>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 Finału Mistrzostw Europy [5.06.2024 - 6.07.2024] - Typy + Dyskusja

kubabrenner 153,6K

kubabrenner

Użytkownik
Holandia - Turcja
Typ: Holandia - klasyfikacja końcowa turnieju - TOP4
Kurs: 1.45 (fortuna)


1719962290870.png

Trzeba ładować póki kursy nie zlecą, bo na dany typ mamy 1.45, a na zwykły awans w ofercie meczowej 1.33. Jest to oczywiście to samo co awans w meczu z Turcją. Jak dla mnie największy pewniak ćwierćfinałów, o Holandii trochę się rozpisałem w poprzedniej analizie, podtrzymuje że widzę ich w finale, bo mają drabinkę marzenie. Tu miała czekać Austria, a będzie jednak Turcja, co po grupowym spotkaniu przegranym 3-2 powinno Holendrów cieszyć. Rumunia zgodnie z planem została odprawiona i to dość pewnym 3-0. Tak samo zagrają w sobotę, wchodząc pewnie do półfinału. Słaby mecz Depaya, Simons też nie dojechał, a mimo to wygrali trzema golami. Tam ławka jest na tyle szeroka, że starczy mocy bez problemu nawet jak będzie potrzebne 120 minut. Gorzej może być z Turcją, którzy łapią powoli zadyszkę tym turniejem granym przez nich na pełnych obrotach. Turcja od drugiego gola wyglądała z Austrią przeciętnie, widać było zmęczenie, kilka zrywów na bramkę rywali ale to tyle, Austria zdominowała drugą połowę, strzeliła gola i myślę, że brakło z 10 minut żeby dobili drugą. Jest to bez wątpienia najsłabsza ekipa w 1/4 i aż takiej sensacji jak Turcja w półfinale raczej nie zobaczymy. Drużyny te ostatnio mierzyły się ze sobą w kwalifikacjach do Mundialu, tam Turcja u siebie wygrała 4-2, jednak w Holandii padł wynik 6-1. Turcja już i tak osiągnęła tu wynik ponad stan, pamiętajmy, że przed Euro wcale nie byli pewni wyjścia z grupy, a tu jest 1/4. Dla Holandii wszystko układa się pomyślnie, wraz z tym, że w 1/2 trafią na Anglię lub Szwajcarię, gdzie w normalnych okolicznościach modliliby się o Szwajcarów, a patrząc na to co gra Anglia... chyba wolą nawet Anglików. Droga do finału usłana różami i nie wierzę, że Turcja ich zatrzyma. Spodziewam się pewnej wygranej w 90 minut, ale skoro aż 1.45 bukmacher płaci za awans, to zabezpieczam się ewentualną dogrywką lub karnymi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1154
R 761,7K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Turcja 2:1
Typ: Holandia RT
Kurs: 1.64
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Ciekawy ostatni ćwierćfinał rozgrywany w sobotni wieczór w Berlinie. Obydwie drużyny miały na tym turnieju chwile słabości i nieoczekiwane wpadki. Holandia przegrany 2:3 mecz z Austrią a Turcja gładkie 0:3 z Portugalią i męczarnie z grającymi w dziesiątkę Czechami. Mecze pucharowe to już zgodnie z przypuszczeniami zwycięstwo 3:0 Holendrów z waleczną Rumunią oraz dość niespodziewana wygrana Turków z Austrią po dwóch bramkach Demirala. W obydwu spotkaniach mecz ustawiały dość szybko strzelone bramki. Można uznać, że Holendrzy trafiają na najsłabszego rywala na tym etapie rozgrywek jednak nieszablonowa i żywiołowa gra reprezentacji Turcji jest w stanie sprawić jeszcze niejedną niespodziankę. Myślę, że Holandia jednak skrzętnie wykorzysta łatwiejszą drogę do półfinału chociaż pokonanie ambitnych Turków nie przyjdzie im łatwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1154
scorpio82 306,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Turcja
Typ: Holandia (w czasie regulaminowym)
Kurs: 1.59✅
Analiza:
W turnieju pozostaje już tylko 8 najlepszych zespołów a w omawianej parze wydaje się największa różnica potencjałów przez co i typowanie wyniku wydaje się ma największe szanse na powodzenie. Faworytem Holandia, która po porażce z Austrią w fazie grupowej mocno wzięła się do pracy i w meczu z Rumunią nie zostawiła miejsca na przypadek będąc stroną wyraźnie dominującą. Podobnego scenariusza spodziewam się w omawianym meczu ponieważ kadrowo Turcja dużo słabsza a dodatkowo wykartkowana po meczu z Austrią który wygrali ale zapłacili za to ogromnym zmęczeniem, które powinno być dziś widoczne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1154
O 346K

ogon_w44

Typer
Holandia - Turcja 1 1.60 superbet

Tez jestem tego zdania, że Turcja nie ma tutaj czego szukać . Owszem potrafią swoim stylem gry zaskoczyć tak jak to zrobili z Austria, ale uważam, że Holandia po prostu zaskoczyć się nie da. Jasne, że Holandia dała się ograć Austrii, ale mimo wszystko zawodnicy w Holandii są bardziej doświadczeni niż piłkarze Austrii i ja nie widzę tutaj tego żeby Turcja znów mogła zaskoczyć. Do tego dochodzi szeroka ławka Holandii i niezbyt szeroka Turcji bo już po wczoraju dwóch pomocników odpadło na ten mecz ze względu na kartki.
Moje zdanie jest takie, że tu nawet nie będzie potrzeba dogrywki i Holandia to wygra, a jak nie będą się oszczędzali zbytnio to nawet różnica kilku bramek.
Post automatycznie złączony:

W pozostałych meczach 1/4 finału wszędzie widzę kartki . To już nie są żarty , zaczyna się poważna gra . Sądzę, że i sędziowie teraz już nie będą tak wstrzemięźliwi w dawaniu kartek.
Sądzę że na tym etapie rozgrywek gra mocno się zaostrzy. Wszystkie mecze poza meczem Holandii zapowiadają się dosyć wyrównanie więc emocji nie powinno zabraknąć .
Francja - Portugalia +3.5 kartki 1.47
Niemcy - Hiszpania +3.5 kartki 1.55
Anglia - Szwajcaria +3.5 kartki 1.55

Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1154
R 761,7K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Hiszpania 1:1
Typ: remis
Kurs: 3,20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W powszechnym odczuciu mecz ten jest przedwczesnym finałem, bowiem w piątkowym ćwierćfinale w Stuttgarcie spotkają się dwie najlepiej prezentujące się drużyny na tegorocznym Euro. Niemcy w dobrym stylu zapewnili sobie awans z pierwszego miejsca w grupie a w 1/8 finału dość pewnie pokonali 2:0 solidnych Duńczyków. Hiszpania wygrała wszystkie mecze w rozgrywkach grupowych a potem mimo straconej bramki wypunktowała 4:1 Gruzję. Starcie gigantów w ćwierćfinale musi przynieść rozstrzygnięcie i któraś drużyna odpadnie już na tym etapie. Dwa lata temu w meczu towarzyskim padł wynik remisowy 1;1 i zakładam, że atut własnego boiska nieco zneutralizuje wyższe walory piłkarskie Hiszpanów i po 90 min na tablicy będzie również rezultat remisowy a o awansie zadecyduje dogrywka lub karne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1412
arass1 263,2K

arass1

Użytkownik
Holandia – Turcja
6 lipca 2024 godz. 21:00

Przed nami spotkania ćwierćfinałowe Mistrzostw Europy i myślę, że o ile obecność Holandii w tej fazie turnieju nie powinna za bardzo dziwić, to nie wszyscy pewnie spodziewali się, że reprezentacja Turcji dotrze tak wysoko. Dla niech dotarcie do 1/4 finału jest dużym osiągnięciem, ale sądzę, że kolejna faza turnieju jest już dla nich nieosiągalna. Mecz 1/8 z Austrią kosztował ich bardzo dużo zdrowia i wiele zawdzięczają oni szybko strzelonej bramce, która poniekąd ustawiła tamto spotkanie. Austriacy szczególnie w drugiej połowie zdominowali Turów, którzy mogą mówić o dużym szczęściu, że udało im się dowieźć korzystny wynik do końca spotkania. Austriakom niewiele już brakowało, aby wyrównać i dobić zmęczonego rywala. Tak się jednak nie stało, ale uważam że reprezentacja Turcji po najbliższym meczu pożegna się z EURO 2024, na co według mnie będą miały wpływ: zmęczenie, wykartkowanie dwóch zawodników we wcześniejszej fazie turnieju oraz większa jakość czysto piłkarska po stronie Holandii. Nie wykluczam również takiego scenariusza, że Turcy mogą nie ukończyć tego spotkania w komplecie, bo przy niekorzystnym wyniku mogą dać o sobie ich „gorące głowy”, a wtedy Holendrom będzie o wiele łatwiej. Natomiast jeśli chodzi o Holandię to spokojnie wypunktowali nieźle dysponowanych Rumunów i to oni w mojej ocenie są faworytem tego spotkania.

Holandia @1.59 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1802
R 923,8K

rjastrzab

Użytkownik
Niemcy Hiszpania
Typ poniżej 2,5 gola
Kurs 1,79
Betfan

Ćwierćfinały to już czs, gdy rozpoczyna się naprawdę poważne granie. Dlatego uważam, że mecze ba tym poziomie będa kończyły się niskimi wynikami. Już 1/8 pokazała, że wygrywa się obroną i sporo meczy zakonczyło się underami. Co prawda były wyskoki jak Hiszpania z Gruzją, ale tam była różnica poziomów w ćwierćfinałach już takich dysproporcji nie będzie. Co więcej Niemcy i Hiszpania to byli faworyci do zwycięstwa w turnieju a jedni skończą udział na ćwierćfinale. Jak dla mnie mecz będzie remisowy i underowy.

Typ Hiszpania powyżej 12,5 faulu @2,05
Hiszpania powyżej 10, 5 faulu @ 1,40
Betclic

Fajny typ na faule Hiszpanów w meczu z Niemcami. Jak się spojrzy ile razy faulowali w dotychczasowych meczach to zdziwienie, że Hiszpania w meczu może tyle razy nieprawidłowo przerywać grę przeciwników kolejno zaliczali: z Chorwacją 14 fauli, Włochami 17, Albanią 15 i Gruzją 11. Dodatkowo jak spojrzymy ile razy w tym turnieju faulowały drużyny gdy grały z Niemcami to też wygląda to bardzo obiecująco: Szkocja 9, Węgry 10, Szwajcaria 14 i Dania 15 razy. Ja spróbuję i będzie co pilnować przed telewizorem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1591
R 923,8K

rjastrzab

Użytkownik
Portugalia - Francja
Poniżej 2,5 gola
Kurs 1,51
Betclic

Co tu dużo pisać? Obie ekipy z punktu widzenia ofensywnego nie zachwycają i niestety nie strzelają zbyt wielu bramek, chociaż potencjał ofensywny sczególnie w szeregach Francji jest olbrzymi. Znowu wyciągnę podstawowy argument, że trzeba pilnować defensywy, żeby nie trzeba było odrabiać strat w meczu, co już na tym szczeblu rozgrywek nie jest łatwe, co potwierdzają wyniki meczów w 1/8 finału. W tym turnieju Francuzi nie stzrelają dużo, ale też nie dają strzelać przeciwnikom, dlatego idę w under równiez w tym meczu ćwierćfinałowym
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1154
R 923,8K

rjastrzab

Użytkownik
Holandia - Turcja
Typ Holandia więcej rożnych handi -1,5
Kurs 1,68
Forbet

Po popisie Holendrów w meczu z Rumunia i ich dominacji wybieram typ na więcej rzutów rożnych wykonywanych przez Holandię z Handi -1,5. Warto przypomnieć, statystyki z tego meczu 13:4 w rogach dal Holandii, a we wcześniejszych: z Austrią 5:2, z Francją słabiej 3:6, z Polską 6:3. Turcja różnie, część meczów na ME miała mniej rogów niż rywale a dla dwóch miała więcej: z Austrią 4:10, z Czechami 7:3, z Portugalią 9:1 a z Gruzją 5:5. Liczę na dominację Holendrów i wypracowanie większej liczby rogów niż rywale. Wygląda, że Holendrzy będą świeżsi po meczu bez nerwów z Rumunią niż Turcy po walce do końca z Austrią.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Niemcy - Hiszpania
Typ: BTTS
@1.80 Superbet

Mały finał. Całkiem słusznie nazywane jest to spotkanie, bowiem obie drużyny były typowane jako silni kandydaci co najmniej do 1/2 finału. Tymczasem któraś z nich pożegna się na etapie ćwierćfinału. Obie ekipy są w znakomitej formie - Hiszpanie regularnie strzelają po 3, 4, 5 bramek, Niemcy zaś nie przegrali w tym roku spotkania i są mocno wspierani przez kibiców i własne ściany, które niewątpliwie pomagają. Trudno będzie wskazać faworyta - o końcowym sukcesie mogą świadczyć detale. Myślę, że zaangażowanie i mobilizacja po obydwu stronach będą batdzo wysokie i nikt nie będzie odstępował kroku. Będzie to sprzyjać faulom, kartkom, ale przede wszystkim konieczności podjęcia ryzyka, które nierzadko oznacza ciekawy mecz, z bramkami. I takiego oczekuję w piątek. BTTS to mój typ na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1826
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Anglia - Szwajcaria
Typ: powyżej 2.5 gola + obie drużyny powyżej 1.5 kartek
@5.25 Superbet

Gareth Southgate po meczu w ramach 1/8 finału, w którym Anglia wygrała dopiero po dogrywce ze znacznie słabiej notowaną Słowacją ogłosił zamiar przejścia na trójkę obrońców (zamiast czterech jak dotychczas) i jednocześnie może pojawić się sporo zmian. Wszystko to ma na celu polepszenie gry, która do tej pory pozostawia sporo do życzenia. Dziś Anglia trafia na solidnego, trudnego przeciwnika i tutaj gra na strzelenie jednej bramki może być najprościej mówiąc gwoździem do trumny. Dlatego uważam, że będzie to pierwszy mecz z udziałem Anglików w którym padną co najmniej trzy bramki. Szwajcarzy nie są na przegranej pozycji w tym starciu i myślę, że sami coś dołożą. Choć historia bezpośrednich spotkań jednoznacznie wskazuje na bardzo wyraźną dominację Synów Albionu, to jednak szwajcarski kolektyw przekonuje i dwubramkowa wygrana nad Włochami nie wzięła się z przypadku. Typ dodatkowo opiewa na minimum po dwór kartki po każdej stronie. Szwajcaria w ostatnim meczu - z Włochami - nie zdobyła ani jednej kartki. Taka sytuacja ciężka jest do powtórzenia. Widzę dziś zacięty pojedynek z dużą ilością fauli, a te z kolei sprzyjają kartkom.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 513,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
1720079051274.png

Na pierwsze spotkanie taki Betbuilder. Jak dla mnie to jest przedwczesny finał i ten kto wygra ten zdobędzie ostatecznie trofeum (no chyba że Niemcy/Hiszpania będą zajechani po dogrywce tutaj i ew. w półfinale, a drugi finalista z dołu drabinki będzie wypoczęty dzięki łatwej drabince). Obie drużyny grają super. Nieco lepiej wygląda Hiszpania z racji lepszej organizacji taktyczno - obronnej i tu praktycznie rywale nie mają nic do gadania. Niemcy jednak pod swoją bramką kilka razy dopuścili rywali. W ataku potencjał podobny, więc na logikę ciut lepsza Hiszpania. Myślę jednak, że trybuny pomogą i nie ma opcji odpadnięcia Gospodarza będącego w gazie na tak wczesnym etapie. Jeszcze gdyby to był półfinał to ok, ale ćwierćfinał Niemcy będą pchani przy wyrównanym meczu. No chyba że Hiszpania okaże się bez porównania lepsza. Także skłaniam się do typu na awans Niemców, ale raz że mam sporo zakładów turniejowych na nich a dwa, że kurs nie rekompensuje ryzyka w postaci super loterii przy ew. karnych to próbuje takiego betbuildera.
Uważam, że mecz będzie popisem obu ofensyw, więc będą strzały. Czy gole? Nie wiem bo obrony jak pisałem też solidne, ale próby strzałów powinny być więc over 23,5 strzała i przy tym chociaż 1,5goli w 90min powinno być. Do tego kilka rogów więc niska linia 6,5 też na luzie do pokrycia. No i uważam, że Niemcy w 90min tego nie przegrają, więc taki betbuilder jest jak najbardziej w mocy a kurs dobry
No nie zależało nikomu żeby wykonać Rzut Rożny.




1720079665358.png
W drugim meczu jeszcze bardziej skłaniam się do typu na awans jednej z drużyn i to po lepszym kursie niż w 1 ćwierćfinale. Jest to awans Portugalii po kursie 2,17. Uważam, że Francja jest wypalona już za Deschampa, piłkarze są bez formy lub zmęczeni sezonem, a potencjał drużyny nie jest wykorzystywany. Do tego Mbappe w masce momentami czuje się jak we mgle. Portugalia też w każdym meczu albo się męczy żeby strzelić gola na wagę zwycięstwa albo jak już się nie męczy (z Turcją) to specjalnie nie zachwyca. Jednak po Portugalii widać, że jest głodna sukcesu i robi wszystko by go ostatecznie osiągnąć. Wykonawców ma do tego raczej nie gorszych i są dalej w swoim prime a we Francji już kilka kluczowych graczy niekoniecznie. To powinno dać awans Portugalii, jednak tutaj również pobawie się betbuilderem i zagram to trochę inaczej. Nie ryzykuje że będą karne i loteria tylko gram po prostu Portugalię z podpórką. Do tego obie drużyny nie forsują i nie grają otwartej piłki i pada w ich meczu mało goli, wiec under 4,5 wydaje się bezpieczną opcją. Francja lubi się bronić i kontrować a Portugalia już grała takie 4 spotkania i wyglądało to tak że w środku pola kluczowy jest Vitinha przez którego przechodzi praktycznie każda akcja, gość jest cały czas pod grą i wyróżnia się tym, że chce piłkę i jak ją ma to podaje skutecznie, daltego 60+ podań powinien wykonać. Bruno na tych ME mi się nie podoba, ale nie jest tajemnicą że lubi huknąć, więc jak nie będą mogli sforsować Francuzów to będzie próbował choćby z 40m. 1 strzał tego zawodnika również bardzo prawdopodobny. Wszystko daje całkiem dobry kursik.
Wszystko siedzi




1720081038091.png


W sobotnich meczach nie czuje już takiego flow do wydarzeń, a i kursy mniej ciekawe, no ale próbujemy. Pierwsza myśl po meczach 1/8 ENG i SUI gram grubo na Szwajcarie. Jednak już widziałem takie historie i wiem, że może się okazać, że nagle jednak Anglia okaże się lepsza. Wątpie że nagle zaczną grać na poziomie Niemiec czy Hiszpanów, ale może być wyrównany mecz na 0-0/1-1, który w końcówce lub dogrywce znowu przepchnie błysk Bellinghama, Kane bądź kogo innego. W obronie Anglia na dużo nie powinna pozwolić więc spodziewam się szachów i nudnego meczu. Mało goli, mało co za tym idzie rożnych. Możliwa dogrywka, karne, ale w 90 min Anglia moim zdaniem jednak tego nie przegra. Do tego tak jak pisałem, jak nie będą mogli rozgryźć Szwajcarów to indywidualnego błysku będą szukać i tu kandydatami do wzięcia spraw w swoje ręce są naturalnie Jude i Foden i dlatego zakładam że minimum 1 próbę strzału podejmą.


ojj Foden, żeby jednego strzału w cwiercfinale nawet nie spróbować. To jest żal dwudziestolecia jak można grać taki piach mając taką pakę i jeszcze przechodzić dalej. Portugalia 2016 przy tym co gra Anglia to byli wirtuozi.





1720081389927.png
Na koniec Holendrzy. Chyba z pozostałych ekip pod kątem moralnego kopa są w najlepszym położeniu. 3-0 w ostatnim meczu a powinno być i z 7 jakby byli skuteczni pokazuje potencjał ofensywny tej drużyny. Dodatkowo drabinka się tak ułożyła, że wychodząc z 3 miejsca unikają do samego finału Niemiec, Hiszpani, Portugalii i Francji. Mogą trafić jedynie na Anglie, ale tej chyba po 4 meczach na tym turnieju już nikt się nie boi. Także w jeden dzień z lekkiej krytyki rodzi się historyczna szansa by się znaleźć w finale i mimo, że Holendrzy do tego faworytem nie byli, a już na pewno nie tak bardzo jak przez ostatnie 40 lat gdzie zawsze mieli mocną pakę a teraz patrząc na nazwiska to nie ma tam aż takich gwiazd. Holendrzy by sobie nie odpuścili gdyby zmarnowali taką okazję i odpadli z Turcją, która po morderczym meczu z Austrią ma prawo być zmęczona. Dodatkowo kilku piłkarzy wykartkowanych. Nie mówię, że to będzie łatwy spacerek, jednak uważam że Turcy mieli sporo farta z Austrią. Bramką w 1 minucie spaliła cały plan Austrii na mecz. Gdyby nie to mogli by równie dobrze przegrać 3-0, a tak mogli się cały mecz w 10 bronić, gdyż Austria nie ma aż takich indywidualności by przebić taki mur. Holandia już ma, więc taka solidna obrona może tutaj nie być wystarczająca. Pewnie znowu będą próbowali z rogów skoro 2 się udało. Holandia atakując takżę może nabijać rogi, tym bardziej że też ma wysokich graczy, którzy mogą strzelić z rogu (ostatnio słupek Van Dijka). Dlatego do wygranej Holandii dorzucam over 9,5 rożnego i mamy fajny kursik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1154
scorpio82 306,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Turcja
Typ: Podwójna szansa - Pierwsza połowa lub mecz - Holandia
Kurs: 1.41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wśród meczy 1/4 finału pojedynkiem gdzie wydaje się najłatwiej wskazać faworyta mecz pomiędzy Holandią i Turcją. Będą nim Holendrzy, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się w meczu przeciwko Rumunii i nie pozostawili złudzeń kto był zespołem lepszym. Mecz w 1/8 był najlepszym w wykonaniu Oranje, którzy z każdym meczem prezentują się coraz lepiej i dzięki szczęśliwie ułożonej drabince realnie mogą liczyć na awans nawet do finału. Wynik Turcji dużym zaskoczeniem ale już mecz z Austrią pokazał że osiągneli szczyt możliwości a dziś dodatkowo bez 2 podstawowych zawodników zawieszonych za kartki nie powinni być zagrożeniem dla rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1154
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Bukmacher: Superbet
Typ: poniżej 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.55


Ofensywnie zapowiadające się spotkanie, które może okazać się flopem, jak wiele na papierze ciekawych meczów, gdzie każda zagrała po prostu zbyt asekuracyjnie. Tutaj logicznie byłoby grać dużo strzałów, pewnie dużo rożnych i sporo akcji, ale równie dobrze może się skończyć underowym rezultatem czy dogrywką. Nastawiam się, że wbrew potencjałowi ofensywnemu każdej z ekip - nie będzie tu aż tyle akcji ile mogłoby się wydawać, stąd też celuje w under rzutów rożnych. Często tak bywa, że dwie mocne ekipy nie mają zbyt wielu rożnych w swoich meczach.


Spotkanie: Portugalia - Francja
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Francji
Kurs: 1.40


Francuzi póki co prześlizgują się z etapu na etap - mają ogromny potencjał kadrowy, a mimo to najczęściej strzelają jakieś przypadkowe bramki czy po rzutach karnych - uroki turnieju są jednak takie, że tak to mogą dojść do finału, a potem go wygrać i czy będzie to miało jakieś znaczenie? No nie, bo zwycięzców się nie sądzi. Portugalczycy mają spore problemy w defensywie i nieporadność pokazał m. in. Pepe, który w końcówce meczu mógł zostać skarcony przez ostatecznie nieskutecnzego Sesko. Francuzi są bardziej ustabilizowani od Portugalczyków i choć nie spodziewam się pogromu z ich strony, to myslę że minimum jednego gola strzelą.
 
Ostatnia edycja:
berserk 310,1K

berserk

Użytkownik
Portugalia - Francja

Mecz dwóch nie zaciekawie grających drużyn na tym Euro, obie slizgają się z meczu na mecz i niestety ale jutro któraś musi awansowac dalej. Nie chcę nawet myśleć o tym jaki to będzie antyfutbol ale mam nadzieje że się w tym przewidywaniu pomylę.
Nie mam pojęcia kto tutaj awansuje , chciałbym jednak Portugalię. Zapowiada się under ale ja underów nie preferuję grać.
Ide tutaj w kierunku kartek , ćwierćfinał a więc o odpuszczaniu nie ma mowy , albo gramy na 100% albo pakujemy sie i jedziemy na wakacje
Myślę że tutaj nie będzie odpuszczania i obie drużyny spokojnie moga zrobić po 2-3 kartki

Stawiam na over 3,5 kartonika w tym meczu

Sędziuje Anglik Oliver

over 3,5 kartki 1,57 betway
 
Ostatnia edycja:
no PRO8L3M 18,3K

no PRO8L3M

Użytkownik
Holandia - Turcja, Gol w obu połowach @ 1,65 Fortuna

Mecz drużyn, które potrafią kreować sobie sytuacje. Obie mają momenty w meczu gdzie potrafią całkiem zdominować rywala by później na kilka minut wyłączyć się z gry. Brak Calhanoglu z Austrią trochę zmienił grę Turków na szybszą. Teraz Turek wraca po pauzie i ta gra może taktycznie być nieco inna , bardziej przypominająca fazę grupową choć także owocująca w gole. Choć jest to ćwierćfinał to w przypadku tych drużyn ciężko mi sobie wyobrazić kunktatorskie granie zważywszy na charakterystyki tych ekip. Holendrzy stwarzają dużo sytuacji i myślę, że mogą dominować w tym meczu.Turcja jak złapie moment jest groźna dla każdego. Dla mnie są to drużyny momentów i przestojów. Dominacja jednych przy słabości innych powinna owocować w gole. Przewiduję po jednym takim przypadku na połowę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1568
maarcin14 935,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: 1X & poniżej 3,5 gola 1:1
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, czas na ćwierćfinały EURO, o 18 zagrają Hiszpania z Niemcami i w tym spotkaniu typuję wygraną Hiszpanii bądź remis i że w meczu padnie mniej niż 3,5 gola. W mojej opinii Hiszpania pokazała się znacznie z lepszej strony w dotychczasowych meczach, pewnie wygrali swoją grupę notując 3 wygrane i nie tracąc w nich żadnej bramki, w 1/8 pokonali 4:1 Gruzję, natomiast Niemcy zaczęli turniej od pokonania Szkocji 5:1, ale w kolejnych meczach gra Niemiec pozostawiała wiele do życzenia, pokonali bezbarwnych Węgrów 2:0, zremisowali szczęśliwie 1:1 ze Szwajcarią. Potem w 1/8 z Danią również mogło się inaczej ułożyć, gdyby gol Duńczyków został zaliczony. Jak dla mnie Hiszpania jest głównym kandydatem do wygrania turnieju, mecze w tej fazie turnieju pokazały że nie pada w nich wiele bramek, myślę że tak będzie i w tym przypadku, typuję 1X i poniżej 3,5 gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2408
maarcin14 935,5K

maarcin14

Użytkownik
Portugalia - Francja
Awans Portugalia
@2.16 Fortuna

W meczu Portugalii z Francją typuję awans Portugalii, Francja nie ma co ukrywać ma problem ze zdobywaniem bramek, na turnieju zdobyli dotychczas tylko 3 gole, z czego dwa to samobóje a jeden to rzut karny z meczu z Polską. Portugalia dysponują mocną kadrą, mecz w 1/8 nie do końca im wyszedł ale Słowenia pokazała mnóstwo walki i charakteru, mimo to Portugalia gra dalej i myślę że szybko wyciągną wnioski z tego spotkania i w meczu z Francją zaprezentują pełnię swoich możliwości. Typuję awans Portugalii, której kibicuję i trzymam za nią kciuki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +779
Emdojot 347,7K

Emdojot

Użytkownik
Niemcy vs Hiszpania

Over 6.5 rr
Under 59.5 pkt za kartki
@1.51 forbet

Mecz co do którego mamy chyba największe oczekiwania jakościowe, no i oczywiście trudno się dziwić kiedy do pojedynku stają dwie najczęściej zdobywające tytuł mistrza drużyny. Jednocześnie są to też najlepiej prezentuje się na tym turnieju zespoły. Niemcy każdy mecz za wyjątkiem tego z Szwajacarami na wysokim.poziomie, jednak po występie Helvetow z Włochami, możemy przypuszczać, że to nie była słaba postawa drużyny gospodarzy, a poprostu tak trudne warunki postawili im przeciwnicy.
Hiszpania są jedyną drużyna na tej imprezie, która wygrała każda spotkanie. Grupa wygrana pewnie, nawet gdy wyszli drugim garniturem, poradzili sobie z Albania. Pewnie wygrane spotkania na inaugurację z Chorwacją, niskie choć pewne 3 punkty z makaronami.
Obie ekipy pod kątem zdobytych goli przewodza w statystykach druzynowych z 1 golem wiecej zdobytym przez Niemcow(10), jednak druga strona medalu są również najlepszymi defensywami, tutaj dla odmiany to Hiszpanie (1 bramka)stracili gola mniej niż przeciwnicy.
Moim zdaniem nie zobaczymy tutaj dużej ilości bramek, bardziej przekonują mnie solidnie ustawione linię defensywy. Pomimo duzej ilosci zdobytych goli, obie druzyny pokazały, ze odpoweidnio ustawione kolektywy beda w stanie powstrzymac ten potencjał w ataku.
W ofensywie podpisywać będzie się duet Yamal/Williams, a po drugiej stronie Musiala/Havertz. Druga linia dla mnie na plus po stronie pilkarzy z polwyspu iberyjskiego. Ruiz wspierany przez Rodriego i Pedriego, popisuje sie w kazdym meczu wieloma dobrymi akcjami, przez co dzierzy palme piewrszeństwa w ocenach zawodników na Sofascore. Obrona rowniez w porownaniu lepiej prezentuje sie po stronie De La Fuente, szczególnie przewage zapewniaja pilkarze na bokach tej formcji. Carvajal i Cucurella sa na podobnym poziomie do Kimmicha, ale juz jego partner z drugiej strony boiska to jednak półka nizej. W srodu Rudiger i Laporte oraz Tah i Le Normand raczej rowny poziom, jednak jak mamy doszukiwac sie uchybien to w postaci pilkarza Bayeru Leverkusen.
Over roznych nasuwa sie sam jesli spojrzymy na srednie obu druzyn, okolice 7.5 kornera na spotkanie w przypadku uczestnikow meczu na MHP Arena to wysokie liczby i osiagniecie 7 sumarycznie oprzez obie strony bedzie latwa sprawa.
Drugi rynek to oczywiscie under kartkowy. Hiszpanie w 4 meczach zobaczyli jedynie 6 kartoników,a Niemcy jedna mniej. Sa to jedne z najlepszych statystyk druzynowych na turnieju. Sedzia nie powinien przeszkadzac w powodzeniu tego zdarzeni, anglik Taylor daje 3.77 żółtka na mecz, czerwa nawet nie biore pod uwage, nie sadze by ktorys z pilkarzy popalił styki w tak waznym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom