>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Francja - Polska [04.12.2022, niedziela godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
A 2,2K

Andrzejek_1990

Użytkownik
Witam.

Ja tam się cieszę z awansu z jednego powodu, mianowicie jest dobry hajs do wyciągnięcia u buka w dzisiejszym meczu. Zarówno styl gry jak i dyspozycja naszych ''gwiazd'' jasno mówi, że dziś mamy jakiś 1-2% szans na przejście dalej. Francja obok Brazylii to główny kandydat do złota nie tylko na papierze, bo pokazali swoją moc w dwóch pierwszych spotkaniach dzięki czemu w 3 spotkaniu trenerzy mogli dać odpocząć większości podstawowym graczom. Pierwsza jedenastka wypoczęta, po naszej stronie 3 mecze na dużej intensywności w defensywie. Dziś niestety będzie człapanie po boisku co pełni sił Francuzi nie raz wykorzystają. Dobra nie ma co przedłużać, bo każdy normalny zdaje sobie sprawę jak to wygląda. Natomiast marzyciele cieszący się z prezentowanego ultradefensywnego antyfutbolu niech sobie piszą swoje i podniecają się awansem. Przypomnę tylko, że po 3 spotkaniach oddaliśmy aż 4 celne strzały na bramkę rywali, w tym jeden Roberta z karnego.

Francja powyżej 2.5 gola //2.41 sts 9/10
Francja powyżej 3.5 gola //4.60 sts 7/10
Francja handicap - 2.5 // 3.30 sts 8/10
Francja powyżej 2.5 gola i powyżej 5.5 kornerów // 4.25 sts 7/10
1 połowa powyżej 1.5 bramki //2.50 sts 9/10

Giroud gol //2.25 sts
Mbappe strzeli przynajmniej 2 gole// 4.25


Jednym słowem kasa leży na ulicy, wystarczy się tylko po nią schylić. Pozdrawiam optymistów. ;)

ps. Krychowiak w 1 składzie. Można to skwitować jedynie śmiechem, no ale Michniewicz chyba wie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1481
Volleyball_Expert 361,5K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Polska - Francja typ Polska lub remis kurs 3.23 Go+Bet

Polska z Argentyna pokazała bardzo słaby styl, ale najważniejsze to, że mamy wyjście z grupy. Benzema i Hernandez w tym meczu nie zagraja. Polacy mimo wyjścia z jednym napastnikiem to skład wygląda ofensywnie. Lewandowski, Szymański, Zieliński i na skrzydłach Frankowski i Kamiński dobrze wygląda. Francuzi wiadomo mocni na każdej pozycji, ale mysle, ze kurs warty ryzyka i czuje, ze Polacy po ostatnim słabszym meczu wyjdą nieco odmienieni i powalcza z Francuzami. Większość ekspertów skazuje Polaków na porazke w tym meczu ja jednak widze pewny optymizm. Pokazał już mecz czy to, że Szwedami czy z Arabia że potrafimy grac w piłkę.
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Patrzę na składy i trójka w napadzie Trojkolorowych robi wrażenie. Nie wiem jakie my mamy mieć argumenty, by tą francuską karuzelę zatrzymać. Nasz brak jakiejkolwiek taktyki przeciwko grającej z polotem Francji. No nie mamy argumentów, by ich zatrzymać. Kursy są nawet spoko, więc pobieram wyższy handicap.

Francja - Polska (handicap 0-2.5) [1] 3.75 pzbuk
Karny z du*y zabił zakład 🤬
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie... A może to jest ten rok cudów?
Patrz niedawno ćwierćfinał Eurobasketu ze Słowenią... Kurs na zwycięstwo Polaków był podobny do dzisiejszego - nikt na naszych nie stawiał i co? Udało się, pierwszy raz od bodajże 50lat?:) Trzymajmy kciuki!
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Kolejny dzban co nie umie czytać ze zrozumieniem... Ja piard*le... No właśnie ja nie osiągnąłem takiego czegoś jak oni i tylko stwierdzam, że z tą grą będzie im turbo ciężko. Nie pastwię się nad nimi, taktyką czy Czesiem. Jest jak jest, swoje zrobili, swoje osiągnęli. Cel uświęca środki. Ja wiem że każdy by tu chciał byśmy Argentynę czy Francję ograli do zera, ale zejdźmy na Ziemię.
No, ale po co wyskakujesz z tymi skrajnościami? Przecież nikt od nich nie chce ogrania Argentyny czy Francji do zera, bo każdy wie, że to niemożliwe, ale minimum zaangażowania wypada pokazać chociaż. No cokolwiek, a nie tylko stanie na swojej połowie.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Francja podrażniona??? Czym podrażniona? Zagrali to co wczoraj chcieli zagrać i nie jest niczym podrażniona, spokojne przygotowanie do niedzieli i tyle w temacie. Z nami będą chcieli pograć swoją piłkę już pierwszym składem i o spokojne zwycięstwo, ale bez żadnych szaleństw bo w perspektywie w 10 Anglia i 14 grudnia Hiszpania/Portugalia więc na pewno tutaj nikt się nie będzie zabijał o wygrane 3,4,5 bramkami. A tak jak kolega wyżej napisał Francji lekko sie z Polakami nie grało i też można mieć jakieś nadzieje, że Polacy trochę wrzucą na luz bo zrobili to co mieli zrobić, może Szymański wróci do składu, może spróbują zagrać więcej ofensywnie bo i tak nie mają nic do stracenia i nie zdziwie się, jak skończy się jakimś BTS przy wygranej Francji i zdecydowanie pogromu tutaj nie przewiduje.

podwojna szansa x-x @2,23
Francja i BTS @3,65
Francja i -1,5 1połowa/@2,05
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
A 2,2K

Andrzejek_1990

Użytkownik
Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się zbyt wiele po naszych ''Orłach'' a jednak pozytywnie zaskoczyli. Pokazali, że można powalczyć ze światową potęgą. Z Argentyną też można było tak zagrać i być może już wczoraj cieszylibyśmy się z awansu do 1/4.
 
M 10,9K

madek92

Użytkownik
Miał ktoś taki przypadek, że superbet cofnął wygrany zakład. Na początku rozliczono jako wygrane -3,5 spalonych w meczu, po kilku godzinach zakład rozliczony jako przegrany, kiedy ta opta doliczyła się tych 4 spalonych. Pewnie reklamacje niczego nie zmienią?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom