>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [12.08 - 15.08.2020]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: RB Lipsk - Atletico Madryt
Typ: Atletico Madryt over 12.5 fauli
Kurs: 1.79
Bukmacher: ZigZagSport/Pin up/1xbet

Analiza:
Atletico gra wiadomo agresywnie i nie boja sie faulowac. Przy takiej randze spotkania Simeone na pewno odpowiednio zmotywuje pilkarzy zeby nogi nie odstawiali. U innych bukow linia wyzsza a tutaj mamy troche nizsza wiec gram. Patrzac na wiekszosc meczy hiszpanow to pokrywali ta linie a w meczach o duza stawke to juz w ogole bez problemu. Moim zdanie 13 fauli w takim spotkaniu powinno peknac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Lipsk bez Wernera,traci połowę swojej siły w ataku.Cóż można powiedziec o Atletico zespół ma szanse na wygraną w tym sezonie LM. A Lipsk najzwyczajniej w świecie będzie im lezał ponieważ grają podobnie jak Atalanta,atak ,intęsywność ,dużą ilością graczy atakuje rywala.A zespół z madrytu to przedewszystkim ,rożne gra z kontry,wyrafinowana piłka do bólu zagrają z pewnością na wynik czyli klasyczne 0-1 i bronienie kontry itp.

RB Lipsk vs Atletico Madryt typ:2,Kurs:2,30 -> Totolotek(2-1)

Over 8,5 RR->Kurs:1.50
BTS-Nie-<Kurs>:1,76
Under 1,5->Kurs:2,72
Awans:Atletico M->Kurs:->1,61

Co mnie podkusiło by grać materace.
 
Ostatnia edycja:
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Barcelona Bayern Bayern
Kurs 2.03 ➕
Betclic
14.08.2020, 21:00

Analiza:

Na wstępie powiem nie lubię żadnej z tych drużyn i to delikatnie mówiąc. Jednakże na dzień dzisiejszy lepszym zespołem jest Bayern Monachium. Barca niedawno Skończyła sezon za plecami Realu Madryt, nie było to udane granie po lockdownie, ogólnie w żadnym meczu ligowym no może poza starciem z VillaReal Barca nie była już tak dominującą jak kiedyś, zespół się starzeje a ci nowi jak np Griezmann kompletnie nie nadają się do gry w tym zespole, do tego niepewny trener, sztab trenerski i władze ekipy powodują że nie mają czego szukać dzisiaj z ekipą z Niemiec, no chyba że Messi zagra na 200% to może powalczą, ale jednak i on już nie jest taki kozak. Ktoś powie ale przecież odprawili Napoli. I tu też napiszę że no piłkarze z Włoch ten sezon mają koszmarny i Gattuso źle złożył drużynę na ten mecz pokazały to zmiany w drigiej połowie, przez dłuższy czas Barca nie wychodziła ze swojej połowy. Do tego myślę że na varze nie będzie jakiś kozaków którym strach chyba nie pozwoli zaliczyć podobnych bramek jak ta która strzeli lenglet faul przed strzałem ewidentny, która ustawiła wynik bo jedno co może mnie martwić to że Hiszpanie strzela pierwsi gola. Do tego widać trudy końcówki sezonu mecz co cztery dni, a ma to znaczenie bo właśnie widać było że Atalanta osłabła a PSG pod koniec meczu nadal był na wysokiej świeżości i wygrał przegrany mecz, a Barcelona z Napoli też tak wyglądała jak Atalanta.
Teraz gospodarze mecz z Chelsea pod kontrolą, wiadomo wynik 3:0 w Londynie ustawił drugie spotkanie, dlatego nie forsowali tempa. Po przerwie w rozgrywkach ligowych Monachium ewidentnie pokazało że jest najlepsza ekipa w Niemczech. Do tego zaczęli już w maju, grali co tydzień, skończyli dużo wcześniej jak Barca, pikanterii dodaje brak nagrody złota piłka która raczej na pewno należała się Lewandowskiemu, ponoć mają mu dać ale nie widziałem tego artykułu. Dlatego lewy będzie chciał udowodnić małemu że jest lepszy w tej chwili od niego. Po za tym ekipa z Monachium jest ekipą bardzo po układaną, zgraną i jest przede wszystkim drużyną a nie zespołem liczącym na jednego zawodnika. Kurs wysoki jak na to wszystko, mecz jeden na neutralnym terenie, więc bez kalkulacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lipsk - Atletico 2:1 (3-2 żk)

powyżej 4,5 kartek @1,64 Betfan / @1,67 Unibet
powyżej 5,5 kartek, @2,40 Betfan / @2,55 Unibet



Długo zastanawiałem się jak ugryźć ten mecz, faworytem Atletico, po ich stronie na pewno doświadczenie, gra na tym jak i wyższym poziomie, genialny trener, a po drugiej stronie debiutant na tym poziomie, nie mający nic do stracenia, awans do czołowej ósemki w Europie już jest niebywałym sukcesem, od wejścia do czwórki dzieli ich już tylko lub aż jeden mecz i właśnie ze względu na obowiązującą formułę, czyli brak meczy rewanżowych, kilka spotkań w krótkim czasie, tu może zdarzyć się na prawdę wszystko. Wspomniałem na wstępie o Simeone, w Lipsku też świetny taktyk, w dodatku najmłodszy trener w historii Ligi Mistrzów na tym etapie, czyli Nagelsmann. Tu w zależności jak się mecz ułoży mogą być piłkarskie szachy lub niezła strzelanka. Tyle tytułem wstępu, ja postanowiłem pójść w tym spotkaniu w kartki, celowo typ z tego bukmachera, ponieważ tu liczą czerwone kartki jako 2 żółte, a 2x żółte i w konsekwencji czerwona jako 3 żółte, więc szanse wzrastają. Sędzią tego spotkania będzie nasz rodak Szymon Marciniak, który nie boi się pokazywać kartek oraz lubi mieć rację, że tak powiem. W pokazywaniu kartek ciężko go wyczuć, ponieważ ma mecze, gdzie pokazuje 7 czy 8 kartek, ale też takie, gdzie daje "tylko" 3 kartki, dzisiaj ze względu na rangę spotkania liczę, że mecz będzie zacięty, nikt nogi nie odstawi, bo półfinał jest na wyciągnięcie ręki, także liczę, że zawodnicy dadzą powody sędziemu, a nasz rodak będzie próbował zaprowadzić porządek na boisku. Poniżej jeszcze screen z ostatnich spotkań prowadzonych przez Szymona Marciniaka w europejskich pucharach.

Magical Snap - 2020.08.13 18.10 - 001.png
 
Ostatnia edycja:
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Barcelona - Bayern M - liczba fauli powyżej 23,5 @2,16 fortuna

Linia niezbyt wysoko ustawiona głównie z powodu, że obie drużyny nie popełniają zazwyczaj wielu fauli. Tutaj jednak stawka i waga tego jednego meczu jest bardzo duża i spodziewam się, że nikt nogi nie będzie odstawiał. W obu drużynach jest wielu zawodników na których mogą być często popełniane faule a w szczególności mam tutaj na myśli Messiego czy Lewandowskiego na których obrońcy będą musieli bardzo uważać i myślę, że nie rzadko dopuszczać się fauli aby ich powstrzymać. Na początku meczu może być jeszcze spokojnie ale im bliżej końca tym więcej powinno być walki, zwłaszcza jeśli jedna z drużyn będzie prowadzić w meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Barcelona - Bayern
Typ : powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,60
Fortuna

Fajny mecz się zapowiada. Barcelona to od wielu lat moja ulubiona drużyna, a kibicowanie Bayernowi z naszym Robertem w skąłdzie też ma swój urok. Ale przechodząc do meczu, wydaje mi się, ze znowu zobaczymy sporo bramek w meczu LM w ramach tego wirusowego turnieju. Warto zwrócic uwagę, że do tej pory wszystkie mecze zakończyły sie wynikami overowymi z minimum 3 stzrelonymi bramkami. W meczu Barcelony z NApoli zobaczyliśmy 4 gole, a Bawarczycy 4:1 pokonali Chelsea. Jak do tego przypomnimy sobie rewelacyjna formę Lewego to o bramki dla Bayerny mozemy byc spokojni. Mam nadzieję, że Messi i spółka też swoje dołożą i minimum 3 gole obejrzymy. Mecz dostepny w TVP to liczę na niezłe widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Spotkanie : Barcelona - Bayern
Typ : Bayern
@2.03 BETCLIC

Dziś poznamy trzeciego półfinalistę LM. Wyłoniony on zostanie z najciekawiej zapowiadającej się pary ćwierćfinalistów, w której zmierzą się Barcelona z Bayernem Monachium. Patrząc na postawę oraz na formę obydwu zespołów po wznowieniu rozgrywek po przerwie spowodowanej COVID19, faworytem do awansu są podopieczni Hansiego Flicka. Przed tygodniem obydwa zespoły rozegrały swoje rewanżowe spotkania w 1/8 LM. Barcelona nie przystępowała do pojedynku z Napoli w roli zdecydowanego faworyta, lecz udało się pokonać team Gattuso 3:1. Z kolei Bayern musiał już tylko dopełnić formalności po zwycięstwie w pierwszym meczu w Londynie 0:3 z Chelsea. Bawarczycy nie odpuścili jednak i drugiego spotkania, w którym po raz kolejny pokonali The Blues 4:1. Również i dziś liczę, że ekipa Flicka na czele z naszym Robertem Lewandowskim poradzi sobie z Barceloną, która nie zachwycała w obecnym sezonie w lidze. Bardzo ciekawie wygląda także kurs 3.1 oferowany na to, że Robert strzeli gola w drugiej połowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: remis
Kurs: 4,10
Bukmacher: eTOTO

Inne typy:

Barcelona powyżej 1,5 gola w meczu @2,45 eTOTO
Dokładny wynik meczu 2:2 @11,75 eTOTO

Analiza:

Spośród wszystkich spotkań ćwierćfinałowych właśnie to zapowiada się najciekawiej. To jest z pewnością hit tej fazy rozgrywek i uważam, że ten mecz nie rozczaruje kibiców. Ważne jest to, że obie drużyny mają do dyspozycji prawie cały skład, a jak wiadomo kadra jednych i drugich jest niesamowicie mocna, zwłaszcza jeśli chodzi o atak i pomoc. Bayern Monachium to głównie Robert Lewandowski, który rozgrywa sezon życia. Oprócz tego duże wrażenie robi Gnabry. Barcelona to głównie Messi, Suarez i Griezmann. Napastnicy obu drużyn są wspierani bardzo dobrymi pomocnikami. Wobec tego wszystkiego wątpię, by to spotkanie mogło być nudne z małą liczbą bramek. Faworytem bukmacherów jest Bayern Monachium. W sumie to nie ma co się temu dziwić, bo wyniki Bayernu Monachium po powrocie są dużo lepsze niż rezultaty Barcelony. Bayern pewnie wygrywał swoje mecze, a Barcelona w wielu spotkaniach się męczyła. Możliwe, że Barcelona nie dawała z siebie wszystkiego w lidze, zwłaszcza pod koniec, gdzie nie mieli już o co walczyć, choć w ostatnim meczu ligowym rozgromili Alaves 5:0. W Lidze Mistrzów pokonali Napoli 3:1. Wszystkie bramki padły tam w pierwszej połowie meczu, a w drugiej Barcelona kontrolowała przebieg meczu i dowiozła prowadzenie. W tej pierwszej połowie z Napoli Barcelona pokazała swoją moc i jak trzeba, to potrafią zagrać na bardzo wysokim poziomie. Na Bayern z pewnością się maksymalnie zmobilizują. Bardzo rzadko widzi się sytuacje, gdzie Barcelona jest underdogiem i to dość dużym underdogiem... Barcelona wie, że z obecnym Bayernem muszą zagrać na najwyższym poziomie, w przeciwnym razie odpadną. Według mnie Barcelona jest tutaj trochę niedoceniana i Bayern jest zbytnio faworyzowany. Do tego motywacja Barcelony jest tym większa, że przegrali ligę z Realem Madryt i żeby uratować sezon, to potrzebują sukcesu w Lidze Mistrzów.
W tej edycji LM jeszcze nie mieliśmy żadnej dogrywki. Co ciekawe tylko jedno spotkanie w fazie playoff zakończyło się remisem i jednym remisowym meczem był pierwszy mecz Barcelony z Napoli. Uważam, że już najwyższy czas na jakąś emocjonującą dogrywkę czy nawet rzuty karne. Moim zdaniem warto spróbować typu na to, że w meczu będzie remis albo nawet typu na dokładny wynik. Ja typuję, że w tym meczu będzie 2:2 i o wszystkim zadecyduje dogrywka albo nawet rzuty karne.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Barcelona - Bayern 2:8
Bayern i obie strzelą, @3,20 Fortuna


Największy hit ćwierćfinału w tej edycji Ligi Mistrzów, przynajmniej na papierze, jednak liczę, że zarówno jedni jak i drudzy nie zawiodą i zobaczymy emocjonujące widowisko. Faworytem do awansu jest Bayern i tu się zgadzam, kapitalnie weszli w sezon po pandemii oraz po kolejnej miesięcznej przerwie jaka mieli pomiędzy zakończeniem sezonu w Niemczech, a meczem rewanżowym z Chelsea w 1/8 finału. Kolejny sezon życia można powiedzieć, ze rozgrywa Robert Lewandowski, który zdobył dla Bayernu w tym sezonie już 53 gole, został po raz kolejny królem strzelców Bundesligi oraz najprawdopodobniej sięgnie też po koronę w Lidze Mistrzów. Barcelona po covidowej pauzie nie wróciła w najlepszej formie, przegrali mistrzostwo na rzecz Realu, co chwilę dochodzą jakieś informacje o konfliktach na linii zawodnicy trener czy też z prezydentem Barcelony. Wiadomo, że mimo wszystko jest to klasowy zespół i mimo kiepskiego sezonu jak na nich wciąż mogą "odpalić", jednak uważam, że Bayern ma takie ciśnienie na wygranie Ligi Mistrzów, że nie pozwolą sobie wydrzeć awansu. Typ na wygraną Bayernu podbijam tym, ze obie ekipy strzelą, w Barcelonie liczę przede wszystkim na geniusz Messiego, że albo sam strzeli albo wypracuje sytuację kolegom, zresztą gra Barcy jest w dużej mierze uzależniona od jego postawy, jak Argentyńczyk ma dzień to grają, jak mu nie wyjdzie mecz to nie gra cały zespół, inaczej jest w Monachium tam Flick stworzył taki kolektyw, że jako drużyna są niesamowici, oprócz Roberta dużo strzela również Gnabry, a Muller asystuje. Ogólnie Bayern oprócz Manchesteru City jest dla mnie w tym roku głównym pretendentem do wygrania najważniejszego pucharu w Europie, jednak z rozstawu par wynika, że najprawdopodobniej spotkają się już w kolejnej rundzie, oczywiście tylko w przypadku awansu do niej, bo wiadomo, że na tym poziomie oraz w sytuacji, gdy jest tylko jeden mecz decyduje głównie forma dnia. Podsumowując liczę, że Bayern utrzyma swoją wysoką formę z ostatnich tygodni i pewnie awansuje do półfinału, jednak przez wzgląd na na kunszt Leo myślę, ze nie wygra do zera, stąd typ na Bayern i obie strzelą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Bayern
Bayern awans @ 1.52
Bayern @ 2.00
Lewandowski strzeli gola i jego zespół wygra @ 3.00

Unibet / iforbet

Czas na kolejny hit w Lidze Mistrzów, który mógłby być zdecydowanie spotkaniem finałowym. Bayern w roli faworyta?, nic w tym dziwnego. Bawarczycy są w mega gazie. Nie przegrali od grudnia zeszłego roku, a w poprzedniej rundzie rozbili Chelsea w dwumeczu 7:1!. Trener Hansi Flick znalazł dobrą receptę na grę Bayernu, która jest skuteczna aż do bólu. Tu wszystko pracuje dobrze jak w dobrze naoliwionej maszynie. Bayern to przede wszystkim szybkie skrzydła, które jest ciężko zatrzymać oraz rewelacyjny w tym sezonie Lewandowski. Bayern na pewno nie może zlekceważyć rywala, który nie jest w najlepszej dyspozycji.
Barcelona niestety nie poprawiła swojej gry, a Setien udowodnił po raz kolejny, że niema jaj posadzając na ławce Puig!. Widać jak ten facet drży o swoją posadę w Barcelonie. W meczu z Napoli skorzystał zaledwie z dwóch zmian!. Dzisiejszą jedenastkę znają wszyscy od kilku dni. Do składu powrócą Vidal i Busquets, a na ławce zasiądą Rakitić i pewnie Semedo. Dlaczego Semedo?, bo Sergi Roberto wskoczy w jego miejsce, a jeśli tak się stanie to życzę mu powodzenia w walkach z Davisem!. Myślę, że jak zobaczymy składy i Roberto będzie na prawej obronie to można śmiało lecieć w żółtą kartkę.
Tak jak wspomniał kolega wyżej wszyscy liczą na przebłysk Messiego, który jest mega nakręcony na LM. Barcelona to nie tylko Messi, ale i reszta zespołu. Messi co prawda będzie miał podwojone krycie i może się to wiązać z tym, że zrobi się miejsce dla kolegów z drużyny. Niestety Griezmann jak i Suarez nie przypominają graczy, którzy mieli by rozstrzygnąć losy tego meczu. Jedna rzecz jaka przemawia za Barceloną w tym pojedynku jest fakt, że jest to tylko jedno spotkanie w którym może wydarzyć się wszystko.
Ja jako kibic niestety nie widzę tutaj większych szans na awans Barcelony i mam nadzieje, że nie skończy się to tylko wysoką wygraną Bayernu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
MATCHDAY BOOST (14.08.2020)
R. Lewandowski i L. Messi strzelą bramkę w reg. czas gry (LM): Tak @ 4.50 Tylko Lewy z golem..
Betfan

W ostatnich czasach trudno wśród najlepszych europejskich klubów znaleźć dwa bardziej zależne od swoich liderów ekipy jak Barcelona i Bayern. Messi już stał się przysłowiowym symbolem Barcy, zwłaszcza teraz kiedy Duma Katalonii gra dużo poniżej oczekiwań. Po odejściu Neymara już nie ma nikogo kto by choćby rzucić wyzwanie Argentyńczykowi. Suarez nigdy do tego nie aspirował, a zawodzący Griezman to zupełnie nie ta półka, w tym sezonie został brutalnie zweryfikowany. Lewy ma podobny do Messiego status w Bayernie, jest najważniejszym ogniwem, niekwestionowanym liderem i wszyscy grają na Polaka. A ten nie zawodzi: kolejny tytuł króla strzelców Bundesligi i liderowanie kalsyfikacji strzelców w Lidze Mistrzów z 13 golami. Messi na własnych barkach niesie całą Barcę, strzela gole nawet na kolanach, popychany przez 3 obrońców z piłka za plecami, jak w rewanżu z Napoli. Obaj są w formie, a że obie ekipy lepiej się czują w ataku niż w obronie to scenariusz overowego meczuw którym obaj gwiazdorzy zaliczą trafienia nie jest tak nieprawdopodobny jak wskazuje ten kurs. Wystarczy jeden gol by plan na piłkarskie szachy zamienił się w szaloną pogoń z golami w roli głównej, a wtedy oczywistymi kandydatami do ról głównych będą Lewandowski z Messim.
 
Ostatnia edycja:
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Zawsze jak ta mdła drużyna prezentująca antyfutboll jaką jest Atletico, przegrywa - bardzo mnie to cieszy...
To jest dobry zespół do ogrywania tych największych w dwu meczach ,ale nic po za tym ,sam byłem przekonany że przejdą Lipsk zwłaszcza że po wznowieniu rozgrywek w Bundeslidzie i La Liga to Atletico wyglądało lepiej 7-4-0,Byki grały tragicznie wiele mi kuponów popsuli swoją grą ,za to Los Kolczoneros .grali swoje obrana,rożne kontry.Problem w tym że Zespół z Madrytu nie ma konkretnego napastnika,Felix jak wszedł w drugiej połowie to od razu było widać różnicę w grze,Costa jest zbyt statyczny a Morata nie lepszy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelona vs Bayern Barcelona AH: +0,25 kurs: 2,02 buk: LVBET ❌ 👎
Barcelona vs Bayern Barcelona AH: 0 kurs: 2,50 buk: LVBET ❌ 👎
Barcelona vs Bayern Barcelona AH: -1 kurs: 5,50 buk: LVBET ❌ 👎

Lewandowski to... Lewandowski... tamto... Ania - blogi, poradniki, recepty na życie.. Achy i ochy... ! Tak jest w Polsce co jest zrozumiałe bo każdy chce mieć swoją bajkową parę, którą można naśladować... Także nie odmawiam mu dobrej gry w tym sezonie jak i całemu Bayernowi, ale... Barcelona to nie są ogórki, żeby na ich zwycięstwo dawać 3,35 ! Rzadko kiedy Barcelona nie gra w roli faworyta, a już to samo w sobie bardzo irytuje Messiego... Jest jeden mecz... Barcelona nie ma znacznych osłabień... No może niepewny występ Umtitiego... Mam też jakieś wrażenie, że Bayrnowi nie gra się zbyt dobrze z Barceloną... Pewno do końca dnia nikt na forum nie da typów na Barceloną więc przynajmniej jak nie wejdzie ten Bayern, będzie jedna osoba.... ;) Dla mnie to remis ze wskazaniem na Barcę, a tak naprawdę wszystko może się zdarzyć, ale Bayern jest wyraźnie faworyzowany... Muller mnie wcale nie przekonuje w Bayernie jak i cały ten zespół...Barcelonie będzie się grało lekko bo tym razem nic nie muszą... Linia pomocy z Rakiticem wciąż mocna. Atak moim zdaniem lepszy niż w Bayernie: Messi/Suarez/Griezman Czy Lewy i Muller są lepsi ? Nie sądzę. Dla mnie oba zespoły są wyrównane... Kursy przechylone na Bayern... Gram na Barcę...

Dodam jeszcze, że na Barcelonie obecnie spoczywa ciężar uratowania honoru Hiszpanii...

Post automatycznie złączony:

To jest dobry zespół do ogrywania tych największych w dwu meczach ,ale nic po za tym
Dla mnie nigdy to nie był dobry zespół tylko skuteczny... Trochę inne pojęcia, ale chyba będziecie wiedzieli o co mi chodzi... Na szczęście (dla kibiców) we współczesnym futbolu, obecnie takie zespoły tracą... Postawić autobus i zagrać szachy - to była cała filozofia Atletico... Wczoraj wyszedł na nich młody zespół, nastawiony ofensywnie i pierwszy raz w historii (!) awansował ! I tyle w temacie Atletico...

edit po 32 min: To już nie jest Barcelona... To jakaś parodia Barcelony
 
Ostatnia edycja:
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Barcelona - Bayern M.

1.drużyna liczba strzałów w światło bramki 3.5 +
1.5 fortuna

Dziś wieczorem wielki hit na Estádio da Luz - Barcelona zagra o awans do półfinału Champions League z Bayernem Monachium. Stawiam w tym meczu na strzały w światło bramki ze strony Barcelony - trochę na przekór moim przewidywanium co do przebiegu tego spotkania. Moim zdaniem Bayern potwierdzi dziś swoją świetną formę oraz fakt, że 18 zwycięstw z rzędu w meczach o punkty nie było przypadkiem. Ekipa z Lewandowskim na czele jako całość wydaje się być lepszym zespołem od Barcelony. Mimo to nie mam wątpliwości, że wicemistrzowie Hiszpanii będą mieli swoje szanse w tym spotkaniu, nawet jeśli tylko Messi miałby ich ratować. Argentyńczyk niewątpliwie w wielu meczach, nawet tych słabszych jego zespołu, był w stanie choćby kilka razy stworzyć zagrożenie pod bramką rywala. Nie ulega wątpliwości, że Barcelona nie jest aż tak słabym zespołem, żeby nie oddać kilku celnych strzałów na bramkę Bayernu, nawet jeśli końcowo wygra ekipa z Monachium.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
FC Barcelona vs Bayern typ:2+over 1,5,Kurs:2,15->Fortuna

Cóż o tym spotkaniu powiedziano już chyba wszystko,szlagier ćwierćfinałów,mecz meczów w tym tygodniu sam ostrzyłem sobie zęby na to spotkanie.Bayern po wznowieniu rozgrywek wyglada zdecydowanie lepiej od Barcelony grają efektywniej mają więcej rozwiązań w ataku niż duma katalonii która liczy jedynie na Messiego,jeśli w tym meczu nie pomogą mu Antone razem z Lusiem to czarno to widzę,trzymam kciuki za Barcelonę ale nie widzę realnych szans na awans,bawarczycy na chwile obecną o parę punktów procentowych są wyżej niż Barca.

Lewandowski->over 2 lub więcej bramek,Kurs:5,00->Totalbet
Obie drużyny strzelą w obu połowach->Tak->Kurs:7,00->Etoto
Awans:Bayern->Kurs:1,60 ->Fortuna
Over 4,5->Kurs:3,45 ->Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Najlepszy atut przemawiający za ludźmi w stronę Barcelony jest dosyć ciekawy, taki kurs widzą raz dwa do roku albo taki kurs się nie zdarza i trzeba próbować w ciemno, w imię największego najlepszego Messiego. Nie ma atutów za Barceloną? Ale jest Messi próbujemy.
Szkoda tylko, że ci ludzie mają zaślepione oczy swoim uwielbieniem i nie widzą, że jest to jedno z najgorszych wydań Barcelony od nie pamiętnych lat. Na pewno czeka ich wielki kryzys i ten klub długo nie wróci do topu, a po erze Messiego to już nie będzie tylko problem sportowy a globalny, marketingowy cała koniunktura pójdzie w łeb wraz z jego końcem kariery. Ale to temat na inną opowieść.
Wracając do dzisiejszego dnia, Napoli to nie jest ekipa przynajmniej z tego sezonu żeby mogła zaskoczyć Barcelonę w rewanżu i wynik tak naprawdę nie dziwi bo jedni i drudzy zmagają się z niemałymi problemami. Dopiero dzisiaj przyjdzie weryfikacja a takie rzeczy w LM bolą podwójnie bo i dostaje się mocniej w dupę od równorzędnych graczy a i cały świat na to patrzy. Ludzie w Bayernie to jest na tyle wysoka klasa, że z biegiem minut powinni wyglądać coraz lepiej na tle przeciwników i to jest główny atut w tej edycji Niemców aby coś w końcu osiągnąć. To może tylko w Polsce się zdarzyć że forma jest przestrzelona o 2 tyg od zamierzonego celu.
Nie lubię grać LM bo za dużo ludzi to obserwuje i ogląda, ale gram to głównie przeciwko Barcelonie, bo oprócz Realu w lidze nikt nie potrafi ich wyjaśnić a tu w końcu nadarza się ta okazja. Bayern win 2.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Barcelona - Bayern
Typ : ponizej 3.5 gola w meczu
Kurs: 1,84
Fortuna
Dość dużo ludzi idzie w gole w tym meczu, nie twierdzę że ich nie zobaczymy ale nie spodziewam się jakiegoś mocno overowego spotkania. W tym meczu Barcelona może być zmuszona do trochę innej taktyki gry, patrząc na ostatnie wyniki i dobrze wyglądające spotkania drużyny z Monachium mogą poprostu zagrać dość defensywnie żeby za szybko nie okazało się że jest po meczu. Jeden mecz decyduje o awansie do kolejnej fazy i tak naprawdę nie mu tu miejsca na błędy, obie ekipy zdają sobie sprawę w jakich aspektach przeciwnik jest mocny, dlatego uważam że będziemy świadkami meczu ostrożnego w którym nikt nie będzie chciał za bardzo ryzykować. Nie dokładam do analizy statystyk H2h ponieważ oba zespoły spotkały się ostatni raz aż 5 lat temu.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Barcelona – Bayern Typ: Bayern awans @ 1.52 Fortuna

Dzisiaj zobaczymy bez wątpienia najciekawsze spotkanie 1/4 Ligi Mistrzów. Na przeciwko siebie staną Barcelona i Bayern. Bayern w poprzednim etapie bardzo pewnie poradził sobie z Chelsea. Na wyjeździe wygrali 0:3. W rewanżu na własnym stadionie również pokonali ekipę z Londynu trzema bramkami. Barcelona mierzyła się w poprzednim etapie z SSC Napoili. W meczu przed pandemia zremisowali na wyjeździe 1;1. U siebie udało się wygrać 3;1. Wynik pokazuje dość pewna wygraną. Jednak oglądając mecz rewanżowy, Barcelona grała bardzo dobrze w pierwszej połowie. Messi wręcz bawił się z obrońcami Napoli. W drugiej grali znacznie słabiej. Napoli stworzyło kilka ciekawych sytuacji. Nie wiem czy Barcelona zrobiła to celowo i już oszczędzali się na dzisiejszy mecz.Wszyscy dobrze wiemy, że atuty związane z byciem gospodarzem nie będą grały roli, bo gramy na neutralnym stadionie i bez udziału widzów. Fakt ten sprawia, że dzisiejszy mecz i generalnie cała formuła staje się jeszcze ciekawsza i bardziej emocjonująca. Idąc pozycja po pozycji Bayern wydaje się być silniejszą ekipą. W obronie przewagę ma lekka Bayern. Bramka to bardzo zbliżony poziom, ale linia obrony jest według mnie lepsza w Bayernie. Środek obrony Bacy jest przeciętna. Pique nie gra wybitnie. Lenglet trochę lepiej. Oglądając mecz z Napoli widać było, ze goście dochodzili często do sytuacji bramkowych. Już w drugiej minucie podajże Mertens mógł strzelić bramkę. Po ograniu Pique oddał dobry strzał. W Bayernie wygląda to solidnie. Alaba od dłuższego czasu gra na środku obrony. Davies dobrze radzi sobie na lewej stronie. Kimmich oczywiście woli grać w pomocy, ale na prawej stronie gra dobrze. Pomoc wygląda podobnie w obu ekipach, może z lekka przewaga po stronie Bayernu. Bardzo solidnie gra po wznowieniu rozgrywek Goretza. Thiago Alcantara gra już raczej ostatnie mecze w Bayernie. W barcelonie Roberto został przesunięty do środka pomocy i jest to na korzyść ekipy z Katalonii. Podobnie jak Alcantara w Bayernie tak jak Rakitic w Barcelonie raczej kończy swoja przygodę. Chodzą pogłoski, ze ma wrócić do Sevilli. De Jong z Napoili grał dobrze. Atak jednak lepiej wygląda lepiej po stronie Barcy. Wiadomo Robert Lewandowski jest w kapitalnej formie i osiąga niesamowite wyniki. Jednak Messi jest nieobliczalny i może sam w pojedynkę zrobić niesamowite rzeczy. Do pomocy ma Suareza, któremu koronawirus pozwolił wrócić do gry w tym sezonie. Jest jeszcze Griezmann, ale nie pokazuje on jeszcze w pełni swoich możliwości. Robert ma do pomocy Muller. Fakt jest on również w wysokiej formie i notuje wiele asyst , ale nie jestem do niego przekonany. Łatwa przemawia za Bayernem i to wyraźnie. Zobaczmy jak wyglądała W Barcelonie bardzo dużo wychowanków. Od ostatniego meczu niewiele zmieniło się. Ławka Bayernu jest znacznie lepsza. Wielu znanych zawodników, którzy prezentują lepszy poziom i maja więcej doświadczenia od odpowiedników w Barcelonie. Forma zdecydowanie przemawia za Bayernem. Kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Forma Barcelony jest bardzo nierówna. Zdarzają się takie mecze jak z Villarealem, ale pozostałe wyniki są bardzo przeciętne. Przegrana liga na korzyść Realu. Zwycięstwa tez nie były przekonywujące. Minimalne zwycięstwa z Valadolid i Espanyolem. Zdarzyła się kompromitująca porażka z Osasuna. Oczywiście przed Bayernem dzisiaj poważny test i rywal o wiele lepszy niż rywale w lidze. Mecz może pójść w obie strony. Myślę, że dadzą radę. Jednak istotnym aspektem jest to, że gramy tylko jeden mecz. Też myślę, że ciekawa opcją na to spotkanie może być zakład na różne. Bayren bardzo często w swoich meczach nabija wiele rożnych. Jednak postawię na awans ekipy z Niemiec.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Skład Barcelony woła o pomstę do nieba...
Setien już dwa razy grał w tym sezonie takim ustawieniem i skończyło się to kompromitacja.
Jeśli Barcelona ma za zadanie się bronić w tym meczu to już mogą się pakować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom