>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Szwecja - Anglia [07.07.2018, sobota godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
A 861

amigo007

Użytkownik
STS obudził się z kursami na rożne. Co ciekawe pojawiła się funkcja cashout, której nie było. I można wypłacić więcej niż się zagrało. A to się raczej nie zdarza. Chyba jorgnęli się że dali promocje (oby). Teraz kurs na więcej różnych dla Anglii to marne 1.35 co z podatkiem jest nieopłacalne w singlu. Co do stawki Adamo80 nie odpowiedziałeś. Czyli nie zagrałeś ponad limit. A limit na ten zakład to było śmieszne maximum 220zł. 230zł już odrzucało. Czyli twoje gram &quot;bardzo grubo&quot; to było nie więcej niż 220zł. A na przyszłość pamiętaj i nie pisz w taki sposób, bo nie ma pewniaków. Nie takie zakłady nie wchodziły. Bo przy innym zakładzie ktoś się napali, pomyśli że Bóg wie ile postawiłeś. I jeśli nie będzie limitu, to sam postawi dużo większą kwotę. A przy pechu to wszystko może nie wejść. Więc następnym razem nie pisz że grasz &quot;bardzo grubo&quot;, gdzie realnie grasz za niską stawkę. No chyba że normalnie grasz za 10, 20 zł więc rzeczywiście takie 200zł to już 10 lub 20x tyle :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
STS obudził się z kursami na rożne. Co ciekawe pojawiła się funkcja cashout, której nie było. I można wypłacić więcej niż się zagrało. A to się raczej nie zdarza. Chyba jorgnęli się że dali promocje (oby). Teraz kurs na więcej różnych dla Anglii to marne 1.35 co z podatkiem jest nieopłacalne w singlu. Co do stawki Adamo80 nie odpowiedziałeś. Czyli nie zagrałeś ponad limit. A limit na ten zakład to było śmieszne maximum 220zł. 230zł już odrzucało. Czyli twoje gram &quot;bardzo grubo&quot; to było nie więcej niż 220zł. A na przyszłość pamiętaj i nie pisz w taki sposób, bo nie ma pewniaków. Nie takie zakłady nie wchodziły. Bo przy innym zakładzie ktoś się napali, pomyśli że Bóg wie ile postawiłeś. I jeśli nie będzie limitu, to sam postawi dużo większą kwotę. A przy pechu to wszystko może nie wejść. Więc następnym razem nie pisz że grasz &quot;bardzo grubo&quot;, gdzie realnie grasz za niską stawkę. No chyba że normalnie grasz za 10, 20 zł więc rzeczywiście takie 200zł to już 10 lub 20x tyle ????
Nie muszę publicznie podawać na forum za ile gram... To po pierwsze... Po drugie jesteś w błędzie bo 220zł to był limit owszem na 1 zakład, ale nikt nie mówi, że nie można i było zawrzeć z 10 lub 100 takich zakładów... ???? A co do wyrównania kursów to wpis rancho i mój wisiał w tym temacie z 2 dni więc każdy kto chciał zdążył... STS wyrównał ten kurs dopiero dzisiaj rano. Surebetowcy mogli mieć używanie... Sprawdzałem ten kurs cały czas to wiem... Więc jak czegoś nie wiesz do końca to nie zarzucaj innym kłamstwa. Tak jak pisałem pograłem to bardzo mocno i zdecydowanie nie było to 220zł ???? ???? ????
A co do samego typu to wiadomo, że to tylko sport i nawet najpewniejszy pewniak może nie wejść dlatego ja nigdzie nie pisałem, że to pewniak tylko po prostu bardzo dobry typ. Sam pisałem, że jak by Anglia szybko strzeliła bramkę lub dwie typ może nie wejść...
Wielkie podziękowania dla rancho0123 za typ. Ja tylko dostosowałem do polskich buków... ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
OK. Ale przed moim wpisem nie odpisałeś nic na temat limitu. Oczywiście nie musiałeś, ale teraz to każdy tak może napisać że pograł 10x po 220zł. Po prostu trzeba pamiętać że nie ma pewniaków. &quot;Odpukać&quot; akurat w tym meczu może się odwrócić z rożnymi. Wszystko się może zdążyć. Nic nie musisz ale na priv możesz mi pokazać zdjęcie kuponów. Wtedy bym uwierzył, że pograłeś grubo.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Szwecja-Anglia
Typ: 1
Kurs: 4.6
Bukmacher: Fortuna
16:00
Ewentualna analiza: Kolejne spotkania ćwierćfinałowe , tym razem na przeciwko siebie staną drużynę Szwecjii oraz Anglii. Anglicy są stawiani w roli faworyta do awansu do dalszych gier. W poprzedniej rundzie Szwecja w 90 minutach wyeliminowała ekipę Szwajcarii, pokazała się również z niezłej strony w tym spotkaniu, nie mówię że była zespołem lepszym , ale to ona po 90 minutach świętowała awans. Anglicy natomiast na własne życzenie musieli zagrać dogrywkę oraz karne z Kolumbią, bowiem nie potrafili utrzymać prowadzenia w starciu z zespołem z Ameryki południowej , stracili bramkę już w doliczonym czasie gry po stałym fragmencie. W tym meczu na pewno Anglia będzie ekipę prowadzącą grę, ale Szwedzi dobrze się czują w grze z kontrataku i mogą tutaj mocno namieszać, poza tym mają trochę mniej rozegranych minut w nogach, nie musieli bowiem grać dogrywki i karnych, na takim turnieju dodatkowe minuty są bardzo ważne, bowiem kazdy jest zmęczony po sezonie i na pewno każda dodatkowa minuta spędzona na boisku do tego w upale nie pomaga zdrowiu piłkarzy. Stawiam na wygraną Szwecji bowiem myśle że właśnie ten teoretycznie dłuższy wypoczynek może mieć znacznie w tym meczu i może to zadecydować o awansie. Mój typ to wynik 2:1 dla Skandynawów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
OK. Ale przed moim wpisem nie odpisałeś nic na temat limitu. Oczywiście nie musiałeś, ale teraz to każdy tak może napisać że pograł 10x po 220zł. Po prostu trzeba pamiętać że nie ma pewniaków. &quot;Odpukać&quot; akurat w tym meczu może się odwrócić z rożnymi. Wszystko się może zdążyć. Nic nie musisz ale na priv możesz mi pokazać zdjęcie kuponów. Wtedy bym uwierzył, że pograłeś grubo.
Ale ja nie wiem zupełnie o co Ci chodzi ? Ile czasu siedzisz w bukmacherce ? Konto masz dłużej niż ja na forum więc założyłem, że doskonale wiesz, że buki limitują graczy, stawki, łączne stawki itd. STS limitował pojedyncze stawki, ale nie było limitu ogólnego więc po co było mi o tym pisać... Teraz znowu piszesz, że nie ma pewniaków... No nie ma.... Co nie oznacza, że jak jest świetny typ to nie warto go mocniej przyłożyć... Nie wiem - zagrałeś za te 220zł i boisz się, że nie wejdzie to wypłać w opcji cash early i po kłopocie albo ryzykuj - bo bukmacherka to zawsze też element ryzyka...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Bez kłótni. Ja zagrałem za więcej niż 220zł, i nie mam zamiaru wypłacać. No właśnie pytałem o ten limit pojedynczy, i nie odpisałeś. Nic nie musisz ale jak mi na priv pokażesz zdjęcie zagranych kuponów, to napiszę publicznie że rzeczywiście pograłeś grubo. Szczegółów stawki nie będę ujawniał. Bo tak to tylko gadanie.
 
areck 213

areck

Użytkownik
A co do rzutów rożnych w STSie bardzo do gry jest Wyścig do 3 rzutów rożnych, Anglia po 1,62. O ile 1, maks 2 Szwedzi mogą przypadkiem nabić, o tyle 3 już nie powinni, więc jedynie szybka bramka Anglików zamyka zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Szwecja - Anglia
Typ: Anglia over 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet/1xbet

Bukmacherzy chyba z byka spadli oferujac nam taki kurs na taka linie z takim rywalem. Obrona Czestochowy od pierwszych minut Szwedow murowana i to w doslownym tego slowa znaczeniu. W tym spotkaniu scenariusz bedzie bardzo prosty. Skandynawowie w swoim stylu oddadza pilke rywalom i skupia sie na bronieniu dostepu do wlasnej bramki. Skrzydlowi &quot;Wyspiarzy&quot; beda robic wiatrak z bocznych obroncow rywali a Ci jedyne co beda mogli robic to blokowac i wybijac pilke na rzuty rozne. Huraganowe ataki Anglikow gwarantowane od pierwszych minut a ta linie traktuje jako niezly prezent od bukmacherow. Czuje, ze produkcja korkow w tym meczu bedzie tasmowa i jedyne co moze polozyc ten bet to bardzo szybko strzelona bramka. Na to sie jednak nie zanosi bo Szwedzi sa dosyc dobrze zorganizowani w obronie.

Statystyka roznych uzyskanych przez przeciwnikow Szwecji regular time:
Korea Południowa 5 RR
Niemcy 8 RR
Meksyk 7 RR
Szwajcaria 11 RR
Statystyka roznych uzyskanych przez Anglikow regular time z...:
Tunezja 7 RR
Panama 3 RR
Belgia 7 RR
Kolumbia 6 RR

Wnioski zostawiam wam. Spodziewane spore spadki.
Do gry rowniez zaklady:
Anglia wiecej roznych @ 1.77
Wyścig do 5 rzutów rożnych drużyna - Anglia @ 1.95
Wszystko ładnie wytłumaczone, nic nie trzeba zatem dodawać, ja pograłem i polecam też w sts wyścig do 3 rogali Anglia po 1.62 (wiadomo różnica z U i ruskimi ale to PL ???? )
edit:
areck wbiłem na dział i od razy cytat strzeliłem, nawet tematu nie przeczytałem dalej, teraz zauważyłem że myślimy podobnie hehe ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 86

dzordan89

Użytkownik
W związku z tym że Anglia może mieć dużo rożnych to chodzi mi po głowie typ na strzały Stonesa przynajmniej 2 po kursie 4 i Maguire przynajmniej 2 po kursie 2,45. Obaj będą wchodzić w pole karne podczas różnych i potrafią znaleźć się i powalczyć powalcz. Jedynym kłopotem mogą być rośli zawodnicy Szwecji.

Edit
Maguire ✅ 2 strzały w tym bramka
Stones ⛔ 0 strzałów
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szwecja - Anglia Jordan Henderson powyżej 86,5% celnych podań 1,80 Fortuna ⛔
Fortuna sugeruje meczem z Kolumbią i mocno zaniża linię, więc trzeba to wykorzystać. Henderson kolejno miał 92% z Tunezją, 93% z Panamą (co opisywałem) i z Kolumbią tylko 79%. W dwóch pierwszych spotkaniach podawał do kolegów ok 60-70 razy, w meczu z Kolumbią mimo dogrywki tylko 43 podania. Moim zdaniem tym meczem nie można się kierować, bo Kolumbia stawiała na mocny pressing, walkę w strefie środkowej i Henderson miał ciężki mecz, bo ciągle był pod naporem rywali. To utrudniało grę, a Jordan wielkim technikiem nie jest i stąd słabo to wyglądało w procentach. Dodatkowo mało podań, a im mniej, tym zazwyczaj gorszy procent celnych.
Szwecja gra bardzo solidnie w defensywie. Linia obronna jest jednak cofnięta w porównaniu z ekipą Kolumbii i przeciwko Trzem Koronom defensywni pomocnicy rywali mają więcej miejsca na rozgrywanie. Pokazuja też to wyniki osiągane przez rywali (biorę mecze z Niemcami i Szwajcarią tylko pod uwagę)- np. Kross 95%, Rudy 95%, Gundogan 93%, Xhaka 91%, Behrami 92%. Tu powinno być podobnie, a więc Henderson jako grający przed linią obrony powinien mieć dziś spory procent. Dla mnie nawet linia 90,5 to byłby dobry typ.
 
jerry04 1,3K

jerry04

Użytkownik
Anglia posiadanie piłki Under 63,5%, 1,80 forbet ✅
63% posiadania piłki Anglicy mieli tylko z Kostaryką. Mimo obronnej i nastawionej na kontry gry Szwedów nie sądzę żeby oddali, aż na taką skalę, grę Anglikom. Szczególnie jeśli Anglia strzeli pierwsza bramkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Wynik do 30 minuty X @1.62 STS

Kurs przepiękny moim zdaniem i do spotkania spadnie. Popieram to co napisali wyżej koledzy, ale dołączam do AKO bezpieczniejszy typ.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Szwecja-Anglia
Typ: 1
Kurs: 4.6
Bukmacher: Fortuna
16:00
Ewentualna analiza: Kolejne spotkania ćwierćfinałowe , tym razem na przeciwko siebie staną drużynę Szwecjii oraz Anglii. Anglicy są stawiani w roli faworyta do awansu do dalszych gier. W poprzedniej rundzie Szwecja w 90 minutach wyeliminowała ekipę Szwajcarii, pokazała się również z niezłej strony w tym spotkaniu, nie mówię że była zespołem lepszym , ale to ona po 90 minutach świętowała awans. Anglicy natomiast na własne życzenie musieli zagrać dogrywkę oraz karne z Kolumbią, bowiem nie potrafili utrzymać prowadzenia w starciu z zespołem z Ameryki południowej , stracili bramkę już w doliczonym czasie gry po stałym fragmencie. W tym meczu na pewno Anglia będzie ekipę prowadzącą grę, ale Szwedzi dobrze się czują w grze z kontrataku i mogą tutaj mocno namieszać, poza tym mają trochę mniej rozegranych minut w nogach, nie musieli bowiem grać dogrywki i karnych, na takim turnieju dodatkowe minuty są bardzo ważne, bowiem kazdy jest zmęczony po sezonie i na pewno każda dodatkowa minuta spędzona na boisku do tego w upale nie pomaga zdrowiu piłkarzy. Stawiam na wygraną Szwecji bowiem myśle że właśnie ten teoretycznie dłuższy wypoczynek może mieć znacznie w tym meczu i może to zadecydować o awansie. Mój typ to wynik 2:1 dla Skandynawów.
Popieram i też idę w stronę Szwecji
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Szwecja - Anglia
Typ: 1
Kurs: 4,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie wiem czemu Anglicy są tutaj tak mocno faworyzowani. Baku193 już świetnie opisał to, że w poprzedniej rundzie musieli grać dogrywkę a potem strzelać karne i lepiej wypoczęci na to spotkanie powinni być Szwedzi. Dodatkowo Szwecja nigdy nie była dla Anglików wygodnym rywalem o czym świadczy h2h:

Jasne ktoś powie to tylko historia liczy się tu i teraz ale Szwecja ma po prostu taki styl gry od zawsze, który po prostu Anglikom nie odpowiada i są to dla nich ciężkie mecze więc wolę tutaj zaryzykować po takich kursach na zwycięstwo Szwecji. To będzie twarda, męska gra i raczej tutaj nie będzie wielkiego ofensywnego widowiska. Szwedzi mnie mocno na plus zaskakują na tym Mundialu, zresztą chyba nie tylko mnie ;) Bez Ibrahimovicia w składzie tworzą mocniejszy kolektyw i bardziej zespołowo to tam teraz wszystko wygląda. Anglia wiadomo naszpikowana gwiazdami z Premiership i mają szansę awansować do najlepszej czwórki po wielu wielu chudych latach. Jednak presja wyniku na nich będzie dużo większa niż na Szwedach, bo Skandynawowie swoje już tutaj zrobili i co by się nie wydarzyło wrócą do kraju i tak z podniesioną głową. Anglia jeśli dziś odpadnie to znowu będą o niej pisać jak o przegranych. Presja i oczekiwania zatem większe na Anglikach a jak oni sobie z tym radzili na przestrzeni ostatnich mistrzostw to każdy wie. Owszem teraz nowe pokolenie, nowe młode gwiazdy w kadrze więc zobaczymy jak sobie z tym poradzą ale ja próbuję w stronę Szwedów ????
⛔ 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Ekspertów! Jak dobrze, że jest meczyk o 16, akurat przed nocną wajchą zaaplikuje się odpowiednia, pobudzającą dawkę emocji sportowych ???? Jako, że mecz o 16 to spotkanie Angoli ze Szwedami. Co tu pograć? Odpuszczę na pewno 1X2, ale już rzuty rożne to co innego. A dokładnie kornery Synów Albionu. Kilka dni temu złapałem zacny kursik 1,97 na over 5.5, który teraz stoi w okolicach 1.6. Znalazłem jednak alternatywę dla tego zdarzenia, a mianowicie korki chłopców Southgate&#39;a w pierwszych 45 minutach. W dotychczasowych meczach tylko z Panamą nie udało sie przekroczyć progu 2.5 w pierwszej połowie, ale tam mieliśmy 4 gole xD Reszta spotkań to ataki od pierwszych minut i nabijanie rożnych. Dzisiaj Trzy Korony bez Lustugia, a więc na pewno mniej pewności w poczynaniach defensywnych Szwedów będzie można zaobserwować. Lingard, Sterling, Trippier, Young grający na Kane&#39;a wydaje się receptą na przynajmniej trzy kornery w I połowie. Ja tu widzę ultradefensywnych Szwedów i ciągłość ataków Angielskiej ekipy. Pozdro!
Over 2.5 korka Anglików w pierwszej połowie --&gt; 1.83 Fortuna (godzina przed meczem, Happy Hours, dodatkowy kurs 1.14 żeby zniwelować podatek)
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
W UK wszechobecne &quot;its coming home&quot;, wszyscy podelektryzowani, komentatorzy w telewizji juz dyskutuja z kim lepiej bedzie zagrac w finale, mowi sie o autostradzie do finalu, historycznej szansie itp, itd...
Fajnie jest czuc ta cala atmosfere i osobiscie chcialbym aby to Anglia awansowala dalej. I tez uwazam, ze to Anglia jest faworytem, ale na pewno nie zdecydowanym faworytem. Dlatego dziwia mnie bardzo kursy wystawione przez Betfair:
Anglia @1,9 remis@3,3 Szwecja @5 Serio? Nawet na Urugwaj i dzisiaj na Rosje kursy nizsze na Szwecje.
O Szwecji pisalem juz przed ich meczem ze Szwajcaria. I zdania nie zmieniam -mam wrazenie, ze buki caly czas ich nie doceniaja. A to bardzo mocna i trudna do pokonania druzyna. Ograli Szwajcarie, wyszli z grupy bez problemu, wczesniej pokonali Wlochow. A w eliminacjach do MS wyszli z grupy z m.in. Francja, Holandia i Bulgaria. I w tej grupie miedzy innymi Francuzow pokonali.To bardzo doswiadczona i konsekwentnie grajaca druzyna.
A Anglicy? Poki co zwyciestwa ze slabymi Tunezja i Panama, porazka rezerw z rezerwami Belgii. I wreszcie wygrana z Kolumbia, ktora niestety probowala grac antyfutbol. A wczesniej w grupie eliminacyjnej m.in. Slowacja i Szkocja. Mecz ze Szwecja bedzie prawdziwym testem wartosci mlodej druzyny dla Angikow.
Jak wczesniej napisalem -uwazam, ze delikatnym faworytem mimo wszystko jest Anglia, ale nie spodziewam sie latwego zwyciestwa. Bardzo prawdopodobna jest dogrywka, a moze nawet karne.
Moim zdaniem w wystawionych kursach jest spore value na Szwecje dlatego gram tak:
Sweden 1X @1,9
Sweden DNB @3,3

i delikatnie
Sweden to qualify @3,0
Dodatkowo popieram kursy na rogi dla Anglikow:
England Over 6 Corners @2,25
England Over 5 Corners @1,66

Powodzenia!
E: zabawa w Anglii trwa w najlepsze, Puchar jest coraz blizej home...
A co do samego meczu to Anglicy troche mnie zaskoczyli nieco defensywniejszym sposobem gry. Z kolei Szwedzi chyba najslabszy mecz na turnieju.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwecja - Anglia 0:2
Anglia
1,93
Anglia (A) 1,43
Anglia (-1) 3,75
Anglia powyżej 5,5 rzutów rożnych 1,60
Myślę, że to będzie koniec pięknej przygody Szwedów. Jednak na tle Anglii zespół Szwedzki jest dużo słabszy. Anglia młody, waleczny zespół. Już mecz z Kolumbią pokazał, że są świetnie przygotowani i kontrolowali ten mecz przez 90 minut, Kolumbia nie mogła nic zrobić i fart w 93 minucie i gol z rzutu rożnego. Na szczęście w karnych wygrali Anglicy, czyli wygrał lepszy.
Szwecja ma świetną obronę i na tym bazują swoje wyniki...
Już mecz Urugwaj - Francja pokazał, że świetny atak zwyciężył z kapitalną obroną a właśnie tak ten mecz porównuję tyle, że Szwecja ma nieco gorszą obronę niż Urugwaj.
Anglia będzie chciała jak najszybciej strzelić bramkę, więc stawiam także na ich rogi, w każdym meczu mają sporo rzutów rożnych a jeśli Anglia strzeli dość szybko bramkę Szwecja się otworzy i nawet handi może wejść.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
W UK wszechobecne &quot;its coming home&quot;, wszyscy podelektryzowani, komentatorzy w telewizji juz dyskutuja z kim lepiej bedzie zagrac w finale, mowi sie o autostradzie do finalu, historycznej szansie itp, itd...
Fajnie jest czuc ta cala atmosfere i osobiscie chcialbym aby to Anglia awansowala dalej. I tez uwazam, ze to Anglia jest faworytem, ale na pewno nie zdecydowanym faworytem. Dlatego dziwia mnie bardzo kursy wystawione przez Betfair:
Anglia @1,9 remis@3,3 Szwecja @5 Serio? Nawet na Urugwaj i dzisiaj na Rosje kursy nizsze na Szwecje.
O Szwecji pisalem juz przed ich meczem ze Szwajcaria. I zdania nie zmieniam -mam wrazenie, ze buki caly czas ich nie doceniaja. A to bardzo mocna i trudna do pokonania druzyna. Ograli Szwajcarie, wyszli z grupy bez problemu, wczesniej pokonali Wlochow. A w eliminacjach do MS wyszli z grupy z m.in. Francja, Holandia i Bulgaria. I w tej grupie miedzy innymi Francuzow pokonali.To bardzo doswiadczona i konsekwentnie grajaca druzyna.
A Anglicy? Poki co zwyciestwa ze slabymi Tunezja i Panama, porazka rezerw z rezerwami Belgii. I wreszcie wygrana z Kolumbia, ktora niestety probowala grac antyfutbol. A wczesniej w grupie eliminacyjnej m.in. Slowacja i Szkocja. Mecz ze Szwecja bedzie prawdziwym testem wartosci mlodej druzyny dla Angikow.
Jak wczesniej napisalem -uwazam, ze delikatnym faworytem mimo wszystko jest Anglia, ale nie spodziewam sie latwego zwyciestwa. Bardzo prawdopodobna jest dogrywka, a moze nawet karne.
Moim zdaniem w wystawionych kursach jest spore value na Szwecje dlatego gram tak:
Sweden 1X @1,9
Sweden DNB @3,3

i delikatnie
Sweden to qualify @3,0
Dodatkowo popieram kursy na rogi dla Anglikow:
England Over 6 Corners @2,25
England Over 5 Corners @1,66

Powodzenia!
Fajne typki, a ja jeszcze zaznaczę ilość bramek straconych przez Szwedów w ostatnich kilku spotkaniach... Szacuneczek i wielka nadzieja we mnie, że Anglicy pojadą do domu. Buki nie doceniają Skandynawów i moim zdaniem warto iść w tym kierunku. Pograłem jeszcze takie zakłady:
Sędzia wykorzysta weryfikację var @2.10 ⛔
Over 4.5 rogów do HT @1.85 ⛔
Szwecja z remisem @1.96 ⛔
Szwecja win, Forsberg asysta, Berg gol @61 ⛔
Over 13.5 fauli Szwecji @1.85 ⛔
Henderson over 86.5% celnych podań @1.85 ⛔
Szwecja awansuje w dogrywce @17 ⛔
Szwecja awans @3.05 ⛔
E: ładny pocisk :facepalm:
Dzisiaj ryzykownie ???? Nie widzę Anglików w finale więc próbuje wykorzystać fajne kursy z przeciwnej strony.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
A ja im bliżej meczu to coraz bardziej się o te rożne obawiam. Over rożnych Anglików i więcej rożnych kończy mi kilka kuponów i jakoś zbyt prosto to zaczyna wyglądać..zbyt łatwo.
Dlatego może taki rodzaj kontry: po równo rożnych-8
Myślę że jak te rożne angoli mają nie wejść to nie wejdą w najbardziej perfidny dla typerów sposób, tak że zabranie jednego
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja im bliżej meczu to coraz bardziej się o te rożne obawiam. Over rożnych Anglików i więcej rożnych kończy mi kilka kuponów i jakoś zbyt prosto to zaczyna wyglądać..zbyt łatwo.
Dlatego może taki rodzaj kontry: po równo rożnych-8
Myślę że jak te rożne angoli mają nie wejść to nie wejdą w najbardziej perfidny dla typerów sposób, tak że zabranie jednego
Ale przepraszam co tu k. jest dla Ciebie za proste ? Buki przez parę godzin miały zawyżone kursy na over rożnych dla Anglii. Potem wszystko wyrównali i tyle. Prawie nic nie wskazuje, że to błędny typ. Jak kontrujesz jednak to zrób to dobrze ???? Bo równie dobrze może być więcej dla Szwecji i wtedy pójdzie Ci w piz...u i zakład główny i kontra...
Co do moich typów to dla mnie z kolei &quot;za proste&quot; jest aby było to 1x choć Prezes Boniek widzi finał MŚ: Szwecja - Francja ???? . Anglia zrobiła na mnie z Kolumbią dobre wrażenie. Na końcu trochę minimalizm ich zgubił, ale to drużyna, która umie rozbić defensywę Szwecji... Fajną opcją wydaje się też gol samobójczy Szwecji. Pewno będa się ostro bronili, kto wie... Kurs aż 15. Najpewniejszy typ na większe rożne dla Anglii złapałem po 1,70 i to mój główny typ, a teraz następne:
Anglia (awans) buk: Fortuna kurs: 1,40 ✅✅✅ (pograne z awansem Chorwacji)
Anglia buk: Fortuna kurs: 1,88 ✅✅✅ (pograne z czystą Chorwacją)
Anglia: EH-1 buk: Fortuna kurs: 3,65 ✅✅✅
pow 1,5 goli w meczu buk: Fortuna kurs: 1,50 (pograne z over 1,5 goli w meczu Rosja - Chorwacja) ✅✅✅
Szwecja strzeli bramkę samobójczą buk: Fortuna kurs: 15 ⛔⛔⛔
edit// Panie Boniek z czym do ludzi... ???? Szwecja najsłabszy mecz na tym mundialu... Anglicy mimo strzelenia 2 goli i tak nabili więcej kornerów.
Dzięki rancho - dzięki Tobie pół forumka zarobione ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom