone z wieczorem meczem. Francja pod względem rzutów rożnych wygląda dobrze gdyż w trzech spotkaniach zdobyła aż 22, biorąc pod uwagę styl który nasza drużyna preferuje możemy się spodziewać że ten over5.5 powinien bez najmniejszych problemów zrobiony. Anglicy do tej pory 17 rzutów rożnych i również w dzisiejszym spotkaniu powinni być drużyna dominująca stwarzać sobie sytuacje. Dlatego over4.5 w tym kuponie powinien zostać również pokryty. Kolejnymi zakładami to u Polaków oraz Senegalu over1.5 żółtych kartek obydwie drużyny będą musieli podostrzyć grę aby nie pozwalać na za dużo przeciwnikowi ponadto są to drużyny które kartki potrafia łapać. A co do zwycięstw Francji oraz Anglii uważam że dzisiaj nie będzie niespodzianek tak jak pewnie każdy z nas by chciał zwyciestwa Polaków ale tutaj trzeba myśleć rozsądkiem, a nie sercem.

#1 kup. Francja + Anglia @ 2.11 fortuna
#2 kup - Francja over5.5 różnych + Polska over1.5 zółtych kartek + Anglia over4.5 rożnych + Senegal over1.5 żółtych kartek @ ako: 3.46 fortuna
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Polska powyżej 1,5 strzał celny 1,60 super kurs betclic

To będzie inna Polska niż w meczu z Argentyną. Jeśli stracimy bramkę, to nie będziemy mieli nic do stracenia i będziemy musieli ruszyć. Jak dla mnie 2 celne strzały Polski w tym meczu, to jest pewniak.
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ogólnie ten mecz widzę tak, że to będzie najlepszy mecz w naszym wykonaniu na tych mistrzostwach. Czy to da chociaż dogrywkę? Może być problem. Pytania czy Francja będzie uczyć się na błędach czy ma podobne podejście do turnieju jak rok temu na Euro. W grupie pograli dobrze, byli faworytami do zwycięstwa, trafili Szwajcarów, prowadzili z nimi bezpieczną przewagą i kompletnie odpuścili mecz, odpadając w 1/8 ze Szwajcarią, więc drużyną przybliżoną umiejętnościami do Polski. Francja w swoich historii występów na turniejach dość często wyglądała tak, że będąc murowanym faworytem/obrońcom tytułu to potrafili sensacyjnie odpaść dość szybko. Za to jak za faworytów uznawano Brazylie, Hiszpanie, inne reprezentacje to Francuzi potrafili wygrywać turniej. Tutaj już w grupie typowałem, że może Dania ich ogra jednak Dania mocno rozczarowała. Była w stanie ograć ich za to Tunezja, ale to już było bez znaczenia. Moim zdaniem Francja jest bardziej w naszym zasięgu niż Argentyna, która pomijając wpadkę z Arabią nie przegrała 30-kilku meczy pod rząd. Francji wpadki zdarzają się znacznie częściej, może zdarzy się dziś?
Polacy bez presji też potrafią zagrać dobre spotkanie. Z drużynami z poza Europy nigdy nam nie szło. Tym razem również nie błyszczeliśmy z tymi drużynami, ale udało się awansować. Teraz trafiamy drużynę z Europy, gdzie nie mamy presji, bo wynikowo swoje osiągnęliśmy. Z takimi drużynami zdarzają nam się dobre mecze. Patrz remis z Hiszpanią rok temu na Euro, czy remis z Niemcami na Euro 2016 i odpadnięcie po karnych z Portugalią. W Eliminacjach też dość często potrafimy jesienią zaskoczyć z mocnym rywalem.

Zatem jestem większym optymistą niż mając obraz wyłącznie stylu w fazie grupowej. Czy to jednak pozwoli zremisować? Nie wiem, może być i tak ciężko i chyba nie zaryzykuje typu mimo atrakcyjnych kursów.

Szukając innych typów niż na wynik rzucił w oczy mi się taki typ
Polska więcej niż 2,5 celnego strzała @ 2,15 @ etoto

Kontrariańsko - strzelamy w bramkę rywali na tych mistrzostwach najmniej ze wszystkich ekip. Spodziewając się braku presji, zmiany podejścia i innej taktyki, myślę że teraz czesciej będziemy próbować strzałów. Jakbyśmy przegrywali również nie mamy nic do stracenie i będzie trzeba próbować strzałów. Zatem zakładam, że sensacyjnie typ może wejść :)
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem, dlaczego niektorym ludziom sie wydaje ,że jak zagramy "ładną" pilke to odrazu musi być pogrom w stylu 4 lub 5:0. Przeciez "ładna" gra nie oznacza grania na łapu-capu, hurra do przodu tylko na czyms co pokazali Australijczycy wczoraj, tj bronienie ale rowniez przesuwanie sie do przodu cała druzyna żeby wywierac presje na przeciwniku, to jest rowniez umiejetnosc utrzymania sie przy pilce przez dłuzszy czas, umiejetnosc wymiany kilkunastu podac i ciagly ruch na boisku żeby koledzy mieli do kogo dograc, to wymaga biegania, biegania i jeszcze raz biegania ale tez zwykłej odwagi i chęci gry w piłke nozną, chęci posiadania tej piłki. I to jest to czego chyba wiekszosc kibicow oczekuje a nie to co do tej pory czyli bojaźni, oddania piłki przeciwnikowi i czekania na jak najmniejszy wymiar kary. Podczas grania z takimi przeciwnikami jak Argentyna, Francja, Hiszpania itd to sie nie sprawdzi. Tak wiec uwazam że mozna grac Normalnie w piłke i osiagac swoje cele a teraz nam sie próbuje wmówić że ta ich "gówno" gra jest dobra i dzieki temu mamy awans, nie kupuje tego.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Francja - Polska

Z jednej strony oczywiście, że cieszymy się z awansu, kto wie pewnie dla wielu to będzie jedyny awans za życia naszej reprezentacji, po 36 latach, po 3 turniejach gdzie graliśmy w ostatnim meczu o honor. Trzeba się cieszyć, nie bądźmy takimi ludźmi, że nie widzimy w tym sukcesu bez względu na grę jaką prezentowali nasi kopacze.
Ale też bez przesady, żeby nie dostrzec tego, że obok Kataru i nie wiem kogo jeszcze, ciężko wymienić to gramy najgorszą piłkę na tym turnieju. U nas stworzyć składną akcję jest ciężko, wybijamy te piłki na oślep, laga do przodu i może coś się uda. Tak nie powinno być przy tylu zawodnikach wysokiej klasy. To jest dramat i bez przesady, że są tutaj obrońcy naszej reprezentacji, co nie widzą, że gramy jak patałachy. Krytyka jest jak najbardziej uzasadniona, awans awansem, ale mamy więcej szczęścia bo w każdym meczu byliśmy gorszym zespołem, a 1 i 3 mecz to jest kryminał co zagraliśmy.
Co do meczu z Francją, parodia dla mnie jest argument tutaj ludzi, że Francja zawsze miała z nami ciężko. Haha, nie spotkaliśmy się z nimi od ponad 10 lat, a ostatnie 3 mecze to towarzyskie spotkania. A tutaj jakbyśmy grali z nimi regularnie i mieli ciężko z nami co mecz. To samo jak, że Francja wygrywając 2 bramkami już odpuści i będzie się oszczędzać, a argument gdzie oni wrzucą na luz i z takim luzem zaczną grać i tworzyć raz po raz akcje bramkowe. Przecież my też będziemy musieli się otworzyć w przypadku przegrywania.
Tak może i zagramy lepiej, bo już ciśnienie zeszło, z resztą gorzej się nie da chyba grać, ale lepiej to oznacza też odważniej, a to też może się szybko źle skończyć.

Dla mnie -1,5 handicap na Francję dzisiaj jak najbardziej do gry. Może i większe. 3:0 , 3:1, 4:1 najbardziej realne wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +217
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej. Francja jest słabsza od Argentyny, słabsza, ale bardziej nieprzewidywalna. Nie wiem czy widzieliście mocno ironiczny monolog Matiego Borka o zawodnikach reprezentacji Francji. Wszyscy uznali to za żart, ale ja osobiście uważam, że co najmniej połowa zawodników z pierwszego składu, który wyjdzie dzisiaj na mecz z Polską nie jest w swojej najwyższej dyspozycji. Szczególnie można wskazać linie defensywną: Kounde, Varane, Upamecano. Jestem przekonany, że stworzymy zagrożenie pod bramką Francuzów. Jeśli zatrzymamy Dembele i Mbappe to nasze szanse są większe niż te wyceniane przez bukmacherów na około 15%. Być może to tylko złudna nadzieja, brak obiektywizmu ze względu na to, że jestem fanem footballu i Polakiem, ale siedząc w bukmacherce już lata, nie zagrałbym w dyscyplinie jaką jest piłka nożna, na tak wysokiej rangą imprezie jaką jest mundial, na etapie 1/8 finału, kursu 1.3 na zwycięstwo drużyny, jakiejkolwiek.
Mamy drużyny z dwóch biegunów. Francuzów, którzy znają smak mistrzostwa świata, znają smak wygranej i Polskę, zawodników, którzy grają o swoje marzenia, marzenia milionów Polaków, a szczęście często lubi stawać po stronie tych drugich. Tylko szczęściu trzeba pomóc. Nie jesteśmy drużyną tak słabą jak kreuje się nią ostatnio. Pisałem już to przed meczem z Arabią Saudyjską. Dzisiaj już nie ma kalkulacji. Zadanie wykonane, gramy o marzenia. Kibicujemy drodzy formułowicze. Pozdrawiam!
Francja-Polska Typ: Dokładny wynik 0:2 Kurs: 60
Zawodnik strzeli ponad 1,5 bramki: Piotr Zieliński - TAK Kurs:80
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Polska powyżej 34.5% posiadania piłki @1.85 STS
Idę w posiadanie piłki, które mi świetnie na tym turnieju wychodzi. Dziś Polaków czeka inny mecz i wszyscy wiedzą, że granie, jak z Meksykiem i Argentyną nie przejdzie, wie o tym również Michniewicz i czołowi zawodnicy reprezentacji.
Linia ustawiona według mnie dość dobrze, choć ja typuję, że Francuzi będą mieli posiadanie w okolicach 60%, a wynika to z ich stylu grania. To nie jest zespół typu Argentyny, czy Hiszpanii. Trójkolorowi napędzają błyskawicznie swoje akcje, stąd częściej piłki tracą, a ich akcje trwają krócej, na pewno będą stosować na polakach skoki pressingowe, więc będą dawali nam pograć i zaatakują w odpowiedniej chwili. Liczę jednak, że my trochę w końcu w tę piłkę pogramy.
W fazie grupowej Francuzi tę linię przekorczyli tylko z Tunezją i to dopiero, jak Tunezja strzeliła gola i bardzo się cofnęła, bo dotej pory było również około 60%. Z Australią Francja miała 62, natomiast z Danią mimo optycznej przewagi większe posiadanie miała Dania. Dziś stawiam na posiadanie Francji w przedziale 55-60, no chyba że szybko strzelimy bramkę, czego jednak niestety nie przewiduję.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Francja Polska 1 @1.33

Śmieszy mnie jak część coś bełkocze tu o stylu naszej kadry i nieporadnym "Czesławie 711". Sami nic nie osiągnęli to i sukces innych umniejszają. Przed barażami lament, że Szwecja nas wyrucha. Teraz płacz o styl po awansie z grupy. Za kilka lat nikt o tym nie będzie pamiętał. Spojrzą na remis z Meksykiem porażkę "tylko" 0:2 z Argentyną, efektem awans z grupy i stwierdzą że to nie były złe wyniki. Wam w pracy (albo w szkole sądząc po IQ niektórych) płacą za zrobioną robotę czy robienie jej z uśmiechem, bez przerw ale finalne spierdolenie? Dziś przegramy a to dlatego że jesteśmy drużyną słabszą, graliśmy tak a nie inaczej, nie ma co tego jednak rozdmuchiwać i analizować jacy to Polacy nieudolni. Mieliśmy do tej pory fart, fajnie, ale dziś Francja ma mocniejsze argumenty i wykorzysta to tak jak wykorzystała Argentyna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +352
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Francja : Polska
Typ: Francja powyżej 2.5 rzutów rożnych do przerwy
Kurs: 1.54
Fortuna
Starcie naszych Orłów.. wczoraj się nie udało Argentyna całkowicie zszokowała postawa w pierwszej połowie.. ogólnie mało wczoraj różnych z ich strony. Dziś jednak myślę że sytuacja już się nie powtórzy i Francuzi nabija tych rogów w starciu z nami. Francja rogi w mundialu (8,6,8) w meczach z nami przeciwnicy nabijali nam (6,5,9) rogów. Także po ofensywnie nastawionej Francji można spodziewać się że ruszą od początku i tą linie ogarną.. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
F 8,3K

FanGkstychy73

Użytkownik
Typ z zakładki Super zakłady (Superbet) kurs 1.50:
Polska strzeli poniżej 2,5 gola
Polska wykona poniżej 6.5 rz.rożnych
Polska otrzyma powyżej 1.5 kartek
Francja będzie Nas atakować jak niegdyś husaria polska walczyła z wrogami. Biało-Czerwoni pewnie nastawią się na defensywę i sporadycznie będą się pojawiać na polu karnym przeciwników. Polskich obrońców czeka ciężka walka z napadziorami francuskimi. Polacy są zadziorni i jest duża szansa na 2 kartki. Już nie trzeba uważać jak w ostatnim meczu grupowym i można śmiało faulować i grać na maksa.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: Reprezentant Polski otrzyma kartkę po faulu na K. Mbappe
Kurs: 2.50⛔
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Trójkolorowi mieli ten komfort w grupie, że po dwóch zwycięstwach osiągniętych nad Australią oraz Danią mogli pozwolić sobie na roszady w starciu z Tunezją.
Celem był przede wszystkim odpoczynek kluczowych piłkarzy, ale też sprawdzenie rezerwowych przez selekcjonera Didiera Deschampsa. Niestety test nie wyszedł najlepiej i przegrana stała się faktem. Dzisiaj możemy spodziewać się już żelaznej 11, która powalczy o ćwierćfinał Mistrzostw Świata 2022. Przed i w trakcie turnieju Francuzów dotknęły kontuzje i Karim Benzema oraz Lucas Hernandez nie pomogą już swojej reprezentacji na Mundialu, niemniej jednak jest kim zastąpić tych zawodników, ale nie 1 do 1. Olivier Giroud po dwóch trafieniach z Australią nieco przygasł w meczu z Danią i po odpoczynku z Tunezją będzie głodny kolejnych trafień. Naturalnie większość par oczu będzie skierowanych na Kyliana Mbappe, który wraz z Lionelem Messi oraz Alvaro Moratą jest liderem klasyfikacji strzelców na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Czy to z jego strony będzie szło największe zagrożenie dla Biało-Czerwonych?

O stylu gry naszej reprezentacji nie ma, co więcej, dyskutować, ponieważ zajmuje znaczną część przestrzeni publicznej i po ewentualnej porażce dzisiaj będzie zapewne jeszcze długo trwać. Fakty są takie, że Orły zameldowały się po 36 latach w fazie pucharowej Mundialu i starcie z obrońcami tytułu jest niejako nagrodą, za trud wykonany podczas spotkań w Katarze. Ciekawy jestem kogo tym razem do boju pośle selekcjoner Czesław Michniewicz. W rywalizacji z Argentyną zaskoczył Karolem Świderskim, który rozegrał tylko pierwsze 45 minut i swoje szanse otrzymywali Michał Skóraś, Damian Szymański, czy Artur Jędrzejczyk. Siła rażenia Trójkolorowych w ofensywie jest bardzo duża i potrzebni są wybiegani zawodnicy, którzy będą w stanie nadążać m.in. za Kylianem Mbappe. Należy nastawić się na oddanie futbolówki rywalom i szukanie swoich okazji po stałych fragmentach gry oraz kontratakach. Mamy nadzieję, że tym razem uda się sprawić zagrożenie pod bramką rywala. Jak tym razem zaprezentuje się reprezentacja Polski?

Było kilka pomysłów na nasz mecz, ale spróbuję coś oryginalnego. Stawiam na to, że jeden z naszych reprezentantów ujrzy kartkę po faulu na Kyliana Mbappe. Zdaje sobie sprawę z jego szybkości i nie zawsze będzie szansa, aby go zatrzymać, niemniej jednak z szatni Biało-Czerwonych wychodzi przekaz, aby zagrać odważniej. To powoduje, że być może będziemy narażeni na kontrataki, a tutaj świetnie spisuje się gwiazda PSG. Często nie ma innej możliwości niż faul na Mbappe, aby zakończyć jego groźną sytuację i mam nadzieję, że Polacy nadążą za Kylianem. Dobrze wiemy, że Biało-Czerwoni potrafią grać ostro i wierzę, że lekcje po rywalizacji z Argentyną są odrobione. Dawaj Polska!
 
Ostatnia edycja:
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Francja Polska
Francja liczba bramek over 2.5 STS kurs 2.41

Faworyt mundialu gra z najgorszą drużyną, która awansowała do 1/8. Polska z swoim ofensywym futbolem jaki prezentuje na tym turnieju z mocniejszymi rywalami jest bez szans. Argentyna gdyby chciała wbiła by 3 lub 4 bramki ale się zlitowali na koniec meczu. W playoff nie ma litości gra się na całego. Powtórki z Belgii 1:6 chyba nie będzie bo takie wyniki w 1/8 nie padają. 3:0 lub 4:0 jest jak najbardziej możliwe. Drużyna Czesława Michniewicza będzie się broniła i tylko dobra gra defensywna spowoduje że Francja to wygra 1:0 lub 2:0/
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Polska nie ma szans dobrze poukładaną i zgraną drużyną Francji. Świetnie działająca linia obrony z ofensywnie nastawionym hernandezem oraz skutecznymi w destrukcji Varanem i Upamecano. Środek pola zdominuje Tchouameni z Rabiotem - tutaj nie mamy podjazdu - ani Krychowiak, ani wstawiony za Bielika Szymański. Za kreatywność znowu odpowiadać będzie Zielu ale już widzieliśmy że bardzo ciężko szła nam taka opcja taktyczna. Jeszcze gorzej idzie gra bokami boiska, dużo błędów Casha I jedynie poprawne występy Frankowskiego. Jego flanka wygląda dobrze głównie dzięki Bereszynskiemu. Francuzi tracąc gola z Australią tak szybko zmienili nastawienie, że jeszcze przed przerwą mogli załadować im conajmniej 3 gole zamiast 2. Z Dania mieli mecz pod kontrolą, a mecz z Tunezja nie może być brany pod uwagę z racji składu wystawionego i podejścia Francjindo tego meczu. Pokazuje to jedynie jak trudny wydolnosciowo jest turniej jeśli każdy pewny awansu zespół tak mocno rotuje. Stawiam na pewne zwycięstwo do zera Francji, myślę że dwiema bramkami.

Betclic
W.Szczesny obroni conajmniej 4 strzały 1.65
Francja handi -1 1.92
Francja over 1.5 gola 1.46
Polska under 3.5 rożnego 1.45
Polska under 2.5 rożnego 2.05
Multiwynik 1:0, 2:0 lub 3:0 2.30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Francja Polska 1 @1.33

Śmieszy mnie jak część coś bełkocze tu o stylu naszej kadry i nieporadnym "Czesławie 711". Sami nic nie osiągnęli to i sukces innych umniejszają. Przed barażami lament, że Szwecja nas wyrucha. Teraz płacz o styl po awansie z grupy. Za kilka lat nikt o tym nie będzie pamiętał. Spojrzą na remis z Meksykiem porażkę "tylko" 0:2 z Argentyną, efektem awans z grupy i stwierdzą że to nie były złe wyniki. Wam w pracy (albo w szkole sądząc po IQ niektórych) płacą za zrobioną robotę czy robienie jej z uśmiechem, bez przerw ale finalne spierdolenie? Dziś przegramy a to dlatego że jesteśmy drużyną słabszą, graliśmy tak a nie inaczej, nie ma co tego jednak rozdmuchiwać i analizować jacy to Polacy nieudolni. Mieliśmy do tej pory fart, fajnie, ale dziś Francja ma mocniejsze argumenty i wykorzysta to tak jak wykorzystała Argentyna.
A Ty co takiego osiągnąłeś, że wypowiadasz się o życiach innych, nieznanych sobie ludzi? Jeśli ktoś oglądał te spotkania to będzie o nich pamiętał, gdyż trudno coś takiego odzobaczyć i zapomnieć. Coś tak jak ostatnie dziesięć minut z Japonią cztery lata temu. Jeśli ktoś nie oglądał tych meczy i spojrzy jedynie na suche wyniki to ocena takiego kogoś będzie powierzchowna i płytka.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
A Ty co takiego osiągnąłeś, że wypowiadasz się o życiach innych, nieznanych sobie ludzi? Jeśli ktoś oglądał te spotkania to będzie o nich pamiętał, gdyż trudno coś takiego odzobaczyć i zapomnieć. Coś tak jak ostatnie dziesięć minut z Japonią cztery lata temu. Jeśli ktoś nie oglądał tych meczy i spojrzy jedynie na suche wyniki to ocena takiego kogoś będzie powierzchowna i płytka.
Kolejny dzban co nie umie czytać ze zrozumieniem... Ja piard*le... No właśnie ja nie osiągnąłem takiego czegoś jak oni i tylko stwierdzam, że z tą grą będzie im turbo ciężko. Nie pastwię się nad nimi, taktyką czy Czesiem. Jest jak jest, swoje zrobili, swoje osiągnęli. Cel uświęca środki. Ja wiem że każdy by tu chciał byśmy Argentynę czy Francję ograli do zera, ale zejdźmy na Ziemię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom