>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Szwecja - Anglia [07.07.2018, sobota godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kursy: fortuna
W 1/8 finału Szwecja pokonała Szwajcarię 1:0, a Anglia zremisowała 1:1 z Kolumbią i o jej awansie przesądziły karne,które lepiej egzekwowali Wyspiarze, ostatecznie wygrywając w nich 4:3. Kto waszym zdaniem zamelduje się w półfinale?
Zapraszam do dyskusji oraz pisania analiz.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
ta Szwecja już tyle razy pokazała że mimo że nikt w nią nie wierzy to potrafi awansować dalej że nie miałbym serca grać przeciwko nim, a niech se awansują dalej
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Szwecja - Anglia
Typ: Anglia over 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet/1xbet

Bukmacherzy chyba z byka spadli oferujac nam taki kurs na taka linie z takim rywalem. Obrona Czestochowy od pierwszych minut Szwedow murowana i to w doslownym tego slowa znaczeniu. W tym spotkaniu scenariusz bedzie bardzo prosty. Skandynawowie w swoim stylu oddadza pilke rywalom i skupia sie na bronieniu dostepu do wlasnej bramki. Skrzydlowi &quot;Wyspiarzy&quot; beda robic wiatrak z bocznych obroncow rywali a Ci jedyne co beda mogli robic to blokowac i wybijac pilke na rzuty rozne. Huraganowe ataki Anglikow gwarantowane od pierwszych minut a ta linie traktuje jako niezly prezent od bukmacherow. Czuje, ze produkcja korkow w tym meczu bedzie tasmowa i jedyne co moze polozyc ten bet to bardzo szybko strzelona bramka. Na to sie jednak nie zanosi bo Szwedzi sa dosyc dobrze zorganizowani w obronie.

Statystyka roznych uzyskanych przez przeciwnikow Szwecji regular time:
Korea Południowa 5 RR
Niemcy 8 RR
Meksyk 7 RR
Szwajcaria 11 RR
Statystyka roznych uzyskanych przez Anglikow regular time z...:
Tunezja 7 RR
Panama 3 RR
Belgia 7 RR
Kolumbia 6 RR

Wnioski zostawiam wam. Spodziewane spore spadki.
Do gry rowniez zaklady:
Anglia wiecej roznych @ 1.77
Wyścig do 5 rzutów rożnych drużyna - Anglia @ 1.95
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
ta Szwecja już tyle razy pokazała że mimo że nikt w nią nie wierzy to potrafi awansować dalej że nie miałbym serca grać przeciwko nim, a niech se awansują dalej
Pragnę tylko zauważyć drobny fakt, że to czy Ty zagrasz na nich czy przeciwko nim NIE BĘDZIE MIAŁO ŻADNEGO WPŁYWU NA ICH AWANS BĄDŹ BRAK AWANSU ????
Bardzo popieram typ Ranczo. Zazwyczaj omijam szerokim łukiem kartki czy rożne, ale tym razem nie mogę przejść obojętnie obok takiej perełki. Szwecja gra w każdym meczu z lepszym przeciwnikiem w ten sam sposób - zastawiają się i próbują wyprowadzić zabójczą kontrę...Ten mecz może bardzo przypominać mecz grupowy Niemcy - Szwecja gdzie Niemcy nabili 8 RR i w ciężkich bojach w czasie doliczonym wygrali na 2:1. Szwecja po prostu tak gra bo inaczej nie potrafi. Dysponuje bardzo dobrą i poukładaną taktycznie obroną, ale ma problemy z formacją ofensywną... Anglia gra skrzydłami i na pewno będą ciągłe ataki na bramkę Szwecji... Typy mogą być zagrożone tylko w takim przypadku jeśli Anglia szybko obejmie prowadzenie i odda inicjatywę Szwecji, ale nawet w takim scenariuszu typy ciągle będą miały szansę wejść bo Anglicy będą przeprowadzali kontrataki. Linia pow 5,5 RR jest bardzo niska i kurs adekwatny do ryzyka.
Anglia pow. 5,5 RR kurs: 1,97 buk: STS ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅ :cash::cash::cash::cash::cash::cash:
Anglia więcej RR kurs: 1,70 buk: STS ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅:cash::cash::cash::cash::cash::cash::cash:
(oba bety pograne trochę mocniej niż zazwyczaj)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 167

borys30

Użytkownik
po wczorajszym meczu będę grał na aw Szwedów ale poczekam bo kursy pojdą w górę do meczu ...
ciekawi mnie czy Szwecja z Ibra była by mocniejsza na tym mundialu
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
..
ciekawi mnie czy Szwecja z Ibra była by mocniejsza na tym mundialu
Ja uważam, że tak bo wyraźnie brakuje im &quot;jakości&quot; z przodu... Straszna nieskuteczność. Mieli świetne okazje - niewykorzystane. Ja myślę, że Anglia ma na tyle dobrą ofensywę, że da radę. Jeśli Niemcy dały radę to i Anglia da radę. Pytanie tylko czy w czasie regulaminowym.
 
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
Szwecja - Anglia
Typ: 0/-2,5
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna

Typ na remis i under 2,5 goli do 90 minuty. Skusił mnie bardzo wysoki kurs jak na to zdarzenie. Nikogo nie zaskoczę jeśli napiszę, że Szwecja jak zawsze będzie się bronić (i to skutecznie) i czekać na kontry. Nie wyczuwam tutaj zbyt wielu bramek, zarówno ze strony Szwedów jak i Anglików. Zawodnicy z wysp udowodnili wczoraj, że wcale nie są tacy straszni i będzie im bardzo ciężko strzelić bramkę Szwedom (Kolumbii strzelili jedyną bramkę z karnego). Wyczuwam 0:0/1:1.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Panowie. Krótko i na temat. Na tę rundę planuję zagrać awanse Brazylii, Chorwacji i Anglii + więcej rogów dla Francji? Jak oceniacie? Docelowo kupon za stowke.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Oj nikt ci nie odpowie, bo to wielka loteria. Na tych mistrzostwach są same niespodzianki, i wielu faworytów już poodpadało. Taka taśma będzie ryzykowna. Ale graj jak uważasz, lepiej i bezpieczniej grać mniejszą ilość zdarzeń na kuponie. Jak trafisz to ładnie zarobisz, ale ryzyko duże.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Szwecja się potrafi bronić. Anglicy lubią dominować. ...tak się rodzą - opisywane przez kolegów powyżej - rzuty rożne.
Anglicy więcej rożnych - biorę.
@1.70 w STS
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 1

pavel45

Użytkownik
Szwecja się potrafi bronić. Anglicy lubią dominować. ...tak się rodzą - opisywane przez kolegów powyżej - rzuty rożne.
Anglicy więcej rożnych - biorę.
Ładuj póki kursy nie są jeszcze żałosne tylko wręcz śmieszne... Unibet na początku wystawił 1.60 a wczoraj wieczorem już 1.34.... to w STSie przy podatku się bardziej opłaca zagrac przy 1.70....
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ładuj póki kursy nie są jeszcze żałosne tylko wręcz śmieszne... Unibet na początku wystawił 1.60 a wczoraj wieczorem już 1.34.... to w STSie przy podatku się bardziej opłaca zagrac przy 1.70....
Zagrałem naprawdę grubo na więcej rożnych dla Anglii. STS najwyraźniej zaspał bo wciąż jest 1,70, ale nie na długo... ???? Z podatkiem wychodzi to 1,49 co wciąż jest dobrą opcją... Na Totolotku kurs na to jest 1,34, na LVBET - 1,44, na forBET - 1,45 - oczywiście z podatkiem co daje kursy oscylujące wokół 1,27.
Co by musiało się stać aby bet nie wszedł ? Anglia by musiała strzelić nie wiem z 2 gole na początku i oddać inicjatywę Szwecji... Tfu tfu - oby nie było takiego scenariusza... Jak wiemy Szwecja umie się świetnie bronić i w każdym z ostatnich jej meczów na mundialu oprócz tego z Koreą to przeciwnik miał więcej kornerów. I to dużo więcej... Tak samo było oczywiście z Włochami... Nawet jednak gdy to Szwecja prowadziła grę jak z Koreą to też miała tylko o 1 więcej. Nawet jak by mój pesymistyczny scenariusz się sprawdził to nadal Anglia z kontrataków mogła by nabić więcej... Ale myślę, że nic takiego nie będzie i Szwecja tak jak z Włochami, Szwajcarią, Meksykiem czy Niemcami będzie grała to co zawsze czyli się zamuruje czekając ba błąd przeciwnika... Myślę, że ten mecz może najbardziej przypominać mecz Niemcy - Szwecja.
Jeszcze dodam, że jak ktoś ma dużo kasy to znowu mamy surebet z tymi rożnymi i to nawet z podatkiem:
STS - 1,70, Totolotek: 4,00 ???? Oj śpi STS....
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Adamo80 naprawdę grubo to za ile zagrałeś? Nie miałeś żadnego limitu na ten zakład? W unibet jest maximum 3k pln. W STS nie miałeś żadnego limitu?
Edit. ja po prostu chciałem pograć to grubej, i wiem jaki jest limit na ten zakład. Tak więc grubiej to tak, ale chyba dla dzieci z kieszonkowego. Tak więc powiedz za ile &quot;grubiej&quot; to pograłeś. A mam konto na STS świeże. Jest odgórny limit na ten zakład. Więc za ile zagrałeś? :)
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Tak jest!!! Czwarty raz w życiu przyśnił mi się mecz ???? Trzy poprzednie trafione po kursach około 7 (Huddersfield z ManUtd), 2.8 (Nottingham), 6 (Watford z Chelsea). Wszystkie podawałem na forum to i teraz podam z nadzieją, że nie do 3 razy sztuka ????
Szwecja - Anglia
Remis ⛔ @3.35 Unibet
Stawka 30£
E: no i czar prysł ????
Granie trzydrogowo na 1X2 na tym mundialu zakończyłem już kilka dni temu, ale nie przejdę obok tego snu obojętnie, bo mój chory łeb narazie ma 100% skuteczności.
Nie zagłębiam się w analizę, bo na tegorocznych mistrzostwach nie ma to głębszego sensu jeśli chodzi o 1X2.
Nie grałbym tego typu za 3 skrzynki browara, jeśli nie widziałbym szans na powodzenie. Anglicy będą męczyć bułe jak zawsze ostatnimi czasy, pomijając Panamę. Szwedzi grają jak Vikingi i dogrywka będzie ich zadowalać, grunt to nie przegrać w 90min, nie stracić bramki i liczyć na makabryczny błąd obrony angielskiej. Poza tym zmęczenie rośnie z każdym, następnym etapem.
Nie będę lał więcej wody i powtarzał waszych słów, liczę na odrobinę farta. Wspomniany sen wyglądał tak: 0-0 po 90min i Szwedzi strzelają na 1-0 w pierwszej części dogrywki, po czym budzę się z bananem na pysku :highhive:
Nie polecam! ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak jest!!! Czwarty raz w życiu przyśnił mi się mecz ???? Trzy poprzednie trafione po kursach około 7 (Huddersfield z ManUtd), 2.8 (Nottingham), 6 (Watford z Chelsea). Wszystkie podawałem na forum to i teraz podam z nadzieją, że nie do 3 razy sztuka ????
Szwecja - Anglia
Remis @3.35 Unibet
Stawka 30£
Granie trzydrogowo na 1X2 na tym mundialu zakończyłem już kilka dni temu, ale nie przejdę obok tego snu obojętnie, bo mój chory łeb narazie ma 100% skuteczności.
Nie zagłębiam się w analizę, bo na tegorocznych mistrzostwach nie ma to głębszego sensu jeśli chodzi o 1X2.
Nie grałbym tego typu za 3 skrzynki browara, jeśli nie widziałbym szans na powodzenie. Anglicy będą męczyć bułe jak zawsze ostatnimi czasy, pomijając Panamę. Szwedzi grają jak Vikingi i dogrywka będzie ich zadowalać, grunt to nie przegrać w 90min, nie stracić bramki i liczyć na makabryczny błąd obrony angielskiej. Poza tym zmęczenie rośnie z każdym, następnym etapem.
Nie będę lał więcej wody i powtarzał waszych słów, liczę na odrobinę farta. Wspomniany sen wyglądał tak: 0-0 po 90min i Szwedzi strzelają na 1-0 w pierwszej części dogrywki, po czym budzę się z bananem na pysku :highhive:
Nie polecam! ;)
Tu nie chodzi o sny, ale remis w tym spotkaniu 0:0 lub 1:1 jest bardzo prawdopodobny...
 
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
No remis w tym spotkaniu bardzo prawdopodobny. Ja już wcześniej pisałem, że ciekawa oferta to też 0/-2,5 po kursie bodajże 3,5. Jednak koniec końców dałem remis do przerwy :p
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
No, ale co to masz tylko jednego buka ? Sprawdź sobie gdzie indziej, na pewno są takie bety...
Aktualnie gram tylko na uni i bet365, ale urlopuje w PL teraz;) nie uśmiecha mnie się zagrać u ziemniaka. Myślę jeszcze nad tym żeby zagrać remis w każdym z ćwierćfinałów, 2/4 i jest zysk.
No remis w tym spotkaniu bardzo prawdopodobny. Ja już wcześniej pisałem, że ciekawa oferta to też 0/-2,5 po kursie bodajże 3,5. Jednak koniec końców dałem remis do przerwy :p
Mała różnica między samym remisem, a zajebiste byłoby 2-2 ???? Też rozkminiałem remisy do przerwy po kursach ~2, 7 na 8 pierwszych połów w 1/8 tak się kończyły, może teraz w cwiartkach na zlość będzie inaczej, powodzenia!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Aktualnie gram tylko na uni i bet365, ale urlopuje w PL teraz;) nie uśmiecha mnie się zagrać u ziemniaka. Myślę jeszcze nad tym żeby zagrać remis w każdym z ćwierćfinałów, 2/4 i jest zysk.
1. Jeśli przebywasz na terytorium Polski i masz polskie obywatelstwo nie wolno Ci grać u zagranicznych... Ja bym skasował zaraz ten wpis...
2. Kto każe ci grać w ziemniaku ? Załóż sobie konto w fortunie i na godzinę przed meczem masz bez podatku i bardzo duża oferta. Szwecja w dogrywce w fortunie po kursie 16 ???? (sprawdziłem Ci to już)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom