>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [9.04.2024 - 10.04.2024]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2024-03-27 o 11.01.31.png

Nie masz konta w Fuksiarz, nic straconego - załóż je wchodząc na fuksiarz.pl lub klikając w baner i odbierz Zwrot 50% do 500 zł bez obrotu oraz darmowy freebet 20 zł na LaLiga!
1000x200.png
 
R 603,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Bayern
Typ: Arsenal 2:2
Kurs: 1,85
Bukmacher: superbet
Analiza:
Wszystkie ćwierćfinałowe spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie. W wybranymArsenal podejmie w Londynie Bayern, który przegrał dwa ostatnie spotkania ligowe- z Borussią w Monachium, co było jeszcze do przyjęcia ale kompromitacja w meczu z Heidenheim mimo prowadzenia 2:0 daje sympatykom tego klubu wiele do myślenia przed jednym z ważniejszych meczów sezonu. Przegrane praktycznie już mistrzostwo Niemiec na rzecz Bayeru Leverkusen i niepewna dyspozycja w Londynie, gdzie czeka ich konfrontacja ze znakomicie grającym Arsenalem. Arsenal walczy o mistrzowski tytuł z Liverpoolem i Manchesterem City ale z pewnością mecz w LM będzie potraktowany priorytetowo. Forma rozkojarzonych porażkami Bawarczyków jest zagadką, niemniej Bayern to Bayern i na wygraną Anglicy będą musieli się mocno napracować.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Arsenal - Bayern
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Bayernu
Kurs: 1.47


Można powiedzieć już definitywnie, że Bayern nie zdobędzie tytułu mistrzowskiego w Niemczech, a i Puchar Niemiec zdążył juz wcześniej się ulotnić - jedynym gruntem pozostaje zatem Liga Mistrzów i tutaj drabinka jest trudna, bo pierwsza przeszkoda to mocny w tym sezonie Arsenal, a potem ktoś z dwójki Man City / Real. Finał w wykonaniu Bayernu w tym momencie wydaje się abstrakcją, trudno jednak zakładać z góry, że nie mają szans z Arsenalem, a na to wskazują przedmeczowe kursy i blisko +4 na zwycięstwo Bayernu. Arsenal w tym sezonie jest bardzo solidny, ale też miewa swoje gorsze momenty, zaś Bayern ma dostatecznie mocną kadrę, by zaskoczyć przynajmniej raz Arsenal - w tym przypadku licze na minimum jednego gola, czyli coś co do niedawna byłoby pewniaczkiem i pewnie z kursem 1.20.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1431
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
Real - Manchester City
btts @1.55 Fuksiarz
Starcia między tymi drużynami bardzo często kończyły się bttsami i nic dziwnego, bo oba zespoły mają bardzo dobrą formację ofensywną. Real jak przystało na drużynę, która nie jest faworytem dwumeczu będzie musiał szukać jak najlepszej możliwej zaliczki w domowym meczu. Spodziewam się, że takie podejście do tego spotkania będzie gwarantem minimum trzech bramek w meczu. Gospodarze szczególnie po przyjściu Bellinghama są w stanie postawić się City. Ostatnie mecze Anglików w lidze pokazały, że defensywa potrafi popełnić błąd (strata bramek z drużynami słabszymi niż Real). W ostatnich spotkaniach w LM z Kopenhagą również nie udało się zachować czystego konta. Ofensywa natomiast ma się oczywiście wyśmienicie i jakiekolwiek błędy w obronie są zazwyczaj zamazywane kilkoma strzelonymi bramkami. Z uwagi na to, ze gospodarze zagrają ze słabszym bramkarzem niż w poprzednich meczach z City o bramkę dla Anglików również jestem dość spokojny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1613
R 666,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: liczba kartek poniżej 5,5
Kurs: 1,68
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:
Większość w tej parze spodziewa się większej liczby kartek, ale ja zwróciłem uwagę, że pierwsze mecze w rywalizacji pucharowej są z reguły spokojniejsze i dopiero rewanże rozpalają zawodników i sędziowie częściej sięgają po kartki w wyniku ostrej gry. Trochę statystyk z H2H.
2017 rok pierwszy mecz 4:0 dla PSG – 4 żółte kartki, rewanż 6:1 dla Barcelony – 9 żółtych
2021 rok pierwszy mecz 4:1 dla PSG - 1 zółta, rewanż 1:1 – 7 żółtych
Biezący sezon Barca – Napoli pierwszy mecz 1:1 i 3 żółte, rewanż 3:1 dla Barcy 5 żółtych
PSG – Real Sociedad, pierwszy mecz 2:0 dla PSG i 2 żółte, rewanż 2:1 dla PSG 5 żółtych.
Mam nadzieję, że ten mecz wpisze się w ten układ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +179
maarcin14 685,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City 3:3
Typ: Manchester City DNB ZWROT
Kurs: 1.86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, we wtorek 9 kwietnia wraca Liga Mistrzów, przed nami dwa ćwierćfinały, o godzinie 21 zagrają Arsenal z Bayernem oraz Real Madryt z Manchesterem City. W drugim z wymienionych meczy typuję wygraną City, ale w przypadku remisu mamy zwrot. Po stronie Realu nie zagrają T. Courtois i D. Alaba oraz niepewny jest występ D. Ceballosa, a jeśli chodzi o gości to nie wystąpią N. Ake, K. Walker i prawdopodobnie J. Gvardiol. Obie drużyny są w formie, Real ma serię 13 meczów bez porażki, a City jest niepokonane od 25 meczy. City broni tytułu, i myślę że jest na dobrej drodze żeby go obronić. Historia spotkań bezpośrednich jest na korzyść Manchesteru City, ostatni mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla City, a wcześniej od 2020 roku grali ze sobą jeszcze 5 razy, 3 razy wygrało City, raz padł remis i raz wygrał Real. Pep Guardiola to jest taktyk, na pewno ma pomysł na Real, grał przeciwko nim wiele razy, City jest w gazie, myślę że są spore szanse by wygrali. Typuję City DNB.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: PSG - FC Barcelona
Bukmacher: Superbet
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.65


Hit w Lidze Mistrzów, wręcz sentymentalna konfrontacja dwóch ekip, które w ostatnich latach mierzyły sie wiele razy i kazda z nich przezywala przeróżne emocje, bo PSG miało już swoje spektakularne zwycięstwa z tym rywalem, ale też odpadało po remontadzie Barcy. W tym konkretnym meczu faworytem wydaje się być PSG, które ostatnio śrubuje niezłą serię bez porażki, dodatkowo ma w zasadzie pewne mistrzostwo Francji i szanse na Puchar. W przypadku Barcy wiele się zmieniło po ogloszeniu Xaviego, że odejdzie po sezonie. O ile liga jest tutaj raczej mało realna do zdobycia, tak w Lidze Mistrzow można liczyć na coś spektakualrnego - wszak drabinka Barcy to PSG, a potem ktoś z pary Atletico / BVB, tak więc finał dla Barcy jest naprawdę realnym marzeniem. Tutaj nastawiam się na przewagę PSG, ale też gole po obu stronach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1095
arass1 177,5K

arass1

Użytkownik
Arsenal Londyn - Bayern Monachium

Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę, a ja skupię się na spotkaniu na Emirates Stadium. Bayernowi tak właściwie została tylko rywalizacja w rozgrywkach europejskich, ponieważ stracili praktycznie szanse na wygranie Bundesligi. Niemcy niewątpliwie w ostatnich tygodniach nie są w najlepszej formie, a porażki z Heidenheim czy Bochum nie są powodem do domy. Niestety nie jest to już ten sam dominujący Bayern, który znamy z ostatnich sezonów. Natomiast Arsenal do meczu z podopiecznymi Tuchela podchodzi w lepszych nastrojach, ponieważ jest w bardzo dobrej formie, jest liderem tabeli Premier League i ma realne szanse na mistrzostwo Anglii. Londyńczy są w gazie, grają u siebie i to oni w moim odczuciu są faworytem tego starcia. Na pewno zrobią wszystko, żeby wypracować sobie zaliczkę przez wyjazdem do Niemiec na spotkanie rewanżowe.

Arsenal @ 1.74 fortuna
 
Ostatnia edycja:
S 197,6K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Bayern
Typ: Arsenal powyżej 0,5 gola, powyżej 1,5 gola w meczu, Arsenal powyżej 3,5 RR, Bayern powyżej 1,5RR
Kurs: 1,83
Bukmacher: fortuna

Bayern ma wyraźny kryzys i panuje u nich ogólnie chaos co widać było chociażby po ostatnim wygranym' przegranym meczu. Tak naprawdę nie wiadomo co się spodziewać po Bayernie czy podniesie się jeszcze w tym sezonie mentalnie i powalczy coś w LM czy to już będzie całkowity koniec tego sezonu. Arsenal cały czas walczy o mistrzostwo Anglii, po ostatnim remisie Liverpoolu wskoczył na fotel lidera, ale tam różnica pomiędzy trzema walczącymi zespołami mieści się zaledwie w 1 punkcie. Arsenal jest najbardziej rozstrzelana drużyną w Angli, do tego Bayern lubi tracić co najmniej jedną bramkę na mecz. Wydaję mi się że przy obecnej dyspozycji Arsenalu i Bayernu powinno tutaj wpaść kilka bramek i to na konto Kanonierów. Rzuty rożne przy ofensywnej grze Arsenalu powinny wpaść bez problemu, a słaby Bayern powinien 2 RR nabić. Arsenal u siebie nie popuści i na pewno będzie dążył do zwycięstwa.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal vs Bayern Monachium
Typ: Harry Kane strzeli gola
Kurs: 3.00 ✅
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale:
Analiza:


Przenosimy się do Londynu i tutaj czeka nas batalia Arsenalu z Bayernem Monachium. Gospodarze pewnie idą po swoje na krajowym podwórku. Kanonierzy są zdeterminowani, aby po 20 latach wreszcie wrócić na tron Premier League. Blisko było w poprzedniej kampanii, ale końcówka sezonu nie należała do udanych i stołeczni musieli obejść się ze smakiem. Ciekawy jestem jak podopieczni Mikela Artety poradzą sobie z intensywnością meczów, wszak kalendarz jest napięty i już za tydzień odbędą się rewanże w Lidze Mistrzów. Najpierw jednak trzeba skupić się na dzisiejszym starciu. W ostatnim czasie Arsenal bardzo dobrze radzi sobie w defensywie i nie traci goli. 4 potyczki we wszystkich rozgrywkach to potwierdzają. Czy w ten wtorek będzie to 5 raz?

O Bayernie mówi się w negatywnym kontekście i nic w tym dziwnego, jeżeli po prowadzeniu 2:0 na obiekcie beniaminka przegrywasz 2:3. Koncentracja oraz chęć walki jest na niskim poziomie i potrzebne są zmiany nie tylko na ławce trenerskiej, aby wrócić do gry przede wszystkim na krajowym podwórku. Brak DFB Pokal oraz mistrzostwa jest sporą katastrofą dla projektu z Monachium i kampanię można jeszcze uratować zdobyciem tytułu w Lidze Mistrzów. Niestety w Bayernie nie ma zespołu, wielu piłkarzy gra na swój rachunek i szkoda przede wszystkim Harry’ego Kane’a, bo Anglik spodziewał się pewnie czegoś innego na Allianz. Były napastnik Tottenhamu będzie jednak mocno zmotywowany, aby na terenie Arsenalu udowodnić swoją klasę. Czy stać gości na równą walkę z Kanonierami?

Zdaję sobie sprawę, że Arsenal w ostatnim czasie zachowuje czyste konta, ale lubię stawiać na przełamanie serii, dlatego zaproponuje gola napastnika gości. Bayern ma indywidualności, jak Jamal Musiala, Leroy Sane, czy też Harry Kane, którzy mogą pokusić się o akcję dającą trafienie. Dzisiaj to gospodarze są faworytami, niemniej jednak nie lekceważyłbym doświadczenia Bawarczyków na tym etapie Ligi Mistrzów. Arsenal dla Kane'a jest jednym z ulubionych rywali. W barwach Tottenhamu w 19 spotkaniach przeciwko Kanonierom zaliczył 14 bramek i 3 asysty. Kurs na to zdarzenie jest wysoki i warto zastanowić się nad trafieniem lidera przyjezdnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +771
Chlopaknaopak 113,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City
Typ: Real Madryt 1x
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wydaje mi się, że Real tego meczu nie przegra. Od 31.03 City rozegrał 2 mecze z Aston Villa i Crystal Palace, oba wygrane. Krolewscy w tym czasie przygotowywali się pod kontem dzisiejszego spotkania. W tabeli premier league City bije się o mistrza z Liverpoolem i Arsenalem. Real patrzy spokojnie na drugą Barcelonę. Real wie, że szansa żeby coś ugrać w tym dwu meczu nadąży się dziś ponieważ w Manchesterze będzie ciężko. Uważam, że Real tego meczu nie przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt : Manchester City
Typ: strzeli gola / Vinicius J
Kurs: 3.20
Bukmacher: fortuna

Dla mnie mecz nr 1 , obie wiadomo w bardzo dobrej formie i dlatego też trudno przewidzieć kto z tej pary zamelduje się w półfinale ale też jestem przekonany że bramki powinni paść bo też w każdej drużynie są wyborowi strzelcy którym nie potrzeba wiele miejsca aby zdobyć gola , ja tradycyjnie liczę na bramkę Viniciusa którego za wile nie trzeba reklamować , w 5 meczach w których grał zdobył 3 bramki , ale wrócę do poprzedniej edycji LM i bie druzyny spotkały su=ię w półfinale w którym najpierw Real gościł City i padł remis 1:1 , w tym spotkaniu Vini strzelił w 36 minucie na 1:0 , w edycji LM 21/22 również Real miał okazję grać z City też w półfinale i na City Real poległ 4:3 ale Vini w tym spotkaniu z bramką , można by tak jeszcze wymieniaś i wymieniać , dziś liczę że Vini również umieści piłkę w bramce .
 
lukas88 331,5K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt : Manchester City
Typ: Bayern gol do 72 minuty
Kurs: 1,76
Bukmacher: fortuna

Post w dziale :

Obie drużyny w ligach z odmiennymi nastrojami. Arsenal cały czas w walce o tytuł, Bayern o tytule może zapomnieć po weekendowej porażce z beniaminkiem. Jednak rodzime rozgrywki a LM to dwa światy, tutaj jest inny klimat, inna motywacja, inne perspektywy. Moim zdaniem Bayern mimo mocno przeciętnej formy ostatnio może powalczyć na Emirates, już Porto pokazało że Arsenal można "ugryźć". Owszem forma Kanonierów obecnie wyższa ale ja jednak wbrew ostatnim wynikom wierzę w geniusz Sane, Musiali, Mullera czy Kane`a. Skład bayernu optymalny po bardzo długim czasie że zawsze kogoś brakowało. Dziś uważam ze wyjdą w zestawieniu:
Neuer - Laimer, de Ligt, Dier, Davies - Kimmich, Goretzka - Gnabry, Musiala, Sane - Kane.

Liczę że Tuchel wystawi Kimmicha do środka bo w mojej ocenie marnuje się on na prawej obronie a grając w środku pola jest w stanie dać z przodu więcej niż Laimer.

Arsenal ostatnio imponuje defensywą jednak liczę że Bayern postawi trudne warunki zespołowi Artety i wykorzysta potencjał swoich ofensywnych piłkarzy.

Wbrew ogólnym typowaniom moim zdaniem Bayern dziś ma szansę wywieźć nawet remis z Emirates, gdyż Arsenalowi w mojej ocenie może braknąć nieco doświadczenia i przede wszystkim silnego mentala. Bawarczycy już nie raz wychodzili z podobnych opresji, zatem niech się dzieje wola nieba :)


Inne propozycje:
Bayern lub remis @ 2,19
Remis do przerwy lub w całym meczu @ 1,89
BTS + over 2,5 @ 2,19

Za drobne:
Bayern over 1,5 gola@ 3,55
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2692
M 94K

michalkin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City
Typ: Manchester City DNB
Kurs: 1.86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, we wtorek 9 kwietnia wraca Liga Mistrzów, przed nami dwa ćwierćfinały, o godzinie 21 zagrają Arsenal z Bayernem oraz Real Madryt z Manchesterem City. W drugim z wymienionych meczy typuję wygraną City, ale w przypadku remisu mamy zwrot. Po stronie Realu nie zagrają T. Courtois i D. Alaba oraz niepewny jest występ D. Ceballosa, a jeśli chodzi o gości to nie wystąpią N. Ake, K. Walker i prawdopodobnie J. Gvardiol. Obie drużyny są w formie, Real ma serię 13 meczów bez porażki, a City jest niepokonane od 25 meczy. City broni tytułu, i myślę że jest na dobrej drodze żeby go obronić. Historia spotkań bezpośrednich jest na korzyść Manchesteru City, ostatni mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla City, a wcześniej od 2020 roku grali ze sobą jeszcze 5 razy, 3 razy wygrało City, raz padł remis i raz wygrał Real. Pep Guardiola to jest taktyk, na pewno ma pomysł na Real, grał przeciwko nim wiele razy, City jest w gazie, myślę że są spore szanse by wygrali. Typuję City DNB.
Oj jak mi ciężko zgodzić się z takim typem i argumentacją.
Zacznijmy więc od braków w kadrach.
Real:
- Courtois - strata dość spora, ale Łunin potrafi stanąc na wysokości zadania),
- Alaba - przed kontuzją sezon serio bardzo słaby, mówiło się nawet o możliwości jego sprzedaży,
- Ceballos - jest w kadrze ale przecież chłop nie wnosi nie do gry, żadna strata,
- Militao - jest w kadrze, ale pewnie za wcześnie na jego występ i to jest uważam największe osłabienie bloku defensywnego.
ManCity:
- Kyle Walker - na braku tego zawodnika zdecydownie może zyskać Vini na lewej stronie,
- Nathan Ake - tutaj zapewne za niego zagra Akanji więc formacją defensywna mocno nie ucierpi,
- Gvardiol - jest w kadrze więc się nie wypowiadam.
Wg mnie najbardziej widoczny będzie brak Walkera na prawej stronie City, zobaczymy na ile sprosta wyzwaniu Rico Lewis. Istotną kwestią jest para środkowych obrońców w Realu Madryt. Mamy 2 opcje. Rudigier z Tchouamenim albo z Nacho. O tego pierwszego jestem spokojny, tak jeśli wystąpi ten drugi City z automatu zyskuje przewagę. Nacho popełnia błędy w ustawieniu, słabiutki w grze w powietrzu no i potrafi mu odciąć prąd. Real na pewno musi skupić uwagę dziś na
- Rodrim, od samego początku trzeba wyłączyć go z gry,
- Fodenie, obecnie najlepszy zawodnik City, dziś jestem przekonany, że zostanie wyłączony z gry przez Mendego,
- Haalandzie, jeśli parę stoperów utworzą Rudi z Tchou to Erling przejdzie obok meczu.
No ale co dalej? Jak grać przeciwko City pokazał niedawno Arsenal. 73% posiadanie piłki, 1 celny strzał i 1.02 xG. Remis 0 - 0 na Etihad. Oglądałem ostatnie mecze Obywateli i nie jest to taki potwór jak w zeszłym sezonie. Kluczem w dzisiejszym meczu będzie zdominowanie środka pola. Real ma ku temu możliwości, Valverde, Cama, Kross i Bellingam.
Seria spotkań bez porażki? W takich meczach nie ma to żadnego znaczenia. City zeszłoroczny triumfator? Dla Realu, króla tych rozgrywek nie ma to żadnego znaczenia. Te argumenty można podnosić na Etihad, ale nie na Bernabeu. Real ma na papierze zdecydownie lepszy skład niż w ubiegłym roku, czego nie można powiedzieć o City. Gra gości też jakoś nie porywa. Do rewanżu pewnie będę podchodził zdedycowanie inaczej, ale dziś moje wskazanie wędruje w stronę Królewskich.

Mój typ: Real Madryt @2.80 superbet (gramy z superprzewagą)

3-3 wielkie meczycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
gats 18,6K

gats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt vs Manchester City
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal vs Bayern Monachium
Bukmacher: Betclic
Typ: BTS (Combo)
Kurs łączny: 2.92


Mój typ na dzisiaj to combo (BTS) w obydwu meczach. Na tym etapie rozgrywek nie ma kalkulacji.
Wszystkie 4 klasowe drużyny dzisiaj będą szukać bramek i mają do tego snajperów.
Niestety nerwy i błędy w obronie zdarzają się całej czwórce więc myślę że nie będą to spotkania
z wynikami do jednej bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - Manchester City 3:3

W ostatnich latach obie drużyny dość często trafiają na siebie. W poprzednim roku to City okazało się lepsze remisując na Santiago Bernabeu 1:1 oraz demolując u siebie aż 4:0. Z kolei 2 lata temu to Real był lepszy awansując po "cudzie" w Madrycie gdzie Real w pierwszym meczu przegrał 3:4 u siebie przegrywali 0:1 i Rodrygo w 90 i 91 minucie strzelił 2 gole, w dogrywce już Real dokończył dzieła.
Real jeżeli myśli o awansie a zapewne tak jest to u siebie muszą wygrać, są w bardzo dobrej formie. wraca E. Militao co jest świetną wiadomością. W bardzo dobrej formie jest Bellingham, Vinicius no i w końcu Rodrygo zaczarował stadion w poprzednim meczu gdzie strzelił 2 gole przeciwko Bilbao. Ogólnie uważam, że w tym roku to Real się wzmocnił a City osłabiło się ponieważ starcili Gundogana, Mahreza. Dziś również nie zagrają Akanji oraz Walker i to właśnie dlatego stawiam, że Vinicius strzeli dziś. Prócz tego, że Vini jest w gazie, uwielbia takie mecze jak ten dziś no i nie zagra Walker czyli zawodnik odpowiedzialny za Viniego, który szybkością był w stanie mu dorównać.
Liczę, że Real u siebie wygra to spotkanie.

Real + Vinicius strzeli 5,5 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Real Madryt - Manchester City
Typ: 1 i under 7,5
Kurs: 2,62
Godz: 21:00
Bukmacher Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Dzisiejszy wieczór w światku piłkarskim zapowiada się niezwykle emocjonująco, gdyż na murawie Stadionu Santiago Bernabéu w Madrycie spotkają się dwie gigantyczne siły futbolu – Real Madryt i Manchester City. Mecz ten, będący ćwierćfinałem Ligi Mistrzów, budzi ogromne emocje zarówno wśród kibiców obu klubów, jak i fanów futbolu na całym świecie.

Real Madryt, legenda hiszpańskiego i światowego futbolu, to drużyna, która od lat imponuje nie tylko swoją historią, ale również aktualnym potencjałem i umiejętnościami swoich zawodników. Zespół ten pod wodzą swojego trenera, który zna się na budowaniu zwycięskich drużyn jak nikt inny, będzie zdecydowanie walczył o awans do kolejnej fazy turnieju.

Z drugiej strony, Manchester City, klub reprezentujący angielską Premier League, także nie może być lekceważony. Zespół ten od lat odgrywa znaczącą rolę zarówno w krajowych rozgrywkach, jak i na arenie międzynarodowej. Z pełnym zaangażowaniem i determinacją, piłkarze Manchesteru City podejdą do tego spotkania, gotowi udowodnić swoją siłę i umiejętności.

Będzie to z pewnością pojedynek, który dostarczy kibicom wiele niezapomnianych chwil i emocji. Oba zespoły mają w swoich szeregach utalentowanych graczy, którzy potrafią zmienić losy meczu jednym genialnym posunięciem. Liczyć się będzie nie tylko umiejętność strzelania bramek, ale także taktyczne zręczności i zdolność do szybkiego reagowania na zmiany sytuacji na boisku.

Ostatecznie, tylko jedna drużyna będzie mogła awansować do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów, co czyni ten mecz jeszcze bardziej ekscytującym. Fani futbolu na całym świecie z niecierpliwością oczekują na pierwszy gwizdek sędziego, który rozpocznie ten wielki futbolowy spektakl.

Mój to zwycięstwo Realu w stosunku 2:1.
 
ferguson2 659,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Bayern
Typ: Arsenal liczba goli - powyżej 1.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: fortuna
Analiza: Arsenal zagra u siebie, a tam powinni doskonale zdawać sobie sprawę że muszą zrobić robotę, żeby przed wyjazdem do Niemiec zagwarantować sobie przynajmniej korzystna przewagę. Bayern zawodzi w ostatnich meczach, tracą bramki nawet z beniaminkiem. Arsenal powinien trafić kilka razy do siatki, ale pamiętajmy że to wciąż Arsenal i te ćwierćfinały nie należą do ich mocnych stron jeżeli chodzi o historię spotkań. Spodziewam się bardzo otwartego spotkania.
 
maarcin14 685,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Borussia strzeli gola
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna

Witam, w środę 10 kwietnia czas na kolejne ćwierćfinały w Lidze Mistrzów, w jednym z nich zagrają Atletico Madryt z Borussią Dortmund, i ten mecz rozpocznie się klasycznie o godzinie 21. Moim typem jest, że Borussia strzeli gola. Swój typ opieram głównie na tym, że drużyna Atletico ostatnio traci sporo goli, aktualnie jest to seria 8 meczów z rzędu bez czystego konta. Atletico w lidze hiszpańskiej straciło 35 goli w 30 meczach, co daje ponad gola straconego na mecz, natomiast Borussia w Bundeslidze strzeliła 55 goli w 28 spotkaniach, co daje średnią blisko 2 goli strzelonych w każdym meczu. BVB potrafi grać ofensywnie, tworzy sobie w każdym meczu sporo sytuacji strzeleckich. Po stronie Atletico nie zagra Depay, Vitolo oraz Lemar, w Borussi nie zagra Bensebaini oraz niepewny jest występ Malena. Borussia bardzo rzadko kończy mecz bez gola, a taka sytuacja miała miejsce w ostatnim meczu, który przegrali w lidze ze Stuttgartem 0:1, dlatego bardzo wątpię by teraz skończyli drugi mecz z rzędu bez gola. Typuję, że Borussia strzeli bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1095
kamasutra10 595,5K

kamasutra10

Typer
PSG - Barcelona
BetBuilder: PSG wygra & over 1.5 gola w meczu & over 7.5 rożnych
@ 2.90 Fortuna

Dziewiec lat od odniesienia europejskiego sukcesu z Barceloną, Enrique jest zaledwie 5 spotkań od potencjalnego powtórzenia wyczynu i przerwania passy niepowodzeń PSG w Europie , oferując jednocześnie Kylianovi Mbappe pożegnalny prezent. PSG jest w dobrej formie mając 10 pkt przewagi w lidze na 6 kolejek do końca może powoli świętować kolejny tytuł. Seria 27 spotkań we wszystkich rozgrywkach bez porażki jest wymowna. Dwa zwycięstwa w 1/8 LM z Realem Sociedad uzupełnia tę listę.
Obydwaj dzisiejsi rywale pamiętaj zapewne sezon 2016/17 kiedy to Enrique prowadząc prowadząc Barce rozbił PSG 6:1. Teraz goście wracają do Paryża z nadzieją na kolejny ćwierćfinał LM tym razem pierwszy od 2019/20. Od czasu gdy w styczniu Xavi ogłosił rezygnację po przegranej 5:3 z Villareal , utrzymuje serie 11 meczy bez przegranej we wszystkich rozgrywkach. Osiem pkt straty do Realu w lidze raczej jest nie do odrobienia , ale nadzieje na kolejny etap w LM są duże choć nie będzie to łatwe.

Jesli chodzi o kadry obu ekip ,większość starszych gwiazd PSG jest w dobrej kondycji . Po absencji w weekend w meczu przeciwko Clermont wracają na boisko Mbappe, Hernandez , Zair - Emery, Barcola i Mendez. Niestety nie zagrają Kimpambe , Kurzawa i Sergio Rico. Nieobecność Hakimiego za zawieszenie jest szczególnie problematyczna po tym jak Nordi Makiele doznał kontuzji głowy w niedzielę. Prawdopodobnie Zair - Emery zagra w linii obrony.

U gości Gavi i Alejandro Balde ( ścięgno) na pewno nie zagrają ale Pedro , Christensen , Frankie de Jong trenowali przez ostatnie kilka dni i powinni być gotowi do gry.

Podsumowując - jeśli popatrzymy na postawę jednych i drugich w swoich ligach ,szanse na wygraną wydają się zbliżone jednak sądzę że rozczarowujące dobrej pory PSG okrzepło i uczy się na własnych błędach. Jest dla mnie drużyną mocniejszą niż kilka lat temu . Odwrotnie sprawa ma się z Barceloną. To na pewno słabszy zespół niż ten który pokonał wysoko PSG kilka lat temu. Uważam że przed własną publicznością Paryżanie ograją rywala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom