>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów Rewanże [16.04.2024 - 17.04.2024]

R 585,8K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Atletico Madryt 4:2
Typ: remis
Kurs: 3,70
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
W pierwszym meczu w Madrycie Atletico praktycznie po pół godzinie gry prowadziło dwiema bramkami i dopiero trafienie Hallera pod koniec meczu poprawiło sytuację Borussi. Rewanż przy pełnych trybunach w Dortmundzie zapowiada się zatem bardzo ciekawie- jednobramkowa strata jest do odrobienia ale widzę tutaj również szansę gości. Borussia po wygranej w Bundeslidze z Bayernem w Monachium niespodziewanie uległa u siebie VfB Stuttgart i w tabeli została zepchnięta przez RB Lipsk na piąte miejsce. Borussia nie może zatem odpuścić sobotniego meczu w Monchengladbach, by nieco oszczędzić kluczowych piłkarzy. Atletico w podobnej sytuacji naciskane w tabeli przez Bilbao zagra dzisiaj prestiżowy mecz z Gironą. We wtorek za kartki nie zagra strzelec bramki w Madrycie Brazylijczyk Lino ale zakładam, że któraś z kontr Moraty czy Griezmanna okaże się skuteczna i Hiszpanie osiągną tutaj jakiś zwycięski remis.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 200,1K

kacper091097

Użytkownik
City - Real
btts @1.62 Fuksiarz

Próbuję tego co w tym tygodniu, czyli idę w btts w hicie ćwierćfinałowym. Obie drużyny szybko załatwiły sprawę btts. Teraz aż tak gładko pewnie nie będzie, ale liczę na ofensywy zarówno Madrytu, jak i Manchesteru. Z pewnością faworytem będzie CIty i to o ich minimum bramkę jestem bardziej spokojny, tym bardziej, że w meczu nie zagra choćby Tchouameni, więc defensywa Królewskich będzie zmieniona w porównaniu do pierwszego meczu. Wydaje się, że goście będą nastawieni na kontry, a przynajmniej przy wyniku 0:0. Ten aspekt gry nie zawiódł i przyniósł korzyść bramkową w meczu na Bernabeu. Gospodarze (co zauważali eksperci) mają ostatnio pewną zapaść jeśli chodzi o defensywę i trudno się z tym nie zgodzić, bo tracą dość dużo bramek. Myślę, że czyste konto będzie im ciężko zachować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1912
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Barcelona vs PSG

Poniżej 4.5 gola
Poniżej 13.6 rr
@1.50 Superbet


Jestem przekonany że ten mecz nie skończy się wynikiem choć zbliżonym do 1go spotkania. Barcelona z korzystnym wynikiem nie otworzy się tak bardzo, a samo PSG nie da rady pokryć tej linii, jeżeli ponownie Mbappe zostanie schowany do kieszeni. Paryzanie potwierdzają kolejny rok swoją nieudolność w fazie pucharowej LM. Zaproponowana przeze mnie linia 13.5 rr wydaje się mocno nierealna zważywszy na scenariusz, że tylko jednej z stron teoretycznie powinno zależeć na atakowaniu. Słaby sezon w LaLiga utwierdza mnie w przekonaniu, że drużyna Xaviego będzie zaciekle bronić szansy na pozostanie w grze na arenie międzynarodowej. Skład wystawiony na spotkanie z Cadiz jawnie pokazuje, który z meczy w tym tygodniu jest ważniejszy dla Katalonczykow.
Wysokie średnie rr obu ekip w LM w wtorkowy wieczór będą bez znaczenia, mecz ten bowiem nie jest jednym z 6 meczy w grupie gdzie mamy miejsce na jakiekolwiek pomyłki, tutaj trzeba pokazać kunszt taktyczny i cierpliwość w defesywnie, która ostatecznie w moim odczuciu zakończy się wizyta Blaugrany w półfinałach.
 
Ostatnia edycja:
R 646,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: liczba kartek powyżej 4,5, Barcelona poniżej 3,5 gola, PSG poniżej 3,5 gola czerwona kartka wpłynęła na obraz gry
Kurs: 1,63
Bukmacher: Etoto Mixbet
Typ w dziale
Analiza:
Ja konsekwentnie zagram według schematu, który zauważyłem przed pierwszym meczem, że pierwsze mecze w rywalizacji pucharowej są z reguły spokojniejsze i dopiero rewanże rozpalają zawodników i sędziowie częściej sięgają po kartki w wyniku ostrej gry. Trochę statystyk z H2H, które już ty wrzucałem przed pierwszym spotkaniem
2017 rok pierwszy mecz 4:0 dla PSG – 4 żółte kartki, rewanż 6:1 dla Barcelony – 9 żółtych
2021 rok pierwszy mecz 4:1 dla PSG - 1 zółta, rewanż 1:1 – 7 żółtych
Bieżący sezon Barca – Napoli pierwszy mecz 1:1 i 3 żółte, rewanż 3:1 dla Barcy 5 żółtych
PSG – Real Sociedad, pierwszy mecz 2:0 dla PSG i 2 żółte, rewanż 2:1 dla PSG 5 żółtych.
W pierwszym spotkaniu wszystko szło po myśli do 82 minuty, gdy były tylko 2 kartki, wtedy sędzia pokazał trzecią, a w 89 minucie przeszedł samego siebie i w tym samym momencie pokazał 3 żółte i linia 5,5 kartki została przekroczona. We wtorek mam nadzieję, że ten mecz zostanie zagrany na ostro i sędzia będzie miał wiele okazji do pokazania kartek.
Dla podkręcenia kursu dodaję w ramach Mixbet że ani Barca, ani PSG nie strzela powyżej 3,5 gola. Nie wierzę, żeby powtórzył się scenariusz z pierwszego spotkania i że będziemy oglądać widowisko bogate w zdobyte bramki.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: PSG over 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.78
Bukmacher: Betfan

Analiza:
Widze ten mecz mniej wiecej podobnie jak ten sprzed tygodnia. Barcelona ustawi sie na wlasnej polowie majac korzystny wynik z pierwszego meczu i bedzie czekac na kontry. PSG wystarczy odciac mozliwosc szybkiego atakowania i taki Mbappe jest totalnie bezproduktywny bo on glownie bazuje na szybkim bieganiu. Generalnie francuska ekipa raczej bedzie grala mocno skrzydlami bo Barcelona zagesci srodek pola wiec troche tych roznych powinno wpasc. W pierwszym spotkaniu PSG mialo 7 korkow i teraz przewiduje, ze beda mieli podobna ilosc albo i wiecej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3349
arass1 173,7K

arass1

Użytkownik
Barcelona - PSG

W rewanżowym spotkaniu między tymi drużynami skupię na żółtych kartkach, których jak dobrze wiemy nie zabrało również w pierwszym meczu. Wtedy zawodnicy obu zespołów obejrzeli 6 kartoników. Teraz temperatura wokół meczu będzie o wiele wyższa, a margines błędu zdecydowanie mniejszy, ponieważ gorszy z zespołów odpada. Jestem przekonany, że nie zabranie twardej gry i nie będzie mowy o odstawianiu nogi. Sytuacja na boisku może się jeszcze bardziej zaostrzać w miarę upływającego czasu i wyniku przechylającego się w jedną ze stron. Warto również nadmienić, że rozjemcą tego spotkania będzie rumuński arbiter Istvan Kovacs, który lubi sięgać do kieszonki i indywidualnie napominać zawodników kartkami. Średnia pokazanych przez niego żółtych kartek na jeden mecz w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach oscyluje około 5,4. Jak dla mnie kartek w tym meczu nie powinno zabraknąć.

liczba żółtych kartek - więcej niż 4,5 @ 1.52 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3242
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Barcelona - PSG
Bukmacher: Superbet
Typ: OBIE STRZELĄ
Kurs: 1.45


Rewanż w jednym z hitów fazy pucharowej. W pierwszym meczu działo się sporo i tak naprawdę każda z ekip mogła przechylić szale na swoją korzyść. Barcelona zaskoczyła pozytywnie w 1. połowie, gdy instynktem popisał się m. in. Raphinha, w drugiej połowie mogły wrócić flashbacki z kompromitacji w poprzednich latach czyt. (Roma / Liverpool / Napoli itp), bo PSG nie dość że szybko zdobyło dwa gole, to tak naciskało, że i kolejne dwa trafienia w krótkim odstępie nie byłyby zaskoczeniem. Ostatecznie Barca przetrwała najtrudniejszy okres meczu i zdołała ponownie zaskoczyć PSG i tutaj również gole padały dość kuriozalnie bo np. po rzucie rożnym i z inicjatywy zawodnika, który wcześniej wszedł z ławki. Myślę, że i tym razem będzie czekało nas podobne starcie, tyle że PSG musi zagrać dużo odwazniej, a Barca powinna u siebie czuć się pewniej. Myślę, że każda z ekip strzeli min. jednego gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1710
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Man City - Real M @ 1 @ 1,66 @ Betclic

W Pucharach zdecydowanie wolę grać pierwsze mecze niż rewanże, ale sensownie wydaje się grać overy bramkowe. Spotkania powinny być otwartę i można próbować dubli z over 2,5 lub jakiejś taśmy z over 1,5 gola. Z gry na Win najsensowniej wygląda City. Moim zdaniem to nadal obecnie najlepsza drużyna klubowa na Świecie. W Lidze toczą zaciętą walkę z innymi dobrze dysponowanymi rywalami, ale w ostatniej kolejce potknięcie tych rywali mocno przybliża City do wygranej w Premier League. Zostaje się wygrać Ligę Mistrzów. Pierwzy mecz dobry bo nie trzeba odrabiać straty z trudnego terenu w Madrycie. No ale teraz trzeba jeszcze u siebie pokazać moc i wygrać ten mecz. Kurs na to zdarzenie jest całkiem fajny bo w okolicy 1,66 na Betclic więc można dorzucić dwa wspomniane over 1,5 na LM czy LE i mieć na kuponie podwojenie stawki.
 
gats 16,9K

gats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FCB - PSG
Godzina: 21:00
Bukmacher: Superbet
Typ: Liczba przyznanych rzutów karnych (Powyżej 0.5)
Kurs: 2.65

Mecz rewanżowy (w Paryżu było 2-3) czyli dla PSG będzie to mecz na musie a dla FCB jednopunktowa
zaliczka to też żaden pewniak. Spodziewam się wysokiego tempa, ofensywnej gry obydwu drużyn
no i niestety nerwów a więc i błędów w obronie które jak wiemy z pierwszego meczu jedni i drudzy
popełniają.


1713260219439.png

Do tego sędzia Istvan Kovacs który lubi karne skłania mnie do tego bet-u.
Trzeba dodać że FCB i PSG mają piłkarzy którzy potrafią się ładnie polożyć w polu karnym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3529
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FCB - PSG
Godzina: 21:00
Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych i powyżej 25.5 fauli
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fuksiarz

Lecimy z rewanżami Ligi Mistrzów. Barcelona będzie dzisiaj gościć PSG, ale czy będą na tyle gościnni dla swojego rywala aby ten osiągał sukces w postaci awansu?. Osobiście jako kibic Barcelony mam nadzieje, że nie, choć zagrałem w druga stronę.
Chce dodać, że tym kontekście Barcelona może w kilka dni przegrać cały sezon jeśli dzisiaj przegra z PSG i odpadnie oraz w niedziele ulegnie Realowi.
Taka sytuacje miał Hajduk, który w tydzień przegrał ligę i puchar Chorwacji oraz można powiedzieć, że Liverpool, który przegrał z Atalanta 0:3 oraz w lidze z Crystal.
Wracając do typu to proponuje rzuty różne i faule. W pierwszym meczu 12 rzutów różnych i dzisiaj nie może być inaczej. PSG z każdą minuta będzie naciskać na swojego rywala, a gdyby tak padł szybko gol dla Barcelony to będą musieli rzucić wszystko na jedna kartę. Barcelona również potrafi w stale fragmenty i zapewne nie zamuruje się w tym spotkaniu.
Liczba fauli i linia na nią proponowana przez Fuksiarz wyglada moim zdaniem bardzo dobrze. Dzisiaj emocji i walki z pewnością nie zabraknie. Tydzień temu zaledwie 22 faule ale gdy spojrzymy trochę wstecz to linia została pokryta dwa razy.
Może to być piękny mecz, bowiem obie drużyny maja rachunki do wyrównania. PSG za porażkę 6:1, a Barcelona za ostatnie wciry 1:4. Zatem jak będzie naprawdę przekonamy się już wieczorem.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Manchester City - Real Madryt
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Realu
Kurs: 1.42


Patrzę na te przedmeczowe kursy i naprawdę niedowierzam. Kurs +4 na wygraną Realu, podczas gdy jest to ekipa, która nie raz w mniej lub bardziej sprawiedliwych okolicznościach wygrywała trudne dla siebie mecze.City moze być lepsze na boisku i strzelać gole po pięknych akcjach, a Real może strzelać w zasadzie w każdych okolicznościach - po błędzie bramkarza, po jakimś rykoszecie, albo po kontrowersji sędziowskiej. Trudno sobie wyobrazić, by przy takim wyniku z pierwszego meczu - Real nie był w stanie zdobyć przynajmniej jednego gola, a kurs naprawdę soczysty jak na wysokie prawdopodobieństwo. Kadra Realu jest praktycznie kompletna na ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Borussia Dortmund - Atletico Madryt 4:2 (6:2 rożnych)

W pierwszym meczu Atletico Madryt pokonali Borussię Dortmund 2:1. Po pierwszej połowie wydawać by się mogło, że Atletico już w pierwszym meczu może zagwarantować sobie awans do półfinału. Zagrali bardzo dobrą pierwszą połowę, strzelili szybkie 2 bramki i prowadzili już 2:0 i mogli zabić rywala. W drugiej połowie Dortmund wrócili do gry, strzelili bardzo ważnego gola, który naprawdę daje im bardzo dużo tlenu a przypomnijmy, że Dortmund miało jeszcze w tym spotkaniu 2 poprzeczki.
Kibice Dortmundu zrobią za pewne atmosferę godną finału a to zawsze jeszcze bardziej motywuje piłkarzy. Obie drużyny powinni strzelić gola - Dortmund na ostatnie 10 spotkań w 9 strzelali bramkę natomiast w 7 tracili co najmniej bramkę. Atletico Madryt na 10 ostatnich spotkań w 6 meczach strzelali gola natomiast we wszystkich 10 tracili gola.
W pierwszym meczu padło aż 16 rożnych i tutaj także widzę co najmniej 10. Dortmund potrafi ich nabijać bardzo dużo, powinni atakować od 1 minuty więc rożne powinny być, Atletico z kontr również może kilka nabić rożnych.

obie strzelą + powyżej 9,5 rzutów rożnych 2,5 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 786,6K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Barcelona - PSG, Barcelona over 45,5% posiadanie piłki @ 1.82 Betclic

Analiza:
Wiadomo, że PSG musi odrabiać wynik i będzie dążyć do strzelenia bramki. Czy Barca u siebie się cofnie i będzie grać na kontrę? Może i tak, ale żeby u siebie nie mieć 46% to mi sie nie wydaje. Wystarczy, ze PSG strzeli bramkę to mecz całkowicie się odwróci. Gra Barcelony może się zmienia, ale i tak jest nastawienie na grę kombinacyjną i krótkimi podaniami. Myślę, że Barca będzie się utrzymywała przy piłce chcąc rozciągnąć drużynę PSG. Wydaje mi się, że linie powinni być bardziej zbliżone 50%.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 491,6K

Pablito91

Użytkownik
Atletico handicap (-1.5) fauli @1.85 Superbet 11:9 dla Atletico

Dzisiaj poznamy dwóch pierwszych półfinalistów tegorocznej ligi Mistrzów. W jednym ze spotkań Borussia Podejmie Atletico. Idę w faule piłkarzy Diego Simeone. Borussia gra stosunkowo czysto, ich liczba fauli popełnianych na mecz kręci się ok. 10, w Atletico srednia ta jest o wiele wyższa. W pierwszym spotkaniu było 10:8 dla Atletico. Tutaj w Dortmundzie uważam, że znając Atletico to będą bronili tej zaliczki. Atletico to taki zespół, który preferuje minimalistyczny styl gry. Im wystarcza jednobramkowa zaliczka i bronią tego. Liczę, że Atletico popełni o conajmniej 2 faule więcej od Borussi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3005
B 48K

benzik94

Użytkownik
Barcelona - PSG
Typ : K.Mbappe powyżej 1,5 celnego strzału + R.Lewandowski powyżej 1,5 celnego strzału
Kurs : 4.25
Bukmacher: superbet

W Paryżu z tej dwójki zawiódł Francuz, Lewandowski pomimo że nie wpisał się na listę strzelców zagrał dobry mecz. Skutecznie absorbował uwagę obrońców, wygrywał pojedynki główkowe i robił przewagę w środkowej strefie dzięki czemu na więcej mógł sobie pozwolić Raphinha i Yamal. W rewanżu całe nadzieje Paryżan skupione są na Kylianie Mbappe, sądzę że sam Francuz nie był zbyt zadowolony ze swojej postawy i będzie chciał dziś udowodnić całemu światu, że jest zawodnikiem z najwyższej możliwej półki i może przesadzić o losach meczu. PSG musi gonić wynik więc od początku muszą przejąć kontrolę nad meczem i właśnie dlatego liczę, że Mbappe będzie próbował częściej niż w pierwszym meczu zagrozić bramce rywala.
Sytuacja z Lewym trochę podobna, to że zagrał dobry pierwszy mecz to jedno, ale na pewno Polak chce odcisnąć piętno na tym awansie, tutaj też liczę na więcej prób ze strony 9tki Barcelony.
Mecz na pewno będzie otwarty, jest tylko bramka przewagi więc nie sądzę ze Barcelona się mocno zamknie i będzie grała z kontry, bo po pierwsze to nie jest ten typ drużyny, po drugie to by było szalone grając z taką drużyna jak PSG liczyć na przepchnięcie wyniku.
Typowi sprzyja fakt, że obaj zawodnicy o ile nie przytrafi się tu jakiś uraz powinni zagrać cały mecz. Nie sądzę, że Xavi zdejmie Lewego nawet jeśli zamkną ten mecz bardzo szybko, tymbardziej Enrique nie ściągnie Mbappe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3551
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - PSG
Typ: przedział goli w każdej połowie: 1-3
@1.80 Superbet


Wiele już zostało powiedziane o tym meczu, dlatego mój post może być nieco lakoniczny. Mimo wszystko - idzie masówka na over i jak najbardziej przesłanki ku temu są uzasadnione. PSG musi ruszyć do ataku od pierwszych minut i liczyć na wyrównanie jednobramkowej straty, jaką zaliczyli w Paryżu. Dla przypomnienia Barca wygrała wyjazdowo 2:3. Jednocześnie też nie sądzę, by Barcelona cofnęła się mocno do defensywy, gdyż przeciwnik potrafi strzelać bramki w każdych warunkach. Widzę dziś minimum trzy bramki i tylko pytanie, po której stronie się pojawią. Jako że szykuje się otwarty mecz od pierwszych minut, to moim typem na dziś jest bezpiecznie gol w obydwu połowach. Dzisiaj wszystko może się zdarzyć ale jednego możemy być pewni - będzie sporo okazji do zdobycia bramki. Z drugiej zaś strony nie sądzę, aby w którejkolwiek z nich doszło do zdobycia czterech bramek. Jest to spotkanie o bezpośredni awans, dlatego defensywy również przygotowane są na sto procent. Między jedną a trzema bramki w każdej połowie to mój typ na dziś.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2889
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Barcelona vs PSG:
Kylian Mbappe powyżej 1.5 spalonego @1.70🟥
Kylian Mbappe powyżej 2.5 spalonego @3.30🟥
Superbet


Dzisiaj spróbuję to samo co tydzień temu i
skopiuje analizę z poprzedniego starcia PSG z Barceloną. Wtedy Kylian miał 3 spalone, teraz liczę na to samo:

"Zdecydowałem się na 3 spalone Mbappe. Jak oglądałem mecze Barcelony z Napoli to rzucała mi się w oczy bardzo dobra organizacja gry defensywnej Dumy Katalonii. Oshimen ciągle był łapany na pozycjach spalonych i w sumie w dwumeczu drużyna z Włoch 8-krotnie zaliczała spalone. Spojrzałem sobie na statystki Kyliana w starciach z Realem Sociedad i tam lider PSG notował liczby: 2 i 5!

Można spodziewać się, że piłki w kontratakach będą dogrywane do Mbappe i mam nadzieję, że defensywa Barcelony nie zawiedzie. Linia 2.5 jest wysoka jak na 1 zawodnika, ale statystyki wyraźnie pokazują, że jest szansa na złapanie wysokiego kursu. 2 spalone są mniej więcej po kursie 1.70."
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Manchester City - Real Madryt typ Manchester City kurs 1.64 Betclic

Manchester City w pierwszym spotkaniu po mega ciekawym meczu z sześcioma bramkami zremisowali z Realem wynikiem 3:3 także grad bramek. Manchester City w sierpniu u siebie przegrali z Arsenalem, a po tym meczu nie odnieśli żadnej porażki także imponująca seria. Linia ataku w Manachesterze wygląda imponująco De Bruyne, Doku, linia pomocy Neves, Kovacic, linia obrony Akanji, Diaz i na bokach obrony Gvardiol Stones, Enderson w bramce wygląda to kapitalnie. Real na papierze wyglada dość dobrze, ale jednak ich wyniki nie są tak owocne jak Manchester City. Na wyjazdach Manchester City takim składem muszą w końcu awansować do kolejnej rundy bo Real z każdym rokiem trochę się ślizgają chodz sukcesy mieli w poprzednich latach dość owocne. Manchester mimo meczu wyjazdowego wcale nie odstawali, a nawet grali lepsza pilke. Większe posiadanie piłki dla angielskiego klubu. Manchester przegrywał w tym spotkaniu już 2:1 jednak lecz jednak wyciągni to na 2:3 i w końcówce stracili bramkę. Manchester City wykonali w tym spotkaniu prawie drugie tyle podań od przeciwnika lepiej poruszali się na boisku. Sytuacji bramkowych o wiele więcej Manchester City według mnie ten remis trochę zgubny w tym pierwszym spotkaniu I dzisiaj wygra City. Pozdrawiam.
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: Liczba fauli 1 drużyna (Barcelona) Powyżej 11,5 - TAK
Kurs: 2,05
Bukmacher: Superbet

Mimo, że Barca w 1 spotkaniu popełniła tylko 8 fauli, to teraz uważam, że po ich stronie tych przewinień będzie znacznie więcej. Ja zawsze jestem zdania, że mecz meczowi nie jest równy i każdy wygląda inaczej, a coś mi mówi, że Barca wcale tak lekko mieć nie będzie mimo iż podchodzi do tego meczu z przewagą z poprzedniego meczu i atutem własnego boiska. Barcelona tak naprawdę od dłuższego czasu mi jakoś zbytnio nie imponuje, bo kogo oni pokonali? Słabe Atletico Madryt w lidze, słabe Napoli, a jeśli dziś przejdą PSG i namieszają w El clasico to wtedy zrozumiem "spuszczanie się" nad ich formą, bo póki co mi oni nie imponują, ale to tylko moje zdanie. Kylian Mbappe i reszta ekipy z PSG nie złożyli jeszcze broni, a jeśli Barca będzie chciała grać w półfinale, to będzie musiała się dziś sporo napocić i jestem jednego pewny, że będzie to mecz z faulami i kartkami, bo jedna bramka gości doprowadza do dogrywki i obraz od razu się zmienia, a Barca za wszelką cenę będzie chciała grać na 0 z tyłu, ale wątpię w to, że to im się uda, a wtedy łatwo o błędy i faule, moim zdaniem łapać typ i grać, bo to dla mnie promocja :)
 
Do góry Bottom